Reklama

středa 3. března 2021

Bidenův útok na Sýrii - Skutečně žalovatelný trestný čin

Ron Paul

3. 3. 2021  Ron Paul Institute for Peace and Prosperity , překlad messin

Prezident Biden minulý čtvrtek pokračoval v tom, co se bohužel stalo washingtonskou tradicí: bombardování Sýrie. Prezident nařídil vojenský úder poblíž irácko-syrských hranic, při němž zahynulo nejméně 22 lidí. Administrativa tvrdí, že zasáhla milici „podporovanou Íránem“ jako odplatu za nedávné útoky na americká zařízení v Iráku.


Stejně jako dříve u prezidentů Obamy a Trumpa však není Bidenovo ospravedlnění amerického úderu a jeho cílů důvěryhodné. A jeho tvrzení, že byl útok USA veden za účelem „de-eskalace“ v regionu je směšné. Nemůžete bombardovat cestu k de-eskalaci.

Biden se tak připojuje k hanebnému klubu amerických vůdců, jejichž zásahy na Středním východě a konkrétně v Sýrii nedosáhly v zájmu USA ničeho, pouze přispěly ke smrti mnoha tisíců civilistů.

Prezident Trump zaútočil na Sýrii v roce 2018, když tvrdil, že je odvetou za to, že Asadova vláda použila chemické zbraně proti svým vlastním občanům. Trumpova vláda své tvrzení nikdy neprokázala. Sama logika naznačuje, jak směšné by bylo, kdyby syrský prezident použil chemické zbraně v takové situaci, kdy nedosáhly žádného vojenského účelu a téměř jistě by zaručily další vnější útoky proti jeho vládě.

Trumpův útok v roce 2018 jen přispěl k utrpení syrského lidu, který trpěl pod sankcemi USA a následné Obamovy intervence s heslem „Asad musí jít“, při které americká administrativa vyškolila a vyzbrojila přidružené skupiny Al-Káidy ke svržení vlády.

Trumpův nálet na Sýrii neudělal nic pro podporu skutečných amerických zájmů v regionu. Ale vyslání 100 raket Tomahawk, aby vyhodily do povětří několik prázdných budov, značně přispělo k dalšímu úspěchu výrobce raket Raytheon.

Je zajímavé, že Bidenův ministr obrany přišel do funkce přímo z původního místa, uhodli jste, v Raytheonu. Libertariánský pedagog Tom Woods jednou vtipkoval, že bez ohledu na to, koho volíte, dostanete Johna McCaina. Možná je také spravedlivé říci, že bez ohledu na to koho volíte, obohatíte Raytheon.

Demokraté promarnili čtyři roky snahou odvolat Trumpa z funkce pomocí falešné lži „Russiagate“ a potom stejně směšného a zdiskreditovaného tvrzení, že Trump dne 6. ledna vedl povstání proti vládě. Přesto, když Trump začal střílet rakety na Sýrii bez vyhlášení války či autorizace Kongresem, většina demokratů vstala a jásala. Levicová mluvící hlava CNN Fareed Zakaria padal do mdlob: „myslím, že se Donald Trump včera stal prezidentem Spojených států.“

Zahájení války proti zemi, která neútočila a neohrožuje USA, bez schválení Kongresem, je ve skutečnosti žalovatelným činem. Ale obě strany (demokraté i republikáni - pozn. red. N.R.) – až na několik výjimek – jsou stranami válečnými.

Prezident Biden by měl být obžalován za svůj útok na Sýrii, stejně jako Obama a Trump před ním. Nikdo ve Washingtonu však nebude usilovat o impeachment proti prezidentovi, který USA nezodpovědně dovede do války. Válka totiž maže kolečka Washingtonu.

Není to divné, že jsme o ISIS pár let neslyšeli, ale najednou nám mainstreamová média řeknou, že je ISIS zpět a na pochodu? Když prezident Biden říká, že „Amerika je zpátky“, ve skutečnosti to znamená „válečná strana je zpátky.“ Jakoby někdy odešli.


