Reklama

sobota 13. března 2021

Americký režim se obrnil proti falešným pučistům: Kapitol je znovu obklíčen armádou. USA směřují k vládě jedné strany. Bezpečné zfalšování voleb napříště zajistí For the People Act. Američtí čučkaři se překonávají

Viktoria Nikiforova

13. 3. 2021  RIA, překlad ProtiProud

VIKTORIE NIKIFOROVÁ komentuje další „Fake News“ o plánovaném útoku na Kapitol ve Washingtonu a manévry Národní gardy, které mají pojistit přijetí zákona na legalizaci volebních podvodů Demokratické strany


(Armáda v centru dnešního Washingtonu)

Na 4. března byl oznámen vojenský puč ve Washingtonu – chtělo by se už říci takřka obligátní. Zasedání Kongresu bylo zrušeno. Více než tisíc vojáků Národní gardy obsadilo čtvrtě sousedící s Kapitolem. Příslušníci policie a FBI byli ve vysoké pohotovosti. Centrum amerického hlavního města se vyprázdnilo.

Budova Kapitolu byla oplocena ostnatým drátem, všechny přístupy k ní byly zablokovány. Kontrolní stanoviště, ozbrojení vojáci v plné polní... „Vojska vstoupila do města, aby podpořila režim,“ pochmurně oznámil ředitel Foxnews Tucker Carlson. „Kdyby se něco takového stalo v Kamerunu, naše ministerstvo zahraničí by již vyjádřilo znepokojení a nazvalo by to zločinem proti demokracii.“

Důvodem ke stavu obléhání byly rozvědné údaje. Ochranka Kapitolu oznámila vedení Demokratické strany, že počátkem března plánují Trumpisté obsadit hlavní město. K tomu si iniciativní chytráci ze zpravodajských služeb všimli, že několik hotelů ve Washingtonu – včetně pětihvězdičkového Trump International bývalého prezidenta – zvýšilo od 4. března ceny.


Strašidelný hotel


Ve skutečnosti bylo všechno jinak. Levnější pokoj v hotelu Trump International s širokou postelí pro dva (King-size bed) stál celou tu dobu 400-600 dolarů za noc. Královské apartmá – nadstandardní pokoj – stál asi 1300 dolarů. Informátoři však obě kategorie pokojů popletli, a tak došli k závěru, že ceny se najednou zdvojnásobily.

Člověku stojícímu mimo informační bublinu, v níž žije levicová americká veřejnost, není jasné, o čem celý tento příběh je. Pronajmout si pokoj v luxusním hotelu v hlavním městě může každý zájemce vlastnící přebytečné tisíce dolarů. Co s tím má společného politika? Proč by první jarní víkend, když raší první lístečky v Prezidentském parku, nemohl dobrý Američan zajít na víkendovou procházku po Washingtonu a dát si steak v patetickém prostředí restaurace Trump International?

Nicméně vedení Demokratické strany si již vytvořilo temný obraz Trumpova hotelu, v němž se scházejí a množí povstalci a disidenti. Hotový hotel „Overlook“ z horroru „Osvícení“ od Stephena Kinga. Zrodilo se podezření, že hoteloví hosté se chystají zaútočit na Kapitol. Média ihned zahltila informační pole novou dávkou obvinění proti nechvalně proslulým „Trumpistům“, jež tisk už zcela oficiálně označuje za fašisty.Tajemný QAnon

Demokratická média si znovu vzpomněla na QAnon. Podle legendy se jedná o virtuální komunitu příznivců Trumpa. Čím dál tím víc však QAnon vypadá jako mazaný projekt amerických speciálních služeb, jehož cílem je diskreditace a nejednota všech politických oponentů Demokratické strany.

Čas od času nějaká anonymní osoba zveřejní na sociálních sítích přidružených ke QAnonu vysloveně divokou povídačku. Třeba takovou, že vedení Demokratické strany masivně znásilňuje a zabíjí děti. Trumpovi příznivci obvykle tento nesmysl vyvracejí, nebo ho jednoduše ignorují. Média spojená s Demokratickou stranou (asi 95%) však vše obracejí a staví tak, jako by všichni konzervativní Američané věřili, že Clintonovi jedí k snídani děti. Tak se rychle a technicky každý protest proti diktatuře Demokratů dostane na vedlejší kolej mimo jakoukoli věrohodnost.

