Reklama

pátek 26. března 2021

Čína vyvíjí kvantové technologie a Západ zatím vymýšlí nové pohlaví

-krakauer- a -rp-

26. 3. 2021 ObserwatorPolityczny a PrvníZprávy

Čína vyvíjí kvantové technologie a Západ vymýšlí pohlaví - hledá problémy tam, kde žádné nejsou.


(Likvidace soch a historie, jeden z problémů Západu)

Západ problémy vytváří uměle, aby rozdělil svou společnost a udržel moc zkorumpovaných a ideologicky zkreslených elit nad masami - kvůli pohodlí života několika příjemců neoliberálního kapitalistického systému. Náboženství již nestačí, a proto byla vytvořena politická korektnost a říká se, že argumenty menšiny by měly být potvrzovány jako správnější než obecné. Mezitím Čína pokorně pracuje, šetří a buduje svoji sílu pro další roky. Pandemii přežili s ekonomickým růstem a navíc - byli první, kdo ji překonal - což o to více vyvolává otázky ohledně teoreticky možných úmyslných příčin pandemie. Neodhalují informace o účinnosti své vakcíny, což jen potvrzuje hypotézu, že to měli připravené předtím, než se virus objevil. Nemusíte být Sherlock Holmes, abyste zde viděli možný vztah příčiny a následku.

Dokud Západ nebude otevřeně hovořit o příčinách tohoto dramatu, dokud nebude vysvětleno, odkud virus pochází, nedojde k normalizaci vztahů s Čínou. V tuto chvíli se vzdávají předchozího stavu. Je známo, že tato země je tak silná, že si s ní nikdo nechce hrát, ale pokud se naše úřady bojí nahlas mluvit o tom, o čem vědecká komunita diskutuje a co uniká z tajných služeb, tak dlouho nebudeme schopni čelit hrozbě bezprostřední čínské nadvlády. Všimněte si, že mluvíme o nadvládě vyplývající pouze z pouhé síly jejich potenciálu. Už nemusí být aktivní, protože celý svět je na nich závislý. Bylo to vidět na příkladu roušek, lékařských ochranných opatření a také - již existuje povědomí že je to podobné s většinou léků a přesněji s účinnými látkami. Pokud by Čína dnes zavedla agresivní strategii expanze, její zastavení by bylo mnohem větší výzvou než jakýkoli jiný konflikt v historii světa.

Problém je v tom, že Čína dohání Západ mnohem rychleji, než se Západ dokáže sám rozvíjet. Není to těžké za podmínek definovaných fenoménem názvu. To si již všimli na Západě i v jiných zemích. Zatím o tom v masovém měřítku není žádná diskuse, protože jsou masy izolované od skutečných informací. Byl to však způsob vstupu do hry s Čínou, který byl jedním z hlavních prvků americké prezidentské kampaně - je třeba si uvědomit, že oba kandidáti měli přesně stejnou diagnózu.

Název je zjevně provokací, ale odráží složitost problému. Západ se ve své dekadenci již přesunul do pozic, které nelze zvrátit, bez nějaké formy kontrarevoluce, brutální a bolestivé v podstatě - jistě nákladné, ale nutné. Stane se to, což se již děje, a spouštěčem zde byla masová imigrace lidí, kteří jsou kulturně a rasově odlišní, k čemuž byli přijati ve jménu nemocných teorií politicko-mnohonárodnostní-multikulturní správnosti, ale bylo to náboženství které nakonec ověřilo, že žádný multikulturalismus není možný, a rasové projevy v ulicích amerických měst ukazují, že není možné vytvořit mnohonárodnostní společnost. Pokud se k tomu přidá náboženství, které vytváří světonázor, kulturu a komunitu - pak už neexistuje nic jiného než konkurence, konflikt a nakonec zabíjení. V naší historii jsme to prošli několikrát a stojí za to z toho vyvodit závěry, aby někdo mohl dnes žít pohodlně, někdo jiný musel včera zabíjet, než aby byl zabit. Toto je odvěký zákon globalizace, globalizace válkou - stará jako svět a na úsvitu všech procesů šíření.

Je v našem zájmu využít tento konflikt. Podívejte se prosím na Západ na akce Německa, tato země provádí velmi moudrou politiku - pragmatickou ochranu svých vlastních zájmů. Vyváží obrovské množství vysoce zpracovaného zboží do USA a Číny, v obou zemích jsou německé automobily vrcholem snů a mají také místní továrny. Dá se říci, že Německo - a jejich prostřednictvím Evropská unie - mělo jedinečnou schopnost hrát na obě strany. Jedná se o střednědobou strategii, která je mezitím založena na spolupráci - již je ale známo, že ve střednědobém horizontu nebude žádná spolupráce. Mluvíme o velké globální konkurenci největších sil, ve které se budete muset zodpovědně postavit na nějakou stranu.

