Reklama

sobota 20. března 2021

Král předčasně korunovaný… a hlava mazaná! Proč jsou Piráti zrádným lákadlem a falešnou vábničkou nejen na levicového voliče

Marek Adam

20. 3. 2021

Nomen omen. Tak si říkají Piráti. Piráti se živili… čím? Aha, už vím. Tím, že kradli! Jeden slavný pirát, jmenoval se Francis Drake, byl dokonce samotnou anglickou královnou Alžbětou povýšen do šlechtického či rytířského stavu. V kapitalismu (už i v tom raném, ale rovněž v dnešním, korporativním) se společenská elita rodí ze zlodějských struktur. Kdo si toto uvědomí, pochopí nejen podstatu pirátů (i Pirátů), ale též podstatu soudobého - korporativního kapitalismu.

Existuje něco jako „efekt sněhové koule“. Valíme-li sněhovou kouli po sněhové ploše, nabaluje na sebe stále další a další sníh a stává se větší a větší. Na tomto principu dnes fungují neférové a podpásové předvolební statistiky.

Tak si někdy říkám, jestli by se předvolební statistiky neměly vůbec nedělat. Považuji je za manipulativní nástroj jdoucí proti přirozeným právům. Existuje přeci cosi jako zákon o rovném přístupu k právům a zákon o férových pravidlech veřejné soutěže. Podle přirozeného práva mají mít při každé soutěži všichni účastníci klání a priori rovné šance.

Předvolební soutěž se u nás již tradičně vyznačuje značnou pokřiveností. Vezměme v úvahu nerovnoměrnost zastoupení představitelů menších stran ve veřejnoprávní televizi. Kdo dnes platí předvolební reklamu „mainstreamovým miláčkům“? Odpověď na sebe přirozeně nenechá dlouho čekat. Přeci ti, za něž loajální „političtí slouhové“ kopou. Za koho kopou Piráti? Za český národ jistě

ne! Pokusím se vysvětlit, proč si to myslím, a nastínit vizi „pirátské budoucnosti“ - v kontextu „nového světového řádu“.

Nenechme se zmást pojmem „kolektivní vlastnictví“, tím, že jej zasadíme do paradigmatu, jak jsme jej znali z časů před rokem 1989. Tehdejší „národní vlastnictví“ totiž nemělo s novodobou pirátskou představou „globalistického sdílení“ žádnou spojitost.

Piráti totiž nemají s marxistickým pojetím vlastnictví pranic společného. Oni to nemyslí tak, že zespolečenštěný kapitál bude sloužit našemu člověku, jak to myslel Karel Marx. Vize Pirátů je taková, že lidstvo bude žít v jakýchsi komunitách a tento komunitní životní styl bude globalistickou multikulturní novodobou formou kolektivního, „sdíleného“ otroctví.

Pirátská ideologie představuje nebezpečí i v rozměru duchovním a rodinném. V pirátské vizi neexistují žádné národy, žádné kulturní ani biologické identity, žádné tradice, žádné individuální svobody, žádné tradiční hodnoty, žádná tradiční domácnost, žádná tradiční rodina. Žádná majetková práva, žádná duchovní svoboda jednotlivce!

Vlastníkem „sdíleného“ ani nebude, v případě vítězství Pirátů, český národ!!!

Můžeme si zkusit zasadit předobraz pirátského vládnutí do konkrétních politických obrysů. Představme si například, co se bude dít, jestliže se Piráti stanou vítězi příštích voleb. A teď si sami porovnáme, co z toho představuje lidskou a emancipující levici, a co nikoli! Pirátská vize však spíše připomíná naplnění antiutopických scénářů. Zatím vycházím z toho, co se dočítám na internetu. Uvědomuji si, že se jedná jen o „vrcholek ledovce“. O to děsivěji to na mě působí.

Svět podle Pirátů:

Nejprve dojde k získání ústavní většiny spojením Pirátů nejen se STAN, ale též s uskupením SPOLU. O ideologii dílčích subjektů přitom nejde, moc chutná silněji než ideály. „Pseudo-levicová vábnička“ vezme rychle za své!

