Reklama

čtvrtek 4. března 2021

Chystá sa vojenský konflikt medzi Ukrajinou a Ruskom?

Ivan Štubňa

4.3.2021   PravdaSk

Ukrajinský prezident Zelenskij 25. februára telefonoval s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom. Povedal: "Pre Ukrajinu je dnes najdôležitejšou otázkou vyhliadka na získanie akčného plánu pre členstvo v NATO. Som rád, že som počul, že dvere NATO sú pre Ukrajinu otvorené. Osobne ďakujem Stoltenbergovi za podporu našej túžby dosiahnuť členstvo v NATO. Naším najbližším cieľom je Akčný plán členstva v NATO.“

(Na snímku lodě NATO v Černém moři při cvičení Poseidon 21)
Prezident Ukrajiny, vyjadril podporu rozšíreniu rozsahu aktivít aliancie v čiernomorskom regióne a poznamenal, že Ukrajina má záujem na zvýšení prítomnosti síl členských štátov NATO v Čiernom mori.

Podľa ukrajinských médií generálny tajomník agresorskej aliancie NATO v tomto rozhovore potvrdil, že NATO vyvinie úsilie na zvýšenie svojej prítomnosti v Čiernom mori. Poznamenal, že aliancia bude uvažovať o tom, ako zvýšiť podporu vojenským silám Ukrajiny v rámci súčasného komplexného balíka pomoci, a dokonca prisľúbil zlepšenie ich výcviku.

Stoltenberg poukázal aj na rozhodnutie summitu NATO v Bukurešti z roku 2008, na ktorom sa rozhodlo, že Ukrajina sa v budúcnosti stane členom aliancie.


Rusko je pripravené na prítomnosť NATO v Čiernom mori

Rozšírenie účasti a aktivít NATO v Čiernom mori zahŕňajú v poslednej dobe prelety vodných plôch pozdĺž hraníc s Krymom, prítomnosť lodí USS Porter a USS Donald Cook spolu s tureckými a bulharskými loďami, rozhovory o širšej účasti Američanov na ukrajinských základniach, ktoré majú pomôcť pre nich vybudovať Briti.

Rusko je na to pripravené. V regióne má raketové nosiče, tisíce obrnených vozidiel, výkonné radarové systémy a armádu viac ako 40 000 vojakov. Boli vypracované všetky varianty útoku z ukrajinskej strany alebo boja proti krajinám NATO.


Úlohou USA a NATO, je zatiahnuť Rusko do vojny za každú cenu

Ukrajinu potrebujú USA a NATO ako bojisko v budúcom konflikte s Ruskom. Je iba nástroj na dosiahnutie tohto cieľa. Nikoho v USA nezaujíma Ukrajina v povojnovom stave – obete na ľudských životoch, politicky a ekonomicky rozvrátená krajina, chudoba, hlad a pod. Pre cynikov v USA sú to len tzv. „vedľajšie škody“. (Collateral damages).

Ukrajina urobila obrovskú chybu v tom, že v roku 2014 zrušila neutralitu. Podieľal sa na tom americký zapredanec Porošenko. Američania mu zaplatili za tento krok, vedomí si toho, že takto získajú prístup k Rusku. Už v roku 2008 bolo rozhodnuté na stretnutí NATO v Bukurešti, že Ukrajina sa stane súčasťou NATO. Ukrajina tak prišla o svoju štátnosť, suverenitu a stala sa vazalom USA.

Veľmi nebezpečnou záležitosťou môže byť eskalácia v oblasti Krymu. Ukrajina sa tvári, že im Krym stále patrí. Poskytli vzdušný priestor pre potreby NATO. Odpoveď Ruska bola, že prijali rozhodnutie zostreliť akékoľvek lietadlo bez výstrahy, keďže ide o ich vzdušný priestor. Agresori NATO o tom dobre vedia. Bude iba na nich či budú v tejto oblasti podnikať provokačné akcie proti Rusku alebo nie. Treba uviesť, že novozvolený zločinec vo funkcii amerického prezidenta Biden už dal pokyn na letecké posilnenie stíhačiek a bombardérov v regióne Čierneho mora údajne proti ruskej agresii v regióne.

Biden má so svojim synom priame ekonomické záujmy na Ukrajine, keďže jeho podarený syn vykráda nerastné suroviny Ukrajiny. Robert Hunter Biden, bol menovaný do predstavenstva najväčšieho súkromného producenta plynu na Ukrajine Burisma Holdings, ktorý je registrovaný na Cypre a je vlastníkom licencie na rozvoj plynových polí v oblasti Dnepro-Donecka. I keď už nie je v predstavenstve vzhľadom k politickým aktivitám tatka, je to iba technická záležitosť. Uvedenú firmu stále kontroluje.

