Reklama

čtvrtek 4. března 2021

Pachatel celosvětové virové krize je konečně známý!

4. 3. 2021 ČNL

Pachatel celosvětové virové krize je konečně znám! Čína nekompromisně ukázala na americkou vojenskou laboratoř USAMRIID ve Fort Detrick v Marylandu s nejvyšším stupněm biologické ochrany v USA na stupni BSL-4 jako na místo, odkud unikl první kmen Coronaviru, jenž kontaminoval odpadní vody po havárii parní dezinfekční čističky! US Army více než rok havárii tajila!


USA: Na hlavu Američanů se začíná sypat tolik špatných zpráv, že to až hlava nebere. Čína totiž před několika dny znovu oficiálně ukázala na pachatele celosvětové virové krize a oznámila, že Spojené státy musí zahájit vyšetřování událostí v nejpřísněji střežené vojenské laboratoři v USA, odkud podle čínské rozvědky unikl Coronavirus minulý rok na sklonku léta mim bezpečnostní perimetr BSL-4 (Bio Safety Level 4) v důsledku havárie v laboratoři 
[1 (https://href.li/?https://www.globaltimes.cn/content/1183658.shtml )], jejíž následky nikdo po celý rok neřešil a neoznámil americkým dohledovým orgánům.

CDC laboratoř uzavřela v červenci 2019 
[2 https://href.li/?https://www.fredericknewspost.com/news/health/military-institute-s-research-halted-at-fort-detrick-after-failed/article_767f3459-59c2-510f-9067-bb215db4396d.html )]. 

Americká vojenská základna Fort Detrick v Marylandu, ne jejímž pozemku se nachází největší vojenská laboratoř v USA.

Dochází tak k postupnému usvědčování americké armády, že je původcem současné virové krize ve světě, na což redakce Aeronetu upozorňovala již od ledna tohoto roku. Reakce českých politiků a okamžité karantény, roušky, zrušení amerického vojenského cvičení Defender 2020 v Evropě, aerobní charakteristiky přenosu viru a vysoká nakažlivost s nejasným objemem mrtvých jsou všechno důsledkem pokynů americké vlády, která instruovala své spojence, k čemu ve skutečnosti opravdu došlo. Politici vědí, že Coronaivrus má původ v americké referenční biohazard laboratoři v Marylandu.

Čína obvinila USA, že Coronavirus unikl z laboratoří americké armády ve Fort Detrick v Marylandu Celé se to začalo provalovat už v březnu. Lijian Zhao, mluvčí čínského ministerstva zahraničí dne 13. března 2020 obvinil USA z toho, že Coronavirus do Wuchanu zavlekli američtí armádní sportovci 

Následně čínská ambasáda ve Francii oznámila 
[4 (https://href.li/?https://www.aljazeera.com/news/2020/03/china-spar-coronavirus-origin-200323194730719.html ) ] přímo zdroj úniku Coronaviru, největší americkou biologickou laboratoř v USA, vojenský výzkumný závod United States Army Medical Research Institute of Infectious Diseases (USAMRIID) ve Fort Detrick ve státě Maryland. Včera čínské úřady toto obvinění znovu zopakovaly v souvislosti se zjištěními, že krátce po uzavření laboratoře USAMRIID došlo v USA k vypuknutí mohutné nákazy pneumonií, tedy zápalu plic.

Varovný nápis v USAMRIID, laboratoř s nejvyšším stupněm ochrany.

Teprve až později o půl roku byla úmrtí překvalifikována na COVID-19, tedy přesně v souladu s podezřením, že CDC chybně vyhodnocovala zemřelé Američany na pneumonii, když ve skutečnosti zemřeli na Coronavirus uniklý z Fort Detrick. A právě američtí vojáci, kteří přijeli 18. října 2019 do Wuchanu na Světové vojenské hry (Military World Games 2019), přivezli s sebou z Marylandu nákazu Coronavirem. K čemu tedy vlastně došlo ve Fort Detrick?

Pentagon vyslal v říjnu 17 týmů s více než 280 sportovci a dalšími zaměstnanci na světové vojenské hry do čínského Wu-chanu.


Celé to začalo probublávat na povrch počátkem srpna loňského roku, když list The New York Times informoval v článku 
[5(https://href.li/?https://www.nytimes.com/2019/08/05/health/germs-fort-detrick-biohazard.html ) ] o uzavření největší americké vojenské laboratoře. K čemu došlo v laboratoři, z toho doslova jde hrůza, jaký bordel tam panoval. Podle všeho vypouštěli nedostatečně dekontaminovanou vodu z laboratoří přímo do řeky.

List The New York Times uvedl minulý rok v srpnu tyto informace:

Americký The New York Times informoval už vloni v srpnu, že CDC zavřela americké armádě jejich největší virovou a biologickou laboratoř kvůli nedostatečné dekontaminaci odpadních vod ze zařízení s nejvyšším zabezpečením BSL-4 Bezpečnostní obavy v přední laboratoři na výzkum vojenských zárodků vedly vládu k zastavení výzkumu týkajícího se nebezpečných mikrobů, jako je virus Ebola. “Výzkum je v současné době pozastaven,” uvedla v pátek prohlášení ve Fort Detrick v Marylandu mluvčí Lékařského vojenského výzkumného ústavu infekčních nemocí (USAMRIID).

Zavření bude pravděpodobně trvat měsíce, řekla v rozhovoru mluvčí Caree Vander Linden. Zpráva uvedla, že Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) se minulý měsíc rozhodla vydat „příkaz k zastavení činnosti“, aby se zastavil výzkum ve Fort Detrick, protože centrum nemělo „dostatečné systémy pro dekontaminaci odpadních vod“ z laboratoří s nejvyšší bezpečností. Ale v laboratoři nedošlo k ohrožení veřejného zdraví, zranění zaměstnanců, ani k úniku nebezpečného materiálu, uvedla paní Vander Linden.

