Reklama

úterý 30. března 2021

Jakov Kedmi: „USA spěchají rozbít Rusko“

Jakov Kedmi a Janinna 

30. 3. 2021  Pokec24

„USA spěchají a udělají vše pro zhroucení Ruska“: Jakov Kedmi komentoval Bidenova slova o Putinovi.


Slova amerického prezidenta Joe Bidena o ruském vůdci Vladimiru Putinovi jsou pokračováním americké politiky vůči Rusku.

Uvedl to izraelský expert na politické otázky Jakov Kedmi ve vysílání kanálu YouTube Соловьев LIVE.

Kedmi (na snímku) komentoval situaci na pozadí slov Bidena.

Kedmi uvedl, že tento útok na Putina je součástí amerického plánu vyvíjet tlak na Rusko. Rozhodnutí o tomto tlaku bylo učiněno již dávno a vůbec není rozhodnutím Bidena. Expert zdůraznil, že Biden není nezávislá politická osobnost, sleduje pouze směr zvolený Amerikou.

Podle Kedmiho se tlak nezastaví a bude jen růst, Spojené státy spěchají s rozbitím a zhroucením Ruska.

Washington bude vyvíjet tlak na Moskvu jak ekonomicky, tak zahraniční politikou a bude se snažit v příštích letech zasadit hmatatelnou a citelnou ránu, jinak bude příliš pozdě.

Totéž platí pro Čínu, Spojené státy na ni budou i nadále vyvíjet tlak.

„USA nemají čas. Mají 5 až 10 let na to, aby zlomili Rusko a Čínu. (…) ještě 3 roky a situace nepůjde zvrátit. (…) Nové druhy zbraní, nové válečné lodě, nová letadla, která se uvádějí do provozu to znemožní.
 
Dnes je to sice nebezpečné, ale možné. Za 3 roky už to bude nemožné. Proto spěchají“, – prohlásil Kedmi.

Rusko by mělo věnovat pozornost tlaku zahraniční politiky USA.

Pokud v rámci v ekonomického tlaku nemá Washington co nového nabídnout, při zavedení všech možných sankcí, pak se pokusí jít jiným směrem a vyprovokovat vnitřní konflikt v Rusku.

Spojené státy v tomto směru již udělaly mnohé, takže Bidenova slova o Putinovi jsou jen technickým detailem. Rozhodnutí vyvíjet tlak na Rusko bylo ve Spojených státech přijato již dávno a Biden není nezávislou figurou. Dochází jim čas, dodal Kedmi.


https://bit.ly/3f0qxvh

67 komentářů :

 1. To jsou jen řeči už teď to je pro ně nemožné hold si budou muset utáhnout opasky až zbankrotují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou řeči. Jsou tisíce dosazených Američany v 90.letech protiruských Rusů na řídící místa v Rusku. Ti sabotují co se dá a slouží Američanům. Skutečně má pravdu Kedm, že Amerika (Deep State, Demokrati a skupina oligarchů USA nemá čas a vsadila vše na jednu kartu - státní převrat v Rusku, aby už po několikáté vykradli Rusko a zachránili se před rozpadem. Putin potřebuje ustát ještě pár let. Musí převzít kontrolu na vlastní státní bankou Ruska - Nabuilina pracuje proti Rusku ve prospěch USA. Situace v Rusku není růžová - je tam skutečně hodně zrádců, jako u nás, ale tam potřebují státní převrat co nejdříve. Hodnocení Kedmiho sedí ! Rothovor s Bidenem byl do destailů promyšlen, ale ne Bidenem a byla v podstatě výzva k vra6dě Putina, protože se jim nedaří vyvolat státní převrat. "Bidenovci" si myslí, že zavražděním Putina to rychle vyřeší, ale situace je změněna vyřazením mnoha Američany dosazenými generály ze hry. Obměněním amerických kádrů za vlastence. Předpoklad je 60/40 ve prospěch Ruska - zlomový bod se blíží dosti rychle a Amerika chce snad už tento rok zahájit velkou válku s Ruskem !!! Nebude to konec Ruska, ale konec Pax Amercan a přeformátování USA. Putin musí zneškodnit zahájení velké války (visí to na něm a nikom jiném) a pak už to Bidenovští Amíci nezvládnou.