Dalším krokem bude snaha o prosazení eura jako jednotné evropské měny. To zřejmě bude doprovázeno tlakem po zavedení tzv. bezhotovostní měny. Dojde k „odnárodnění“ peněz. Vadit bude jakýkoli vlastenecký symbol spojený s financemi.

„Odzbrojování obyvatelstva“ přijde jako třetí krok. Zbraně tedy zůstanou jen policii a armádě. Nebude to ovšem policie ani armáda, jak jsme ji znali z časů minulých. Spíše se bude jednat o ideo-policii a ideo-vojsko.

Nejzávažnějším bodem, jehož naplnění nás všechny může nevratně poznamenat, je pak otázka migrační politiky. S potenciálním nástupem Pirátů k moci hrozí odsouhlasení kvót k převzetí minimálně 200 000 migrantů z Afriky.

Tentokrát by se naše země nestala pouze „dočasnou přestupní azylovou stanicí“, nýbrž trvalým sídlem migrantů (Dohoda o jednotném azylovém zákoně). Řídicím centrem migrace bude - kdo jiný než - Německo.

Problém s ubytováním přijatých migrantů pirátská vládnoucí garnitura vyřeší propojením s bytovým zákonem, který stanoví „zákonnou“ plochu pro 1 nájemníka. Kdo má byt „jen pro sebe“ (třeba manželé v důchodovém věku), má prostě smůlu.

Vize orwellizace společnosti bude podpořena přijetím „digitalizačního zákona“ – digitalizace bezhotovostních plateb bude jen jednou položkou v celé sérii totálně kontrolujících mechanismů.

Virtuální dějiny pirátské vize ukazují též tzv. sdílenou ekonomiku. Prvním projevem jsou již dnes realizované „sdílené koloběžky“ – kde jinde než – v Praze. Sdílet se budou též auta, domy, zahrady, možná i manželé a manželky atd.

Kdyby se alespoň jednalo o „sdílení bohatství s korporacemi a velkokapitalisty“, to by nám bylo hej! Ale pro většinu národa je zamýšleno něco jiného: „sdílení v chudobě a v kolektivní bídě“. Dále dojde k „deprivatizaci“ posledních zbytků českých podniků - ve prospěch nadnárodního superkapitálu.

Najede se na tzv. zelený úděl a budou se postupně uzavírat jaderné a uhelné elektrárny (ty naše, pochopitelně).

Ještě více vroste vliv globalistických a protinárodních neziskových organizací.

Nakonec se, pod vedením Pirátů, zruší volby v tradiční formě, a hned poté se anulují i Dekrety prezidenta republiky (tzv. Benešovy dekrety).

A máme tu pod vedením / podvedením Pirátské strany nastolen nový „progresivistický“ orwellovský režim.

V říjnu půjde o všechno (budou-li vůbec volby v takové podobě, jak je dosud známe). Již teď varuji před tzv. korespondenčním hlasováním. Korespondenční hlasování představuje značné bezpečnostní riziko - je velmi zneužitelné k manipulaci s výsledky.

Než vhodíme volební lístek do urny, mysleme na to, že „volební urna“ by také mohla symbolizovat pohřbení národního státu a individuálních svobod.

Proto se domnívám, že Piráti nemají s autentickou, radikálně demokratickou, a od korporativismu osvobozující levicí - skutečně pranic společného!

 

55 komentářů :

 1. A proto, než půjdete k volbám zvažte možnost:
  Někdy je lepší vložit do urny politika než mu dát svůj hlas...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim s nazorem pana volebnho managera VLASTY.