Ve svém prohlášení CDC citovala „důvody národní bezpečnosti“ jako důvod pro nezveřejňování informací o svém rozhodnutí. Institut je bio-obranné centrum, které studuje bakterie a toxiny, které by mohly být použity k ohrožení vojenského nebo veřejného zdraví, a také vyšetřuje ohniska nemoci. Realizuje výzkumné projekty pro vládní agentury, univerzity a farmaceutické společnosti, které za tuto práci platí. USAMRIID má asi 900 zaměstnanců.

Ve Fort Detrick se pracuje s viry Marburg, Ebola, Lassa, Machupo, Junin, Antrax, s pravými neštovicemi, s viry SARS a s dalšími nejnakažlivějšími organismy. Zavření laboratoře ovlivňuje významnou část výzkumu, který se tam obvykle provádí, uvedla paní Vander Linden. Pozastavený výzkum zahrnuje určité toxiny a bakterie zvané “selektivní látky”, o nichž vláda rozhodla, že „mohou představovat vážné ohrožení zdraví lidí, zvířat nebo rostlin nebo živočišných či rostlinných produktů“. Existuje 67 vybraných látek a toxinů; příklady zahrnují organismy, které způsobují Ebolu, neštovice, antrax, mor a jed ricin. Teroristé by teoreticky mohli použít vybrané látky jako zbraně, takže vláda vyžaduje, aby jakákoli organizace, která s nimi chce manipulovat, absolvovala bezpečnostní prověrku, zaregistrovala se, dodržovala bezpečnostní předpisy a bezpečnostní postupy a podrobila se inspekcím prostřednictvím programu vedeného CDC a americkou vládou skrze Ministerstvo zemědělství. Od roku 2017 se do programu zaregistrovalo 263laboratoří – vládních, akademických, komerčních nebo soukromých.

Institut ve Fort Detricku byl součástí programu “selektivních látek” po své registraci až do chvíle, kdy byla minulý měsíc pozastavena poté, co CDC nařídilo laboratoři zastavit provádění výzkumu. Odstávka byla poprvé zaznamenána v pátek, podle Frederick News-Post. Problémy pocházejí z května 2018, kdy bouře zaplavily a zničily desetiletí fungující parní sterilizační zařízení, které ústav používal k čištění odpadních vod ze svých laboratoří, uvedla paní Vander Linden. Poškození zastavilo výzkum na několik měsíců,dokud ústav nevyvine nový systém dekontaminace pomocí chemikálií. Nový systém vyžaduje změny v některých postupech v laboratořích. Během červnové inspekce CDC ale zjistilo, že nové postupy nebyly důsledně dodržovány.

Ztráta registrace největší vojenské laboratoře v USA ukazovala na obrovský mega-průser v bezpečnosti celého zařízení Inspektoři také našli mechanické problémy s chemickým dekontaminačním systémem a úniky, přiznala paní Vander Linden, ačkoli dodala, že úniky byly v laboratoři a ne do vnějšího světa. „Kombinace věcí“ vedla k zastavení provozu laboratoří a ke ztrátě registrace, řekl Dr. Richard H. Ebright odborník na molekulární biologii a biologické zbraně na Rutgersově univerzitě. V e-mailu uvedl, že problémy s novým procesem dekontaminace na bázi chemických látek v ústavu by mohly znamenat, že by se museli vrátit k systému dekontaminace založeného na žáru, což, pokud to vyžaduje výstavbu nového parního sterilizačního zařízení, by mohlo vést k velmi dlouhým zpožděním a velmi vysokým nákladům. Přestože je mnoho projektů pozastaveno, paní Vander Linden uvedla, že vědci a další zaměstnanci nadále pracují, ale ne na vybraných selektivních látkách. Řekla, že mnozí se obávají, že nebudou moci dodržet lhůty pro své projekty.

Přestože mluvčí laboratoří ujistila, že nedošlo k úniku kontaminovaných vod z laboratoří do řeky, skutečnost byla úplně odlišná. Dekontaminační zařízení vypouštělo do řeky vodu, která sice prošla dekontaminací, ale kvůli náročnému energetickému postupu nebyla voda dekontaminována dostatečně, takže některé viry a bakterie mohly uniknout do řeky. Toto nedostatečné dekontaminování odpadních vod trvalo od roku 2018, kdy po záplavě čističky kvůli bouři si laboratoř nemohla ekonomicky dovolit nechat laboratoře mimo provoz a další rok tak používala čistící proces pro odpadní vodu v nouzovém režimu, který byl mimo veškeré bezpečnostní předpisy, jaké si lze jenom představit. Když to v červenci 2019 při kontrole CDC zjistila, okamžitě vojákům celý mamutí komplex uzavřela a od července 2019 zůstaly laboratoře USAMRIID uzavřené, a to až do 1. dubna 2020.

