Reklama

pátek 19. března 2021

Dezinformace pracovníků České televize a ředitelky SÚKL Ireny Storové v souvislosti s vakcínou od společnosti AstraZeneca

Exanpro
19. 3. 2021
Specifická analýza (13096)

Česká televize (ČT) se v mnoha případech ve svých zpravodajských a publicistických pořadech snaží ze svého úhlu pohledu referovat o všemožných údajných dezinformacích* pocházejících z Východu, ale nijak neřeší skutečné dezinformace pocházející ze západních zemí. Ale ještě horší je, že ČT dezinformace také sama produkuje (disinformation made by ČT). 


Ukázkou dezinformací vytvořených Českou televizí je produkt 13082, v němž jsou rozebrány tři příklady zavádějícího až dezinformačního vyjadřování moderátorů ČT (první příklad se týká vysílání českých vojáků do zahraničí, druhý se vztahuje k nouzovému stavu a třetí je spojen s rozhodnutím soudu o zrušení některých opatření). Na konci zmíněného produktu jsou pak odkazy na dalších 16 produktů o prohlubující se nespolehlivosti ČT v mediálním zpravodajství.

Kromě vytváření nebo šíření dezinformací pocházejících ze západních zemí a přidružených neziskových nebo rádoby investigativních organizací, jakými jsou např. Člověk v tísni a Bellingcat (více o obou organizacích viz produkt 11147), se Česká televize angažuje také v zamlčování či upozaďování významných faktů a událostí. Příklad zamlčení významné události ze strany ČT je prezentován v produktu 13093.

V tomto produktu představíme nevěrohodné vystupování pracovníků ČT a ředitelky SÚKL Ireny Storové v souvislosti s podezřením na vážné vedlejší účinky vakcíny od firmy AstraZeneca (SÚKL – Státní úřad pro kontrolu léčiv). Jedná se o případ, kdy byla jedna věc spojená s vakcínou popřena, a to jak Českou televizí, tak ředitelkou Storovou, avšak následující den byla stejná věc naopak potvrzena. To se stalo, aniž by se kdokoli za své selhání v předkládaní nesprávných, či doslova falešných informací omluvil. A to redaktoři a moderátoři ČT poučují veřejnost, jak je důležité si informace ověřovat – často zdůrazňují ověřování alespoň ze dvou odlišných zdrojů.

Podívejme se nyní na přesnou a podrobnou analýzu* toho, jak pracovníci ČT a ředitelka SÚKL vystupovali a jak odkryli svou odbornou nezpůsobilost či morální pochybení se snahou hájit instituce Evropské unie a vakcínu britsko-švédské farmaceutické a biotechnologické společnosti AstraZeneca.

Přístup k celému produktu získáte po uhrazení předplatného. Předplatit.68 komentářů :

 1. Těžko se jim někdo bude dostávat pod kůži. Každý očkovaný podepisuje informovaný souhlas, ve kterém na sebe přebírá odpovědnost za případné vedlejší následky očkování.
  Jediná šance je, že by je uznal soud vinné ze záměrné mystifikace. Ale to dřív rozkvetou hrábě, než by český soud šel proti vládnoucí věrchušce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lépe bych to nenapsal , naprostý souhlas

   Smazat
  2. Nic jsem nemusel podepisovat.

   Smazat
  3. Očkování je dobrovolné a je předepsaný kvalifikovaný souhlas pacienta, který má být písemnou formou.

   Smazat
  4. Podpis mě nezajímá ale vím jak je ta vakcína nespolehlivá. Tak si ji dezinformační ČT může nechat pro sebe a všechny havloidy.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Policajti v přesile “zakleknou“ na demonstranta kvůli tomu, že nemá respirátor? Ne, ne. Tady se hraje jiná hra. Spisovatel tuší jaká

   Jak zvládla a zvládá současná česká politická reprezentace boj s covidem, zejména pak vakcinaci?

   Nezvládá, a možná ani nechce. Zásadních důvodů je několik. Tím prvním je fakt, že způsob řízení vlády je dlouhodobě chaotický. O tom, jak působí směrem k veřejnosti ministerský předseda, se toho napsalo dost a já to nechci opakovat. I slepý by neviděl, že plošná opatření nefungují. Druhým úhlem pohledu je skutečnost, že všechno to bláznění kolem jedné vybrané choroby, jež má aktuální smrtnost 1,6 %, je ohromný “kšeft“. Existuje minimálně dalších patnáct virů, které mají podobný ukazatel.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Policajti-v-presile-zakleknou-na-demonstranta-kvuli-tomu-ze-nema-respirator-Ne-ne-Tady-se-hraje-jina-hra-Spisovatel-tusi-jaka-657730

   Smazat
  7. Skutečně si netroufnu napsat, že je nespolehlivá, to fakt by byl silný výrok. Co ale vím jistě a je to fakt, že syn mé známé měl po naočkování Astrou-Zeneca 5 dnu zimnice s teplotou a silnou migrénou. A je to mladý kluk, očkování dostal přednostně kvůli práci v rizikovém prostředí. Takže děkuji, nechci.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  9. 11.49 Kasteláne, co uvádíte značí, že vakcína je účinná a covidově bezpečná, po vakcinaci musí proběhnout mírná několikadenní imunitní reakce bez příznaků nemoci proti které je očkováno, protože se vytváří imunita ..