   Predstava piratskeho rezimu se podoba spise predstave komunistickeho kapitalismu jaky se provozuje konkretne v Čine.
   Dokonce i podobna ideologie je tu po trockisticku prosazovana "dobra" nasilim nebot my sami obcane jsme jimi porucnikovani k jeste mensim platum,rezimu,ktery dava po orvelovsku dozor kamer nad nami,nyni vitezi tim,ze na nas poslal C19 miliardare GATESE,kteremu vsak Pirati odmitaji odejmout zdanenim 90% jmeni,ktere zcela otevrene pouziva k planu Piratu pozabijet co nejvice svych volicu.
   Proc Pirati nezboznuji radeji cara strejdu Putina,ktery ma skvely protijed SPUTNIk V,co jsou to za utrinosove,kteri prisli s "novou"ideologii,ktera je ve skutecnosti jeste vice stara jen v novem krutejsim obalu hodicim se ne do naseho statu,ale spise do Činy,kde prejdete ulici křive a naproti se objevi na obrazovce, ze vam ze socialniho konta strhnou body,aby jste pak nedostali koupit ani jizdenku na vlak a sedeli jako dnes s ucpanou pusou doma a cekali na mRNA injekci,ktera mozna za dva tri roky nejen nezabije ten C19 virus nebot jen vy sami se stanete resistentni,ale v dusledku neznamych dalsich ucinku budete podle planu GATES impotentni a bude vam delat pul seste!

   Smazat
 2. Prostě naprosto šílené!!! Sdílejte tento článek všichni v co největší míře!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se na ty kluky ušatý těším. Zažili jsme ledasco. Ale feťáka jsme premiérem ještě neměli. To bude podívaná, až pěkně zhulenej, bude řídit zasedání vládyČeské republiky. Vedle bude sedět nevychovanej spratek, co až v Parlamentu kajícně slíbil, že si bude platit vychovatele. (Do teď asi čistokrevné hovado) Družka toho spratka bude mít na starosti státní kasu, jako pornoherečka má určitě předpoklady. Zahraničí by mohla řídit ta euro poslankyně, co nazpívala tu krásnou píseň - drogy, drogy, drogy, kdy už budeme mít drogy.(nebýt Okamury tak už se jí to povedlo) Práci a sociální věci by mohla mít na starosti ta brejlatá mrňavá, co vysvětluje dychtivým studentům, jaké mají štěstí, že se mohou do konce života zadlužit. Černoušci prý takové štěstí nemají, a proto je musíme k nám dovézt a hezky přivítat. Co tam ještě mají za materiál ? Nikdo ? Tak přidat ODSSTANKDUCSLTOP-09, to není novej typ Žigulíka, to je slepenec hochštaplerů, kteří se museli spojit, aby měli vůbec šanci toho feťáka zvolit. Pak by to panoptikum mohl doplnit třeba ten pionýrkej vedoucí z ODS a jako poradce pro komunikaci by se hodil nemocnej Pavlík ze stejné tlupy. A od starostů, co se starostama nemají nic společnýho, ten vykulenej přerostlej chlapec co mu prý kryje záda Spejbl ze Suché Lozi. Za flanďáky je jistota ten sudeťák jak dotáhl toho chudáka strejdu, co to nakonec nepřežil. Tak snad, pro změnu, teď přijede ňáká teta. To bude panečku psina, to bude podívaná. (pro toho kdo tu nežije)

   Smazat
  2. Premiérem sice ne, ale prezidentem ano. A jak si panečku pokuřoval hašiš s dalajlálámou, což označil za meditaci. Dred prostě rád medituje, no.

   Smazat
  3. Tento zaprodaný a zpropadený národ...., si piráty plně zaslouží.
   A dobře nám tak...

   Smazat
 3. Volby byly a budou cinknuté.

  Miky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fašisté jsou spíše Ti Piráti a ještě k tomu mají zvrácené myšlení

   Smazat
 4. S piráty, teroristy a EU se nevyjednává, s těmi se bojuje !

