Reklama

neděle 7. února 2021

Trumpa vyřídil volební puč, na řadě je Babiš

Václav Umlauf
7. 2. 2021    e-Republika

Nové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a povykujícímu Deníku Referendum.Amerika v éře prezidenta Bidena připomíná komedii hodnou tohoto senilního pána. Umělá inteligence Twitteru podle Deep state neměla patřičné třídní vědomí, dokud cenzorsky nevymazala Bidenovy lechtivé pohledy a omakávání a očichávání vlasů. Tyto snímky už na korporátních sítích neuvidíte a najdete jen ve článcích nezávislého tisku (ZDE). Stejně tak je úspěšně utajena Bidenova senilita dosvědčená veřejně, protože si nebyl schopen vzpomenout ani na jména a historii nejbližších členů rodiny (ZDE). A nejlépe zůstává utajena masová manipulace prezidentských voleb a masová cenzura tehdy úřadujícího prezidenta Trumpa. Fascinuje mne postoj americké levice, která se rozhodla vymazat Trumpa z politické mapy, i kdyby tím měly být zrušeny základní principy americké demokracie. Takže nyní už běží druhé kolo masakru s korporátní motorovou pilou. O zmanipulovaných volbách ani slovo a začal hon na "extremisty", kterých je podle průzkumů v americké populaci asi 50 %. To je počet lidí, který z různých důvodů považují prezidentské volby za zmanipulované.

Druhé kolo hledání interních "teroristů" v USA je potřeba okomentovat, protože vychází z americké podpory terorismu ve všech proxy-wars, které USA v posledních letech vedly. Začněme Bin Ládinem jako úspěšným agentem CIA ve válce v Afghánistánu a skončeme nástupem Al Baghdádího v Iráku, který založil Islámský stát v momentu, kdy opustil americkou věznici v Iráku (Nová vláda vítězné koalice v Mosulu). Pak následovala a trvá podpora teroristů v Sýrii a Libyi. Američané připravují v Idlíbu společně s Turky kosmetickou operaci, kdy je třeba zachránit zdejší teroristy před hrozící ofenzívou Rusů a Asada. Skupina Hay’at Tahrir al-Sham (HTS) vládnoucí a kradoucí v Idlíbu je překabátěná Al-Kájda a na jejího šéfa (Abu Mohamed al-Joulani) pořád v USA visí 10 miliónová odměna za dopadení. Takže až dopaden a zavražděn určitě bude, naše média zavyjí radostí. A hned po jeho smrti dojde k tomu, co už běží, což je legitimace Al-Kájdy. Think tank přidružený k USA a NATO zvaný International Crisis Group navrhl, aby Bidenova administrativa našla nové spojence v Sýrii, článek zde. Logika je přímo fascinující, protože HTS je na seznamu RB OSN jako teroristická skupina. Teroristy je třeba legitimovat, aby mohla běžet humanitární mise v Idlíbu. Prohloubení tzv. "diplomatického angažmá v Idlíbu může hrát zásadní roli pro odvrácení zbytečné eskalace destabilizujícího násilí." Fakt skvělé. Pomůžeme teroristům na posledním zbytku Islámského státu, abychom odvrátili "humanitární krizi" a zabránili "eskalaci násilí", ergo zabránili Asadovi dobýt tuto poslední islamisty okupovanou enklávu na světě. Jak USA a EU v Sýrii začaly, tedy podporou terorismu, tak tam také končí. Jenže mezitím se teroristé vrátili domů do EU a dalších zemí. A v USA začal hon na domácí "teroristy", kteří se tam množí tempem koronaviru. Teď vyšel příkaz nového ministra obrany o ideových prověrkách armádě, protože tam je nejvíce Republikánů. Budou trvat tři měsíce, elementy je třeba označit. USA provádějí poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti, jako tomu bylo po Pražském jaru u nás.
Logika "boje proti terorismu" je neúprosná, protože levice v USA se rozhodla obětovat demokracii, aby zničila nenáviděného despotu. Výsledkem je obecná nezákonnost, hon na domácí "teroristy" a děsivé výkřiky jako během 50. let mccarthismu, že všichni podporovatelé Trumpa musí přijít o práci ve státních úřadech a nesmí mít přístup ke korporátně spravovaným médiím. To se už v izolovaných případech skutečně stalo. Biden mezitím dosadil na ministerské posty hlavní reprezentanty vojensko-průmyslového komplexu a zahraniční politiku řídí lidé z Deep state. Jistěže v situaci, kdy Rusové mají strategickou převahu v hypersonických zbraních a Čína ekonomicky předběhla USA, není možné začít místo studené války její horkou variantu. A určitě ne s napůl vzbouřenou armádou, kde si mnoho vojáků myslí, že Biden byl zvolen podvodem. Odpověď je jasná. Budeme čistit a čistit, až nepřátelské elementy a "teroristy" dočista vyzmizíkujeme. Pak už pochopitelně nebude ani demokracie. Ale kdo by se o takové detaily zajímal, když jde o přežití národa ... a demokracie.

