Reklama

sobota 20. března 2021

Putin odpověděl na Bidenovy urážky na svoji adresu

Politika Segodnja 
20. 3. 2021   Outsidermedia

Vladimír Putin, během videokonference se zástupci veřejnosti Krymu a Sevastopolu, vyhodnotil ostré protiruské výroky amerického prezidenta(Musím předeslat, že V.Putin hovořil klidně, evidentně v dobrém rozmaru, bez jakékoli známky podráždění – pozn. překl.)

Nyní, pokud jde o výroky mého amerického kolegy: My se skutečně osobně známe, jak řekl. A co bych mu odpověděl? Řekl bych mu: „Buďte zdráv!“ Přeji mu zdraví a říkám to bez ironie. To za prvé.

Mám-li hovořit šířeji, chtěl bych říci, že v historii každého národa, každého státu je mnoho velmi těžkých, dramatických i krvavých událostí. Když hodnotíme jiné lidi, jiné státy, vždycky se jakoby díváme do zrcadla a vždycky tam vidíme sebe. Protože vždycky překládáme na jiného člověka to, čím ve skutečnosti jsme. Vzpomínám si, když jsme se v dětství dohadovali, říkali jsme: „Kdo komu jak nadává, tím sám je…“ (česká verze – Kdo to říká, ten to je… pozn. edit.) A to není náhoda, není to jen dětská průpovídka, to má hluboký psychologický smysl. My vždycky v druhém člověku vidíme svoje vlastnosti a myslíme si, že je stejný jako my. A tak ho i hodnotíme.

Pokud jde o americký establishment – nikoli obyvatelstvo jako celek (tam je hlavně velmi mnoho čestných, slušných a oduševnělých lidí, kteří s námi chtějí žít v míru a přátelství. O tom víme, ceníme si toho a budeme se o ně opírat v budoucnu – pokud jde o americký establishment, vládnoucí třídu, tak jeho vědomí se vytvářelo ve známých a ne zrovna jednoduchých podmínkách. Vždyť osvojení amerického kontinentu Evropany bylo spojeno s vyhlazováním původního obyvatelstva, s genocidou indiánských kmenů. Pak následovalo velmi tvrdé a těžké období velmi krutého otroctví a otrokářství. To vše se táhne historií po dnešek, a provází život v USA. Odkud by se jinak vzalo hnutí BLM? Afroameričané se dosud střetávají s nespravedlivostí a vyhlazováním. Vládnoucí třída USA tím řeší jak vnitropolitické, tak zahraničněpolitické problémy. Spojené státy jsou jedinou zemí na světě, která použila jadernou zbraň, přitom vůči nejadernému státu. Proti Japonsku na konci 2. světové války – proti Hirošimě a Nagasaki. A nebyl v tom absolutně žádný vojenský smysl – bylo to přímé vyhlazení civilního obyvatelstva.

Proč o tom mluvím? Já vím, že USA, jejich vedení, je obecně naladěno na určité vztahy s námi. Ale v otázkách, které představují zájem samých USA, a podle jejich podmínek. My, ačkoli si oni myslí, že jsme jako oni, my jsme jiní lidé, máme odlišný genetický a kulturně-mravní kód. Ale umíme hájit svoje vlastní zájmy. A budeme s nimi pracovat – ale v těch oblastech, které nás zajímají a podle podmínek, které považujeme za výhodné pro nás. A oni s tím budou muset počítat, a to přes všechny jejich pokusy zastavit náš rozvoj. Bez ohledu na sankce, urážky – s tím budou muset počítat.

Ale my, mám na mysli naše národní zájmy, budeme rozvíjet vztahy se všemi zeměmi, i včetně USA – takže zhruba, v obecných rysech, asi takto…

Překlad: st.hroch 20210318

82 komentářů :

 1. Těžko si představit důstojnější odpověď na verbální agresi.
  Inu...V. V. Putin je zjevně posledním skutečným politikem na této prohnilé planetě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naprostý souhlas s tímto vyjádřením

   Smazat
  2. Ano, je to mistrovské dílo.