USAMRIID laboratoř ve Fort Detrick získala registraci CDC zpátky 1. dubna 2020 a už 7. dubna oznámila, že začne zkoušet novou vakcínu na Coronavirus. Teprve až nyní počátkem dubna byly laboratoře ve Fort Detrick znovu otevřeny

[6(https://href.li/?https://www.military.com/daily-news/2020/04/01/cdc-lifts-shutdown-order-army-biolabs-fort-detrick.html )] a pouhých 7 dní po otevření laboratoří oznámila americká armádu zprávu 

[7 (https://href.li/?https://thehill.com/policy/defense/army/491601-army-testing-possible-coronavirus-vaccines-at-fort-detrick], že USAMRIID laboratoř začala testovat vakcínu na Coronavirus. Armáda odmítla vysvětlit, jak je možné, že 7 dní po otevření téměř rok zavřených laboratoří mají výzkumníci v ruce vzorek funkční vakcíny? Kde výzkumníci pracovali, když laboratoře byly znovu otevřeny až 1. dubna 2020 na základě obnovené certifikace CDC? To jim trvala příprava vakcíny 7 dní? To jesamozřejmě nesmysl, odpověď je mnohem jednodušší.

Laboratoř již měla k dispozici protilátku dávno z doby, kdy laboratoř zkoumala a genově modifikovala Coronavirus pro bojové využití. Proto i Donald Trump se před časem prokecl, když prohlásil, že Amerika má vakcínu a brzy bude k dispozici [8 (https://href.li/?https://www.youtube.com/watch?v=xRJaJ1n98EY )]. Vyvolal tím údiv a úžas ve světě, takže Bílý dům později výrok zametl pod koberec a nikdo se k tomu nevracel, ale nyní samotná americká armáda se chlubí, že USAMRIID pouhých 7 dní po znovuotevření laboratoří bude testovat vakcínu proti Coronaviru. Laboratoře USAMRIID ve Fort Detrick jsou jediným místem na této planetě, kde mají protilátky proti Coronvairu a znají kompletní historii genových mutací, přičemž je vysoce pravděpodobné, že laboratoř má k dispozici protilátky právě z titulu předchozího výzkumu.

Čína tuší, že celosvětovým Pacientem 0 může být americká vojenská sportovkyně, která závodila v říjnu 2019 v čínském Wuchanu na Světových vojenských hrách. Informaci jako první vypátral americký novinář.

Únik zavirovaných a nedokonale dekontaminovaných odpadních vod z laboratoře způsobil v Marylandu minulý rok nevídanou explozi “chřipky”, čehož si všimla i místní média 
[9(https://href.li/?https://patch.com/maryland/annapolis/4-flu-deaths-virus-spreads-maryland-unusual-season ) ] v Marylandu. Články z počátku prosince 2019 přitom píší o tom, že jde o chřipku kmenu B/Victoria a 14. prosince hlásí média v Marylandu už 4 mrtvé, kteří zemřeli na zápaly plic. Čínské úřady, epidemiologové a vláda v Pekingu vyzvali 27. března 2020 znovu americkou armádu, aby odhalila 
[10(https://href.li/?https://engnews24h.com/patient-0-coronas-first-positive-human-alias-%E2%80%8B%E2%80%8Bfound-allegedly-us-army /) ] informace o americké delegaci vojenských sportovců, kteří se od 18. října 2019 zúčastnily ve Wuchanu Světových vojenských her. Čína je přesvědčena, že minimálně jeden amerických voják v delegaci zatáhl virus do Číny.

A pokud se ptáte, kdo jako první přišel s touto informací, nebyla to Čína, ale byl to americký novinář George Webb, který dopátral, že Pacientem 0, který virus zatáhl do Číny, je americká vojačka Maatje Benassi, která ve Wuchanu na Světových vojenských hrách soutěžila v cyklistice [11(https://href.li/?https://orinocotribune.com/did-the-us-military-games-delegation-spread-covid-19-in-wuhan /)]. Její bratr Matthew Benassi je rovněž americký voják v rámci US Atmed Forces (SPAWAR). Existuje prý podezření podle Webba, že italský umělec DJ Benny Bennasi, který žije a pracuje právě v Holandsku a v minulosti koncertoval třeba s globalistickou zpěvačkou Madonnou, je právě příbuzný s touto americkou vojenskou sportovkyní z Wuchanu. Benny Bennasi totiž uvízl v Itálii kvůli karanténě a údajně je prvním nakaženým Holanďanem [12 (https://href.li/?https://road.cc/content/news/us-cyclist-patient-zero-wuhan-covid-19-outbreak-272251 )].

Čína tudíž požaduje, aby americká armáda provedla testy Maatje Benassi a zveřejnila je, ovšem americká armáda to odmítá. Nikdo z českých mainstreamových médií se dosud neobtěžoval informovat o tom, že v největší americké vojenské laboratoři došlo k havárii a k porušování bezpečnosti od roku 2018, že došlo k úniku kontaminované vody a nakonec k uzavření laboratoří na tři čtvrtě roku. Toto je naprosto jasné vodítko k tomu, odkud se Coronavirus z USA rozšířil a pokud by americká armáda oznámila ještě navíc i služební historii Maatje Benassi u americké armády, moc bychom za to nedali, že sloužila nebo pobývala vloni právě na vojenské základně Fort Detrick v Marylandu. Číňané mají jasnou stopu a vědí, odkud Američané virus přivezli do Wuchanu.


71 komentářů :

 1. MUDr. Peková již na počátku epidemie poukazovala na "umělý" původ viru a také říkala, že v něm nalezla stopy HIV , což by odpovídalo vysoké míře mutací , ale co je problém, že ochrana vakcínou bude pouze "krátká" a dočasná, takže nemoc může propuknout snadno znova, což je veliký malér, protože infekce neustoupí sama od sebe jako přirozené epidemie nějaké jiné infekční nemoci,třeba "španělská" chřipka po první světové válce!! Ať již unikla odkudkoliv / myslím, že nešlo o úmyslné vypuštění / , tak "umělý" původ je důvod, proč budou obrovské škody na světové ekonomice,než se podaří virus dostat pod kontrolu!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dva měsíce před Pekovou byl na netu k dohledání článek, kde jistý lékař tvrdil totéž. A měsíc po něm jsem četl článek nějakého Brita, který tvrdil to samé. Virus je umělý.
   Všichni se pak shodli na tom, že neví, zda byl úmyslně vypuštěn, nebo "jenom utekl". Ale všichni tvrdili, že toto není dílo přírody. Tohohle prevíta stvořil člověk.
   My si skutečně zasloužíme vymřít. Pokud sami na sebe vymýšlíme takové bestie, měla by s námi příroda zatočit. Se všemi!

