Reklama

sobota 13. března 2021

Ben Kuras: Covidem to začíná. Mocní teď jdou přestavět svět. Už ví, že to funguje

Benjamin Kuras

13. 3. 2021 ParlamentníListy

Když si dáme do souvislostí několik zdánlivě nesouvisejících témat, uvidíme kompletní restrukturaci ekonomického, politického, kulturního, informačního a vzdělávacího systému západní civilizace. Tedy demokratického kapitalismu, vyrostlého z anticko-biblické kultury. Spisovatel Benjamin Kuras to dovozuje z průběhu aktuálního Světového ekonomického fóra v Davosu a jeho vize „proměněného kapitalismu“.

Probíhající Světové ekonomické fórum vyhlašuje, že obnova světa po covidu se má nést v duchu „proměněného kapitalismu“, který bude spolupracovat s vládami na jakýchsi vyšších cílech. Například na „zelených reformách“. Jak to na vás působí? Může se jednat o předzvěst nových regulací a jakési „světovlády“?

Zrovna jsem na toto téma dopsal dlouhý článek do Playboye, kam každý měsíc vedle zábavného sexu taky píšu nějaké „seriózní téma“. Ten se ale rediguje dva měsíce dopředu, takže článek vyjde až v polovině května. Zde tedy k němu trochu stručnější „aperitiv“.

Význam a dopad toho, co se v Davosu, tedy Světovém ekonomickém fóru WEF plánuje, pochopíme teprve, když nám začnou informačně splývat do jednolité souvislosti zdánlivě nesouvisející témata, která se na první pohled mohou jevit jako paranoidní konspirační teorie. Není to ani tak spiknutí nějaké „světovlády“ vybraných konkrétních osob, které nám konspirační teoretici často předhazují, jako spíš kompletní restrukturace ekonomického, politického, kulturního, informačního a vzdělávacího systému západní civilizace, tedy demokratického kapitalismu vyrostlého organicky za mnoho staletí z anticko-biblické kultury. Na této transformaci spolupracují miliony „pokrokových“ a „uvědomělých“ osobností, lidí i lidiček v politice, médiích, školství a managementu korporací. Mnozí bezděky nebo v dobré víře, že konají dobro.

Od miliardářů jako Gates a Soros po naivní školačky jako Greta Thunberg. Za spolupráce nadnárodních institucí, jako jsou různé agentury OSN a EU. A za pronásledování osob nabízejících jiné názory a jinak vnímaná fakta. V očích uvědomělých pokrokářů je existující organický systém porouchaný a nedá se už jen opravit a vylepšit, protože ohrožuje samotnou existenci lidstva a planety. Musí se tedy nechat zhroutit a místo něj postavit nový.

Aby to lidstvo dokázalo přijmout, a dokonce se na to těšit a žádat si to, je už na to nejmíň dvě generace myšlenkově programováno. Někdejší smysluplná ekologická zjištění se přeměnila v teorii globálního oteplování působeného lidskou činností, kterou proto musíme potlačit. To se pak povýší na New Green Deal, znamenající konec obecné ekonomické prosperity. Vedle něho už pod povrchem bublají všelijaké další projekty spoutání lidské činnosti, s využitím geniálních komunikačních technologií.

OSN tomu říká „sustainable development“ čili udržitelný vývoj. Má na to vypracované programy, jako „Agenda 21“ aktualizovaná na „Agendu 2030“. U různých politiků se to objevuje pod optimisticky znějícím názvem „Build Back Better“, čili postavme znovu lépe. V Davosu to teď pojmenovali „Great Reset“ čili velké přenastavení. Nechávají to vyplavat na informační hladinu zřejmě s důvěrou, že už je to připravena přijmout většina lidí, nebo alespoň většina těch, co dokážou jiné ovládat, třebas i na sebenižší úrovni obecního úřadu, čtenářského klubu nebo mateřské školky.