A čí demokracie vlastně? Jako první jsme psali o korporátním fašismu v situaci, kdy Babiš předešel Trumpa, udělal si partaj a ve vytunelované české demokracii vyhrál volby (Volby 2018: Miliardář Babiš nahradil levici a upevnil korporátní fašismus). Tehdy Babišův korporátní fašismus vadil jen nám na e-republice. Dnes tento typ fašismu asi nevadí nikomu, protože tento pojem se neujal ani v nezávislém tisku. Ale všem, to jest koupené levici a prodejné pravici, najednou vadí Babiš. Vede stát jako svou firmu, což bylo jeho volební heslo. Dělá, co umí, a najednou chce být každý český zloděj a demagog akcionářem této podivuhodné firmy. A nejlépe na český způsob, čili legálním vytunelováním tohoto korporátně-fašistického podniku.

Je to tragikomedie na druhou, a nyní se k ní přidal Rychetský a jeho klika na Ústavním soudě. Komentátoři zleva i zprava se shodují se čtyřmi disentujícími soudci ÚS v tom, že nové rozhodnutí ohledně voleb ruší dvacetiletou praxi potvrzenou předchozími rozsudky ÚS. Destruktivní a zcela zjevně účelové načasování rozsudku má uvrhnout zemi do chaosu. Rozhodnutí bylo přijato netransparentně a v rozporu se zvyklostmi samotného ÚS, na což upozornili samotní disentující soudci. Rychetský dělal jako soudce (a předtím člen KSČ) politiku vždy, stačí se podívat na známou kauzu ohledně prohrané arbitráže z TV Nova, kdy byl vicepremiérem. Nové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a proti povykujícímu Deníku Referendum. A to z toho jednoduchého důvodu, že tento miliardář, účelový lhář a korporátní zloděj byl zvolen zcela legitimně a plným právem za premiéra této banánové republiky, která slouží jako produkční kolonie Západu. Víc z této země už doopravdy nezbylo, sorry jako. Klika nezodpovědných megalomanů a politických avanturistů zleva i zprava chce změnit dosavadní politický systém, protože se jim nehodí krámu. Účelovou změnou volebního systému a hloupým obžalováváním Babiše z mediálně fedrovaných nesmyslů má vzniknout dojem, že je třeba zrušit poslední zbytek demokracie, abychom "my" (kdo to je?) dosáhli na prezidentský a premiérský úřad.

Nyní je jasné, kdo tlačí káru korporátního fašismu u nás. Postupně zde vzniká nová forma Deep state, kde hoši, co spolu mluví, budou určovat pravidla hry. Jedni si namastí kapsu ekonomicky, druzí mocensky a politicky, třetí přijdou do seslí ve státním aparátu. Ve státním krmelci je pořád sena dost a fronta na posty roste. Každý český miliardářský mafián už teď ví, jak se dá vést stát jako "jeho" firma. Každý politický aktivista vykřikuje, že Babiš je zlo (ergo "fašista") a je třeba jej politicky zlikvidovat za každou cenu. A jsme v modelu USA, kde se to doopravdy naplnilo, i se zničením demokracie a rizikem občanské války.

82 komentářů :

 1. Tak to bohužel v naší skopčácké kolonii funguje. Je třeba bránit Babiše protože druhá strana je absolutně nepřijatelná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V životě by mi nenapadlo, ze budu fandit Kobliháři.
   Jisté je jedno, ze ti co proti němu nejvíc hýkají, toužej naši zemi ještě víc zarazit do bruselské řiti.
   Nestyděj se ani bonzovat na vlastního premiéra, fuj tajbl.
   Cítěj se Evropany, ale já ne, u mě bude mít vždycky přednost česká kotlinka.
   Podle mne to tak má každý normální člověk, jak to má Jyřyna Pospíšilová mi nezajímá.

   Vymazat
  2. Helanow,pan Babis je sice vzdelany clvek,ale zadny preceda

   do nepohody.jakmile zafouka vetricek nevi si rady.
   I pan 6% OK SPD vi ,ze se slusi pozadovat svobodu a obcanskou primou demokracii IHNED ve forme webu Nova republika,kde je poradny cvrkot.
   A Babis,no ten je tak liny,ze nedovede ani zajistit stejny web pro masy pozadujici chleb a hry.
   On se ani nedozvi navrh PROGRAMU VOLICU,aby mohl ty volby vyhrat,no jen si vsimnete ani s virem neumi zatocit.
   Kdyby byl co k cemu,tak by po politicku nastartoval karu a bjizdel by tovarny,kde se drive likvidovaly viry a te z nich burzoasie udelala ruiny,aby moh znicit male a stredni podnikatele,kteri budou muset ted byt bez penez a viry je pohlti a tak uvidi jen jak rostou redkvicky zdola a opalovat se misto na riviere pujdou tim C 19,21.22.23 tak jedine na rozptylovou loucku.
   kdyby predelal svuj web a dodal mu diskuzni rubriku pod svymi burzoasnimi clanky

   TAK BY JSME MU MY LIDOVI KOMENTATORI PORADILI

   a nemusel by natahnout pod kladivy zpravodajskych monopolu backory.

   No neni liz pravda paninko?l

   Vymazat
  3. Kdyby nebylo Okamurovy SPD, neměl bych koho volit "pro" a musel bych volit "proti".