A pamatujte, že v případě kolize jsou to nárazníky, které budou zasaženy jako první a také nejvíce.21 komentářů :

 1. V Americe i Evropě (např. ve Švýcarsku) samozřejmě kvantový výzkum probíhá. Aktivisti za 64 pohlaví fakt nejsou ti samí lidi, co tento výzkum provádějí. Evropa je báječné místo k žití a já bych neměnil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kasteláne

   nevím kdy sem přijdeš, tak to dám pro sichr pověsím pod pět článků. A také to třeba pomůže dalším diskutujícím, uvízlým v pasti státního idiotismu. Jedná se o tiskopis.

   Mohlo by to vyřešit tvůj problém se zajížděním na vinohrad atd. Například já na tvém místě bych měl na vinohradu (a obecně všude kde bych měl svůj majetek a musel na něm makat) na tuty dva hlídací rafany, které bych musel krmit a také kočky, případně jiné zvířectvo. Jak to myslím pochopíš, až naguglíš toto:

   Doklad podle bodu IV. usnesení vlády č. 216 ze dne 26. února 2021

   No a až ti to vyjede, tak si to už jenom vytiskneš. Nebo skákneš za kámošem tiskárnou.   Omluvám se těm, které to nezajímá a které tímto otravuji.
   Hodně štěstí lidem práce.

   Smazat
  2. Martin 10:45
   No to asi bude tím, že každý podle svého uvážení hledá cestu. A dle mého uvážení cesta tisíce a jednoho pohlaví je jaksi zavádějící (možná se mýlím). Ale přesto věřím ve zdravý rozum

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Článek je trochu zmatený, Německo provádí velmi moudrou politiku ???
  Je to jenom byznys globálních nadnárodních parazitů, a Německo s EU je pouhým nástrojem, jako všechny podělané státy, lezoucí "velmocím" do řiti ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo oni dělají politiku kterou jim vnutí páníčci za oceánem. V USA se vymyslí nějaká blbost praktikují ji na skopčáky a ti následně přes EU na nás. Napadání Ruska a Číny mee too atd.

   Smazat
 4. Jen taková, maličkost. Dnes se píše., že za nedostatek vakcín může Primula. Předtím to byl Babiš. Ale je to snad Západ, kdo nám dodávky ořezal a nebo pozastavil.Prezident vyjednal vakcíny v Rusku, stačilo jen lousknout prsty prověřit si je, a díra byla zacelena. Už jen proto by se Rusáci přetrhli, aby se předvedli a Čína? O jejich vakcínách se ani nemluví, ale počet nemocných tam je velmi malý. Vím, že si lidé můžou vybrat, neb jsou tam i vakcíny západní v dostatečném počtu aby se stačilo očkovat. Teď Babiš v televizi jásá, že jsme dostali 4 tisíce dávek...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane kutnohorsky když mluvíte o vakcínách tak si tohle přečtěte. Jsou to fakta jak nefungují a jsou životu nebezpečné:

   http://svobodnenoviny.eu/to-neni-vakcinacni-kampan-proti-nejake-chripce-to-je-valka/

   Smazat
  2. Cáblíku, věřím, že vakcíny jsou nebezpečné(což se může ukázat i později). Jsou dělány horkou jehlou, vždyť nějaký výzkum na ochranu proti bacilům, virům....trvá léta a časem se látka musí zdokonalovat.Já nevím a nepoznám, jestli je lepší vakcína z opic nebo přírodních látek a nikdo vám neporadí, protože ani doktor to neví. A my co už měli koronu ani nevíme, co do nás ten virus do budoucna vložil! Jsem po nemoci 8 měsíců a do psychické ani fyzické pohody co jsem měl dříve, jsem se nedostal. Chuť na 60 procentech, a určitý druh slabosti svalů mě taky neopustil. Cáblíku přeji vám hezký den!

   Smazat
  3. Pane kutnohorsky já vám také přeji pěkný den on opravdu je za chvilku budu sázet a dělat jarní práce.

   Smazat
  4. ¨11:35
   Vůbec nejde o to kolik vakcin a kdo a jak objednal. V zásadě jde o to, proč se při prvních příznacích neaplikují léky, které jíž prokázali svoji pozitivnost, ale nejsou (asi proto, že jsou levné) dovoleny (nebo přikázany ) lékařům k použití. Ale vyhazují se peníze (miliardy) za očkovací sera, která byla vyvinuta zázračně rychle a defacto bez řádných prověření. (nebo snad byla prověřena již dříve a o tom co s námi udělají se nemluví?).

