Reklama

středa 3. března 2021

Do čeho nás to establishment svou krádeží voleb uvrhl...

Stephen Lendman

4. 3. 2021
Biden trpí demencí a je znatelně nezpůsobilý plnit povinnosti úřadu, který zastává. Jeho zdravotní stav přejde pravděpodobně v rozvinutou Alzheimerovu chorobu, která jej pak už z normální lidské činnosti vyřadí beze zbytku. Psychologie definuje demenci takto: “Je to progresivně postupující ztráta rozpoznávacích funkcí, charakterizována problémy s pamětí, sníženou schopností komunikace, nesprávným úsudkem a zmateným myšlením." Demence se nejčastěji objevuje od 65 let věku a výš.

Lidé demencí postižení mohou ztrácet schopnost ovládat své emoce, zvláště pak zlost, a jejich osobnosti se mohou změnit. Až u 80 procent osob demencí postižených se vyvine Alzheimerova choroba. V Americe je jí postiženo kolem pěti milionů lidí“.

Bidenův psychický stav se už po nějakou dobu znatelně horší a často už své povinnosti nedokáže plnit. Média establishmentu však tuto situaci před veřejností zakrývají, seč mohou. Což je pravidlo, které porušil jedině deník Boston Herald, když v polovině února otiskl článek s titulkem „Bidenovy bláboly pokračují“ a některé z těchto blábolů dokonce přímo uvedl. Tak např.:

„Ze 400 až 600 milionů Američanů je dost očkovací látky k naočkování 300 Američanů do konce léta a začátku podzimu“.

„Ale chceme se podívat, to je, že já se chci podívat, zda bude plně stačit naočkovat 300 Američanů“.

„Saudská Arábie propustila prominentního aktivistu lidských práv Loujaina al-Hathlouha-loula-promiňte. L-o-u-la, uha, z vězení“.

„Klimatická změna je sexuálně nejvýznamnější hrozba pro planetu Zemi“.

„Nikdy a kdykoli vás, občany USA, zneuctím“.

Jak dlouho bude tahle legrace pokračovat, než Bidena nahradí prezidentka v naději Harrisová, jak to ostatně americký establishment už od samého začátku naplánoval?

Vybral a přeložil Lubomír Man

19 komentářů :

 1. Hodnocení duševního zdraví J. bidena v tomto článku je dosti naivní. Nejde o rozvinutou demenci. V takovém případě by byla jeho neschopnost mnohem zřejmější. Hloupých výroků se zhusta dopouštěl John W. Bush, ten však je hloupý od přírody. U Bidena jde nepochybně o úpadek duševních schopností, je otázka, jak rychle bude progredovat. Funkce kterou zastává je mimořádně náročná a příležitostí k selhání je plno. Těžko říci. Samotný fakt, že člověk takovýchto kvalit je přijatelným kandidátem hodně vypovídá o stavu USA. Poněkud to připomíná sovětskou gerontokracii sedmdesátých let...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu mi připomíná nevděčnou roli Háchy v zajetí svého Deep State.

   Smazat
  2. S Bushem střela vedle. Měl dvě university.

   Smazat
  3. Na vystudování university v USA stačí bohatí rodiče nebo slušná sportovní výkonnost. Znalosti nejsou to hlavní. Ostatně to samé platí stále více i u nás. A jak je známo, občas lze VŠ vystudovat i za několik týdnů...

   Smazat
  4. 0.57
   Ty vole, já mít jeho zázemí a bejt občan USA, tak jich mám pět(tedy pokud by mě to bavilo). Jinak byl blbej, vzdor univerzitám, skoro jako ty.
   P.S.
   Ber to jako pochvalu Imboši. Jsi skoro tak chytrej, jako Bush.

