Reklama

neděle 28. března 2021

Pandemie jako stroj času

Jaroslav Bašta

28. 3. 2021 PrvníZpravy

Asi nejsem první, kdo si všiml, že některá opatření, která používají vlády v boji proti nákaze koronavirem, jsou věrnými kopiemi postupů naposledy užívaných ve válce, případně v režimech odmítajících opustit mimořádný válečný stav i po jejím skončení.

Jako příklad může sloužit třeba noční zákaz vycházení či omezení pohybu mezi okresy (přestože od roku 2002 oficiálně neexistují). V bývalém Československu ani po roce 1948 omezení vnitrostátního cestování neexistovalo, ovšem v Sovětském svazu to až do konce osmdesátých let vypadalo jako u nás dnes. Na každém výjezdu z města byla stanice, kde se předkládaly bumážky o tom, že dotyčný někam smí jet. Nám zatím ty unimobuňky se závorami na výjezdech z města nepostavili.

Další mrazivou upoutávku na návrat to minulosti mi jeden můj známý poslal mailem. Bylo to porovnání již rok probíhajících vládních protiepidemických opatření s principy vymývání mozků americkým zajatcům v době války v Korei na počátku padesátých let. Systém vypracovali čínští odborníci a jeho cílem byla změna myšlení vyšetřovaných osob.
 
Postupy posléze studoval psycholog Albert Biderman a shrnul je  v tzv. Bidermanově tabulce donucování. Má osm bodů, a každý, kdo se na ně podívá, zjistí, že se se všemi během posledního roku setkal.
 1. Izolace – sociální distancování, ztráta zaměstnání, karanténa. Osamělí jedinci bojují se svými úzkostmi, nikoliv se svými utlačovateli
 2. Mediální monopolizace vnímání - cílené zaměření pozornosti na vybrané náměty a potlačení ostatních témat, prosazování pouze jednoho názoru a cenzurování všech ostatních
 3. Záměrně způsobené vyčerpání a frustrace doprovázené debilizací (zejména po sledování veřejnoprávních médií)
 4. Výhrůžky a nesmyslné represe – nošení roušek, odstupy, pokuty, fyzické násilí při jejich nepředpisovém užívání. Obojí vyvolává strach a nejistotu.
 5. Občasné uvolnění s dočasným zmírněním požadavků, doprovázené pochvalou za poslušnost (inspirováno výcvikem psů)
 6. Ukazování všemocnosti a vševědoucnosti úřadů. My vás ovládáme a je zbytečné proti tomu bojovat. Jste ve lockdownu a nemáte možnost odporovat ničemu z toho, co přijde. A taky nemáte jak a kam uniknout. Takže odpor je zbytečný; musíte poslouchat.
 7.  Ponižování jako podvědomý vedlejší efekt nošení roušek a omezení pohybu
 8. Vyžadování něčeho nesmyslného a nedůležitého. V této disciplíně naše úřady vynikají. Čím více triviální a hloupý je požadavek, a my přesto s ním musíme souhlasit, tím více ponižující je pro člověka. Lidé pak ztrácí úctu sami k sobě; ztrácí lidskou důstojnost.
Existuje rozdíl oproti nelidské praxi, kterou shrnul A. Biderman ve své tabulce – zatím chybí bezprostřední hrozba násilím. Covidová opatření nás mají psychologicky připravit na to, že v budoucnosti přijde Velký Reset, Zelený úděl a boj proti klimatické změně, jak nám ho nastínil Bill Gates. Zkrátka, náš svět se sice vrátí před pandemii, ale někam do dob Maovy kulturní revoluce v podání současné anticivilizační levice. První zkouškou účinnosti covidového vymývání mozků budou podzimní parlamentní volby. Buď v nich občané budou volit dle pokynů českých veřejnoprávních médií, nebo svobodně.

 

 

71 komentářů :

 1. Jo minulý režim stál za exkrement a tenhle stojí za celou žumpu exkrementů. Co jste nám to vy elity sem přitáhly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sakra, jen těch lidí je pro NWO pořád hodně !!!

   Smazat
  2. Standa Hodně jich ani neví co podporují myslí si že budou chránit životní prostředí pomáhat lidem atd.

