Reklama

sobota 27. března 2021

Ministerstvo zahraničních věcí RF vyzvalo NATO, aby se vyjádřilo, zda bude omezovat Rusko nebo spolupracovat.

27. 3. 2021 tass
Severoatlantická aliance si při budování vztahů s Ruskem musí zvolit buď konfrontaci, nebo dialog; NATO nebude moci sedět na dvou židlích. Uvedl to šéf ruské delegace na jednáních o vojenské bezpečnosti a kontrole zbraní ve Vídni Konstantin Gavrilov na závěr amerického předsednictví v rámci fóra OBSE o bezpečnostní spolupráci. Text projevu byl ve středu zveřejněn na webu ruského ministerstva zahraničí.

„Je nám zřejmé, že je nemožné budovat důvěru ve vojenské oblasti, když je Severoatlantická aliance nadále aktivní a posiluje svou přítomnost v blízkosti ruských hranic. Za těchto podmínek jsou kolektivní smlouvy na podporu„ balíčku “návrhů 34 států OBSE o modernizaci Vídeňského dokumentu (Vídeňský dokument z roku 2011 – pozn. TASSu) marné a nemají žádný účinek, "řekl Gavrilov." Pro začátek se musí kolegové rozhodnout: buď omezování, nebo dialog s naší zemí. Nelze sedět na dvou židlích najednou. “

Překlad: PhDr. Jana Görčöšová

41 komentářů :

 1. Putin: ′′ očkovanie je dobrovoľná voľba každého človeka.“ Diktatúra je miesto, kde sú ľudia nútení niečo robiť proti svojej vôli. Izrael, EÚ a Čína, ktoré vnucujú vakcinačné pasy, sú diktatúry. Rusko je slobodná krajina. Covid-19: Putin hits back at ‚strange‘ EU criticism of Sputnik vaccine http://www.france24.com

  OdpovědětSmazat
 2. To je zas k ničemu Putin navrhl novou jadernou dohodu a také to odmítli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cabo.
   ono je to jedno jestli Evropane odmitnou ci neodmitnou jadernou dohodu. EU nikdy sama nenapadne vojensky Rusko, takze ...... a mimo toho skopcaci nemaji nuklearni zbrane, takze jedine Polaci nebo Litva, nebo nebo nic

   Smazat
  2. Basos Vůbec nejde o EU ale o NATO = USA to je jejich politika EU jsou jen jejich slouhové.

   Smazat
  3. Eurounie má v téhle velmocenské hře asi takovou váhu, jako Česká republika v Eurounii.

   Smazat
  4. Pane Basos, skopčáci mají jaderné zbraně do 5 minut! VIP😐

   Smazat
  5. VIP, ale to snad ne... Amíkům to trvalo roky a jednalo se jen o blbou bombu. Dnes to jsou celé systémy, jejichž vývoj trval několik desetiletí. Za pět minut nepřijdou od vstupních turniketů do kanceláří a ne že vyrobí bomby a vyspělé raketové systémy. To je spousta oblastí včetně, a dnes především, materiálové chemie.

   Smazat
 3. „Takhle vypadá ztráta národního cítění.“ Pirát Peksa vyzval Čechy ke změně národnosti a schytal výprask od uživatelů

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021032713386626-takhle-vypada-ztrata-narodniho-citeni-pirat-peksa-vyzval-cechy-ke-zmene-narodnosti-a-schytal/

  OdpovědětSmazat
 4. A co jste od Piratu cekali? .....No uz se tesim jak Pirati spolu se STANisty vyhrajou volby a pak ti co je volili se po#$%#% hruzou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyhrají tak kulový zas bude mít většinu Babiš víc by jsme se p.....i my co je nevolíme. Je se třeba u sčítání lidu hlásit k České národnosti.

   Smazat
  2. Já mám národnost Československou.
   Narodil jsem se v Československou a Československo právně nikdo nezrušil, takže nadále existuje, akorát nemá žádné správní orgány.

   Smazat
  3. Musím s tímto Unknownem souhlasit. Asi je to ten pravý, se kterým jsem diskutoval před časem Guglu.

