Reklama

středa 17. března 2021

Bidenovi ubližuje zabiják Putin

Ivan David
17. 3. 2021

Americký prezident Joe Biden opět vyhrožoval svému ruskému protějšku Vladimírovi Putinovi, že bude nést následky údajného zasahování do amerických voleb loni v listopadu. „Zaplatí tvrdou cenu,“ řekl Biden v rozhovoru pro ABC. V telefonickém rozhovoru s Putinem koncem ledna mu kvůli narušování americké suverenity ze strany Moskvy řekl: „Znám tě a ty mě. Pokud zjistím, že se tak stalo, buďte připraveni. “ Když se ho moderátor ABC George Stephanopoulos zeptal, zda věří, že Putin je „zabiják“, Biden odpověděl: „Ano, tomu věřím.“

Podle amerických zpravodajských agentur vedlo Rusko v listopadových amerických volbách kampaň za tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa a pokusilo se Bidenovi ublížit. Podle zprávy kanceláře koordinátorky amerických zpravodajských služeb Avril Hainesové chtěla Moskva ovlivnit výsledek voleb a zasít sváry v zemi. Putin a jeho vláda opatření „schválili a provedli“. Protože obvinění není podloženo ničím konkrétním, mohlo to být cokoli nebo také nic. Zpráva USA mimo jiné tvrdí, že se ruské úřady během loňské volební kampaně údajně pokusily očernit dosavadního prezidenta Joe Bidena a jeho Demokratickou stranu. Podle tohoto dokumentu americké orgány na základě těchto zjištění zavedou sankce.

A reakce Kremlu? Kreml považuje tvrzení o údajném zasahování Ruska do amerických prezidentských voleb v roce 2020 za neopodstatněná, řekl ve středu novinářům ruský prezidentský mluvčí Dmitrij Peskov. Rusko nikdy nezasahovalo do amerických voleb, řekl novinářům. „Nesouhlasíme se závěry zprávy o naší zemi,“ řekl dále mluvčí Vladimíra Putina. „Rusko nezasahovalo do předchozích voleb a nevměšovalo se ani do voleb z roku 2020, na které se zpráva vztahuje,“ zdůraznil Peskov. „Rusko nebylo zapojeno do kampaní proti žádnému z kandidátů,“ dodal.

„Domníváme se, že tato zpráva je velký omyl,“ řekl mluvčí Kremlu. „Je to naprosto neopodstatněné a neexistují žádné důkazy,“ zdůraznil. Kreml lituje, že tvrzení o ruském „vměšování“ do amerických prezidentských voleb založená na nekvalitních materiálech budou použita jako důvod pro možné kolo nových sankcí, řekl dále Peskov novinářům. Podle něj „tato linie poškozuje již tak churavějící rusko-americké vztahy“. „A samozřejmě tento druh linie ani zdaleka nepodporuje určité úsilí, projev alespoň určité politické vůle tyto vztahy normalizovat,“ tolik Peskov.

Co na to říci? Miliony Američanů nepovažují Joe Bidena za legitimního prezidenta, od nástupu do úřadu podepsal řadu dekretů, které mají dalekosáhlé následky pro americkou bezpečnost, viz téměř naprostou podporu migrace. Tyto prezidentské dekrety vyvolaly v kongresech států u mexické hranice negativní emoce a přijetí legislativních protiopatření. Západní pobřeží USA zase trpí bezprecedentním násilím stoupenců hnutí BLM a spřátelených skupin, naposledy minulý víkend. Tak tedy k odvedení pozornosti od domácích problémů použijeme osvědčenou ruskou kartu, poukážeme na to, že za vše může Putin a budeme chystat válku. Namátkou mě napadá Ukrajina. Pochybuji, že to na americkou veřejnost zabere stejně jako „zbraně hromadného ničení v Iráku“ a následné války, včetně těch, které vedl a vede Islámský stát. Ale americké veřejnosti už se nikdo ptát nebude…. Ne doopravdy. Mainstream pojede kampaň proti Rusku, v USA i u nás, neb jsme věrný satelit. Není chléb, budou hry. Válečné.

78 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Nebezpeční jsou především ti, kterým se ho podařilo do prezidentské pozice dostat.