   Smazat
  3. Skvělé je, že ani v takové situaci nepřichází o smysl pro humor.

   Smazat
  4. Nabídka Bidenovi na online přenos je skvělým šachovým tahem, kdy dostali Američané dvojí šach a nemohou se pohnout. Přijmou-li (Biden o tom nerozhoduje) bude Biden odhalen jako neschopný, to zcela, prezident USA. Nepřijmou-li, bude Biden odhalen jako ten kdo se bojí naživo vystupovat. Bude to mít dohru a to si musí poradci Bidena uvědomovat - v každém případě je již teď Amerika odhalena jako neschopná být důvěryhodnou a tu důvěru začala ztrácet každým okamžikem od času nabídky Putina a vstřícnou nereakcí!!! Celý svět se na to dívá a čeká na americkou reakci ! Velmi jasný a geniální tah !

   Smazat
  5. IB! 9:52!!

   Jaká to tragedie, že se čeští zoufalci nelámou v pase a necpou se do análu emerikánským satanistickým fašounům (okupantům planety Země)! Co si to vůbec ti podřadní slávové (otroci) dovolují k slouhům (anglosasům) vládců planety (chazarům). Vždyť majitelům planety (150letým troskám černé šlechty) se uzavírá overtonovo okno! Ta hrůza!! Co si to gojimové dovolili, vyžírat zdroje páníšků a odmítat dodávky batolat na těžbu adrenachromu! Hnus vy odporní slávové, nechat páníška zdechnout přestárlostí!!

   Kačere, zachraň svět! Pošli těm satanům vlastní živé vnuky, oni je vytěží a zachrání se!!

   Smazat
  6. IB! 9:52!!

   Jaká to tragedie, že se čeští zoufalci nelámou v pase a necpou se do análu emerikánským satanistickým fašounům (okupantům planety Země)! Co si to vůbec ti podřadní slávové (otroci) dovolují k slouhům (anglosasům) vládců planety (chazarům). Vždyť majitelům planety (150letým troskám černé šlechty) se uzavírá overtonovo okno! Ta hrůza!! Co si to gojimové dovolili, vyžírat zdroje páníšků a odmítat dodávky batolat na těžbu adrenachromu! Hnus vy odporní slávové, nechat páníška zdechnout přestárlostí!!

   Kačere, zachraň svět! Pošli těm satanům vlastní živé vnuky, oni je vytěží a zachrání se!!

   Smazat
  7. Slovane, ono to prani zdravi nebylo jen pratelske pozdraveni, pokud umis anglicky najdi si FOX TV a tam sem tam neco o Bidenovi uvidis, co ti to prani zdravi da do kontextu- promin nevim jak se to rekne cesky


   Mimo toho polovina inteligentniho sveta vi ze Biden ac drive zdatny politik, (zivi se politikou uz od mladi) cili zkuseny tluchuba, je uz jak fyzicky tak dusevne ponekud mimo, takze kdyz mu nekdo netaha za voditko tak casto ujede ci placne s sebou, ale to ti na CT nebo v Ceskonovinach nereknou

   Smazat
  8. Jsem přesvědčen, že Putin americké volby ovlivnil a dělá Americe samé zlomyslnosti a schválnosti. Nakonec to dopadlo díky ruským zásahům, hlavně do korespondenčního hlasování tak, že vyhrál kretén, co i s čtecím zařízením před sebou, není schopen říct souvislou větu. Já vím, sranda je sranda, ale čeho je moc, toho je příliš. Myslím, že ti normální politici, jako Orbán, Zeman, Kurz, nebo Si Ťin-pching by měli Vladimírovi domluvit. Vždyť takhle se těm Amíkům smějí i Eskymáci.

