Reklama

pondělí 29. března 2021

Ministerstvo zahraničních věcí RF vyzvalo NATO: budete se muset rozhodnout, buď a nebo!

29. 3. 2021 Zamini RF

Ministerstvo zahraničních věcí RF vyzvalo NATO, aby se vyjádřilo, zda bude omezovat Rusko nebo spolupracovat.


Severoatlantická aliance si při budování vztahů s Ruskem musí zvolit buď konfrontaci, nebo dialog; NATO nebude moci sedět na dvou židlích. Uvedl to šéf ruské delegace na jednáních o vojenské bezpečnosti a kontrole zbraní ve Vídni Konstantin Gavrilov na závěr amerického předsednictví v rámci fóra OBSE o bezpečnostní spolupráci. Text projevu byl ve středu zveřejněn na webu ruského ministerstva zahraničí.

„Je nám zřejmé, že je nemožné budovat důvěru ve vojenské oblasti, když je Severoatlantická aliance nadále aktivní a posiluje svou přítomnost v blízkosti ruských hranic. Za těchto podmínek jsou kolektivní smlouvy na podporu„ balíčku “návrhů 34 států OBSE o modernizaci Vídeňského dokumentu (Vídeňský dokument z roku 2011 – pozn. TASSu) marné a nemají žádný účinek, "řekl Gavrilov." Pro začátek se musí kolegové rozhodnout: buď omezování, nebo dialog s naší zemí. Nelze sedět na dvou židlích najednou. “

TASS - MOSKVA, 24. března, 19:51

Překlad: PhDr. Jana Görčöšová

12 komentářů :

 1. Lidé, kteří si ve své nevědomosti nechají injekčně podat experimentální vakcínu, která urychluje vytváření vysoce nakažlivých super kmenů v jejich těle, jsou chodícími biologickými časovanými bombami a jsou hrozbou pro společnost. Globalisté to vědí a v souladu se svým cílem celosvětového masového vyhlazování dávají nejnebezpečnějším a nejnakažlivějším lidem „vakcínové pasy“, aby se mohli volně pohybovat po společnosti a šířit své superkmeny virů široko daleko. Opět je to všechno záměrné. V bezpečí jsou lidé, kteří mají vrozeně silný imunitní systém a již si vytvořili protilátky proti koronaviru bez lékařského zásahu. Toho lze snadno dosáhnout u většiny lidí užíváním vitaminu D, zinku, pomocí výživy, klidného spánku a vyhýbání se toxickým potravinám a lékům. Přesto celý „vědecký“ průmysl odmítá přiznat, jakou roli hraje vrozená imunita. Vědci neuznávají protilátky, které jedinec sám vytvoří. Jako by nebyly vůbec k ničemu.
  Například nemůžete získat „protilátkový pas“, abyste prokázali, že jste patogen přemohli díky své vlastní vrozené imunitě. Moderní „věda“ – pokud si vůbec dovolíme ji takto nazývat – si přeje, abyste uvěřili, že nemáte vůbec žádný imunitní systém a že vaše tělo musí dostat vakcínu mRNA, aby fungovalo. Jedná se o obrovskou, nebezpečnou lež a opakují ji téměř všechny sdělovací prostředky, lékařské časopisy a lékařské „autority“ po celém světě (většina z nich samozřejmě pracuje pro Čínskou komunistickou stranu za účelem zničení západních národů).
  Lockdowny, karantény a nošení roušek by měly být povinné pro ty očkované!
  Právě očkovaní lidé jsou pro společnost nejnebezpečnější a s největší pravděpodobností nakazí ostatní super kmeny, které již vykazují naprostou odolnost vůči stávajícím vakcínám. Jinými slovy, vakcíny již jsou do značné míry zastaralé. Pouze vrozený lidský imunitní systém se dokáže vypořádat s rychlými mutacemi a porazit je během pár hodin. Toho není možné docílit tím, že budeme deset a více měsíců čekat na další přeočkování. Vakcinační průmysl bude navždy vyhledávat nové kmeny a mutace covidu stejným způsobem, jako se snaží najít antibiotika proti superbakteriím. Ale je zde mnohem větší nebezpečí. Celý svět nyní slouží vakcinačnímu průmyslu jako továrna na nové kmeny covidu.