   Smazat
  2. 21:29

   Mě Pedosenila děsně připomíná unk Hovna. Stejnej intelekt, stejnej slovník...

   Smazat
  3. Jak se jmenuje ta kracie, co tohle vygeneruje?

   Smazat
  4. Není to tak dlouho co varoval USA že by Trampovi měli sebrat atomový kufřík. Jestli ho má ale tenhle kašpárek, tak snad dnes strachy neusnu.

   Smazat
 2. Nedivím se Avril Hainesové, když má svodky také od Koudelky.

  OdpovědětSmazat
 3. To jsou opravdu kecy šílence též se dočkají odplaty. Jediné co můžou dělat je hrát si na válku a štěkat ty lži v mainstreamu.

  OdpovědětSmazat
 4. Prohlásit o politikovi jiné země, že je zabiják a ničím takové tvrzení nedoložit? To je úroveň! Představte si, co by se dělo, kdyby Putin prohlásil, že Biden je už úplně senilní a pomatený a že tak představuje smrtelné nebezpečí pro ostatní svět. Stačilo by promítnout záznam některých vystoupení, kdy si Biden očividně plete jména svých dětí i vnuků, nepoznává manželku apod. To by byl poprask...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otazky a odpovedi jsou vzdy predem pripravene schvalene, nejde tak o nejake prereknuti..
   Jako dnes vsechno, kazdy slovo projde nejdrive prisnou kontrolou..
   Narusovani americke suverenity. Co to je? Kdy a kde.
   Jak je to vazne a jake nebezpeci tim vznika, pro USA?
   Nikdo nic nevi,ani soudce ani obzalovany.
   Presidentsky soud se sesel za ucelem vyhrozovani tresty,za zlociny ktery se teprve hledaji..
   Uz pres 5 roku..
   "Probuh, proc to dite tak mlatite,co vam udelalo? Nic.
   Ale dostava ted narez za to co teprve provede"..
   "Znam te..", to uz je zcela taskarice, kdy Bush nasel a nahlizel do Putinovi duse, tez Bajden take nahlizel do Putinovi duse ale zadnou nenasel..
   Co vlastne delaji presidenti mimo mezinarodni vyhledavani dusi?
   Kazdej tady jeste ziva. Celej svet zna Putina..
   Zachranuje prave ted ,"zabijak", miliony lidi Sputnikem, mimo zachranovani sveta od svetove valky..
   Tez od svetoveho terorismu..
   "Pokud zjistim..",normalni by bylo az po zjisteni vynest ortel dle vaznosti precinu obzalovaneho..
   Kdyz nevim,proc je zde horliva snaha trestat.
   Znam te a pokud zjistim,ze...Bude se soudit obzalovany,take za ty "znamosti" s Bajdenem?
   Znamosti s Bajdenem tak nejsou nic moc..
   To se jmenuje verejnej predsudek presidentskyho soudu. Soudy jsou vedeny za ucelem spravedliveho posouzeni a pomoci dukazu presnemu zjisteni faktickych zlocinu..
   A nemuze predem natvrdle kricet o tvrdych trestech..

   Smazat
 5. Bidene, nechť Putin a s ním ta normální část světa, ztrestají tvoji zpupnost !!! Tvoje demence není polehčující okolnost.

  OdpovědětSmazat
 6. USA i svět mají závažné problémy. Jde o budoucnost systému.
  Ten je postaven na obrovské převaze a tvrzení, že jedině USA brání svobodu a demokracii. Byl bych rád kdyby si ji bránili doma a nemotovali se do jiných zemí. Vždyť to pak blbě vypadá.

  OdpovědětSmazat
 7. Biden je šílenec- jeho dekrety poškodí celý svět. Ale světýlko v dáli existuje: některé státy- Oklahoma a Jižní Dakota- jeho direktivni dekrety prostrednictvim svých parlamentů odmítá!!! Rozpad USA již zřejmě započal, i když pro Evroou, resp. nás Čechy, to není až tak dobrá zpráva:

  https://pravyprostor.cz/rozpad-zapocal/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:06 Tak to si musíte myšlenkově vybrat. Jestli větší vlny liberálního fašizmu z Washingtonu a tudíž i z Brusele nebo ten rozpad. Které zlo bude to větší?