Covidová pandemie ten „udržitelný vývoj velkého resetu“ urychlila. Umožnila totiž otestovat kontrolu populace a její ochotu nechat se kontrolovat strachem a na omezení základních svobod si zvyknout. Davoští se domnívají, že už nás tam díky covidu mají. Jinak by asi nevydali knížečku zvanou „Covid-19: The Great Reset“.

46 komentářů :

 1. Ano. Mávají s námi jako s prapory, ženou nás jako stádo na jatka, sypou nám plevy, otruby a šrot a učí nás zpívat písně s předepsanými texty o blahobytu dnešní doby.

  Svaz sovětských "socialistických" Evropských republik nám to dnes a denně předvádí v plné své kráse a nahotě.
  Nejenomže určuje, kdo bude co pěstovat, vyrábět, jak se co bude nazývat, kdo a jak bude pro co hlasovat, co si můžeme myslet a jak navenek promlouvat, ale i čím se máme léčit a uzdravovat... A tohle všechno "naši" a námi zvolení lokajové s hlubokými poklonky k této "radě", k těmto sovětům snášejí, a na nás přenášejí. Ale co víc, ještě nám hrozí restrikcemi a velikými sankcemi pokud se nebudeme chovat, jak oni požadují...
  Nechápu, jak ještě někdo může při takovémto stavu tvrdit, že jsme svobodná a suverénní země...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápu, že je to od Vás pouze příměr, Svaz sovětských "socialistických" Evropských republik. Ale onen soudobý EU "socialismus", který takto nazýváte nemá se socialismem, ani s teorií, ani se stavem, který tady byl ve formě tak. zv. "reálného socialismu", nic společného. Stojí za povšimnutí, kdo stojí za "New Green Deal",„Agenda 2030“ a „Great Reset“. V pozadí jsou miliardáři to je zcela zřejmé. Miliardáři chtějí opravit kapitalismus? Co je na EU "socialistického" také nevím, když je řízena a pracuje pro nadnárodní kapitál. Jen název „socialistický“ nestačí, dnes je v Evropě dost socialistických stran, které to mají jen v názvu. U nás byl tak. zv. „reálný socialismus“, kterému zase chyběla „svoboda“ a bez toho nemůže být „socialismem“, který musí být demokratický. Souhlasím, že nejsme suveréní země.

   Smazat
  2. Určitě ne sovětských socialistických, to spíš Fašistický Svaz Evropských republik.
   Ten podstatný rozdíl tkví za otázkou Cui bono(?). Korporacím! Pseudo-levicová propaganda jim slouží jako prostředek a maskování, nikoliv účel, kterým je jedině moc a zisk vyvolených rodin.

   Smazat
  3. No správně Georg. Jen pablb indický by si mohl myslet, že páni miliardáři chtějí reset kapitalizmu, aby se zbavili toho nesnesitelného břemena - majetku!

   Smazat
  4. Pokud budou obcane volici z OS ohlupeni do te miry,ze budou chtit

   dalsi rabovani jejich kapes,OS obcanska spolecnost, bude lhostejne a zdeptane prihlizet jak ji budou brzy vnuceny moresy tzv "zeleneho udelu",coz neni nic jineho nez vyzva k dalsimu utahovani opasku,vykradani nasich kapes ,kdy nenazrani bohati majitele nam obcanum ukradene moci a nase sorosčata v Parlamentu budou nami volici vyzdvihovany ke korytum,zatimco nam oni za to pak odsohlasi vyrobu cervu i z nas,aby se usetrilo na "udrzitelny vyvoj",ktere budou sypat rozemlete do Babisovych salamu pak se neda nic delat OS vymre na virus C19 a nemusime ani vystupovat z EU ta se rozpadne do sracek,za vedeni Frau von Leyno nebo si myslite nekdo,ze vydrzime uplne vsechno,aniz bychom se transformovali na akceschopnou a cilevedomou ČSV a jeji NPV tj.svezi Program obcanu volicu?

