Reklama

sobota 6. března 2021

"Babiš mluvil s americkým ministrem zahraničí Blinkenem o pandemii"

Ivan David

6. 3. 2021
Tak zní oficiální zpráva. Co nám sdělil pan premiér sám: "Mluvili jsme o důležitosti spolupráce EU a USA v boji s pandemií a s jejími hospodářskými důsledky, stejně jako o dalších současných globálních výzvách." Dodal, že: "potvrdil závazek České republiky jako členské země NATO dále navyšovat obranný rozpočet, a projednával s Blinkenem také spolupráci na poli bezpečnosti 5G sítí".

Podle webu amerického ministerstva zahraničí Blinken podtrhl potřebu společného boje proti "zhoubným vlivům" a důležitost modernizace armády a solidních výdajů na obranu spojenců NATO.

Šéf americké diplomacie také vyzdvihl potřebu ochránit klíčovou českou infrastrukturu včetně jaderné energetiky a 5G sítí před "nedůvěryhodnými aktéry" a důležitost iniciativy Trojmoří pro posílení hospodářské odolnosti střední a východní Evropy.

Přeložme si to do češtiny. Premiér Babiš současné vládě v USA slíbil nákup americké vyřazené vojenské techniky za podmínek stanovených americkou stranou. Dále slíbil, že dostavbu Dukovan provedou americké firmy za ceny jimi určené, a slíbil pomoc na izolaci Ruska a Číny od Evropy, tak, aby Evropa zůstala závislá na USA. Důsledky pandemie mu v této snaze nepochybně pomohou. Za to Andrej Babiš očekává, že ho americká strana pomůže udržet u moci a vzdálí ho od důsledků jeho činnosti, na kterou bude hledět s pochopením, tak jako v případě diktátorů v banánových republikách.

139 komentářů :

 1. Zřejmě říkáte pravdu, pane europoslanče.
  Jak dlouho to ještě bude možné?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud nebude mít Česká republika pročeskou vládu.

   Smazat
  2. Dokud tady neuvidime,ze se "preceda"zeptal zda dostaneme

   od AMI pratel podporu pri vraceni dluhu 3,6 bilionu dluznych penez z valecnych reparaci,abychom vybudovali ARMADU VZORU SWISS a vyzbrojili se PO ZUBY a to kazdy kvalitnimi kolomety zn AK tak tu bude bordel furt!

   Pry si to chteji dat do programu Pirati,kteri vystridaji klickujiciho pana Babise,kteremu jsou v patach.
   Na skoro sracku rozvalena OS si pry mysli,ze misto "take roboty"by mel odejet za Monikou do Dubaje nebo se kdesi slunit, nebot dobre uz bylo nebo co nebo jak to vlastne je pane GR TV?!!

   Smazat
  3. dokud u nás bádou lidé, kteří jsou schopni volit voly Tak to nikdy nebude. A protože se Babiš úspěšně snaží mít zavřené školy a pokud se otevřou zaplatí nezkoovky a ty úspěšně vymyjí dětem mozky.
   Takže nebudou žádné zlaté české ručičky ani žádní odborníci. Maximálně zhulení bukaníři. Ale to jen do té toby, dokud jim někdo bude dávat na ten fet. Myslím, že tahle země bude vřed a jako s vředem s ní další bude zacházeno.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Unknowne,teda ty umis jen dřistat,dej tu radsi konkretni navrh

   aby treba SPD v nedostatecnem programu si tam dalo,ze:

   V dusledku prusovani zakona o verejnoprvnosti bude požadat pan Okamura SPD v Parlamentu polovinu koncesionarskych poplatku z vadne Televize,ktera lže ,je proto k nepotrebe a proto chteji obcane byt volici v case informacni revoluce dobre informovani a vybuduji si za svoje penize VLASTNI INTERNET TELEVIZI A INFORMACNI SIT, aby vznikla konkurence dnem i noci.

   Mohli bychom tak plnit odkaz naseho byvaleho skweleho presidenta PRAVDA VITEZI!!
   To by v tom byl cert,kdyby te s tim pan admin maznul!

   Smazat
  6. Reakce na MUDr. Davida 12:29
   Tak tu nevidím ani za obzorem. Od přejmenovávačů náměstí to neočekávám ani omylen, nehledě na to, že kromě povykování okolo Čapího hnízda jsem rozumné návrhy nezachytil.
   Kdo z opozice prosazuje vybudování PCR testovacích kapacit?
   Kdo z opozice se postavil za iniciativy vědců na potlačení epidemie?
   Nikdo. A současný šéf ve vládě na to evidentně nemá nebo nestačí.
   Kdo z opozice se bere za zajištění základní elektroenergetické zátěže, o ostatních aspektech
   energetiky ani nemluvě?
   Opět nepřekvapivě nikdo a nynější šéf na to nemá.

   Poznámka závěrem, ptal jsem se pana Šlachty, jak to vidí s tou dostavbou.
   Začal velmi rozpačitě, že jako co řeknou tajné služby ...
   Chvíli jsme si povídali, no a nakonec prohlásil, že je tedy proti vylučování.
   Tak. Dal bych mu šanci. Ale moc raději nečekám.

   Smazat
  7. Pana Slachty se zeptejte,zda zna program SPD,co se mu na nem libi ci ne a jak se diva na tvorbu

   Nardnih programu obcanu volicu a co by do neho dale navrhnul.
   Proc tu neni mezi nami v diskusi, chce nase hlasy vlicu nebo kdo to je a co vlastne chce,krive palivove tyce od Westighausu,ktery je bankrott a mame ho zachranit ci jak to je.??
   Chce on byt politik,tak mu tu dame na to lidove skoleni, no ni,ale kdyz se bude schovat na co nam obcanum bude,co?

   tady je totiz ta ziva PRIMA DEMOKRACIE a hraje tu nase muzika!!