  OdpovědětSmazat
 5. Jenže vyhrožovat tím, že Babiš je lepší než piráti nebo nějaká strana demobloku je zrádné. Babiš je stejné zlo jako piráti. A kdo si tohle neuvědomí - tak nás pošle do stejného pekla jako ti zas..ní piráti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veno
   a proc je Babis zlo? Snaz se mi to nejak vysvetlit ale bez nadavani a pitomosti

   Smazat
  2. Protože má v Německu velké nejen chemické továrny, pekárny atd...a pokud bude neposlušný,tak mu je Němci zavřou, nebude dal ani u nás dostávat obrovské dotace...
   Nadarmo není členem Aspen institutu...

   Smazat
  3. No to ma, takze se musi chovat jak Andula zpiva, ale to ho nedela zlo, je to jen pud sebezachovy, ovsem ten jeho "pud" nas stoji a bude stat, ze?

   Ale i kdyz je ze vsech premieru nejslusnejsi, (prec mne ze neni) tak lepsiho nenajdes

   Smazat
  4. 22.11
   Já si myslím že najdeš. Co by vám nesedělo na Okamurovi jako premiérovi? 6e se vám nelíbí? To mě také ne. Mě se líbí například doktor David. Jenže jeho si umím představit nanejvíš jako prezidenta (ale ještě lépe jako ministra zdravotnictví, ale jako premiéra? Nefungovalo by to. Premiér musí být dobrý řečník a buldozer - a to Okamura je. Proč myslíte, že by nebyl vhodný premiér?

   Smazat
  5. SPIRONe 20. března 2021 21:53jaké a jak velké má Babiš v Německu chemické továrny, pekárny atd.? Upřesněte. Vaše tvrzení je v rozporu s tím, co se mi podařilo zjistit (1,27 % aktiv firmy). Jsem zvědav, do jaké míry budete úspěšnější. Zdravím, JiH

   Smazat
  6. Unknown 21.3., 6.53 Babiš má v Německu miliardový dluh v eurech, který si vzal na budování evropského monopolu na chemická hnojiva. Tím se stal také evropským globalistou. V názvu té společnosti je rovněž Agrofert. Tím je vydíratelný a bude muset poslouchat, proto hraje dvojí hru, jednu u nás a jinak mluví v západní Evropě.

   Smazat
  7. Václave z Plzně, myslím, že se hodně pletete. Hodně. A je mi líto, že si výše popsanou hrozbu vůbec neuvědomujete. Všechny vami popsaná "zla" tradičních stran je skutečně slabounký odvar z toho, co reálně hrozí. Ta hrozba je horší než nacismus, a to už je co říct. Ale vy zjevně nemáte potomky, takže vám na nějakém blbém Česku vůbec nezáleží. Teď se už nemůžete pri volbách soustřeďovat jenom na to, jakou ten který politik přináší momentální výhodu pro vás, ale musíte se dívat za hranice. A vy to nevidíte. Navzdory tomu, že všude kolem vás vidíte samou až absurdní konspiraci, nečtete pořádně to, co máte napsané v blogu mimo hlavní proud. A proto se Matrix stále více a více posouvá je svému cíli.

   Smazat
  8. HeleVenco z Prazdroje, jeste jsi mi nenapsal proc Babis stoji za stejne lejno jako Pirati?
   Podle mne jen tak kecas protoze davat do hromady Babise a Bartose, kteri maji spolecne jen to "B" na zacatku

   Smazat
  9. Na Piráty se toho hrne mnoho najednou. Musí zvládnout nabídky Oligarchů, rozpory mezi svými menšími šéfy,
   jedovatého Hřiba v mizerné Praze,nepromyšlené návrhy vládě i kompromitaci tím,že spolupracují s mizernou ODS,TOP,Lidovci stejnými jako mizerné STAN. Netuším sám co z toho "kamarádění bude".
   Rozhodně ale nehrozí že "levicoví" Piráti budou řešit
   třetinové platy Čechů v EU,důchody, zdanění bank,oligarchů nebo církve. To není levicová strana to je pobočník světových bláznivých globalizátorů . Ti přece neřeší z čeho budou lidi v práci žít. A už vůbec je nezajímá důvod zbrojení velmocí které se zřejmě pokusí o další velkou válku a o přepadnutí Ruska z Ukrajiny a základen kolem Ruska.