   U experimentálního Pfizeru a Moderny se někdy zdánlivě neděje nic dramatického, ale dost často následuje onemocnění skutečným covidem ..
   Co to znamená ???, vědoucí ví, ostatní musí věřit ..

   Smazat
  10. maxime12:09 Pak by to bylo asi O.K., ale i tak raději nechci. To si raději užiju ten Covid a možná to pro mě nebude tak hnusný.

   Smazat
  11. Vole kecas, jsem naockovany od unora a nic NIC jsem nepodepisoval, dostal jsem druhou injekci a hned jsem sel domu, tak nekecej, a dole Unknoun je tak blbej

   Smazat
  12. ..USA tsk tvrde tlaci, a tlaci az se z toho pos$%$#-- a zrejme to bude dost brzo, ted Seattlu zacali peskovat Cinu a ti se nedali, Kokta z Vajthauzu nadaval Putinovi ze je gauner a zabijak. Brazilcum poroucel si se snazi.Biden bez telepromteru nezvladne, takze bude veselo.

   Ovsem mne se libi odpoved Putina Bidenovi, ze se s nim bude bavit ale "on line" tedy nazivo, a to ....

   Smazat
  13. ..USA tsk tvrde tlaci, a tlaci az se z toho pos$%$#-- a zrejme to bude dost brzo, ted Seattlu zacali peskovat Cinu a ti se nedali, Kokta z Vajthauzu nadaval Putinovi ze je gauner a zabijak. Brazilcum poroucel si se snazi.Biden bez telepromteru nezvladne, takze bude veselo.

   Ovsem mne se libi odpoved Putina Bidenovi, ze se s nim bude bavit ale "on line" tedy nazivo, a to ....

   Smazat
  14. Neví, kdo si dává píchat vakcínu proti chřipce, já ano ale i po ní se musíte zdržet v ordinaci cca 15 minut, já nečekám. Každé tělo tedy může zareagovat jinak i proti "neškodným", za což se chřipkové považují. Vždy bude záležet jen na vás!

   Smazat
  15. cabliku 19. března 2021 11:09, formulujete nepřesně, buď to neumíte, nebo zkreslujete úmyslně. Onen občan nebyl "zaklekut", ale znehybněn silovou manipulací. A ne proto, že neměl nasazenu roušku, ale proto, že nerespektoval oprávněné pokyny policisty. A jestli byl znehybněn přesilou? Policejní zásahy nejsou sportovním zápolením ani hrou Foglarových hrdinů.
   Jak zvládla a zvládá současná česká politická reprezentace boj s covidem, zejména pak vakcinaci? Račte si povšimnout, že zvládání pandemie není jen a pouze na (menšinové) vládě, ale i na občanech, čím dál víc i na opozici, sněmovně a senátu Parlamentu ČR, možnostech zdravotnictví, možnostech státního rozpočtu i možností národní politiky v prostoru evropské a mezinárodní politiky. Například, Babiš se svým ANO, nemá tu pozici, jakou má Orbán se svým Fidesz. To neregistrujete? A je jedno, že ten Babiš si leccos nadrobil sám, když je jisté, že mu dnes všichni nejen mydlí schody, ale někteří čekají i s kudlou, aby mu ji vrazili do zad. Vakcinátore.
   S tou smrtností. Ignorujete, že „jen“ 1,6 % smrtnosti tu je za cenu, že zdravotnictví pracuje na mezi možností, za cenu téměř všech opatření, které může stát uplatnit tak, jak jsou uplatňována téměř všude ve světě? A nakonec, že nebýt Covidu, nemohlo by být a nebylo by žádné takové procento? Zeptám se kulantně. Jste prosím dost při smyslech nebo v čí prospěch, vás to žhaví? Hádal bych SPD. JiH

   Smazat
  16. Petice za ukončení omezení pohybu osob
   19.03.2021 21:37

   My, níže podepsaní občané, využíváme našeho práva vyplývajícího z Ústavy a z čl.18 Listiny základních práv a svobod, a žádáme vládu České republiky, aby ukončila omezení pohybu osob, nařízené v nouzovém stavu.

   Omezení pohybu osob na obec trvalého pobytu, potažmo pro vybrané aktivity (zejména nákupy) na okres, znamená obrovský zásah do životů lidí již déle než rok těžce zkoušených pandemií.


   Tato omezení spojená s masivním nasazením ozbrojených složek mají rysy stanného práva a mimo jiné znamenají velkou psychickou zátěž občanů, kteří se kromě všech starostí o zdraví blízkých, vzdělávání dětí a také o vlastní živobytí, nemohou v osobním životě svobodně pohybovat po vlastní zemi bez stresu z policejních kontrol.