   Smazat
  8. václav z plzně 13:02
   Tomu opravdu věříte, že kdyby normálně fungovala škola, že by z našich dětí vyrostly kvalitní, vzdělaní a samostatně myslící lidé? To opravdu od současné školy očekáváte? A z čeho prosím vás vycházíte? Vždyť škola je tu od toho, aby vychovávala submisivní a poslušné občany, kteří jsou málo a lživě informováni. Co děti nedostanou od rodiny, to budou celý život postrádat. A teď je zrovna příležitost, aby si rodiče všimli, CO se jejich děti učí. Aby s nimi sami mluvili. Nikdo to za ně neudělá. Nebo se dočkají toho, co mají teď v Americe. Že je jednoho dne vlastní krev bude udávat.
   Myslím, že děti nijak zvlášť netouží vrátit se teď hned do škol. To jejich rodiče se jich rádi zbaví. Protože připravit dítě a posléze mladého člověka na život je robo. To není jen o vybraných slovech, rovnicích a třeba zeměpisné síti. To škola naučit může. A dokáže to i on-line. Je to ale také o mravnosti, morálce a vědomí souvislostí.

   Smazat
  9. Nechci delat ukvapeny zavery, ale to vypada z dalky jako pokrocila a totalne potupna "ukrajinizace" naroda. S rozdilem.
   Kdyz nam, navic nedaj ani vindru.
   Tedy, ze jako v tom pripade se opakuje ,kdy se Biden postavil na Ukrajine a ted zase uprostred Cech a zacne rvat,navalte mi co chci a pro synacka taky.
   S tim rozdilem, ze se uz ani neobtezuje dostavit.
   Ze mimo zbidacovani z EU, Nemeckem, zaostalymi staty sveta,vetrelci a NATO, mame nad sebou jeste dalsi zbidacovani rovnou z USA..
   To presvedcuje, ze Ceska vlada ,parlament a senat a jejich predstirani, ze vladnou, je uplne zbytecny.
   Nejsou potreba a naopak,jen skodi.
   Muzou jit domu..

   Smazat
  10. 12:29 Kolonie nikdy nemůže v podstatě mít svou vládu p. Davide-tragická realita!Jsme 52.hvězdička na pruhovaném praporu!(51.je Británie).

   Smazat
  11. Ale, ale, před námi je víc "pruhované" Polsko, Rumunsko, Německo, Francie, Belgie, Holandsko ... mám pokračovat?

   Smazat
  12. 23:10 Asi máte pravdu,nějak jsem na ty ostatní pucfleky zapoměl-ale ono to vyjde na stejno!

   Smazat
 2. A lidé jsou tak blbí, že by ho chtěli za prezidenta, jak dokazují ankety. To už si zvolte piráta Hřiba a on vám to splní ještě rychleji a bude ještě líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aspoň tu nedoveze migranty a jednou třeba bude moci Český národ pokračovat. Pokud by se tu dostali migranti bude s Čechy konec. Pyjáti jsou daleko nebezpečnější. Pan David říká pravdu dal jsem tu odkaz na článek na Sputniku.

   Už je to tu. Jiné názory zničí. Petr Žantovský o tom, jak zařízli médium kvůli videu o covidu

   Inspirováni USA chopili se i černí obyvatelé Evropy iniciativy
   Při rasismu a diskriminaci by asi zelenému černošskému politikovi nebylo umožněno ze strany úřadů či policie beztrestně nabádat ke zločinnému chování na veřejných akcích. „Asi by nemohl ostentativně organizovat de facto apartheid, oddělení černých od jinobarevných a jejich dobrovolnou izolaci v opozici vůči systému, který – málo platné – stále ještě připomíná víc demokracii než totalitu. Je to všechno jinak. Poté, co americká vláda de facto kapitulovala před hnutím BLM a černí obyvatelé se chopili iniciativy od baseballových pálek po zákonodárné změny, inspirovaly se podobně laděné skupiny v Evropě jako tato berlínská a vytáhly do boje, protože věří, že tak jako v USA bude vítězství rychlé a snadné. Když se proti tomu civilizované země nedokáží účinně ubránit, čekají nás hodně horké chvíle,“ obává se mediální odborník.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-je-to-tu-Jine-nazory-znici-Petr-Zantovsky-o-tom-jak-zarizli-medium-kvuli-videu-o-covidu-656226

   Bohužel potřebujeme Babiše a jeho voliče.

   Smazat
  2. Cablik: Máte tam chyby. europoslanci za ANO hlasují pro imigraci, Jourová (ANO)je místopředsedkyně Komise, která ji prosazuje. Vláda USA nekapitulovala před BLM, BLM je její spojenec.

   Smazat
  3. Dekujeme vsichni panu doktorovi za informaci,kterou by nam mel dnem i noci

   davat do televize jeji pan GR,ale je nasimi koncesionarskymi poplatky dobre podplacena k tomu pry porusuje zakony o verejnopravnosti,aby jeste vice pro sebe "vydelal!"

   Smazat
  4. Pane Davide zatím to funguje a nemůžeme dělat nic jiného. Možná až poteče Čechům do bot tak začnou volit většinově vlastenecké strany. Podle mě by byli pyjáti a demožumpa daleko horší. Jak hlasují jejich poslanci v eu to vím. Asi to neví jejich voliči. Pyjáti jsou schopni nás vyházet z bytů a dát je migrantům. Pan Žantovský myslel civilizovanou Evropu aby se to nestalo tady.

