Reklama

středa 10. března 2021

EU konečně má své vlastní politické vězně s požehnáním 58% poslanců Evropského parlamentu

Ivan David
10. 3. 2021
Evropský parlament zbavil imunity tři katalánské poslance na žádost španělského soudu. Jsou obviněni z velezrady po tom, kdy v roce 2017 zorganizovali referendum o osamostatnění Katalánska. Španělská vláda jim odmítla vydat osvědčení o zvolení poslanci EP, mohli zasedat až od února 2020, když o tom rozhodl Evropský soudní dvůr.12 komentářů :

 1. Demokracie EU v přímém přenosu...

  OdpovědětSmazat
 2. Děkuji , mám stejný názor ,když demokracie ,tak pro všechny ,tedy i pro občany ve Španėlsku.EP se chová solidárně ke Španělsku ,protože demokracie může ničit další státy např.VB.

  OdpovědětSmazat
 3. Odpovědi
  1. 18.13 Otrávili by ho novičokem ...🥴 VIP

   Smazat
  2. Nevím proč Assange, ten je jen bloger, ale Snowden je pro Amíky zrádce.

   Smazat
 4. Evropská Uhnije je všechno možné. Totalitní, fašistická, komunistická, ultralevičácká, jen ne demokratická. Tudíž se jakýkoliv hnůj dá od ní očekávat. To už víme dávno, minimálně od Lisabonu. Nicméně děkuji panu Davidovi za informaci, protože od námi placené Nory Fridrichové z ČT, ani z ostatních "správných" médií, se to zřejmě nedozvíme.
  Jen je mi divné, že ti různí strážci demokracie jako elfové a cemperové, už nebijou na poplach, když je v Bruseli pošlapávána demokracie?

  OdpovědětSmazat
 5. Hlavně že ale řešíme kriminálníka Navalného!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalný je nevinná oběť nelidského režimu a právoplatně zvolený prezident RF, kterého po volbách otrávili nejsmrtelnějším jedem na světě a posadili do nrjhrůzostrašnější ťurmy, odkud se vychází jen nohama napřed. Probíhají desetimilionové demonstrace po celé zemi za jeho osvobození. Lidožroutský režim se otřásá v základech, stačí jen vánek a zhroutí se. To jste nevěděl?

   Smazat
  2. 18.23

   Kasteláne, víš co je to ideovej polokotrmelec? Vypadá to takhle:

   J.J.18. ledna 2021 10:42
   Vvenc, nesouhlasím s vaším míněním na pana Navalného. On je hlavní osobou opozice s velkou podporou podobně jako Javlinskij, Kasjanov, Kara-Murza, Jašin, Limonov a další. Mimo Rusko jsou významnými politiky Chodorkovskij, Kasparov... To jsou ti, které nestihl Putin zabít jako třeba Magnitského, Gajdara, Berezovského, Němcova, Politkovskou a další významné opozičníky. Takhle skutečně demokracie nevypadá, nemluvě o volebních podvodech a špatném volebním systému.

   No a když si ještě další dva měsíce počkáme, nenechá na Navalném nitku suchou a sláva Putin! a fuj západ! a šprťouchlata si bude dělat z Amíků.
   No, není to kluk šikovná, tenhle poskok od Pirátů?

   Smazat
  3. Milane 22:07
   Taky občas zírám a jak to řekl ten Caesar: "Přišel jsem, viděl jsem, nevěřím vlastním očím! :-)

   Smazat
 6. Hlavně že se navážíme do Běloruska, Ruska a dalších zemí.
  Demokraticky zvolené necháme tahat za povozem a placené rozbíječe a povaleče budeme blahořečit. Fuj celá EU Bruselská plejáda zločinců.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.