Reklama

úterý 30. března 2021

Král předčasně korunovaný - Proč jsou Piráti zrádným lákadlem a falešnou vábničkou nejen na levicového voliče

Marek Adam

30. 3. 2021  NášRestart

Nomen omen. Tak si říkají Piráti. Piráti se živili… čím? Aha, už vím. Tím, že kradli! Jeden slavný pirát, jmenoval se Francis Drake, byl dokonce samotnou anglickou královnou Alžbětou povýšen do šlechtického či rytířského stavu. V kapitalismu (už i v tom raném, ale rovněž v dnešním, korporativním) se společenská elita rodí ze zlodějských struktur. Kdo si toto uvědomí, pochopí nejen podstatu pirátů (i Pirátů), ale též podstatu soudobého - korporativního kapitalismu.


Existuje něco jako „efekt sněhové koule“. Valíme-li sněhovou kouli po sněhové ploše, nabaluje na sebe stále další a další sníh a stává se větší a větší. Na tomto principu dnes fungují neférové a podpásové předvolební statistiky.

Tak si někdy říkám, jestli by se předvolební statistiky neměly vůbec nedělat. Považuji je za manipulativní nástroj jdoucí proti přirozeným právům. Existuje přeci cosi jako zákon o rovném přístupu k právům a zákon o férových pravidlech veřejné soutěže. Podle přirozeného práva mají mít při každé soutěži všichni účastníci klání a priori rovné šance.

Předvolební soutěž se u nás již tradičně vyznačuje značnou pokřiveností. Vezměme v úvahu nerovnoměrnost zastoupení představitelů menších stran ve veřejnoprávní televizi. Kdo dnes platí předvolební reklamu „mainstreamovým miláčkům“? Odpověď na sebe přirozeně nenechá dlouho čekat. Přeci ti, za něž loajální „političtí slouhové“ kopou. Za koho kopou Piráti? Za český národ jistě ne! Pokusím se vysvětlit, proč si to myslím, a nastínit vizi „pirátské budoucnosti“ - v kontextu „nového světového řádu“.

Nenechme se zmást pojmem „kolektivní vlastnictví“, tím, že jej zasadíme do paradigmatu, jak jsme jej znali z časů před rokem 1989. Tehdejší „národní vlastnictví“ totiž nemělo s novodobou pirátskou představou „globalistického sdílení“ žádnou spojitost.

Piráti totiž nemají s marxistickým pojetím vlastnictví pranic společného. Oni to nemyslí tak, že zespolečenštěný kapitál bude sloužit našemu člověku, jak to myslel Karel Marx. Vize Pirátů je taková, že lidstvo bude žít v jakýchsi komunitách a tento komunitní životní styl bude globalistickou multikulturní novodobou formou kolektivního, „sdíleného“ otroctví.

Pirátská ideologie představuje nebezpečí i v rozměru duchovním a rodinném. V pirátské vizi neexistují žádné národy, žádné kulturní ani biologické identity, žádné tradice, žádné individuální svobody, žádné tradiční hodnoty, žádná tradiční domácnost, žádná tradiční rodina. Žádná majetková práva, žádná duchovní svoboda jednotlivce!

Vlastníkem „sdíleného“ ani nebude, v případě vítězství Pirátů, český národ!!!

Můžeme si zkusit zasadit předobraz pirátského vládnutí do konkrétních politických obrysů. Představme si například, co se bude dít, jestliže se Piráti stanou vítězi příštích voleb. A teď si sami porovnáme, co z toho představuje lidskou a emancipující levici, a co nikoli! Pirátská vize však spíše připomíná naplnění antiutopických scénářů. Zatím vycházím z toho, co se dočítám na internetu. Uvědomuji si, že se jedná jen o „vrcholek ledovce“. O to děsivěji to na mě působí.


Svět podle Pirátů:


Nejprve dojde k získání ústavní většiny spojením Pirátů nejen se STAN, ale též s uskupením SPOLU. O ideologii dílčích subjektů přitom nejde, moc chutná silněji než ideály. „Pseudo-levicová vábnička“ vezme rychle za své!

Dalším krokem bude snaha o prosazení eura jako jednotné evropské měny. To zřejmě bude doprovázeno tlakem po zavedení tzv. bezhotovostní měny. Dojde k „odnárodnění“ peněz. Vadit bude jakýkoli vlastenecký symbol spojený s financemi.

Odzbrojování obyvatelstva“ přijde jako třetí krok. Zbraně tedy zůstanou jen policii a armádě. Nebude to ovšem policie ani armáda, jak jsme ji znali z časů minulých. Spíše se bude jednat o ideo-policii a ideo-vojsko.

Nejzávažnějším bodem, jehož naplnění nás všechny může nevratně poznamenat, je pak otázka migrační politiky. S potenciálním nástupem Pirátů k moci hrozí odsouhlasení kvót k převzetí minimálně 200 000 migrantů z Afriky.