   Smazat
  5. jenom tak pro zajímavos, dnes jsem kritizoval vystouvení Hamáčka a odpadlíka Volného a bylo mne eilem Seznamu vyhrožováno, že je to porušení smlouvy a urážením dotyčných. Takže mi může být zablokován účet na určitou dobu a případně doživotně. (doufám seznamu ne mne)

   Smazat
  6. A pane Václave zes Plzně opravdu jste nepoužil nějaké hrubé výrazy jako třeba tady nějaký odporný pan unkrovn? VIP 😳

   Smazat
 5. V ČÍNĚ nepotřebovali nic privatizovat, ani "reformovat“a už 2 roky jsou nejsilnější ekonomikou světa.Do Číny si nepustili žádnou Rotschildovu, Morganovu, Rockefellerovu či GoldenSachsovu banku a to ani přes bílé koně, navzdory nabízeným výhodám.-Za dva roky vyprodukovala Čína víc cementu než USA za celé 20. století.-Délka vybudovaných cest –4 mil.km-300 tisíc mostů po celé zemi, z nich přes 1000 s délkou víc než 1 kilometr.-V roce 2016 postavili most z Hongkongu do Macau.-Předtím tam cesta trvala 1 hodinu na rychlostním člunu.-Za jeden rok se autopark Číny zvětšil o 20 miliónů automobilů.-Každý rok se v Číně postaví 100 nových letišť.-Dále se například postavili gigantické viadukty s délkou 150 km a tunel o délce 28 km .-Vlak z Guangzhou do Guiyangu za jednu hodinu projede 510 mostů a 236 tunelů rychlostí 250 km/hod.-Za 30 roků v Číně zvětšili obytnou plochu 8 x a byty se přidělují i bezplatně.-Za10 let bude v Číně 220 měst s počtem obyvatel přes 1 milión.----------Celá tato statistika je reálná díky jednoduchému číslu: Od roku 2000 v Číně popravili za korupci přes 10 000 politiků a úředníků!

  Poslední věta v příloze říká, že kdyby tu vládli Číňané, tak všichni politici, kteří kradli od roku 1990 - dosud, by už nežili !!!

  OdpovědětSmazat
 6. Zdarec. Tuhle jsme se tu bavili o překladech. Větu "Není to těžké za podmínek definovaných fenoménem názvu." možná lépe přeložit volněji např.

  "Tomu se ani není co divit, už vzhledem k okolnostem vyjádřeným v titulku"

  OdpovědětSmazat
 7. A rychlou zkratkou názor: Polský autor to hrotí do pozice buďto Čína, anebo "My, Západ". Kdo s koho, tertium non datur. Nevyhnutelnost, opravdu ? A pokud ano, kdo je to vlastně to "My, Západ"?

  Za příklad se dává Německo. Ano, v mnohém může být příkladem, ale právě jeho stávající chválená pozice ve světě a úspěchy jdou velice silně na úkor ostatních členů EU a eurozóny zvlášť. Takto je to pouze potenciální jádro konkurenčního impéria, nic lepšího, a autor si zjevně ani nic lepšího nepřeje. Můj názor.

  OdpovědětSmazat
 8. Výborný článek. Je to tím, že největší zisk má stát a pokud dokáže efektivně podporovat to co je pro stát prospěšné, nemůže je nikdo překonat. V euroatlantické civilizaci má největší zisk pár velkých parazitických žraloků a nejchudší je stát. Parazité zásadně vždy myslí v první řadě na sebe a občané státu je vůbec nezajímají až obtěžují. Nevnímají, že nekonečný růst je nesmysl. MAMON NADE VŠE.

  OdpovědětSmazat
 9. Čína i Rusko jdou vpřed, to jenom USA a její poskokové se zabývají nepodstatnými problémy, jako třeba senátoři ve věci dostavby Dukovan. Takoví čučkaři jako senilní a krajně nesympatický Fišer a jeho kumpání vyvíjejí až živočišnou nenávist jak vůči Rusku a také Číně, prý jako ohrožení bezpečnosti státu už tak nebezpečně závislé na USA. Možná takový Fišer, má německý rodokmen a proto Rusko nenávidí už z principu, Rusko porazilo Němce a nejen ve 2.sv. válce. A jak je známo zdrojem terorismu je nenávist, proto si myslím, že by bylo takové senátory izolovat od normálních lidí, stejně jako další nenávistníky ze senátu, ale i PS.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 11. Nova republika by se mela stydet za sprostotu uverejneni clanku,ktery bez jakychkoli dukazu hovori o tom,ze Cina vyvrazdila a vyvrazdi miliony lidi na celem svete pro svuj prospech!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.