Tentokrát média uvedla na adresu příznivců QAnonu, že věří v „Trumpovu inauguraci“, která má proběhnout 4. března. Co to má jako být, jak vše proběhne ve skutečnosti, to samozřejmě nevysvětlila. Média se již dávno shodla na tom, že Trumpisté uvěří čemukoli.

Podle báchorky o 4. březnu se Trumpisté údajně domnívají, že Americe od roku 1871 vládnou „nepraví prezidenti“. Od roku 1933 navíc neregulérně přebírají úřad. Dříve to dělali 4. března, ale za Roosevelta bylo datum inaugurace přeloženo na 20. ledna. Trump údajně slíbil, že vše napraví, a 4. března převezme funkci prezidenta „oprávněně“. Jeho spolupracovníci prý přijedou do Washingtonu na inauguraci a provedou ozbrojený převrat.


Upovídaná Nancy


Odkud se tato šílená legenda vzala? Poprvé ji oznámila autoritativní Demokratka a kongresová mluvčí Nancy Pelosiová. A za poslední týden ji rozšířily nejvlivnější sdělovací prostředky zasvěcené Demokratické straně.

Rozvíření propagandistického nesmyslu uvrhlo desítky milionů Američanů, kteří hlasovali pro Trumpa, do otupělosti. Jak by se mohli ospravedlnit? Vůbec nechápali, o čem jde řeč a jak to souvisí se 4. březnem. „Nikdo z nás se do Washingtonu nechystá,“ komentovali situaci Trumpisté na platformě „theDonald“. „Pokud se něco stane, bude to provokace Demokratů.“

Ale vylhaná hysterie šla už svojí cestou. Neustále běžely zprávy, že Trumpisté se po zuby ozbrojili, že s sebou nesou kilogramy výbušnin, že se znovu pokusí zabít nesmrtelnou Nancy Pelosiovou. Média požadovala zkontrolovat všechny letecké linky směřující do Washingtonu, obrátit na ruby všechny autobusy objednané pro skupiny lidí, vyslýchat zaměstnance hotelů.

Zvláštní rozruch se strhl okolo„domobrany“. Faktem je, že levicové radikální organizace, jako je Southern Poverty Law Center, po celá desetiletí píší hororové příběhy o zástupech jistých pravicových extremistických militantů. V jejich verzi reality se jedná o bílé cisgenderové rasisty ověšené od hlavy až k patě střelnými zbraněmi a ohrožující křehkou demokracii.Dvojí metr


Jakmile dojde k nějakému teroristickému útoku, levicoví aktivisté okamžitě vymyslí spojení teroristů se „suverénními občany“, „hrdopychy“ nebo „domobranci“. Pak se sice lež provalí, ale známka zůstane. Přitom dosud žádní záhadní bílí „domobranci“ neměli účast ani na jednom faktickém zločinu.

Samozřejmě 4. března „domobranci“ opět nepřišli. Ostatně ani příznivci QAnonu. Američané, kteří hlasovali pro Trumpa, šli jako vždy do práce a starali se o své záležitosti. Ve Washingtonu se nestal jediný incident. Široce rozhlášený puč se ukázal jako typická „fake news“.

Pravda, jeden Kapitol byl přece napaden. Stalo se to ovšem o týden dříve v Georgii, kde útok překvapivě zorganizovali aktivisté Demokratické strany. Kongres v Georgii se totiž 26. února pokusil schválit na americké poměry naprosto pobuřující volební zákon, podle něhož, neslýchané, voliči musí ve volební místnosti předložit průkaz totožnosti s fotografií. Frustrovaní Demokraté zablokovali schody do Kapitolu, potýkali se s ochrankou a zabránili zákonodárcům na několik hodin pracovat. Tentokrát se však pochopitelně jednalo o politicky korektní protest, takže nedošlo k žádnému křiku v médiích ani k zatýkání.

Falešný puč, který vymyslela Pelosiová a rozhlásila média, přinesl Demokratické straně zcela reálný výsledek. V důsledku mediální hysterie budou jednotky Národní gardy střežit Kapitol ještě další dva měsíce. Kromě toho bylo rozhodnuto o vytvoření speciálních oddílů na permanentní ochranu zákonodárců.