Tentokrát by se naše země nestala pouze „dočasnou přestupní azylovou stanicí“, nýbrž trvalým sídlem migrantů (Dohoda o jednotném azylovém zákoně). Řídicím centrem migrace bude - kdo jiný než - Německo.

Problém s ubytováním přijatých migrantů pirátská vládnoucí garnitura vyřeší propojením s bytovým zákonem, který stanoví „zákonnou“ plochu pro 1 nájemníka. Kdo má byt „jen pro sebe“ (třeba manželé v důchodovém věku), má prostě smůlu.

Vize orwellizace společnosti bude podpořena přijetím „digitalizačního zákona“ – digitalizace bezhotovostních plateb bude jen jednou položkou v celé sérii totálně kontrolujících mechanismů.

Virtuální dějiny pirátské vize ukazují též tzv. sdílenou ekonomiku. Prvním projevem jsou již dnes realizované „sdílené koloběžky“ – kde jinde než – v Praze. Sdílet se budou též auta, domy, zahrady, možná i manželé a manželky atd.

Kdyby se alespoň jednalo o „sdílení bohatství s korporacemi a velkokapitalisty“, to by nám bylo hej! Ale pro většinu národa je zamýšleno něco jiného: „sdílení v chudobě a v kolektivní bídě“. Dále dojde k „deprivatizaci“ posledních zbytků českých podniků - ve prospěch nadnárodního superkapitálu.

Najede se na tzv. zelený úděl a budou se postupně uzavírat jaderné a uhelné elektrárny (ty naše, pochopitelně).

Ještě více vroste vliv globalistických a protinárodních neziskových organizací.

Nakonec se, pod vedením Pirátů, zruší volby v tradiční formě, a hned poté se anulují i Dekrety prezidenta republiky (tzv. Benešovy dekrety).

A máme tu pod vedením / podvedením Pirátské strany nastolen nový „progresivistický“ orwellovský režim.

V říjnu půjde o všechno (budou-li vůbec volby v takové podobě, jak je dosud známe). Již teď varuji před tzv. korespondenčním hlasováním. Korespondenční hlasování představuje značné bezpečnostní riziko - je velmi zneužitelné k manipulaci s výsledky.

Než vhodíme volební lístek do urny, mysleme na to, že „volební urna“ by také mohla symbolizovat pohřbení národního státu a individuálních svobod.

Proto se domnívám, že Piráti nemají s autentickou, radikálně demokratickou, a od korporativismu osvobozující levicí - skutečně pranic společného!60 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje "zpravy" jsou lži a zrada zralé nejen na žalobu ! Ty jsi kádr pro kandelábr ! Podobné psychopaty a zrádce bude nutno soudit, odsoudit a po právu popravit !

   Smazat
  2. Všichni víme co jsou pyjáti zač stačí co tu píší tihle slouhové slouhů. Strana bez programu která chce sloužit EU+NATO a plnit všechny západní šílenosti. SDÍLENÁ CHUDOBA PYJÁTSKÝ CÍL.

   Smazat
  3. Ještě jsem zapomněl dodat že pyjáti prosazují cenzuru a liberální diktaturu. Navezením hord migrantů bude časem konec Českého národa. Kdo chce do chalífátu tak ať je volí pak s nimi slimáci udělají krátký proces.

   Smazat
  4. cituji......"Piráti totiž nemají s marxistickým pojetím vlastnictví pranic společného."

   konecne to nekomu doslo, ale je treba aby do doslo i Prazakum, a to bude tezke, Privatizace zlomila ci vyhladila delnickou tridu v Praze, a to co zbylo, uz volit nepujde, a humanisticti studenti kteri Piraty miluji, se premluvit nedaji, takze je potreba "vypit kalich horkosti az do dna"

   to znamena Bartos jako premier, a nekdo ze Stanistu jako ministr vnitra, a pak ANO uvidite do jakeho hovna vas Prazska lepsoelita zatahla

   Smazat
  5. Presne pane C., soutez, mezi sluhama je bezohledna ,drobky z panskeho stolu a podrbani za usima je pro ne nejvyssi odmena a cil..
   Nekdy take pozvani, aby prisluhovali u nejvyssich panu a kriceli dolu na nas vsechno co maji prikazane..
   Lidskost, narod, sebeuctu, sve zivoty,nekonecne podlezani,piratske plazeni u necich nohou ,
   vymenili,tad.

   Smazat
  6. K porážce slouhů oligarchie v ČR chybí jen málo.
   Například v případě napadnutí Ruska na Krymu nebo válka v Donbasu může vést k zavlečení zemí vedených petříčky do šílené války v Evropě. Mnoha lidem dojde komu to slouží protože naše "elity" a zkažení zasvěcení politici budou tu hnusnou válku podporovat. Tím se odkopou. Češi nejsou pitomí a války právem nesnášejí.Je možné že se dost lidí vzpamatuje
   po první větší provokaci na hranicích Ruska v Podněstří nebo v Černém moři.

