Reklama

středa 17. března 2021

Rozhodnúť musí slovenský národ, nie americká ambasáda

Ĺuboš Blaha
17. 3. 2021 VašeVěc

Tak toto je veľká vec. Prezidentská kancelária oficiálne potvrdila, že americká veľvyslankyňa bola na rokovaní v Prezidentskom paláci práve v čase, keď tam prezidentka Čaputová riešila vládnu krízu so Sulíkom a Remišovou.

(Na snímku americké velvyslanectví v Bratislavě, odkud se dnes vládne Slovensku)

 1. Do bodky sa potvrdilo, čo hovoril Robert Fico. Prezidentka Zuzana Čaputová americkej veľvyslankyni raportuje, ako keby bolo Slovensko banánovou republikou. Škandál ako hrom.
 2. A tie výhovorky sú trápne. Oni teraz hromadne predstierajú, že americká veľvyslankyňa bola v Prezidentskom paláci na stretnutí s nejakou treťoradou úradníčkou. Čírou náhodou.
 3. No jasné, išla kuknúť vrátnika, povedať "hello, darling", alebo sa možno len tak zastavila okolo na wécko - keď to na teba príde a si práve na Mierku, no kam pôjdeš?
 4. Oni sa vysmievajú do tváre celému Slovensku. A to si akože nikto nepamätá, ako sa americká ambasáda angažovala pri slovenskom majdane, keď zabili novinára a jeho snúbenicu?
 5. A to si nikto nepamätá, odkiaľ prišlo pani Čaputovej, v tom čase aktivistke Via Iuris, na účet 157-tisíc amerických dolárov? A že Čaputovej mimovládku Via Iuris dojila ambasáda celé roky tisíckami eur?
 6. Zabudlo sa, že hneď ráno po volebnej noci pred americkou rezidenciou stála dodávka OĽaNO? A že americká ambasáda rozdáva ľudskoprávne ocenenia takým "hviezdam" ako je Tódová či Remišová?
 7. A teraz, keď na Slovensku padá vláda, tak si americká veľvyslankyňa zhodou okolností odskočí na toaletu do Prezidentského paláca - len tak. Kozmická náhoda. No jasné, všetci to Strižincovi baštíme, je to čisté ako božie oko.
 8. Ja som teraz dokončil jednu štúdiu o Latinskej Amerike a keď mi niekto povie, že americkí veľvyslanci v "spriatelených" krajinách nezasahujú do miestnej politiky, tak ľahám k zemi a neviem zastaviť tie salvy smiechu. Ako - nebláznime.
 9. Zuzana Čaputová je človek americkej ambasády. To nevidí len slepý. To isté platí o polke poslancov SaS a Za ľudí. Nehovoriac o Korčokovi, Naďovi a ďalších. Americká ambasáda sa tu správa ako piaty koaličný partner v Matovičovej vláde. A som si istý, že ťahajú nitkami aj teraz.
 10. A myslím si, že už aj v Sme rodine sa začínajú pýtať, prečo niekto strčil do chládku ich šéfa tajnej služby. Krajniak vyhlasuje, že to organizuje niekto, kto dostával zvodky od SIS - ja len, že takéto zvodky dostávajú najvyšší ústavní činitelia. Blik.
 11. Tu sa rozhorela reálna vojna vo vnútri vládnej koalície - ide sa hlava-nehlava, zatvára sa, vyhráža sa, vydiera sa. Keď padne vláda, Čaputová získa neuveriteľné právomoci - a spolu s ňou aj panička, ktorá si k nej odskakuje na dámske.
 12. Vláda je na odstreľ, to vidí každý. Matoviča podľa dnešného prieskumu nevie zniesť už 80% ľudí. A kým umierajú ľudia na Slovensku, hádky pokračujú.
 13. Matovič chce hlavu Sulíka, Sulík hlavu Matoviča, Vasilisa by najradšej dala dole oboch a slovenský národ najradšej všetkých troch. Borisa Kollára už ani netreba, ten pôjde do chládku za Pčolinským len taký fukot. Tam to smeruje a toho sa bojí najviac.
 14. Slovensko je v totálnom rozvrate a oťaže moci sa postupne prelievajú do prezidentského paláca. A keď sa tam v týchto historických chvíľach motá americká veľvyslankyňa, otázka Roberta Fica je plne na mieste: sme ešte suverénnou krajinou?
 15. Pani prezidentka Čaputová by mala predstúpiť pred národ a povedať, komu vlastne slúži. Nestačí, že pošle pomotaného Strižinca, ktorý je ochotný trepnúť hocakú kravinu. Pani Čaputová a pani Brinková majú čo vysvetľovať.