Uzákonění volebních podvodů


Proč mají američtí zákonodárci tak panický strach ze svých voličů? Odpověď je pravděpodobně ukryta v návrhu zákona, který 3. března schválil Kongres USA (220 hlasů pro, 210 proti). Díky „Všelidovému volebnímu zákonu“ (For the People Act), známému také jako H.R.1, se z volebního aktu v USA stane už zcela neověřitelný a nekontrolovatelný proces.

Vlády všech států unie jsou povinny zajistit korespondenční hlasování a rovněž předčasné hlasování nejméně 15 dní před termínem voleb. Zákon výslovně zakazuje (!) ověřování pravosti hlasovacích lístků zaslaných poštou.

Volič, který ve volební místnosti nepředloží svůj průkaz totožnosti s fotografií, bude jednoduše vyzván, aby vlastní rukou napsal prohlášení, že on je on. Poté obdrží hlasovací lístek a bude moci hlasovat.

Nelze pouze říci, že by tento zákon otevíral prostor pro zneužívání. Tato absurdita jednoduše dává vládnoucí straně ve Washingtonu možnost stanovit absolutně jakékoli volební výsledky. A nyní vládnou Demokraté, tudíž Všelidový volební zákon formálně ustanoví jejich diktaturu „na věčné časy“.

Republikáni mohou sehrát poslední bitvu proti zákonu v Senátu. Vládní režim na ně proto vyvíjí tlak povoláním tisíců vojáků do Washingtonu. Jako předběžné opatření je to však pochopitelné. Pokud „Všelidový volební zákon“ bude schválen, americký lid by mohl opravdu povstat.51 komentářů :

 1. Už dlouho mám ten pocit, že globalističtí hybatelé vymýšlí i ty ptákoviny o nanočipech, mimozemšťanech a dalších absurdních blbostech, aby poukázali na to, jak je "druhá strana" blbá. Přitom ne tak dávno na jednom kongresu mladých demokratů ohledně "udržitelnosti klimatu" moderovaném Alexandrií Ocassio-Cortez došlo k incidentu, kdy se jedna z členek vrhla k mikrofonu a začala s vyvalenými bulvami hystericky vykřikovat, že je nutno jíst děti. "We must eat babies!" Řvala to do té doby, kdy jí odvedla jedna z předsedajících. To jaxi zapadlo a nikdo to už nepřipomíná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J.J. strach, hysterie, jsou dobrá předpolí změn. Jen se někdy nezvládne směrování.

   Smazat
  2. J.J.
   Nesnaž se zase maskovat za normálního.
   Jakoubku Jandů.

   Smazat
 2. Balzerova - snobka . papaláška !

  OdpovědětSmazat
 3. A kde byla pani Balcerová za prezidenta Havla a jeho "dohled" nad privatizací, která má světový ohlas i slovně , protože jsme obohatili světový ekonomický slovník o termín "tunelování" , ale to tehdy paní Balcerová byla dojemně zticha!! Jinak se tomu říká dvojí metr!!

  OdpovědětSmazat
 4. Naši novináři si vždy najdou nové téma do éteru,zas jim to několik dní vydrží.Hrad bude muset posílit dopisové oddělení.

  OdpovědětSmazat
 5. V USA jsem byl dlouho a opakovaně , kvůli podnikání, takže znám americké reálie a jak jsem tak probíral s kamarády situaci v USA , tak většina tvrdí, že ty největší "kravály" mají USA ještě před sebou!! Zdaleko nedošlo k nějakému narovnání těžce rozdělené společnosti v USA a dnes nikoliv na dvě skupiny, ale na několik zcela odlišných "partiček" , třeba jenom na jedné ulici, či čtvrti!! A ještě přijdou sociální problémy a potom to vybublá všechno na povrch! Není vyloučen ani podobný scénář u nás! To je pouze otázka času.

  OdpovědětSmazat
 6. Dotáhli tu svou US demokraturu k "dokonalosti"!
  Karel Kryl byl nadán darem vidět to již dávno, to mnozí netušili (a mnozí netuší ani dnes).
  To když napsal: ... Demokracie dozrává do žaludečních vředů, bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů, a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu, že místo srdce břicho má a místo duše tlamu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak teď už by nám mělo být jasnější, jak a proč, se svého času, dostal k moci Hitler a proč to tak ,,daleko" dotáhl.