   Smazat
  9. Jistě jistě, Putin si vymyslel Huntera Bidena a jeho čachry machry na Ukrajině, a i jiné jeho kousky. A na to se chytlo blbé americké obyvatelstvo, které by jinak volilo Bidena 100% a né jen 51% - a to ještě podvodem.

   Že by teď zažalovali ty noviny NY Post, co to uveřejňovaly? To by se to pěkně rozvířilo, taky patří Murdochovi, který to hraje na všechny strany. Radši to hodit na Putina, ono to stejně pomalu vyšumí znova...

   Smazat
 2. Jsem zvědav kdy USA oznámí , že Putin nechal namazat Bidenovi schody do letadla jako odvetu za jeho urážky.

  OdpovědětSmazat
 3. Skvělá reakce ruského prezidenta na idiotské urážky ...

  OdpovědětSmazat
 4. Ale nijak moc se sleepy Joe neodchýlil od své nové politiky (kterou mu jeho loutkovodiči nastínili): "Amerika je zpátky, Diplomacie je zpátky"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak s tím odchýlením to je. Pokud by si někdo myslel, že ty výroky prezidenta B. byly uklouznutím staříka, jak se to někdy interpretuje, tak doporučuji nahlédnout do posledních vydání Foreign Affairs, zejména na články: How to Contain Putin’s Russia od Michaela McFaula
   (Jak zadržet Putinovo Rusko
   Strategie boje proti rostoucí revizionistické moci)
   a podobné od Viktotie Nuland (více článků. poslední asi:
   JULY/AUGUST 2020
   Pinning Down Putin.
   Z těchto článků je vidět, že vyjádření P.B. je jen dodržování směru již dříve určeného. Peter.

   Smazat
 5. Vysoká škola US diplomacie: před setkáním USA-China na nejvyšší úrovni vyhlásit že:
  - Čína je No.1 ohrožení národní bezpečnosti (USA)
  - den před setkánim ohlásit, že na některé jejich kolegy vyhlašuje sankce

  OdpovědětSmazat
 6. Svatá slova Alaine Delona, která nepotřebují komentář
  TENTO SVĚT OPUSTÍM BEZ LÍTOSTI, tvrdí Alain DELON. Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení,“ řekl dvaaosmdesátiletý herec na konci rozhovoru. Předluženým USA vládnou deprivanti, Ilumináti, židozednáři a další spiklenci proti lidstvu. Zkrátka gauneři. Jediná možnost udržet moc je něco uloupit. Vždyť vše, co USA mají bylo uloupeno. Počínaje územím. A tak USA rozvrátily mnoho zemí a povraždily mnoho nevinných lidí. Dnes je na řadě Evropa. Oslabit Evropu islamizací. Zničit evropské národní státy a evropské národy. Evropské bílé národy nahradit masou prokřížených bastardů.Vyvolat na evropské půdě lokální války a válku s Ruskem. Oslabit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů Tomu napomáhají lokajové v čele EU. Tito krátkozrací politici a poskoci US gaunerů jdou proti vlastním zemím a proti vlastnímu lidu. Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemá budoucnost.
  Alain Delon

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký to rozdíl v intelektu pana Delona proti našim "umělcům".
   Aňě Geislerové bych to nechal vytetovat hodně bolestivě na zádel, aby si to ta blběna pamatovala.

   Smazat
  2. Odkaz na rozhovor https://www.parismatch.com/People/Alain-Delon-La-beaute-elle-etait-la-1436126

   Delonovy věty jsou jen ty první dvě, ostatní je Wendy. Ale víme, o co jde.
   Mimochodem velmi zajímavý rozhovor, který vedla Valérie Trierweiler, jednu dobu neprovdaná paní Hollandová, než François ujížděl na mopedu.

   Smazat
  3. Ty ostatni vety jsou idiocie.To by Alain nikdy neřekl.On neni naštésti blb.Bagoun

   Smazat
  4. Zato ty jsi zde místní idiot. Co ty víš co řekl a neřekl, znáš ho snad osobně? S takovým kriplem tvého mdlého ducha by se vůbec nezabýval.