   100%-ně proti STAN, Pirátům, Top09.
   90%-ně proti KDUČSL, ODS, ČSSD.
   70%-ně proti KSČM.
   50%-ně proti ANO.
   30%-ně proti Trikolóře.

   Vymazat
  4. Krtečku, s virem neuměj zatočit nikde.
   A my si neumíme představit, pod jakým tlakem je ze všech stran, jeho jednání není moc čitelné, určitě překusuje ropuchy, to je jisté.
   Jestli vidíte někoho lepšího, tak sem s tím jménem!!!
   Já jen, aby to nebylo z močůvky do žumpy.
   Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůře.
   ( Anebo taky líp. )

   Vymazat
  5. Ale kdeže, vždyť dál víc lidí se premiéra Bartoše těší... stačí se podívat na průzkumy, jak jim (Pirátům) rostou preference...

   Vymazat
  6. Co tak volit Šlachtu v příštích volbách, že je tu předčasné? U mě je preference zatím: KSČM, pak SPD a pak Trikolora

   Vymazat
  7. Vlasto, kdyby vyhráli Pyjáti, tak by to možná bylo dobře, v krátkém čase by lidi prohlédli, co jsou zač.
   Z opozice se dají vést líbivé kecy, ale nahoře to fouká.
   Podle mne je rozhodující co se upeče v Bruseli, v tomhle jsem skeptická.
   Že by sem okamžitě nasunuli davy sirotků, to by si asi nedovolili, tak blbí zas nejsou.

   Vymazat
  8. Helanov, všimla jste si jak ustaly záběry z Číny, Běloruska, S. Koreje a na těch demonstracích v Moskvě jsem toho také moc nevyděl. Čím to asi je. Přitom je tady někde příspěvek jak to vypadá v Srbsku. Jsem přesvědčen, že první v EU bude rozvolňovat Maďarsko.

   Vymazat
  9. Jo vážení jsme v odporné době kdy musíme hájit slušného kapitalistu. Aby se nedostali k moci bezohlední a všehoschopní poskoci globalistů. Za normální doby bych žádné zástupce kapitalismu nevolil. Pokud bude Babiš kandidovat na presidenta tak mu to hodím nechci kraďouska,němcovou nebo pavla.

   Vymazat
  10. Podzemni pracovnik Krtecek zacina rezimu pry hodne vadit

   zvraceni vnitraci, preferujici rozval republiky neomarxismem,pochod institucemi k tomuto rozvalu a nastup novych zlodeju,piratu a jinych starych lapku, se zacali snazit,aby nesmel odpovidat a zavirat mu cumacek!

   Zvlaste vadi,ze odpovida pani Helanow,ta jim pry leze na nervy a nesmi se od neho proto nic dozvedett.
   Kdybych se neozval delsi dobu tak me zterorizovali.no mala zvirata nemaji radi,co kdyby se stala vetsi,to by mohl byt maleur.
   Zvlaste se obavaji transformace uplne vymiskovane a rozbite a lhostejne OS (Obcanske spolecnosti) na ČSV tj Českou spolecnost volicu (8 392 132 pekne dodupavanych dusicek),ktere zacinaji drzet bradla svobode a obcanske prime demokracii OK SPD.

   Nebojte se nasi mili volicu "zastupci"staci respektovat navrh programu volicu (NPV)a dat si ho do vasich bobkovych listu a zas zvolime vas do te doby nepotrebny cirkus HUMBERTO.

   To plati i pro KSCM,kde ta jejich panicka hlasuje pry pro jeste vetsi AFRIKACORPS a domniva se,ze je kralovna klimaticke nelegalni migrace ve stinu dalsi nevolitelne CTYRKY viz video nahore s panem doktorem a nasim skwelym taborovym recnikem panem OKAMUROU,ktery kdyby chtel tak ten parlament svou vetsinou volicu vykouri

   ,NO ni pani HELANOW?!

   Vymazat
  11. Helanow a nedelejte advokata panu Babisovi,ten to nepotrebuje

   namisto,aby se delal blby,ze MUSI NAKUPOVAT vadne vakciny,kde musite podepsat revers,ze se v pripade smrti mate obratit na neho,aby ty skody na zdravi a pohřby zaplatil z nasich penez,penez rozpoctu,tak nepomuze se vymlouvat na LEJNOVOU a jeji EK,ktera ten maras nakupuje jeste predtim,nez ho ty firmy vyleli radeji do kanalu, nakoupila.
   Kdy zaridi ten "preceda"vyrobu SPUTNIKU V v nasich tovarnach,ktere to kdysi umely.To neni prvni a posledni virus vime?
   On dostava vypisy co se tady pise a vidi nasi narustajici nespokojenost,presto na svem webu jeho hnuti,zablokoval diskusi,aby zabranil rozsireni obcanske prime demokracie.!?
   To ho tak ucili na jeho vysokych skolach,no potes panbuh,on nevi,ze vule lidu je vule bozi, nebo co?

   Vymazat
  12. Krtečku, asi je to složitější, než si myslíme.
   AB není vědec , řídí se tím, co mu doporučej vědci.
   Ale ani vědci se neshodnou.
   Zatím se tápe a tak tápe i vláda.
   Zastávat se ho nezastávám, ale nezávidím mu tu odpovědnost.

