Reklama

středa 10. března 2021

Represivní "přechodné soudnictví" bude rozšířeno na celý Donbas

Vadim Moskalenko

10. 3. 2021      politnavigator
"Pod koncepcí soudnictví přechodného období, předpokládající represe, tvrdou ukrajinizaci a totální filtrování místního obyvatelstva, vyvinutou Kyjevem pro LLR a DLR, se mají ocitnout i Kyjevem kontrolovaná území Donbasu. Na tiskové konferenci v Kyjevě to prohlásil spoluzakladatel Národní platformy "Dialog o míru a bezpečné reintegraci" Vladimír Lupacij, informoval dopisovatel PolitNavigatora.

"Přechodné soudnictví" má být uplatněno i na kontrolovaném území Doněcké a Luganské oblasti. Reálně dnes fungují v mimořádném režimu. Takže máme mimořádný režim, který se nevztahuje pouze na zvláštní okresy Doněcké a Luganské oblasti. Kontrolovaná území fungují v mimořádném režimu, protože tam vojensko-civilní administrativy v mnohých obcích nesou i zátěž postkonfliktního období. Stejně se nacházejí v situaci vysokých investičních rizik, protože jsou blízko k regionu bojových operací a tak dále", vysvětlil Lupacij.

Je pevně přesvědčen, že na těchto územích nemohou fungovat "normální" ukrajinské zákony.

"Proto standardní mechanismy nezafungují, zde je nutný režim "přechodného soudnictví". Na hybridní výzvy je třeba odpovídat hybridními nástroji, které dnes na Ukrajině nejsou", řekl ukrajinský expert.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. V současnosti se všechno stává hybridním, začalo to gender kdy někteří muži se cítí být ženami a naopak, až to došlo k tomu, že blázni se považují a jsou považováni za normální lidi ..
  Ukrajina, USA, a další státy NATO jsou toho předvojem, vzhůru ke šťastným hybridním zítřkům ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fašismus se šíří Evropou - fašistické státečky Estonsko, Litva, Lotyšsko, k nim Ukrajina a Polsko podporující fašisty v těchto státečcích. Hnusárna v Evropě jak vyšitá !

   Smazat
 2. Ukrajina=Chorvatsko. Stejny model genocidy. Stejny aktery. Stejny financiery.

  OdpovědětSmazat
 3. To už tady bylo stanné právo kdy každé ráno občané četli na vývěskách koho popravili. Co chtějí těm republikám vnutit na to fašouni nemají.

  OdpovědětSmazat
 4. Nejsem politik ,takže z mého pohledu v čase kdy byl donbaský kotel to měla donbaská domobrana dotáhnout až na hranice své země tam se opevnit a zbuntovat k sobě Oděsu a Charkov.
  Za nějaký čas budou čelit mezinárodní vojenské klice,poblíž jsou angličtí a američtí poradci a kdyby jen poradci.
  Tahle válka neskončí jako lokálkní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíte, a stačila jedna schůzka v Ženevě, telefonát Surkovovi do Kremlu a ofenzíva domobranců z Čečny (batalion Směrť) a Rostova (Araman Dremov) se zastavila.
   Oděsa mluví rusky, ale za rusáky by fakt poděkovali. Lol.

   Smazat
 5. Ukrajinu ovládají fašisté. To je viditelná a nezpochybnitelná skutečnost. kdo to nechce vzít na vědomí a tento režim podporuje, měl by být vyloučen ze slušné společnosti, politicky izolován a v některých případech i trestně stíhán. Pamatujme si každého našeho politika, který se vůči ukrajinským pučistům stavěl a staví vstřícně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to tak, že Ukrajinu ovládají fašouni, jak vystřižení pohrobci K.H.Franka, Heidricha, Henleina, a dalších. Zde je jasně vidět, s čím se musela také porvat Rudá armáda, ženoucí Němčoury na západ. Nejen fašistické pobaltské státy, ale také část Ukrajiny (Bandera, ROA a další). Tihle byli velice často horší než samotné SS Waffen ! Doufám, že když Rusové postaví na hranice Donbasu svoji armádu, tak budou fašouni jen prskat, ale ofenzivu si sakramentsky rozmyslí. A napadnout Rusko....? Tak za dva/tři dny jsou Rusové v Kyjevě...!

   Smazat
 6. Cíl je jasný-rozbít jednotu Slovanů(ono ji moc nebylo),poštvat je proti sobě,hlavně Rusku.To se daří,vidíme to u nás,v Polsku je to státní doktrina(oni chtějí být 52 stát USA,51 je již Ukrajina).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.