   Smazat
  3. Dedku,
   zil jsem zde za toho nejhorsiho teroru, dokonce mne vyslejchali na Ruzyni, pro dissidentsvi (hovno smelinu) a celkem se nam do 69 vedlo dobre, ted po 89 se mate vy vsichni dobre, pisou to vsude, a mimo toho tu mas pomerance, banany, jahody celej rok (to ze chutnaj mizerne nevadi ze?) tak se divim proc remcas, ja sem tu taky a nijak si nestezuju, ackoliv jsem priletel ze zaslibene zamorske zeme.... tak prosim tebe vyzvonil sis zrejme tendle raj na zemi v 89 tak tady ho ted mas a bud zticha, no ono to bude jeste horsi, uvidis jestli vyhrajou Pirati

   Smazat
  4. Lidé, kteří si ve své nevědomosti nechají injekčně podat experimentální vakcínu, která urychluje vytváření vysoce nakažlivých super kmenů v jejich těle, jsou chodícími biologickými časovanými bombami a jsou hrozbou pro společnost. Globalisté to vědí a v souladu se svým cílem celosvětového masového vyhlazování dávají nejnebezpečnějším a nejnakažlivějším lidem „vakcínové pasy“, aby se mohli volně pohybovat po společnosti a šířit své superkmeny virů široko daleko. Opět je to všechno záměrné. V bezpečí jsou lidé, kteří mají vrozeně silný imunitní systém a již si vytvořili protilátky proti koronaviru bez lékařského zásahu. Toho lze snadno dosáhnout u většiny lidí užíváním vitaminu D, zinku, pomocí výživy, klidného spánku a vyhýbání se toxickým potravinám a lékům. Přesto celý „vědecký“ průmysl odmítá přiznat, jakou roli hraje vrozená imunita. Vědci neuznávají protilátky, které jedinec sám vytvoří. Jako by nebyly vůbec k ničemu.
   Například nemůžete získat „protilátkový pas“, abyste prokázali, že jste patogen přemohli díky své vlastní vrozené imunitě. Moderní „věda“ – pokud si vůbec dovolíme ji takto nazývat – si přeje, abyste uvěřili, že nemáte vůbec žádný imunitní systém a že vaše tělo musí dostat vakcínu mRNA, aby fungovalo. Jedná se o obrovskou, nebezpečnou lež a opakují ji téměř všechny sdělovací prostředky, lékařské časopisy a lékařské „autority“ po celém světě (většina z nich samozřejmě pracuje pro Čínskou komunistickou stranu za účelem zničení západních národů).
   Lockdowny, karantény a nošení roušek by měly být povinné pro ty očkované!
   Právě očkovaní lidé jsou pro společnost nejnebezpečnější a s největší pravděpodobností nakazí ostatní super kmeny, které již vykazují naprostou odolnost vůči stávajícím vakcínám. Jinými slovy, vakcíny již jsou do značné míry zastaralé. Pouze vrozený lidský imunitní systém se dokáže vypořádat s rychlými mutacemi a porazit je během pár hodin. Toho není možné docílit tím, že budeme deset a více měsíců čekat na další přeočkování. Vakcinační průmysl bude navždy vyhledávat nové kmeny a mutace covidu stejným způsobem, jako se snaží najít antibiotika proti superbakteriím. Ale je zde mnohem větší nebezpečí. Celý svět nyní slouží vakcinačnímu průmyslu jako továrna na nové kmeny covidu.