   Omezení pohybu osob těžce zasahuje do životů i nejužších rodin, v řadě případů odděluje rodiče a děti, nesezdané páry žijící v různých místech, ale například také brání v užívání vlastních nemovitostí.

   Nejsou přitom žádné důkazy o potřebnosti těchto opatření nebo o jejich účinku proti epidemii, což dokládá zhruba stejná epidemiologická situace prakticky v celé zemi a také skutečnost, že na cesty do práce se tato omezení nevztahují.

   Žádáme proto vládu, aby tato omezení základní svobody každého občana, svobody pohybu, ukončila.

   Za petiční výbor

   Rostislav Koštial, senátor
   Roman Kraus, senátor
   Jiří Nantl, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje
   Petici můžete podepsat zde: https://www.petice.com/petice_za_ukoneni_omezeni_pohybu_osob

   Smazat
  17. cablíku 11:09
   Nenechte si něco nakukat od zdejších "ovcí":

   Bývalý dlouholetý policista šokuje: Ničení lidí. Kamarád, který ještě slouží, mluví o sebevraždě z toho, do čeho je tlačí! Vláda má krev na rukou
   19.03.2021 12:18

   Sloužil u policie přes čtvrt století. V kůži dnešních policistů by však být nechtěl. Štefan Bartók z Bezděkova nad Metují teď dělá údržbáře a domovníka. Dříve politiku nikdy neřešil a neplánoval, že bude někdy mluvit k lidem nebo vystupovat. Přesto teď kvůli událostem v posledních měsících skrze videa vysvětluje, proč jsou restrikce omezováním svobody a proč nikdo nemá právo nutit někoho nosit respirátor. Obává se, že svobodný život už se nevrátí, protože nastupuje tvrdá totalita a lidé se chovají jako zlomené a vystrašené ovce. Naději na řešení pandemie navíc nevidí ani v očkování, ani v testování, ale v dobrovolném přístupu každého člověka.
   Proč se tedy v sedmačtyřiceti letech rozhodl jít takzvaně s kůží na trh? „Začalo to nevinně pod tíhou toho, co se děje. Je to neúnosné, už nežijeme ve svobodné zemi, lidé na sebe začínají žalovat, práskat. Život, jaký jsme znali, už není, a obávám se, že už ani nebude. Připadá mi, že nastupuje tvrdá totalita a totální ničení lidí,“ vysvětlil pro ParlamentníListy.cz. Videa na sociální síť Facebook tak začal točit kvůli neschopnosti vlády. „Už se na ně nemůžu ani dívat v televizi, kde nám pořád jenom lžou. Lžou ve všem - v tom, že nás chrání, že chrání naše zdraví. Nechrání, tady nejde o zdraví, ale o byznys, to všichni vědí,“ řekl. Sám podle svých slov nikdy dříve politiku neřešil, v posledních měsících po vážné dopravní nehodě naopak řešil jediné: jak přežít. „Nikdy jsem si nemyslel, že budu něco točit a figurovat na sociálních sítích… mám rád svůj klid. Ale když vidím, jak mi kamarádi fandí a sdílejí moje videa… Kamarád, který ještě slouží, mi napsal, že díky mně má ještě sílu, jinak už by to nedal. Mluví dokonce i o sebevraždě z toho, do čeho je tlačí,“ popsal bývalý policista.
   Opačný názor skončí ve škatulce konspirátor
   Podle Bartóka přicházejí lidé v době koronaviru o svobodu a práva. Je přesvědčen, že jde o viditelnou věc. „Lidé jsou vystresovaní, kamarádka s dvěma dětmi je úplně zlomená a pláče, že ji v práci tlačí do testování a ona nechce. Testování se přeci řadí do lékařského zákroku a vy si můžete vybrat, jaký zákrok si necháte udělat. Totální nesvoboda ve všem,“ uvedl. Povinné testování zaměstnanců považuje za nátlak stejně jako nošení roušek nebo respirátorů. V této souvislosti nevěří respirátorům typu KN95. „I v tom nám lžou. Vláda rozdává lidem něco jako ochranu, ale lidi to nechrání, lidem to ubližuje. A každou chvíli nám to podsouvají. Už když uvidíme reportéra s kýblem na puse v televizi, jde o podprahové podsouvání. 24hodinové masírování strachem Čechy rozdělilo,“ podotkl Štefan Bartók.