   Smazat
 2. Je evidentní, že v ČR budou snahy uskutečnit volební podvod stejný jako ve Fashingtonu.
  Lidé, uvědomte si, vůbec nezáleží, komu dáte svůj hlas. Ti kdo stojí v pozadí Covidu a všech ostatních řídícíh procesů, se budou snažit protlačit své loutky - Smažáky alias Piráty a spol.

  Tragédie našeho národa začala, když tři hlavní protagonisté "Sametového podvodu" - Havel, Klaus a Zeman- reinkarnovali liberální kapitalismus. Nejen že dopustili rozkradení naší země a vytvoření z ní protektorátu EU=IV.Reichu, ale vychovali i své ještě tupější nástupce, loutky, kolaboranty, zrádce, tuneláře a úchyly všeho druhu. Netušili však, že systém který reinkarnovali, je 100x horší než pokus o socialismus, a že je tento systém jako "děti" revoluce jednou dožene a sežere. Byl to záměr a cíl loutkářů v pozadí, aby všude v Evropě a USA přišli tzv. k moci ti nejtupější všehoschopní mladí infantilní degeneráti nebo dementní geronti, kteří zničí současnou civilizaci a ani si to nepřipustí a bude jim to i jedno. Takže zelenému šílenství infantilních nevzdělaných idiotů, migraci negrů a islamistů všech etnik, deviantům, izvaraščencům a úchylům se po nastolení vlády Pirátů, Modrých Strak, TROP09 a podobných zločineckých politických korporací otevírají dveře k definitivní genocidě a likvidaci našeho státu a národa ! Pokud občané dopustí tuto tragédii, tak si nezaslouží nic lepšího než zelený digitální koncentrák s věčně trvajícími pandémiémi , obohacený islamisty o jejich "super kulturu". Bude nastolen Nový světový řád, kde naše děti budou jen bezcennými otroky s čipovanými palicemi, bioroboti, kteří budou dost hloupí na to, aby chápali v čem žijí a bránili se a dost chytří, aby na tento zlořád pracovali. Bez změny SYSTÉMU stát i národ zaniknou.

  Pokud mladá degenerace bude volit Smažáky, STAN, ODS , TOP09 tak se dočká takové totality, že proti tomu byla doba Protektorátu mateřskou školkou. Zakáží jim všechno : cestování, auta, stavět domy, jíst maso, vejce, mléko a jiné "ekologicky závadné" potraviny, budou žrát jen GMO votruby, aby z nich byly ještě vypasenější vepři a prasnice, které si tak obludnou obezitou zadělají na smrtelné choroby, které je pošlou pod drn před čyřicítkou. Budou jen onanovat u obrazovek a rvát své miniaturní pindíky do nafukovacích Andul a babochlapi vyžrané jak jalové prasnice si budou frndy honit Robertkama i s vodotryskem. Pářit se budou s dalšími sedmdesáti pohlavími bez možnosti další reprodukce. (V takovém případě naštěstí, protože není třeba plodit další generace degenerátů).

  Digitální Dementi, kterým zůstanou jen jejich milované debilizátory=mobily, které budou dále zdokonaleny, aby jim mohli vyplachovat prázdné hlavy ještě efektivněji než dnes. Očipují je jak jatečný dobytek, zavedou povinné "vakcinace" proti dalším uměle šířeným epidemiém a zejména proti "nekorektnímu myšlení". A jako třešinka na dortu : Povinná eutanázie v 50 létech, aby nezanechali moc hlubokou úhlíkovou stopu. Bude to "dokonalý digitální koncentrák", jehož oběti budou takový "život" dokonce vítat. Budou mít co chtějí. Budoucnost patří jim. A dobře jim tak !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedovedu tak příkře soudit, taky jsem prošel pubertou, taky jsem chtěl opak toho co rodiče. Ale doba se se mnou nemazlila a brzy jsem musel dospět. Dnes tento tlak mladí nepociťují a je otázkou kdy dospějí. Virtuální realita, ve které žijí, nevyžaduje odpovědnost za sebe i za společnost. Piráti je přitahují věkem i zevnějškem a jejích politika asi nehraje velkou roli.

   Smazat
  2. Pan ANTIKAPITAL jeste nezpozoroval,ze dukazy pravdy jeho komentu

   uz Pirati pripravili ve spolupraci s hroznym kapitalistou,ktery vede nasi zlou vladu a ta spatne zvolena vlada uz pripravila zakon o ocipovani vsech domorodcu ceske republiky a to dalsim jejich spolecnym podvodem,ktery nikdo z ubohych jejich volicu doposud nezpzoroval nebot je to podvod podvodu,ktere dali ti zlocinci odsouhlasit hloupemu prdlamentu!
   Nebude potreba v tomto budoucim obrovskem koncenteraku banksteru uz vytetovat cislo na ruku,budete h nsit SEBOU CELY ZIVOT!