   Vymazat
  13. Jeste chvilku Helanov a udelate z Babise uplneho chudaka

   No on dobre vi co dela sam.Dukazem je,ze se knecne vydal aerem k Orbanovi,coz uz mel udelat davno!
   Ten mu vysvetlil, kde hraje muzika a jak funguje SPUTNIK V pana GAGARINA.
   Jinak by mu hrozilo,ze ho sameho lidi vystreli na orbit.

   Tam by bylo i misto pro hrdinu stejneho typu jako on tedy zn. pan soudruh GAGAGARIN,ale to by mu muselo zapalovat rychleji a ne az mu vybijou polovinu volicu tim jejich virem C19!

   Tak to propagujte pani Helanov, nebo to nakonec dopadne jako s tim obstaroznim dredem unknownem,ktery chce pd dozorem SS,pestovat jahody ve snehu v pry koncentracnich taborech pro ty,kteri mu rusi jeho nabeh na budouci piratske zlodejny,ale on tam bude pry chtit nacpat i C19 "pozitivni" sve volice!

   Vymazat
 2. Sice nesouhlasím s označením Babiše jako korporátního fašisty, ale jak jsem psal už u staršího článku, Rychetského vykutálenému rozhodnutí by se dalo bránit stejnou metodou. Škoda, že se současná, jakž takž rozumná část politické scény není schopná domluvit se aspoň předvolebně a účelově na volební spolupráci. Pokud tedy ústavní soud popřel že 1+1+1 nejsou 3 ale jen jedna, Měli by se SPD, ANO a další zbytek stran mimo demožumpu domluvit na volební koalici. Vždyť TOP-ka se vůbec netají tím, že jejich spojení je jen a jen antiBabiš a účelové a po volbách skončí. Proč to tedy neudělat také? Neumím si představit nic horšího, než vítězství Pirátů, ODS, TOP-ky a lidovců. Tento tah by jim vzal vítr z plachet. Škoda, že lídři současné koalice nevidí trochu dál....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Záměr je, podle mě, jasný.
   Strany, kterým jde jenom o koryta a program je nezajímá, se účelově spojej.
   SPD se s Trikem nespojí, důvody nemá smysl rozebírat.
   A ANO do party SPD nepřibere, z pádných důvodů, Bruselští by nám to dali strašidelně ekonomicky sežrat.
   Je to složité, nezbývá než doufat, že se ten MOLOCH už brzy rozpadne sám.
   A remcat, remcat a remcat.

   Vymazat
  2. Helanov 17:49
   Remcání nám nepomůže. Moloch se nerozpadne, až se dostanou k veslu a budou mít ústavní většinu, tak nakonec zruší i přímou volbu prezidenta...A že by nám to bruselští dali sežrat je možná pravda, ale jestli se dostanou eurohujeři k veslu, tak už nám to stejně může být jedno. Jediná cesta jak z toho ven je překonat animozity a jít do toho společně, aspoň naoko. Po volbách už může jít zase každý za sebe, ale v parlamentu budou aspoň trochu normální lidi.

   Vymazat
  3. Kasteláne, ta animozita některých proti Tomiovi a jiných proti Klausovi je fakt strašně velká.
   Mohlo by to dopadnout i naopak, lidi by zůstali doma.
   I AfD se štěpí na dvě strany, je tady místo pro dva antisystémové proudy.

   Vymazat
 3. Vše co se poslední roky v ČR v politice děje - směřuje k destabilizaci našeho státu i národa. To neprospívá občanům,
  ale prospívá velmocím a jejich nadnárodním společnostem. Je
  to akce při níž už množství občanů neví "čí jsou." To je asi hlavní cíl toho smrtelného jedu. Boj s virem je toho ukázkou. Nevíme stále přesně jak virus funguje, jak přesně s ním bojovat - ale ví to banda indoktrinovaná z České televize, s umělci,akademiky a fanatiky povykujícími jak opice na Staromáku. A pak si sednou politici s Moravcem Hlodavcem a jedují Babiše, jako by to on ten virus vypěstoval. Mám teorii, že ČT od počátku podporuje blbečky a škůdce co dělají vše aby boj s virem stát prohrál. Dokladem je nekonečná řada "odborníků" co tvrdí z obrazovky ČT ,že nošení roušek je volovina ale sami nevědí co dělat. To je apokalypsa šířená z mizerné ČT lidmi co chtějí hlavně porazit Babiše a dostat k vládě chuchvalce straniček co makají pro 5% oligarchie. Ta nakonec na všem tom bordelu,hrůze až genocidě - vydělá.