Pre Európu tento vývoj neveští nič dobré lebo sa ľahko môže stať, že Američanmi plánovaný vojenský konflikt medzi Ukrajinou a Ruskom sa môže preniesť aj do Európy. Lenže ak sa to stane hrozí bezprostredne tretia svetová vojna a použitie jadrových zbraní v globálnom rozsahu.

Poznámka: Tzv. mainstreamové médiá sa nejako „zabudli zmieniť o tom, že v týchto chvíľach sa v Čiernom mori koná provokačné cvičenie NATO pod vedením USA a pod názvom Poseidon 21. Nezmieňuje sa o tom ani poslušný sluha Západu Naď.

Zúčastňujú sa tieto krajiny: Francúzsko, Grécko, Rumunsko, Španielsko, USA, Turecko, Bulharsko. Viete si predstaviť, že by sa konalo vojenské cvičenie Ruska v medzinárodných vodách blízko USA?


64 komentářů :

 1. USA potřebují zase válku v Evropě! Válečné štváče hned pověsit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Ty indické provokační hovado, Ukrajina bude v budoucnu rozebrána svými sousedy a celé Doněcko si vezmou zpět Rusové. Pokud se budou aktivity USA v Černém moři stupňovat, Rusko bude přitvrzovat vůči nim taky. V případě ozbrojeného konfliktu na evropské
   oblasti bude to pro Rusko signálem poničit USA, aby to zakusili taky. Bude světová válka. Jak se mohla bulharská pátá kolona tak uchopit moci, když Bulhaři a Rusové byli "bratři"? Čeká nás to taky?

   Smazat
  3. 10,09
   Bulharsko už couvá a nebude se účastnit na manévrech NATO v Černém moři, právě proto, že jsou namířeny proti Rusku a Bulharská vláda musí také hledět na domácí politickou scénu, jinak by mohla skončit!!

   Smazat
  4. I.B.ty kachno,dyt ty patris do trouby a upect! CHCES VLADNOUT!?

   S takovymi komenty co tu cpes se muzes tak jedine stat obeti nejake żranice a ne,aby te chtela OS dat vladnout,ty doby cinkalistu uz minuly,tady te nebude nikdo uznavat, dokud nebudes komentovat jak ten kapitalismus bez privlastku vychazejici z gangsterismu vybulit.
   To je cilem pana OK SPD PROGRAMU jak list viz č.10 bod jeho skvelych rozhledu.
   Poreferuj o moznosti nastolit SOLIDARNI STAT podobny pravicovemu Socialnimu statu,ktery plati u sousedu 10 eur na hodinu ze zakona a z toho tam zbohatli vsichni a my se tu mrcasime o howno howno, jako ty.
   Pojd s nami udelat vse,aby

   VULE LIDU BYLA VULE BOZI a ne,ze ne ty vole,ale ANO!

   Co ty na to kachno ved v tom punktu diskusi, nebo ,chces do trouby se dat upect?

   Smazat
  5. I.B ty nejsi kachna nas domaci mazlicek ty jsi nase potrava

   31 let jsi obeti presidenta ODS,ktery nakredencoval zubozenym domorodcum kapitalismus,kteremu vse chybi.
   Ty hezky zasouvas pro pry nemeckou firmu a oni se ti smeji,ze jsi dobry cesky otrotok,ktery se da okrast o dve tretiny platu a cumi jak puk,ze sousedi plavou v penezich a jeste vice bohatnou a tebe pritom okradou.
   No mozna,ze te porazil ten system,kde prvni co je zrusi ve skole poćty,aby jsis nemohl spocitat vyplatu a koupit jen travu a rajtoval jen dal na tebou zvolenych mrtvych oslech.
   Priznej se,ze jsi vysel ze ctvrte tridy a mas mezi usiskani vakuum typu IA,IA!

   No ni?

   Smazat
 2. Titulek je chybný. Otazník je tam navíc, protože NATO a Ukrajina se nepochybně na válku chystají. Pochybuji sice, že se rozhodnou zaútočit na Černém moři a na Krym, ale stále je ve hře Donbas. Pokud Ukrajina zaútočí na toto území, bude mít v první fázi jako každý útočník převahu, kterou využije na ničení infrastruktury Donbasu a zabíjení civilistů. Postoj Ruska je jasný; nedovolí, aby byl Donbas obsazen, protože to povede k masakrům rusky mluvícího obyvatelstva. Ukrajinská armáda bude vytlačena zpět a je dost možné, že tentokrát se Opolčenci nezastaví. Pokud se do věcí vloží ruská armáda, během několika dní propojí území mezi Donbasem a Krymem. Celkovým výsledkem však bude pokus EU a USA znovu nějak omezit ruské zájmy, ať už sankcemi, zákazem spolupráce s "agresorem" včetně zastavení výstavby Severního proudu II a nákupu vakcín. Útok Ukrajiny by tedy měl být proveden rychle, protože jinak by se asi Německo nechtělo zříct už rozběhnutých dodávek plynu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajina už na to nemá, devastovaná a vybrakovaná oligarchy je už jenom trapný kanonenfuter pod vedením západních poradců. Morálka armády, kromě těch náckků z těch jejich Azovů a Pravých sektorů je tak akorát na pořádný výmplat, takže je možné, že v případě konfliktu bude ta verbež hnána až na hranice "Okrajiny". Na Ukrajině se dosadí vláda z Ukrajinců (slovanských), nabídnou se jí Ruskem takové výhody, které se neodmítají, vyhlásí se zpět neutralita a bude tam klid. Zámořské anglosionistické impérium už toho proti domu moc nenadělá, protože už definitivně končí svoji dominanci nad světem a bude mít hodně starostí s rychle chudnoucími otroky na svém území, BLM, Antifa, MeeToo, protibělošský rasismus, ...Páté kolony zkorumpovaných vlastizrádců v jeho koloniích budou mít zase velké problémy s otroky v jejich domovině. A to už docela brzy. Pak může být s tou protiruskou masáží a štvanicí na pár let, ne-li navždy, klid.