   Problém však prý netkví jen v České republice, ale je celosvětový. Bartók tvrdí, že pokud je názor nevhodný k hlavnímu proudu, skončí i s jeho autorem ve škatulce konspirátorů. Určitá cenzura tu podle něj byla vždy, ale dnes je mnohem tvrdší a blíží se komunistům. „Nejsem žádný blázen ani poblázněný ideolog. Jsem obyčejný člověk, který se podruhé narodil, a když jsem se vrátil do práce, tak mě místo přivítání čekaly zákazy, nařízení, restrikce, a když se nepodrobíš, nemůžeš do práce. Pak tě nepotřebujeme… A zase by někdo mohl říci: Konspirátoři, jste jak děti! Co uvidíte, tomu věříte. Všichni byli konspirátoři. Doktorka Soňa Peková, která tvrdila, že vir není biologického původu a je uměle vytvořený. Doktor Beran (Jiří, epidemiolog, pozn. red.), konspirátor. Slovenský doktor Igor Bukovský, konspirátor, všichni jsou konspirátoři,“ vypočítal redakci různorodé názory, jímž není z jeho pohledu věnována dostatečná pozornost. Alespoň ne tak, jako jiným v televizi.

   Smazat
  18. Pokračování:......
   Babička zemřela na infarkt a lékaři chtěli podepsat úmrtí na covid

   Bývalý policista také redakci popsal pár příběhů ze svého okolí. Jeho známému zemřela doma na infarkt babička a přivolaní lékaři chtěli, aby jim podepsal, že zemřela na covid-19. Proč, to netuší a může se prý jenom domnívat. Dozvěděl se o pečovatelském domě na Opavsku, kde zemřelo devět z deseti seniorů po očkování. Právě očkování samotné nepovažuje jako východisko z pandemie. „Nezastávám žádnou vakcínu. Žádná vakcína, ne, nevakcinovat. Imunita, zdravý životní styl, vitamín C, vitamín D, usmívat se, žít a sportovat. A ochrana rizikových skupin? Nedávat plošná nařízení, nenařizovat, že kdo se nebude vakcinovat, nesmí tohle… nechat všechno na dobrovolnosti. Kdo se cítí ohrožený a myslí si, že ho respirátor chrání, ať ho nosí. Ale proč bych ho měl nosit já a zdravé děti? Kdyby rizikoví nosili respirátor, nemohli by přeci vir chytit, pokud tedy fungují. Nechci to zlehčovat, ale jednoznačně za tím, co se teď děje, mohou ti nahoře, kteří neposlouchali odborníky. Jednoznaně a bez debat mají krev na rukách a ještě mít budou,“ řekl Štefan Bartók.

   Covid je fenomén a byznys

   „Je pár svědků covidových, protože jsou masírováni médii a strašeni od rána do večera a věří, že babičkám a dědečkům zachraňují život. Odborníci mluví o vlivu na psychiku, ale to se nehodí, nejedou totiž podle toho, co skvělý pan premiér nadiktuje, a neskáčou, jak on píská. Kdo tam nahoře za nás bojuje? Od rána do večera jen lžou. A psychika i zdraví to odnáší,“ varuje. Sám teď kvůli restrikcím nemohl týdny navštívit svoji patnáctiletou dceru, která žije v jiném okrese.

   Dále upozornil, že se mezi Čechy vytratila skromnost: „Byli velmi zhýčkaní, než tenhle celosvětový podvod, tenhle globální reset a redukce populace nastoupily. Teď se blížíme k době komunismu. Tvrdili, jak bude všechno dobrovolné podle rozhodnutí člověka. Jan Hamáček tvrdil: Neblázněte, budete moci cestovat, zdravý rozum používejte, policisté nebudou zasahovat. A teď? Lidé se bojí někam jet, protože policie má pozici takového gestapa. Chodíte, vidíte hlídku a bojíte se,“ vysvětlil. Podle Bartóka udělali z poslance Lubomíra Volného (Jednotní – alternativa pro patrioty, zvolen za SPD) desperada a jeho obraz byl zmanipulován, přitom sám ho vidí jako jednoho z mála, kdo nezkorumpovaně bojuje za lidi, a to velmi upřímně.

   Šílenost vlády hraničí s psychopatismem

   Připomněl, že to byl právě poslanec Volný a jeho stranický kolega Marian Bojko, kdo jako jedni z mála mluvili o vitamínu C, vitamínu D, isoprinosinu a ivermektinu jako možné prevenci a účinných prostředcích v boji s epidemií. „Marian Bojko je člověk, který při závalu v dolech, když všichni utíkali, běžel dovnitř lidi zachraňovat. Takovým bychom měli věřit, a ne nějakému byznysmenovi, který lže a manipuluje veřejnost od rána do večera. To je šílenost a hraničí to s psychopatismem. Odborník by určitě našel diagnózu,“ pokračoval Bartók. Současně varoval, že židé před necelými sto lety také nevěřili, že skončí v koncentračním táboře, a že to s nimi myslí zle. Totalita se plížila tehdy a nyní se plíží také.

   Aby se něco na tom všem změnilo, musel by se však zvednout a vzchopit národ. „Učila byste se o Janu Husovi, kdyby slezl z hranice a řekl: Máte pravdu, já se omlouvám, kecal jsem a je mi to líto? Hodili by ho do kozího chlívku na zbytek života a těžko bychom se o Husovi učili. Věděl by někdo něco o Janu Palachovi, kdyby to vzdal a neupálil se? Nedávno se před ministerstvem zdravotnictví zastřelil člověk a není tomu věnována ani taková pozornost, jako prostitutce, co měla něco s politikem. Stane se taková tragédie a televize tomu nevěnuje adekvátní pozornost,“ uvedl nesrovnalosti.

