Reklama

čtvrtek 11. března 2021

Plán Invest EU- společné zadlužení do roku 2058

Ivan David
11. 3. 2021
Referuji o hlasování v Evropském parlamentu o plánu "Invest EU", podle něhož si má evropská komise půjčit od soukromých bank, investičních a důchodových fondů 750 mld. Euro (20 biliónů Kč) údajně za účelem oživení po pandemii Covid-19. Ve skutečnosti jen 16% (12 mld.Euro) je určeno na pomoc podnikům postiženým pandemií, ostatní prostředky jsou určeny na Zelený úděl a "digitalizaci", což jsou prakticky nenávratné investice. Údajně má plán snížit nezaměstnanost o 1,2 mil. osob, ale nezaměstnaných je v EU oficiálně asi 16 miliónů. Podpořeny budou i investice v zemích, které za půjčku neručí.


8 komentářů :

 1. Dluhy, pokud nejde o rozumné investice, jsou cestou do pekel. Na dluh může žít pouze id-ot, který naskočil na rozsáhlou propagandu, která se u nás rozjela po roce 1989 za přispění politiků, kteří v mnoha případech svou neinteligencí a
  nevzdělaností dostali naši zem kam dostali

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je právě cíl aby zadlužené země nemohli odejít z toho jejich „ráje" ale když se chce jde všechno.

   Smazat
 2. Svázáni dluhem...
  Proč jenom mi to zní o řád hůř, než svázáni nerozborným přátelstvím na věčné časy a nikdy jinak?
  PRYČ Z EU !!!

  OdpovědětSmazat
 3. To je praktická implementace de-industrializace v rámci ultra-globalisticého a kosmopolitního plánu s názvem GREAT RESET, ve kterém nebude místo pro národní státy. Proto se podpora vztahuje na Turecko a Ukrajinu například. Oni jedou systémem ber kde ber. Tzv. GREAN DEAL je útokem na jadernou energetiku. Je to pokus o de-atomizaci kontinentu a nejlépe celého světa, protože jak praví Fursov, atomová energetika upevňuje a zajišťuje existenci národního státu jako takového. A já k tomu dodávám, že i další průmysl upevňuje existenci národního státu. Proto ty zuřivé útoky na jaderné elektrárny. Takže do budoucna ty národní státy, které si zachovají schopnost stavět a provozovat jadernou energetiku a další náročný průmysl mají šanci na další existenci v čase. V současné době jediným státem na světě, který je schopen stavět a provozovat jaderné elektrárny je Rusko. Nikdo jiný už to nedokáže. Toto tvrzení mám od člověka, který pracuje v jaderné energetice a je vystudovaný v tomto oboru. Všude jinde po světě to ultra-globalisté už dobili. V našich podmínkách mezi fanatické ultra-globalisty řadíme například tzv. ekonoma Tomáše Sedláčka, který se nechal slyšet že podpora průmyslu u nás je projevem komunistického myšlení a že z ČR by se měla stát ozdravovna Evropy. Věřte, že jsem zachytil i názor jiného tzv. ekonoma, který tvrdil, že průmysl je komunismus a toho je potřeba se zbavit. Budoucnost je prý ve službách a v trans-humanismu. Nutno dodat, že trans-humanismus propaguje i Sedláček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:28
   Vzpomínám, jak jsem byl u céry a měla puštěnou telku. V tom periferním viděním zachytím jakousi jurodivou figuru a povídám ať to dá nahlas, že jsem zvědavej o čem tam takovej Rasputin může s Moravcovou žvanit (v HVM). Tehdy jsem tu podivnou existenci viděl poprvé - a doufám, že naposled. Proč o tom píšu. Pro ten halo efekt, jak na mě zapůsobil. Že zafungoval tak perfektně.

   Smazat
  2. milane 11. března 2021 16:39, podivuhodně výstižný pocit. JiH

   Smazat
 4. Vysvětlení co se za zástěrkou covidu děje a celý svět JÁSÁ
  https://rumble.com/embed/v9thm2/?pub=4&fbclid=IwAR33Qb10Sw7QybnboqckX6eILkBg

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.