   Smazat
 7. Když si rozebereme proslovy představitelů z východu a západu, zvláště z USA, je jedno zda Bidena, Trumpa či jiných, připomínají mi ty ze západu siláckou rétoriku bez hlubší myšlenky. Možná je to tím, že "američtinu" až tak moc neovládám. Patrně se od angličtiny již hodně liší nejen významově i myšlením. Degenerace Shakespeara?

  OdpovědětSmazat
 8. Putin je inteligentní člověk, ale s tykví, na druhé straně oceánu, bude těžká domluva. A ta tykev tam není pouze jedna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona ta tykev bude patrně naprosto nesvéprávná loutka.

   Smazat
  2. Moje milovaná bábrle říkala tykvím gypsohlavy. Do očí. Tedy u nás bolševikům. Vlastně nejen jim, blbcům obecně.

   Smazat
 9. Naprosto normální inteligentní Slovan smázl toho namachrovaného sprosťáka..

  OdpovědětSmazat
 10. Tento rozhovor jasně ukazuje rozdíl mezi parazitickým myšlením euroatlantické civilizace a slovanským duchem. Vše je jasně doloženo historií a kdo má v sobě parazitického ducha to nikdy nepochopí. Třetina občanů ČR má také parazitizmus v genech.

  OdpovědětSmazat
 11. Kachno, kupte si aspoň brýle na čtení, ty "růžové" americké zahoďte.

  OdpovědětSmazat
 12. Pod pláštíkem boje za porušování lidských práv se ve skutečnosti spíše skrývá boj USA a Ruska za právo na ekonomicko-strategické výhody v Evropě, která má pořád čím platit. Klasicky jsou to dodávky ropy a plynu do EU, zvláště pak Severní proud 2, který je doslova rudým hadrem před očima amerických průmyslníků, investorů do Bidena. Evidentně zde jde o vyloučení Ruska z Evropy, vyvolání tvrdých sankcí za cokoliv a o prosazení vlastních ekonomických výhod v Evropě. Prostě sankcemi donutit Němce, aby v době, kdy už je 94% výstavby hotovo, stavbu okamžitě ukončili. Propadlé investice v řádu miliard za ně ale asi platit nebudou a o současné svobodě, demokracii a samostatnosti EU to přirozeně také mnohé vypovídá.
  Mohutné zapojení neevropských neziskovek, chránících lidská práva, dává v tomto kontextu tušit jejich skutečné poslání.

  OdpovědětSmazat
 13. Lžiprezident ,člověk,který nepozná vnučku od syna a vyhrožuje.Všechny projevy mu píše Psaki 80letá babka do čtecího zařízení.Z té ještě nějak fungující Ameriky udělá děda UNITED SOVIET AMERICA !!!

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 17. Prro unknowna ve všech jeho mutacích: velvyslanectví Ruské federace ve Washingtonu dnes dostane omluvné dopisy za Bidenovo vystoupení. Američani nemohou dopustit veřejné vystoupení v přímém přenosu. Je jim jasné, že brilantně uvažující a vyjadřující se Putin by toho senilního a jak je vidět i silně dementního dědka udělal pitomce před celým světem. Že spadne na schodech, to se může stát každému. Ale on se chová zmateně i na tiskovkách a na jiných veřejných akcích. Plete si lidi, má výpadky paměti, odchází uprostřed jednání bez jakéhokoliv vysvětlení... Deep state má po Trumpovi hrůzu ze samostatně uvažujícího člověka v čele země, kterou ovládá a tak hledal vhodnou figurku, která nebude mít ani pomyšlení na svoji myšlenku, natož akci. Ale tady to přehnal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Jak je to vlastne v te Bibli?