   Smazat
  2. Standa Já to myslel vojenskou agresí a zachraňováním „demokracie". Politický převrat snad Rusové nedopustí určitě jim to stačilo za borise flašky. Věřím že to Putin zvládne je to správný člověk na správném místě. Doufám že se ten západní bordel rozpadne a navrátíme se k národním státům.

   Smazat
  3. Pro Standu: Putin dělá čistky postupně. Nemůže je odstranit najednou. Zaprvé je jich, jak říkáte bodně, zadruhé jsou na místech, která jsou důležitá a vzájemně provázaná tak, že jeden kryje ostatní a za třetí nemůže dopustit, aby se proti němu semkli. Takže jede krok za krokem. Už je dostal z armády, pak z rozhodujících oblastí ekonomiky, zejména zdrojů. Postupně je nahrazuje v politických funkcích. O tom mluvil Kedmi. Za tři, čtyři roky nebude z nich nikdo na rozhodujícím postu. Výměna vlády a odstavení Čubajse, Kudrina a spol. na vedlejší kolej byla tím zásadním krokem. Nyní probíhá výměna některých gubernátorů z dob mafiánského kapitalismu, kteří se obklopili poskoky a tlupami, které jim zajišťovala zvolení. Naposledy Chabarovského kraje, nyní i Penzy a už to jede. Zadrženi byli vedoucí Stavropolského a Serpuchovského okresu a prověrky probíhají i jinde. každý den je na ruských webech zpráva o zadržení představitelů z důvodů korupce. Lidé už se nebojí. Gubernátoři jsou odváženi do Moskvy, aby je nemohli jejich podplacení soudci a policisté chránit. A na té úrovni jdou tresty do desítek let v pracovních koloniích. Proto (a nejen proto) musí Biden a spol. spěchat.

   Smazat
  4. Po volbách v Chabarovsku se na Západě všichni radovali, jak tam padla "Putinova strana". Prý se ledy konečně pohly a zvítězili liberálové, což znamená příklon k Západu. Tak jsem na to kouknul a jednalo se o LDPR.

   Smazat
  5. Cabliku, trosku se pletes, USaci nemohou vojensky znicit Rusko, byla by to pro ne sebevrazda, takze jedina cesta pro ne je rozebrat Rusko zevnitr, ale je to cim dal tim tezsi, meli to udelat (no snazili se) uz pred 10 lety. ted jim to pujde sakra tezko, a hlavne s tim Pepkem co pada ze schodu

   Smazat
 2. „USA spěchají rozbít Rusko“ - tak tomu se říká objevit kolo !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dobré některé věci opakovat.

   Smazat
  2. Pane boze kdyz jsi dal do tohoto tela dusi proc jsi mu nedal i vlastni rozum. Kdyz nemuzu nekoho porazit argumenty tak zacnu pouzivat urazky.

   Smazat
  3. Presne pane D.
   Proc se tenhle velky zvire K.objevuje mi neni znamo.
   Kdyz je asi 100 let za vopicema..

   Smazat
 3. Ruský expert: Rosatom si hlavu z tendru na dostavbu Dukovan nedělá

  Rosatom má oproti konkurenci zjevné výhody, pokud jde o bezpečnostní záruky, jelikož jsou Dukovany postaveny podle sovětského průmyslového designu a palivo je do něj dodáváno z Ruska. Je to naše technologie – kdo ji tedy může znát lépe než Rusové?

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2021032913403170-rusky-expert-rosatom-si-hlavu-z-tendru-na-dostavbu-dukovan-nedela/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten článek je takový.. jako kdyby diskutoval novinář a ne expert na jad.energetiku. Rusko má víc rozdělaných projektů, to je pravda, ale ztráta podobné zákazky je vždy velká ztráta. V Dukovanech může stát úplně jiný typ JE než je současná EDU. Koneckonců VVER-1200 se také liší.