   Smazat
  5. Páni miliardáři PLUS VATIKÁN!!!

   Smazat
  6. Dovolim si ctenou verejnost opakovane upozornit,ze doposud NIKDO

   z nasich "zastupitelu"nema v umyslu akceptovat navrh NARODNIHO PROGRAMU VOLICU (NPV),ktery je pry jimi povazovan za pry ohrozenim jejich nam obcanum ukradene moci,kdyz mame akceptovat jejich snad ohlupovani s pomoci jejich guru GR televize,ktery pred nasima ocima devalvuje a nici,beuzdne, nase miliardy z kncesionarskych poplatku a za to chce jeste pridat 50 000 mesicne k nenazranym ctvrt milionu a proto se samospadem nemuzeme nikde jak to vypada nikdy dovolat k tomu co je zapotrebi zajistit v zajmu NASICH volicskych a obcanskych hodnot,viz NPD.

   To se muze zmenit jen kdyz jim budeme jako volici zkouset pomoci,nebot pry de fakto zadne volice nechteji a budou vest republiku jako sorosčata dal!.
   Obcane by meli zacit zpochybnovat jejich financovani z naseho rozpoctu a pokud polit.subjekty akceptovat vuli lidu,tedy vuli bozi nechteji ,tak at si financuuji sve krachujici polit. subjekty ze svych kapes!

   Smazat
  7. Georg13. března 2021 11:24

   Pokud jste pochopil, že je to z mé strany pouze příměr, pak nechápu, proč ty další slova...
   A že jsem dal slovo Socialistických do uvozovek, jste zřejmě asi taky postřehl. Jenže jste asi z mého příspěvku dost málo pochopil.
   Jistě, že ten uvozovkovaný socialismus nemá se socialismem, ani s teorií, ani se stavem, který tady byl ve formě tak. zv. "reálného socialismu", jak píšete, nic společného a nemá nic společného ani s reformním, revolučním či jiným socialismem usilujícím o spravedlnost a rovnost. Zato však co se týče mezilidské solidarity, tak ta tu funguje až přespříliš (přerozdělování dotací, nelegální migrace..). A to zcela zvráceně, v zájmu těch, co si z našeho úsilí tento "socialismus" vybudovali sami pro sebe na základech implementovaného kapitalismu. Když se tu řvalo "...nejsme jako oni..." tak tam scházel dovětek "...my jsme totiž horší..."
   A v čem spatřuji podobnost? Právě v tom, že převzali všechno to špatné z reálného socialismu, aby to začali uplatňovat při manipulaci se stádem zvaným občané.
   Vy to opravdu nevidíte?
   Vynucovaná cenzura, zatajování a pokřivování pravdy, pozměňování historie, určování nenávisti vůči jiným národům, vůči jiným státům, ekonomická likvidace a dehonestace každého, kdo má jiný názor než který prosazují skrze mainstream, vymývání mozků mladé generaci... atd. atd.
   Je potřeba to dále rozvádět?