   Smazat
  5. Fauci, Národní Institut Zdraví (americká vládní agentura, NIH) a Čínská komunistická strana potřebovali miliardy lidí, aby posloužily jako továrny na biologické zbraně. Účelem je urychlení vývoje konečné genocidní biologické zbraně.
   Ukazuje se, že Fauci, NIH a Čínská komunistická strana neuspěli ve vývoji smrtelné biologické zbraně, která by vyhladila lidstvo. Zbraň, kterou vyvinuli, SARS-COV2, má sloužit k tomu, aby miliardy lidí souhlasily s podáním vakcíny, která má přeměnit jejich vlastní těla na výrobny biologických zbraní tak, aby se mutace viru mohly vytvářet po celém světě.
   Takže centralizovaný vojenský systém výroby biologických zbraní se nyní „decentralizoval“ tím, že vypustil do světa celkem mírnou formu kmene a následně dodal vakcínu, která má urychlit vývoj mutací. V důsledku toho je každý člověk, který byl naočkován, chodící továrnou na biologickou zbraň, produkuje nové kmeny viru a roznáší je mezi ostatní lidi za pomoci očkovacích pasů.
   Vzhledem k tomu, že výletní lodě, sportovní stadiony, letecké společnosti, univerzity a další organizace nyní vyhlašují „přístup pouze očkovaným“, s tím, že pouze očkovaným bude umožněno obnovení běžných činností, vytvářejí podmínky pro šíření dalšího celosvětového smrtelného virového kmene. Nový kmen bude výsledkem náhodných mutací u očkované osoby, nikoli výsledkem promyšleného vývoje v genetické laboratoři.
   Skutečným lékařským účelem vakcíny je vyhladit méně smrtící kmeny a vytvořit virové adaptační tlaky, které urychlují rozvoj smrtelnějších kmenů.
   To vše bylo záměrné. Věděli, že v laboratoři nemohou navrhnout dokonalou zbraň, potřebovali, aby lidské bytosti fungovaly jako laboratorní pokusná zvířata. A přesně toho vakcína docílila.
   Očkovaní lidé jsou svému okolí nebezpeční
   Nyní si každý, kdo chce přežít smrtící „super-kmenovou“ vlnu, která právě teď mutuje v tělech očkovaných, musí uvědomit, že zůstat stranou od očkovaných lidí může být otázkou života a smrti.
   Právě očkovaní jsou nejnebezpečnější a mají proto největší přístup do společnosti. Ve svém sobectví a v nevědomosti pomáhají tito ochotní dobrovolníci provádět největší zločin proti lidskosti, jaký si lze představit: celosvětový mor poháněný decentralizovaným, zrychleným a adaptivním genetickým formováním, který probíhá v miliardách dobrovolníků sloužících jako mutační laboratoře. Rozsah tohoto globálního lékařského experimentu na živých lidských subjektech zahanbí celý nacistický režim. Až přijde další vlna úmrtí, média budou samozřejmě čím dál víc obviňovat neočkované, i když neočkovaným nebude umožněno nikam chodit. Jsou to očkovaní, kdo zabijí sebe i ostatní, proto říkám, že jsou součástí „kultu sebevražedné vakcíny.“
   Už se o tom mluví v médiích: super kmeny se již začaly objevovat a současné vakcíny budou pravděpodobně v tomto roce zcela zastaralé. Společnost Pfizer již oznámila svůj plán vydělávat na každoročních dávkách koronavirových vakcín, jelikož rozvoj mutací a kmenů podporuje nekonečný byznys. To vše záměrně urychlila původní vakcína.

   Smazat
 2. Prostě Overtonova okna, jak tvrdím už rok.
  Na každého to ale nefunguje, jak vidno z diskuzí i ze života. Holt přece jenom nejsou Češi s tradicí Švejka, ale vlastně většina Středoevropanů se zkušeností z totality, ten správnej matroš.
  Teda vyjma globalizátorů. Ti mají vymyté i ty zbytky kdysi rozumu, který, doufejme, měli. Vlastně - nemají zkušenosti z totality. Jen humanovzdělání. A to je sakra málo. Stačí chvíli poslouchat Dreda, či vlastně kohokoli z Pirátů, a je to jasné. Kauzální myšlení? To ani náhodou. Vymeteno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. milane 21:07!

   Okno Overtona je oknem příležitostí, které se otevírá manipulací myslí davu a zavírá poznáním davu, že jde o manipulaci. Proto bývá otevřeno různě dlouho a zavírá se náhle a bez varování!

   Smazat
 3. https://benjaminfulford.net/ http://www.zenazdravotne.cz/2021/03/28/kanadsky-lekarsky-pohlad-na-pandemii-by-benjamin-fulford/
  Dá se to přečíst automatickým překladem. Jak víme vakcíny jsou děsivé. Přežití po vakcinaci se odhaduje na 2 roky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kolika let se dožijí ti co prodělali coronavirus bez dodatečného naočkování? Myslím si že Corona může zanechat v každém postiženém svou stopu která se může projevit za x let. VIP ☹️

   Smazat
  2. Pane Dvořák kéž by ale to ani vy nemůžete vědět a bezpečně vyvrátit a Gates cosi napověděl o likvidaci lidi na planetě. A ten je lépe informován než my. Osobně neznám ve svém okolí člověka který by neměl pro prodělaném coronaviru nějaké potíže. I měsíce po! VIP ☹️

   Smazat
  3. U nás lehčí průběhy bez následků.