   Smazat
  2. Ukrajina nám bude ještě všem dlouho dělat vrásky na čele!!Je to veliká země a destabilizaci pocítíme hodně silně , nejenom migrací,ale na Ukrajině je třeba cca 12 bloků jaderných reaktorů a víte všichni dobře, co udělal jeden Černobyl !!!
   Nakonec budeme ještě z EU pomáhat USA a také Rusku,aby Ukrajina nepadla úplně na dno, protože to je nebezpečné, mohu zmínit chemický průmysl a mnohé další!!

   Smazat
  3. Jste velmi optimistický a já bych byl nesmírně rád, kdybyste měl pravdu. Nicméně bych nepodceňoval tak úplně armádu Ukrajiny. Souhlasím s tím, že 20-letý záložák nemá zrovna chuť umírat za nějakého komedianta ani za USA. Přesto se asi kvalita armády průběžně zlepšuje, protože Ukrajina cpe spoustu peněz do zbraní, něco stále dostává od NATO a USA a také výcvik je kvalitnější než před rokem 2014. Opolčenci jsou zcela jistě odhodlanější, ale přece jen je to poměrně malá oblast v porovnání s Ukrajinou, takže snad by ještě zvládli obranu svého území, ale na nějaké rozsáhlé útočné operace nebudou mít síly ani finance. Budu ale radši, když to nebudou muset ověřovat "naživo" ve skutečné válce a v tom, co jsem napsal v prvním příspěvku, se hluboce mýlím.

   Smazat
  4. Zelenský byl komik,patří do Ukrajinské židovské komunity a porazil ve volbách velkého všeobecného zloděje původem ze stejné komunity Porošenka. Léta kradením destabilizovaná Ukrajina je zcela závislý stát s nejhorší státní správou na světě a velkým vlivem fašistů i Benderovců, kteří už zmydlili a povraždili hodně lidí. Závislá Ukrajina je vhodná pro použití proti Rusku stejně tak jako další závislé státy bývalého SSSR.
   Je normální že "orli západu" se chystají těchto výhod proti sílícímu Rusku využít. I nám se může stát
   že jednoho dne budeme s Benderovci útočit na východ
   pod vedením Petříčka.

   Smazat
  5. Toto ci tato, pokud se nemylim, tak Rusaci ci Putin loni nekde rekli, ze budou povazovat utoky na jejich spojence za utok na Rusko a ze tvrde odpovi.... takze Ukrove s Natakama jen tak kecaji.

   Sankce na Rusko sice Rusy boli, ale zalezi to na ruske povaze, pokud si normalni maly rusky clovek uvedomi, ze za Jelcina mu bylo sakra spatne, tak sankce - nesankce Rusko si neklekne, ale zalezi to na jejich povaze. Mimo toho maji za zadkem Cinu a ta ma furt penize, a jak to zacina vypadat v USA tak Biden zacne mit dost velke potize s potizistou Trumpem.

   takze klidek

   Smazat
  6. Ale zastaví. Minule "opolčenci" z Rostova a Čečny postupovali, ale když byl ve hře Lysičansk, jako zázrakem se zastavili a bylo po ofenzivě. Kdo zná Ukrajinu, ví proč.
   Teď už by tam Putin tuplem nikoho neposlal, nebo si může Nordstream naložit do lihu. To je realita. Ostatní je snění.

   Smazat
  7. Martin, taky jsem konsternován gaučovými bojovníky se sedmi křížky na hřbetě a dvanástkou v ruce.

   Smazat
  8. Cizinče J.J. - co to je "dvanáska"?

   Smazat
  9. Dvanástka? To je jednoduché. To je ta ze sedmého schodu.

   Smazat
  10. JJ, ty jsi opravdu debil a rozumíš tak honění, nic jsi nepochopil. K tomu nevzdělaný, proto tě na to jemně upozornil p. Dvořák. Nepochopil...zbytečné.