  OdpovědětSmazat
 2. Fauci, Národní Institut Zdraví (americká vládní agentura, NIH) a Čínská komunistická strana potřebovali miliardy lidí, aby posloužily jako továrny na biologické zbraně. Účelem je urychlení vývoje konečné genocidní biologické zbraně.
  Ukazuje se, že Fauci, NIH a Čínská komunistická strana neuspěli ve vývoji smrtelné biologické zbraně, která by vyhladila lidstvo. Zbraň, kterou vyvinuli, SARS-COV2, má sloužit k tomu, aby miliardy lidí souhlasily s podáním vakcíny, která má přeměnit jejich vlastní těla na výrobny biologických zbraní tak, aby se mutace viru mohly vytvářet po celém světě.
  Takže centralizovaný vojenský systém výroby biologických zbraní se nyní „decentralizoval“ tím, že vypustil do světa celkem mírnou formu kmene a následně dodal vakcínu, která má urychlit vývoj mutací. V důsledku toho je každý člověk, který byl naočkován, chodící továrnou na biologickou zbraň, produkuje nové kmeny viru a roznáší je mezi ostatní lidi za pomoci očkovacích pasů.
  Vzhledem k tomu, že výletní lodě, sportovní stadiony, letecké společnosti, univerzity a další organizace nyní vyhlašují „přístup pouze očkovaným“, s tím, že pouze očkovaným bude umožněno obnovení běžných činností, vytvářejí podmínky pro šíření dalšího celosvětového smrtelného virového kmene. Nový kmen bude výsledkem náhodných mutací u očkované osoby, nikoli výsledkem promyšleného vývoje v genetické laboratoři.
  Skutečným lékařským účelem vakcíny je vyhladit méně smrtící kmeny a vytvořit virové adaptační tlaky, které urychlují rozvoj smrtelnějších kmenů.
  To vše bylo záměrné. Věděli, že v laboratoři nemohou navrhnout dokonalou zbraň, potřebovali, aby lidské bytosti fungovaly jako laboratorní pokusná zvířata. A přesně toho vakcína docílila.
  Očkovaní lidé jsou svému okolí nebezpeční
  Nyní si každý, kdo chce přežít smrtící „super-kmenovou“ vlnu, která právě teď mutuje v tělech očkovaných, musí uvědomit, že zůstat stranou od očkovaných lidí může být otázkou života a smrti.
  Právě očkovaní jsou nejnebezpečnější a mají proto největší přístup do společnosti. Ve svém sobectví a v nevědomosti pomáhají tito ochotní dobrovolníci provádět největší zločin proti lidskosti, jaký si lze představit: celosvětový mor poháněný decentralizovaným, zrychleným a adaptivním genetickým formováním, který probíhá v miliardách dobrovolníků sloužících jako mutační laboratoře. Rozsah tohoto globálního lékařského experimentu na živých lidských subjektech zahanbí celý nacistický režim. Až přijde další vlna úmrtí, média budou samozřejmě čím dál víc obviňovat neočkované, i když neočkovaným nebude umožněno nikam chodit. Jsou to očkovaní, kdo zabijí sebe i ostatní, proto říkám, že jsou součástí „kultu sebevražedné vakcíny.“
  Už se o tom mluví v médiích: super kmeny se již začaly objevovat a současné vakcíny budou pravděpodobně v tomto roce zcela zastaralé. Společnost Pfizer již oznámila svůj plán vydělávat na každoročních dávkách koronavirových vakcín, jelikož rozvoj mutací a kmenů podporuje nekonečný byznys. To vše záměrně urychlila původní vakcína.