  OdpovědětSmazat
 8. Otázky a odpovědi 8.3.2021 - V.Pjakin

  "A vyvstává tu úkol. Dobrá, v první etapě globalisté přehráli státní elitu díky dosazení Trumpa. A když přišlo na druhou etapu, tak co globalisté potřebovali? Stál před nimi úkol, aby státní elita buď úplně prohrála, nebo aby prohrála díky svému vítězství. A co ten úkol znamenal? Že se kandidátem za státní elitu musí stát taková figura, která by tohle zajistila. A dementní Biden se ukázal být nejoptimálnější figurou"

  https://www.youtube.com/watch?v=UM-C0JiBNtw

  OdpovědětSmazat
 9. K.S.
  Trošičku tě už ten Pjakin domotal.
  Vezmi si svůj rozum do hrsti a uvažuji.

  OdpovědětSmazat
 10. Asi takhle a v souvislostech to dokáže málokdo:

  https://youtu.be/l7RxG4cD7IE

  OdpovědětSmazat
 11. at tak ci onak hlavne ze vytahl Joe biliony tolaru na jiz treti stimulus! toz su zvedavy koliko to hodi tentokrat!

  OdpovědětSmazat
 12. Takovy bordel svet jeste nevidel co se dnes deje v USA ."Zpravy" z jedne hodiny je cca 26-30 min reklamy ve ktere jsou takove stupidity ze ani autiste nepochopi .Za dalsi jen cerne tlamy a za dalsi hejna buzerantu .Beda kdyz se nekdo nejak prerekne a da se to vylozit jako rasismus homofobie antisemi ci cokoli se nehodi do dnesniho nenormalu ." Zastupci lidu"v senatu i kongresu jsou ve veku kdy vetsina duchodcu jiz ani nevstava rano z postele rasove to ridi zide a blekotaji cerni a mexosi kteri jsou pouzivani jako beranidlo. Tohle ja nepamatuji ani za Jakese (ktereho zde nekolik tupcu nedavno opevovalo)a ze to byl lotr ktery netrpel opozici.Tihle jsou horsi jsou to hydry ktere jdou po krku kazdemu kdo s nimi nezpiva bludy ktere siri. Tak zvane zvoleny kecal Biden -oportunista si dle nekolika prectenych blabolu pro TV za nekolik mesicu nebude pamatovat ani sve jmeno a prevezme to ta cerna vzadu coz povede k totalnimu nastoleni procernosske politiky a je mozne ze bude mazec i kdyz jak to vidim american je spise nekdo jako ti kovbojove veb filmech z 50 let kdy jezdili na konich strileli hodne ran do vzduchu vyhralo vzdy dobro a meli na ocich cerne pasku s dirami pro oci Vetsina jich ani nevi kdo je kdo ve vlade a tezko si vzpomenou kdo je Clinton a ze to byl z ostudy kabat No uvidime vidim to cerne
  hodne to pripomina revolucni deni v Rusku kdy luza zacala vladnout a vime kam to doslo
  Zejtra v sest cest

  OdpovědětSmazat
 13. Kde beres ty stupidity? Dnes kdy je internet mohl bys byt sectelejsi o Sputniku 5 a kdo ho objednava a jak funguje

  OdpovědětSmazat
 14. Snad jen jedno by si autorka toho článku, který je truchlivou vizitkou US poměrů, mohla ujasnit.
  Totiž to, že fašizoidní aktivisty a politiku tzv. Demokratické partaje v USA nazývá levicovou.
  Cožpak může být korporátní fašismus (autenticky) levicovým?? ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni se za ne halasne vydavaji a slibuji blbeckum zdarma nesplnitelne sliby ,tahaji sem dusevni odpad z cele jizmi Ameriky aby meli volice .Neni to tak spatne vymyslene pro v-zdelance v USA

   Smazat
  2. 21.55
   Takže proto byla první starost "demokratů" zbourat "Trumpovou zeď"? Aby mohl odpad nerušeně proudit?
   Hm... Což ostatně vysvětluje i podporu "chudáků imigrantů" Eurounií, řekl bych.