   Smazat
  4. Mohu li vstoupit. Měl jsem koronu. Absolutní ztráta chuti a čichu, vysílennost neskutečná, bez horeček! Můj přítel aktivní fotbalista na výkonostní úrovni ležel 14 dní na jipce, břichem dolu aby se prý neudusil a cpali do něj kyslík, který mu chyběl v krvi. Po 14 tuhých dnech náhlé ozdravení jako když švihneš proutkem, doslova ze dne na den... Hlavně nevymýšlet katastrofické teorie! Bude líp! P.S. Nejsou ty potíže proto, že se člověk více hlídá a jsou spíše stařeckého původu? Mě bolí záda, to rameno a dechu se na horách už občas taky nedostává...atd.

   Smazat
  5. Číst můžeme všelijaké blbosti, ale záleží na zdravém posouzení událostí, aby člověk pochopil co je pro lidstvo dobré a co zlé. Proč takový úvod? Přečtěte si na AE News co současná věda a technika umožňuje a zvažte čeho jsou současní zdegenerovaní parazité schopni pro MAMON s lidstvem udělat.

   Smazat
 4. Ano Jsem blbec. Nikdy jsem se v životě nemusel zabývat nějakými Overtonovými okny. No skuteční itelektualové, mezi něž se opravdu nepočátám ti mají na vše vysvětlení. Dle mého soukromého názoru normálního člověka, je základ obrat lidi o to co mají a přivlastnit se to(nikoliv přerozdělit) to je celý problém. No a vědátoři na to utvoří teorii. Prostě a jasně už jsme vše rozkradli a dobyli, hrrr na do co ještě zbylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21/40
   Nejsem intektuál, ale lopata. Zedník. Jenže je doba, kdy i jako zedník musím být v obraze. A krom toho jsem celý život usiloval o to, být v obraze. Jen pro pořádek.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 21:46 Ano,ano-takový vždy byl,je a vždy bude kapitalismus.Pokud bude!

   Smazat
  4. Milane 21:46!

   I zedník od lopaty může být nejenom intelektuál, ale i filosof a naopak vzdělanec a odborník může být bezcharakterní podvodník!

   Smazat
  5. Václave Dvořáku 23:58!!

   Prý "píšete nesmysly oba"!! Bez argumentů, pouze obhajoba vakcinace.

   Upřímně a zoufale Vás prosím, vysvětlete mi proč celý "lekařský" a politický svět tak urputně trvá na vakcinaci (ne)bezpečnými vakcinami s krutými následky, která neřeší imunitu a naopak dehonestuje levnou a účinnou léčbu ivermektinem bez následků. Něco není KOŠÉR, nebo spíše celosvětové CHUCPE na góje. Prosím místo ideových žvástů o fakta. Já poslal oficiální tabulky úmrtí (2002 - 2020) panu Davidovi, ze kterých vyplynulo podvodné zkreslování a místo zveřejnění se mi dostalo odezvy, že by umístění na NR mohlo být vnímáno jako neúcta k mrtvým na kovid!! Lépe by to nezdůvodnili ani debilek gaťas se šoroškem.

   Smazat
  6. Venco, nepriznavej se ze jsi normalni, ale ver mi ze je lepsi bejt "blbej ale zdravej" nez "chytrej a chcipak" takze se nevytahuj nebo vypadnes z ovrtonova okna

   Smazat
 5. Jeli jsme jako rodina autem s 2 letym synkem z Čech do Moskvy. 2000 km.
  V roce 88'.
  Mapa, popis cesty od jiných cestovatelů byl. I tak jsme v noci úplně špatně odbočili...
  A jak jme byli rádi, když nás hlídka začala na další stanici, kterou jsme měli projet před víc než hodinou, postrádat.
  Rozjeli se nás hledat a našli a vrátili zpět na správný směr Moskva.
  Kdo nejel autem po této krásné obrovské a třetihorní vůní obdařené zemi, neví o ní ani Ň.
  KDYBY nebylo tenkrát těchto silničních vojenských hlídek, vskutku nevím, kde bychom se v noci s dvouletým synem octli.
  Proto jen díky za ně. Nejsou jen šmírovacím subjektem. Ale POMÁHAJÍ

  OdpovědětSmazat
 6. Máš pravdu, je to Tvůj postoj k životu a nic proti tomu.
  Zedník je určitě (pokud je zedník)lepší než itelektual. Tu lopatu si klidně nech na práci.