   Smazat
  8. Obcane si budou muset vazne uvedomit,ze kapitalisti

   nejen plavou v penezich,maji jich dnes uz nahrabano,takze je nezajimaji penize a chteji pouze vladu sveta a hlavne MOC nad poslusnym davem a to i v ČR,kdy uz jim nestaci krast a vykradat dve tretiny nasich platu(nektere prostoduche obcanske "holubicky"jim za to tleskaji a vykladaji vsude,ze se nikdy nemeli lepe,)ale ti sami obcane soucasne pohlizeji se zavisti k sousedum,ze ti maji giga platy a proto by,kdyby mohli, chceli jit robotovat prave tam,kde ty dve tretiny platu dostanou a nebudou o ne okradeny,jako je tomu v panujicim systemu CR.
   Nekteri nasi "politici",zde uvedu trikkolonisty se nestydi dokonce mit v programu zruseni minimalni mzdy,coz je jasne pokracovani vylupovani neboheho obyvatelstva,ktere tuto naprosto nevolitelnou stranu dokonce doporucuje SPD jako koalicniho partnera.
   Ten jeji "preceda"by totiz ocividne rad pokracoval v "dile"sveho nezapomenutelneho "fotra",ktery nam vsem povesil na krk kapitalismus BEZ privlastku vychazejici z gangsterismu a "odlehcil" republiku o hafo penez a aktiv.
   Tak bych mohl pokracovat co ty pry "sorosćata" maji dale ve svych bobkovych listech tzv programech,na ktere si 31 let nedali volici pozor a volili sve zastupce "podle nosu!"
   Pokud se budou volici zase spatne orientovat v dusledku manipulovani informaci verejnopravni de fakto soukromou tv patrici GR,ktery nechce pomyslet,ze by se mel delit o TV poplatek s obcany FIFTY,FIFTY a ti by si za to vybudovali vlastni info sit v internetu levne a poctive a obcane tento bod v bloku sveho prgramu NPV nebudou podporovat,pak budou calovat ze svych kapes i pokuty,ktere jsou tomu GR uplne u zadku tedy jedno,protoze nejsou z jeho kapsy a muze si dale delat z obcanu jen blbe informovane osliky,kteri mu nesou zlataky do jeho miliony naprane kapsy!Co tak postavit pred souud,ktery by prozkumal zda dodrzuje zakony o verejnopravnosti a jakto,ze pokuty neplati z vlastni kapsy!!
   Nebo jak to vlastne je?

   No ni?

   Smazat
  9. Robe, vítám novou značku s kritickým pohledem a nadhledem.

   Smazat
 2. Co nás mají ještě jsme neprohráli věřím že si to většina normálních Čechů nenechá líbit. Volby se blíží a furt máme SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cablik13. března 2021 10:46

   Nebuďte naivní, vyhnete se tak zklamání...

   Smazat
  2. Rob Bez naděje se nedá žít počítám že bude opět vládnout Babiš otázka je s kým. Nemůžeme to jen tak zabalit tak to ani náhodou.

   Smazat
  3. INDICKÝ BĚŽEC13. března 2021 11:05

   Ty kušuj! Komediante...

   Cablik 13. března 2021 11:06

   Naděj..., ještě nikoho nespasila. Volby..., jsou jen fraška.


   Smazat
  4. Rob To vím ale furt je přijatelnější Babiš než antifácká smažka.

   Smazat
  5. 10.46
   Když tak pozoruji co je a co není normální, a co všechno projde jako normální, z duše bych si přál,
   aby ta většina Čechů byla nenormální.


   11.18
   Ne vždy jsou fraška. Tyto volby by skutečně mohly mnohé změnit. Škoda, že není v pravomoci prezidenta prohlásit volby za povinné. Rozhodně by to bylo mnohem menší znásilnění práva - ne toho psaného - než ty vidle, co hodil do voleb syčák Rychetský.

   Smazat
  6. ANO OK SPD JE NASI NADEJI,ALE NEVIME,ZDA MA ODVAHU CHTIT VETSINU

   v Parlamentu,tu totiz je treba k uskutecneni SPD PROgramu to totiz v pomerne (silne)slabem programu chybi.
   Vznika tak prazdny prostor,kde se nanucuji tzv sorosćata,tak se rika v sovetskem parlamentu tem politikum,kteri nepodporuji sveho cara skweleho strejdu Putina,ktery na darebaky sere a jede jak zda se treba jednat.
   Odtrhne si i u pusy a posle pomoc ve forme SPUTNIKU V,ktery nas muze pozabijenim tech virusu postvanych na nas kapitalisty dostat na opravdovy ORBIT a ne rozmnozovat C 19 nakazenim pry jakousi mRNA,aby ty bakterie putovaly v nasich zubozenych telech dal a hledaly si misto, kde by se premenily na SUPERVIRUS,ktery pry bude podle planu jakehosi zbohatlika Gatese vylidnovat planetu za potlesku hlupaku,kteri mu budou vylizovat za to kastany!