   Smazat
 8. Dnes jsem se díval v T.V. na dokument Chruščev, rudý car a uvědomil jsem si, jak je smutné, že vždycky když se někdo z ruské strany snažil zmírnit napětí, Američané v tom okamžitě viděli nějakou zákeřnost a naopak začali tlačit na pilu. Nebo naopak možná slabost...těžko říct. Dlouho jsem měl rád prezidenta Kennedyho a myslel si o něm jen to dobré, ale on byl taky pěkný všivák a málem vyvolal jaderný konflikt. Takže ne že Rusko je říše zla, ale naopak USA. Nejhorší na tom je, že nemocná kobyla kolem sebe taky kope. Takže můžeme asi čekat všechno možné, jen ne klid. Doba rozumných politiků je za námi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:10

   A vůbec nejhorší je, že jsme tak nevěřili bolševikůn, že jsme si mysleli, že bolševik lže. A nebýt potomků, řekl bych: "Dobře nám tak, kreténům!"

   Smazat
  2. Je to tak, však jsem tady už psal, že jsme potrestáni, za svoji hloupost.

   Smazat
  3. Rád bych věřil, že nejvíce kolem sebe kope zdechající kobyla...!!! Bidet se rozhodně snaží, aby to tak bylo co nejdříve...!! Ti všiváci z Fašingtónu mají z Ruska strach a respekt. Rádi by kousli, ale vědí, že by dostali po šňupáku u nich, na americké půdě. Rusové by ty darmožrouty nenechali volně dýchat. To už by nebyla válka "jen na území EU"...! Bůh nás ochraňuj před bezmozky a šílenci od "ušáků"...!

   Smazat
  4. Neslo o neduveru k bolsevikum ani o tresty za nasi domnelou blbost, zjednodusene a opakovane a vehementne ventilovane ,to jsou jen sadomasochisticke zachvaty a prani, nekterych plnych bezradnosti ,neco videt a pochopit a vyplnenych hledanim a touhou uvalit viny a hystericky svolavat za kazdou cenu vsemozne tresty ,za vyvoj celeho sveta a i za nase vnitrni spolecenske procesy a mocenske zajmy tech nejhorsich,zahranicnich..
   Kupodivu agresivni neprestavajici usili tech zajmu zvenku maji za vysledek znacne groteskni touhy, popularni generalizace,osobni deformace ,tech slabochu,kteri podlehnou a jejich hlucnych snah, prinejmensim, ukrizovat na nich nas cely narod ..
   Vyvoje ,ktere nemuze zustat usetreni a bez vlivu na nas ,ale bez temer moznosti nami ,cokoliv napravit.Z.
   Kterych bychom mohli byt castecne obvineni za ucast na nich,spoluvinu ,kdybychom meli pocty populace odhaduji okolo 200 milionu..
   Za co ta nezbytna odsouzeni udesne kolektivni viny , vsech snad nasich generaci naroda.....
   Srovnej s vyroky nahore. Podobne urovne..
   Podobne jako vyrok "fandit" Bajdenovi je prinejmensim vylozene,pathologicky sebevrazedny..
   A jake ty tresty maji na mysli,gilotyny francouzske revoluce , nebo Pankracke sekyrarny?
   Umysly i podvedome ,aby narod urcite podlehl?

   Smazat
  5. Pro Kastelána - Dramatik V. Dušek: „Za mládí platíme hloupostí, za moudrost stářím.“

   Smazat
  6. Pawe 1:27
   Rozhodně netrpím masochismem ani kolektivní vinou. Byl to jen takový povzdech nad naivitou mládí. Je ovšem fakt, že dnes máme lepší zdroje informací než kdysi. A bolševikovi se holt moc nevěřilo, dokonce i právem. Jenže s vaničkou se občas vylilo i dítě.