   Smazat
  10. Basos
   On Venca to neví, on jenom vypouští smrádek kolem sebe.
   I když já Babiše taky nemusím ale na stupnici stojí celé kilometry nad smažkama.

   Smazat
  11. Problém je především v nevoličích.

   Smazat
 6. Ko a Nella Lisková má pravdu a teď stojí před soudem - žalivala jí pirátská Richterová, že prý neřekla to, co se tu píše....a ještě "srdceryvne" pirátka u soudu plakala...
  Hnus ..

  OdpovědětSmazat
 7. Však už jsem to psal ten hnus je nás schopen vyhodit z bytů a dát je migrantům. A také by měli konat lídři stran Klaus st nabízí spojení vlasteneckých stran. Pokud to Okamura odmítne tak taky může skončit nebo ho pyjáti zakážou. Dovezou si nové voliče a na nějaké volby můžeme zapomenout.

  OdpovědětSmazat
 8. 21:06 Václav z Plzně. Zdá se, že nemáte moc představivosti. To budete mrkat nad těma rozdílama. Četl jste vůbec ten článek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym
   Nečetl. Pro něho byl ten článek asi příliš dlouhý. K životu mu zjevně stačí, že nenávidí Babiše.

   Smazat
 9. Problémem ani nejsou Piráti jako takoví, protože i jejich volební preference mají svůj strop a sami vládnout nemohou. Problémem jsou ostatní strany tzv.
  demobloku, které jsou schopny spojit se třeba s ďáblem, jen aby se dostaly k moci. To nám ukázali už v Praze a loni v krajích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kubrt To se velice pletete to by jste měl číst co píšou ty jejich krávy. Které bydlí u maminky a nemají žádnou odpovědnost. Jsou šílení a nebezpeční s jejich sociálními experimenty. Parta smažek z kliniky.

   Smazat
  2. Unknown jste totální vymastěnec

   Smazat
  3. Marvel kráčí s dobou: Nový Captain America bude gay

   https://cz.sputniknews.com/svet/2021032013355320-marvel-kraci-s-dobou-novy-captain-america-bude-gay/

   Smazat
  4. cablíku 2:59
   To si taky myslím. Měli bychom sakra mobilizovat.

   Smazat
 10. Ještě bych přidal jeden bod. Pokud se Pirátům podaří to, co píšete, potom nutně nastanou situace srovnatelné se současným předměstím Pařiže (války gangů, drogy, pouliční násilí)a dojde k nehezkému procitnutí těch, kteří jim dali svoje hlasy. Samozřejmě se to pak projeví na jejich preferencích. Myslím si, že oni to už dnes dobře ví, ale týkat se jich samotných a jejich rodin se to nebude z jednoho prostého důvodu - toto bude totiž pro ně ten opravdový začátek jejich vlastní politické kariéry - v orgánech EU. Za "zcivilizování"(islamizaci)Čr budou odměněni, a ti, se kterými dnes na západě tiše spolupracují, jim to zajistí.
  Tedy onen další bod - o politickou kariéru těchto dnes mladých lidí bude po jejich "práci" postaráno přímo v bruselských institucích EU.
  Ano, dovedou nás na stav současného západu - nakonec ani svým naivním voličům lhát vůbec tedy nemusí.

  OdpovědětSmazat
 11. odkaz na hodnocení Pirátů

  https://www.youtube.com/watch?v=rCEWjxSKwg0

  OdpovědětSmazat
 12. Levice v současnosti neexistuje. Všechny současné partaje jsou pro kapitalizmus, jen se liší v míře solidarity. Piráti jsou zdegenerovanou formou fašizmu. V současné situaci skutečně je Babiš pokud by byl v koalici s SPD nejlepší možné řešení. Zákony a celý státní aparát je nastavený proti zájmům občanů ČR a revoluci neočekávám.