   Smazat
 3. Cemperovci, bojujete málo, nestíháte, šmejdi.

  OdpovědětSmazat
 4. Ty máš v tý palici pěkně nasráno, viď. Přečetl jsi si po sobě vůbec ty hovna co z tebe lezou? Skutečně jsem si myslel, že tahle blbej v dnešní době už nikdo být nemůže...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím slušně! Mimochodem, reagujete na individuum, které je mazáno za sprosťárny a urážení.

   Smazat
 5. V diskuzích na 60 minut jsem se dozvěděl, že mírumilovný Zelienský nechal intenzivně střílet na odtržené republiky. Obě jako odpověď nařídily střelbu po ohniscích palby.

  Zielensky se nechal očkovat indickou kopii AstraZeneka. Při očkování si vysvlékl košili, aby ukázal svoje svalnaté tělo. Ten kašpar si nechal také vyholit prsa a možná, že také níže. To neukázali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zelenskij se stal horší karikaturou než je ta, kterou parodoval v Kvartalu 95. Holoboroďko nebyl vrah. Zelenskij zcela reálně mílovými kroky aspiruje na post válečného zločince.

   Ukrajinské jednotky už zaútočily na pár dronů OBSE, protože potřebovaly střílet. Ani se mi nechce psát, další mrtví, palba do obytných čtvrtí... Ukrajinci začali používat větší kalibr a očekávám, kdy přejdou na balistiku. Pak už zbývá jen letectvo s kazetovými fosforovými bombami, kterými v roce 2014 ostřelovali sídliště v Doněcku.

   Momentálně k hranicím míří několik tankových pluků a v parlamentu už válka hoří dva měsíce (od nástupu Bidena). Zcela reálně tam hovoří o Krymu. To dělali vždy, jenže teď se formuje i letectvo. Všechny prachy od USA jdou jednak do kapes a jednak na povinný nákup zbraní. Jen nevím, jestli těch posledních mizerných $100 milionů je už s vykrytím korupce nebo bez. V každém případě slouží na nákup vojenské techniky.

   Běžným Ukrajincům zvedli platby za komunální služby a energie.

   Smazat
 6. Pane Dvořáku, víte kdo jsou ti provokatérští zmetci - indián a neznámý troll? Kdo to tu má číst? Nejdou zveřejnit jejich jména, že by pak dostali nakládačku?

  OdpovědětSmazat
 7. Po hodně žalostných výsledcích Majdanu, ekonomických i politických , je nějaký vojenský útok na ruské odštěpenecké enklávy , skoro nemožný!! Pokud bude na Ukrajině nějaká síla trvat na tomto útoku, ukrajinská armáda se rozpadne, branci se nenechají pro nic za nic zabíjet!!!Maďarsko jasně řeklo, že nepřipustí vstup Ukrajiny do NATO, pokud bude ubližováno Maďarům na Ukrajině od fašistů! Také Polsko se tvrdě vymezilo proti fašistům v parlamentu a vládě na Ukrajině , protože cca milion Ukrajinců v Polsku "hovoří", jak musí podporovat staré rodiče na Ukrajině, protože ukrajinský důchod je na hranici přežití, tak je báječná ekonomická situace po Majdanu na Ukrajině!! Ukrajina je dnes na křižovatce, buď se doma vypořádá s fašisty, nebo jí čeká rozpad!!Není nic vyjímečného, když je Ukrajinec "okraden" fašistickými bojůvkami / vybírání výpalného!!/ o peníze, když se navrací ze zahraničí , kde pracoval a policie není schopna někoho ochránit, často spolupracuje s místní mafií a obrana není žádná!! Poměry na Ukrajině jsou velice neutěšené a ještě se rapidně zhoršují, jak se propadá Ukrajina do ekonomického a politického marasmu!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemalujme si rozpad "Benderovské Ukrajiny." Už desítky let měli Ukrajinci možnost svou vládu volebně korigovat. Ty šílené zlodějské figurky co tam vládly
   a vládnou se opírají o západní velmoci a nejhorší oligarchii na světě. Je z toho asi příjemný vzájemný kšeft. Ukrajinští voliči jsou zastrašeni i upalováním chovají se pasivně a vždy naskočí na nastražené kecy
   svých médií což je směsice slibů,že bude líp a
   strašení,že pokud budou volit Ruskojazyčné politiky
   dostanou přes držky. To se taky v praxi děje. Nevím
   jak to vidí průměrný volič, ale stačí ta realita co tam trvá . U nás média Ukrajinu neřeší, ale
   když se podíváme na její a Ruská média - vidíme,že
   se bubnuje k válce. I nástup Bidena,který měl a má s Ukrajinskými zloději své obchody - tomu zřejmě pomáhá.