   Laco 7:24
   Bohužel, je to tak. :-)

   Smazat
  7. K. Prozatim se tak vyjadrujes.
   A nejsi sam kdo takove nalady siri..
   Kdyz se zamyslis mas jiste na vic nez na klise o vanickach. Ktere se vylevaji sami od sebe..
   Sam si muzes posoudit sve povzdechy..A k cemu vedou.
   Jsou opravdu v dnesni situaci dulezite a zodpovedne.
   Vezmes si je a jejich dopad na sve svedomi..
   Bolsevik nam nejen neposkytl, predevsim take brutalne zakazal narodu prilezitost ,posoudit situaci, diskutovat, co delat a pak se teprve nejak rozhodnout. Tak poskodil narod.
   A to rozhodlo, nikoliv hloupost,atd.
   Kazdy jeden krok,spravnym smerem, vybojovany nami a pro nas vsechny dnes, se pocita.
   Nic jineho.

   Smazat
 9. „Stále bojují proti Sovětskému svazu a Brežněvovi.“ Klaus se vyjádřil o lidech odmítajících vakcínu Sputnik V

  Na otázku moderátorky, co se je na Pirátech komunistického, bývalý prezident odpověděl: „Všechno! Totálně levicové, kolektivistické, dirigistické, dirigující myšlení, nesvobodné.“

  „Já bych se Pirátů bál více než kohokoli jiného,“ doplnil Klaus k rozhovoru o Pirátech.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021031713341522-stale-bojuji-proti-sovetskemu-svazu-a-breznevovi-klaus-se-vyjadril-o-lidech-odmitajicich-vakcinu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaška jsem nikdy moc nemusel. Přičítám mu velký podíl na rozkradení republiky. Ale v pohledu na Piráty má absolutní pravdu. Je to parta hejsků, napojená skrytě na Antifu. A to jsou již novodobí fašouni..!! A kdo šéfuje Antifě...?? No přece muslim..!!

   Smazat
  2. Nemá pravdu!! Nelze Piráty škatulkovat na levici to je absolutní blud a říká se to proto že se tak zabíjí 2 mouchy jednou ranou!!Piráti jsou produkt nadnárodního kapitálu primárně ovlivňující líbivými gesty mladší populaci.A stejně tak jako i v jiném článku psáno- Nadnárodní korporace už mají v rukou moc mnohdy větší, než státy, které měly být nejvyššími správními celky. Ovládají média, ovládají svět peněz, a tak ovládají i politiky.Je to naprosto obludné zrůdné a mělo by se proti tomu bojovat všemi, ano všemi prostředky.

   Smazat
  3. eFPe Máte naprostou pravdu jsou to poskoci globalistů a vůbec netoužím po tom jejich „ráji". Každý kdo je proti tomu je náš spojenec.

   Smazat
  4. Ada
   Omyl, muslim šéfuje evropské centrále pirátů.
   To je fakt.

   Smazat
 10. Významná osobnost rozvířila českou politiku. Co se stane, když se vrátí?

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2021031713339870-vyznamna-osobnost-rozvirila-ceskou-politiku-co-se-stane-kdyz-se-vrati/

  OdpovědětSmazat
 11. Já jsem ve volbách fandil Bidenovi. Trump ani Putin by do války bez vážné příčiny nešli. Biden to snad zkusí a Rusko se bude muset bránit. Na to se těším. protože to bude konec nadvlády NATO nad naší planetou. Konečně budou hromadně chcípat i Ušáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoli budeme chcípat předevší my a další vojáci z amerických satelitů. Protože nastoupíme proti Rusku do první linie, stejně jako Ukrajinci a Poláci. Nehledě k tomu, že to může být i jaderný konec celé naší planety.

   Smazat
  2. Já myslím, že to s tím "evropským tažením na Rusa" nebude tak horké, podle mě všichni nejsou obecně protiruští fanatici, jako třeba pšonci (a i v jejich případě je příklon k USSA taky ovlivněný animozitou k EU), většina těch NATO plánovačů ve svých vlhkých snech počítá s nějakou nadšenou jednotnou frontou evropských kanonenfutr-států, ale to je spíš utopie, už třeba jen z pohledu koordinace a nějaké jejich válečné strategie. Spíš je to taková póza silných ramen, aby si ty zelené a jiné pitomé mozky zasloužily svůj dočasný žold.

   Smazat
  3. Petr Karlický
   Jakékoli fandění vypuknutí války, je samo o sobě minimálně hodně z cesty.
   Běžte se člověče léčit.