   Smazat
  5. BLM je jednoznačně rasistická organizace hájící si své černé. A jestli vláda tyto rasisty, kteří jen v Pensilvánii v době nepokojů za zfetovaného zašlápnutého recidivistu postříleli 500 bělochů a obecní zastupitelstvo tam přemýšlí, co za ušetřené peníze na podporu policistů, tak se tam dočkají pěkného bordelu! Jejich věc. Ale já klekat za černýho gaunera nebudu. Jejich věc. Ať tam třeba černým lížou boty.

   Smazat
 3. Je to zdrcující. Je to plivanec občanů tohoto státu, který je mu úplně u prdele. Má jen jeden zájem. Bohatnout a držet moc. Všechny nás ochcal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bubák 11:59
   NEJSEM volič ANO. Jen se chci zeptat, a koho byste jako premiéra rád viděl pane Bubáku? Resp. z těch, kteří jsou a budou po volbách k dispozici. Podotýkám, že Orbána by nám Maďaři rozhodně ani nepůjčili. No tak jmenujte!
   Babiš je samozřejmě srab, než aby něco prosadil. On pádluje mezi vlastním lidem a ženštinami z EU. Jeho situace je těžká, protože na něj chodí do EU permanentní udání naší opozice. Když praští do stolu, zle s ním EU zacvičí. Když nepraští, zle s ním zacvičí voliči.

   Smazat
  2. 17:24
   Já bych tam rád viděl Samuraje. Protože potřebujeme buldozer, ne odstrkovadlo. Námitky beru, krom jediné - že vypadá jako Japonec.

   Smazat
 4. Nepodružná otázka by byla, vědět kdo komu volal. Pokud Blinken Babišovi, zdá se, že Babiš "srazil paty". Úspěch je, že ne před velvyslancem.

  OdpovědětSmazat
 5. Ami gangster se hlásí o výpalné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. spise kontrola jak funguje dalkove ovladani, problem je ze Babis je financne vydiratelny, takze jsme v hajz...ne v EU

   Smazat
  2. Ano. Přesně. Je vydíratelný. Jsme v hajzlu.
   Velmi pregnantní formulace.

   Ale tam budeme v každém případě. Tam vlastně jsme. Teď jde jen o to, jak hluboko zapadneme.

   Smazat
 6. Já myslím, že to je u tohohle typu deprivantů typické - iniciativní servilita k páníčkům (výše postaveným - z jeho pohledu) a arogance a sprostota k poddaným (níže postaveným - opět z jeho pohledu). Stačí se podívat, jak čobol jedná s lidmi v běžném soukromém a pracovním styku, před Lejnovou, Merkelovou, Amíky apod. (obecně páníčky) je na fotkách nebo záznamech vždy mírně přihrbený a celý rozzářený (prasečí očička), dívá se jim do očí (snaží se), při jednání s "otroky" se do očí nedívá a jedná spatra. Tenhle chaotik se dokáže na povel rozeřvat i rozplakat, podle situace, neustále snímá emoce a hraje na city. Věřím tomu, že byl chvíli i upřímně nešťastný, když se začala množit jeho kritika - z toho se ale záhy oklepe a jede dál. Podle mě je to symptomatický sociopat, možná i psychopat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Přepněte si na ČT 24, repríza rozhovoru s panem Kalouskem, hodně dobré, pán Kalousek je velký politik, takových je u nás málo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jste dodat, že je to také velký lhář a zloděj. Kromě toho i degenerovaný ochlasta.

   Smazat
  2. 13:20
   No vídim co jste za lháře, v čem lze, co ukradl ??

   Smazat
  3. Kalouskovi bylo návodnými otázkami nahráváno - jak je v ČT zvykem. "Je to obyčejný člověk - Lidovec,který ale i hřeší - jak přiznal." Jeho morální vzor - knýše Trautenberk mu prý poradi - "když hřešit tak pořádně"...a o tom to je. Kampaň za zvolení nejhoršího pacholka co kdy šmejdil ve vládě ČR - se
   rozebíhá.

   Smazat
  4. Uvědomme si,že než někoho zvolíme - měli bychom pečlivě uvážit jeho osobní předpoklady,mravní způsobilost,míru vychování, sociální inteligence a hlavně jeho výsledky v minulosti.
   Volit kalouska je stejné jako si vybrat nejhorší
   druh viru a tríznivou sebevraždu - místo osvědčené vakcíny.

   Smazat
  5. Varování dostal před lety, když mu zastřelili švagra, tak mu zbyl jen ten chlast!

   Smazat
  6. Kalousek je prolhaný, zlodějský a vulgární šmejd, jenom na kasárnách v Praze na Náměstí republiky , prošustroval a ukradl více jak 900 milionů!!!

   Smazat
  7. Kalous měl přes svého švagra spojení na mafii, darem od nich dostala jeho bývalá žena být. Korupční jednání při kterém Kalous přihrál výrobu vojenských padáků firmě, která padáky nikdy nešila způsobil smrt několika parašutistů. V opilství fackuje občany na ulici. Zadlužil nás nejvíc, aniž měl důvod, nebyla tehdy krize jako dnes. Kalousek zvaný Tollamore z Bechyně je pro většinu lidí naprosto nepřijatelný politik a člověk. Umí ale mluvit tak, že je některými médií milován a prosazován. Bez aktivistů ze Zpravodajství ČT by už dávno nebyl.

   Smazat
  8. 13:13

   "...pán Kalousek je velký politik, takových je u nás málo."
   Nechtěl jsi původně napsat:
   "...Falousek je "velký" politik, takových je u nás, bohužel, jak když nasere?"