   Smazat
  2. Brzičko se začnu myslet, že nejlepší způsob, jak odstranit zlo, je očistit dílo ďábelské ohněm. Oni si koledují o akci "Sodoma - Gomora".

   Smazat
  3. Ja jsem skoro presvedceny, ze tohle je jen dalsi konspiracni teorie. Ta se snazu ctenari vnutit, ze vir UNIKL. Ale on nejspise neunikl. Ostatne pani pekova mimo mnoha jinych jasne konstatovala, ze to, co tu nyni dela problemy a je t nazyvane mutacemi, nejsou mutace, ale nove viry. Chce nekdo verit tomu, ze najednou takhle hezky za sebou nas tu zacaly nicit nove viry? Bohuzel mnozi tomu as veri. mmch i pan David :( takze se o tom asi nema smysl bavit, protoze tomu veri vlastne skoro kazdy ...

   Smazat
  4. 4:36 Souhlas. Když už začali prevíta vyvíjet, aby ho vypustili, je vcelku jedno jak to udělali. Ta havárie popisovaná v článku má analogii v "náhodném" výbuchu na vrtné plošině BP v Mexickém zálivu. A nespíš bychom našli i nějakou analogii i literatuře, tak jako v povídce Petroleum, Petroleum od Meyrinka.
   A je pravda, že pan David dává do oběhu články o Covidu, které zastírají pravou povahu té agendy. A to jen pro to drobné místní politikaření. Ale to je i na jiných webech. Jen na Protiproudu drží pevnou linii.

   Smazat
  5. No jo, jedno letadlo s teroristy shodilo jednu věž a druhý terorista chtě překonat svého kolegu a tak proletl druhou věží a ještě stačil po průletu poslat k zemi další barák

   Smazat
  6. Dokud se tady neobjeví článek ze dne 9.11.2015 zčasopisu NATURE


   Kde je seznam 9 vědců a 6 institutú,kteří se chvastaji jak virus vyrobili je všechno jen kvač a tak kdo ho najde bude král!

   Nadpis článku

   Sars skupina netopýřích koronavirú demonstruje potenciál přechodu na člověka..

   Smazat
  7. Proto si myslím, že na boj s covidem jsou prospěšnější léky než vakcíny. Protože pokryjí vašechny ty druhy a poddruhy covidu, kdežto vakcína jen ten kmen, na který byla vyvynuta, u těch dalších to vidím jako "možná". A navíc. Učinit léky dostupnými pro CELOU populaci je možné během několika dnů, čiže do měsíce by mohl mít jeden každý obyvatel ČR některý z těchto léků při ruce, kdežto vakcinace celé populace je otázkou měsíců až roků. A navíc. Protože jsou léky násobně levnější než vakcíny, nedojde k "vydojení" zdravotních pojišťoven jako se to děje nyní. Zatím to nikde nezaznělo, ale pakliže za jednoho covidpacoše inkasují nemocnice téměř čtyřikrát více než za normálního pacoše, jak dlouho to mohou pojišťovny vydržet? A co pak, až zkolabují?
   To bude najednou volných lůžek! Ale že se vůbec namáhám.
   Marnost, marnost, a nic než marnost.

   Smazat
  8. Jo, tohle ještě. K informacím v článku mám silnou nedůvěru.

   Smazat
  9. KONECNE SE NA NR OBJEVIL CLANEK ZE DNE 9.11.2015 Z NATURE

   Dejte ho pani doktorce Pekove ta si ho prelozi a odhali,kdo konkretne patri pod novy Norimbersky soud.Poku ne pak si muze pan Gates mnut ruce jak se mu dilo dari!Clanek poslal pan JKW a tady je jeho celym svetem hledana signatura!

   https://www.nature.com/articles/nm.3985

   Smazat
  10. Ty škody na ekonomike světa dle mezinárodních pravidel musí pachatel zaplatit bezodkladně ! Ať to byl eskymák nebo armáda USA !

   Smazat
  11. Za to zabijeni a niceni je pry zodpovedny Gates,ktery chce vse pry vyhubit

   a podivejte se komu dal ukol vyrobit takovy vir,ktery vakcinou mRNA bude jeste mutovat namisto, aby ho ockvani vyhubilo a vsechny zle sily se nyni soustredily v Evropske komisi,ktera bude brzdit vakcinu SPUTNIK V,ktery spolehlive ty viry zabiji!

   Opakuji v prekladu nadpis clanku ze dne 9.11.2015 z casopisu NATURE

   SARS SKUPINA netopyrich koronaviru demonstruje potencial prechodu na cloveka!

   Dokud temto bohacum typu Gates nebude zdaneno jejich jmeni 90% budou plnit svoje zadani,urvat moc nad obyvateli,ktere chteji zotrocit a budou nicit nasi planetu nejen valkami,ale i vyvolavanim morovych viru,ktere nikdy v prirode neexistovaly a jeste napisi,ze jich maji pry v zasobe mnoho!.