   Smazat
 4. Myslím, že USA přistupují k Rusku tak nějak jako k Sovětskému svazu. Někdy se mi zdá, že oni vůbec nerespektují, že Rusko je silně kapitalistický stát, zemí oligarchů, kteří drží ve svých rukou značnou část majetku Ruska. Ruský obyčejný člověk není závistivý, dokáže se neskutečně omezit a světe div se, oligarchů si svým způsobem váží, ne jako u nás, kde by někteří nejraději znárodnili majetek Babišovi. Je ochoten pro svou vlast položit život. Putin vůči boháčům používá politiku cukru a biče. Rozhodně ti chytří proti Putinovi a své zemi nepůjdou, protože u hranic slintající Američan by je mohl o jejich neskutečné bohatství připravit. Rusko nikdo nerozloží. Jen dodám, že majitel Chelsea Londýn Abramovič má nejdražší jachtu světa za miliardu dolarů. Proti své zemi nepůjde ani Pravoslavná církev. A použít Navalného jako nějaké beranidlo? Směšné. A ty pindy co tady má proti rusku omezenec Kačer-unkrovn Rusům určitě neublíží. Rusko se proti případnému nepříteli, který by jim chtěl jakýmkoliv způsobem ublížit, spojí! Naopak, ke svým přátelům se chovají velmi srdečně a vstřícně a až naivně důvěřivě. Nepovažuji Rusko, za našeho nepřítele, výdyť na naši zem nemá žádné požadavky, nic od nás nechce(co taky?), ničím nás neprovokuje. Navíc jsme jim jak politicky tak ekonomicky zcela u p..ele, což Putin již ve svých projevech někalikrát naznačil. Rozhodně mě Rusko nijak netrápí, jako třeba některé(ho) tu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dodám! Jakov Kedmi určitě ví, jaké je propojení ruských oligarchů s Izraelem a ten by si jistě nepřál nějaký zmatek v Rusku. A Izrael je mocnější než si myslíme, Jakove, že?

   Smazat
 5. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!
  RF už natolik zesílila vojensky, že jde ze strany USA pouze o okopávání kotníků!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. unknowne, jak ty to děláš, že pořád vedeš v závodech o největšího vola. nenadávej, nebo tě zase smažou. Řeč je o DLUHU! A ten má Rusko zanedbatelný. V řádech % HDP. USA v biliónech (ne miliardách, jak je nazývají, ale opravdových biliónech) USD. Jedině fakt, že je USD světovou měnou, přes kterou se přepočítávají mezinárodní obchody drží Ameriku nad vodou. Jakmile by nějaká velká ekonomika přešla na jinou měnu, USA okamžitě končí. A Američani to dobře vědí. Jakmile Husajn nebo Kaddáfí prohlásili, že končí s UDS měli na krku okamžitě demokracii v podání US Army a pro jistotu i oprátku. A tady hrozí nebezpečí, že se dvě světové ekonomiky domluví a obejdou USD. A strhnou lavinu. proto ta zuřivost. Proto ten odpor proti SP II. Ne kvůli plynu (Američani nakupují LPG v Rusku zcela otevřeně) a už vůbec ne kvůli Ukrajině. Ale aby se Němci nedohodli s Rusy o platbách v EURO. Proto to harašení zbraněmi na jedné straně, ale strach. Proto se USA neodvážily odříznout Rusko od SWIFTu, proto se neodvážily odpojit mu internet apod. Rusko dalo jasně najevo, že je i na toto připraveno. Mají vlastní platební karty, vlastní systém převodů plateb a připraveny servery a spojovací kanály pro svůj internet. zatím se jim vyplatí být v americkém systému, ale to nemusí být pravda už třeba z za rok, za dva. proto ta snaha o likvidaci Putina a pláč pro ožralou trosku Jelcina.