  OdpovědětSmazat
 13. Ano, tak je to plánováno. A k tomu byla tato mladá generace delší dobu také vychovávána. Zespolečenštěny nebudou korporace, jak chtěl Marx, ale obyčejní lidé. Proto to není marxismus či neomarxismus, jak se často používá. Nebudete nic vlastnit,auto, chatu, dům , byt, motorku či bycykl, budete sdílet, a to i s novými evropany. Tito noví evropané dostanou i s pomocí neziskovek větší práva vůči původním evropanům, aby vás mohli držet ve strachu. Peníze budou převedeny do elektronické podoby. Budete na každém místě sledováni a hodnoceni a pokud nebudete dobře pracovat a poslouchat jak se patří, peníze vám zablokují a budete mít hlad. Prostě novodobý koncentrák.

  OdpovědětSmazat
 14. Máte nedorozumění se svým milencem, které vedlo k rozchodu, a pokusili jste se s ním smířit, ale nedává vám pozitivní odezvu a máte pocit, že se ve vašem vztahu něco nedaří a potřebujete rychlé řešení , kontaktujte Dr. Ajayi ještě dnes a postarejte se o to, aby se váš milostný život vrátil k tomu nejlepšímu s vaší bývalou, Dr. Ajayi mi pomohl obnovit mír v mém domě, protože můj manžel mě opustil po dobu 9 měsíců a žil s jinou ženou a nikdy Vraťte se domů, ale s pomocí sesilatele kouzel Dr. Ajayiho se vrátil domů po 3 dnech poté, co Dr. Ajayi provedl silné kouzlo obnovy. Pokud tedy potřebujete rychlé řešení ve vztahu nebo manželství pomocí kouzelníka, kontaktujte Dr. Ajayiho nyní na e-mailu: drajayi1990@gmail.com nebo Viber / Whatsapp: +2347084887094

  Může také provést následující kouzlo níže
  1. Loterie kouzlo
  2 Kouzlo štěstí
  3. Kouzlo k výhře u soudu
  4. těhotenství kouzlo
  atd..

  OdpovědětSmazat
 15. Europoslanec Ivan David bije na poplach: Pirátský místopředseda EP podporuje zlodějinu obchodních řetězců

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021032113355895-europoslanec-ivan-david-bije-na-poplach-piratsky-mistopredseda-ep-podporuje-zlodejinu-obchodnich/

  OdpovědětSmazat
 16. Hodně mladých Čechů se nevyzná v dějinách natož v politice. Proto volí : zelené, věcí veřejné a posledně piráty. Babiš by měl jít do koalice s Okamurou,ksčm. Jinak to projede,mladých huliču - voličů bude stále víc a víc.

  OdpovědětSmazat
 17. Ty bláznivý havlojde-kde žiješ,že jsi neviděl sdílenou koloběžku či bycykl?

  OdpovědětSmazat
 18. Ještě něco SR v článku zapomělo uvést a to je taková maličkost, že se nastíněný scénář bude týkat pouze tzv. "spodiny", tj. drtivé většiny včetně vyšší střední třídy, která nemá velký majetek, tj. obyčejných lidí. Od určité úrovně už žadná "solidarita", sharing, rozmělňování rodin a jiné prasárny se konat nebudou. Právě naopak. Vznikne šedivá nešťastná zbídačená vrstva, pár drábů a malá pyramidka globální nesmírně bohaté vysoké šlechty s absolutními právy, jimž všichni slouží. Hurá do feudalismu!

  OdpovědětSmazat
 19. Mládež byla vždy blbá, prostě volská a kravská léta ..., a na blbost mládí je nejlepší lék sdílená fyzická práce !!! s těmi co dospěli !!, a povinost k budoucím generacím je vede v rámci přežití k zajišťování chodu společnosti devastovanou vládou zdegenerovaných nemakačenků a idiotů ..

  Normální "komunisticko socialistický" stát dokázal tu léčbu prací mláděže zařídit, hlavně pod vedením Koby a Klémy ..., mládež s radostí budovala, až se z ní kouřilo, i rodiče blbé mládeže uměli mladé blbečky a blbky fyzicky zaměstnat, aby dospěli v normální lidi ..

