Reklama

pátek 5. března 2021

Česká televize bude platit za lež o Vitáskové. Je to pravomocné

5. 3. 2021 ParlamentníListy

Jasné slovo soudce. Česká televize musí bývalé šéfce Energetického regulačního úřadu Aleně Vitáskové vyplatit 80 tisíc korun za lež, která zazněla v Událostech 8. ledna 2018. Rozsudek je pravomocný, jde totiž o rozhodnutí odvolací instance.


Na počátku roku 2018 v Událostech České televize zazněl lživý výrok o bývalé šéfce Energetického regulačního úřadu, resp. o jejím trestním stíhání. Za to musí veřejnoprávní televize zaplatit Vitáskové 80 tisíc. Sama Vitásková požadovala půl milionu. Její právnička odůvodňovala požadavek sledovaností inkriminovaných Událostí. Tehdy večer je sledoval asi 1 milion diváků starších patnácti let.

V Událostech 8. ledna 2018 zaznělo, že Vitásková „měla připustit přidělení licencí elektrárnám, které ale neměly nárok na vyšší výkupní ceny elektřiny“.

39 komentářů :

 1. Bude se řešit na Radě ČT a to není jenom tenhle případ, je jich tam více na pořadu! Doufám, že budou platit odpovědní , redaktor a editor, nevím proč by pokutu měl platit koncesionář!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pěkně platit z kapsy toho nechutného podržtašky Dvořáka - a žádné odměny, ale vyhazov!

   Smazat
  2. Myslím si,že GŘ TV nepřestane ohlupovat OS dokud nepůjde před soud

   a to za porušovani zákona o veřejnoprávnosti TV a vykradani našich koncesionářských poplatků platem,který mu za to ohlupovani národa neprisluši a soud by mu měl uložit zabavení jeho nahrazených stovek milionů,dříve než s nimi uteče do néjake díry!

   Smazat
  3. Za všechny textové chyby v mých komentech jsou zodpovědní

   asi vnitraci z ČssD,kteří mi je tady vybíjejí na př.slovo nahrazených zní #prý nakradenych# atd takže sorry!

   Smazat
  4. Nějak málo budou platit. To je jako bych já zacvaknul kačku.

   Smazat
 2. Co ČT bude platit? 80.000,-Kč? To jsou nějaké peníze za dlouhodobou veřejnou profesní likvidaci? Kdejaký gauner za prokázané poškození své osoby nebo firmy našimi soudy dostane daleko více. Tak, že ČT bude platit celkem prd! Kdyby kandidovala na prezidenta, tak bych ji zřejmě volil. Dlouhodobě ji sleduji a asi bychom si po Zemanovi trochu polepšili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, v porovnání s těmi megatunely krytými tím drzým podržtaškou je to nic.

   Smazat
  2. Jednoznačně nejlepší kandidát(ka) na prezidenta ČR.

   Smazat
  3. jsem stejného názoru a měla by určitě kandidovat. Jinak 80 litrů, to je výsměch. 8 mega by už bolelo trošku více.

   Smazat
  4. Jejda!
   Asi to budu muset vždycky projít celé, abych z neznalosti neopisoval.

   Smazat
  5. Dvořák je absoloventem IVL institutu pořádaného kongresem USA pro zájmové osoby z exekutivy, státní moci a veřejně vyýznamných institucí spřátelených zemí. V podstatě celé obsazení naší justice má tu čest být absoloventy. Proč asi?

   Smazat
 3. Aspoň nějaká dobrá zpráva že bude bruselská TV platit z našich peněz. Kdyby měla zaplatit všechny lži tak zbankrotuje.

  OdpovědětSmazat
 4. Rakousko: Demonstranti z Antify se snaží blokovat deportace zločinců z řad migrantů, včetně násilníků

  http://svobodnenoviny.eu/rakousko-demonstranti-z-antify-se-snazi-blokovat-deportace-zlocincu-z-rad-migrantu-vcetne-nasilniku/

  Szijjártó: EU nemůže Maďarsko přinutit, jakou si má vybrat vakcínu

  http://svobodnenoviny.eu/szijjarto-eu-nemuze-madarsko-prinutit-jakou-si-ma-vybrat-vakcinu/

  Lukašenko je vlastně takový „běloruský Masaryk“.

  http://svobodnenoviny.eu/lukasenko-je-vlastne-takovy-belorusky-masaryk/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znovu připomenu:
   neziskovky + teroristé typu Antifa + liberální političtí poskoci + korporace + muslimové, hlavně radikálové = prakticky stejná mocenská strana.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Kéž by všichni co byli ČT neprávem pomluveni byli odškodněni nejenom redaktory, ale i jejich nadřízenými, protože i ti jsou z hlediska zodpovědnosti za škody způsobené jejich podřízenými. Takže prevní část by zaplatit redaktůrek osobě postižené jeho blafy a další část by šla do státní kasy od dalších nadřízených kteří tuto blbost redaktůrka tolerovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nikoliv z koncesionářských peněz,ale z vlastních majetků,dacani.Když vidím teplouše Moravce% úlisného hada,tak se mi sama nabíjí čezeta na stole.