50 komentářů :

 1. Na území Sýrie jsou dnes v souladu s mezinárodním právem pouze dvě armády , vládní syrská a pozvaná ruská!! Ostatní tam nemají co dělat a mohou být v budoucnu předmětem útoku a to se také týká armád USA a Izraele!! Zatím se ruská armáda chová velice vstřícně a chce spíše konflikt uklidnit, ale to může také brzo skončit a sílu na "vyčištění" území Sýrie jistě má a potom teprve může nastat riziková situace v mezinárodním měřítku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:45
   Hlupaku, rusákovi sestřelili dvě letadla nad Sýrii a zloduch Putin ještě poděkoval, AMIK podle vás krade v Sýrii ropu a rusák jen čumí a AMIKUM salutuje při dovozu. taková je ta "" udatná, neporazitelná, """ ruská armáda. Z Amika má strach až serou,ti tví milování Ivani. Blbečku.
   Jasně ruskou verbež všude zvou, v 68 k nám, v 78 do Afghánistánu, dnes do Sýrie, ale vždy je odevšad ruské ZMRDY vykopou co.

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  3. Sleduju to delší dobu. Unknown je bezesporu troll (možná i placený). Není to duševně normální člověk. Podobných zakomplexovaných individuí s kolaborantským nátiskem existuje řada. V rozhodující chvíli ale nebudou podstatní. Shoří jak papír.

   Smazat
  4. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  5. Unknoune, tak ti sdeluji ze i nova republika ma sveho patera Koniase-- ted jsem asi 10 minut smolil ti odpoved, a to dost peprnou kde jsem te poslal dvakrat ci vice do riti, ale jinak, a celkem ti mimo toho taky lucidne vysvetlil ze Amici fakt kradou Syranum ropu a je to v oblasti kde jsou kurdove, Rikal to loni v lete sam Ronnie Trumpu.. tak budto ty blbe nelzi nebo pokud jsi to nevedel no v Idnes to nebylo nebo na CT.

   ovsem pokud sem pises ty nesmysly za penize a ne z blbosti, tak klidne pokracuj, preci kazdej se musi nejak zivit ze?

   jen ti jeste preju aby to ta STBAcka mrcha Babis prosral, a pak aby prisli k Veslu Pirati a STANisti, abys konecne poznal co je to fakt pruser

   Smazat
  6. Přitroublý nacista Jakub Janda se posmívá Rusům, přitom byl posraný až za ušima a brečel na netu, když Rusové přišli do Sýrie a vykopali amícké teroristy a vykopali Turky kradoucí ropu.

   Zatímco vrcholem udatnosti super moderní amícké armády bylo to, když si nadělali do gatí a zdrhali ze své základny, že tam po nich zůstaly nedojedené hamburgery. :-))

   Smazat
  7. Pane Basos ,co vam Babis udelal ?

   Smazat
  8. NIC !!!!!!! proc se ptas?

   Smazat
 2. A celé dny, měsíce, roky, stále stejná místní rétorika, stále dokola stejné články, neustálé promluvy Západu a vychvalovani ruska, naprosto stejně jako před r.89. Není se čemu divit,pokud tady tu žumpu vedou stare komoušske mršiny. Ubohé a bezduché.
  Je dobře,že sem chodí jen tak málo, neustále stejných IDIOTu.
  Tady je opravdu někdy velká PRDEL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  2. Unkowne a proč sem lezeš ty, tupé a prolhané hovado, co máš grafomanskou a psychotickou poruchu?

   Smazat
  3. 10 :34
   Abych zase takového blba jako tebe, opravil a hlavně zase nasral, ty MAGOR chytiš na první našlápnutí.
   Co tak něco rozumného napsat pod můj příspěvek.

   Smazat
  4. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  5. Uz jsem to napsal Unknounovi, vite lidi ze kdyz napisete neco skutecne protizapadniho tady na NR tak se vam to neotiskne, ale objevi se "OOPS" Your blablabla... takze i zde ta svoboda je odsud az podsud

   Smazat
  6. Celé měsíce, roky, stále stejné bláboly, stejné lži a sprostoty, stále stejné vychvalování západu a pomlouvání Ruska, stejná stupidita, jaká jede od roku 89. Není se čemu divit, když tuto žumpu provozuje stará mršina Unkhowno od Jandy a Kartouse. Ubohý a bezduchý nacistický smradlavý odpad ze zkumavky. Je dobře, že sem stejných idiotů nechodí víc. Stačí ta prdel, kterou máme z něho. :-)

   Smazat
 3. Biden ukazuje novou tedy starou cestu US kapitalismu v hávu demokracie.Zkouší provokace proti Rusku ,zatím v Sýrii, kdy dojde na Ukrajinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Ukrajině už se jejich armáda pod taktovkou Bideta srocuje u Donbasu a kam myslíte, že bude mít namířeno dál? Jistěže na Rusko. USA hrají velice nebezpečnou hru, která zavání 3. světovou válkou. A samozřejmě jako vždy jde o nerostné suroviny a jiné zdroje na Ruském obrovském území.