   Smazat
  2. Pane Danny, víte že hazite hrách na stěnu? Co tomu primitivnímu človíčkovi chcete vysvětlovat??? Nechte ho jeho osudu! VIP 👎

   Smazat
 6. Jakov Kedmi je bývalý šéf tajné služby Izraele. To co říká
  je dnes dvojnásob výbušné,protože Izrael má o USA opravdu
  intimní informace. Organizace převratu v Rusku je nejlevnější pokus o porážku Ruska. Ten úmysl je ovšem dokladem zkaženosti USA i toho ,že je v koncích když tak veřejně vyšiluje a eskaluje tak šílená rizika války. Copak se USA nemůže chovat rozumně ? Myslí si ušáci, že Rusko i Čína budou na jejich agresi a nepřátelství s kterým otravují celý svět jen koukat ? A co na hrozbu války řeknou Američané ? Ve světě se to posírá protože už probíhají přípravy.( Viz. taneček kolem stavby Jaderky v ČR). Kordon států kolem Ruska už je vybaven Petříčky,kteří jsou součástí plánů na spuštění konfliktů na hranicích Ruska,Ukrajiny,Gruzie a Pobaltí. Petříčci na
  Ukrajině v Gruzii i Moldávii jsou připraveni to spustit nějakou provokací.
  Pravděpodobnost ,že dojde ke konfliktu v Podněstří je skoro
  100%. Rusko přepadení tohoto odlehlého území mezi Ukrajinou a Rumunskem kam se stahují konvoje NATO nemůže zabránit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byvaly sef tajne sluzby Izraele? A ktere? Anebo jsi se spis probudil s rukou v nocniku?

   Smazat
  2. "A které" ? Tak si to ověř blbe. Nejde o tvůj zakaděný nočník, ale o to co Kedmi říká. Je to informovaný borec.

   Smazat
  3. Unknown, ona moc tajná nebyla, jednalo se o Nativ. V utajení pracovala jen jednu etapu. Ještě stále existuje, ale otázka dokdy.

   Smazat
 7. Já mám pro sebe univerzální vysvětlení. Když se nedaří, tak se hledá nepřítel a na toho se všechno svede. Platí to jak v USA, tak u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když dochází argumenty nastupuje hrubá síla. Válka je jiný způsob pokračování politiky, Lenin. Proč myslíš, že je tady kačer tak sprostej?

   Smazat
 8. Když chce někdo někoho napadnout, měl by mít taky minimálně 75% podporu svých obyvatel. Má k tomuto aktu takovou podporu obyvatel Ukrajina, pobaltské státy a ostatní postsovětské republiky, jejichž lidé spíše litují odtržení od Ruska? Kdyby byly nahnáni do války bez podpory obyvatel, mohou pak očekávat protiválečné nepokoje ve vlastních zemích. Hitler měl skoro 90% podporu obyvatel a tu už zřejmě nikdo nepřekoná.VIP 😐

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle pravda, jenomže v tom fašistickým Usrálkově, vážně již dochází čas.
   Quo vadis člověče.

   Smazat
  2. Otazník na konci, nemehlo.

   Smazat
  3. Podlé průzkumů, už nevimjakéagentury, má prý válka na Donbase podporu až u 42% obyvatel Ukrajiny.

   Smazat
 9. Hlupče, kdo z pobaltských republik lituje obdržení od ruska, nikdo, jen rusák, který byl do těchto republik nacpan Stalinem.
  Proč lžeš??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co mají pobaltské země, co rusko nemá???Jediný jejich význam byl strategický jako nárazová zóna pro případný další pokus západu o dobití Ruska. Dnešní stav těchto zemí je žalostný, v podstatě je Západ musí živit. A to ani nemluvím o obrovském odlivu obyvatel, kdy zmizelo z daných zemí minimálně 1/3 obyvatel. Západem dosazené vlády pak melou stále tu samou písničku. Rusku dnes tato situace v reálu vyhovuje, protože je nemusí živit a prodávají jim plyn a ropu za světové ceny. Kde jsou ty časy, kdy jsme jezdili do Bulharska přez Ukrajinu a tankovali tam za 10kč litr. Dnes mají už všichni západní ceny a platy východní. To je tedy výhra. Odstěhuj se tam:o)

   Smazat
 10. Jsem rád, že už na toho primitivního pablba, co sem chodí opruzovat a urážet, nikdo nereaguje. Aspoň to, když už ho admin neumí bloknout.