   Smazat
 8. Nemají šanci Rusko řeklo že pokud budou napadeni tak použijí svoje jaderné zbraně. Ono jim ani nic jiného nezbývá v konvenční válce by měli velké ztráty. Lodě nata v Černém moři by kalibry poslali ke dnu.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Dvořák, je potřeba tady opět uklidit ten duševní plevel. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane H.C.nechte pracovat pana admina dela to dobre

   on sam vi jak podporit tvorbu NOVE REPUBLIKY,

   No ni?

   Smazat
 10. Indický běžec (blbec) a jeden unknown potrvzují poslední výzkum o snižování IQ a poklesu lidských intelektuálních schopností, což ve Švejkovi bylo podáváno jako vrozený kreténismus.
  Tak se připojuji k jiným a žádám o blokaci těch dvou debilních trollů.

  OdpovědětSmazat
 11. Milé pospojované státy ale nepočítají s totální nechutí obyčejných obyvatel Ukrajiny hrdině padnout za jejich zájmy. Pár provicově-fašistických bojúvek v čele s Jarošem,podporovaným naším agentem plavcem Štštinou to rozhodně nevytrhnou. No jedině ,že by jim běžec-unknown šel příkladem a na zteč by běžel v čele průvodu , když už tady pomalu vyhlašuje válku Rusku. :) :)

  OdpovědětSmazat
 12. Mě osobně velice těší zájem o očkování ruskou a čínskou vakcínou. Vy všichni, kteří se bráníte těmto vakcínám nepřemýšlíte v širších souvislostech. Čím více lidí se nechá naočkovat ruskou a čínskou vakcínou tím více schválených vakcín zbyde pro ty, kteří věří vakcínám z vyspělých zemí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice mimo téma, když budu moci tak sputnik nebo pfizer. Zeneku rozhodně ne.

   Smazat
  2. Bredy, nechci nějak věštit, ale ruská vakcína se tady očkovat nebude, vždyť nemá ani třetí fázi klinických testů a to trvá několik měsíců. Za tu dobu bude po kovidu. A je otázkou, zda splní podmínky, i kdyby ty testy stihla. Čínský Sinopharm se už distribuuje do ordinací.

   Tento byznys je v případě ruské vakcíny extrémně silně politizován. Čím více vakcín na světě, tím silnější odpor vůči Sputniku. Teď už distribuuje svou vakcínu mimo hranice také Indie, takže zde je vidět, že reálné problémy s certifikací nejsou.

   Rusko podalo protest v OSN, protože se připravuje legislativa k vydáváni OP a tedy ti, kteří budou očkováni Sputnikem, nebudou moci vyjet za hranice Ruska. Dokonce se můžou kvůli tomu uvalit nové sankce. Novou vakcínu očkovaní už použít nemůžou. Problém bude mít Šojgu, který už Sputnikem očkován byl.

   Proto se mnoho Rusů nechává hromadně očkovat v zahraničí, pokud se nedostane k zahraničním vakcínám doma. V Rusku a Ukrajině se začíná distribuovat i indická národní vakcína, která má velké vedlejší účinky a malou účinnost. Ovšem stále lepší než Sputnik, který, jak se zdá, schvalováním možná neprojde. Sputnik je ve státech, které ho už zakoupily, používán především pro starší populaci, která není mobilní. Tím paradoxně dokazuje svoju kvalitu, jelikož s Astrou a hlavně Pfizerem jsou občas problémy.

   Dalším rizikem je, že v případě nemoci, která vůbec s očkováním nemusí souviset, si bude pacient očkovaný Sputnikem muset léčbu platit, i když si hradí odvody. Ještě vyčkejte na Slovensko, kam se už Sputnik dostal a je kolem toho neskutečné haló. Hrozí pád vlády. Tam přesně tento návrh padl. Takže jestliže se zhroutí současná tamní vláda a nastoupí progresivci, může přijít hodně pojišťěnců o "bezplatné" ošetření. Proto se domnívám, že na Slovensku se dovezeným Sputnikem očkovat nebude.

   Drtivá většina států OSN je pro zavedení očkovacích pasů. Já také, ale s vyloučením politizace.

   Omlouvám se za OT.

   Smazat
  3. Pornáči Jando, proboha, už sem přestaňte trolit ty své hovadiny.

   Smazat
  4. Kasteláne, J.J. nestačí jen číst ale i chápat. Pravdu dí, že Sputnik je nezaslouženě "otloukánek". Ani jeho kvality nestačí na politický boj a money zájem.

   Smazat
  5. Kasteláne, mohl bych vás nazvat buzerantem, ale nenazvu, jenže já občas přečtu i něco jiného. Proběhlo nějaké jednání i s Astrou, kdoví na čem se dohodli, jestli nějaká ta spolupráce ten proces neurychlí. Jenže jste asi nepostřehl požadavek podrobné inspekce a snad jste ani nečetl článek od Jana Campbella, abyste dal věci dohromady. Já mám menší zkušenosti s audity v citlivých oblastech, a i když se musí zachovat určité dekorum a věci jako GDPR, přesto se auditoři dostanou i tam, kam byste nepustil ani vlastního bratra. Přez tohle možná vlak nepojede. Anebo jen ve formě licence, v tom se už něco rýsuje, tak uvidíme.