   Smazat
  12. Podarilo se mi teprve ted najit clanek,rozhovor s pani doktorkou Pekovou

   ma nadpis
   KORONA JE PRUSER Z LABRATORE-SONA PEKOVA

   nanejvys zajimave,staci si nadpis dat do hledacku a objevi se signatura videa z rozhovoru.

   Smazat
 2. Omyl! USA havárii netajily. Někdy v létě roku 2019 i naše předposraná média zveřejnila zprávu, že americké úřady zavřela vojenskou laboratoř ve Fort Detrick. Důvodem měl být "únik odpadních vod".
  Jenomže tato zpráva úplně zapadla. Předcházela jí ještě jedna zpráva, a to nekdy v květnu, nebo červnu téhož roku. A to že v USA umírají kuřáci elektronických cigaret. Přičemž symptomy se nápadně podobaly nemoci covid 19. Dušnost, horečky,..
  Když si k tomu přidáme, že v říjnu roku 2019 se američtí sportovci zúčastnili sportovních, armádních her v čínském Wuchanu, najdeme v tom oslí můstek mezi USA a Čínou, kde byl virus poprvé oficiálně izolován a popsán.
  Bez zajímavosti pak není ani "drobnost" že první nejvíce postiženou zemí Evropy byla Itálie. Zejména sever země, kde mají Američané základnu Aviano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Kdyz se priznaji, tak pristich tisic let neprestanou platit nahrady skod a zahynulych..

   Smazat
  3. Taky si pamatuju, že havárie ve Fort Detrick byla publikována i v amerických médiích. Já jsem se to dozvěděl až v souvislosti s covidem v březnu 2020, ale pocházelo to ze zdroje ještě z konce roku 2019, který to měl taky ze staršího zdroje z USA. Jen ve zdejším hlavním proudu jsem nic nezaregistroval.

   To Aviano, to asi není, nejpravděpodobějším zdrojem v severní Itálii byli zřejmě čínští dělníci, přesněji dělnice, které pracují v tamním módním průmyslu. To už bylo v době, kdy se virus šířil i mimo WuChan.

   Je to zajímavá další teorie, jenže ta pokulhává v tom, pokud to pochází z toho labáku, proč v USA nenastal ten zničující nárůst už dřív, rovnou v r.2018? Dobře, nějaké pneumonie, "chřipečky", ale my přece vidíme, že covid je jiná chřipečka. Víme, jak se to chová. Proč neměli první exponenciálu v Americe, ale až ve WuChanu, kde se čirou náhodou vyskytuje podobný labák a světe div se, taky pracuje s koronaviry. A ještě k tomu tam mají ty trhy. Tím nezahazuju tuhle verzi, jen ukládám k dalším.

   Smazat
  4. J.J.- myslím, že jste blíže pravdě víc, než konspirativní teorie. Někde se to vyvine, jinde aplikuje.

   Smazat
  5. M.Povolný, něco jakože flákneme to do WuChan, ne do Šanghaje, ve WuChan mají labák? To je možné, pokud by to byl úmysl. Jenže my to přece nevíme. A taky proč ty čínské tanečky s Fort Detrick? Vždyť ty samé otázky jako my, bude Číňanům klást celý svět.

   Víte, ona ta Čína taky hraje o hodně. Můžou přijít žaloby, tohle je strašná tragedie světového rozměru. To není Černobyl nebo Fukušima, to je mnohem nebezpečnější. Teď prišla velice mírná správa z inspekce WHO a mně to tak připadá, že Číňané vytasili tesáky, aby odvedli pozornost od sebe trochu víc, protože vědí, jak pracuje lidská mysl, jak se šíří informace.

   Nelíbí se mi to. Ne jednom Čína, ale i Amerika, protože už teď je jasné, že někde tady je ten zdroj. Náhodný nebo snad dokonce úmyslný? Vždyť to je zvrácené!

   Nikdo nechce být tím "hlavním pachatelem", tomu zcela rozumím, ani kdyby to fakt bylo z těch netopýrů a úplně náhodně. Ale zajisté si můžete všimnout, že narozdíl od havárií jaderek, kde obě země, SSSR i Japonsko, a předtím i USA a Británie, nikdo nejde rovnou s barvou ven do světa, i když v okolí už panuje úplné šílenství, protože to je katastrofická ztráta prestiže. Všechny jaderné havárie vedly ke zkvalitnění bezpečnostních pravidel... a tady vidíme co?

   Možná se to jednou dozvíme, jen jestli ale nebude pozdě. Anebo jestli to opravdu nebyl ten záměr. Bohužel ani vy jste si nevšiml mého příspěvku ohledně jednoho jevu v ekonomice, tam by pandemie dávala smysl. Možná jsem ale jen popustil uzdu fantasii. Doufejme.

   Smazat
  6. J.J.-Nevím, zda jsou v Šanghaji taky výzkumné laboratoře, pokud ne, bylo by to nápadné. Máte ale pravdu že se pravdu nedozvíme, jen dohady, které mohou být směrovány k velké válce nebo jen k řízené krizi, to abych Vás ubezpečil, že jsem si "všiml".

   Smazat
 3. Ano. Vzpomínáte, jak v létě 2019 hlásili ve zprávách z USA záhadná úmrtí na zápal plic údajně u velkého množství lidí, kteří kouřili elektronické cigarety?
  Tuto souvislost tenkrát jen dedukovali. Teď je však jasné, že to už tenkrát rám byl covid.
  Pan Hájek o tom napsal knihu, kterou mám, a nyní vše vychází pomalu na světlo světa a je to dobře.
  Tolik zvěrstev, co už USA ve světě způsobily!!! To nemá obdoby. A ještě nově provokuji Rusko v Černém moři. Hnus!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, voni jsou ti Cinani tak verohodni, ze jo. Tak jako jini komunisti, ze? A vina za vsecko musi byt u nejakych zlych zahraninich imperialistu a revansistu.