   Smazat
 4. I když teď, po dosazení dementní loutky do role "prezidenta" (v naprosto ale naprosto regulérních volbách), bude už očividně neskrývaná anglosionistická plutokratická diktatura pokračovat v akcí podjebávání Ruska (budˇpřímo nebo skrze jeho spojence) jak vojensky tak politicky, lze očekávat, že i tato "mírová" aktivita brzy ustane, neboť říše již končí s její světovou dominancí a sama bude mít hodně starostí s rychle chudnoucími otroky na svém území rozeštvanými mezi sebou těmi různými BLM, Antifa, MeeToo, atd. To pak bude mít dopad i na dosud všemocné a nedotknutelné "elity" EU. Páté kolony zkorumpovaných domácích vlastizrádců (ASPEN apod.) budou mít zase velké problémy s otroky u nich doma. A to už docela brzy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:07
   Jen tupec jako ty,bude do nekonečna zpochybňovat volby v USA. Chudák Trump si neumí přiznat porážku.
   V pátek tady zoufalec jako ty, něco čmaral,jak se bude od pondělí v USA zatýkát a jak zase vše povede Trump. A co se stalo, nic,zase jen kecy vás, co neustále brojí proti USA, vy hlupàci se tak nějak neustále ponižujete, vymýšlite jen fantasmagorie a USA si jde svou cestou v čele s panem Bidenem dál.

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
 5. Za všechny ty války na blízkém východě by je měli zažalovat ale to by musela být funkční OSN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
 6. Prachy bez demokratické kontroly /žádná demokratická kontrola není v USA, protože k volbam chodí hlupáci, volby jsou zmanipulované, hlupáci to jsou lidé, co jsou zmanipulovaní/, jsou přičinou toho činu Bidena, za kterým stojí stejně jiné sily. Biden to je něco jako "kyvač" hlavy za komunistů. A tak to jde pořád. Lidé vlastníci přiliš mnoho prachů jsou neštěstím lidstva. Lidská společenství by měla být uspořádána tak, aby velitelé tohoto společenství byli pod demokratickou kontrolou všech, všech, kteří to ale mají v hlavách dobře uspořádáné, nikoliv takových jak to vypadá teď - lidé nevědí o čem mluví a co dělají. Velitelé mají pracovat ve prospěch celku a ne těch co mají peníze, protože ti myslí na sebe. Jak tohle ale provést toť otázka, zvláště v nynější situaci, kdy velitelé plní úkoly tzv. diskretních elit, které mysli jen na své dobro. Díky tomu jsme nyní na okraji propasti s velkým otazníkem vůbec budoucnosti civilizace. Myslím zde ty naplanované virové krize, které povedou k bankstery vytouženému bankovnímu krachu a k jejich převzetí světovlády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:42
   Tak desky milionů amerických hlupáků, podle tebe chodí volit v USA,
   a já tady zase čtu jednoho hlupáka který jen čmárá hlouposti, stačí číst blábol - NAPLÁNOVANÁ VIROVÁ KRIZE- Gratuluji k tvojí hlouposti. Ty už víc nepiš.