  OdpovědětSmazat
 7. Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR!
  https://www.youtube.com/watch?v=z9H948rlMT4

  OdpovědětSmazat
 8. Po přečtení článku a komentářů vím, že žádnou EU nebo NATO vakcínou se očkovat nenechám. Navíc jsou i jiné Vakcíny: https://russian.rt.com/russia/article/846964-putin-rossiya-koronavirus-snyatie-ogranichenii?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Email

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Indiáne ty PAKO, to by jsi se divil, možná i posral vzteky, kdyby byla možnost si skutečně vybrat vakacínu. Na cestu do Moskvy a zpět ze mzdy moderních otroků nikdo nenašetří a takových je většina. Ty patříš mezi parazitečky a tak sem lezeš doševně se onanovat. Pokud by si byl parazit, tak tu nejseš. FLUSTRÁTE.

   Smazat
  2. Putin si nechal veřejně píchnout Sputnik. O co vám jako běží? Vy jste byl u toho,že víte, že to Sptnik nebyl? Stěžoval si na mírné zarudnutí kolem vpichu a malátnost což by skutečně odpovídalo nějaké západní vakcínė. VIP ☹️

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 9. Pan Bašta popsal, jak současná opatření proti šíření Covid 19 kde koho a kde co ohrožují. Nezmínil žádná lepší řešení. Jsem ale optimista. Věřím, že pracuje na textu, kterým dá vědět, jak na ten Covid 19 vyzrát jinak. JiH

  OdpovědětSmazat
 10. Zarážející je ten tah na bránu. Splést se může každý. Ale pokud si při prvním pokusu nabiju hubu, mělo by mne to varovat, že něco dělám špatně.
  My máme bezpočet signálů, že zvolený směr je špatný, ale vůdcové neslevují. Nikdo neřekl, že by se mělo něco opustit, změnit, nebo upravit. Stále se tlačí na přísun dalších migrantů, stále se tlačí na překotnou ekologii. To už není o lidské hlouposti. To už je o zlém úmyslu. Někdo se nás snaží zničit.
  Co si mám myslet o lidech, kteří se nás snaží na jednu stranu zničit přísunem nepřizpůsobivých migrantů a prosazováním Zeleného údělu, ale najednou se nás snaží "zachraňovat" nouzovými stavy a dobrovolně povinném očkování? Že si to právě v tomto případě rozmysleli a snaží se nás skutečně ochránit a zachránit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidite, ted jste mne potesil. Rikam si, aspon nekdo si toho taky vsima...

   Smazat
  2. zhnusený 7:28
   Prosím vás, kdo vás tlačí do očkování? Vždyť nejsou vakcíny ani pro ty co to hodně chtějí? Jinak vám vaše názory neberu, každý máme nárok na svoje, ale tohle evidentně není pravda.
   Dále, v ČR by uvítali migranty jen zástupci některých stran. Např. Piráti. Ti si už mnou ruce. Zřejmě jsou financování někým, kdo na tom má zájem. Někým z venku. Zrovna Babiš by to činil nerad už proto, že by mu to voliči spočítali. Avšak jistě není vzdálená doba, kdy půjdem volit a výsledky voleb budou takové jaké si přeje někdo mimo tuto zemi. Tak jak se to právě stalo v zemi svobody, v Americe.

   Smazat
  3. zhnusený 29. března 2021 7:28, k čemu ten váš nelogický kotrmelec? Sám naznačujete, co smysl má a co je nesmysl. Jak souvisí vnucovaní migranti a "zelený úděl" s opatřeními proti šíření Covidu 19?
   Každé rozhodnutí má svá rizika a nepříznivé stránky. Nedáte se očkovat, pravděpodobně riskujete snadnější onemocnění a okolí má právo se domnívat, že pravděpodobněji můžete být infekční. JiH

   Smazat
  4. Indiáne ty PAKO pro takové lemply jako si ty , je důležité být vždy na straně parazitů. Určitě jsi byl "komouš" potom disident a teď jsi euroatlantický kokot.

   Smazat
  5. Pradědo, kačer nebyl nikdy nic! Jen malý, psychicky a fyzicky zmrzačený, ušlápnutý človíček, který si tady sám sobě honí brko a léčí si zde své mindráky! Kačere, že je to tak?

   Smazat
  6. Odpovím všem najednou. Očkování je sice "dobrovolné", ale s dodatkem, že neočkovaní budou v mnoha ohledech omezení na svých právech. A cestování je pouze jedním z nich. Objevují se první signály, že neočkovaní nebudou smět pracovat v té, či oné firmě. Není to divné? Vždyť ty očkovaní jsou přece chráněni. To naopak neočkovaní podstupují riziko onemocnění a následků z toho plynoucích. Včetně vlastního úmrtí.
   Tak proč se stále častěji mluví o očkovacích pasech, zákazu cestování, nebo vyhazovech z práce?

