Reklama

čtvrtek 25. března 2021

Globální cenzoři: Boj proti pravdě jako výnosný byznys? Vrabelovi krotitelé duchů fake news měli za rok obrat 100 milionů. Skončí jako Goebbelsovi datoví analytici Třetí říše? Za komunismu ze za to alespoň styděliPavel Kopecký
25. 3. 2021 ProtiProud

PAVEL KOPECKÝ se zamýšlí nad současnými mediálními mágy, kteří narozdíl od svých cenzorských předchůdců za nacismu a komunismu dnes svoji činnost vystavují na odiv a mastí si kapsy


Součástí nastolování nového globálního řádu, které se dramaticky zrychlilo před rokem po spuštění operace Covid 19, je i zavádění cenzury a dehonestace jakýchkoli názorů které neodpovídají hlavnímu proudu. Objevila se celá armáda cenzorů, kteří na rozdíl od svých nacistických a komunistických předchůdců, kteří zůstávali ve skrytu cenzurních úřadů, dnes hrdě vystavují své tváře v médiích.

V orwellovské realitě, která ovládla celý Západ, se cenzoři často stávají dokonce mediálními celebritami. To, co jsme již před listopadem 89 považovali za zavrženíhodné, tedy rušičky Svobodné Evropy a či Hlasu Ameriky, jsou dnes chvályhodné obory činností. Tak, jak se utahují šrouby a stoupá nespokojenost občanů drcených kovidovou tyranií, stává se boj proti tzv. dezinformacím novou formou třídního boje.


Vrabel jde hájit dementní loutku


Někteří protřelí podnikavci si na cenzorské činnosti založili i výnosnou živnost a stali se nepostradatelnou součástí globální armády vedoucí válku proti vlastnímu obyvatelstvu. Jeden z nejznámějších šarlatánů, který založil svůj výnosný byznys na špiclování a omezování svobody slova, se nechal slyšet, že Česká vláda není schopna úspěšně aplikovat jeho cenzorské metody, a proto odchází do Washingtonu. Jeho služby jistě ocení, neboť tam právě díky podobným nepostradatelným mediálním mágům ve zfalšovaných volbách zvítězila neomarxistická revoluce.

Partička šarlatána a patafyzika, pardon, datového analytika Františka Vrabela - Semantic Vision.
"Mistr" stojí uprostřed.  


Datový analytik František Vrabel tedy nabídl své cenzorské služby Bidenově administrativě. Specialitou Vrábelovy firmy je "boj proti vnějšímu i vnitřnímu nepříteli", který se z dob štvavých vysílaček změnil v Ruskem údajně podporované "dezinformační" weby.

Šéf společnosti Semantic Visions František Vrabel se minulý týden rozpovídal, v čem spočívá byznys současného mediálního mága, který se dal do služeb vítězící globální diktatury. Jeho firma radila během uměle vyvolané pandemie vládě, jak potírat "covidové fake news". Celkem rychle toho ale nechal, protože ho ve Strakově akademii nebrali moc vážně. Nyní ho česká vláda láká zpět, takže zřejmě bude poskytovat služby jak americké, tak české vládě.

O svém bývalém zaměstnavateli premiéru Babišovi nám prozradil: „Pan premiér především v minulosti nechápal, čím vším dezinformace hrozí. Nevím, jestli už nahlédl hloubku problému, ale považuji za velmi důležité, aby k tomu došel…. Měl by si uvědomit, že z dezinformací nikdy nic pozitivního nezíská, neboť všechny ty weby dlouhodobě brojí proti cílům jeho politiky. Proti Evropské unii, již pan premiér podporuje. Proti NATO, o které on stojí. I kdyby v dílčích příbězích dezinformátorů premiér někdy vystupoval chvilku pozitivně, v delší perspektivě ho to jen ohrožuje.“

Podle censora Vrabela je česká společnost velmi náchylná k dezinformacím, které nelze jen tak lehce zkrotit. Krotitel duchů, který na této patafyzické disciplíně založil svůj byznys, má jasno. Čím více dezinformací, tím lépe pro mou kapsu, neboť když vládám vsugeruji, že jsou ohroženy ruskou desinformační scénou, dojdou moje sémantické vize naplnění v podobě tolik potřebných zakázek. V lednu 2020 měla jeho firma v databázi tři miliardy webových článků a byla schopna analyzovat 100 terabajtů dat ve 12 jazycích, včetně významných dálněvýchodních jazyků (čínština, japonština, korejština). Ve stejné době měla 30 zaměstnanců a její roční obrat byl téměř 100 milionů korun.