   Smazat
  2. 10:42: Víš pro takové debily, jak jsi ty, škoda mého času, škoda toho času, který člověk věnuje odpovědi na ty tvoje výplody. Debil je z latiny - debilis znamená neschopný. a/ tvoje znalosti jsou nicotné, b/ nemáš empatii. Obdivuješ se lidem majícím prachy, pohrdáš lidmi, kteří vlastní pouze potenciál tvořit pro ostatní užitečné věci- to je třeba obyčejný kuchař, zedník, kovář atd. Vlastníci velkých peněz v poslední době rozsevají pouze srmt - a tak tomu je v jejich případě vždy, když jsou v ouzkých - viz krize z roku 1929 - bezdprostředně s touto krizi souvisí statisíce mrtvých z hladu v USA. A nyní kovidová krize - vyvolána bankstery vedla již k smrti milionů lidí a jejiho konce není vidět. Dovol, že já si budu tvrdit, že tuto krizi vyvolali banksteři. To tu samozřejmě takový člověk jako MUDr. David napsat nemůže, ale možná si to také myslí. Pro takové mozky jako tvůj - jsou typické oznamovací věty s vyřčením negativ, ale žádné důvodove o obsahu těch oznamovacích. Je to moje opakovaná zkušenost s mými komentáři z youtube. Tak víš co ti nakonec doporučím: Nepáchni zde, kde píši lidé kteří něco umějí a onu empatii mají. Běž do knih, třeba s tematikou politickou, do knih beletristických, ale kvalitních a poslouchej kvalitní moudré lidí. A nic nepiš. Pišeš totiž debility. Po nějaké době snad bys mohl změnit náhled na sebe sama a na dění kolem. Pak se vrať. To se tak stane nejspíše za několik let. A pokud tak melmomoci toužíš po obdivu, běž to zkusit u divadla. Pro mně ti přeji - buď s Bohem.

   Smazat
  3. Oprava komentáře 12:04 - špatně uveden čas na který navazuje tento komentář. Samozřejmě je určen 11:22, někomu kdo o sobě říká UNKNOWN - nemecky - Niemand.

   Smazat
  4. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  5. Hele Honziku, pises hezky ale odkud mas ze Biden je komous? ze jsou oba krivi jak zabradli to je nasnade, ale komous? mozna pribuzni mych zajordanskych pribuznych, ac starej mel Bibli v ruce, ale mozna to byl jen Starej zakon

   Smazat
  6. 13:57: nevím jestli to je pro mně. Biden skutečně komouš není, ostatně to není ani ten Sanders, poznamka na okraj.
   Za činem Bidena vězí obecně politika majitelů velkých peněz, to jest vlastníků velkokapitalů. To byl i zásah v Zálivu v roce 2002 pod rouškou obrany demokracie - jak jinak - a zachrany lidstva před vlastníkem zbraní hromadného ničení, to jest před Husajnem.

   Smazat
  7. 13:57: Kyvač hlavy, to jest Biden. Spíše asi pro lepší srozumitelnost jsem měl prostě napsat "loutka". Loutky jsou všechny tzv. pomocné elity, to jest politické celebrity - Makrela, Makaron apod. /viz Jan Keller: Tři socialní světy - pokud se týče terminu pomocná /a diskrétní/ elita. Dále do pomocné elity myslím by měly patřit vůbec všechny celebrity /teď nevím jestli se nepletu, protože celebrity mezi herci např., nebo zpěváky atd., tím spíše takoví spisovatelé jako Anthony Sutton, nepatří svým výkonem mezi podporovatele těch diskretních elit, které vládnou světu/.

   Smazat
  8. 11:22: Pro tvé osvícení: desítky milionů voličův USA to jsou, to je pravda, ale jaká je jejich kvalita? Podle mně zcela nepřijatelná. Ti lidé z důvodu mizerné urovně školství v USA mají temno v hlavách. Zdá se ti, že voliči zvolivši A. Hitlera v Německu patřili do jiné kategorie? Mně nikoliv - též to byli lidé, kteří mělo v hlavách temno - a podle toho to jejich Německo také tak dopadlo. Za komunistů bylo školství u nás na nesrovnatelně vyšší úrovní i s vyukou dějin než je dnes, nemluvě o úrovni amerického školství. To ale ty nepochopíš. Vůbec tak se mě jeví, že ty se svým předsudečným myšlením nejsi schopen pochopit mnohé /nebýt schopen - latinsky - debilis esse/.