   Smazat
  2. To ale není o Číně, ale zde jsou fakta, která nelze ignorovat. Celý západ se této informace boji jak čert kříže

   Smazat
  3. 19,35
   Nevěřím nikomu. Věřím pouze tomu co slyším, nebo vidím. A vidím že tu máme umělou bestii a podezřelé ticho o jejím původu. Teda krom čt, která má (jako vždy) ve všem jasno. Ostatně stejně, jako za socíku, kdy Čst byla o dva kroky před moskevským ústředním výborem. Pouze dnes ve zkratce svého názvu vynechali jedno písmenko a kompas otočili o 180 stupňů.

   Smazat
  4. Unknowne, jestli máte data, dejte k dispozici. Na ty EC pamatuju, ale lékař přece pozná, zdá se jedná o zánět nebo nějakou chemickou devastaci. Covid je respirační onemocnění se všemi průvodními znaky, tohle cigy nedokáží. Navíc, na tohle by sprudka reagovala tabáková lobby, pokud EC patří do jejího portfolia. EC to nebude.

   Smazat
  5. Dobrý den.
   Já bych si dovolila přidat zde odkaz na článek z roku 2003, kde se píše o kouření, resp. jeho "škodlivosti".
   https://naseveru.org/2020/02/04/koureni-pomaha-chranit-pred-rakovinou-plic/
   Také připomínám, že ve Wuchanu v té laboratoři obdrželi ca 4 miliony USD na výzkum. Amíci zásadně bojují cizími rukami i nohami. Bombardování umí sami i bez jakéhokoliv schválení OSN či RB. Viz Srbsko. Jsme, holt, zase na špatné straně barikády. Že někdo vymyslí, vyrobí a uvede vakcínu za 7 dnů? To se USA přirovnává k Bohu, který dle Bible stvořil za 7 dní Svět. Jenže ten nahoře je řádně klepl přes prsty a pravda vyjde najevo vždy. Jak nedávno prohlásil japonský nositel Nobelovy ceny, že COVID je umělý. Viry tady byly milióny let před tím, že jsme slezli ze stromu a já nevěřím tomu, že by matka Příroda přivedla na Svět takového zmetka, jako je ten COVID i s jeho mutacemi.
   Přeji přijatelný den.

   Smazat
  6. Paní Věro, za 6 dní, sedmý den se léčil z toho co stvořil. Možná tvůrci kovidu také 7. den vyspávali "opici".

   Je pochopitelné, byl-li kovid stvořen, byl připraven i "proti jed.

   Smazat
  7. Souhlas a sileny zrejme Gates dalsi miliony do Wuhanu pridal a umele slepice do Afriky a miliny na vyrobu vakcin, ale dukazem mohou poslouzit opakovane zlociny a podvody /Navalny/,zoufale zapadem zatajovane prave pomoci a opakovanim hysterickych jeceni v zoufale snaze aby to neruplo. A Hazet vse na jine.
   V dobe informacni revoluce.
   Exodus z EU je tim nejlepsim resenim doufam a bez zdlouhaveho vyjednavani Brexitu, se rovnou osvobodit z otroctvi a tez velmi doufam resenim pro lid USA , postupne se oddelovat stat za statem od velmi zlocinneho centra.
   A tim se vyhnout straslive obcanske valce, ktere se nekteri,jako Roberts asi nemohou dockat.

   Smazat
  8. No oni Amici jsou totiz hravi, a koumavi, hlavne kdyz jde o vyzkumy..... uz kolem 50 let ve Francii nekde na jihu rozsirili v jedne vesnici LSD a tam se pak dely veci, Sudaina v Iraku zabili za to, ze ma nuklearni zbrane a Sarin ackoliv nic nemel, ve Vietnamu Agent Orange, a ted v Cine Covid. a to se nebavim jak letadlo velke jako krava udelalo malou dirku v Pentagonu, a ten barak jak spadl "sam od sebe" a byl prepojisteny, mimo toho kratce pred spadnutim, byly "dvojcata" pripojisteny

   Smazat
 4. Takže mají umaštění ušáci co gumovat !! Ono se o tom mluví už dávněji, že to bylo původně vyvíjeno jako zbraň...!! Teď by se měli porvat sami mezi sebou. Kvérů mají mezi lidmi dost, takže až se bude chtít třeba Texas osamostatnit, tak začne mazec. A to svinstvo made in USA vyleze v celé nahotě.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden by řekl, že jsi ,pro změnu, zasran z ČT ! Resp. tvůrce onoho grafu, debile.

   Smazat
  2. 19,33
   Tak proč tady ztrácíš čas, magore? Přicházíš kvůli tomu o "nejkvalitnější" žurnalistiku!
   Strč si svoje grafy do prdele a táhni k televizi!

   Smazat
  3. Průzkumy zveřejněném na ČT 24 nevěřím ani, jak se říká, nos mezi očima. Je už známo, že západní USA vakcíny vytvářejí rezistenci u očkovaného a ne imunitu. Vakcína Sputník V. je zhotovená klasickým osvědčeným způsobem a vytváří u očkovaného imunitu. Jinak Američanům jde hlavně, aby jejich předražené vakcíny měly odbyt u jejich satelitních kolonii, jako jsem my. USA zakázali Ukrajině nabízený Sputnik V., ale sami nedodali žádnou vakcínu, protože Ukrajina je v ekonomickém krachu a nemá předraženou Americkou vakcínu, jak zaplatit, to znamená životy lidí jsou jim ukradené, hlavně jde o sanace beznadějně zadlužených a ekonomických krachujících Spojených států Amerických.