Metody


Podle STEM věří svobodným informacím z tzv. dezinformačních webů údajně nejméně 40 procent veřejnosti - a to je třeba změnit. Podle Vrabela je nutné vést boj s dezinformacemi hned na dvou frontách. Tou první je ztížení života dezinformačním webům, tím že je ekonomicky zlikvidujeme. Vrabel se v rozhovoru pro Bakalův server Aktuálně v minulém týdnu otevřeně přiznává, že se jeho firma podílí na ekonomické likvidaci konkurenčních mediálních projektů, nátlakem na inzerenty, aby reklamu stáhly, nebo by mohly mít problémy.

Tento styl je dobře znám už nacistického Německa, kde tehdejší sémantičtí analytici rozmlouvali v prvních letech po Hitlerově nástupu inzerentům, že ve vlastním zájmu pro ně není výhodné, aby dávali reklamu do listů, ve kterých publikují židovští intelektuálové. Když čas pokročil, skončili na základě těchto datových analytiků v koncentračních táborech nejen publicisté a majitelé novin, ale mnohdy také jejich inzerenti, kteří tuto dezinformační scénu Třetí říše nepřímo podporovali.

Druhou frontou, na které Vrabel a jeho firma bojují, je přímé ovlivňování sociálních sítí cenzorskými zásahy, například ve vyhledávačích. „Bez jejich regulace nemůžeme v tomto boji uspět. V současnosti vyhledávače fungují tak, že upřednostňují obsah s emočním nábojem. Seznam již aspoň označuje dezinformační materiál, u Googlu na tom pracujeme. A pak jsou tu sociální sítě, především Facebook. Ten považuji za zosobněné zlo. Zcela záměrně síří dezinformace, protože na tom vydělává. Tam je třeba tvrdá regulace," přiznává svoji cenzorskou činnost zcela otevřeně mediální poradce Bidenovy administrativy.

Podle tohoto globálního mediálního sekerníka ale stále ještě cenzura není natolik důsledná, jak by si jeho firma představovala. „Google nepovažuji za říši zla. Byť bychom v jeho případě uvítali výrazné změny u YouTube. Ale Facebook, to je jedna velká lež. Najali jednu osobu z AFP, aby v Česku kontrolovala dezinformace, ale jejím cílem je měsíčně označit deset příspěvků, když se jich publikuje pět set milionů. Pouhá kouřová clona.“


Jak dopadnou?


S něčím tak archaickým jako je svoboda slova se tito novodobí cenzoři vůbec nezatěžují. Narozdíl od jejich předchůdců v nacistickém Německu, působících na Goebbelsově Ministerstvu lidové osvěty a propagandy nebo komunistických úředníků na FÚTI, známe jejich tvář. Zatímco nacističtí i komunističtí cenzoři se za svou práci spíše styděli a svou ohavnou činnost prováděli anonymně ve skrytu svých kanceláří, jejich dnešní pokračovatelé, se za tuto odpornou činnost nejen nestydí, ale dokonce ji veřejně propagují.
 
František Vrabel - cenzor na straně globalistické diktatury


Zvrácenost podobného jednání naznačuje, že v případě nastupující globalistické diktatury, máme co do činění se systémem, který opustil veškerá morální kritéria západní civilizace, stejně jako tomu bylo v případě nacismu. Tehdy jako dnes sehrávají rozhodující úlohu okultisté a mediální mágové ovlivňující svými propagandistickými kouzly stále více vystrašenou veřejnost.

Jak skončili tito mágové Třetí říše a jejich sémantické vize je všeobecně známo.

I to, co to stálo hrůz a životů.20 komentářů :

 1. Rusko? Otevřeno. Bary, hospody, všechno. Nechcete Sputnik? To nezajímá, přišlo nám z Moskvy
  Otevřené restaurace, bary či divadla. Nákupy dle libosti. Dramatické snížení covidových pacientů. To není science-fiction počesku, ale realita v Ruské federaci. I když se tam blíží parlamentní volby, jsou zrušená veškerá omezení ohledně shromažďování lidí. Ve všech zdravotnických střediscích se očkuje nyní již celkem třemi druhy vakcín. To hlásí z Moskvy mladý bohemista, novinář, turistický průvodce a znalec České republiky Alexandr Naumov. Reaguje rovněž na rétoriku nového amerického prezidenta Bidena.