   Smazat
 8. Před USA si pouští do kalhot většina politiků světa. Dobře totiž vědí, s kým mají tu "čest". To bych zase Babišovi tak moc nevyčítal. Neomluvitelné je ovšem jeho zbabělost, kterou projevuje ve vztahu k politickému a mediálnímu mainstreamu. Neřeší otřesnou úroveň veřejnoprávních prostředků, sype peníze daňových poplatníků politickým neziskovkám, pořád si sliní prsty, aby věděl, odkud právě vítr fouká a není tudíž schopen zaujmout jasné a pevné stanovisko snad k ani jedné záležitosti, v personální politice předvádí velmi chabé výkony atd. Kardinální problém ovšem spočívá v tom, že v české politice se vyskytují mnohem horší alternativy. Piráty mohou volit jen naprostí magoři nebo milovníci porna a ukulele, ODS, TOP 09, lidovce, ale i ČSSD mohou volit zase masochisti, kteří si chtějí zopakovat nepřetržitou šňůru korupčních afér, rozkrádání a tunelování, ještě většímu podřizování Bruselu, STAN je očividně připraven takovou politiku bezvýhradně podporovat, ti zbývající zatím moc důvodů k optimismu nedávají. A do voleb už moc času nezbývá...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:46
   Tak jak čtu,potom všechny strany podle vás,jsou IDIOTI, koho si predstavujete jako vhodnou stranu vy.
   Piráti je strana s nejvíce vzdělanými lidmi a vzdělávání lidé je také volí, naproti tomu strana SPD má nejméně vzdělaných lidí, pouze několik z nich má vše.vzdelani, většina vyučená, nebo jen základní vzdělání.
   Tak potom nevím, proč jsou voliči Pirátů "" magoři "".

   Smazat
  2. Unknowne,dokud si pan OK SPD neda do programu,ze by rad vedl

   KOALICI novych doposud nevidanych polit subjektu a stran,ktere si daji do svych programú prave vznikajici navrh

   NARODNIHO PROGRAMU VOLICU,kde uz sou znamy prvni tri body a ty jsou BOMBOVNI

   pak nedojde k porazce nynejsich mrtvych oslu i kdyz budou mit tituly Mgr tj magor!
   A vo tom NPV zaved ty unknowne diskuzi a ZTORPEDUJ ho.
   To byse ti mohlo povest mas dost torped piratsky vzdelance,podle prvni priority?

   Smazat
  3. Unknowne nestezuj si,ze nicemu nerozumis,zkus si najit Program SPD

   bod c.10 RASANTNI ZMENA REZIMU.

   Jaky rezim by jsi jak pirat navrhovak konkretne my tu mame navrh SOLIDARNIHO STATU podobneho pravicovemu Socialnimu statu,ktery funguje u sousedu,plati 10 eur na hodinu a vsichni tam z toho zbohatli.
   Kdyz jsi vzdelanec napis jesti chapes vo co de a jestli to daz tem piratum do programu,aby zvitezili co?
   Rozumel jsi ty vzdelance?

   Smazat
  4. Piráti už dávno zradili svůj původní program - svobodný internet. Dnes jsou jen svazáckou odnoží TOPky, naprosto protinárodní, nekritičtí eurohujeři a euročípci, propadlí zelené propagandě a jiným nesmyslům. Ono trapně udavačství na Babiše je jen dokresluje. Volí je romantici a nezkušení mladí, kteří nemají vlastní rodinu a tím i osobní zodpovědnost.

   Smazat
 9. Vážený pane doktore Davide, Babiš si může vyprávět s kým chce , ale reálná politika v Evropě se začíná měnit, s tím jak postupně končí globální vliv USA na světě a "spor" USA - svět se přenáší do Asie na čínsko - americké vztahy!!Ekonomika České republiky je cca ze 60 až 70% v majetku Německa a zde bude určovat politiku a ekonomiku majitel! USA se stávají "papírovým" tygrem, který hodně kecá , ale to je asi tak všechno a na tom "kašpárkovi" , co ho teď mají v čele, je to znatelné!

  OdpovědětSmazat
 10. Já teda nevím kdo další byl u toho rozhovoru, aby věděl všechny podrobnosti, o kterých ti dva mluvili a co tam Babiš slíbil. Je celkem jasné, že nová americká vláda teď bude na své satelity tlačit, aby prosadila své zájmy.
  Ale jak se říká, tak slibem nikoho nezarmoutíš a po telefonu se myslím nic podepsat nedá.
  Takže já bych zatím nezavíral účet bez hostinského.
  Navíc Babišova vláda má už výrazně se zkracující časový limit svého vládnutí, tak bych silně pochyboval, že by Babiš ve svém zbývajícím volebním období podepisoval nějaké zásadní smlouvy. A co se týče dostavby Dukovan, tak se již dříve jasně vyjádřil, že rozhodnutí nechá až na příští vládě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Citoval jsem oficiální zprávu a Babišovo autentické prohlášení. Co na tom chcete zpochybňovat? Vyhrožovat a a předposírat se dá i diplomaticky a telefonicky. Hostinský je za velkou louží, ne ve Strakovce. Vyřadit uchazeče lze i před "rozhodnutím".