   Smazat
 11. V roce 1983 jsem cestoval od CK Autoturist Brno - Jerevan 4000km v Dácii a zpět. Silnice ve velmi dobrém stavu a ubytování na úrovni ČSSR.Jednou jsem přehlédl odbočku a jel zajížďku 70km , nikdo si mne nevšímal ,tak jsem se vrátil.Sovětský svaz byla obrovská země ,tak opatřenį byla specifická.To jen na okraj k názorům p.Bašty.

  OdpovědětSmazat
 12. spartaku 29. března 2021 8:31, do jaké míry tu vypravěči o hrůzách v SSSR přehánějí, mám potvrzeno od všech montážníků a servisáků z podniku, kteří tam trávili nepočítaně dnů a celou tu zem, od Kavkazu až za polární kruh, po Sachalin a severní Koreu procestovali. Leckde těžké podmínky pro život, někdy překvapující lehkovážnost, plýtvání, nekázeň a nepořádek, to ano. Naproti tomu všudypřítomná přátelskost, vstřícnost a obětavost. Jiný, prostší, životní styl, Všude, jak ve městech, na venkově i v enklávách daleko od civilizace. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přítel byl v Rusku v pár větších městech a byl překvapen, že tam nejsou no go zóny, nikdo tam nežije v krabicích dokonce i s tamními Muslimy můžete pokecat. Rusku je úplně jedno, co tady o něm píše nějaký bezvýznamný zlobný a vzteklý Ind. VIP 😀

   Smazat
 13. Ono to vypada, ze cim vic se ockuje a cim vic se omezuji svobody, tim hur. Aspon zvonkajsku to tak vyzera. Hm...

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Inde jste prolezlý zlobou kterou si vybijite na Rusku. My vám za vaše problémy nemůžeme a to Rusko tak ne. Co se chovat ke všem trochu slušněji. Radim vám žena by s vámi nevydržela najděte si chlapa třeba vás usměrní a pomůže.VIP 😐

  OdpovědětSmazat
 15. Skvěle popsané pane Bašto. S tím se nedá než souhlasit.

  Pro informaci, na Parlamentních listech je pěkný článek o protestu na lodích na Vltavě, proti kterému z asáhla policie. Jak ubohé!!!!
  Amoc se mi líbí tento výňatek a doufám, že dojde k jeho naplnění. Hamáček by měl už sedět dávno ve vazbě.
  "A došlo i na tvrdý vzkaz ministru vnitra Hamáčkovi. „Pane ministře, všichni tihle lidi stojej peníze. Ty máte z našich daní, tak jako vás platíme z našich daní. Přestaňte nás už šikanovat. A já doufám, že v říjnu, až skončí vaše volební období, tak si to vyřídíme osobně, protože já dohlídnu na to, aby se vaše podvody a vaše rozkrádání rozkrylo a vy abyste šel do vězení,“ prohlásil Olbert."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kastelane 29. března 2021 10:34, vy umíte obviňovat a nadávat. Nijak podloženě. Ale najít si potřebné, abyste mohl za karantény bez potíží vyjet mimo okres na ten svůj "vinohrad", to nesvedete. Jak vás brát vážně? JiH

   Smazat
  2. 12/33

   Vy nikdy nezklamete. Proč jste Kastelánovi neporadil? Jak vás respektovat?

   Smazat
  3. Pane JiH-u mám vás u zadnice. Kdy to konečně pochopíte?

   Smazat
  4. Milane ze Zahrady Čech 29. března 2021 21:36, Kastelánovi jsem poradil slovy, že to legálně jde. Místo aby se porozhlédnul, tak mi vynadal ... Je od Vás hezké, že zlobínka ošetřujete. JiH

   Smazat
  5. Milane ze Zahrady Čech 30. března 2021 2:10, dovedete pobavit. Děkuji, JiH

   Smazat
  6. Milane, on ten živočich prostě nepochopí, že nejsem jako on a nechci podvádět. To je celé. Křivákovi všechno rovné.