   Pak je zde proces zkoumání, pak dožádání dalších dat, jejich zpracování atd. a to jsou vše zdlouhavé procesy. Obzvlášť, když má úředník dostatek času. Nevím, jak dlouho to trvalo indické nebo čínské vakcíně, jak je možné, že Rusko mělo tu svou ukončenou už v srpnu, od prosince plošně očkuje a přitom má v EU cestu stále zarubanou. A ostatní vakcíny nikoliv.

   Nevím, jestli víte, proč Argentina zrušila Pfizer? V mainstreamu se dočtete, že farmaceutické firmy budou hradit náklady, ale to není pravda. Farmafirmy, konktrétně Pfizer naopak požadovala nejen beztrestnost, ale i záruky ve formě blokády nemovitostí daného státu na území USA a dolarovými rezervami národních bank v případě právních sporů z libovolného důvodu. Nějaký Pfizer tlačil podobným způsobem na představitele státu Argentína!

   Jak se tohle bude řešit v případě Ruska? Jak se bude řešit sabotáž? Jak se dokáže, že v určité dávce nebyla vakcína ale třeba chlornan sodný anebo dokonce nějaký jed...?

   Na závěr je třeba dodat, že Rusko nějakou tu certifikaci má, tu svojí a pak ještě u světové organizace, tuším pri WHO, jinak by vyvážey nemohlo vůbec. Problém je EMA. Jenže právě EU a USA se snaží použít OP k zadržení právě tenhle vakcíny. Pohrůžka, že bez EMA certifikace nebude povolení k pohybu, je velice účinná.

   Zkuste diskuse jinde. Tam se to zemjankami a ožralými mužiky přímo hemží. Myslíte, že ministři přemýšlí jinak?

   Smazat
  6. 15:00
   Já chápu pornáče velmi dobře. Smolí tady hoaxy, rozeštvává diskuzi a někteří mu to jak vidím docela žerou. Já jsem myslel, že jste inteligentní člověk, a že si s ním "notujete" více méně pro legraci...no váš problém.

   Smazat
  7. Kasteláne, když jste blbý, pak nepomůže ani ledová sprcha.

   Smazat
  8. Kasteláne, zkuste si odblokovat "předsudečnou nenávist. Nejde jen o J.J. I díky blbovi bezejmennému se zde usadilo jen pro a proti. Známka inteligence je i nereagovat přímo, reagovat na slabá místa v proti argumentaci a posunout debatu tímto směrem. Věřím, že na to máte, jen se nejen Vám nesmí zatmít před očima.

   Konec konců o tom je demokracie, kde rozhoduje většina. Být v menšině ještě neznamená, že není na jejich straně pravda. Takový je život a naplněný i u prohrávajících, "že nežili nadarmo"!

   Smazat
  9. 19:32
   Víte, mě se tmí před očima už při výrazu paní Ďourové "předsudečná nenávist". Tu ale vážně nemám.:-) Jen sleduji toho šmejda, jak nenápadně rozkližuje vazby mezi lidmi. Když jsme se hádali s Milanem, tak se mi úplně nechutně vlísával málem do zadku, protože si myslel, že má spojence. Nemá, já tohle nesnáším. Když bojuji, tak za sebe a klidně třeba sám. Milan ho odhalil naprosto přesně a dokonce tu ocitoval i jeho historické cancy z minula. Je to prostě bezcharakterbí a bezpáteřní hajzl. Budu se klidně hádat a zase se usmířím s kýmkoli, kdo má rovný hřbet a se mu i omluvím, když zjstím, že měl pravdu. Ale tenhle živočich mi nestojí ani za to abych ho poslal do zádele. Demokracie nedemokracire.

   Smazat
  10. Zato tobě J.J. Jákobe Jando nepomohlo ani to "protáhnutí komína" v tvé pornokomunitě bukvic.

   Smazat
 13. I.B.jsi fakt blba kachna,misto,aby jsi chtel dosahnout

  vraceni dluhu 3,6 bilionu z reparaci,ktere dluzi krizaci z prohrane vojny,abychom se mohli vyzbrojit po zuby a vytvorit armadu typu SWIIS ARMY a mohli se ubranit JAKEKOLI agresi,no SWEIZ porazil i pana Hitlera, tak tu spekulujes jak stara baba o puncosce.
  Vis jak by to vypadalo,kdyz by kazdy mel v almare kvalitni kulomet zn AK?
  To by jsme klidne pomohli i NATO,ktere se nyni rozpadava a Frau von Leyno pry dokonce dala tehdy ukrast svemu Bundeswehrmachtu patrony a kulomety,takze ted tankum museli do tech der po kulometech vystrcit kostatata!
  Dnes jsou Nemci jini chteji AFROARABSKA devcata a ne klecet pred Putinem,aby poslal vakcinu,bo ta jejich pry zpusobuje misto pobijeni viru jeho rozmnozovani a mutace,podle narizeni pana GATESE!!!
  A vo tom zaved rec a ne ze ne ANO!!