   Vymluvili se na EU,ktere chtelo POUZE strojve cteny kod,pdobne jako na pasu,ale POZOR ti podvdnici dali za nasimi zady tomu prdlamentu odsouhlasit ćip do obcanky s 10 otisky prstu,coz se dnes dela jen kdyz jste zločinec to


   na 87 schuzi 297 hlasovni 24.3.2021 v 16.21

   Zli kapitalisticti banksteri,kteri se pripravuji ukrast nam hotovost a nahradit ji plastik kartami,kdy budete jen zvirata,ktere musi dat najevo zda maji penize a odkud,co nakupuji kde chodi za milenkami,zda jsou komunisti a proti zlodejskym banksterum,zda se uz dali ockovat SPUTNIKEM V,ktery ty C19 viry zabiji,cislo bot a podprsenky zkratka dozor typu neomarxistickych trockistickch banditu,usilujicich o nase zivoty!
   To ze nikdy neprestanou pokud se jich nezbavime je vic jak jiste!
   Zubozena OS pry tzv obcanska spolecnost uz je tak lhostjena a hlupena GR TV,ze uz se ani nebrani a proto vsichni volici tohoto humusu krome SPD maji natahnout backory.
   Zachrani nas pani ANNA husita z KSH nebo antikapitaliste,kteri by museli masove vystoupit spolecne s avantgardou odporu proti nami zvolenym zlocincum nebo bude ta valka?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Paní Račice, my generace "bronťáků" jsme to s ochranou přírody mysleli vážně. Jak se to zvrhlo do politiky, myslím Zelené s Bursíkem, tak není co řešit. Příroda prohrává a zisk vyhrává, vždyť i ječící Gerta je falešná. Nakonec i my pamětníci jsme vmanipulování do honby za platem. Kdybych dnes měl 17let, tak ze zoufalství taky sedím jen u PC. Mezi mladou generaci najdeme i slušňáky, je mi jich líto, nemají skoro žádný výběr. Proto z jejich generace neberu jen jasnozřivé, všehoschopné a nepřehlédnutelné mladopolitiky. Kvůli nim nezatracujme všechny mladé. Nesnáším infekci boje generací mladých proti starým a naopak, vím že se to někomu hodí.

   Smazat
  5. Pani Racice,tady uz nejde o omlouvani postupu piratskych zlocincu

   deroucich se za kazdou cenu k moci,aby zbytku obcanu co nejvice uskodili!
   Jsou to dost pravdepodobne deti "zbohatliku",kteri dostavaji penize,aniz by hnuli malickem.
   Jejich "zamestnani"je diversant strujce rozvalu,anarchie,zniceni demokracie a pochod institucemi a nikdy se nebudou ohlizet na nic,jen,aby byli zvoleni!.
   Nikdy rovnez se nechystaji neco opravdu vytvaret a studuji naprosto nepotrebne humanisticke obory v nadeji,ze instaluji tzv "humanistickou diktaturu" ve sluzbach svych sponzoru BANKSTERU.
   Je treba jejich zdroje a taky zbohatle rodice zdanit co nejvetsi mirou,aby to jejich "delani bordelu"zaplatili v novem SOLIDARNIM STATE,kde se nesmi stat,ze se budeou vyhybat placeni a davat blbym ovcanum jen jednu tetinu platu a zbytek ukradnou.
   Toho zdaneni se ti diversanti obavaji a proto budou souhlasit s jakoukoli svinarnou a je omylem je "omlouvat".
   Jsou to a budou bezskrupulozni destruktori a protoze je jednoduche vse rozbijet hlavne svobodu a obcansku orimou demokracii UDELAJI JEN PRAVE TOTO a jeste to nazvou neomarxismem spojenym s dozorem v obrovske koncentacni tabore,kde vas identifikuji podle otisku prstu v obcance vsude a budou vas mit pod banksterskym dozorem.

   JEJICH CESTA MUZE BYT ZASTAVENA JEN SILOU

   vsude,kde se objevi a to i tady.
   Mozna uz vi,ze takova sila vznika prave transformacu OS na ČSV,ovsem pokud obcane ci dokonce SPD nesmi nebo nebude chtit, pak obcane budou trpet,tak jak jim to uz v Davosu rekl strejda PUTIN.
   Jen se podivejte na slovaciska,dostali suptnik zavreli ho do chlivku a vlada tam padla.
   Tady je videt jak si lze hrat s celymi narody a ono to zcela ocividne jde!

   Smazat
  6. Pane Krtečku,
   chyba je na straně politiků. Pochopte proč nechci mládež soudit jen za jejich nezkušené mládí a dělat z nich nepřítele. Piráti, to je jiná,
   to jsou politici a já jim taky nevěřím, nakonec podle plodů poznáte je. Zatím krom kritiky nic nepředvedli. Co opravdu nechci, je velmi zjednodušené házení všech na jednu hromadu a vytváření nepřítele z generace mladých.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  8. Pane Adonisi,nikdo tady nesoudi mladez,jak jste na to prisel?