  Ve státě panuje optimismus a o nějaké vlně není prý ani řeči. Je to zvláštní situace, kdy si připomínáme rok od tragického nástupu covidu v Itálii a ruské zdravotnické pomoci této zemi, která se s novým vyměněným vedením opět propadá do velmi pesimistických čísel a nekonečných uzávěr.

  Počty nemocných klesají, všechno se otevírá

  „Počet lidí nemocných covidem v Rusku neustále klesá,“ „Tak třeba 24. března počet nově nemocných lidí činil 8 861. V Rusku jsou zrušena všechna omezení spojená se shromážděním lidí. Otevřené jsou restaurace, kavárny, muzea, divadla. Děti chodí do školy. Očkování se provádí ve všech poliklinikách,“ doslova šokuje mladík. O nějaké covidové vlně se v Ruské federaci prý nedá ani mluvit.

  „Lidé, kteří mě obklopují, jsou upřímně rádi, že ruská vakcína Sputnik V pomáhá zachraňovat životy v jiných zemích,“ konstatuje dále Naumov. Nejde jen o Maďarsko nebo Srbsko, ale také Izrael a četné jihoamerické státy. „Nechápou, proč některé země tuto vakcínu neschvalují,“ podivuje se nad českým i eurounijním váháním. „Toto téma však v Rusku není předmětem veřejného diskurzu. Pokud některé země nechtějí ruskou pomoc, pak tato pomoc nebude nikomu vnucována.“ A co se týká České republiky, o její aktuální situaci se v Ruské federaci podle Naumova téměř nikdo nezajímá.
  Vakcinace jede na plné obrátky, další vývoj pokračuje

  Rusko však vyvíjí další vakcíny, nezůstalo zdaleka jen u Sputniku V. Ten je nyní připravován i ve formě „light“. „V Rusku jsou kromě vakcíny Sputnik V vyvinuty, registrovány a používány další dvě vakcíny: Kovivak a Epivakkorona. Klíčové vlastnosti vakcín jsou následující,“ obsáhleji popisuje mladý bohemista Naumov. „Sputnik genoinženýra Vektorova používá dvou kmenů živých adenovirů člověka, které jsou zbaveny schopnosti se množit. Podává se dvakrát v intervalu třech týdnů. Účinnost je 91,4 procenta, u závažného průběhu onemocnění pak dokonce sto procent. Očekává se, že imunita se vytvoří na dva roky – na devět měsíců – již byla prokázána. U štěpu lze pozorovat chřipce podobný syndrom – zvýšenou teplotu – někdy i do 38 až 39 stupňů, bolesti svalů a kloubů, bolest v místě podání, celkovou slabost či bolesti hlavy. V případě potřeby se doporučuje užívat antipyretika. Symptomy obvykle probíhají během jednoho až dvou dnů.“ To je tedy podle Naumova Sputnik V.

  EpivakKorona je produkt genoinženýrství na základě umělých peptidů, které kopírují fragmenty koronaviru. Podává se dvakrát intramuskulárně s intervalem 2–3 týdnů. Imunologická účinnost je podle Naumova stoprocentní. „Imunní ochrana bude fungovat jeden rok. Nebyly zjištěny silné nežádoucí jevy spojené s působením vakcíny, byla zaznamenána pouze bolest v místě vpichu a zvýšení teploty na 38,5 stupně.“

  „KoviVak je celovirionová inaktivace na základě ‚zabitého‘ celého koronaviru. Jedná se o klasický typ vakcín, které se masivně vyrábějí a používají již od minulého století. Podává se dvakrát intramuskulárně v intervalu dvou týdnů. Dne 23. března byl Vladimir Putin očkován jednou z těchto vakcín."

  Zahraniční vakcíny se v Ruské federaci nepoužívají, země má prý dost svých vědeckých kapacit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná by nebylo špatné, když už chcete na této stránce zveřejňovat články z ruských webů, dohodnout se s majiteli webu a pustit to ven jako článek s uvedením zdroje.

   Smazat
  2. Parlamentní listy nejsou ruský web a proti kopírování nic nenamítají. A když zde uvedu zdroj budou zase blbé poznámky na PL ,takže si moc nevyberete!

   Smazat
  3. Hodný člověče, redakce Parlamentních listů samozřejmě má hodně proti přetiskování jejich článků. Oni fungují na bázi čtenosti a inzerce. Proto Nová republika přetiskuje jen části článků z PL a zbytek si musí náš laskavý čtenář přečíst v originálu na PL.