  OdpovědětVymazat
 4. Jednoznačně je třeba Demozmetkům odpovědět stejně a udělat 101 s"koalicí" ANO, SPD a KSCM, případně ještě Trikolórou. Po volbách možná spolupráce. K SPD by se měly připojit ještě zbylé skupiny vlasteneckých seskupení a straniček.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, na špinavé intriky Rychetského, který evidentně nahrává Pirátúm a spol. je třeba reagovat jejích "medicínou", spojit se, zapomenout na osobní ambice a konečně upřednostnit zájmy Česka a občanů této země, je zcela jasné, že ANO, SPD ani KSCM samostatně na vítězství nedosáhnou

   Vymazat
  2. Rychetského "volební puč" sice podpořilo jedenáct cinknutých soudců, ale celkově jeho vyhlášení nebylo dobře připraveno. Například nebylo podpořeno včas
   kraválem a cinkáním na Staromáku a celodením pořadem ČT kde by pozvaní cinknutí hosté podpořili demokratický puč co má zajisti demostraničkám vítězství ve volbách. Málo bylo Rakušana,Pekarové,
   Gazdíka, Fijaly a Hlodavce Moravce. Dá se říci,že
   uvedení puče na veřejnosti bylo odfláknuté. Rychecký
   přece mohl svolat milionový chlívek a promluvit na nádvoří Hradu...

   Vymazat
  3. Unknowne ty HOVNIVÁLE, co to zase magoříš. Ke čteš že byl někdo uplacen? Cinknutý jsi i ty a určitě tě nikdo neplatí. Cinká ti z té rudé barvy a Putina v palici.

   Vymazat
  4. Debilní hovnivál byl smazán.

   Vymazat
  5. Wendy, to by nefungovalo, SPD a Triko mají rozdílné voličstvo.
   Ani ne tak programově, ale jedni nesnášejí Okamuru a druzí Klause.
   Oba pánové jsou sice charismatické, leč vášně vzbuzující osobnosti.
   Šedivý přikyvovač nevadí nikomu, i o tom je politika.

   Vymazat
  6. 18:44
   Já to chápu, ale pánové by si fakt měli uvědomit, že nepřítel mého nepřítele je přítel. A zachovat se aspoň na chvíli podle toho. Jde o víc než o nějaký rozkopaný bábovičky mezi Klausem ml. Babišem a Okamurou, nebo dnes už prakticky neškodnými komunisty. Na tuhle strunu právě hraje ta nenažraná smečka, stačí se na ty vlčí ksichty jen podívat, jak se na ty prebendy třesou.

   Vymazat
  7. 19.00 p. kasteláne, presne na to tema jsem tu psala minuly mesic a nebylo to tu prijato. Předvolební koalice s dalšími národně orientovanými stranami, menšími, vetsimi, bojovat stejnými zbraněmi jako druhá strana. Není o to zájem. Přesně vaše argumenty, ať se spolu snaží porozumět, i když jsou to alfa osobnosti. Nepůjde to proste, ale k naší smule. Aspoň mě těší, že nejsu úplně exot v tom názoru.

   Vymazat
  8. Na začátek: kdo diskutuje s trolly, padá na jejich úroveň a po vymazání jejich jedovatostí (díky, že tak admin činí) vypadají podivně - praděda (že Vás to stále baví se nechat vytočit). Kastelán: ... nepřítel mého nepřítele je přítel ... vs. "...krokodýl, který žere mého nepřítele mým přítelem nikdy nebude..." Jiný pohled na usnesení ÚS, sedlácký/ vidlácký je tady https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/nebezpeci-jednoho-volebniho-obvodu

   Vymazat
  9. 14.16
   Také mi to tak vychází, ale s trikolórou mám problém. Dokonce ještě větší než z Burešem.
   Bureše už přece jenom znám a sotva mě s něčím překvapí, ale Klaus junior mi přijde jako ještě mnohem vejvrtkovitěší a záludnější než Čapí Hnízdo. Prostě mu nevěřím. Příliš kluzký na můj vkus. Konkrétně ho podezírám, že by byl veš v kožichu; resp. pátá kolona jako v ODS. Otevřenou otázkou pak zůstává PROČ. Zatím mi vychází, že jeho úmyslem bylo odčerpat voliče SPD a po jejich zádech se dostat k lizu. Jen můj názor, nic víc.
   Také to může být jinak. Ale že je kluzký, na tom trvám. Byl by vynikající ministr školství v jakékoli vládě, to jo, ale tím má důvěra k němu končí. S tím dětinstvím v případě vystoupení z EU se, dle mého názoru, odkopal.

   Vymazat
  10. Sakra!
   Opr. ...odčerpat voliče z SPD a patrioty (vlastence) z ostatních stran.

   Vymazat
  11. JanDrda 21:24
   Myslel jsem to obrazně. Každopádně, když sežere krokodýl vašeho nepřítele, co na vás právě mířil pistolí bude co? A tak to tady teď nějak je. Že to nebude dlouhá a veliká láska samozřejmě nečekám. Ale už kdysi někdo chytrý podotknul, že účel světí prostředky. Když se budou "naše" strany hádat, prohrajeme všichni všechno.