   Smazat
  4. Unknowne 19:43, prosím tě, nech těch blábolů.

   Smazat
 6. Aj v Indii existuje štúdia o umelom pôvode covidu ... pytel sa začína trhať.

  OdpovědětSmazat
 7. Zapni si čt a neopruzuj, magore!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reagujete na nevychované individuum mdlého úsudku, které je mazáno pro svou sprostotou a šíření nenávisti.

   Smazat
 8. Americký zloděj ,křičí chyťte zloděje.
  Z USA vše začalo, ten jejich krvavý bordel z laboratoří jen dokazuje odkud vir pochází.
  Drtivá většina všech podobných svinstev, pochází vždy z USA.
  Svalovani viny na Čínu je velká prdel
  Drobná korekce joudo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro vera 4. března 2021 19:35: Já po třiceti letech konstatuju, že nám ti naši komunisti lhali míň, než jsem si myslel (pokud vůbec). Rád bych se dozvěděl, v čem, podle vás, vlastně lhali. To kvůli tomu, abych líp četl dnešek. Děkuji předem. JiH

   Smazat
  2. Komunisti neoplyvali premrstenymi schopnostmi a take nepouzivali v praxi velmi uspesnou teorii propagandy /Bernays/ a vse prodavajici metodu ,velmi propracovanou,svetu.
   Tak i my jsme byli "obeti" a do velke obdivovali skoro vse z USA.

   Smazat
 9. Čínská biologická laboratoř ve Wu-chanu patří společnosti GlaxoSmithKline, která (shodou okolností) patří společnosti Pfizer (výrobce vakcíny). Tuto laboratoř i prostřednictvím Dr. Fauci (poradce bývalého prezidenta USA D. Trumpa) financovala i vláda USA. Dr. Fuci je mimochodem propagátor vakcíny firmy Pfizer.
  GlaxoSmithKline je řízený finančním oddělením Black Rock, které (náhodou) spravuje i finance společnosti Open Foundation Company (Sorosova nadace), která (opět náhodou ) provozuje francouzskou AXA.
  Shodou okolností Soros vlastní německou společnost Winterthur, která (náhodně) postavila čínskou laboratoř ve Wu-chanu, jež následně odkoupila německá Alianz, která (náhodně)má jako akcionáře Vanguard, který (opět náhodně) je akcionářem společnosti Black Rock, který (náhodně) ovládá centrální banky a spravuje přibližně jednu třetinu globálního investičního kapitálu.
  Black Rock (opět náhodně) je taky hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který je(shodou okolností) akcionářem společnosti Pfizer, jež nám dodává zázračnou vykcínu na Covid-19.
  A tak se kruh náhod uzavírá a uprostřed toho kruhu je velký nápis: PRACHY, PRACHY, PRACHY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prachy nevylučuji, ale myslím si, že konečný cíl je jiný. Redukce lidí na planetě s tím, že "přednost" dostanou staří a zdravotně hendikepovaní. Zkrátka ti, co už nemohou ke "strojům", ale naopak od společnosti berou. Fyzicky zdatní primitivové budou ušetřeni. Plánuje se s nimi jiný cíl. Budou potřební ve výrobě a v armádách.

   Smazat
  2. Laco, na to přišel Pfizer s tou vakcínou dost pozdě. Ale vzhledem k tomu, že nemám žádné data okolo genetiky toho viru a jeho mutací, anebo jak paní Peková říká - těch nových virů, a i kdybych měl, tak bych tomu nerozuměl, tak se vzhledem na okolnosti nebráním verzi o jeho umělém původu. A následném úniku.

   Smazat
 10. Od debila mne osočení hlupákem skutečně strašně "mrzí".

  OdpovědětSmazat
 11. Unknowne, ty jsi prostě primitivní blb a duševní naháč. Všichni do jednoho ti to tady říkají a posílají tě do pryč. Co sem vole lezeš?

  OdpovědětSmazat
 12. Jak má člověk slušně diskutovat s takovým dementem.
  Ale to jsem nechtěl řešit. Jenom připomenu, že jsme s Covidem neměli nějaké velké problémy, ty se dostavily nedlouho po týdenní inspekční cestě 28 vojenských "lékařů" z USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne, kdybys vynechal toho dementa a hovado adresované adminovi, možná by tě tu nechal.

   Smazat
  2. 22*50
   Psal jsem tady mnoho slušných článku přímo k věci, ale jen s jiným nàzorem, než tady Dvořák vyžaduje a vždy jsem byl smazán, stejně tak jako dnes jsem nesouhlasil s ubohým názorem v 20/17 první muj názor slušný, ale cenzorem Dvořákem smazán, potom si rád zanadavam. S tím proruskym ....... Není možné se domluvit.

   Smazat
  3. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
   "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
   AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

   Smazat
  4. USA jsou dnes ekonomickou a politickou rakovinou světa a lze od nich čekat cokoliv!! Zfalšované volby, úniky nebezpečných biologických zbraní a neskutečný bordel v USA!!! Kde je ta "báječná" Amerika, o které jsme všichni v mládí snili? Dovolím si konstatovat, že v prdeli!! Města plná bezdomovců , fronty lidí na potravinovou podporu , protože jinak by trpěli hladem!! V USA jsou dlouho pobýval a na různých místech a mám z dnešních USA veliký smutek a to se ještě můžeme dočkat nějaké formy občanské války v USA, protože poměry se budou dále prudce zhoršovat!!!