   Smazat
  7. Kastelane 30. března 2021 22:20, to jste dodnes nepochopil, že onen formulář, o kterém vás poučil i Milan, vám umožnil legálně řešit cestu na vaši nemovitost, i když leží mimo okres vašeho pobytu? Tentýž jsem využil já, takže žádný podvod. Jste skutečně tak hloupý, nebo vás mindrák nutí urážet druhé i za takovou cenu? JiH

   Smazat
 16. Se zněním článku souhlasím, až na poslední větu.
  Ta je nepravdivá!
  "Buď budeme volit dle pokynů medií nebo svobodně"????

  To je judaistická pravda-nepravda-lež!!!

  Jak můžeme volit svobodně, když nám kandidáty na zvolené funkce vybírá někdo jiný, podle utajených pravidel (co na něho máme?) a přitom nemáme možnost volbu odvolat, když se ukáže, že jsme byli podvedeni.

  Je to obrovské dilema! Volit či nevolit?
  Nevolit (tzv. menší zlo) znamená, že bude zvoleno to zlo obrovské a viditelné, ale to neznamená, že to zlo zvolené může být menší (to mají páníškové a jejich PARTAJE pod palcem a drží to v tajnosti).

  Volit (nejmenší zlo) znamená volit zlo!! A pak jsme nejenom spoluviníci, ale i zodpovědní za volbu (ne ti, kteří kandidáty navrhovali).

  Jediným řešením je respektování pravomocí zdola (navrhovat, volit, kontrolovat, odvolávat, trestat) a vytvoření několikastupňové hierarchie (obec, okres, kraj, centrum), vždy co nejblíže k lidem, o kterých zvolení rozhodují!!!!!!!!
  Pokud toto nebude splněno bude morálka lidí satanská a jejich úděl otrocký!!!
  A to nebude splněno dobrovolně nikdy a revolty jsou již od dob Jakobínů (Bastila 1789) plánovány, řízeny, placeny a trestány majiteli zemičky.
  Dokud 99% gojů nebude číst tlusté knihy (dějiny, teorie řízení, manuály moci) a nebude chápat plně jejich obsah, do té doby jsou majitelé zemičky, páníškové a drábové v bezpečí mocenské pyramidy (oko Horovo vás vidí gojové).

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 18. Právě teď, pan místopředseda ODS Martin Kupka předvádí, v přímém přenosu ČT24, jak se plete do epidemiologie politika.

  OdpovědětSmazat
 19. „Více roušek než medúz“: Znečištění kvůli rouškám ničí ekosystémy oceánů a divokou přírodu

  http://svobodnenoviny.eu/vice-rousek-nez-meduz-znecisteni-kvuli-rouskam-nici-ekosystemy-oceanu-a-divokou-prirodu/

  Po skončení COVIDu-19 přijde nová pandemie: Globalisté odkryli karty

  http://svobodnenoviny.eu/po-skonceni-covidu-19-prijde-nova-pandemie-globaliste-odkryli-karty/

  Mzdová nerovnost mužů a žen je přirozená

  http://svobodnenoviny.eu/mzdova-nerovnost-muzu-a-zen-je-prirozena/

  Američtí demokraté zablokovali vládní návrh zákona o testování ilegálních imigrantů na koronavirus

  http://svobodnenoviny.eu/americti-demokrate-zablokovali-vladni-navrh-zakona-o-testovani-ilegalnich-imigrantu-na-koronavirus/

  Francouzský průzkum odhalil, že téměř 75% lidí odmítá vakcinační pasy na COVID

  http://svobodnenoviny.eu/francouzsky-pruzkum-odhalil-ze-temer-75-lidi-odmita-vakcinacni-pasy-na-covid/

  Obchodníci s lidmi dostali díky Joeovi Bidenovi 14 milionů dolarů denně

  http://svobodnenoviny.eu/obchodnici-s-lidmi-dostali-diky-joeovi-bidenovi-14-milionu-dolaru-denne/

  OdpovědětSmazat
 20. A Vy, cabliku 29. března 2021 12:03, se svými rouškami zacházíte jak? A myslíte si skutečně, že lidé budou zdravější, když se nedají proti Covid 19 očkovat? Domníváte se, že neočkovaný bude pro své okolí méně nebezpečný? Takže celosvětová akce proti neštovicím, tuberkulóze ... byla šaškárnou na nic? Vztekliny, tetanu, se nebojíte? Tyfus, obrnu, spálu, záškrt, spalničky a příušnice, to všechno už jste měl a po okolí roznášel? JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co si myslíte že jsme blbí je jasné že to řešit nechtějí. To by s vakcínami nepolitikařili a dělali by příslušné kroky k nápravě. Takže tomu už národ nevěří za rok už to dávno mělo být potlačené stejně jako s tím zametli Asiaté. No to si můžete vy olizovat těch 200 pohlaví.