   Smazat
 12. Poslední čerstvá zpráva. V. Putin odvolal velvyslance z USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím neodvolal, velvyslanec Ruska v USA byl pozván do Moskvy na konzultace. Je toto jednání však již jen krokem od odvolání velvyslance.

   Smazat
  2. Naštěstí je Putin velmi trpělivý a ukáže jim něco jiného než svalnatá slova...

   Nicméně Biden vejde do dějin a mnohým jeho obdivovatelům (jo to je jiný prezident než ten předtím) to pomalu dojde...

   Smazat
 13. Putin by ho sejmu jednou fackou jako muchu.
  Žádná válka!
  Férovka

  OdpovědětSmazat
 14. Instalace Bidena na post prezidenta USA nebylo šťastným počinem ani pro svět a ani pro samotné USA ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak- ovšem Biden je jen Forbína. Ta, která je vidět, nebo taky- Sauronova ústa. Nic jiného.
   Někdy mi přijde, že tento svět musí být spálen, aby z jeho popela vzešel opět svět nový- podobně jako les po požáru.Na jednu stranu když to člověk vezme abstraktně tak ano. ale pokud sám žije, je v rozkvětu sil, má děti, blízké, má pro co žít, tak tahle událost by byla tragická, až fatální.

   Smazat
  2. No ano. Nabízí se otázka vyrovnání špatné karmy lidstva. A jak vidět, cestou mírného pokroku v mezích zákona svět jít nechce. Takže ano, řešení může být tragické až fatální. Já si ani nedovedu představit, že by to znamenalo být odstřižen od internetu..., ale to neříkám jako cynik, ale jako ten, kdo snaží udržet si v tom všem trochu odstupu a optimizmu

   Smazat
 15. To vykřikuje ten pravý země která napadla desitky zemi na světě a zabila statisíce lidi chce vyhrožovat Putinovi,je fakt ,že ještě nikdy nedostali po prdeli,ale tež nikdy nevyhráli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když nevyhráli, tak na tu prdel asi dostali.
   Jenom propaganda tvrdí že nee.

   Smazat
 16. Prarodiče prožili dvě světové války, rodiče jednu světovou válku. Já můžu říci, že jsem svůj život prožil bez světové války. Ze současného dění ve světě lze konstatovat, že stávající demokratičtí politici připravují našim dětem i vnoučatům 3. světovou válku. IQ těch našich demokratických politiků dosahuje totiž takových hodnot, že oni si vůbec neuvědomují, že ve 4. světové válce (pokud nějaká bude) se bude válčit kyji a kameny. Chtělo by se říci: "Ochraňuj pán Bůh naše děti a vnoučata před stávajícími demokraty".

  OdpovědětSmazat
 17. Asi tak,Putin je konstrukterem silneho Ruska. Biden je rozkladatelem jiz slabnoucich Usa. Me je Rusko blizsi nez vzdalena Se. Amerika. Vakcinu Sputnik budou vyrabet v Nemecku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovanské národy jsou mi blíže,jak kolonisté a hlavně vývozce humanitární demokracie.

   Smazat
 18. Biden se snaží svést pozornost jinam a to vměšování a ovlivňování voleb Ruskem mu nevěří snad ani Američané. Navíc mají tolik schopných tajných služeb a jedinců jak je Gibs, Sílí Bút, Texas Renžr... keři by tomu ihned zabranili! Opravdu by toto vše bylo směšné kdyby to nebylo tak tragické! ☹️ VIP

  OdpovědětSmazat
 19. Nechte, prosím, Bidena na pokoji! Vždyť on už dnes stejně neví co říkal včera...

  OdpovědětSmazat
 20. On snad čekal od toho volebního podvodu něco jiného? Po té, co si skomírající anglosionistická plutokratická diktatura dosadila za jejího "šéfa" tuto již neochybně dementní loutku, lze čekat další vyhrocení útoků proti Rusku, ne-li válku.