   Smazat
 15. Ja si nechal pichnout Pfizer a ty Rusy jsme jiz meli na poradu pred 40 lety .Ted mame tu demobukokovnu buzerantu juesej na poradu ktera se hodne tomu bordelu za Brezneva podoba .Jak vidno jsi jen zapskly a nevzdelany hlupacek ktery pro zlobu si nevidi ani na spicku nosu, o USA vi absolutne HOVNO a jen pliva trapne sprochy do eteru.
  A docela bych ti pral zajezd do Ameriky a aby ti negri rozmlatili tu tvou nevymachanou drzku a dostali za to jeste od 82 lete maskary Pelosi pochvaliu . Jsi jen sasak

  OdpovědětSmazat
 16. Donald J. Trump v pondelok vyjadril doteraz svoju najostrejšiu kritiku na Deep State Dr. Anthony Fauciho v liste, ktorý je adresovaný guvernérom republiky, že „podvodný Fauci“ by mal čeliť trestu smrti za ‚obrovské zločiny proti americkému ľudu a ich prezidentovi,‘ povedal zdroj z Mar-a-Lago, ktorý je oboznámený s misiami Trumpa s cieľom odhaliť Deep State kabalu a zosadiť Josepha Bidena.
  TRUMP NAVRHUJE TREST SMRTI PRE "PODVODNÍKA FAUCIHO" https://vk.com/public199284310?w=wall-199284310_34271

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen pro informaci dedecek Fauci je nejlepe placena figura v aparatu vlady USA jeho rocni prijem 430 000 $

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Nick Kubrt naspal antisemitský text a to redakce nepěstuje. Byl smazán.

   Smazat
  4. Václav Dvořák
   Co bylo prosím na mém textu antisemitského? KOnstatování, že má toto etnikum čich na peníze,
   na tom přece není nic antisemitského. Nakonec to i sami o sobě vyprávějí ve svých vtipech.
   Kubánci třeba milují sambu, Maďaři čardáš a někdo miluje zase peníze.
   Nebo když napíšu třeba Brno -Židenice, tak to taky smažete jako antisemitský text? Mohu vůbec napsat, že jsem si třeba sedl na židli?

   Smazat
  5. jozin z bazin 22:45
   Jelikož byl můj předchozí komentář redakcí smazán kvůli údajnému antisemitismu, tak jej uvádím v novém znění:
   Rypákatej Fauci se dovede vždy přisát k tomu správnému cecku, ze kterého tečou peníze.
   Podotýkám, že Anthony Fauci má již na první pohled velký rypák. Moje poznámka se tedy týká pouze fyziognomie jeho obličeje, tudíž není ani antisemitská, ani rasistická, ani xenofobní, ani islamofobní, ani homofobní, ani arachnofobní, ani klaustrofobní, ani agorafobní, ani hydrofobní, ba dokonce ani hexakosioihexekontahexafobní.
   Je snad jen trochu blbofobní. Tím blbem jsem myslel samozřejmě sám sebe, protože fakt mám sám ze sebe někdy strach.;-)

   Smazat
  6. Kubrte, jak vidím, chcete sdílet osud s Indickým běžcem a Unknownem. Antisemitizmus z vás odkapává, šaškováním to nezmírníte.

   Smazat
  7. Václav Dvořák
   Nálepkování vám jde dobře, to tedy ano. Není právě nálepkování to, co nejvíc vadí semitům? A jak můžete vědět kdo sem? Co když jsem taky semita? Může být semita současně i antisemitou? Jako třeba komunista antikomunistou?
   Ale stále jste mi nevysvětlil, co je na mém příspěvku antisemitského? A jak poznáte, že ze mne antisemitismus jen kape? Máte na to nějaké dálkové čidlo s ciferníkem měřícím množství kapek antisemitismu?
   Připadá mi docela směšné, že vulgárního Unknowna, který každého sprostě napadá a uráží, včetně vás, si tady necháváte asi jako maskota a mě slušně vyjadřujícímu se člověku vyhrožujete nějakým osudem. To bych fakt asi nepřežil, kdybych sem nemohl chodit.;-)

   Smazat
  8. Antisemita=xenofob? Přiznám se, že Židy v oblibě nemám pro jejich vrozené povahové vlastnosti. Ty zde teď nebudu rozebírat. Nemám rád Mohamedány pro jejich protilidskou víru a chování. Když jsem byl v Americe a viděl tam řádění černých, bydlet tam, tak jsem zřejmě rasista a členem Ku Klux Klanu(kam se hrabou naši cikáni). Nepokleknu ani před homosexuály, které považuji za úchylné od normálu. Nesnáším jejich vnucování se do majoritní společnosti. Ať si žijí klidně po svém ale ať na sebe pořád neupozorňují navíc nevhodným chováním. Co s tím? Mám mlčet? Neměl jsem v oblibě komunisty, leč mlčel jsem, neměl jsem v oblibě sametové revolucionáře, mlčel jsem. Tak si alespoň ke stáru člověk otevře hubu a řekne, co se mu nelíbí a co si myslí. P.S. Mám rád Španěle, kteří mi zachránili život, ošetřili v nemocnici a nic za to nechtěli, ani pojistku, kterou jsem měl, byli na mě milí a usměvaví..