   Vymazat
 5. ja ti rikam taky andrej veme spd cssd bolseviky a zbytek tech💩 "zbytecnych" 💩stran a hotovo😎😜😪😂😎

  OdpovědětVymazat
 6. Pravda vyšla najevo. Greta Thunbergová omylem odhalila důkazy, že je řízena neziskovkami

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021020713159776-pravda-vysla-najevo-greta-thunbergova-omylem-odhalila-dukazy-ze-je-rizena-neziskovkami-foto/

  Rakouský kancléř prohlásil, že by se nechal naočkovat ruskou vakcínou

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021020713158494-rakousky-kancler-prohlasil-ze-by-se-nechal-naockovat-ruskou-vakcinou/

  OdpovědětVymazat
 7. Už jsem to psal.všechno k tomu směruje,že se všichni připravují,jak tuto vládu,hlavně Babiše odstavit.Falšování voleb v USA nebylo soudy prověřeno,takže bylo posvěceno a může se to dít v kterékoliv zemi,státe.Už to naznačil i náš ÚS,že lze s volbami manipulovat.Také jsem psal,pokud vyhraje Biden,ať se o svůj post bojí,jak Babiš,tak i Zeman.Proto i ten náš ÚS,aby došlo ke změně volebního zákona a můžu dodat,bude snaha změnit i přímou volbu prezidenta,znova poslanci a senátoři,jinak by neměl šanci,buď Klaus,nebo Kalousek.ale třeba i Vystrčil a další z demobloku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejvyšší soud USA projedná „volební“ podvody 19. února. Já dodávám, výsledek je předem zřejmý. Ukradené volby budou posvěceny. Rád bych se mýlil.

   Vymazat
 8. Umlaufa a jeho teorie nemusím.

  OdpovědětVymazat
 9. Škoda že je článek tak dlouhý, tři články byly čtivějsí.
  Biden není úchyl, je jenom kontaktní, nejenom Jaroužkovi Suchému udělalo dobře, když si mohl pohladit Obamu.
  I Jana Cíglerová z Deníku N se opakovaně šťastně svěřila, že jí Biden během nějaké sešlosti šáhnul na rameno.
  :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A přičichnul? Ta videa prý byla z internetu odstraněna.

   Vymazat
  2. To jsou jenom kecy typu “sdílejte než to smažou” Honzo, samozřejmě že na netu jsou. Ono fakt není jednoduché odstranit materiál ani když člověk chce. Člověk musí počítat s tím, že stopa zůstane vždy.

   Vymazat
  3. Proste si maknul ,my to delali kdyz nam bylo asi 11

   Vymazat
 10. Není terorista jako terorista, některý terorista je vlastně bojovník za svobodu.
  Blbé je, ze ti darebové často měněj strany a že Západ nikdy neví, koho vlastně podporuje.
  Hodní mudžáhidové pŕezbrojení ze skladů US ARMY se rázem přeměnili na zlé Tálibány, a tu máš čerte kropáč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Západ nikdy neví, koho vlastně podporuje." Tak to jste silně na omylu. Zpravodajské služby vědí velice dobře, koho a proč podporují, kdo je jejich výkonnou rukou. Jenže většinou se to zvrhne, ony na oko dávají ruce pryč, ale skrytě podporují dál. Pokud se jedná o menší skupiny a la Rudé brigády apod., tak je zlikvidují, aby nebyli svědkové jejich "bohulibých aktivit".

   Vymazat
  2. Jedno, vědí to dobře ale moc jim to nevychází.
   Vycvičej vojáčky pro dosazenou loutku, ale oni pak zdrhnou i s výzbrojí.
   Dalo by se i říci, že dneska v Mali cvičíme bojovníky IS, nebo Alkajdysty.

   Vymazat
 11. Článek je ukázkově napsaný, JE potřeba aby VŠICHNI občani České republiky přišli k volbám a nevolili NEDEMOblok, to je naše zkáza !!!!! VOLTE SPD, ANO, já jsem volič SPD, ale Babiš je nejmenší zlo, takže prosím vás !!!!!!!! Jináč
  dopadnem jako v Americe, tam podvodnou volbou prezidenta demokracie skončila !!! A začala honba na voliče Trumpa, kteří jsou zaměstnaní ve státních institucích !!!

  OdpovědětVymazat
 12. 16:09 souhlas, 16:20 jděte někam (mezi lepšolidi).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:20 byl unknown, který vysublimovat do ztracena? Na trolly se co?

   Vymazat
 13. Myslím, že obrázek v článku je vynikající a hovoří za vše!! Je také pravdou, že již nemáme na světě "kapitalismus" , ale nějakou formu "finančního feudalismu" a kdo má prachy si tu "demokracii", svobodu a "svobodu" médií prostě koupí a kdo má ty správně "dlouhé" peníze , tak má moc a to je celý příběh!! Korporace jsou již tak mocné, že si podmanily státy a to lze snadno doložit!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obrázky jsou zavádějící, i Stalin, Brežněv a Husák rádi osahávali
   malě děti.
   Potentát chce ukázat, ze má dobré srdéčko a je družný.
   ( Potom si umyje ruku, jako Somr ve Vesničce. )

   Vymazat
  2. Zalez do kanálu Unkowne , nikdo se s tebou nebaví a to tě nejvíce dokáže vytočit, chudáku, patříš do Bohnic na uzavřené oddělení!! Pan Dvořák má asi jiné starosti, ale neboj , on tě zase smázne a bude pokoj!!