Matovič musí ísť dole. Ale o tom, kto ho nahradí, musí v demokratických voľbách rozhodnúť slovenský národ, nie americká ambasáda.

Ľuboš Blaha
poslanec NR SR

(Publikováno na Facebooku)

52 komentářů :

 1. a tomu v Čechách brání Jeho jízlivost prezident Zeman

  OdpovědětSmazat
 2. Ano studente. Tvoje 4% komunita si to tam , i u nás opravdu přeje.

  OdpovědětSmazat
 3. Studentíku, až Vás zase bude někdo školit, zkuste se zeptat jestli to kamarádství neztvrzuje nějaká dobová fotečka. Dolfi je na fotkách vidět s úplně jinými chlapci. Pravda, žádní diktátoři. Samí ryzí demokrati. Ale ptejte se opatrně, aby Vás místo zaslouženého čaje a tatranky, nevykopali až na chodník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro neznámého 10:07: Možná myslel tu fotečku kde sedí Havel na klíně Reinharda Heydricha. Podle keců co tady vypouštíš předpokládám že se před tou fotkou ukájíš.

   Smazat
 4. To by chtěli haivloidi i u nás aby stál president v pozoru před us protektorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Amerika a CIA to tady řídí 31 let, kdo to nevidí, není svéprávný. A před 89. řídily pátou kolonu a převrat s kotelníky 77 a jedním přikulovačem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:22- pravopisnou chybu jsem nenašel, myslíte faktografickou?

   Smazat
  2. Re (10:22):
   .... (ta) Amerika a (ta) CIA řídily. Ano!, řídily!!, a nejen ty kotelníky.

   Smazat
  3. Se souhlasem Stb slo vse. General Lorenc se chechta jeste dnes.Chteli jste prestavbu,ja vam ji zinscenuji a zkartuji co uznam za vhodne.

   Smazat
 6. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!

  OdpovědětSmazat
 7. Joe Biden byl dne 4.3.2021 šéfkou amerického Kongresu N. Pelosi pozván na oficiální online konferenci Demokratické strany.

  Po ukončení čtení projevu (z čtecího zařízení), řekl, že je šťasten, že může začít odpovídat na dotazy, pokud je to ovšem to, co má udělat, jestli tedy je to přesně to, co po něm Nancy Pelosi chce....

  A na to se Pelosi začala smát a řehotat. Zjevně opilá šéfka amerického Kongresu tak vyvolala pohotovost v Bruselu v centrále NATO a v ruské televizi mají druhé Vánoce, neschopnost amerického prezidenta podléhajícího opilé ženě je naprostou ukázkou dekadence a degradace americké moci.....

  OdpovědětSmazat
 8. Slovenský poslanec: Americká ambasáda má své figurky v parlamentu i ve vládě SR

  „Je všeobecně známo, že prezidentka Čaputová má blízko k americkým liberálním kruhům, už jako nevládní aktivistka působila ve sdružení Via Iuris, které bylo financováno americkou ambasádou, a sama dostala prostřednictvím záhadného certifikátu od jiné americké nadace 175 tisíc dolarů. Do prezidentské kampaně paní Čaputové přispěly i vlastníci firmy ESET, kterou ruské ministerstvo zahraničních věcí spojuje s americkými tajnými službami - peníze jí šly přímo či přes její liberální stranu Progresivní Slovensko, které rovněž mělo sponzoring od vlastníků ESETu,“ uvedl politik.

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2021031713338032-slovensky-poslanec-smer-sd-spojene-staty-americka-ambasada-vlada/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. ....a predvolebnú kampaň viedol Aaron Shaviv....čo dodať?