  Můžeme čekat - a už se to děje:

  1.Další očerňování Ruska, Rusů a všeho ruského ze strany
  západních médií (která jednotně lžou)
  2.Ještě více „sankcí“ proti všem ruským zájmům (ekonomickým,
  politickým, atd.) Návrat k vojenským raketám a leteckým
  útokům, ne na ruské cíle, ale určitě na ruské spojence,
  jako je Sýrie (včetně útoků na íránské a venezuelské lodě
  na volném moři).
  3.Opětovné způsobování drobných útrap ruským diplomatům a
  občanům, stejně jako
  4.Na ruských hranicích budou ještě více řinčet zbraně NATO.
  Americké síly budou rozmístěny v pobaltských státečcích
  trvale (nikoli na základě rotace). Letadla USAF a lodě
  námořnictva Spojených států budou i nadále obtěžovat
  ruskou obranu pod záminkou „klidného proplutí“, „svobodné
  plavby“ - to už se děje,atd.
  5.Vzhledem k tomu, že Biden se osobně angažuje na Ukrajině
  (spolu se synem Hunterem), je už teď vidět rychlý úpadek
  politické situace na Ukrajině a dokonce ještě více
  provokací – a přípravu na útok proti separatistům
  avizovaný Kolomojského loutkou Zelenským („sluhou národa“,
  jak o sobě prohlásil – jenže kterého?)

  A včerejší prohlášení toho dementa na adresu Putina, že je to „zabiják“ si nezadá s výpady Hitlera před zahájením války. Máme se na co těšit.

  A zatímco se na nás z médiíí dennodenně valí čísla a hrůzy COVIDu, dějí se jiné věci.

  https://zemavek.sk/tretia-svetova-vojna/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale muze byt skutecny stav v USA mereny dle Bajdena , jestli tam vydrzi aspon pul roku a dyl, je to s USA skutecne spatny.
   Protoze USA si Bajdena uz dnes nemohou dovolit.

   Smazat
  2. Ceskoslovensky president Benes byl take zabijakem!!!
   Kdyz se konala schuzka britskeho ministra zahranici v Berline s Hitlerem , zjevil se nahle posel s telegramem, kde byla zprava..
   "Benes a jeho vlada prave zabili nekolik tisic sudetskych nemcu"./Nepamatuji si kolik tisic/.
   Britove neprestali byt sprateleni/spise sprazeni/, s Hitlerem i kdyz zprava se ukazal falesna, jako ostatne vsecko,co Hitler vykrikoval..

   Smazat
 21. Kachno sbírej slimáky a neser se mezi normální lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček jako ty neví, že dnes nejsou slimáci, hovado co !!

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 23. Pne Biden, zadupejte tu ruskou svoloč, bezvýznamné IVANY nadobro, hluboko pod zem, ať je světě od ruských fašounu pokoj !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 10.06. rada než tě smáznou. Jukni se kolem sebe jestli není ve tvém okolí mistrovství světa idiotů. Jsi v nevídané formě formě tak toho využij. Rodiče na tebe budou pyšní. :)

   Smazat
  2. Jo a kdyby jsi si nebyl jistý že jsi idiot tak si po sobě přelouskej ten tvůj výpotek. Opravdu si myslíš,že Biden čte na NR ty tvoje bludy a proto ho tu oslovuješ?

   Smazat
  3. Rusa nezadupal ani Napoleon ani Hitler.
   Plesňivka Biden nemá šanci.

   Smazat
  4. Ty Unknown, a slyšel jsi přísloví "Přej a bude ti přáno?" Neboj, na tebe taky dojde.

   Smazat
  5. \nepamatuju amerického prezidenta, kterého by se nedalo prohlásit za zločince a to již od dob Eisenhowera. Bidet se k ním nepochybně přidá.

   Smazat
  6. Indický běžec je druh kachny.
   Velice hloupý pták ale vyhledávaná pochoutka.
   Ročník 1956 a člen SSM.

   Smazat
 24. Tento loutkově slabomyslný Biden vykřikuje své protiruské pokrytecky lživé žvásty stejně, jako to kdysi dělal Hitler, například i na adresu Beneše a tehdejší ČSR.
  Dějiny nám říkají, jak to s ním dopadlo.

  OdpovědětSmazat
 25. Tedy kdyby se Rus chtěl vměšovat do amerických voleb a chtěl USA ublížit tak by určitě podporoval senilního Bidena. I když tam jeden blb větší než ten druhý! VIP 🤪

  OdpovědětSmazat
 26. Ryba: Hlavně prosím vás kvůli tomu senilovi nezapomeňte na kovida. Když už jsme všechno pochopili a začali si s ním rozumět, tak by snad měl být zapomenut? To snad ne? Boj proti kovidovi přece vážení nevzdáme!