   Tady pusobi nanejvys 6 priorit k ovladnuti sveta a prvni priorita je,ze system bez vaseho vedomi pusobi na tzv "mladez",ktera uz je vychovavana,aby se stala moznym vasim nepritelem.
   Doufam,ze vite co to je tech 6 priorit,pokud ano mel by jste si je tady radeji zopakovat nebo si myslite,ze ne?

   Pak budete omlouvat to,ze jste toto pusobeni nezpozoroval na nezkusenost svych potomku,ale to se budete straslive mylit a muze se stat,ze budete necekane v budoucnosti prekvapen s cim na vas jeste prijdou!

   Smazat
  9. Pane Krtečku,
   nemám záměr útočit a na vás obzvláště. Omluvte mou.omezenost, nevyznám se ve vašich prioritách. Buďte tak hodný a přibližte mi problém, třeba jaká priorita ovlivňovala moje mládí, vlastně generací dnešních rodičů.
   Díky za pochopení.

   Smazat
  10. Nejste omezeny Adonisi,primy odkaz mohu najit,ale zkuste si dat

   do hledacku"6 priorit(kategorii)zobecnelych prostredku rizeni lidstva"

   a neni to jak pisete moje,ale tak s vami manipuluji a vy to jak se mi zda mozna ani nevite!
   Pokud se vam to nepovede najit ozvete se a muzete i napsat a to nejen vy,ale i dalsi lidovi komentatori,pri dalsi prilezitosti jak jste tomu rozumeli...

   Smazat
  11. Pane Krtečku,
   díky, jdu hledat a studovat. Leč, to že každý dočasně vítězný systém si přisvojuje pravidla hry, výuku dorostu a zasahuje od školství, přes kulturu až po "spravedlnost" je mi jasné i z historie. Ale teď jdu vážně studovat priority.

   Smazat
  12. Pane Adonisi,jen klid zadny stress,my volici jsme vecni zvlaste kdyz se srotime v ĆSV

   pokud budete i vy podporovat vznik doposud nevidaneho SOLIDARNIHO STATU viz navrh Programu, svobodu a primou demokracii podle obcanstva a volicstva,pak budou vsichni domorodci i bohati a budou vykukukovatt jako sousede z drahych mercedesu na baterky.
   Kdo do nich doda elektriku nebo baterky na to jsem jeste stale zvedav.
   No co neni muze byt!

   Smazat
  13. Krtečku, přečteno, přemýšlím.

   Smazat
 3. To je hnus a souhlasím s článkem četl jsem plán NWO to nejsou bláboly ale varování co by mohlo být. Každý ať se zamyslí jak chce žít.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Kdo četl knihu "451 stupňů Fahrenheita" od amerického spisovatele Raye Bradburyho, ten ví své a umí si tuhle černou budoucnost představit. Doporučuji přečíst všem - původně fantastický román z daleké budoucnosti, dnes pomalu a plíživě skutečnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě bych k tomu přidal velice čtivý Washingtonský dekret od Jussi Olsena. Co předvídá ve své knize je v Americe ostatně už na spadnutí.

   Smazat
  2. 10.49. 21.44. Oba dobré. Ten washingtonský dekret už je dyl, co jsem, četla, byl o tech zločinech, co se množily, a tim ovlivnění veřejného mínění? Jestli je to on, tak to se da doporučit, ale nasadí brouka do hlavy. I krátká farma zvířat nebo bila nemoc jsou vlastně pořád aktuální. Pekneho aprila!

   Smazat
  3. 8.58

   Tak tak. Ale hlavně o tom, jak se dají v USA zneužít stávající zákony ani ne tak k vládě diktatury, jako spíše k vládě tyranie a také k čemu by mohly posloužit koncentráky které zbudovala, a udržuje, FEMA, z nich nevětší, na Aljašce, má kapacitu pro deset milionů "nepřizpůsobivých".

   Smazat
 6. Článek ale neříká nic o tom, proč jsou piráti tak přitažliví pro mladé? Lidé zralejšího věku, kteří jistě tvoří většinu zdejších čtenářů a diskutujících budou mít k nim drtivou povětšinou odmítavý postoj. Např. můj syn je taky volil, když mu bylo 25. Ale stačily nějaké dva roky, aby přiznal svůj omyl. Mladí by měli promluvit o tom, co je k pirátům táhne. Tak spusťe, mládežníci! Nestyďte se!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:35 ano taky bych rad vedel cim ty mlade lakaji? ze by legalizaci huleni "travy?"

   Smazat
  2. 11:51, taky na trávu. Pak taky Bartoš má kchůlový dredouše a vohoz. Zároveň umí mluvit, to mu ide dobře. Co je víc potřeba?