   Vymazat
 14. Kdyby mohly volby něco změnit, tak by je zakázali!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Článek je jako obvykle od Umlaufa dobrý. Je potřeba aby ty uskupení co říkají že jsou vlastenecké, pochopily závažnost situace a veřejnosti sdělovaným způsobem se nějak dohodly na společném postupu do voleb. Jinak budou dávat jasně na známost, že se jim o žádné vlastenectví nejedná ale jen o koryta. Posty můžou dohodnout ve společné veřejné debatě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dohodnout se pujde lehce nebot vznika navrh PROGRAMU VOLICU a na co jsou nam zastupci,kteri si drbou svoje kozy a neumi 31 let sestavit ani jeden program ve prospech svych volicu.
   A jeste neco,koryto dostane jen ten kdo da hezky obolus do kasicky ČSV a jeste se vypise verejna soutez,zadarmo uz nikdo hrabat nebude a bude klid!

   Vymazat
 16. Hodný člověče, máte pravdu, připojím jen malý dodatek. Protože mezi bohatci probíhá boj o moc, nejen s globalisty, ale i uvnitř státu tzv. Antibabiš. Přitom se vše sabotuje, tuneluje a platíme to my. Dnes už i životy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vrcholná čísla předvádějí také senátoři. Má to pár tisíc hlasů, ale není snad dne, kdy si na něco nestěžují orgánům EU, Ústavnímu soudu nebo alespoň vrátí nějaký zákon zpět do Sněmovny. Nepochopím myšlenkový a hodnotový svět této chátry...

   Vymazat
  2. Adame 17:13
   Myšlenkový pochod té chátry jsou nemakat, brát těžký peníze za nic a odklánět a přihrávat je svým kamarádíčkům. A udržet se na těch židlích co nejdýl a za každou cenu. A ještě přitom vypadat hrdinsky jako pan Vystrčil.

   Vymazat
  3. Nevolil jsem ANO, ale Babiše mi začíná být líto. Zase ho dokopají k rozvolňování, dítka do škol a žádná omezování. Basta fidli, pak ho odsoudí za výsledek, který je dopředu jasný a my se dovíme na tiskovce, že oni by to zvládlí lépe. Myslel jsem si, že hůř už nemůže bÿt, ale mÿlil jsem se. Nefandil jsem Trumpovi, ale když vidím ty podrazáky, co měl v partě, tak si myslím, že je to všude.

   Vymazat
  4. Musí se nechat, že jestli něco havlérka umí, tak je to senát.
   Šabatová v senátu je naprostý bizár, neznám nikoho, kdo by o ní byl schopen říct slušné slovo.
   Docela by mě zajímal rozbor někoho zkušeného, proč právě v senátu kraluje to co tam kraluje, nechci být sprostá.

   Vymazat
  5. @Helanov: Šabatka do senátu neprošla. Vyhrál Kraus (ODS).

   Vymazat
  6. Jan Drda...Jéžiš, tak to jste mi udělal radost, já jsem myslela, že je tam, bába škodlivá.
   Jupíííí

   Vymazat
  7. Konírna je většině lidí u zádele a to je chyba. Potom jim ke korytům stačí rodina a přátelé. VYHLADOVĚT.

   Vymazat
 17. Asi to nepovažují za důležité.
  Jejich Sputnik se dobře prodává i tak.
  Proč bych měla věřit víc těm v Bruseli, než těm v Rusku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slováci taky uvažují o nákupu Sputniku a z jejich TV se dovídám, že Rusko umožňuje i spoluúčást na jeho výrobě. Je to velmi zajímavé. U nás ticho po pěšíně. Dávám si to do souvislosti právě s trucem Merkel k požadavkům bojkotu Nord streemu. Nic naplat - blžší košile, než kabát.

   Vymazat
 18. Srbsko nakoupilo všechny vakcíny , které mohli dostat, včetně ruských a čínských a dnes už mají úplně otevřenou ekonomiku, je na netu video z 5. února z Nového sadu, kde je vidět, jak lidé korzují bez roušek, kavárny jedou, všechno je otevřeno!!V Srbsku mají dokonce lidé možnost si zvolit vakcínu, někdo má důvěru k té americké, někdo se nechá očkovat ruskou, či čínskou,což je velmi moudré opatření a proto je vysoká proočkovanost v Srbsku!! Maďarsko se v Srbsku zhlédlo, jsou to jejich sousedi a také budou očkovat ruskou a čínskou vakcínou!!
  Je kriminální čin, zavrhovat nějakou vakcínu kvůli politice, jde o lidské životy !! Pfizer nedává za svojí vakcínu ani záruku za vedlejší účinky a škody, takže jí sami nevěří, také logistika z jejich vakcínou / mrazáky -70, jsou problém / , ale zaplať Pámbů za každou vakcínu!! Jenom u nás budeme váhat a čekat, až se Brusel uráčí , protože jde o kšeft a nějaké mrtvoly jim nevadí!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Ano TRUMP nikdy nechtel vyhrat na toto obdobi,chtel jen spravedlive volby

  A vyhral je nebot kdou utece vyhraje a tak,

  ON UTEKL A TED PRIJDE NA RADU TO CO v DAVOSU ODHALIL PUTIN

  budes trpet unknote a radeji nam tu napis co poradil strejda PUTIN Ameru a ostatnim narodum,aby se k nemu pridaly a netrpely tu brzkou diktaturu banksteru,kteri si na blby vymysleli neomarxisticky trockismus padu sveta do sracek a lide maji zrat cervy,aby zbylo kapitalistum vice penez na piratske vykradani kapes,jim uz nestaci vykradat dve tretiny platu,to je pro ne malo!

