Reklama

pátek 26. března 2021

Evropská unie hodlá pro velký úspěch ovládnout i zdravotnictví

Ivan David
3. 2021
Na posledním plénu EP byl schvalováno Nařízení, kterým se zavádí program „EU pro zdraví“ na léta 2021-2027. Odvolává se na podporu blahobytu obyvatel EU, což je jeden z oficiálních cílů EU podle čl. 3. Smlouvy o Evropské unii. Jak vypadá unijní blahobyt v praxi? Nedávno jsme hlasovali o zprávě o chudobě, v níž bylo uvedeno, že přibývá bezdomovců, osob pod hranicí chudoby a vyloučených lokalit.
Takže jde o peníze spíš než o blahobyt.

Má se posilovat úloha Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC), to je ta instituce, která prý řídí boj proti pandemii, o které poslankyně Konečná řekla, že je velmi důležitá, ale nikdo o ní neví.
 
Dále má být podpořena Evropská agentury pro léčivé přípravky (EMA). To je ta agentura, která schvaluje léčiva a vakcíny. Podléhá Evropské komisi, která odmítá zveřejnit smlouvy podle nichž z našich peněz podpořila firmy, kterým pak poskytla trh v EU.
 
Podle návrhu se má zabránit roztříštěnosti vnitřního trhu s léky…. Podpořit činnost v hodnocení zdravotnických technologií. Zátěžové testování systémů zdravotní péče.
 
Takže Evropská komise chce rozhodovat, co se v EU smí používat a tedy prodávat a které firmy mají být odstaveny z trhu.
 
EK možná zase podpoří nějaké firmy a zajistí jim dodávky a smlouvy budou jistě opět utajeny.
Evropská komise, která dokázala, jak je nepřipravena v případě Covid-19, chce kontrolovat, jak jsou připraveny členské státy.
 
Z českých poslanců návrh podpořili všichni kromě mě a generála Blaška.

22 komentářů :

 1. Víte Vážení přátele, je to mimo tématu. Ale dnes jsem zaznamenal příspěvky, jako že vastně důležité pokračovat V LOKDAUNU a když jsem se vyjádřil jak jsem se vyjádřil. ¨tak mne vyhrožoval Seznam tím že mne udělí naprostý zákaz. Když se se s nimi pokusil spojit tak to nešlo. Prosím kdo je schopen mi navrhnout jiný alespoň trochu důvěryhodný web

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pirati se chvastaji pry svoji "otevrenosti"!

   Je to dalsi lez.Takovy web jako tady,kde je bezbarierovy pristup k diskusnim rubrikam nemaji.
   Proto se vzmohou jedine hrat si tady na ubohe NANUCOVAKY,maji na nas skvele progresivisty jen primitivni nadavky a jsou bez jakehokoli programu,nebot jejich je jen kupa lzi a sracek!

   Oni ani nevi,ze cela republika ma jen tretinove platy a nikdy nezjistili, kdo krade zbyvajici dve tretiny a jak!
   Na co je mame volit,kdyz jim chybi koule a pry dovedou,litat jen s holym zadkem z nehoz trci pry pysne jejich pavi pera znacky jsem thermoboy,kteri chteji byt s tim perem vetsinovi vladci a dodupat tak demokracii na smrt !

   VOLTE PIRATY TI NEJSOU SCHOPNI ANI DAT DOHROMADY WEB

   a chteji ridit republiku!
   Svoboda a Prima demokracie ihned to u nich nvedi co to je ti utrinosove se museji tady nanucovat a pak a za svoje cagloviny utrpi karambol jsou vyhozeni odtud na hnuj,kde se jedine radi rochni!

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aliancenarodnichsil.cz/eurogendfor-egf-soukroma-armada-mocenskych-elit/
   https://www.youtube.com/watch?v=JK6j3kuzccU
   https://www.cdc.gov/infectioncontrol/guidelines/disinfection/sterilization/ethylene-oxide.html
   A včil mudruj dacane...

   Smazat
  2. Pan Okamura ma jak pisete pane Pirate sikme oci a vede turisticky kancl

   ma totiz v planu pozvat do CR vsechny Činany, aby vydelal kopu zlata.
   A co vy pirati uz jste si vyhlidli stezen na kterem budete brzy viset?
   Tak neschopne piraty,kteri ani nemaji poradny korab svet dlouho nevidel!
   Nemeli by jste skryvat sve hole dupy pratele!

   Prejdete k nam pod SPD borce, je tady SVOBODA a nevidana PRIMA demokracie IHNED!
   Budeme spolu zpivat choral husitu PROTI VSEM,o la la!

   Smazat
 3. Pane Davide, EU se skutečně stará o blahobyt. Kde je na jedné straně blahobyt, musí být na té druhé straně bezdomovci Ti se počítají mezi kolaterální ztráty. Kapitalismus jiný nebude.