  Pirátům, infantilním nedospělým degenerátům tu léčbu prací budoucí vývoj zajistí, za blbost se vždycky platí ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže z uvedeného vyplývá doporučení .., zrušit a zakázat neziskovky a podobné západem a degeneráty podporované instituce, kde líná a "přechytralá" blbá "pirátská" mládež jenom parazituje, a nahradit je pracovními ziskovkami, kde se bude mládež připravovat k obraně státu a bude fyzicky pomáhat jako pracovní zálohy při problémech v zemědělství, potravinářství, zdravotnictví, sociálních službách a pod., ono je to pirátství přejde ..

   Postupovat po vzoru Izraele ..., když už mu lezeme do řiti a máme ho za vzor ..

   Smazat
  2. 13.34 Unknowne mládežníku, já jsem byl také mladý a i trochu blbý, tak neurážím mladé, urázil bych taky sebe ..
   Jednoduše se snažím poradit mladým, aby se brzy blbosti mládí zbavili a konečně se z nich stali dospělí lidé ..
   Hrát si na piráty můžou jenom děti ..

   Tvoje invektivy jsou zase jenom projekcí tvých problému na druhého, jako to podobně dělá staré hovado Biden, a mladá hovádka jako ty mu v tom fandí ..

   Smazat
  3. Ale podle toho, koho volí, se titulování některých mladých ani moc nedivím. Lidi se zkušenostmi, jako pan Maxim, nemusí být za každou cenu "korektní", že!

   Smazat
  4. Maxime souhlasím z každým Vaším slovem. Unknowvn 13:34 a další Unknovni jsou HOVNIVÁLOVÉ co se vždy spokojily s hovnama co na ně zůstaly v každém režimu. V mém rodě pracujeme na budoucností další generace a to se dnes vůbec neřeší. Mladí žijí ne ze dne na den, ale doslova z hodiny na hodinu. Stále pracuji a bojuji se současným parazitickým systémem.

   Smazat
  5. Maxime, bezva komentář! :-)

   Smazat
 20. Škoda, že se v politické debatě mužstva zabýváme podružnějšími tématy. Pár lidí občas se dotkne meritu věcí. Paw, J.J myslí v globálu. Chápu, že na celkový obraz Světa nemají, nebo si netroufnou schéma vyjádřit přesněji. Je jedno, jak se Matrix, ilumináti, vládnoucí menšina pojmenuje, jsme posouváni jako pěšci na šachovnici dějin v jejich zájmu a obětováváni. Pro nás asi bude jedno, jsme-lo bílí nebo černé figurky.

  Škoda, že šachové partie neznají teorie pěšců proti svým králům společně.

  OdpovědětSmazat
 21. Všem musí být jasno o co jim jde !

  Udělat z ČR v podstatě jednu velkou žižkovskou KLINIKU !

  OdpovědětSmazat
 22. Pane Povolný, co chcete rozebírat, nebo řešit na současném zdegenerovaném zvrhlém kapitalizmu? Pokud se nevyřeší pořádné omezování parazitizmu, tak se nic nezmění. Čínský model tady zavést nepůjde a Ruskému se bráníme zuby nechty a možná nás čeká pořádně zkurvená doba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pradědo, musíme to rozebírat, abychom věděli co chceme.

   Smazat
  2. MP 16:59
   To je pravda, ale aspoň víme a to zcela určitě co nechceme.!

   Smazat
 23. Skutečný levicový volič je volit nemůže a nebude. Pseudolevicový ano, ale ten má k levicovému tak daleko, jako Kalousek ke slušnosti.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 25. Pirati jsou mor, to bez debat. Ale s tim sdilenim autor trochu ujel. "Sdilene" kolobezky patri nejake firme, to neni zadne sdileni mezi lidmi, ale normalni pujcovna. A v Praze uz jsou takto k dispozici i "sdilena" auta, ktera maji mimochodem povolene parkovat ve vsech modrych zonach v cele Praze.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.