  OdpovědětSmazat
 27. Ten Bidet mi silně připomíná toho vygumovance McCaina a určitě stejně dopadne.

  OdpovědětSmazat
 28. Největším neštěstím pro tuto modrou planetu kromě fanatického náboženství všeho druhu,je kapitalismus v USA podání!

  OdpovědětSmazat
 29. Na to jsi přišel "brzo", że je Amerika říše zla. My obyčejní lidé to už víme dávno ... Kdy asi přijdeš na to, że celý Západ je zlo ?

  OdpovědětSmazat
 30. Spojené státy shodily na Afgánistán, Irák a Sýrii 91 490 bomb v letech 2009-2016, když byl viceprezidentem tento dementní nezabiják Joe Biden.

  OdpovědětSmazat
 31. Slovensko má Matoviča, EÚ Lajnovú a USA Bidena.

  OdpovědětSmazat
 32. Nejhorší na tom je, že právě zločinné USA ovlivňují volby po celém světě. Vždyť i bývalý prezident ČR Havel byl dosazen USA. A těch příkladů je přehršel. Posledním typickým příkladem je Slovensko. Vždyť současný "opuštěný" premiér Matovič šel po vítězných volbách poděkovat na americkou ambasádu v Bratislavě a při dnešních problémech, kdy mu hrozí krach se opět v prezidentském paláci v Bratislavě objevuje americká ambasádorka u "princezny" Čaputové.....To považuji za neobyčejnou drzost USA a krach její politiky First Amerika.
  Ani nevím, jak by mohli Rusové ovlivňovat při volbách ty mentálně zaostalé stádo Američanů, které nevolí podle toho, co říkají Rusové, ale co vykřikuji Bidenové a Trumpové na ulicích v USA. A právě USA podporují v Číně od revoluce podvratné živly usilující o převrat v Číně. A co nevalný Nevalný, vždyť je to jeho propagace místo Putina v Rusku na prezidenta. Právě Rusko a Čína, ale řada zemí ve světě (Irák, Afganistán..) mají důvod k protestům proti USA kvůli zasahování do jejich vnitřních záležitostí......

  OdpovědětSmazat
 33. Evropský parlament by měl jednoznačně odsoudit arogantní a agresívní zahraniční politiku USA, která narušuje mírovou spolupráci a ohrožuje prakticky všechny země. Při hlasování se ukáže kdo opravdu stojí o mír a rozvoj světa a kdo je na straně agrese a zla. Myslím, že odůvodnit svůj postoj by každý poslanec měl umět. Kdo předloží tento návrh na jednání jsem hodně zvědav.

  OdpovědětSmazat
 34. Bidet plácl pár senilních blábolů do televize a teď si uvedeme jeho slova na pravou míru:

  "Znám tě a ty mě. Vždy když zjistím, že se něco vážného stalo, poseru se do gatí! ..... Promiňte, potřebuju chvilku přestávku..."
  :-)

  OdpovědětSmazat
 35. Pro 9:07 Nebudeme chcípat především my protože orel much nelapá. Rus bude muset zpacifikovat především jaderné mocnosti Nato. Až bude po nich tak mouchy se zklidní.

  OdpovědětSmazat
 36. Pochybuji že ten slintající senilni idiot něco takového řekl. Právě proto ho "zvolili" presidentem. Aby mu vkládali do úst takové kraviny. Využívají jeho senilitu. Duševně zdravý prezident by se nikdy k něčemu podobnému nepropujčil.
  Mimochodem Putin nabidl Bidenovi pokracovat v diskusi. Pod jednou podminkou. Diskuse bude prenasena TV a LIVE. Bohuzel k takovemu "TV show stoleti" nikdy nedojde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to nejspíš tak. Biden není schopen smysluplného rozhovoru s reportérem. Tedy dvojník nebo jiný typ podvrhu. Tím hůř, pak to znamená cílenou provokaci, možná signál páté koloně v Rusku k puči. A vojenské cvičení u hranic Ruska v nevídaném rozsahu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.