   Smazat
  2. TPane doktore, to jste napsal vcelku přesně, že hostinský je za velkou louží. A vrchní je v Bruselu, potažmo v Berlíně. A pokud budeme pinglové v této putyce, tak holt budeme muset poslouchat. Ale jak z toho ven? Nejsme Švýcarsko a v nějaké putyce holt vždycky budeme muset být.
   Ale ať už tady bude jakákoliv vláda, tak Dukovany dostane Westinghouse, protože už to dávno rozhodl ten hostinský.;-)

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. Tentokrát musím souhlasit s článkem na Novinkách! Je to přesné, přípravky které jsou laciné a účinné na kovid, jsou vytlačovány z trhu a použití, aby se prodaly ty drahé, na laciných není ten správný zisk!! Jde o ivermektin a isoprinosin a některé další. Stejný přístup je u vakcín! Proč nemůže mít všechny vakcíny jako v Maďarsku, či Srbsku!! V Srbsku je už naočkováno cca 25% a my máme s bídou 5% !! My tady musíme smrdět doma a v Moskvě, Pekingu , Bělehradě si lidé už užívají hospod a kaváren , chodí sice v rouškách , ale jenom kdo chce dobrovolně!!! Všechny zde dnes u nás používané vakcíny jsou dočasné, mají podmíněné schválení, protože neproběhla u nich celá testace!!! Přijdou zcela nové vakcíny, které jsou širokospektré , účinné na mutace kovidu a budou chránit několik let, což ty dnešní neumí!!! Kdo opovrhuje ruskými vakcínami je hlupák, stát , který po mnoho desítek let vyvíjel bakteriologické zbraně, asi v tom oboru něco ví a umí se v něm pohybovat!! Poslední čtvrtá vyvinutá vakcína v Rusku, která se jmenuje MIR, má být účinná na všechny mutace kovidu a chrání po dobu delší jak deset let!! Tento typ vakcín bude teprve definitivní !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Keď s tým Sputnikom očkujú vlastnú armádu, asi je dostatočne bezpečná.

   Smazat
  2. 15:25. Ruská vakcína představuje největší obavy v tom, že by mohla být efektivnější. Ruská konkurence není vítána, proto takové veletoče a snahy o diskreditování. Vždyť je to vidět i na těch lécích, které mají na vážné případy efektivitu. Místo toho aby byla ta účinnost těchto léků vítána, tak jsou snahy Ivermektin pošlapávat. Nejlépe, kdyby vůbec neexistoval.
   JFK.

   Smazat
  3. Nejhorší je, že tady o tom všem bordelu klábosíme - já také - jako o botách, který jsou lepší a tak, namísto abychom čapli co kdo má a šli ty všiváky vyházet z oken jako naši předci blahé paměti.

   Smazat
 15. Hra pana Babiše na zastánce zájmů naší republiky skončila, jen doufám, že to jeho voliči pochopí. V EU nasazená za ANO paní Jourová, přítelkyně cenzury i když tomu říká jinak, ministr Blatný jak jsem se dočetla, podporoval jako demonstrant Milion chvilek. Pracovat v zájmů své země, by mělo být pro politika prvořadé. Je to už sice déle, kdy Viktor Orbán prohlásil, že zájmy USA nejsou slučitelné se zájmy Maďarska, EU už na potrestání Maďarska pracuje. Je smutné, že jsme se po třiceti letech dostali někam, kde je na lidská práva používán dvojí metr. Volit budu jen stranu pro národní a tou je dnes jen strana SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Orbán je moudrý a nechce z Madarska připravovat válčiště s Ruskem a to my zase jo a ochotně.

   Smazat
 16. Stále více se projevuje výsledek zmanipulovaní nevalně inteligentní většiny voličů. Dokud nepocítí konečný produkt tohoto vývoje zřejmě se my ostatní máme ještě na co "těšit". Hrana zvoní a lidé nic. Řešení je zatím snad jen v důsledném bojkotu všeho, co tento stav generuje. Informace od Mudr.Davida jsou zde opravdu cenné a v dostatečném množství. Díky.

  OdpovědětSmazat
 17. Nechci se moc Babiše zastávat. Štve mě, že nechává řádit ten tzv. tým Blatného, dokonce se formuje nová skvadra s těmi samými Kuhlvaity a podobnými existencemi, co vše už půl roků prasí a budou prasit dál, určitě v zájmů svých kšeftů, protože zase až tak blbí přece být nemůžou...
  Ale pořád lepší člověk, který možná příliš ustupuje zlu, neumí mu čelit, nebo třeba i chytře lavíruje, protože zná pole kde se může pohybovat tento státeček a jaké má asi možnosti obrany...
  Je stále lepší než ten, který zlo hlásá a aktivně propaguje, což je personifikováno v tzv. demobloku a dnes už zcela jasně včetně ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Heriot17:13 👍👍👍

   Smazat
  2. 17:13
   Nesouhlas. A ani není předposranej, jak je mu vyčítáno, ani neustupuje zlu, že mu neumí čelit.
   Jenom myslí na budoucnost až vypadne z politiky a bude opět majitelem majetku jehož je co politik nemajitelem. Každá kačka dotací je proto dobrá.
   Že už má dost?
   Chyba!
   Babišové NIKDY nemají dost!

   Smazat
 18. Tak to jsem dostal jsem záchvat smíchu, když jsem si přečetl že Unknown prohlásil "že je dobře, když spolu spojenci mluví".
  Je možné, že toto napíše příčetný člověk vzdělaný aspoň natolik, že umí psát ?
  My a USA jsem asi takoví spojenci, jako turecký sultán s otrokyněmi ve svém harému...

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 20. A.B. by měl raději mluvit s ředitelkou SUKLU případně ji nahradit někým myslícím a dát souhlas doktorům k předepisování Isoprosinu, často velmi účinné léčbě. Rok se o tomto léku diskutuje, účinnost v mnoha případech prokázána, ale není prý studie přímo na Covid, jako by byly dostatečné studie na vakcíny. Za ignoraci tohoto léku, který mohl pomoci mnoha lidem by měl být někdo hnán k odpovědnosti

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 22. Nejsme žádní spojenci, jsme pouze připojenci. A proto si ani nesmíme vybrat své přátele. Převedeme li to na vztah muže a ženy, tak je to jako život s psychopatem. Takový vztah však často končí tragédií.

