Reklama

pátek 26. března 2021

,,Obrovský úspěch" české armády

-D.M.-

26. 3. 2021 přišlo mailem

Misi EU v Mali povede český generál ,,Obrovský úspěch" české armády, kdy misi EU v Mali povede český generál s pravomocí velitele strážní jednotky...Napadá mě jen otázka z filmu Pelíšky..."A komu tím prospějete?" 

(Na snímku příslušníci AČR na misi v Mali)

Když si zapátráte na netu trochu podrobněji, tak zjistíte že tam neděláme nic víc, než že hlídáme uranový důl, který patří Francii a ta si jím zásobuje svoje jaderné elektrárny.

Takže za naše peníze naše armáda hlídá Francii její zájmy. Již jsme opravdu jen ubohou kolonii Západu?

A je trapné, že když se to dá tak jednoduše zjistit, tak Novinky ze Seznamu to vykládají jako veliký úspěch naší armády - což znamená, že své čtenáře mají za naprosté blbce.... (hlídáme šachtu v Mali)

Ing.D. M., Letovice



15 komentářů :

 1. Jak dlouho si tohle NECHÁME líbit?A nejen to.Do svých 76 let si myslím,že jsem prožil pohodový život.nejsem si jistej(vím to že ne),že moji vnuci budou ,moci tohle napsat až jim bude tolik co mě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kasteláne

   nevím kdy sem přijdeš, tak to dám pro sichr pověsím pod pět článků. A také to třeba pomůže dalším diskutujícím, uvízlým v pasti státního idiotismu. Jedná se o tiskopis.

   Mohlo by to vyřešit tvůj problém se zajížděním na vinohrad atd. Například já na tvém místě bych měl na vinohradu (a obecně všude kde bych měl svůj majetek a musel na něm makat) na tuty dva hlídací rafany, které bych musel krmit a také kočky, případně jiné zvířectvo. Jak to myslím pochopíš, až naguglíš toto:

   Doklad podle bodu IV. usnesení vlády č. 216 ze dne 26. února 2021

   No a až ti to vyjede, tak si to už jenom vytiskneš. Nebo skákneš za kámošem tiskárnou.



   Omluvám se těm, které to nezajímá a které tímto otravuji.
   Hodně štěstí lidem práce.

   Smazat
 2. Jsme ubožáci bez cti a hrdosti. Frantíci řekli Amíkům : "hele
  kluci potřebujeme ohlídat náš uran v Mali, pošleme tam ty slovanské kokoty, co?" "No jasně kluci, dobrý nápad". A český hrdinný slouha srazil paty se slovy :"provedu".

  OdpovědětSmazat
 3. Jo to je opravdu úspěch poskoci západu dostali od páníčků úkol. Jen západní expediční sbor a ne armáda ČR ta by musela konat naprosto jiné věci.

  OdpovědětSmazat
 4. Táhněte domů myslím Česko) okupační legionáři z NATO.

  OdpovědětSmazat
 5. Jiří Paroubek: Opozice jen hledá hůl na vládu

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Paroubek-Opozice-jen-hleda-hul-na-vladu-658505

  OdpovědětSmazat
 6. Západní státy stahují z Afghanistánu své jednoty. Jen my tam hrdě zaujímáme pozice vedle svých emerických (sou)druhů. Bylo by mi to jedno, kdybychom z toho něco měli. Ale máme naprostý prd. Ale štve mě, že si tam platíme pobyt my a je to pro nás ztrátové. Dokonce, když si vojáci chtějí od Američanů půjčit auto, musí zaplatit za jeho pronájem, ale dost už. Až bude po pandemii pozvěte si na besedu nějakéhého avgh. veterána, trohu ho ovíňte a budou vám lézt oči z důlku...

  OdpovědětSmazat
 7. Nepokladaji je za naproste blbce. Jinak by prece tito seznam necetli. Tito ctenari jsou skutecne taci.

  OdpovědětSmazat
 8. Ukázalo se, v jak nesmyslné době žijeme. Zatímco na covid umírají lidé ve všech zemích, vojenské bloky zbrojí usilovněji než v minulosti. Pokud by platilo aspoň něco málo z těch ušlechtilých hesel, kterých mají politici od rána do večera plnou hubu, vrhly by se prostředky místo na rakety, letadla, ponorky a tanky na vývoj bezpečných vakcín a na přípravu kapacit pro případ, že přijde ještě horší pandemie. Spíše to ale vypadá, že vojáci všech stran budou cvičeni na boj v rouškách, aby se proboha někdo nenakazil, než ho ten druhý zabije. Takhle dnes funguje naše civilizace.

  OdpovědětSmazat
 9. Takto se z Čechů stávají zločinci v zájmu demokracie a svobody pod hlavičkou NATO !Komunisté žádají referendum o vystoupení z NATO !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komuniste vi,ze nic takoveho se nestane nebot 31 let je na referendum embargo

   proc jim nereknete,aby se tu mezi namiobjevili,abychomjim vysvetlili co je zapotrebi?
   Pry jim to jejich totalne rozpadla "verchuska" zakazala,aby se zachovala vernost postoje lumilku,vedoucich dezoorientovany zbytek clenu KSCM do propasti zapomneni a nepotrebnosti!

   Smazat
 10. Jakápak "česká armáda"? Ta není ani česká, ani armáda. Je to vlastně taková "nezisková organizace", fungující jako ty ostatní.

  OdpovědětSmazat
 11. Akorát že ty ostatní nejsou ve ztrátě.

  OdpovědětSmazat
 12. Tak v posledním období proběhl v Mali převrat, to jde mimo nás? Nebo na tom máme nějaký podíl? USA nedělá nic zbytečně!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.