   Smazat
 7. Dokončení komentáře od 10:42:
  Tohle bohužel není žádná konspirační teorie, ale skutečný stav věci, kterému většina lidí zatím přihlíží, protože dramaticky se ještě nezhoršily materiální podmínky života většiny lidí. Kovidová krize, obecně virová krize je skvěle vymyšlená přičina budoucího bankovního krachu - nikdo nebude moci říct, že přičinou bankovního krachu jsou bankéři, tak jak v roce 1929. To není z mé hlavy, ale na internetu to říká kdekdo. Jinak lidé by měli usilovat o vyřešení zásadních věcí, to co se děje, to jsou kosmetické zásahy, které nic nemění - stejně, jako v případě toho útoku na syrské pohraničí. Přiklad z medicíny: naplněná po okraj vana. Chirurgové vytírají přetekající vodu z podlahy. Ten kdo by skutečně napravil stav věcí je někdo, kdo vytáhne špunt z vany. Tak chirurgové operují apendixy. Do dneška se neví co je přičinou appendicitidy /ale 800 miliard dolarů jde na zbrojení v USA/. Celý vývoj lidstva to jsou pouze ony kosmetické zásahy, jední chamtivci nahradí jiné, kapitalisté nahradili feudály, vedoucí vždy musí být. Také nyní obávám se, že ona krize, jestli nepovede k zániku civilizace - biorobotizace celého lidstva k tomu určitě povede/, zřejmě schůdné, to jest relativně schůdné, řešení bude v tom, že nějací další chamtivci oblafnou jako vždy nemajetné, ti je podpoří a zase bude to co předtím. Jedině komunisté byli vyjimkou, nevlastnili nic, pouze moc. Lidem ale nevyhovoval status coby otroka a zřejmě nevyhovovoval právem. Řešením by snad byl NEP - novyj ekonomičeskij porjadok, likvidace velkokapitalů, ponechaní pouze malých kapitalů - služby a malé podniky. Ponechání těch velkokapitalů povede k tomu, co tu máme dnes i k tomu bombardování a zabíjení bezbranných lidí - např. 3 miliony Korejců, 2 miliony Větnamců, 1,5 mil Iračanů atd. Majiteli velkokapitalů jsou totiž bez vyjimky psychopaté. Takto lidstvo vedou psychopaté. Volby v reformované společnosti by volily správce těch velkokapitalů - byli by to jmenovaní státem uřednici, spravování velkokapitalů, ať by to byly peníze nebo podníky by bylo pod demokratickou kontrolou celé společnosti. Bylby to tedy takový reformovaný komunismus. Odměny by byly podle hesla "každému podle jeho zásluh" - to bylo ostatně v omezené míře v celých lidských dějinách, kde ale dosud platilo ponejvíce - tomu více, co vlastní více /Kristus: kdo má tomu bude přidáno a kdo nemá i to co má, mu bude odebráno/. Takže opět něco ne na téma. Snažím se tu stále prosadit tento názor s nějakou validní odezvou. Pochybuji, že by to mělo být: Dej se vyšetřit. Zatím přes několikeré vypsání těchto myšlenek, které jsem nikde nečetl, ale určitě na to přišel někdo chytřejší než já, jsem nenarazil na člověka, který by se adekvátně vyjadřil. Já osobně čekám na domací válku v USA, která snad zatočí s těmi bankstery - otázkou je jak jsem již podotkl, jestli k moci zase se nedostanou další chamtivci v pořadí /lidé říkají nová prasata u koryt/. Dost možná k té válce dojde, když materiální podmínky v USA se v důsledku té korunové krize /a dalších virových krizí/ shorší natolik, že lidé pozvednou na strůjce těchto krizí zbraň. Obávám se ale, že nehloupí banksteři již mají vymyšlen nějaký scenař, který bude jiný, než si myslím. Stejně jako před 10 roky nikdo by si nepomyslel, že zautočí /banksteři zautočí/ pomocí virů. No ja jim přeji všechno nejhorší. Vir je z latiny znamená chlap. Tedy přejí jim aby se konečně setkali s chlapskou odezvou. Stejně tak by se měli u nás najít chlapi, jakým byl kdysi Hus nebo Žižka, kteří by se patřičně zachovali k z laboratoře vypouštěným stale novým virům - nyní podle všeho to již není stejný kovid jako na jaře, ale jiný vir /doktorka Peková/ a ne se chovat jako bačkora Babiš, který myslí jen o vlastních penězích. Takový chlap je snad Okamura - ale kdo ví jestli ta jeho vystoupení nejsou v rámci předvolebního boje. Dále snad by to byl Volný, Klaus mladší. Vytvoření republiky, kde u moci budou lidé tíhnoucí k samostatnosti a ne ti co poklonkují Německu /EU/ a USA, tak jak to dělá Babiš.Takže jsem se dostal od vany k volbam. Aspoň se zasmějete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
 8. A opět jeden zločin USA, který zapadá do mozaiky nekonečného seriálu amerických zločinů ve světě.! Kdo tomu udělá přítrž a jednou zaútočí na některé americké město:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těch 22 let tzv.okupace oddálilo zánik samostatného Československa a nástup naší postupné fašizace vstupem do NATO. Toto je článek z webu amerických veteránů války v Iráku pokud umíte číst a zbyl vám ještě kousíček rozumu v tom co nosíte na krku snad se dovtípíte: https://www.veteranstoday.com/2021/03/02/the-secret-nazi-role-in-building-atomic-bomb/