   Smazat
  9. kutnohorsky
   Teď jste mi připomněl Bezruče. Sto roků v šachtě žil, mlčel jsem........:-D
   Ale souhlasím s vámi, tohle nálepkování je mi taky silně proti srsti. Každý má právo na svůj vlastní názor a pokud bychom žili v demokracii, tak i právo na jeho svobodné vyjádření. Jenže jak to teď tak vypadá, začíná se nám vracet totalita. A nejen že mizí svoboda vyjadřování, ale už jsou lidé zase ostrakizováni za vlastní názory. A paradoxně někdy i od lidí, kteří to u jiných sami kritizují.
   Společnost je silně polarizována na dvě skupiny, na jednu se správnými názory a na druhou s ještě správnějšími názory. A pokud člověk nezapadá ani do jedné z těchto skupin, tak je střídavě vyvrhelem pro jednu či druhou skupinu.

   Smazat
  10. Na antisemitismus, rasizmus, sprosťáctví a podobné patologie se svoboda vyjadřování nevztahuje.

   Smazat
  11. Antisemitismus - to musím Židy bezvýhradně bez připomínek milovat? Zrovna tak, jak to dnes chodí, černí jsou nedotknutelní? Neutahujeme příliš šrouby? VIP 😳

   Smazat
  12. VIPe, nedělejte ze sebe hlupáka. Nikdo po vás nechce "lásku". Chceme jen, aby se zdejší diskuze vedla v korektním a věcném duchu.

   Smazat
 17. Pane Opluštil, a co byl národní socialismus, který vyvrcholil právě v ten fašismus?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Lubezi, národní socialismus je interní záležitost. Jeho "vývozem" se teprve stává fašizmem, komunizmem,"demokratizmem".

   Smazat
  2. Re (21:59):
   Nacionální socialismus byl ideologií, která vyjadřovala zájmy německého kapitálu.
   Totiž mocensky ovládnout široké vrstvy německého obyvatelstva ve prospěch jejich politicko-ekonomických cílů. Což dělali i pomocí sociálních programů dobového blahobytu, stejně jako myšlenkou rasové (a kulturní) výlučnosti Němců/árijců a jejich nadřazenosti těm méněcenným.
   Dělali to na dluh (po Versailleských reparacích byli finančně na dně). A ten kapitál Němcům ochotně poskytovali zahraniční finanční hybatelé. A ti (spolu s německým velkokapitálem) měli také své cíle, totiž zneužít ony široké vrstvy německých nácků v tažení na východ, ve kterém spatřovali nový životní prostor, na který si s odkazem na samu Prozřetelnost dělali nárok. Drang nach Osten tomu programu říkali. Toho programu se nikdy nevzdali, a stále usilují o jeho naplnění. Leč stále jim v tom docela úspěšně vadí jeden národ. Rusů.

   Smazat
  3. Pane Opluštil.
   Doporučuji si přečíst knihu: Kdo donutil Hitlera přepadnout Stalina.
   K sehnání na zakázaném vzdělání.
   Doporučuji číst postupně a podrobně.
   Já každý odstavec louskal.
   Není to že přečtu a jdu dál.
   Je to na dnešní dobu dost šokující a výstižné.

   Smazat
 18. Takze po vymazani onoho ufouna vypadam jako bych si psal sam sobe .Nemohl by Vaclav nechat jmeno blba a vymazat jen text? Jiz na to nekdo tusim upozornoval neb spousta reakci na Trotla vyzni podivne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jožine, nedá se nic dělat, lepší vypadat chvilku jak blbec a smazat vlastní reakci, než nechat ty žvásty bez povšimnutí.
   I když se snažím na ně nereagovat.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. jozine z bazin 13. března 2021 22:21, podezřívám admina pana Dvořáka, že je na rady alergický. Ale i tak, znovu se pokusím navrhnout další možnost, jak racionálně korigovat diskuzi: Příspěvky považované za "nežádoucí" je možné "utopit", tzn. ponechat nick, datum a hodinu a text zneviditelnit s tím, že bez možnosti zkopírování zůstane, odklepnutím, individuélnímu zájemci přístupný.