  OdpovědětSmazat
 11. Rusové jsou asi tak 1000000000x chytřejší, než kovboj. Nemám o ně strach. Strach mám z těch agresivních nenažranců, kteří nesnesou nemít 18 koupelen a 10 osmilitrových aut! Plýtvají víc, než celý svět dohromady a svět jim to platí! Musí už padnout na držky, zmrdi!

  OdpovědětSmazat
 12. USA je něco jako 3x propadlý blbec na zdš a terorizoval slabší. Aby měli klid, podlézali mu a dávali mu své svačiny!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je mi moc lito, ze te v pomocne skole terorizovali:-)

   Smazat
 13. Americký agent s mapou na hlavě měl dávno hnít v hladomorně! A nejen on a nejen v Rusku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tobě zase asi cokoliv jako poklop do hlavy chybí.
   Ženy nový hown?

   Smazat
 14. V Česku je již v provozu pět linek na výrobu respirátorů, které získala vláda darem od Tchaj-wanu. Další dvě fungují v pražských Kunraticích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že se pinďa ze senátu nepochlubil a pověřil tebe!?

   Smazat
 15. https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/106247/dana-drabova-rusko-bych-z-tendru-na-dukovany-vyradila-chce-nas-zpet-do-sfery-vlivu-je-to-jako-se-sputnikem-v.html

  OdpovědětSmazat
 16. Sputnik se bude vyrabet v Osvetimanech!

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prymula-exministr-sputnik-v-vakcina-ockovani-poradce-zeman.A210330_153408_domaci_klf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velice se podivuji Unknownovi , alis Indický běžec, že sem něco píše, když ví, že bude během hodiny smazán!! Jde o psychickou poruchu, tento patologický,prolhaný a sprostý grafoman, je praktickou ukázkou duševního onanisty , kdy mu dělá potěšení, jak "trpí" , když provádí sebemrskačství a potom může vykřikovat svoje sprosťárny!! On jenom v roztoužení duše čeká, až bude smazán a dojde u něj k patologickému orgasmu a uspokojení!

   Smazat
 17. https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/106247/dana-drabova-rusko-bych-z-tendru-na-dukovany-vyradila-chce-nas-zpet-do-sfery-vlivu-je-to-jako-se-sputnikem-v.html

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodný člověče, nech toho blba na pokoji. Živíš ho tím že na něho reaguješ a zbytečně tady zasíráš diskusi.
   Těch tvých reakcí je už víc než jeho žvástů.

   Smazat
 19. Pane Hodny clovek, ja velice privitam vyrobu sputniku na farme v Osvetimanech. Snad se nechcete nechat ockovat nekvalitni americkou vakcinou? V Osvetimanech na farme maji velike zkusenosti s biologickou vyrobou a Osvetimany se stanou novodobymi Slusovicemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:11
   AstraZeneca je zajímavý problém. Asi to nebude špatná vakcína, ale můj selský rozum chápe poslední reakce (její zastavení v Německu a její pravděpodobné přejmenování), jako přiznàní, že aplikace je omezena věkem občanů. Trochu mne mrzí, že podezření je se vší vehemencí vyvráceno autoritami, jak EMAou, tak naším MZd. Zrovna tak je v nemilosti Sputnik. Chápu i z nouze účelné prodloužení doby pro přeočkováni, ale snad jsou si odborníci vědomi, že jde o porušení doporučené limity od výrobce a za následek pak bere odpovědnost náš stát. Jsem tímto jednáním, slušně řečeno, znechucen, stačila by pravda.