   Smazat
 9. Bývalý prezident USA Ohava prohlásil, cituji:" Nyní musíme mít nejsilnější vojenskou sílu světa a příležitostně musíme zkroutit ruce zemím, které by nebyly ochotny dělat to, co potřebujeme, aby dělaly!" A Fico je neuposlechl a tak musel odejít. Ne slovenský národ Fica odstranil, byla to ambasáda USA, která organizovala demonstrace a dehonestovala Fica, proti nejschopnějšímu předsedovi vlády Slovenska od převratu. A také Matoviča a princeznu z Pezinka chrání ti samí lidé, kteří "zakroutili" rukama Ficovi, protože nedělal to co chtěli USA!
  "slavná idea Trumfa pokračovala v šlépějích předchozí "demokratické" vlády USA : First Amerika amen!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:40- bezejmenný, USA má na to lidi! Stačí si vzpomenout na jejich vyslance u nás. Přítomnost ambasády na jednání Čaputové je co?

   Smazat
  2. Matoviče nechrání, ten je spolu s Kollarem mimo Matrix. Bylo naopak velké zklamání, když vyhrál volby. Vyhrál volby se "stranou" se čtyřmi lidmi. Ani Sulík není úplně v Matrixu, jen mu vyhovuje tento trend. Sulík už jednu vládu položil, a to úplně stejnými manýry, kdy se odmítl přizpůsobit všeobecnému konsenzu ohledně eurovalu.

   Smazat
 10. Máme kovid, ale také máme ve státě "problémy" které je nutné odpovědně řešit, protože ta infekce se bude vracet, protože má "přirozené" zásobníky!

  ,,Fetky a lidský odpad.” Vši a choroby v ruinách s hosty odjinud. Hygienika pustí covid

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Fetky-a-lidsky-odpad-Vsi-a-choroby-v-ruinach-s-hosty-odjinud-Hygienika-pusti-covid-657480/diskuse

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na seznamu psali že bude korák-pas a na očkování sputnikem se to prý nevztahuje.

   Smazat
  2. cáblík, máte pravdu, taky jsem to četl. Zatím jen v souvislosti s registrací EMA, ale klidně se to může aplikovat i extrateritoriálně.

   Smazat
 11. Jen nechápu, proč si kamarádi Slováci volí Kisku, Čaputovů a Maťoviča - jsou tak slepí ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toníku, nekritizuj. My tady máme stejný chlív. NApřed tedy zkus uklízet zde a potom můžeš začít i jinde(pokud si to budou občané sousedního státu přát. Zatím nám poslali Babiše a ten to tady opravdu, opravdu rozvolňuje. Čau lidi, čáu Toníku.

   Smazat
  2. Nezazlievam ti tvoju otázku, no mal by si ju preformulovať na, "prečo sa kamaráti Slováci nechajú obalamutiť / oblbnúť propagandou v prospech Kisku, Čaputovej a Matoviča"?. Vieš ako to je, keď sa v médiách prezentujú profíci a dlhodobo.

   Smazat
  3. ....Kisku, Čaputovú a Matoviča volila ambasáda za vysokým plotom, u Vás možno tiež

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Unknown, Matoviče zcela určitě ne. Mimochodem, líbí se vám současná úprava Hviezdoslavova náměstí? Ne, že bych chtěl rejpat.. :)

   Smazat
 12. A přitom pokračuje "útok" emigrantů na USA asi jako v roce 2015 byl naplánován útok na EU!!! Biden pustil emigranty do USA jako Merkelová v roce 2015
  https://www.youtube.com/watch?v=Rv7u-bOpeW4
  Tisková konference guvernéra Texasu

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. Tonda,já nechápu proč si Češi volí Kalousky,Pekarové,Bartoše,Fialy,Rakušany a pod.Svoboda a demokracie-jo to je tabák,kdo ho umí kouřit se nediní.

  OdpovědětSmazat
 15. My jako ovce musíme mít vždy svého baču. Do roku 1989 Sovětského a od roku 1990 Amerického.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ....za seba, ja chcem mať Slovanského baču, nie Anglosaského, ten nás moc a často dojí....xixi

   Smazat
 16. Slováky čeká něco podobného,jako na Ukrajině,Čaputová je něco,jako Zelensky na Ukrajině.Vláda nepadne,velvyslankyně jim domluví.Co jednou Satan schvátí,už nikdy nenavrátí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:44
   Děláme si ostudu sami, nepotřebujeme žádné náčelníky. Hlavně když to můžeme na někoho svádět, přesně tak, jako vy "Une".