  OdpovědětSmazat
 14. Unknowne tak zaved rec o tom,ze uz nekolikrat byli rusaci ve Warschave a na Ukrajinu se muzes vykaslat

  dyt strejda Putin by ji musel zivit a na to kasle,nebot uz je vykradena,akorat by mohla vyvazet zas do Nemecka cernozem.
  dyt ti blbci nasmolili i mirumilvne Činany a nedali jim doku jak delat morory i kdyz to ti komunisti koupili.
  No z ceho budou brzy zit,kdyz uz musi dovazet i chleba.
  Nic tam brzo nebude vse vykradeno a Ukrajinu zachrani jen tak,ze ji rozeberou sousedi na dily a ti fasisti najdou mista jen jako kanonenfutter!
  O tom napis unknote,kdy to jako vladnouci klika zaridis,drive nez ty tvoje cagloviny zas budou radsi vymazan,aby jsi nedelal piratum ostudu!

  OdpovědětSmazat
 15. Podle Hodneho cloveka v Rakousku po vakcinaci Pfizerem umrelo 40 lidi a proto Kurz a danska premierka vyjednavaji s Pfizerem a Modernou o rozjeti vyroby jejich vakcin v Rakousku a Dansku. To je naprosto logicke:-)

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-dansko-rakousko-vyroba-vakcin.A210303_103625_zahranicni_dtt

  OdpovědětSmazat
 16. Mě osobně velice těší zájem o očkování ruskou a čínskou vakcínou. Vy všichni, kteří se bráníte těmto vakcínám nepřemýšlíte v širších souvislostech. Čím více lidí se nechá naočkovat ruskou a čínskou vakcínou tím více schválených vakcín zbyde pro ty, kteří věří vakcínám z vyspělých zemí.

  OdpovědětSmazat
 17. 12:47
  Hele, Unknowne, mám pro tebe zprávu, je to z jistého zdroje, přímo od tvého oblíbence Putlera. Prý se dohodl s EU, že teda ona nakonec ten Sputnik povolí, ale jen když bude dokončené testování na dostatečném počtu, požadovaném EU. Takže v rámci toho kšeftu bude k tomu testování sloužit ČR (dohodnul prý to náš nejlepší min. zahraničních věcí, jistý Petříček). Ale má to jeden háček, je to ale super tajné. Pro případ výskytu vážnějších vedlejších účinků - a ty o nich víš nejlío - budou očkování nejdříve diagnostikovaní debilové. Jen ti to dávám na vědomí, i když je jasné, že tebe se to vůbec ale vůbec netýká a navíc, jestli to dobře chápu podle toho jak se tady onehdá holedbal, tebe už ten tvůj známý doktor očkoval Pfizerem. Ale i tak, mám za to, že bys to měl vědět.

  OdpovědětSmazat
 18. Hele, Unknowne, mám pro tebe zprávu, je to z jistého zdroje, přímo od tvého oblíbence Putlera. Prý se dohodl s EU, že teda ona nakonec ten Sputnik povolí, ale jen když bude dokončené testování na dostatečném počtu, požadovaném EU. Takže v rámci toho kšeftu bude k tomu testování sloužit ČR (dohodnul prý to náš nejlepší min. zahraničních věcí, jistý Petříček). Ale má to jeden háček, je to ale super tajné. Pro případ výskytu vážnějších vedlejších účinků - a ty o nich víš nejlío - budou očkování nejdříve diagnostikovaní debilové. Jen ti to dávám na vědomí, i když je jasné, že tebe se to vůbec ale vůbec netýká a navíc, jestli to dobře chápu podle toho jak se tady onehdá holedbal, tebe už ten tvůj známý doktor očkoval Pfizerem. Ale i tak, mám za to, že bys to měl vědět.

  OdpovědětSmazat
 19. Unkowne, tady máš vzkaz od Karla Vopěnky alias Schwarzenberga. Nevím ale, jestli tě z toho nejebne:

  „Pokud EMA Sputnik V připustí, ať je u nás používán. Všichni politici mimo zodpovědného ministra zdravotnictví by měli teď ke covidu a lékům držet hubu,“ má jasno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Ale budou se používat i bez povolení,protože to Zeman a Babiš chce a až získají povolení , tak se s nimi nechá očkovat daleko více lidí, než s americkou na rychlo "uvařenou" sračkou,které ani není dostatek a na kterou již mnoho lidí zkapalo!!!

   Smazat
  3. To už říkal Churchill, věřím pouze průzkumu, který si sám mohu zfalšovat!!

   Smazat
  4. Churchill platí obecně , bez ohledu na zřízení!