   Smazat
  5. Pane Davide, nejste nadán pochopit hloubku vyřčeného. Schwarzenberg a ostatní havloidi mu určitě rozumí. Ostatní s IQ nad 90 na ty Bidenovo moudra holt nemají buňky. Nakonec mají ti naši liberálové pravdu, daleko důležitější pro úřad presidenta jsou nohy. A Biden běhá jako čamrda a určitě se na povel i zatočí - jako náš akademik.

   Smazat
  6. Souhlas pan David je odborník oni jinak ale američani moc inteligence nemají obecně. Že by byl tenhle nejchytřejší u nich?

   Smazat
  7. Pro neznámého 0:57. Vzdělání není známkou inteligence. Můžete mít dvě university a přesto můžete být od přírody hlupák. Třeba jako vy. K tomu jsem došel při čtení vašich komentů na NR.

   Smazat
  8. Bych dodal, že Biden se už za strýčka Obamy docela zviditelnil občasnými nekoherentními promluvami a divnými nápady. A teď nemyslím nutkavé sahání na věkově podměrečné slečny. Na bushismy George Walkera teda tehdejší bidenismy ještě zdaleka neměly, a taky je to demokrat, tak to po těch správných internetech tolik neřádilo, ale i tak to vypadá, že teď se prostě s funkcí, tlakem a věkem jen zvýrazňuje něco, co toho člověka charakterizovalo vždycky.

   Krásně to shrnuli už před jednácti lety na Slate (https://slate.com/news-and-politics/2009/09/introducing-bidenisms.html) a sice zhruba tak, že (v kontrastu k "bushismům", které byly občas důsledkem totální nekompetence, tu si ale GWB neuvědomoval, a proto u toho někdy působil až jako docela milý trouba)

   - "bidenismy" jsou spíš projevem velkohubého blábolení, které se podaří občas většině mainstreamových politiků,

   - jsou neohrabané, ale často i nevhodné vůči spolubesedníkovi, někdy až záměrně urážlivé

   - jsou většinou reflektované, Biden zavnímá, že se dopustil bidenismu

   - takže to raději zkusí shodit nebo vylepšit dodatečným vtípkem na vlastní adresu, nebo něčím podobným, to ale často vyzní taky dost podivně

   - zkrátka, není to jako u GWB důsledek ignorance a problémů se zvládáním rodného jazyka, ale spíš arogance a "zapomínání se"

   Smazat
  9. Ke vzdělání se neváže automaticky morálka. Největší zločinci mívají vysoké vzdělání a průměrné realizátory svých zločinů.

   Smazat
  10. Roští mladší měl IQ 95!

   Smazat
  11. Podle měřítek evropské budoucnosti by mohl dělat vedoucího 10ti světlehnědým novým evropanům, má o 5bodů větší IQ.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Proto byl na svůj úřad vybrán, nebude se ničemu bránit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také je důležité, že jako jasně nemocný nemůže být souzen za vyvolání války.

   Smazat
 4. Dostane do vany novou kachnicku a bude radosti bez sebe. Domnivam se ze podobne poteseni je take na druhe strane.
  Nadeje ,ze se dokonci Zbidenovani vsech tam,s tou zenskou za nim tim stoupa,ta, ze proces dokonci, /podobne jako v EU/,nadeje maji ted vetsi nadeji a jsou opravnene a ze prani 99% vsech ,ze je na case aby zavladl mir.
  Se vyplni..

  OdpovědětSmazat
 5. Biden začíná mít ten debilní úsměv našeho Petříčka a to věští jeho brzký konec

  OdpovědětSmazat
 6. Jako loutka dobrý!
  Tak jako tak US p-rezident v USA nic nevymýšlí, neřídí ani neusměrňuje.
  To už dlouho (tam i jinde) dělají ti, kteří se z dobrých důvodů nechtějí objevovat na pódiu polit. divadla. Od toho přece mají ty loutky.
  Tato jim bude dělat starost ne proto, že by nebyla dost tvárná či dokonce vzpurná, ale proto, že je nepředvídatelná. Jak už to u "roztomile" dementních staříků i bývá.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.