   "Blahoslaveni chudi duchem, kteri nevedi co cini"

   to rika Bible ci pan Jezis, ja si osobne myslim ze Biden zapomel ze "chude Rusko" ma v ruce o malicko vetsi klacek nez "Good 'Ole Juesej"

   Smazat
  4. basos. trošku jste to pomatlal, ale neva. Bible říká "blahoslavení chudí duchem,jejichž je království nebeské.

   Smazat
  5. Danny, samozřejmě, že upadnout může každý, ale 3x po sobě, to už není náhoda. A výmluva na silný vítr, to může sežrat jedině morka indický běžec nebo unkhovn.

   Smazat
 18. Chmelár bije na poplach: Kam a proč se přesouvají vojska USA přes Slovensko? A kdy se budou vracet zpět?

  „Je trapné, když americký prezident Joe Biden nazve ruského prezidenta Vladimira Putina zabijákem. Pokud totiž začneme bilancovat, musíme dospět k závěru, že Joe Biden, který jako senátor či viceprezident podporoval války v Iráku, Sýrii či Jemenu, je masový vrah – a Spojené státy, které mají od konce druhé světové války na svědomí 30 milionů mrtvých, jsou teroristickým státem číslo jedna,“ zdůrazňuje.

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2021032013351729-chmelar-bije-na-poplach-kam-a-proc-se-presouvaji-vojska-usa-pres-slovensko-a-kdy-se-budou-vracet/

  Velvyslanectví Ruska dostalo od Američanů dopisy s omluvami za Bidena

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021032013351828-velvyslanectvi-ruska-dostalo-od-americanu-dopisy-s-omluvami-za-bidena/

  OdpovědětSmazat
 19. Skvělý článek pro toho us poskoka:

  Zdroj informoval o ruské ponorce, která zmizela z radarů NATO

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021031913348433-zdroj-informoval-o-ruske-ponorce-ktera-zmizela-z-radaru-nato/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Já ten článek nenapsal a vím že se detekují sonarem ale jen další dobré zprávy us fašouni nemají šanci.

   INDICKÝ BĚŽEC [_T_]

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Asi jsem se octnul na nějakém vebu ČT. Protože takové hovadiny se dají číst a pozorovat je tam. Pokud si chci zkazit den pustím v telce ČT a najednou se mi totéž stává na dříve vynikající Nové republice. Asi ti hekři opravdu dokáží zázraky.

  OdpovědětSmazat
 24. Asi je Putin opravdu dobrý šachista, nebo má dobré rádce. Biden tentokrát šlápnul do exkrementu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane IB,
   husy jsem s vámi nepásal, díky bohu. Netykejte mi, asi máte zlozvyk ze svého partajního doupátka, nebo z Lidových milicí. Možná jste SVOČ se specializací rozbíječe diskuzí, poslední možnost se nabízí ve vaší omezené svéprávnosti. Dám vám radu, realizuje se v politice a zde neztrácejte čas.

   Smazat
 25. unknowne, ty vole! přestaň se sprosťárnami a vyhrožováním a nikdo tě mazat nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:27
   Tak už po čtvrté, jak jsem psal, tady nerozhoduje jestli slušně nebo vulgárně, všechno Dvořák maže, nesnese jiný než PRORUSKÝ názor.
   Vždyť tahle žumpa je placená rusem, tak čemu se divit.

   Smazat
  2. Unhovne, ty jsi placen kým Jákobem Jandou? Takže přímo a na sucho do komína. Jestli píšeš vulgárně a to píšeš, tak se nediv demente. A nevymlouvej se trapně na Rusko.

   Smazat
 26. SPD se spoji s Trikolorou:

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vaclav-klaus-politika-koronavirus-prohlaseni.A210320_102959_domaci_brzy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš nespojí. Klaus jnr. mění cíle, byl by to velmi nespolehlivý partner, který chce zůstat v EU i v NATO a nevoní mu referendum jako demokratická pojistka místo zbytečného senátu.

   Smazat
  2. Okamura ho k nicemu nepotrebuje.