   Toz tak valecnici solidarity a doposud nevidaneho solidarniho statu!

   Smazat
  7. cablik13. března 2021 11:25

   Souhlasím, ale nedoufejte, že tento zmanipulovaný národ bude většinově volit SPD.

   milan 13. března 2021 14:53

   opět připomínám, NEBUĎTE NAIVNÍ a k tomu Vám ještě dodávám, PŘESTAŇTE SNÍT. Snažte se podívat pravdě do očí a konejte tak, aby se sny proměnily ve skutečnost. Ovšem to chce veliké úsilí a hodně trpělivosti.
   Jste totiž na samém začátku dlouhé cesty...

   Smazat

  8. Rob To je mě naprosto jasné proto bohužel spoléhám na Babišovi voliče.

   Smazat
  9. Zatim jeste zadnej nevysvetlil ten Reset od Svaba.
   Kde je neco vskutku progresivniho na Svabovi..
   Hodneho nasledovani..
   Nebo rovnou do Resetu a to mezitim Preskocit ?
   Covid ma dost dulezite vedlejsi ucinky na probouzeni a nevrazivost ospalych nevakcinovanych ovci.
   Nasledky jsou zatim ukazky prohnilosti, nezodpovednosti ,prave tech,kupodivu jejich Antiresetovych cinnosti.
   Reset na covid poburuje. Spise se podoba cedniku.
   Cedniky=Reseta.
   Protoze jediny co funguje ,je, ze nic nefunguje.
   Jinym slovem, hrouti se..
   Akorat brexit. Madar taky nefunguje.
   Tahnou jinam, zrovna kdyz priklady tahnou..
   Sputnik 1 : EU ,Covid,vakciny O.
   A jeste si strelili vlastni gol.
   Tedy zase, uchopit moc kdyz ,ale udrzet ji,je tezsi.
   Rijnova revoluce mela "stesti" na Trockeho.
   Teoretik syfilitik, samouk marxismu Lenin, v zavesu s Amandou a Krupskou, neverte na duchy..
   Ustredni jeho vybor bolseviku, nechtel o revoluci ani slyset.Ani za vsechno zlato od Germana.
   Rozhodoval a v praxi udelal vse, ten nebolsevickej vyvrhel, Mensevik !!
   Bida a hlad, hynouci spoluobcane ,vykrikovane umysly, patlane s nedbalostmi /mozna kombinovane s necim horsim/, jsou mocny zbrane.

   Bojovnici nynejsi za rovnopravnosti,za vsechny prachy tady,jsou na prvni pohled.
   Macron, Merkel, Leyno a ba i treba Bajden ,vynikaji aktivitami pozoruhodnymi ,zejmena vysoce napadnou nerovnopravnosti, v porovnani s davy nas ostatnich a nasi obycejnou lidskou kazdodenni normalnosti.
   Jde nam o dulezite samozrejmosti lidskeho zdravi, udrzeni a zabezpeceni zakladnich potreb k zivotu lidi a jejich rodin, vcetne budoucnosti deti, poskytnuti prostoru nutneho aspon k zakladum existence.
   Predevsim.
   Kde je aspon jejich predstirani, neceho takoveho..
   Jsou pozoruhodne na urovni jejich kolegyne v rovnopravnostech, Greticky..
   A co bude mezitim.
   Svab to nejak v kancelari pohodlne preskocil..
   Aby si ale, nezlamal vaz..