   Smazat
  2. P.S. potvrzeno.
   V Německu Astra jen na vlastní odpovědnost !
   Firma Astru přejmenovala na Vaxzevria !
   U nás ticho po pěšině....

   Smazat
  3. Byj jsi unkhovní idiote v Osvětimanech? To je prdel u Kyjova.

   Smazat
  4. Byj jsi unkhovní idiote v Osvětimanech? To je prdel u Kyjova.

   Smazat
 20. Vsechno, co prislo z Ruska, stalo za hovno. Usanky, valenky, rubasky, scot, moskvic, holici strojky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náhodou ten ruský holicí strojek jsem podědil po tátovi ale funguje dodnes. Mám ho v práci a holím se s ním celkem pravidelně. Je starý už asi 45let a stále je funkční bez výměny planžety. A teď mi ukaž chytráku jaký dnešní přelomový holicí strojek ti vydrží celý život. Vždyť je vše dělané, abys stále na to něco kupoval a když tě to přestane bavit, koupíš nový a tak stále dokola, aby ekonomika nevyschla. Doma mám sice Philips ale je to už několikátý. Nejvíce mě fascinuje, že se u toho ruského nerozpadá ani kabel. Izolace nevykazuje ani praskliny, ani netvrdne. Čím to asi ty mozku světa může být.

   Smazat
  2. Za hovno stál jedině tvůj věčně ožralý fotr Bangladežo unkhovne, jeho genetický materiál po incestu byl hodně nekvalitní, máti 12 letá retardovaná Aranka. Pak už jen v porodnici zachránili potrat a výsledek jsi ty.

   Smazat
 21. Kdo z vas doma pouziva doma nejaky rusky prumyslovy vyrobek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Mám doma ruský šrotovník na obilí a je natolik silný, že s ním beru i kukuřici. Používám ho hodně let a stále funguje bez jakýchkoliv oprav. Už když jsem si šrotovník vybíral, dal jsem přednost masivní kovové konstrukci, před plastem. Jmenuje se Ural.

   Smazat
  3. My jsme na žigulovi 1200 sjezdili skoro celou východní Evropu. Měl jsem menší obavy než teď na elektronikou prošpikovných moderních autech. Zvlášť v oblastech, kde se nechytá GSM anebo je nějaký jiný problém s komunikácí a musíš si poradit sám.

   Smazat
  4. Makovice, kdysi jsem mel BMW 600 se sajdou, kdyz jsem vylagroval motor, tak spraveni bylo nemozne, ale kama mi tenkrat poradil tam dat motor z M 72, 750 ccm.

   koupil jsem tedy v Mototechne na Zizkove inkurantni cili vyrazeny ruske vyroby (kopie BMV) ktery mel najeto 150 000 km, pasoval tam presne, jen jsem musel mezi motor a prevodovku dat 6 podlozek (klikova hridel do spojky byla o 2 mm delsi) a pak jsem jezdil se sajdou jeste nez jsem zdrhnul v 68

   Smazat
  5. Ale Mengele a dalsi prezili a odesli pracovat do USA.
   A je to videt.

   Smazat
 22. Sputnicok by mohli vyrabet bacove na slovenskych kolibach. Jaj! Jebem ti Mariju:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Chudák Mária, který by s takovým lobotomem unhovnem šla. To bude teda matroš...