   Váhu kladů a záporů takového řešení nutně budeme mít každý jinou. Nesporné je, že jako hlavní důvod "mazání" některých příspěvků je uváděna opakovaná „žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky“. Tento požadavek by byl splněn, aniž se vytratí kterákoli z informací, ilustrující diskuzi a také, její moderaci. Námitka, že užívaný software to neumožňuje, co vím, dnes už neplatí. Zdraví JiH

   Smazat
  4. Indické individuum stejně jako psychopatický Unknown mají ban. Protože systém Blogger, na kterém běží Nová republika, neumožňuje zabraňovat jednotlivé diskutéry, jsou vymazáváni ručně. Možnosti, o kterých píšete tu nemáme, takže rady např. JiHa jsou sice hezké, ale nerealizovatelné.

   Smazat
 19. Jo tak to u nich chodí tak lžou až tomu sami věří. Pokud americký lid povstane a svrhne tu odpornou špínu bude to dobře i pro nás.

  OdpovědětSmazat
 20. Pouzivaji nektere vyzkousene tzv.levicove prostredky.
  Jak si to nekteri nazyvaji na tom nezalezi.
  NSDAP taky byla narodni levicova a jiste pravicova,v holportu s korporacemi najednou, delnicka strana.
  Byli treba delnici, populace do Wehrmachtu a zaroven zbrojni a s tim spojene vyrobni korporace..
  Vyrobcu zvejkacky nebylo treba,pro plany na valky.
  Probuh, co jsme jim udelali hroznyho, ze nas tak nenavidi..
  Leckdo muze pomyslet. Kdyz vidi ty formy a prostredky, vysledky a nasledky te nenavisti v co se meni behem 4 tydeni praxe !!!,snad neni mozne pochopit.
  Neco prikladu. Domaci terorismus se ve velkem poctu nahle vymrstil ale pouze po zvoleni Bajdena.
  Zadnej predtim neexistoval.
  Vlastne existoval, ale to neni ten spravnej terorismus, je proto zakaz se zminit. 2miliardy skod a mnoho mrtvych..
  Ihned se vytvorila Odcistovaci komise v Pentagonu ,pro patrani v armade, kde jsou ted spousty podvratnych "zivlu", kteri musi byt odhaleni a odstraneni..
  O nicem takovem pred zvolenim, nebylo ani potuchy.
  Nikdo ted neni proti, co bylo bylo, ted jsou, kde se vzali tu se vzali,ty skudci.
  Nikoho nezajima jak vznikli atd.
  Nebo s vyse uvedenymi nakladat nejdrive po dobrem,vysvetlovat diskutovat, mohou se mylit,jsou to jen lide, atd. Zadny takovy!
  Hodi se jako nepratele a nesmi byt nic jineho ,pro dalsi zvyseni ostrazitosti,intenzitu v bitve o moc...
  Ostnate draty vsude a 5 tisic vojaku ,dokazuji to udesne "nebezpeci", kteremu vlada musi celit.
  Nic takoveho pred 4 tydny nebylo..
  Vlastne zase bylo a daleko nepomerne horsi,ale jinde.
  Jedno tady muzeme najit spolecneho. Ze normalni lidske, chyby,spatna volba slov, gesto, omyl, nedorozumneni, verit necemu jinemu,nejmensi prestupky,pokojna shromazdeni,demokraticke a tak povinne protesty, jsou velke a stale vetsi zlociny proti demokracii.
  Demokracie uz davno neexistuje,jen jako modla a prave jeji zboznovani se ale hodi k totalitnim a brutalnim metodam persekuci, na prave demokraticky smyslejici a jednajici casti populace..!!! Tady chaos zacina..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To video od Pivonky hodne predpovedelo a presne se take tak stalo (schuze lotru v Davosu)dobre videt

   Smazat
 21. Zlo přichází jen z Východu? Historie posledních století ukazuje spíše opak. Štefec pořádně naložil kavárně

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021031313320608-zlo-prichazi-jen-z-vychodu-historie-poslednich-stoleti-ukazuje-spise-opak-stefec-poradne-nalozil/