   Smazat
 20. Tak to dopadá, když je zavedeno na dvě až tři generace multikulti.
  Okrajinci byli několi století přetahováni litevci, osmany, poloky, židy a germány, až z původně slovanského etnika zbyly multietnické trosky. Zbytek převýchovy na hrdý ókrajinský čelověk dokončili rakouští dozorci v prvním koncentráku jevropeji v Gracu (u slovinských hranic) v letech 1915 -1919. Vypadá to tak, že multietnikové se vymlátí navzájem a za vydatné pomoci ACADAMI žoldáků v žoldu šoroška a bideta. Inu zájmy nade vše!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi mluvíte o Haličanech a části prabobřežní Ukrajiny. Ten zbytek vaším charakterizaci neodpovídá.

   Smazat
 21. Biden sice má nejaké ty kšefty s plynem, konktrétně s jeho dobývaním z frakovaných břidlic, stejně tak se kdysi o přepravní soustavu zajímal i někdo z rodiny Rotschild (zřejmě od toho rychle utekl), ale je omyl, že by se Amíci nějak snažili právě o Ukrajinu. Možná kvůli Rusku, to ano a především kvůli Rusku, možná nějaký lúzr typu Biden, co si myslí, že si na Ukrajině levně nahrabe a přitom neví, že místní oligarchická pakáž stojí o totéž a dělit se nemíní, ale tím nejhlavnějším investorem, jemuž Rusko zmařilo plány, je Čína.

  Čína není typ, kdo by rozdmychával konflikty. Je to extrémně nelítostná země, jenže její způsob expanze je jiný. Stáhne se, vyčká, ale pamatuje a neodpoští. Můžeme to vidět všude kolem a já se obávám, že majitelé USA možná už pochopili a budou svůj tak zničující přístup kombinovat s tím čínským.

  Dával jsem sem nedávno jeden příspěvek, který poukazoval na jeden zvláštní jev z oblasti ekonomie, jenže bohužel nikdo nereagoval. Možná proto, že se vše točilo kolem psychopata jménem hodný člověk a ten svými nenávistnými tapetami zcela zahltil prostor. Anebo možná proto, že k tomu nikdo neměl žádné poznatky. Ale já za tím vidím jistý náznak čínského způsobu expanze do zemí, jimž epidemie zničila ekonomii. Je to založeno čistě na generování ničím nekryté hotovosti bez průvodních jevů jakými je například devalvace a další jevy.

  Co je na tomto modelu zneklidňující, je to, že je vázán se všemi těmi progresivistickými svinstvy, jako rozklad národních států, rozklad rodin, likvidace křesťanských církví a judaismu, naopak preference islámu a jejich práva, gender agenda a pozitivní rasová diskriminace, zrušení hotovosti, zavedení čínského modelu sociálních statusů, likvidace etnické rozmanitosti a naopak zavedení multikulturalizmu, což je přesný opak rozmanitosti, povolení eutanázie, totální privatizace včetně státních služeb a spousta dalších likvidačních procesů, které jsou potřebné, aby globalizace pokročila, myslím ten její "správný" model, kdy se vytvoří globální nobilita.

  Ne že by už neexistovala, ale její dosah stále není absolutně globální a stále je boj. Něco jako když po rozpadu Západořímské říše ovládli zdejší prostor lapkové, z nichž se po vzájemných bojích vyprofilovala na staletí evropská vysoká šlechta.

  Možná jen slyším trávu růst, možná ne. Uvidíme, co přinese doba post covidová, jestli nějaká nastane. Jestli to půjde tak, jak se obávám, potom definitivně začnu věřit paní Pekové, i bez toho, aby se na jejím tvrzení shodla odborná veřejnost.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 23. Tak ještě jednou, šotek zaúřadoval.

  Unknowne, už skonči s těmi nacistickými výkřiky. Kdybys byl v normálním státě, můžou tě i zavřít. Zkus to říkat o Cikánech.

  OdpovědětSmazat
 24. Tady se maže hlavně to tvoje mozkové blití Unknowne , kdy zde pravidelně zasíráš tyhle stránky!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 26. Jestli se ten ukrajinský kokot spoléhá na to, že zatáhne NATO do války s Ruskem, tak je ještě větší kokot, než jsem doufal.
  Je evidentní, že NATO by si s Ruskem rádo zaválčilo. Ale osobně doufám, že stále funguje princip vzájemného odstrašení. A Rusové by se asi dlouho nerozmýšleli. Pokud západ začne, Rusové budou končit. A to bude pro nás i celý svět konečná.
  Je s podivem, kolik idiotů tento svět musí nosit. Když se rozhlédnu jenom po čechách, tak je to asi poslední artikl, který můžeme hojně vyvážet. Protože jenom národ kreténů si může ty největší zvolit do svého čela.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Počkej na piráty a demoblok,aby jsme ještě se slzou v oku nevzpomínali na koblihu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.