   Smazat
  4. Pane Dvořák, já jsem také nezkopíroval celý článek.

   Smazat
 2. 19:55 a protoze to je od putina tak je tato zprava hoax! jako vsecko co se nejake skupine nelibi!

  OdpovědětSmazat
 3. Stále věřím že do té liberální diktatury nemusíme spadnout hlavně aby nevládli pyjáti to jsou jejich poskoci. A s Maďarskem a Polskem to přežijeme. Vzhledem k tomu že chtějí vládnout proti 90% občanů tak to nebude mít dlouhé trvání. Jinak je vidět že globalistický šmejdi jsou naprosto bez zábran lžou,kradou a manipulují.

  OdpovědětSmazat
 4. Výpověď zdravotní sestry z Prahy
  Za prvních šest týdnů tohoto roku se zvýšila u nás úmrtnost o 46% oproti 5-ti letému průměru. Na co se umíralo se samozřejmě neuvedlo. Proč pak asi?
  Z výpovědi zdr. sestry v Praze umřelo po vakcíně 150 lidí, a nesmí se o tom mluvit. A lidi houfně volají prakt. lékařku, že chtějí kód na vakcínu jako chronický nemocný.
  https://odysee.com/Zdravotni-sestra-promluvila-o-podvodech-s-Covidem:68af389f0751077827350c6ed483f6c9cfd75609
  Náhubky obsahují pohyblivá vlákna
  https://rumble.com/vewe7x-nhubky-obsahuj-pohybliv-vlkna.html
  mezitím někde v budoucnosti
  https://sun9-23.userapi.com/impg/U_zbLCS6x0FpNkGPUkidf3ZXxujIDwk590KgFw/hGOR-_ueY4o.jpg?size=1080×749&quality=96&sign=453e8eb2278425de4d9cf5f13a5aed2d&type=album

  Israel – the catastrophic impact of the Pfizer vaccine on the nation https://www.unz.com/gatzmon…
  Nebylo již očkováno 90% všech Izraelců starších 60 let (věková skupina, která pravděpodobně zemře na Covid)?- ano
  Mutace virusu uz leti... Jen nevime ze které...
  https://www.unz.com/…er/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonyme, někdy přestřeluješ, ale teď jsi se strefil do černého ..
   Normální boží lidé ale tomu co jsi napsal neuvěří, hodnotí degeneráty posedlé satanismem podle sebe, takže nepřijímají že by mezi sebou měli takové degenerované zrůdy schopné všeho protilidského ..
   Je to už po staletí stejné, to satanovo plémě se neštítí ničeho, s těmi máhubky jenom opakují to, co realizovali např. u amerických indiánů s neštovicemi a tuberkulozou infikovanými pokrývkami i jinde .., teď je to Brazílie, ani USA A Evropa nezůstává pozadu ..

   Ve videu ukázaná vlákna "morgeonů" na respirátoru tam nejsou přidána ve výrobě, ale respirátory (i jiné věci) jsou v nějakém stádiu distribuce vystaveny účinku napouštěcí látky s nano chemicko biologickou látkou obsahující co je potřeba ..
   Vlákna neživých !!! "morgeonů" (hýbajících se vlivem prostředí, hlavně teploty) vznikají jako vedlejší produkt z řetězících se nano molekul nosiče (nodobně jako se řetězí proteiny) genově biologické instance při aktivaci této instance při styku se specifickým prostředím vydechovaného a vdechovaného vzduchu..
   Při vývoji biologických zbraní byl učiněn velký pokrok a s hybrydním působením psychologických oblbovacích metod se i snadno šíří ..

   Smazat
 5. Protistátní skupina Františka Vrabela. Co tvář, to darmožrout a zrádce.

  OdpovědětSmazat
 6. Pekelný týden v politice, pirátský Gulag pro voliče ANO, bankrot chvilkaře Mináře. Komentátor Holec se rozjel

  „Ivan Bartoš zase poskytl jeden ze svých úplně fantastických rozhovorů, který nevymyslíte. To je jako jít do cirkusu na kouzelníka. On tam řekl neuvěřitelnou věc. On řekl, že Piráti, jak oni myslí pořád na to, že seberou voliče i ANO, (…) tak že jim nenabízí program, ale že jim nabízí komfortní exit za to, že v těch posledních volbách selhali,“ prohlásil Petr Holec znepokojeně.