   Smazat
  3. 18:16 jo a pirati hlasi migrant do kazde rodiny! duchodci mate nadmerny byt? mazejte do starobince potrebujeme byt pro nase pratele migranty😂😭😭🤑😎

   Smazat
  4. 19:08 tohle příznivce vrchního dredouše láká taky. Je to děsně kchůlový a hlavně světový. Proč by Praha nemohla mít svoje islamský ghetta a no-go-zóny?

   Smazat
  5. 11:51
   Myslím si, že nejde jen o konopí. Bude to asi protest a snaha nevolit klasické strany strejců.

   Smazat
 7. Na malém písečku ČR se převalujį jen pravicové strany , proto upadá politická kultura .Piráti se chovají podle vzoru primáta Hřiba .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky Spartaku nezapmente,ze k nim prestoupi brzy ten Řeporyjec

   ktery na prazaky za ODS vypinal holou prdel a ti idioti ho s jasotem volili za nmestka strany ODS.
   Pry si uz koupil i pavi pero,ktere si zastrcil do zadku, aby prilakal mensinu thermobyos,ktera pry bude vladnout vetsine,aby znicili demokracii na sracku a zpusobili chaos a rozdupani republiky pochodem institucemi jako za Mao cet tunga,aby zavedli doposud nevidany teror tzv Socialniho kreditu,kde vas budou sledovat a kdyz se nebudete libit odectou vam body na kreditu a vy nejen nedostanete koupit listek na tramvaj,ale ani bezin do auta,ktere vam v ramci zeleneho udelu daji do srotu!

   Smazat
  2. Krtečku, divil byste se, jak velký vliv právě tohle chování má. Novotný má praxi z bulváru, hodně cynickou povahu a dobře ví, že drtivou většinu jednak detaily nezajímají a druhak, že bulvár a zábava je pro ně důležitá. On je zaujme. Některé odradí, ale budou ho sledovat ti ostatní, protože se tím bežně zaobírají. A on jim ukáže vše, včetně své holé prdele. U toho plácne několik výkřiků, které se na ně ve stejném duchu valí z TV. A za chvíli si řeknou: nekonformní chlapík, ale má pravdu. S Bartošovou to bylo podobné, že?

   Nezdá se to, ale Novotný, i kdyby vykonával velkou potřebu po naměstích, bude mít své příznivce, kteří budou zuřit, že ostatní to neakceptují. To jsou ti, o kterých psala i prof.Kučerová. Jsou to spíš vykolejení konzumní anarchisté a vůbec to nemusí být jen mládež, i když ta převládá. A pak bežní apolitičtí konzumenti. Netvrdím, že jich bude tolik, že vyhraje volby, ale není třeba zapomínat, že Řeporyje ho zvolily.

   Smazat
  3. ja volim milionovy chlivek pod vedenim tady tech smejdu:😂😂😂😂😂
   strana NEVOLITELNA !!!!
   perla - co by měla být tesána do kamene - je, že president této"Pirátské internacionály"je - MUSLIM - Guillaume SAOULI (Švýcarsko) a viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ULTRABOLŠEVICKÁ aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baader a Meinhoff i dalších vrahů z "Rotte Brigaden" v NSR!

   Smazat
  4. Pane J.J. to co pisete mnozi vedi.Nenapisete vsak co navrhujete vy

   ono ta destrukce se bude tykat i vas a nemyslete si,kdyz jste mozna zamestnancem zahranicni firmy,ze tomu neomarxismu ujdete.
   Pry chcete obratit kabat, tak tady napiste proc nechcete vy sam vybulit ten rezim a kdyz ano ,tak co chcete udelat az z neho bude vami rozslapnuta placka!?

   Smazat
 8. Tento článek by si měli mladí přečíst povinně, jen si nejsme jistá, zda by se dokázali vůbec zamyslet a hlavně uvědomit si do jakého marasmu je pijáti zatáhnou. A co bude nejhorší, budou v tom žít až do své smrti.

  OdpovědětSmazat
 9. Vcera to rekl pan poslanec Lipavsky jasne:
  Filip a jeho komunisti jsou pice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás, 12:20, proč nám to sem dáváte? Tady se píše a diskutuje o pirátech, kteří si bláhově myslí, že budou sestavovat vládu. A vy na nás s komoušema a sprosťáctvím.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Lipavský - to je ukázka všehoschopného pirátského šmejda. Dokladem je jeho podpora zbrojení a války na Ukrajině. Je s podivem ,že takového blba pouštějí do televize. Soudný volič nebude stranu která vypouští na lidi takové zmetky jako je Lipavský volit. A to nemluvím o šíleném programu jedovatých hřibů - viz.
   těch 6 bodů co chtějí prosadit. Piráti se odhalili sami již před lety v době kdy začali spolupracovat
   s ODS,TOP,STAN a Lidovci. Nejde o žádnou levici,ale
   prudce jedovatou stranu vyšlechtěnou jako virus v
   laboratoři Sereše.