   Smazat
 9. 9:55
  Biden nikoho neprovokuje, jen zase ukazuje, po prodělaném Trumpovi,kdo je zase ve světě pánem, Putin může jenom ohnout hřbet,nic jiného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:55 tak to je jedině váš vlhký sen

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  3. vole, kdybys umel anglicky tak by sis mohl najit na webu zvasty ci ulety- ci blbaboly Bidena sr

   Smazat
 10. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 11. Podvodně zvolený prezident, občas neví kde je a jak je starý , tak už kecá z cesty!!! To je jako ve Švejkovi , když starýho Procházku nemohou nikam pustit, aby jim neposral celý Schonbrunn !! Je to problém starých lidí, Zeman už mohl jít také na penzi, také přesluhuje a zdravotně na to není nejlépe!! Zemanovi to ale myslí, ale tenhle americký "vyskákaný chocholouš" , je zjevně dementní a v rukách různých podivných lidí, kteří mají klíč k jadernému arzenálu!!

  OdpovědětSmazat
 12. 14:59
  Nepleť si pana prezidenta Bidena s hlupákem jako jseš ty.
  MAGOR který jen opisuje z proruských lživých webů
  CHÁÁÁÁÁCHÍÍÍ, přirovnávat hradního pochcana, dnes s vepřovou hlavou,kdy ho dva musí podpírat se samostatně se pohybujícím Bidenem je opravdu k populární. Většího blba tady než ty, nenajdeš , tohle je IDIOT.

  OdpovědětSmazat
 13. Dr. Paul, bývalý kandidát na prezidenta (a myslím že ne jen jednou) je jeden z mála, co si dovolí říct, o čem vlastně byly ty impíčmenty - a ne levné. Taktéž to bylo u Clintona.

  Zatímco ilegální kriminální války nejsou důvod pro nějaký impíčment...

  OdpovědětSmazat
 14. Je několikrát doloženo,že podvodně zvolený "vyskákaný chocholouš" z USA nevěděl, kde je a čí je!!! To není potřeba skrývat!! Zeman je na tom již tělesně špatně, ale vysekne projev z patra jako za mlada!! To lze také snadno doložit, posledně v poslanecké sněmovně , asi cca 15 minut bez papíru!! Kdo to dneska má v jeho věku!!

  OdpovědětSmazat
 15. Unknoune, fakt uz moc blbnes, zacnes vypadat jako koktavy Joe, ktery ma cim dal tim vic starosti, on totiz Ronik mu vyhlasil valku, a jak to vypada (VOLE PITOMA PROC TI TO MAM PREKLADAT Z ANGLONOVIN, NAUC SE ASPON TROSKU ANGLICKY) tak ma hafo problemu

  tak pokud politice nerozumis tak sklapni... helevole ja sice nemusim ani jedny ani druhe, ale ten hnuj co je na zapadni strane Ase opravdu nemusim

  OdpovědětSmazat
 16. I když teď, po dosazení dementní loutky do role "prezidenta" (v naprosto ale naprosto regulérních volbách), bude už očividně neskrývaná anglosionistická plutokratická diktatura pokračovat v akcí podjebávání Ruska (budˇpřímo nebo skrze jeho spojence) jak vojensky tak politicky, lze očekávat, že i tato "mírová" aktivita brzy ustane, neboť říše již končí s její světovou dominancí a sama bude mít hodně starostí s rychle chudnoucími otroky na svém území rozeštvanými mezi sebou těmi různými BLM, Antifa, MeeToo, atd. To pak bude mít dopad i na dosud všemocné a nedotknutelné "elity" EU. Páté kolony zkorumpovaných domácích vlastizrádců (ASPEN apod.) budou mít zase velké problémy s otroky u nich doma. A to už docela brzy.

  OdpovědětSmazat
 17. Ano, žalovatelné to je, ale není kde žalovat! Bohužel!

  OdpovědětSmazat
 18. se nestacim divit co za kydy tety Lidy zde "ja čitaju" no ani nejde odpovidat what a nice puke the NR is 🤑🤑🤑🤑🤑

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.