  OdpovědětSmazat
 23. Unknown 18:05
  Pane Unknowne, opakovaný vtip není vtipem. To si říkají už děti na základní škole. Zkuste vymyslet něco sám! A máte program na celý večer. A věřte, inteligentní humor tu dokážeme ocenit. Tak s chutí do toho. 😀

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 25. https://www.forum24.cz/narodni-zajem-je-ockovat-jakoukoliv-vakcinou-ordinuje-sputnik-komunistka-konecna-bez-ohledu-na-rizika/

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 27. Snad dnes vyhraje film Krajina ve stinu, ktery zobrazuje temnou ceskou historii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Film Krajina ve stínu zobrazuje výjimečný případ z doby odsunu a sudetoněmečtí Ádovi pohrobci ho chtějí generalizovat na celý transfer sudetských Němců. Jsi-li Čech a víš něco o historii Protektorátu, tak by ses neměl radovat. Je to stejná pomluva našich předků jako Herzův Habrmannův mlýn. V těch filmových pomluvách jsou Němci strašně hodní a obětaví a kdo ví jaké ještě mají přisouzeny hezké vlastnosti a Češi jsou kreatury hodné opovržení. Přepisování naší historie se ti studentíku líbí? No potěš koště!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. A mimochodem, víš ty študetntíku, že v těch dnech šli vrazi ještě do sousední vesnice aby tam pokračovali ve vraždění Němců? A co se stalo? Čeksý starosta je vyhnal. O tom ovšem Slámův film "Krajina ve stínu" neřekne ani slovo. Nehodí se to do kolaborantsky laděné filmové lži!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  8. 19:31
   Pokud je pro tebe film Krajina ve stínu zobrazením temné české minulosti, pak mi nezbývá, než tě považovat za zobrazení temné české přítomnosti.

   Smazat
 28. Mluvil ten Babiš, ale s kým bez mandátu? S podvodníkem sobě rovným...

  https://youtu.be/yOkhC-mHpY4

  toto zatím nevymazali; je to však více než výmluvné...

  titulky jsou k dispozici

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 30. Mám za to, že jsem toho B...e zasekl právě včas...

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 33. Kopie komentáře uvedeného u článku o vakcíně Sputnik V, která se liší od vakcín tkzv. západního typu ..

  Polopaticky, jak je to s covidem a vakcínami západního typu, imunizujícími proti s-proteinu, který tvoří zakončení paprsků -hrotů -spike viru, které zajišťují proniknutí viru do buněk ..
  A jak jsou chytřejší antiparazitika než zmiňované vakcíny ..

  Vir původně krotkého covidu je tu dlouho, ale došlo náhle k "mutačnímu" vylepšení jeho techniky vnikání do buněk, a na tu jeho vylepšenou techniku je potřeba se zaměřit..
  K biochemickému zkoumání vázacích spike je potřeba přidat prostorově mechanický pohled, je to tak, že zakončení spike obsahuje enzymatickou štěrbinu, která se naváže na obal buňky a roztrhne ho vtažením do štěrbiny, jednoduše ho "nasaje a ukousne" a cesta do buňky "vykousnutou dírou" je otevřená ..
  "Mutace", které chytře mění peptidové složení proteinové enzymatické štěrbiny spike viru, vyřadí vakcíny, které jsou zaměřeny na konkrétní složení celého spike(s) -proteinu ..
  To fikaně nahrává pharma byznysu a zajistí to nekonečné očkování stále novými vakcínami proti stále se měnícímu s-proteinu ..
  Antiparazitické léky jsou ale chytřejší než vakcíny, ty jednoduše enzymatickou štěrbinu spike viru zablokují -inhibují, něčím zaplní, vir tak už není schopen "kousat", a stává se neškodným ..

  Větší parazitické organismy také popsanou technikou s podobnýmy biochemickými nástroji "baští" obsah buněk, antiparazitika to "zakousávání se" do buněk u nich blokují, a ukázalo se že to dokáží i u malých virů, které buňky nebaští, ale protahují se prokousnutým obalem do buňky ..

  Jak prosté to je vysvětlit, když se vynechá učenost zblblé vědy i jí ovlivněných učenců, kteří místo přemýšlení papouškují globální nesmysly o viru a pandemii ..

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 35. Moje vysvetleni cesty Babise.
  Rekl asi toto:
  Hori mi koudel u zadku a potrebuji tvoji pomoc. Vim, ze mas mafiany u nas v hrsti. Za to si muzes u nas delat co budes chtit, koupime kazdy srot za tvoji cenu, Cinu a Rusko nepustime do zeme, ovcany zkrotim COVIDEM a lockdowny. Za chvili nebudou mit co zrat a budou politikum zobat z rukou. Zadluzim Cesko tak, ze mu vase banky budou moci cokoliv diktovat. Mafie mne uz cele volebni obdobi lyncuje a chce odstranit. Potrebuji pomoc do voleb.

  A ted co se deje a kam svet smeruje. Je to analyza a vyhled co na nas GP chysta. Dejte to lidem dal, aby videli pres respirator.
  http://www.nwoo.org/2021/03/05/co-je-treba-vedet-o-kulicce-s-prisavkami-jakych-cilu-chteji-globaliste-pomoci-covid-games-dosahnout/

  OdpovědětSmazat
 36. Já si myslím, že jak tam Koudelka dostal od CIA jednu medaili oficiálně, tak si Babiš s Metnarem odvezli nějakou tu medaili CIA v kapsi. FUJ. Tady píši o této tzv. prokorupční vládě: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/mela-byt-takova-mala-ceska-mala-domu-dnes-je-z-toho-rana-15-miliard-korun-na-ceskeho-danoveho-

  OdpovědětSmazat
 37. Vidim, ze jste Unknowna stale jeste nezamazli. A tak se tady perte s nim dal a mejte se fajn. Ucastnim se pouze diskusi na urovni.