   Smazat
  4. Kde ale vzít sodné voliče?Sem na NR nechodějí,řeknou že se o politiku nezajímají-jen chtějí žít bez povinností,nikoho nechtějí poslouchat,všechno vědí nejlíp-to mluvím o madších a mladých.

   Smazat
  5. Václave Dvořáku a vy myslíte, že nebudou?

   Smazat
  6. Pane Bruciore,kde vzit volice?Je na to tady hned nekolik navrhu

   a ty jsou tady na webu co pet minut!Volice se musi vzit nejenom piratum,ale i ostatnim polit. subjektum,ktere se jak vsichni vidite ukazuji prakticky obcanum nepotrebne!
   Ty volice je mozne pretahnout do SPD to se da vsak jedine zesilenim Programu SPD,ktery dava ubohych 6%.
   Domnivam se,ze se k tomu pan Okamura z nejakych duvodu nema vubec zadnou chut.Dukazy jsou videt!

   -neni tu pritomen v diskusi
   -chce vubec zvetsit mnozstvi volicu je otazka?
   -nezakazal mu tuto cinnost nekdo?
   -jeho komanda urcena pro body programu nefunguje
   -musime se dozvedet duvod proc nechce vetsinu
   -pokud se zjisti,ze mu to snad zakazali nebo nechce

   Pak je treba vymyslet jak jeho fakticke "embargo" obejit a dat prilezitost doposud nevidanym polit.subjektum!
   Jeho mlceni a to,ze nevime duvod proc mlci totiz vytvari prostor do ktereho se hrnou bandy diversantu typu Pirati a dalsi.
   Pak bude mit pan J.J.pravdu a dredy nechutnych piratskych koronaviru ovladnou OS zdeptanou ohlupovanim a zavedou republiku do jeste vetsiho marasu a sracek, nanucovaci se zubozene lhostejne a nepohyblive obcanske spolecnosti vysmejou a bude po ni veta a soucasne i po SPD,kterou oznaci za fasisty a zakazou ji a predtim z ni houfec daji vybit nemocemi,kterych bude vice nez jen C19!

   Smazat
 10. Zkrátka, zatím žurnalistický mainstream všeho druhu fungoval především tak, že základní informace, až na malé výjimky / která ovšem , když nastaly, stály za to !/, nezamlčoval, nezpožďoval,nýbrž jen komentačně upravoval tak, aby pasovaly do celkového , politicky žádoucího obrazu. Takže například když by napsal, že obrovskou roli v nějaké světové politické události sehrála jakási zelená krychle, mohli jste se stoprocentní jistotou předpokládat, že ta událost má co do činění v jakýmsi tělesem geometrického tvaru, které je barevné. A existuje jistá pravděpodobnost, nikoliv však jistota, že by snad mohlo jít i o krychli, dost možná i kvádr a v krajním případě snad i kouli, navíc barvy možná zelené, možná, zeleno modré a klidně i hnědé. Ale jádro informace – že důležitá úloha v čemsi významném opravdu připadla jakémusi geometrickému barevnému objektu, jste mohli považovat za naprosto spolehlivé.

  Bylo jen na vás, jestliže s předmětem spojená příhoda vás zajímala natolik, abyste si sehnali další dodatečné informace, popisující co a jak a vy o tom, do čeho ono těleso ingerovalo, získali přesný obraz. Zkrátka – mainstream představoval více či méně spolehlivý zdroj základních zásadních informací. Takhle k němu přistupuji dlouhodobě a stabilně.

  Po minulém víkendu si už tímhle postupem vůbec nejsem jistý. Český a podle mých rešerší i slovenský informační svět, zcela ignorovaly naprosto zásadní skutečnost, která se odehrála v Karlsruhe. Která má charakter obrovské seismické vlny. Pro Evropskou unii a její další fungování. S tím, že je zatím vlnou signální. A Evropa. ta informovaná a chápající, že se něco velkého a přelomového v Karlsruhe doopravdy děje, má jasno, že o pár týdnu později celou unijní Evropu čeká zcela jistě vlna druhá, která EU buď zanechá v troskách nebo naopak zafunguje jako vytoužené odeznění hrozící fatální krize! V každém případě nás čeká pár velmi napínavých a neklidných dnů až měsíců. A jsem si jist, že se čelným představitelům bruselské unijní správy, jakož i velkým národním lídrům typu Merkelová a Macron a především těm z tzv. jižního unijního křídla – tedy vládám v Římě, Aténách, Lisabonu, Madridu, ale i Paříži, zdají doslova hororové sny. A to nemluvím o českých a slovenských , ale i takových bulharských, chorvatských, rumunských a dalších politikářských čachrářích, proslulých svými kleptokratickými sklony. Zejména když se jedná o evropské peníze! A nyní hrozí, že právě ty jednoduše zmizí, možná částečně navždy a EU dokonce hrozí potíže rozměru, že by mohl následovat její, minimálně částečný rozpad a v ohrožení by se třeba ocitlo dokonce i Euro…

  Už jste dostatečně navnaděni, abych se dostal k jádru věci? Fajn, tak jdeme na to!