   Smazat
 23. Ta zášť vůči Rusku je stále udivující. Kdysi jsem byl za mlada také Američan z Vysočan. Vše Americké bylo logicky nejlepší na světě. Pak ale postupem času a se získanými vědomostmi, se člověk musí až stydět. Americe svědčil dvoupolární svět. Bylo to jako když bráchové navzájem inspirují a snaží se být lepší, jak ten druhý. Jakmile ale zmizel východní blok ze světové scény, šlo to se Západem z kopce. Už se nepotřebovali přetvařovat a natvrdo shodili svou masku. Nikdo netvrdí, že Amerika světu nic nedala. Ba naopak byla v té době inspirující v mnoha směrech. Dnes ale už nic z toho není pravda. V USA je prostě mnoho vlků lačnící po laciné kořisti a když ji nemají, požírají sami sebe. Nic z toho, co jsme kdysi na USA obdivovali nezůstalo. Ve všech směrech to šlo do kopru až na malé vyjímky. Dnes už udržují své stádečko jen pomocí nenávistné a doslova lživé propagandy. V mé rodině dělalo mnoho lidí pro Uran. Viděli jsme smlouvy, viděli jsme vlaky s uranem mířící do SSSR ale rovněž jsme viděli, co nám vraceli. Kupříkladu na toto téma mohu tvrdit, že jsme na těžbě uranu rozhodně neprodělali. Obchod probíhal výměným způsobem. Asi jako když si neumím a ani nemám technologii na vypálení slivovice a tak dovezu své naložené švestky do palírny, kde mi z mého materiálu vypálí dobrou slivovici se zárukou kvality. To jest, že po požití nebudu potřebovat bílou hůl a transplantaci jater. Identicky probíhal obchod s Ruskem v rámci uranu. My jim dodali pár kilogramů uranu a oni nám výměnou dodali uranové tyče do našich elektráren a samozřejmě i technologii do samotné elektrárny. Dodnes slyším, jak nám uran kradli. Není to pravda!!! A takových sprostých lží tu koluje mnoho, aby mělo západní stádečko stále bojovou náladu. Kdyby ale měli potřebné znalosti, které jim bohužel nikdo nenaservíruje na podnose, věděli by kupříkladu, kde vznikla metoda svařování hliníku, proč byla tak průlomová, jakým způsobem byla získána a okopírována USA a na jakém základě funguje páteř letectva USA. Stačí se podívat na ty letadla a srovnat je s daleko staršími z Ruska. Ta podoba je přímo omračující. A tak by se dalo pokračovat dále, proto ten úporný strach z Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. No, sice jsem psal, že si nechám vypalovat vlastní v palírně, což není nikterak levné. V mém případě platím palírně 190kč za litr a to nepočítám náklady s naložením švestek, čas na oddělení pecek a benzín na odvoz do palírny. Výsledkem je ale lahodný mok 52%, po kterém nebolí druhý den hlava a játra po požití si přímo zpívají. Patoky, které se prodávají, nechávám lidem, jako jsi ty:o))) Jinak tvé jednoduché myšlení s tou emigrací je fakt super. Chtěl bych mít tak jednoduchý život. Nějaká emigrace nemá s tím, co jsem psala, nic společné. Já na Západě byl a pracoval. A představ si, že jsme se postupně všichni vrátili. Prachy totiž nejsou vše a nakoupíš za to jen materiální požitky. Mimochodem bylo super zažívat prakticky všude, že jsem z východu. Ten pohled z patra mi fakt nechybí. A pokud se ty honíš za větrnými mlýny, je to čistě tvůj problém. Antidepresiva a prášky na potenci to jistí:o)

   Smazat
  4. Marco, dobrý kvas ze švestek to je špička mezi pálenkami. Já pálím jednou za pár let oskoruši, v obecní plynové palírně a sám si ten proces řídím.

   Smazat
  5. Na veletrhu tenkrat byly vystaveny Sovetske hospodarske stroje, no hnus, nezahlazene svary, hlavicky sroubu nesrovnane, proste smejd.... po prijezdu za more v 69 jsem videl hospodarske stroje USA a Kanady... nezahlazene svary, hlavicky sroubu nesrovnane, proste krasa

   Smazat
 24. Jaképak 3 roky? Bidenova administrativa nemá ani rok, aby něco vykouzlila a upletla z hovna bič. Sleduji komentáře vnímavých ruských blogerů žijících v USA. Jak popisují kroky tamějších bolševiků dne za dnem? Žesť!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.