  To, že vyčleňuje národy a státy, které se té "žranice" zúčastní je jen rasovým, dobře skrývaným rastrem! Deep State.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť něco podobného řekl Jozchka Fischer svého času, při otázce, zdá noví členové RU znají svá práva. Na to on odpověděl, že noví členové nemají znát nějaká svá práva, ale své místo. A vůbec mu to nepřišlo nepatřičné. To je ten člověk, který od svého mládí bojuje za spravedlnost a proti chudobě.

   Smazat
  2. ... členové EU ... neustále mi to přepisuje.

   Smazat
  3. Nikdo nikdy z našeho rodu nebyl v žádné partaji a vždy se v historii dokázal postarat o dobrou životní úroveň členů svého rodu. Taktéž nikdo nepatřil k nějaké té momentální elitě. Od dětství mi byly vštěpovány základy morálky a na základě toho jsem od mládí věděl, že základem kapitalizmu je amorální parazitizmus. Základem správného jednání v 89 roce měla být téze: Dobré vylepšíme a špatné zrušíme. Jakmile se dostaly na scénu "komouši" věděl jsem že to bude návrat k úžasné první republice a proto jsem se na to připravil tak, že do dnes jsem činný OSVČ a mým 6 zaměstnancům tykám, oni mě vykají. Vždy jsem vycházel z poučení: Jak se budeš chovat k ostatním, budou se moudří chovat k tobě. Blbcům se vyhýbej.

   Smazat
  4. Dodatek: Začněmě každý u sebe a vysvětlujte lidem kolem sebe co je pro ně dobré, co špatné a proč. Nečekejte, že se to vyřeší samospádem. VŮLE HORY PŘENÁŠÍ.

   Smazat
 4. EK se bude zcela jistě snažit získat další kompetence na úkor národních států do té doby, než těm panoptikálním idiotům budou mít národní politické reprezentace (od vlády po parlamenty) strach zatnout tipec. Tak to prostě je. Stejně tak budou ničit duševní zdraví mnohých diváků redaktoři ČT, kteří zneužívají zpravodajské a publicistické pořady k tomu, aby potlačovali pravdivé a objektivní informování, tak dlouho, dokud Rada ČT nedonutí zodpovědné činitele veřejnoprávní televize, aby skutečně dodržovali příslušný zákon. Prostě jedině účinný odpor může v obou případech přinést změnu nebo zlepšení.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:35- v té západní je Vám bezejmenný jistě tepleji.

   Smazat
 6. 😂uknoune, ty už seš tak anti všechno tady, až seš legrační. Často se zasmeju, třeba teď, že pytláci jsou něčí zachrana. No nic, jdu k sousedům, to není ilegální a zasmejem se ti snad spolu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je taková teď už ozdoba zdejší diskuze. Do nedávna to byl ještě nasrávač, ale teď už je jenom k smíchu a politování. Starý přemřela, žlučovitý, nešťastný.

   Smazat
  2. Nakonec skončí jako talisman, jako byly ty strašidýlka do auta za totáče.

   Smazat
  3. NR by vydělala majlant, kdyby prodávala upomínkové předměty, ksiltovky, strasidylka a trika s názvem unknown. Jak to ten člověk všechno stíhá, podnikání, rodina a jeste dělat tady tajtrdlika. PS:Milane, ten kastelán už na tom vinohrade určitě je! Jdu taky na zahradu!

   Smazat
 7. Vsichni bychom cteli prejit na stranu piratu,ale ti nemaji

  zadny program jen lzi a cagloviny.
  Pry jim i tece z nosu,je to pravda pratele pirati?
  Uz jste se dali ockovat Sputnikem V,aby jste nevymreli na C19,ktery na vas vasi kamaradi "vedci" vypustili a musite se nyni dat ockovat mRNA,aby ten vas virus v tele pirata zmutoval a on natahl backory?

  OdpovědětSmazat
 8. Myslím, že s těmi Piráty i SPD (zpočátku) je to poněkud ošemetné... čti přes google

  Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš spolu s manželkou pózovali před zednářskými symboly na výstavě Černého světla. Sepjetí rukou do formace vidoucího oka, symbol vah, bohyně Kálí a další


  OdpovědětSmazat
 9. Jo jasně jen takový „normální konkurenční boj" nevhodné státy nebudou mít šanci.

  OdpovědětSmazat
 10. Jak to vlastně je?
  http://www.morgellons-research.org/morgellons2/morgellons_einfuehrung.htm
  https://odysee.com/Zdravotni-sestra-promluvila-o-podvodech-s-Covidem:68af389f0751077827350c6ed483f6c9cfd75609
  http://slideplayer.com/slide/6930917/

  OdpovědětSmazat
 11. Podle zákonů fyziky, každá akce má mít svou reakci ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.