   Smazat
  2. Pane Ceníku, skutečně nás podceňují, vyvětlovat úspěch Číny totalitou je velmi účelové, protiargumentem je Australie i N.Zeland etc. Diletantství a nebrždění díky nepovedenému populismu, kdy místo zákazu se použilo doporučení, nás dovedlo do čela propadáků. To vše stálo moc životů, miliard a ztrátu důvěry ve stát. Různé názory odborníků + slabá vláda + exibující Parlament + dozor Ústavního soudu + chuť "podnikatelů vydělat" = nedůvěra a neposlušnost občanů.
   Tak se točíme v kolotoči a snad čekáme na zázrak, že se vír sám unaví.

   Smazat
  3. Profesor Hal jasně řekl, že Kovid tady s námi už bude na trvalo a očkování bráni jen závažnému průběhu nemoci. Nezabrání onemocnění znova a šíření. Nejdůležitější je vlastní imunita a genetické dispozice. Proto je taková rvačka farmaceutických firem o vlastně TRHY. Parazitům jde vždy jen o MAMON.

   Smazat
  4. DEdku fakt toho mamonu uz nech, podivej dalsi priklad, Kellner, mamonar, zbohatlik, miliardar, a Buh vi co, to ma uz za sebou (ne ze bych mu to pral) takze mamon ti po krku nejde, ale premnozovani to ano, tak se vzpamatuj, a nech kovid a mamon na pokoji

   Smazat
  5. Basosi 29. března 2021 18:20, Petru Kellnerovi mohlo uniknout, že to, jak a kde si vydělává i to co chce pokoupit, může hodně vadit. Že porouchat vrtulník je méně nápadné a levnější, než mu do takového podnikání házet vidle. Nevím, nebude teď nejbohatším Čechem Slovák Babiš? Ten se zdá mnohem, mnohem opatrnější. Bráno nejen podle cílů jeho cest. JiH

   Smazat
  6. No, cabliku 29. března 2021 13:43 za až takového troubu jsem vás nepovažoval, Zaplést do toho 200 pohlaví. To jste tomu dal. JiH

   Smazat
 21. Vůbec nechci zpochybňovat to, co v článku p. Bašta napsal. Nevím zda jsou obecné závěry psychologů, jak ovládat „lidi“ přesně takové jak nám uvedl v oné tabulce, ale dejme tomu, že ano. Poněkud jsem byl překvapen, jak p. Bašta lehce „mechanicky“, bez historických souvislostí přenáší poznatky a zkušenosti o ovládání lidí, národů. Ale i to je věc názoru vidí to takto. Jedno je však v dějinách osvědčené a kdosi napsal, že strach je klíčový pro manipulaci lidí.
  Někdo v diskuzi napsal, „někdo se nás snaží zničit“. A v této souvislosti má p. Bašta na to odpověď - „současná anticivilizační levice“. Nevím, kdo je tato tak. „zv.levice“, jaké to jsou strany, síly, státy, korporace, lidé, nebo je to nějaké tajné mezinárodní spiknutí ? A již vůbec nerozumím, doporučení p.Bašty, jak volit v podzimních volbách, neříká vůbec nic konkrétního, když jsme aspoň zde na domácím dvorku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ohledne Levice se pan Basta trosku plete, zlata horda , ci zlata miliarda rozhodne levicova neni, a ze se nas nekdo snazi znicit je pravda, ovsem nevim kdo je "nekdo" a take nevim co to znamena "nas"

   Smazat
 22. Jediným možným řešením jak se z tohodle Orwellova Veledíla vymanit je volit na podzim, volit rozumem a srdcem, ne dle žvástů které se na nás sypou z ČT, Seznamu, Novy etc etc...pro mne je jedinou volitelnou stranou SPD !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemam nic proti Okimu, ale jestli si myslis ze OKIho zvoleni zabije Kovid, tak se pletes, a podle mne by bylo docela fajn aby to vyhrali Pirati a STANisti, konecne by vam doslo jakou pitomost udelali vasi tatove a dedkove, v 89

   Smazat
  2. Hynku Česaný 29. března 2021 16:39, není on ten Okamura liberál? Tu honbu za ziskem a její důsledky, převlek "přímé demokracie" nějak vylepší? JiH

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.