  Český a slovenský informační mainstream, včetně obou úředních tiskových agentur nezaregistroval, že Spolkový ústavní soud v Karlsruhe přijal žalobu podanou k němu bývalým předsedou AfD Berndem Luckem, kterou napadl nepřijatelnost podílu Spolkové republiky na společném dluhovém financování Evropské unie, respektive jejího tzv. Fondu obnovy ve výši 750miliard eur, kterýžto fond je součástí přijatého sedmiletého rozpočtu EU, přes vydání tzv. společných evropských dluhopisů.

  Jeho argumentace je triviálně jednoduchá – německé zákony ZAKAZUJÍ,aby SRN ručila za dluhy cizích států.

  A požaduje, aby tento jeho postoj potvrdil svým rozsudkem německý ústavní soud. Použil navíc tzv. institut spěšné žaloby, doplněný o návrh na předběžné opatření, zakazující spolkovému prezidentovi Steinmeierovi podepsat ratifikační zákon, kterým se SRN připojila k usnesení zemí Evropské unie o vzniku fondu obnovy a jeho financování

  OdpovědětSmazat
 11. https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/106247/dana-drabova-rusko-bych-z-tendru-na-dukovany-vyradila-chce-nas-zpet-do-sfery-vlivu-je-to-jako-se-sputnikem-v.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drábová se takhle vyjadřovala už i v minulosti. V jednom má pravdu, že Rusko má spoustu nabídek a může být skluz.

   Ovšem co mě zaráží, je ta politizace. Ona dobře ví, že ruský projekt patří mezi světovou špičku, bezesporu bývá cenově přijatelnější a navíc Rusové jsou přístupni kooperaci, kdy se na výstavbě podílí především domácí průmysl. Což USA příliš dovolit nechtějí a kdyby se to mělo vybírat podlé skutečně ekonomických kritérií, Rusko by mělo víc než slušnou šanci. Nevím proč se vyřadila Čína. Vzhledem na to, že obě elektrárny pomalu přebírá Westinghouse a jiné americké firmy, protože se nejedná jen o palivo, Ing.Drábová evidentně necítí vliv americký. Z toho strach nemá. A ještě k tomu do toho zamíchat Sputnik... tím se jaxi odhalila a to by zrovna ona dělat neměla.

   V Dukovanech nebude štát tentyž typ elektrárny, ale může být úplně odlišný.

   Smazat
 12. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zebricek-nejuspesnejsich-dezinformatoru-vede-spd-i-csakova-148558

  OdpovědětSmazat
 13. Naše média postupují obdobně jako v mnoha jiných zemích včetně USA, "vyvoleného" kandidáta korunují již dopředu.... aby se však nepřepočítaly Hillary by mohla vyprávět.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Wendy, na Slovači jim to moc nevyšlo, protože ti praví z nejpravějších se nedostali ani do parlamentu. No tak teď tam mají "pád vlády". Ale ani ten nějak nevyšiel, jak měl. I když se říká, nekrič hop, dokud nevyskočíš.

   Smazat
 14. Byl i jeden velmi úspěšný krutý pirát, jmenoval se Morgan, který založil v Americe dinastii Morganů, úspěšných obchodníků a bankéřů, kteří existují dodnes. Mnozí z Morganů zastávali i vysoké politické funkce. Nevím, zda tato rodina podporovala pohřbívání starých Američanů do společných hrobů ale zřejmě se tím ani nezabývala. Ale přesto,bacha na piráty.

  OdpovědětSmazat
 15. No vidíte a máte to. Když jsem vám to sem mnohokrát předkládal, tak jste se vztekali a nadávali. Všechno tohle jsem vám už dávno a několikrát důkladně popsal. Sdílený majetek, špehování.., možná se zamezí volny pohyb, který bude platit jen pro určitý "druh EUro obyvatel"..., Adam ještě zapoměl na platby nových daní pro vybrané "menšiny" a neziskovky, zavedení eutanázie a můžu si vymyslet fůru dalších věcí. Třeba povinná účast na školení "Nového Evropana". My jsme minulý týden absolvovali něco podobného v malém v naší firmě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co vam na tom skoleni povedeli?

   Smazat
  2. Nebojte Račice, jestli mě ještě něco napadne, dám to k dobru.

   Smazat
  3. Arabske prislovi:......

   "psi stekaji ale karavana jede dal"

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 16. 23:14
  Naznačujete, že budoucí premiér bude bernardýn ? Já znám jen slavného bernardýna Bohouše, ale to snad opravdu neprojde.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.