  OdpovědětVymazat
 20. Pokud proběhly volby v USA podle všech regulí, tak jsem čínský Bůh srandy!! A zvolili si "správného" kosa, jako svého času byl Brežněv, který se také již pochcával a často nevěděl, kde je a čí je!!! To je prezident jako noha a to jim gratuluji! Myslím, že by bylo docela rozumné přijmout nějaký předpis , který by omezoval výkon těchto funkcí na cca 75 let a to myslím obecně, u nás už také vrchní přesluhuje a neměl podruhé kandidovat! Prostě starý člověk má mít svojí důstojnost a klid ve stáří a k dožití!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ale když ono je to kus od kusu.
   Děda mé ex začal senilnět v jedenašedesáti a když za dva roky spustil oponu, již ani nevěděl kdo je - a skoro bych řekl i že ještě je, zatímco mojí babičce to brilantně pálilo až do smrti ve třiadevadesáti, stejně jako jejímu o rok mladšímu bratrovi - ten to zabalil v devadesáti.
   Tak nevím...

   Vymazat
 21. Dobrý ale pesimistický článek, jen totální nemyslící opice to může popřít.

  - senilní prasák Bidet prezidentem
  - postupující cenzura a fanatismus
  - váleční pomatenci z deep state na koni
  - masivní podvody posvěcené ústavními soudy
  - odkopaní nacisté v západních strukturách
  - začínající pro-nacistická masáž v ČT
  - sudeťáčtí nacisté se přidají
  - odkopal se pan Heydrychetský

  OdpovědětVymazat
 22. Koukám ,že už si píšeš a odpovídáš sám sobě. Tvá ubohost dosáhla nového vrcholu . Gratulji :) :)

  OdpovědětVymazat
 23. Zalez do kanálu sprostý blbečku omezený, než budeš smazán!!! Tak si těch pár minut užij , kriplíku podlý a úskočný!!! Unknown je zcela nepochybně pánské přirození, v tom nejvulgárdnějším slova smyslu!!

  OdpovědětVymazat
 24. Ruska vakcina SPUTNIK V ty viry zabiji ostatni vakciny to nesmi

  tak po ockovani nakazis unknote dale celou rodinu i sveho psa.
  Ono v Rusku se mohutne vakcinuje vsuse i pri cekani na autobus a metro.
  Pametnici jsou dodnes ze socialismu imunni od ruskych vakcin a nikdo si nestezoval,zatimco ted natahuji ti ockovani "burzoasnimi nedodelky a srackami" hromadne hnaty,pry aby z nich udelali v Bruseli cervy a mohli nakazat je zrat idiotum,kteri je zvolili,ze je to mnamka

  PRY UDRZITELNEHO VYVOJE

  tak jedine do jejich tlustych prdeli!

  OdpovědětVymazat
 25. Nehádejte se s Uknownem , on je to takový místní duševní chudák , Pepek Vyskoč a zase bude čekat, až ho smáznou!

  OdpovědětVymazat
 26. Co je to nejvulgárdnějším?-)

  OdpovědětVymazat
 27. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 28. Vykašlali jsme se na východ a srab a nešťovice přišly ze západu!! Krize z roku 2008 , kterou způsobily americké banky, ještě zdaleka neskončila!!! USA jsou dnes ekonomickou a politickou rakovinou světa!!

  OdpovědětVymazat
 29. Hodny clovek7. února 2021 17:55 neinformovaný člověk může být také nebezpečný, neboť neví co činí.....
  COVID před 10 lety David Icke o programu kontroly masové populace. https://www.youtube.com/watch?v=KAj5H24tX8k
  Jede se podle planu, vsechno se naplnuje posilam stary video https://www.facebook.com/100001777583155/posts/3212179065517981/
  Tento otevřený dopis byl zaslán na obranu lidí před očkováním. https://gloria.tv/post/8bpN1VCRqxpHEaW6Fn8uFAoYV

  OdpovědětVymazat
 30. Výborně, že jste to sem dali. Pan Václav Umlauf je konzervativní levičák. Dovolím si tady vložit odkaz na článek konzervativního pravičáka pana Ivo Cermana. Ten sice nemá pasáž o Babišovi, ale co se týká názorů na situaci v US, je velice podobný a informačně rovněž přínosný https://blog.aktualne.cz/blogy/ivo-cerman.php?itemid=38840

  OdpovědětVymazat
 31. Já se z toho snad po... kakám!
  Ti syčáci mě nutí držet při Burešovi!
  Doprdele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Miláne, mám stejný názor. Stálé politické tanečky, které mají jediný program "antibabiš", nikam nevedou. Pod heslem - více píce republice, když zvolíme koalice - nelze očekávat nic než exkrement.

   Vymazat
 32. Trump se vyřídil sám svojim rasizmem, lhaním, úžasným narcisismem a nevzdělaností

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jezinko,ke svemu tvrzeni vzdy dodej dukazy,jinak bude sdeleni na howno.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.