   Smazat
  3. 14:02
   Dvořák,ty ještě doufaš, že někdy vystoupíme z NATO a EU ??
   Veliká tvoje naivita a hloupost. Díky EU máme celkem slušné hospodářství a díky NATO máme klidné spaní,že se tady zase nebude roztahovat rusák.

   Smazat
  4. Nespojí, souhlasím s panem Dvořákem. Klaus je asi na úrovni tatíka. Malej nespolehlivej, vychcanej hajzlík. Známe takové ze školních let. Ona politika je vůbec o tom. Jen ve velkém. Charaktery a povahy zůstavají. Dovedu si představit Vašíka staršího jako kluka. Asi bych mu denně rozbíjel hubu.:-)

   Smazat
 27. Z projevu pana Putina čiší morální převaha a inteligence nedosažitelná současným pezidentem USA. Navíc pan Putin mluví jasně s uvědoměním si převahy nad USA ve všech směrech. Díky bohu za pana Putina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš ruské tahání si kšandy, politika, která všechny osočuje, politika,kdy je vakcína jako nástroj propagandy.
   Kdy rus prakticky nic dobrého na export nevyrábí, tak to zkusíme s neschválenou vakcínou.
   Potom má Putin opravdu "" velkou převahu ""

   Smazat
  2. To malo staci, aby to poradne zacloumalo svetem.
   Kdyby pan Putin byl trochu tim "zabijakem", tak uz je po svetove valce..
   Horsi je pro svet to ponizene omlouvani usaku Cine,
   pri jednani na Aljasce.
   Z Ciny jde strach, nevi se co udelaji a kde se a jestli se, zastavi..

   Smazat
 28. "My, ačkoli si oni myslí, že jsme jako oni, my jsme jiní lidé, máme odlišný genetický a kulturně-mravní kód."

  Toto je naprosto přesné vyjádření. Ano, genetický a kulturně-mravní kód našich přátel největších za oceánem je genetický mix z původních osídlenců této země, dobrodruhů, zločinců, vrahounů, kurev a podobné lůzy, mezi kterými byla prostá chudina a různí náboženští vyznavači, kterážto skupina byla taktéž součástí toho mixu, přímo aristokracie. Jenom ten kdo tam žil může potvrdit jak pravdivé je toto tvrzení. Pokud by někdo pochyboval, doporučil bych shlédnout na youtube seriál FBI Files. Nevím jestli to je i v češtině, ale říká to hodně o tom, co je tento "moderní národ" zač.

  OdpovědětSmazat
 29. Uknoune, srovnáváte, tak zkusíme. Říkáte 7 let okupace krymu a putin a ada, fajn výchozí pozice. Kolik bylo mrtvých za 7 let okupace krymu a 7 let okupace čr. Ani neodpovíte a stejne budete smaznut, proto ten svůj příspěvek musím tak rozepisovat, jinak by stačila ta prostredni věta.

  OdpovědětSmazat
 30. Okupace je vždy okupace,z morálního hlediska, jak od Němce Hitlera, tak od rusa Putina.
  To potom můžeme pochválit rusa, že za období okupace, více jak dvacet let, zemřelo díky rus. vojákům "" pouze "" něco kolem 700 občanů. Trochu zcestnè vaše vyjádření.
  Máte pravdu, to HOVADO dvořák maže jiné názory, chudák POMATENÝ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne alias Indický běžec, tohle už chce psychiatra a co nejdřív, protože to je nějaká utkvělá představa a choroba by mohla progradovat a to by jsi potom mohl někoho vzteky pokousat a to chce léčit,i když sehnat dobrého psychiatra je dnes velmi obtížné, ale když jim ukážeš svoji tvorbu , co tady předvádíš, tak tě vezmou přednostně !!
   TY ZASRANÝ DOBYTKU DVOŘÁKU SMAZEŠ VŠECHNY SLUŠNĚ PŘÍSPĚVKY KTERÉ SE JEN TROCHU ODCHYLUJÍ OD TVÝCH POMATENÝCH ZVASTU POKUD PÍŠU SLUŠNĚ NEBO VULGÁRNĚ VŽDY SMAZÁNO OPRAVDU ZASRANÀ POLITICKÁ NEKOREKTNÍ SVINĚ V PŘÍMÉM PŘENOSU. ZASRANÝ RUDÝ DOBYTKUZ
   DVOŘÁK A SYN HODNÝ CL DVA VYMRDANCI VY DVA IDIOTI KONCITE
   VYZÝVÁM VŠECHNY UNKROWTY POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVEKY
   AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME

   Smazat
 31. https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/ocima-sasi-mitrofanova-v-rusku-muze-znamenat-zitrek-navrat-roky-nazpet-40354591

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovne, co jsem cpeš novinky a toho kolaboranta Mitrofanova, to je tvůj idol? To si myslíš, že na ten škvár někdo klikne? Ty jsi jednobuněčný výron.

   Smazat
 32. Oslavy 7 let okupace Krymu, byly zneužity dětma.. Děti oblečené do vojenských uniforem zpívaly ubohé oslavne častušky. Stejně jako Hitler měl své hitlertjugen,tak má Putin své putinjugen.Rusky fašismus v přímém přenosu.

  OdpovědětSmazat
 33. Píšete, že okupace jsou nemorální, ano. Ada nebyl němec. Jako 1. v r. 68 sem aktivně vjela tanky ndr. 4 mrtvé na severu moravy zastřelili opilí poláci. Za těch 700 mrtvých, které prý mají na svědomí "rusti" vojaci, jak píšete, by to chtělo pamětní desky s overitelnymi jmeny. 700 za 20 let.... teď je to za 3 dny na nelecenou virózu. Pochvalime eu za slíbené vakciny, kde jsou? Ano, p. Dvořák maže někdy názory, převážně maže urážky.

  OdpovědětSmazat
 34. Česko je z 149 státu světa na 18 místě ve spokojenosti lidí. A tady se neustále brečí jací jsou všichni chudáci, tahle žumpa jen lže a čím hůře pro Dvořáka, Davida tím lež.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoduchý organisme hovne, k tomu jsi přišel kde kromu 18 místu v pragpride kavárně? Největším chudákem jsi tu právě ty, jen jsi stále na to nepřišel, zřejmě zachráněný potrat.

   Smazat
 35. Při hodnocení médií nemusíme vůbec chodit do minulosti, stačí si srovnat události v médiích před týdnem nebo 14 dny a víme přesně na čem jsme!!!
  Předstírá se, zastírá, zamlčuje, zveličuje i bagatelizuje. Jak se to právě dané skupině v zápase s protivníkem hodí. Není to nic nového, v staré řecké společnosti působili svého času i vyhlášení „sofisté“, kteří za peníze učili, jak dělat z „černého bílé a z většího menší“ a naopak. V nové době se tomu říká propaganda. Ale i pro propagandistické přesvědčování platí zákon míry. Víme, že překročí-li propaganda jistou mez, nejenže ztrácí svou zamýšlenou účinnost, ale dosahuje pravého opaku. Je to „propaganda, která zabíjí“. Takovou dnes, bohužel, u nás pěstuje většina médií a veřejnoprávní ČT, kterou si musíme povinně platit, jede v čele peletonu!!

  OdpovědětSmazat
 36. Vladimír Putin je momentálně nejlepší politik.Západ má chování ožralcu III.cenové skupiny.

  OdpovědětSmazat
 37. Upsss, dobrý zásah
  https://mobile.twitter.com/NautPoso/status/1372953033194233857

  OdpovědětSmazat
 38. Správný přístup Putina jako ke vzpurnému, drzému děcku. Nechat ho vyvztekat ať si dupe nožičkama a vlídně s ním hovořit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.