   Smazat
 2. Ředitelka SUKLu má celkem vhodnou startovací pozici na minimálně tiskovou zpravodajku čuky. Možná i na ředitelku (Koudelka a ona stejní desiformátoři a idioti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václave.
   Mne připadá tahle dáma,že se činila nejvíc v jiném oboru.Mne jen napadá,že všichni jen panáčkují a odezírají od svého pána.Pomalu se člověk ani nevysere,bez svolení Bruselu.

   Smazat
  2. Dnes nechápu proč máme SÚKL, jen zbytečně kopíruje EMu. Nejsem virolog, proto názory a postoje davu na jednotlivé vakcíny neberu. Jediné co je mi podezřelé u Astry, jsou na jedné straně podezřelá úmrtí snad související s očkováním a na druhé straně velmi rychlé požehnání Astry od EMy. Proto mne to nezbavilo podezření, stejně to vidí sever Evropy. Snad to nedopadne tak, že lepší vakcíny budou pro lepšolidí a naopak. Podobné řešení je už uplatněno při omezeném pohybu, jedni ho musí dodržovat a druzí ne. Pan Klaus může jezdit z Prahy do Špindlu, ale větší lepšolidi mohou dokonce létat do ciziny a importovat africkÿ vir.

   Tyto informace nejsou z rádia Jerevan, ale našich médií. ?...

   Smazat
 3. Takze se ruska a cinska vakcina opravdu vyplati:

  Maďarsko hlásí rekordních 10 759 nově potvrzených případů nákazy koronavirem a také rekordních 213 úmrtí, uvádí Reuters s odvoláním na vládní údaje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý unkhovne!

   Jakékoliv statistiky mohou být přesné či nepřesné nebo pravdivé a vylhané. Podle Boolovy algebry lze z těchto čtyř logických výroků vytvořit tzv. Kaurnalgovy mapy (tabulky pravdivosti) a z nich dostat reálně pravdivý výsledek všech zahrnutých logických výroků (kdysi se dle toho zapojovaly stroje v linkách do tzv. logických obvodů pomocí relé). Proč to rozepisuji?

   Protože jakákoliv statistika i realita závisí na tzv. okrajových podmínkách (analytická geometrie grafu). Když podmínky nereflektujete, zkreslíte nebo vylžete dostanete také soustavu logických výroků, ale cinknutou dle něčích potřeb. A to se děje dnes a denně již 4 000 let (aniž by v babylonu znali kaurnalgovy mapy).
   V Maďarsku, pochopitelně zatrest (za sputnika) se kovid šíří, protože:
   1) šířením sputnika zpochybníme
   2) potrestáme zpupné Maďary (když nemůžeme Rusa)
   3) oklameme jevropejské gojimy (bez námahy)

   Jenom se musí utajit okrajové podmínky (limity procesu), například kolik dronů, kdy a kde aerosolovalo covid do ovzduší - a jaký covid 666?). To pochopitelně vytváří úplně nereálné vysvětlení a nepravdivý popis problému.

   Vašim nástrojem vládnutí je lež, superlež, dvojitá lež, dokonalá lež (obsahy pojmů se vám nepodaří ani vygůglit, protože by je lidé našli a naznali).
   Pokládám si teoretickou otázku. Jste tak debilní nebo koupený (to druhé by vysvětlovalo vaše sprosté chování na NR).

   Smazat
  2. 10:15 - Vynikající Komentář!

   Smazat
  3. 9:22
   Důsldek očkování se logicky projeví až po čase (cca 2-3 týdny), od aplikace, ne od nákupu vakcíny. Úmrtnost má ještě pomalejší reakci. Očekávat okamžitou změnu, může jen jedinec rozumu mdlého.

   Smazat
  4. Kačere, ruská ani čínská vakcína ani jiná neočkované neochrání. To by věděl i pán Havel. Tyto vakcíny jsou prevence a ne léky!

   Smazat
 4. USA tlačily na Brazílii, aby se zřekla Sputniku
  Přiznání amerických úřadů, že země Latinské Ameriky tlačily k odmítnutí ruské vakcíny Sputnik V, vyvolalo kritiku ze strany Moskvy. Ačkoliv příslušnou zprávu americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí zveřejnilo už v lednu, až v pondělí na ni upozornil Gamelejův institut v Moskvě, kde byl Sputnik vyvinut.
  „Země by měly na záchraně životů spolupracovat. Snahy o podkopání vakcín jsou neetické a stojí životy,“ napsal ústav spadající pod ruský resort zdravotnictví. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov si postěžoval, že tlak k odmítnutí Sputniku je někde „bezprecedentní“.