   Smazat
  10. Vypůjčil jsem si, ovšem souhlasím, neboť jinak bych to sem nedal!!!
   Martin Kabát ví jak na celé peklo, když po něm chtějí úpisy princezny a Káči:

   „A ne a ne, v tom je celej váš kumšt, ZPITOMNĚT LIDI.
   Udělat z nich zpitomnělý ustrašený zvířata,
   mučit je tak dlouho až ztratí rozum a všechny smysly,
   vy si myslíte, že taky já hned změknu a zpitomím,
   a zradím ty dvě nevinný holky.
   Vy si myslíte, že POCTÍVÍHO CHLAPA můžete jen tak ztumpachovatět a že vám BUDE ŽRÁT Z RUKY?
   TAKOVOU HAMBU SÁM SOBĚ NEUDĚLÁM…..“

   „Poctivý chlap“ je nevydiratelný….Kabát byl svobodný a bezdětný….neměl o co přijít…..
   Ale ti „naši nahoře“ jsou vydiratelní, bohužel i „prodejní“ a myslím, že vůbec neví, co je „hamba“….

   Smazat

 3. Mnoho lidi se pta co je velky reset. Ten uz probiha, jedna se ujarmeni az 90% obyvatelstva. Tem bude pomoci zakazu a prikazu rizen zivot poukazovanim na nejakou hrozbu napr. epidemie...Soucasti resetu je take jejich ekonomicka a castecne i fyzicka postupna likvidace.Procenta budou zrejme z pocatku kolisat schopnosti odepsane mnoziny obyvatelstva se branit.Take nastane  boj  v mnozine  za ucelem dostat se do jiste skupiny 10% .Budou o to bojovat vsemi prostredky hlavne ruzne mafie a predem privilegovane politicke skupiny. Se zustavajici mnozinou bude jednano jako z odpadem. Se vzrustavajici dokonalou robotizaci  ,zmensujici se  vyrobou , nebude vetsina z nich potrebna ani jako pomocna sila.K tomu take slouzi degradace skolstvi pro mnozinu a migrace z africkych zemi.Rovnez i lekarska pece o mnozinu bude nezadouci.
  Reset , jako zadna jina udalost nenastava jednim razem, ale je predem jak aktery tak i okolnostmi predem urcovat.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Něcok tématu, toto mi dnes přišlo mailem:

  Erik Best. Americký novinář žijící v Praze, pravil:
  "Kdyby Piráti vyhráli volby a premiérem se stal feťák Bartoš, tak počítejte s tím, že :
  nejdřív by likvidovali vše, co zavedlo ANO. např. valorizaci důchodů a vrácení jejich výší na dobu před rokem 2017.
  Dále by legalizovali svoji milici ANTIFA, která by rozpoutala v republice peklo. Byla by nad policií. Konečně by došlo k tomu, k čemu se zavázali u George Söroše, t.j. zaplavit republiku ilegálními migranty.
  A nejen to.... definitívně by odstranili Benešovy dekrety, aby začala konečná likvidace českých zemí.
  Tomu všemu má předcházet mlha o jakési digitalizaci. Nemohou přece ihned odhalit své plány.
  Jak by to tu mělo vypadat, vidíme v Praze, kde je primátorem Pirát Hřib. Důchodci by měli být lovnou zvěří, bez jakýchkoli práv a pokud bydlí sami, měli by se starat o migranty. Měli by být ponižováni a šikanováni mládeží, všude kde se objeví.
  V obchodech, lékárnách a pod. Zavázali se u Söroše k likvidaci Slovanů a začali by u těch bezbranných.
  To je tak v kostce jejich program. A společný program demobloku a Pirátů by byl dovršen.
  Zdá se vám to málo ?"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11/27
   Po internetu se šíří stejné a podobný lží a nesmysly, je možné napsat takový blàbol,asi je a komu má prospět?? Babišovi ??

   Best byl dříve rozumný, ale stejně nevěřím že takový canc psal on.

   Smazat
  2. Unknown13. března 2021 13:08

   Bláboly píšete vy. Piráti nic dobrého neukázali ani nepředvedli. U Erika Besta stačilo pouze přirovnání vymatlaného Hřiba. Dál nemusel rozvádět.

   Smazat
  3. 14:43- proto dostanete povinně vakcínu AZ nebo Pfizer.