   Smazat
 13. Správně to dělá Čína že odhaluje pravdu tak se na ty bestie musí. Však to na ně sváděli prý Čínský vir špatně uvařený netopýr a novičok v trenkách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť to je jen jedna z teorií. Virus se tutově rozšířil do světa z Číny a vy už věříte vše Číně jen proto, že to hází na USA? Ještě nič není vypátráno.

   V čem se lišíte od rusofobů? Možná někdo přijde s teorií, že to na příkaz Putina zanesli běhrm těch her do Číny, aby rozhádali Čínu s USA a mohli dodávat světu Sputnik. Byli první, ne? To je "důkaz" jako sviňa a všichni už máme jasno. Tohle mohl spáchat jednom ten, kdo po světě trousí Po-210, Novičok, Sarin a další svinstva, ten, kdo disponuje labáky a technologiemi. Rusové mají k dispozici všechny virové kultury, tomuto oboru se věnují už hodně dávno. No a máte to, jak se vám to líbí?

   Smazat
  2. J.J O vašem prozápadním postoji vím ale oni neustále lžou a prostě uvidíme. Ale mám radost že se ty země začínají bránit co jim můžou udělat kulový.

   Smazat
 14. Dane!
  Hřebík na hlavičku. Snažil jsem se celý rok pochopit trasování kurvaviru (mimochodem je to bakterie napajcovaná sekvencemi několika hnusných virů) a nedávalo to žádnou časovou ani trasovací osu.
  Takže jsem dospěl k závěru, že byl virus zejména v jevropeji a latinské emerice šířen profesionální logistikou a vypouštěn plánovaně v pidlivizačních centrech zemiček, jejihž vlády se neplazily před páníškem po kolenou.
  Z toho plyne, že tzv. viru se svět zbaví pouze fyzickou likvidací jeho šiřitelů, výrobců a MAJITELÚ!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Dane!
  Hřebík na hlavičku. Snažil jsem se celý rok pochopit trasování kurvaviru (mimochodem je to bakterie napajcovaná sekvencemi několika hnusných virů) a nedávalo to žádnou časovou ani trasovací osu.
  Takže jsem dospěl k závěru, že byl virus zejména v jevropeji a latinské emerice šířen profesionální logistikou a vypouštěn plánovaně v pidlivizačních centrech zemiček, jejihž vlády se neplazily před páníškem po kolenou.
  Z toho plyne, že tzv. viru se svět zbaví pouze fyzickou likvidací jeho šiřitelů, výrobců a MAJITELÚ!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Ty debile prolhaný Unknowne , člověk zasažený Novičokem je do minuty mrtvý a tady je zázračné dvojité přežití, to jsou úplné Lurdy!!!! Také ricin je síla a na to máme zázračný BIS!!

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 21. Unknowne, neopisuj ode mě, to se nedělá. Dávám ti poznámku a dvojku z chování.

  OdpovědětSmazat
 22. o puvodu covidu z wuhanu jsem slysel jiz cca pred rokem! verze CT byla "nedodelana" netopyri polevka a jina byla ze byla prenesena us vojacky armadnich svetovych her z rijnu 2019 kde participovalo 9308 bojovniku ze 140 zemi od Angoly az po Zinbabwe! ceskych statecnych vojaku bylo 27!
  zajimave ze z Israele NULA hrdinu!!!??? no a jelikoz US ma v italii sve mirove baze tak se covid dostal do evropy!!! podrobne najdete ba googlousi!

  OdpovědětSmazat
 23. Tak to už je na trestní za stalking a neboj ,že tě anonymita zachrání. Divím se ,že to p.Dvořák ještě neudělal.

  OdpovědětSmazat
 24. Není to asi rok starý text z Aeronetu?

  OdpovědětSmazat
 25. Podstata:

  Mezinárodní výstražná zpráva o COVID-19. Mezinárodní prohlášení zdravotníků, lékařů a vědců, které bylo zasláno vládám třiceti zemí

  OdpovědětSmazat
 26. Všechny mimořádně zajímavé odkazy, na které narazím, včetně odkazů na zprávy, jež se zdají málo pravděpodobné či šílené, archivuji. Třeba pro případ, že se časem ukáží jako pravdivé (v šíleném světě se prostě šílené věci dějí):
  https://cz24.news/ae-news-zasadni-informace-pachatel-celosvetove-virove-krize-je-konecne-znam-cina-nekompromisne-ukazala-na-americkou-vojenskou-laborator-usamriid-ve-fort-detrick-v-marylandu-s-nejvyssim-stupnem-biol/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. altern 6:03 ano sbirej nebot dnesni "silene" zpravy mohou byt zitra pozitri za mesic za rok za nekolik let pravdou!!!
   tak zni definice rozdilu mezi konspiracni teorii a pravdou-nekolik let tedy je to jen otazka casu😂😎😂

   Smazat
  2. Jen si tak drobet zakonspiruji.
   Dejme tomu že covid je umělého původu (u mě 99,5% pravděpodobnosti).
   A teď - nezávisle na tom kdo ho "vyrobil".
   Který stát má biologické laboratoře rozeseté po celém světě? Mimo jiných jednu hned vedle "čínského epicentra" ve Wu-vhanu, další poblíž britského epicentra "mutace" (ono je totiž šumák zda je to britská či USA laborka) atd. atd.
   Který stát má tudíž pomocí svých spojenců nejvíce možností vypouštět tu tam, tu onde, nové kmeny "mutací"? Netvrdím.
   Jen si tak hraju.

   Smazat
 27. ČT je prolhaná žumpa a teď budou Vitáskové platit, jako o ní lhali!!!!!
  ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.