  Chápete to? Politik v demokracii řekne, že selhali voliči. Jestli někdo může v demokracii selhat, tak jedině politici! Neselhávají voliči. Nejvyšší Pirát tady říká lidem: Vy jste selhali, takže já vám dávám šanci napravit se v příštích volbách. To je úplná fantazie. To je další premiéra, bohužel další strašidelná pirátská premiéra,“ uvedl na konto české Pirátské strany.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021032513380222-pekelny-tyden-v-politice-piratsky-gulag-pro-volice-ano-bankrot-chvilkare-minare-komentator-holec-se/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. BARTOŠ je PLACENÁ KURVA
   BARTOŠ je PLACENÁ KURVA

   Řekněme si to na rovinu. To, že selhali voliči, jenom převzal od fašistů v USA, Bidenovských aktivistů. Těch, co chtějí pronásledovat lidi s jiným názorem. To nemá ze své hlavy, to prosazuje, hlásají jeho idoly, co letí u fašistů na západě.

   Dneska zase plácal připravené demagogické kecy v TV o dostavbě Dukovan a jasně kopal za kšeft západních firem, nejspíš pro americký Westinghouse. Ale Dukovany jsou založeny na ruské technologii a větší konkurence snižuje cenu, ve výsledku tedy platí:

   - Bartoš chce finančně poškodit ČR pro svůj osobní prospěch
   - Bartoš prosazuje v politice cizí zájmy bez ohledu na zájmy ČR
   - Bartoš OHROŽUJE BEZPEČNOST ČR pro svůj osobní prospěch

   Řekněte mi, co s takovým hovadem?

   Smazat
 7. Evropská unie dostala varování o nové migrační krizi v Sýrii

  Před konáním summitu EU orgány Ruska a Sýrie uvedly, že Sýrii hrozí nová migrační krize. Humanitární katastrofu vyvolávají Spojené státy a jejich spojenci.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021032513379705-evropska-unie-dostala-varovani-o-nove-migracni-krizi-v-syrii/

  OdpovědětSmazat
 8. Cenzura existuje na světě od doby ovládnutí národů hrstkou satanistických zrůd se znalostmi předpotopních civilizací.
  Toto 2 hodinové video to vysvětluje na historických událostech, i když v dějinné zkratce.

  https://www.youtube.com/watch?v=bELkr2wo2Cw&t=47s

  Pusťte si ho a hlavně si ho stáhněte než ho smažou. Kovid nastartoval poslední pokus kabaly o zotročení celého světa, ale nějak jim to nevyšlo (díky Rusům, alternativě a lidem se svědomím a morálkou).

  Pokud se vzepřeme korporátně fašistické moci, kabala se rozpadne a svět se změní k nepoznání.

  OdpovědětSmazat
 9. Naprosto je mi jedno co kdo říká, důležité je kdo a kolik lidí tomu věří. Bohužel, dnes se věří tomu, co je naprosto proti dějinám a tomu co jsme (naši rodiče a praroiče) prožili. Prostě svět se obrátil naruby. Celkem si umím představit US indiany, kteří skandují - děkujeme Vám přátelé z celého světa a hlavně King.Dom. Španělska Holandska a jiných. Zachránili jste naši civilizaci. Opravdu Vám děkujeme.

  OdpovědětSmazat
 10. Pokračování, tak asi budou pokud po zahájení Nato útoku na RF. blouznit degenerovaní(po jaderném ozáření) obyvatelé naší kotliny hýkat k vítězům - jedno jestli z východu nebo západu.

  OdpovědětSmazat
 11. proboha, už nenazývejte liberální pravici neomarxisty, nemají s marxismem nebo neomarxismem, tedy s levicí pranic společného a pokud je takto označujete, jen jste přebrali to, oč Vrábel a jemu podobní stojí - myšlenku, že levice je zlo a pravice nám vytrhne trn z paty. Je to ale zcela naopak. Nechali jste se zmenipulovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Liberalismus = korporátní fašismus. Takže fašisti, tečka. A většina těch idiotů, co to propagují, budou nakonec otroci skutečných mocipánů. Jenom otroci vyšší třídy.

   Smazat
 12. Cenzura je hlavně v demokracii !V roce 1989 začala ta pravá cenzura všeho pokrokového ,socialistického a komunistického ! Proto se mohlo bez demokratické diskuse přejmenovávat a bourat.Vivat cenzura demokratická !!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.