  Ve výroční zprávě resortního Úřadu pro vládní záležitosti (OGA) se mimo jiné rozebírá, jak agentura bojovala proti „zhoubným vlivům“ na amerických kontinentech. „Mezi příklady patří využití kanceláře zdravotnického atašé OGA k přesvědčení Brazílie, aby odmítla ruskou vakcínu proti covidu-19, a nabídka technické pomoci místo toho, aby Panama přijala nabídku kubánských lékařů,“ uvádí se dále.Brazílie minulý týden objednala deset milionů dávek Sputniku, ačkoliv tamní úřady látku dosud neschválily. Ruskou vakcínu má také na konci roku začít vyrábět jedna tamní firma.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/usa-tlacily-na-brazilii-aby-se-zrekla-sputniku-40354368#seq_no=7&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=ly3S9EQbrA7-202103190844&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.11 Indický běžče, četl jsi, co řekl Putin o Bidenovi tím příběhem o dětech a psychopogické projekci ..
   Neplatí to náhodou i pro tebe, kdy na Hodného člověka promítáš sám sebe ???
   Nic ve zlém, jenom přátelské napomenutí ..

   Smazat
  2. debile IB!!!

   Objeví jako jeviti se, kurviteli jazyka českého!!
   A pojem rusák neznám, když tak Rus jako Čech, Žid, Germán. Tvoje nenávist tě brzy zadusí, co ti Rusi udělali? Postříleli ti celou rodinu a do otroctví odvlekli celou dědinu?? Do lágrů odvlékali Čechy pouze Germáni.

   Smazat
  3. IB!

   Uznávám, že chyba se může stát, nejenom gramatická, nýbrž i dramatická.
   A také se stala! V tom srpnu 68 udělali Rusové hrubou chybu. Kdyby ji neudělali, tak přítel vašeho otce mohl žít a vy byste dnes nekvákal na NR!

   Smazat
 5. Je to stále dokola s těmi desinformacemi ..
  Jsou jenom informace a otázka věřit jim nebo nevěřit?, jsou informace pravdivé nebo jsou vybájené?, a k vyhodnocení té otázky je potřeba mít znalosti z oborů o kterých se informuje ..

  K vyhodnocení informací o vakcínách je nutné mít znalosti nejenom lékařství a biologie. Bez hlubokých interdisciplinárních znalostí přírodních věd a vědeckých technologií bludy a podvody kolem vakcín nikdo neobjeví, a bude se svými hodnoceními pořád mimo a jenom k smíchu těm, kteří vědí a proto "nevěří" tomu, čím je oblbován obecný lid ..

  OdpovědětSmazat
 6. Dobrý den. Jsem shodou okolností v Moskvě, takže moje iformace je ověřená vlastními smysly. Byli jsme v GUMu na Rudém náměstí u Kremlu, kde je jedno z očkovacích center. Všude jsou směrové cedule, deset, patnáct dívek ukazujících cestu a zvoucích do provizorní ordinace. Tedy nejprve samozřejmě do recepce. Pravda, byla už hodina osmá, večerní. Nikde ani noha stran zájemců o vakcinaci. Zřejmě každý, kdo chtěl být očkován, to již absolvoval. Vakcín pro vlastní lidí mají rusové dost. Tato zpráva je určená především pro Unkrowna, který tu průběžně dělá vlny.

  OdpovědětSmazat
 7. 10:25
  Potom se ptám, proč jsou lidé v Rusku, oproti jiným státum v tak mizivém počtu proočkováni ?? Nebo další, že lžeš!!O Rusku se všeobecně ví, že pro své lidi má minimum vakcín, vše v zájmu propagandy vyváží do světa !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.43
   Ty ucaprcaný blbečku, v Rusku pandemii nežerou a proto na vakcinaci jednoduše serou, tak ptroto, idiote.

   Smazat
  2. 11.28
   Odpověď ve 40 sek.

   youtube.com/watch?v=dLCkuuUD6HI

   Smazat
  3. Nepotřeba očkování je dána vypnutím sítí 5G v RF ze dne na den! Protože těla občanů pak nevylučují toxiny tímto výdobytkem způsobované v organismech...

   Smazat
  4. Na Ukrajině se nechce nechat očkovat 60% občanů, neb dovezeným vakcínám nedůvěřují...

   Smazat
  5. 10:25
   Protože v Moskvě a několika dalších místech, kde bylo centrum nákazy, je už proočkováno, ty nemyslící Jandovo hovno ! A všeobecný postoj k vakcínám je tam podobný jako u nás.

   Vyvážení vakcín může za propagandu označit jen liberální nacistický imbecil.

   Smazat
  6. A v Rusku zase nevěří stejný počet lidí na pandemii, tak na vakcinaci prdí.

   Smazat
  7. Indický běžec, je druh kachny.
   Velmi hloupý pták ale vyhledávaná pochoutka.
   Ročník 1956 a člen SSM.

   Smazat
  8. Milane, taky chci žít v takové zemi, kde bych se mohla ptát, jaka pandemie, co kecáš, k čemu ockovani. A tím vůbec nemyslím, že bych chtěla žít v rusku🙂

   Smazat
  9. Makovice,
   Rusaci nepotrebujou Sputnik, protoze chlastaj Vodku

   Smazat
  10. A vypiji ji mene nez my!