   Smazat
  4. 7:53
   Robiku, ty budeš velký chytrák.co. Všichni špatně,jenom ty budeš rozdávat rozum, blbé.
   Co máš proti panu Hřibovi ??Já nic naopak

   Smazat
 6. Myslím, že to s tím resetem a velkou přestavbou nebudou mít tak jednoduché. Ještě předtím dojde k velkému "rozvolnění" EU a potom nevím, ten politický vývoje může vzít různé směry! Jenom se třeba podívejte na Itálii a Francii, kde to "kvasí" rychlým tempem!!Také je veliký problém, co udělá migrace, jak se bude "rozpadat" Ukrajina a co udělá vlna migrace, která bude následovat a která se nás bude také hodně týkat!! Těch neznámých je hodně a na nějaký "reset" moc nevěřím!! To spíše se lidi natolik naštvou, že vezmou vidle a půjdou ten chlív vykydat a nevím, kdo jim zabrání!! Policie a armáda je v EU v rozkladu a NATO se do toho nebude montovat, to by byl konec celé politiky v EU!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak závidím Britům, kteří nemusí skákat, jak EU píská. Sami si vakcíny objednánají, prověří a je to. A už mají 8 milionů proočkovaných. Opravdu nevím, co nám EU užitečného přináší. Dodatek: na Slovensku umřela mladá dívka prokazatelně na očkování Astrou zenekou kterou nám sem EU válí, protože ji jinde nikdo nechce.VIP 😐

   Smazat
  2. 11/54
   Máš Britům opravdu co závidět, vývoz se snížil o 43%,dovoz o 32%, opravdu ti tím BREXITEM, toho vydělali hodně. Očkování je jen taková malá záplata.
   Vždy si každé očkování v milionech naočkovaných, vybere svůj minimální podíl problémů.

   Smazat
  3. Unknowne, jsi obyčejný hlupák. Svoboda je víc než plné panděro.

   U Britů je to časově omezený schodek, který se do roka opět vyrovná. Všichni zúčastnění si zvykají na nový stav a zkoušejí, jak fungují nové vztahy a okolnosti.

   Nás také čeká Czexit, tak bychom se spíš měli od Britů učit.

   Smazat
  4. 12.13 Ale ruské firmě by jste ani jednoho mrtvého se Sputnikem nesmlčel. A že je na to Rus hlídaný. A furt nic, žádné velké problémy nejprozkoumanější vakcíny světa. VIP 😳

   Smazat
 7. Není to ani tak spiknutí nějaké „světovlády“ - píše pan Kuras. Samozřejmě, že je! Tedy na 99,999....% do nekonečna. Což se rovná 100 %, jak vědí pokročilejší matematikové.
  "A vy, souhlasíte s takovým názorem?" ... "No sto pro!", pohotově odvětil básník Bezdomovec.
  To ovšem předpokládá dlouhodobý plán, řekněme alespoň na 1000 let. No v pořádku, já tady vidím plán realizovaný už více než 3000 let. A vy?
  A co jiného takový plán může být než spiknutí, když rozděluje lidi na my - elitu, a dav - ty ostatní.

  OdpovědětSmazat
 8. Lidičky, někdy mám z té domácí politiky pocit, že Babiše někdo "DRŽÍ ZA KOULE"!

  OdpovědětSmazat
 9. Slysel jsem,ze Babis nema zadne penize,co presentuje to mu pujcily

  pry tzv. "Stare bankovni domy",takze se pry nesmime divit,ze sve volice chce pripravit nejen o penize pres EU zdravi,ale i o zivot nemoci C19,nebot sracky mRNA pry byly utceny pro psy a jsou tak na kocku!
  Babisi pocem ,ty nas oblibeny cau kluku k nam,aby jsme ti pomohli cestovat taky k panu Putinovi, vcas nez se nam podari jako tvi volici natahnut ty pry Gatesem planovane, backory!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krtečku, žádný problém, pořiďte si se další bydliště v Moskvě a sen si splníte. Pan Klaus má jeden byt v Praze, druhý v Krkonoších a chalupu v JČ. Tak cestovat dokázal a není co řešit.