  OdpovědětSmazat
 22. Velmi nahly novy volebni zakon, zrejme predem pripraveny.
  Kazdy,kdo chce, muze ted prakticky volit v USA.
  I navstevnik odjinud..Nikdo se nemusi prokazat kdo je.
  Jeste nikdo nereagoval.
  Tedy,neni mi jasne.Kdyz.
  Smrtelne nebezpeci pro demokracii v USA, ze bude zase, jako predtim volit /beda a snadneji/, Putin, nebo jiny nepritel, nahle nevysvetlitelne zmizelo.
  Projevy Bajdena uvadeji i privrzence do zmatku.
  Napr.kazdej kdo chce v armade operaci na zmenu pohlavi /za 100 tisic/,ma narok. Nehlede na cenu a kolik jich zustane na obranu statu ? Nehlede na cas straveny na uzdraveni po operacich.
  Casto neni spokojenost a opacna operace se brzy vyzaduje..
  Na miru site kombinezy, pro pilotky a hlavne ty tehotne.
  Kadernicke salony krasy,pro jejich ucesy atd..
  Kazdej zna z tramvaje, ze jak se priblizila tehotna holka vsichni vyskakovali,aby ji udelali misto.Beda kdo si nevsim. Holky to nemely lehky, dale v tehotenstvi blily, snad kazdej den atd..Maji pilotovat v tom stavu tryskace.
  Vojacky do prvnich linii boje s nepritelem.
  Se prej osvedcili a vitezi. Kdyz se tyhle veci spoji se stovkami tisicu stiznosti prave zen na harrasment./Obtezovani chovanim, mluvenim,pohledem ,fyzickym,osahavani treba, tisice probihajich soudnich projednavani stiznosti v zamestnanich a vsude,atd.
  Zvlaste se stiznosti mnozi v armade, kde neni pro zenu ani muze dokonce unik a vyhnuti od spolubojovniku.
  Nekteri,nechapajici tak poukazuji na pripadny,pravdepodobny "harrasment" vojacek a vojaku tez, od nepritele.
  Ktery se predpoklada odmitne ,aby se choval jako gentleman.
  Vselijak nechapou, odmitaji dokonce pochopit pro ne nepochopitelne a se nekorektne jeste vselijak posmivaji atd.. Tady je treba videt souvislosti s rostoucim poctem nepratel USA /skutecnych i vybajenych/.
  A obavy z toho vyplyvajici. Ze neni dost husitu a Zizky ,"nepratel se nelekejme a na mnozstvi nehledme".
  To je jen nekolik malickosti,o kterych se tam debatuje pro ilustraci k clanku.
  Snad je tady opravdu vetsi optimismus, nez by mel byt vzhledem k nekterym vladnoucim osobam a k jejich prokazanym schopnostem. Jakym vlastne schopnostem ?
  Vybranym pro zamery a uskutecnovani planu s nami a se svetem..

  OdpovědětSmazat
 23. Je pravdou, že veškeré bojůvky v USA složené převážně z bývalých vojáků ale i civilistů většínou straní(stranily!?) republikánům. Nedovedu si představit, že by třeba Ku Klux Klan podporoval demokraty. Všichni Američani jsou především patrioti, hrdí na svou zem. Jako příklad předkládám vlastní zkušenost. Bezdomovec, žijící v krabici někde pod mostem na okraji města a daleko za okrajem společnosti, jehož příbytkem je nějaká papírová krabice, bez jakýchkoli životních jistot, o něhož se starají převážně jen církevní kongregace(na tisíce charitativních spolků, zejména na venkově zapomeňte), tak tento člověk si na svůj papírový domek přilepí americkou vlajku! Dáte li se s ním do řeči(to nedělat)a on zjistí, že jste cizinec, okamžitě vámi ten otrhanec začne pohrdat.Nechci jen pomlouvat. Osobně miluji americký jazyk, když ho drtí mezi stoličkama, nádhera. A jiný kraj jiný přízvuk. P.S. Myslím, že 80% Američanů, co se děje ve Whasingtonu D.C. vůbec nezajímá. Volby skončili, život jde dál...Myslím si, že očekávat nějaké střety nejsou na pořadu dne. Ani ty vyhecované. Vždyť to jsou především hrdí Američané!

  OdpovědětSmazat
 24. Už aby se do sebe pustili! Zbytek světa si konečně vydechne!

  OdpovědětSmazat
 25. Prosím o zveřejnění, za vícepresidentka USA je žena nebo muž, bílá nebo černá. Už se vtom nějak nevyznám. Omlouvám se, ale tato postava z romaná W.S. je vskutku podivuhodná

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.