  OdpovědětSmazat
 38. USA dnes vykazují astronomické a nesplatitelné zadlužení cca přes 30 bilionů USD a každá sranda jednou skončí! Až Čína řekne na dluh nedáváme, tak bude teprve to pravé posvícení v USA!! To se tady také v EU nebudeme stačit divit, protože rok 2008 , to byl jenom takový mírný vánek, teď to bude jiný fičák!!

  OdpovědětSmazat
 39. Babiš a celá jeho váda je od samotného počátku dobře ínfomovaná o celém "zákulisí" covidpodvodu! Přesto už více jak rok decimuje státní ekonomiku. Nyní již nastala poslední fáze a to je řízená likvidace nepotřebného obyvatelstva. Elity cabaly na všech úrovních se rozplývají PÝCHOU ,jak vše postupuje dle plánů."My to svinstvo" do těch lidí napícháme, ať budou svolní, nebo po zlém. Nasazuje 18ti leté do první linie. Hitler nakonec nasazoval 15ti leté...BOUŘE VYPUKNE!

  OdpovědětSmazat
 40. Když svého času Kreml usoudil, že Antonín Novotný, první tajemník KSČ a prezident ČSSR, jde nesprávnou cestou tím, že otevírá cestu národní kultuře (což pohnojili spisovatelé, kterým tajemník ÚV KSČ pro kulturu Hendrych řekl "prohráli jste všechno") a odmítá připustit umístění armády SSSR v Československu, bylo jeho posledním krokem k záchraně, že se vůči Kremlu, tedy SSSR, vzdal mezinárodně platného práva na Podkarpatskou Rus, dnes zakarpatskou Ukrajinu, kterou si SSSR přivtělil v rozporu s tehdy platnými dohodami o poválečném uspořádání. Ani to ho nezachránilo.
  Dopadlo to „Dočasným pobytem vojsk SSSR na území ČSSR.
  I Babiš, jdouc nejspíš nesprávnou cestou, už je odsouzen, takže ho ani toto prohlášení loajality v jeho postavení nespasí. Požehnáni jsou a budou jiní. Však se vehementně hlásí, že zajistí „normalizaci“. Nezakolísají. Možná tedy, že se historie zopakuje. Nejdřív jako tragédie, pak už jenom jako komedie. Však taky, proč by to měl být jen a jen dočasný pobyt, když docela stačí pouhá základna. Se vším všudy, tentokrát ale na naše náklady. Když ta zaostalá, prohnilá, primitivní Ruská federace, je tak závažné nebezpečí takže, bez ochránců se neobejdeme.
  No, SSSR se rozpadnul, když hospodářsky neobstál. Zdá se, že hospodářsky neobstojí ani EU s USA a smát se bude Čína. A zas, zas si nepolepšíme. Kladné na tom bude to, že Číňané vesměs umí slovem i písmem Anglicky. Takže vlísávat se půjde dál dál i bez znakového písma a Mandarinštiny. Ani na to se netěším.
  JiH

  OdpovědětSmazat
 41. JiHu, zmotal jste to téměř dokonale. Jen na Patagonii a Novou Kaledonii jste zapomněl. Je potřeba věci řádně nastudovat! Tak třeba příště.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane Václave Dvořáku 6. března 2021 22:18, nevím, co jste studoval Vy, já to jednak prožil a krom toho mám leccos autenticky od těch, kteří tomu byli skutečně blízko. Pokud chcete popřít, že za Novotného běželo uvolňování, že byl tlačen k pobytu jednotek RA v ČSSR (do srpna 1968 tu byl jen spoj. pluk v Ruzyni) a že v prosinci 1967 odklepnul Kremlu, jako první a jediný, Podkarpatskou Rus, tak prosím. Proč ne, tou dobou Vám bylo, tuším, dvacet.
   I já vím, jak sled oněch událostí popisuje Wikipedie, hádám jak asi ÚSTR. Já také vím, co a jak se dělo na Strahově a vůbec v Praze. Také vím, jak to dopadlo, co a jak i proč jsem si co odskákal a dnes i to, v kom a čem jsem se spletl. Nastudovat, prosím. Jaké prameny mi doporučujete? Koho z té doby jste natolik znal, nebo znáte osobně? Já jsem z té doby poskládal dost a dost autentických poznatků i dokumentů. Ostatně, kde jste vzal tu Patagonii? Natolik Vás „žlučím“, že jiný argument nemáte?
   Zdravím srdečně JiH
   PS diskuzi beru tak, že by měla vést k tomu, aby co je trochu jde, bylo uváděno na pravou míru.

   Smazat
  2. Např. Podkarpatská Rus - co má co společného s Antonínem Novotným?

   Smazat
  3. Vážený pane Václave Dvořáku, 7. března 2021 5:17 se ptáte, co má Podkarpatská Rus společného s Antonínem Novotným. V mém příspěvku to sice je napsáno, ale rád zopakuji: Antonín Novotný byl prvním a taky posledním čs. politikem, který se vůči Kremlu v prosinci 1967 oficiálně vzdal zákonného práva čs. státu na Podkarpatská Rus jako svou součást. Dodávám, že ČSR byla jedinou z vítězných mocností Druhé světové války, která utrpěla územní ztrátu. Zdraví, JiH

   Smazat
  4. Jak to bylo s Podkarpatskou Rusí nevím. Ale mám za to, že vám JiHu chybí celostnější obraz událostí posledních dvou století. To nevyváží ani autentická svědectví. Pak tu jen opakujete klišé o ekonomické porážce SSSR. Ta prohra měla především ideologický podklad.
   Navíc zdá se, že jste předpojatý k Rusům. Jinak byste asi nemohl psát hlouposti, takové jako o primitivním Rusku.