   Smazat
  11. Inženýre 12:38, že by sítě G5 v Ruské federaci pokrývali tak významnou část populace? To si tam tedy docela pospíšili, že?

   Smazat
 8. Už jenom za to, že již rok MZ i SUKL ignoruje jakékoli pozitivní poznatky o léčbě, výzvy světově uznávaných odborníků o nesmyslnosti současných "praktik" mnoha vlád je na odvolání ne-li trestní stíhání. Přecpané nemocnice lidí, které nechala většina praktických lékařů na paralenu a tvrdošíjně odmítala a doposud odmítá vystavit e-recept na Isoprosine, 40let starého léku s minimálními vedl. účinky u kterého se v mnoha případech projevila účinnost ve formě vyléčení bez potřeby hospitalizace a to i u nejohroženějších skupiny občanů je důkazem, že se s občany této země hraje špinavá hra, která stojí mnoho životů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Isoprinosin plosne rozdat do kazde rodiny a po positivnim testu hned zacit brat. V tu ranu by bylo po epidemii! Myslim to vazne. Ze ho doktori nedavaji, je zlocin, a zapricinilo tuto hruzu. A potrestat ty, kteri prikazali mlceni o tomto leku.

   Smazat
  2. A ještě testování zadarmo a bez strachu o peníze a zaměstnání. V zap. Evrope to samozřejmě funguje, ve svých. Evrope samozřejmě ne. 50% nebo kolik testu pozitivních znamená, že to běhá dost prenasecu, kteří z různých důvodů na sprostě předražené testy nejdou.

   Smazat
 9. Tak trochu mimo téma, ale ne zcela. Ani dezinformace to není.
  Spíš takové nasírání.
  Koumáci na YT vyšpekuvali, v rámci předvolebního klání a boje proti SPD novou fintu. Začalo to po víkendu. No a dnes na YT nakliknu "Okamura" a ejle!
  Místo Okamurových aktualit
  loupežník Dred, pod tím
  Prečan, pod tím
  Okamura před 3 týdny
  před 8 lety
  před 1 dnem (na Barandově)
  Babiš před 3 dny
  A až poté co jsem hledal - nejčerstvější Okamura (nyní před 21 hodinami.)
  Ale zlepšilo se to. Ráno bylo to "před 1 dnem" na 15 místě a to nejčerstvější na devátém.
  Je to zkrátka jedna všivá banda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milane, to je přesné, nevím, zda se tomu říká algoritmy, které upřednostňují nabídku ale je stále vyvíjena, upozaďovat nesprávné vůči správným, z jejich pohledu. Kdo to zvládá, bude nutné "postovat" i jak obejít jejich snahu, ztížit se na tyto stránky dostat, tak jak se to stalo i Vám.

   Smazat
  2. Jenže ta jejich snaha je kontraproduktivní.
   1)Schválně jsem si pustil toho Prečana. A rozchechtal se. Takže přesný opak jejich očekávání.
   2) Nasrali mě - takže opět přesný opak.
   3) Tak dlouho jsem se pídil, až jsem se dopídil, kam mi ho schovali. Takže ve mě podnítili jak vytrvalost, tak mě utvrdili v přesvědčení, že to musím hodit SPD protože tohle co na nás trénují tedy ne.
   4) Nejsem sám, kterém toto jejich snažení vyvolává pocity nasranosti.
   Summa: Preference SPD stoupnou z části i díky tomuto jejich idiotismu.

   Smazat
 10. Svědectví českého občana, jak v Rusku zvládají epidemii Covid-19, které uvádíme v celém znění v nepozměněné formě.

  Právě jsem se vrátil z krátké služební cesty z Ruska, konkrétně z 20ti milionové metropole Moskvy a nedá mně to, abych se s Vámi nepodělil jak si tam ti Rusové žijí v té strašné době kovidové, když tedy podle našich mainstream médií jim vše kolabuje, hlavně zdravotnictví a ta strašná podvodná vakcína nefunguje...

  Takže po příletu a cestou do centra Moskvy klasické zácpy. Po ubytování krátká vycházka a světe div se večeře v otevřené restauraci plné lidí. Vše je otevřeno, obchody, centra, restaurace, kavárny, kluby, kina i divadla. Život funguje naprosto normálně, vše otevřeno.

  Většina ale poctivě nosí roušky nebo respirátory.Všechny sporty i naše sportovní střelba fungují také.

  Rusko dnes má na 100 tisíc obyvatel 100 pozitivních. Mluvil jsem osobně s mnoha lidmi a všichni jsou víceméně v klidu a v pohodě. V lékárnách mají mnoho různých léků (tablety proti virovým onemocněním). Vakcína Sputnik V je očkována starým lidem a těm, kdo mají zájem, zcela bez problémů a je jí dostatek. Dokonce i mně nabízeli možnost bezplatné vakcinace. Nyní finálně testují novou vakcínu Sputnik Light.