   Smazat
 10. Všimněte si skutečnost, že lékaři a zdravotnictví Kovidové pacienty neléčí, ani nemají snahu je léčit. Přitom léky jako Izoprinosine a Ivermektin jsou levné a jsou dostupné pokud se uměle nevytváří jejich nedostatek. Na léčbě není zájem, je zájem na drahém očkování a je zdůrazněno, že očkování řeší vše. Neřeší, protože již byli vypuštěné další kmeny viru na které očkování nepůsobí. Ze začátku ještě se dařilo lidi strašit tím, že všechny jiné názory než jsou ty oficiální jsou konspirace. Teď už jsme v době, kdy tato konspirace se stává skutečností akorát se o tom nesmí moc mluvit. Babiš jel do Izraele aby se poučil jak nastolit systém, že ten kdo odmítne očkování nedostane pas a nesmí jít do práce a do obchodu. Přitom, kdyby lidi kteří onemocní okamžitě začali brát levné a dostupné léky, které jim doktoři odmítají předepsat, vyléčili by se za deset dní a byli by bez následku. Teď se zdá, že lékaři u nás nechají nemocného bez léku, aby se u něj nemoc rozvinula do takového stavu, že je na pokraji života a smrti, pak mu dají ty nejnákladnější léky. To je současná medecína. Proč to lékaři dělají?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli medicína se má stát podmnožinou politeknomie a na Hyppokrata se má zapomenout, tak snad nás ochraňuj Bůh. Já věřím, že normální doktoři stále existují, jen se jim do práce pletou politici. Naopak zdravotníci odnášejí neschopnost elity, která neumí řídit stát v krizi, místo reality si stále něco nalhává a žije jen předvolebním bojem.

   Smazat
  2. 19.51
   Souhlas!!!
   Přesně to je důvod, proč se tady v diskuzích v jednom kuse čílím a snažím se vysvětlit, že léčení, ne vakcinace, je řešením. Jenže lidé už zblbli a myslí si, že vakcinace je všelék a stanné právo nutnost.

   Smazat
  3. Pane Milane,
   do karet nám hraje i prokázaný souběh podnikání zastupitelé P3, který měl obchodní společnost s ročním obratem 600 000 Kč a loni s dovozem roušek z Číny měl obrat 15 milionů. Jeho kšeft neomlouvá ani vysoutěžená cena. Odhaduji, že nebude sám a očekávám zametání pod koberec. Totéž se určitě odehrává za oponou ohledně léčiv, zajímavá je role SÚKLu. Vydělávat na pandemii je obzvláště nechutné.

   Smazat
 11. Předěláváme lidi na stroje! Pravda o chemtrails, morgellonech a dalších technikách Nejedná se o sci-fi, ale hodně tvrdou realitu dnešní doby. Jednou větou řečeno, z lidí udělají loutky nebo zombie, jak chcete, ovládané z řídícího centra.
  https://www.czechfreepress.cz/zdravi/predelavame-lidi-na-stroje-pravda-o-chemtrails-morgellonech-a-dalsich-technikach.html?hitcount=0
  Jak se projevuje zasažení chemtrails na fyzickém těle? Problémy s krví a krvetvorbou, zvýšená hustota krve, trombózy, krvácení z nosu, silné a opakované častější krvácení při menstruaci, bolesti hlavy, rozostřené vidění, pálení očí, rýma, kašel, těžké dýchání, zápaly plic, embólie plic, bolesti svalů, těžko léčitelné nákazy boreliózou, chlamydie, výrazné zhoršení paměti, ztráta ostrého vidění a jasného slyšení, aj.
  Poľsko, Švédsko a Nórsko žalujú who za infikovanie Europy:
  https://ctrlv.sk/ruaL

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.