   Smazat
  5. Opravuji - Podkarpatskou, JiH

   Smazat
  6. Ale kolokole l7. března 2021 7:46, čtete nepozorně, ten výrok co mi přičítáte, bylo zopakované tvrzení jiných a z opačné pozice.
   V přetlačování supermocností rozhoduje ekonomická síla víc, než ideologie. Ekonomika rozhoduje o vnitřní stabilitě, možnostech politiky, síle armády ...
   Propaganda a agitace může být účinná jen dočasně. Té se nikdo nenají, nikoho na dlouho ani nepřesvědčí, ani k ničemu nedonutí.
   Z vlastní praxe vím, že první změnou v přístupu SSSR k satelitům byl od roku 1985 naprostý ústup od vstřícných cen dodávek surovin a energií i jednoznačný požadavek na konkurenční úroveň dodávaného zboží a tomu odpovídající ceny.
   Prostě a jednoduše, SSSR už na velkorysost a uplácení neměl. A tak se blok, s úpadkem pána, rozpadnul. Co zmohla ideologie? JiH

   Smazat
  7. Podkarpatská Rus byla Československém "věnována" už v roce 1945. Nevím, co s tím měl Novotný co dělat.

   Smazat
  8. Vážený pane Dvořáku, Podkarpatská Rus se stala součástí ustavené ČSR od jejího počátku v roce 1918. Rusíni za Druhé světové války, bráni jako občané ČSR, bojovali na její straně v zahraničních jednotkách. SSSR koncem války v (na) Podkarpatské Rusi uspořádal referendum, jehož výsledek označil za žádost obyvatel o připojení k SSSR. Tak se taky stalo, což ovšem právně uznal až řečený A. Novotný v prosinci 1967. Nevím co Vás nutí tato ověřitelná fakta odmítat. Zdraví JiH.

   Smazat
  9. Stále nechápu, jaký dokument pod označením "řečený A. Novotný" z roku 1967 máte na mysli.

   Smazat
  10. Vážený pane Dvořáku (7. března 2021, 13:53), řečeným A. Novotným rozumím prvního tajemníka ÚV KSČ a prezidenta ČSSR, který abdikoval, tuším, v březnu 1968. To, že uskutečnil právní akt, kterým se československý stát vzdává nároků na území Zakarpatské Ukrajiny v hranicích První čs. republiky, můžete vyhledat cestou Národní knihovny např. v archivním Rudém právu z té doby. Tak, jak bylo tehdy obvyklé, nepříliš příznivé informace lze najít jen v nevýrazně nadepsaných odstavečcích na některé z posledních sudých stran před "sportem". Existuje i zpoplatněná vyhledávací služba. Je také možné, že ona vydání RP jsou již digitalizována. Ze své strany si dovolím korespondovanou otázku považovat za vyčerpanou. Za Vaši oponenturu děkuji. Zdravím srdečně, JiH

   Smazat
 42. Předvídám, že všichni, kdo hráli ve filmu Krajina ve stínu hákového kříže, se za to budou velmi velmi stydět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlepším filmem za rok 2020 je Šarlatán.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Indian runner, získat lva je něco podobného jako získat za protektorátu od ministra Moravce Říšsko-německou orlici. Mne se na akademiky, kteří rozhodují o vyznamenání, nikdo neptal a nevybíral jsem je. Jsou mi u pr.ele. Jednou z nich budou veřejně zostuzení zrádci.

   Pamatuji, jak kdysi na sešlosti této pseudoelity vykřikoval na podiu herec a pitomý kašpar Trojan, aby lidi nevolili Zemana.

   Uvědomte si nemilý běžče, že vás mohou lidé považovat za smradlavý lepkavý sliz.

   Smazat
  4. Pitomý kašpar Ivan Trojan, zkrachovalý matlal Marhoul
   a jeho filmy za peníze ČT... Smradlavý a lepkavý sliz - s tím souhlasím. To jinak ani nejde.

   Smazat
 43. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 44. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 45. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 46. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 47. Ty MAGORE bez přátel, bez jiného zájmu, než tady vysedávat celé dny a bouchat do klávesnice ty své magorarny.
  Z Bohnic pavilonu č.25, jak jsi na sebe prozradil, můžeš čmárat celý den blbe co

  OdpovědětSmazat
 48. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 49. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 50. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 51. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 52. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 53. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 54. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 55. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 56. Možnost,že bychom měli pročeskou vládu, vidím,bohužel jako naprostou utopii.Copak nevidíte co všechno jsou schopni udělat,aby dosáhli svého./volby v USA/Navíc v našich krajích je jednota velmi vzácným prvkem.

  OdpovědětSmazat
 57. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 58. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 59. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 60. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 61. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 62. No Babiše už mají USA a zejména CIA ve spárech, už jim kývne na vše co po něm, budou chtít. Jakmile se vzepře, hned budou u nás problémy s demokracii a bezpečností. V takovém případě zde bude barevná revoluce. A tak jako má problémy s demonstracemi Bělorusko, Rusko a další státy, je to jenom proto, že nelezou USA do análu. USA více jak 200 let terorizují a masakrují svět a to jen proto,že každý kdo neuznává First Ameriku je nepřítelem USA!!!Ani ten americký zombie!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.