   Smazat
  2. CT by mela platit take vsem divakum, vlastne obetem, za toxicka "zverstva" ktera na ne zhusta vypousti.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Nejde jenom o lži v ČT , ale ČT soustavně manipuluje, zamlčuje a vůbec nedodržuje kodex ČT a to dlouhodobě a to všechno se na Radě ČT bude řešit! Dvořák skončí, ale je otázka , kdo po něm, protože parlament opět zvolí podobného proradného šmejda jako je Dvořák!!! Slušný člověk se tam dnes mezi tu svoloč nemůže dostat, to by byl zázrak!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Sice je to dobrá zpráva, ale kdyby Čt měla platit odškodnění každému člověku, kterého pomluvila, tak by jí asi nestačily ani celé koncesionářské poplatky.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. Pravni oddeleni CT tyhle zaloby miluje. Je fuk jestli vyhraji, z ciziho krev netece. Hlavne ze maji tepla mistecka zajistena. Proto se CT nikdy bez soudu omlouvat nebude, je to zadarmo... Kazdopadne gratulace pani Vitaskove. Muze tim rozsudkem mavat redaktorum CT pred ksichtem az se ji budou snazit znovu poskodit, treba behem prezidentske kampane.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak znovu svině dvořák
  Ta bába dostala 8 roků, podplatila soudce a trest jí byl odpuštěn
  Jen stalinisto MANE, 1 milión lidí sledovali ČT zprávy, to čumíš co

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš Dvořáka, toho podržtašku ředitele neČT, že? Máš pravdu, ten by měl jít do řiti - stejně jako ty.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 16. Flastr musí zaplatit ti, kteří byli podepsáni pod projektem natočení a pod příkazem k vysílání. A to jsou všechno známé osoby !!!! To věc, která je VŽDY evidovaná a archivovaná !!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Máš štěstí, že takovou zkrachovalou existenci jako jsi ty, nemá smysl žalovat, politrucký nacisto. Jinak bys dopadl stejně a soud by tě stáhl i z trenek. :-) Ale to by ti vlastně nevadilo, před kamerou by ses jako porno herec mohl natřásat dál, že? Ať už jsi Jakub Janda nebo jeho podržtaška či podrž-chvíli. Kromě vulgarit a lhaní stejně neumíš nic jiného než lézt vybraným osobám do zadku, což uplatníš i ve svých prasečinách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. á, už tady není... to byla reakce na spláchnuté unkHowno. :) Omlouvám se.

   Smazat
 18. Osvobození hotelu ZEMĚ se rychle blíží. Masmédia o tom ještě nesmí vědět. Současné nelegimitivní vlády si veškeré zákony sepsaly tak, aby politici,právníci, soudci, znalci atd byly nepostižitelní. Vzpomeňte si na nedoštudovaného Kalvodu jako legislativce za Havla. Všechny právní PASKVILY sepsané "plzeňskými rychlokvaškami"budou ZRUŠENY! Všechny tituly před i za jménem budou taktéž prohlášeny za neplatné. Všichni budou přeškoleni a nové znalosti budou znovu obhajovat! Za svá rozhodnutí také ponesou ODPOVĚDNOST jako všichni OBYČEJNÍ zaměstnanci.

  OdpovědětSmazat
 19. Česká televize musí uhradit bývalé šéfce Energetického regulačního úřadu Aleně Vitáskové 80 tisíc korun za nepravdivý výrok.
  Bývalý vlivný právník by řekl, že ČT je pravomocně odsouzenou lhářkou.

  OdpovědětSmazat
 20. Vitásková udělala chybu. Měla žádat 8 mega, takhle ji nebrali vážně a vyjebali s ní.

  OdpovědětSmazat
 21. Kdybychom nebyli spolecnost ovci, nepodporovali bychom koncesionarskymi popůlatky party lumpu a zlodeju.

  Melo se by se te hloupejsi casti spolecnosti jasneji rikat, ze tahle kauza nemohla skoncit dobre. pani Vitaskova sice dostane odskodneni asi, nicmene nezaplati to lumpi, kteri se ji snazili znicit...zaplati to naivni platce koncesionarskych poplatku a taky kazda dalsi ovce prispivajici do statniho rozpoctu.
  Tahle spolecnost ma podle me jedinou sanci...zvolit si jako budoucnost svou a svych potomku zcela jiny politicky system. Ten nas proste funguje, vzdy fungoval a bude fungovat jen pro hrstku lumpu.

  OdpovědětSmazat
 22. Jak Česká televize bude platit pokutu? To mi ze zákona nucení platiči poplatků budeme tu pokutu platit, přitom jsme nic neprovedli. Jsme pouze povolaní nikoliv vyvolení.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.