   Smazat
  4. unknowne! 8:24!

   Národnost československá neexistuje. Pokoušel se ji zavést president Beneš (tzv. čechoslovakismus), ale skončilo to Slovenským štátom 14.3.1939.
   Pak to zkoušel president Antonín Novotný a skončilo to tzv. pražským jarem a vyhlášením federace.
   Být vámi, tak to do třetice neriskuju, Slováci jsou na toto téma hákliví a byla by to zásadní překážka pro budoucí federaci (dosť bolo čehuňou) nebo i konfederaci a bez společného státu (území, armády, měny) se po rozpadu EU neobejdeme.

   Smazat
  5. Ďuro, časy se mění. Federaci, spolkové státy zatím supluje V4. Nebránil bych se užší spolupráci i s Litvou, kdyby si Poláci vzpomněli a bitvu u Grunwaldu.

   Smazat
 5. Po volbach budou vladu sestavovat Pirati a ta ruda hovada, ktera jsou jeste praceschopna, pujdou hakovat do kolbenek za minimalku. A tem rudym hovadum v duchodu poradne pokratime duchody. Dohleda se, kdo byl v KSC, kdo je v KSCM, SPD a tomu se da minimalka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebylo by racionálnější, nácku, všechny podezřelé živly rovnou střílet, jak se na řádné piráty sluší?

   Smazat
  2. Unkrovne, už jste si našel chlapa? S ním by vás takový amok po ránu nestihl! Hezký den. Přetočte si hodinky!VIP 😊

   Smazat
  3. Dej pozor 7:58 abys nepraskl nenávistí.Ta hovada v důchodu vytvořila to, z čeho teď paraziticky žiješ. Sám jsi zřejmé nevytvoříil ani psí boudu.

   Smazat
  4. V.Dvořák, kdy smažete 7:58 a rozhážete odpovědi do volného prostoru bez návaznosti?

   Smazat
  5. vole kde zijes?

   misto kolbenky v Karline je vystava neceho, a kancelare, a na Kolbenove ulici stavej bytovky, takze kde mas Kolbenku makovce...a nikomu nic nedavej smam mas hovno

   Smazat
 6. Nedej Bože aby volby vyhráli ti,za které tady mluví 7.58.Pokud jim zbblý národ dá svoje hlasy,tak si zasloužíme k okupaci Eu,NATO,USA i muslimy.

  OdpovědětSmazat
 7. „Upřímně řečeno, nevím, kde to vzniklo. A už vůbec netuším, proč bychom to dělali. Nevidím důvod, proč by sem chtěl kdokoli někoho tahat. S tím taháním to vlastně začal Andrej Babiš, který v roce 2015 prohlásil, že když Češi nechtějí dělat v českých továrnách, tak by tam mohli jít pracovat uprchlíci.“

  https://www.extra.cz/migranty-v-cr-chtel-jen-babis-vyhrozovali-nam-smrti-rekl-v-rozhovoru-pro-extra-cz-ivan-bartos

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako každá demagogie je i toto jen půl pravdy.

   Smazat
  2. Stačí se podívat, jak europoslanci za Piráty hlasují v Bruseli a Strasburgu. Pak se ještě podívejte na program Pirátů a vše je jasné.

   Smazat
  3. Vypravejte Dvoraku. Ja jen doplnim, ze pakistanske delniky chtel dovezt uz Necas.

   Smazat
  4. Nemusím vyprávět, stačí číst a občas se podívat na vystoupení našich/vašich europoslanců. Kudla se vám otevře v kapse.

   Smazat
  5. Unknown28. března 2021 9:10
   Ano takou blbost jsem se přčetl dnes na úvodní str. Seznamu - Bartoš tam říká to samé, ano je téměř stejný jako Babiš. Ale to pirátské hovado zatím předvedlo i se svými zdrogovanými iditoty jen jak zničit vše kam je lidé rozumu mdlého zvolili. Ten článek jsem si chtěl znovu přečíst, ale jako zázrakem už zmizel. Stejně jako příspěvek jak naši vědci udělali krabičku, která po připojení k mob.telefonu vyhodnotí pozitivitu cov a ještě asi pěti závažných chorob. Po příspěvcích tak nějak tento genialní článek také zmizel.
   Přeji Vám a podobným, aby jste hledali své místo na nějakém opuštěném ostrově a tam si plnili své dětské a opiové sny.