  Každý večer v tv jedou reklamy jakým způsobem se mají lidé a starší lidé preventivně bránit onemocnění, tedy užívat vitamíny C, D a Zinek, pít dostatek tekutin a každý den být na čerstvém vzduchu a také nosit roušky nebo respirátory a mít pohybové aktivity.
  Testování PCR testy z dutiny ústní nebo nosu probíhá také témeř všude, bez front a davů.

  A teď to hlavní! Ceny testů PCR! Testy PCR jsou ve třech cenových úrovních pro samoplátce.

  PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 24 hodin je v převodu za 550,- Kč.
  PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 3 hodin je v převodu za 750,- Kč.
  No a pecka největší, PCR stěr z dutiny ústní i nosu s výsledkem do 90 minut je za celých 1000,- Kč.


  TO PÍŠI PROTO, ABY JSTE VĚDĚLI, JAK NÁS TADY DOMA V ČR NESTOUDNĚ OKRÁDAJÍ!!!!!

  Já jako samoplátce před touto cestou jsem za PCR test se špejlí strčenou asi až do mozku a mezinárodním potvrzením s výsledkem čekal 24 hodin a zaplatil 1700,- Kč!!!!!

  Nejsem Rusofil, ale myslím, že tam je svět ještě v pořádku.

  O rozčarování, vzteku a bezmoci po příletu domů do ČR je zbytečné psát. Někde je něco špatně a jsem zvědavý, jak dlouho ze sebe necháme dělat okrádané, tupé stádo.

  OdpovědětSmazat
 11. stale nevim koho nazyvate "kacer"? jo a proc by se nedalo 10:55 verit?

  OdpovědětSmazat
 12. Papež František vyzývá k „Novému světovému řádu“, zatímco Fauci prosazuje „globalizaci“

  http://svobodnenoviny.eu/papez-frantisek-vyzyva-k-novemu-svetovemu-radu-zatimco-fauci-prosazuje-globalizaci/

  Deseti nejbohatším lidem světa se bohatství díky koronaviru zvýšilo o půl bilionu dolarů

  http://svobodnenoviny.eu/deseti-nejbohatsim-lidem-sveta-se-bohatstvi-diky-koronaviru-zvysilo-o-pul-bilionu-dolaru/

  Roušky by v nás měly vyvolat mražení na zádech strachem a ne pocit bezpečí

  http://svobodnenoviny.eu/rousky-by-v-nas-mely-vyvolat-mrazeni-na-zadech-strachem-a-ne-pocit-bezpeci

  Deset let od zahájení neúspěšné operace změny režimu proti Sýrii

  http://svobodnenoviny.eu/deset-let-od-zahajeni-neuspesne-operace-zmeny-rezimu-proti-syrii/

  OdpovědětSmazat
 13. Jsem podnikatel a vím jak je tvrdý konkurenční boj. Za dehonestavci Astra Zeneky mohou konkurenční firmy. O tom jsem přesvědčen. Proč? Protože je nejlacinější! Na druhou stranu, necháte se očkovat Astrou a ona bude opravdu závadná. Můžete klidně od výrobce dostat odpověď: a co by jste ta ty prachy chtěli?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:34. Také se mi zdá.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. kutnohorský!!

   ten překlep jste si měl zkontrolovat, klávesy "m" a "d" jsou od sebe dost daleko!!

   Smazat
 14. 12:55. A hlasí Reuters, kolik z nových případů bylo očkovaných ?
  Patrně žádný, jinak by to jistě připomenuli. Takže tahle zpráva má vypovídací hodnotu velká nula.

  OdpovědětSmazat
 15. Německý lékař vyvinul vlastní vakcínu proti covidu. Očkoval už stovku dobrovolníků
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/nemecky-lekar-vyvinul-vlastni-vakcinu-proti-covidu-ockoval-uz-stovku-dobrovolniku-40354526?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 16. Prý chtějí vybírat popelnice v Dánsku, Norsku a jinde, kde vyhodili Asru-Zenecu. Pro Čechy prý dobrá až-až... No odborníci na západě Evropy jsou proti těm našim géniům úúúplní neschopní bambulové...že jo!

  OdpovědětSmazat
 17. Přečtete na Seznamu. Německý lékař Wifried Stocker vyvinul vlastní vakacinu na Covid a má se schvalování neskutečné problémy. Přitom se jedná o jednoduchou výrobu, za pokojových teplot a chce jí dát volně k použití pro celý svět. Bude zajímavé jak se zachová Německá vláda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi se již projevuje spolupráce Astry Zenecy se Sputnikem. První dávka od AZ, druhá Sputnikem!

   Smazat
 18. Unknowne 15:58 ty HOVNIVÁLE proč sereš na svého živitele. Hodný člověk napsal i odkaz, já to neumím. ČTĚTĚ BLBČE.

  OdpovědětSmazat
 19. Pravda začina tam kde konči signal česke televize

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.