   Smazat
  2. Lukáš, Čaputová je hlavou Matrixu v SR, přímo řízená americkou velvyslankyní. Zelenskij je prodlouženou rukou Kolomojského, který s Bidenem svého času v kontaktu nebyl. Jak to je teď, nevím. Ale Zelenskij má více pánů, protože Kolomojskému se to hodí. Je neuvěřitelné, že člověk, co si dokázal dělat srandu z politiků, se stal mnohem horší karikaturou své karikatury.

   Smazat
 17. Americká velvyslankyně na Slovensku má slušné vychování. Proto odnese noty místodržícímu do kanclu. To u nás slouhové z Páté kolony si pro ně musí chodit osobně přímo do ul. Tržní. Kazeň musí byt, kazeň je to hlavni,jak říkal poručík Mazurek. V kolonii to jinak nejde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak nějak. Ale ony dvě jsou asi kamarádky nebo co.

   Smazat
 18. Mimo téma, ale velmi důležité. Na okrajině se asi v souvislosti s cvičením NATO, chystá něco moc nebezpečného. Má to něco společného i z omezováním pohybu lidí u nás a na Slovensku. Polsko soustřeďuje své jednotky na východě a polovina našich žoldáků spadá pod jejich řízení.

  OdpovědětSmazat
 19. 14:28
  Dobře jim tak, dostanou metály a ..... nikdo si na ně nevzpomene. (tedy v dobrém).

  OdpovědětSmazat
 20. Copak Slovensko, to je sranda!
  Horší je, že se na hranice Texasu řítí vlna asi 11 milionů nelegálních migrantů , asi jako v Evropě v roce 2015 a to zavání těžkým malérem pro Bidena a demokraty!! Zde je projev a tisková konference guvernéra Texasu a ten člověk mluví velice rozumně a dokládá argumenty, že jde o drogově kartelový útok na USA!!!
  Gov. Abbott discusses border security

  https://www.youtube.com/watch?v=Rv7u-bOpeW4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc prosím, nemohl by tam Baiden pozvat i naše Piráty Ty dělají lajnu i v EU (tam jim to taky prochází). A přídavkem by mohl i Langšádlo, a Fialu. Vystrčila bych poslal někam kde je hodně násilných homoseksualů. Aby mohl vystrčit.

   Smazat
  2. Hodný člověk
   No tam jim dosud nezabavili zbraně. Tedy se mohou bránit a nespoléhat se na jakousi Hamáčkovo suitu.

   Smazat
 21. Nezazlievam ti tvoju otázku, no mal by si ju preformulovať na, "prečo sa kamaráti Slováci nechajú obalamutiť / oblbnúť propagandou v prospech Kisku, Čaputovej a Matoviča"?. Vieš ako to je, keď sa v médiách prezentujú profíci a dlhodobo.

  OdpovědětSmazat
 22. USA ZEMĚ SNŮ

  Američan zavraždil svého dědečka, při výslechu vytáhl z kapsy jeho uši Otřesný případ vraždy museli o víkendu řešit floridští policisté. Třicetiletý Kolby Parker zavraždil svého 77letého dědečka a následně mu odřízl uši. Policistům vrah následně sdělil, že si jeho dědeček přál být na věčnosti s babičkou a že už „přišel jeho čas“.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Americká policie vraždí obyvatele černé pleti a jejich prezident říká o Vladimírovi Putinovi,našemu zachranci se sputnikem že je zabiják. Asi to má v hlavě poplatné,určitě chtěl říct zachránce.

   Smazat
  3. Unknowne, tohle mi uniklo! Putin nechal zavraždit Žirinovského a Zjuganova?! To je strašné! Okamžitě jdu na ruské weby, tam toho bude určitě plno a zjistím, co a jak. Tohle je opravdu neslýchaná nehoráznost!

   Smazat
 23. Nebojujeme prvú,alebo druhú svetovú vojnu … TOTO JE VOJNA O CELÚ PLANÉTU A ĽUDSKÚ RASU.. vážnejšie ako toto to už nemôže byť …AK STRATÍME TOTO, JE PO NÁS. JE TO ABSOLÚTNE VÁŽNE… https://qanon.sk/gene-decode-vojna-o-zem-a-ludstvo-svetelne-roky-vpred-a-boh-vyhrava/
  Na schůzce s Prezidentem trumpem se Papež dozvěděl o propadnutí veškerého majetku Vatikánu a církví ve prospěch lidstva. Obličeje hovoří jasnou řečí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.