   Smazat
  6. Unku

   nejses ty vlastne schizzo> jednou pises vecne cili rozumne a pak zase placas pitominy, a to ze Cesi nechtej delat, je pravda, podivej se treba jakym jakzykem mluvi rochnata v Metrostavu.

   laskave si ty volecku uvedom ze po 92 kdyz tvuj kamos Venca Klausu znicil ceske fabriky (hele ted na Webu uverejnili ze Klaus si z privatizace ulil 10 miliard a ty mu spravuje Kellner)... pokracuji ...tak tim vyhodil kolem 200 000 Prazskych delniku z prace, vzpomen si na ty fronty na pracaku

   a tim padem se Praha zmenaila na ourednicke mesto plne lepso universit (19 novych) ktere jsou k hovnu, a tim padem je Praha mestem mladych Flakacu Minarova typu

   tak prosimte ty vodnicku prestan fakt kecat pitomosti, nevadi mi ze rejes do vsech jako rumunska svine do hnoje, ale nelzi, nech to na parlamentu

   Smazat
 8. Vypni si doma ten hnusný ruský plyn a vař na liháku. Vypni elektriku- je z odporného ruského jaderného paliva. A ukaž rusákům jakej seš frajer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vidlo,

   nech ho bejt von to mysli dobre ale je trosku - no myslim ze ho porodnik upustil

   Smazat
 9. Řeporyjský, tupý vepř ti je příkladem? Ani se nedivím ty hnido zrádcovská!

  OdpovědětSmazat
 10. Cikáne, za 500kč ti ukážu video, kde se doopravdy pracuje, opravdu.Prej jsi ještě nikdy neviděl práci.

  OdpovědětSmazat
 11. Nauč se pravopis když chceš publikovat své hluboké myšlenky. Zkřivit se píše se z - jde o tzv.změnu stavu - ale to už je asi na tvoji úroveň inteligence příliš. Ta tvoje stačí jen na "Rusko musí být zničeno".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvláštní, vlákna se svými odpověďmi tzv. trollum nechává Dvořák v celku, jinak by vypadal jako debil. Z nás ty debily klidně udělá tím, že vlákno rozseká a ponechá odpovědi bezprizorně. Unknown a kachna se můžou smát.

   Smazat
  2. Smějí se především těm, kdo na jejich pitomé provokační plky reagují, a tím sami ze sebe dělají ... jak píšete.

   Smazat
  3. Václave Dvořáku, ale když odpovíte vy, vše necháváte v původním stavu, bez ohledu na obsah. Naše odpovědi rozmetáte, i když odpovídáme pouze na vložený link z bežného média.

   Na urážky redakce a vulgární nadávky tady přece nikdo kromě nervózního tapetáře HČ neodpovídá. A i on už s tím přestal.

   A jak vidím, klidně nás označíte za debily.

   Smazat
  4. To jste se ale označil vy sám.

   Smazat
  5. Hele Vidlo,
   s temi pouckami o Pravopisu, to nech ODSaskymu Fialkovi, lidi pisou jak jim huba narostla, a ty jako vidlak nemas zadnej titul tak nepeskuj s pravopisem to je fakt debilni

   Smazat
  6. Dvoraku

   nikoho zde osobne neznam, ale mam dojem, ze ti kterym dojdou argumenty tak se zacinaji ohanet gramatikou etikou stylem psani, a osobnimi urazkami, proste misto aby se snazili reagovat i na pitomou podpasovky, no vlastne ty neeksistujou... proste kdyz jim dojdou argumenty tak vytahnou slusnost

   Smazat
  7. Pane Basosi, i když i já se snažím neubližovat mateřštině, je možné, že i já se dopustím hrubky. Proto prosím ostatní o toleranci. Dalece víc mi vadí vulgarismus i bez hrubek a nejhorší je spisovné kladení slov bez obsahu, nebo se skrytou lží.

   Smazat
 12. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.