  OdpovědětSmazat
 3. Ďuro, s tím gangem degenerátů Gatese, Fauciho, NIH a WHO to trochu odpovídá analitice činů těch zplozenců pekla ..
  Ale s tou Čínou to nemá logiku, Čína nestojí o vyhlazení blbé západní populace, potřebuje obchod a konzumenty přebytků jejich výroby spotřebního zboží ..
  O vyhlazení blbé západní populace a její nahražení ještě blbějšími imigranty usiluje ta nejblbější a nejdebilnějščí západní elita ..
  Ale nějak to těm debilům nevychází, je to jenom na času, kdy se všechno provají a i té blbé západní populaci dojde, jaká je s ní hrána falešná vražedná hra ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Analika činů těch zplozenců pekla není odvozena od slova analýza, ale týká se jich jako análních extrementů, proto analitika ..

   Smazat
  2. Četl jsem článek naočkovali domov důchodců a většina pak dostala korák. Tak ať si to strčí transatlantický soudruzi do(__!__). Dal jsem tu odkaz jak jejich vakcíny zabíjí to stálo za přečtení.

   Smazat
  3. Maxim, taky mě to napadlo, proč by to chtěli Číňani, lépe řečeno, co by z toho měli. Fauci, Gates to je jiná, tam jde samozřejmě o prachy a moc. Informací je k těmto zmetkům dostatek, stačí hledat.

   Smazat
 4. Jo správně Rusko se nemá čeho bát a ty nabubřelí kožený huby budou muset stáhnout ocas a mazat domu. Nelze neustále ustupovat a navíc není kam.

  OdpovědětSmazat
 5. Ďuro Trulo 29. března 2021 19:26, ještě chvíli a takhle přebijete i Indického běžce. I když z opačného břehu. JiH

  OdpovědětSmazat
 6. Včerejší rozhodnutí nejvyššího ústavního soudu v Německu potvrdilo rozpad celé EU. Německo si nesmí vzít 750 miliard EURO na ^zaplepení^ dluhů a na další provoz ^státu^. Tím si určitě také hlavní soudce a jeho přísedící vzali ŽOLÍKA...

  OdpovědětSmazat
 7. Ďuro, s tím varováním lidí před Pfizerem a Modernou je to marný, marný, marný ..

  Pfizer má obrovské problémy s umíráním seniorů, ale degenerovaní koupení presstituti to překryjí zveličením problému Astry Zeneca ..
  K tomu článek na Seznam Novinkách
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dalsi-obavy-z-astrazenecy-castecne-s-ni-prestaly-ockovat-kanada-i-nemecko-148946

  A na Zvědavci svědectví mnoha lidí v článcích i diskuzi o situaci po očkování Pfizerem v domovech důchodců, které jsou mainstreamem tutlány ..
  https://www.zvedavec.org/komentare/2021/03/8658-deset-malych-cernousku.htm
  https://www.zvedavec.org/prispevky/2021/03/8659-deset-malych-cernousku-pokracovani.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle se dělají psyop, degenerované opice vymysleli zastírací operaci ..
   Zveličí problémy Astry Zeneca, další degenerované opice ve vedení států podle toho rozhodnou, že se bude Astrou očkovat jenom senioři nad 65 let, a všechny průšvihy Pfizeru v domovech důchodců a mezi senory se hodí na Astru ..
   A jako bonus je, že idioti mezi lidmi, kteří čtou pouze mainstream na to skáčí jak myši na špek, a přejí si očkování pouze "bezproblémovým" Pfizerem ..

   Smazat
  2. Z důvodu uvedeného nemá Rusko vůbec zájem dodávat Sputnik V degenerátům, ty degenerované opice by všechny sviňárny Pfizeru a Moderny nakydali na Sputnik ..

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.