Reklama

středa 10. března 2021

Slovenské národní povstání light

Putnik1
10. 3. 2021 e-Republika a LiveJournal

Nelze odmítnout vakcínu Sputnik V jen proto, že se vyrábí v Rusku, řekl Igor Matovič, slovenský ministerský předseda na své facebookové stránce, a já jsem se rozhodl podívat se na premiérův facebook, aby se situace objasnila. A objasnila...


Nelze odmítnout vakcínu Sputnik V jen proto, že se vyrábí v Rusku, řekl Igor Matovič, slovenský ministerský předseda na své facebookové stránce, a já jsem se rozhodl podívat se na premiérův facebook, aby se situace objasnila. A objasnila...

Je nutné chápat, že Slovensko není příliš "progresivní", spíše je tradiční, což znamená, že významná část národa (rolníci, pracující) neztratila selský rozum a pan Matovič, lídr strany "Obyčajní ľudia" vyjadřuje jejich zájmy. Jeho strana, přestože zvítězila ve volbách, nemá absolutní většinu, takže vláda na Slovensku je koaliční, a zbylé dvě strany nynější koalice jsou tím, čemu se v Rusku běžně říká "sorosjata".

Odtud také pramení celý skandál. A protože je všem, kromě hlásných trub ministerstva zahraničí už jasné, že "Sputnik V" vůbec není špatný, a o jeho dodávkách začaly uvažovat nejen takové země, jako je Chorvatsko a Česko, ale i Rakousko, pan Matovič se dohodl s Kremlem o nákupu dvou milionů dávek a s motivací "Není na co čekat, vakcínu zoufale potřebujeme, každý den bere životy desítkám Slováků", přiletělo 1. března do Bratislavy 200 tisíc dávek Sputniku, z čehož mělo obyvatelstvo velkou radost.

"Sorosjata" (včetně paní prezidentky, která je však jen okrasnou personou) se ale neradovala, vznesla proti premiérovi protest a zahrozila rozpadem koalice. Formálně kvůli formalitám, ale skutečnou příčinu odvážně vyjádřil pan Korčok, ministr zahraničí, který upřímně řekl, že "tato vakcína je vakcínou až v poslední řadě, v první řadě jde o zbraň Moskvy v hybridní válce a jejím nákupem se Slovensko zneucťuje a zpochybňuje svoji loajalitu k EU a NATO".

Hrozba rozbít koalici je vážná, takže pan Matovič byl nucen ustoupit. Oznámil, že pokud je to tak, je připraven zrušit kontrakt, na což okamžitě zareagovala Moskva: Chtěli jsme pomoci, ale všemu rozumíme a jsme připraveni smlouvu zrušit, nežádáme žádné kompenzací za porušení povinností, ale vakcínu, která už byla převezena na Slovensko, vezmeme zpět. A tu náhle, když už "sorosjata" slavila, stalo se něco, co nikdo nečekal.

5. března ráno Matovič vystoupil v parlamentu a stručně popsal podstatu problému, informoval o připravenosti zrušit kontrakt se souhlasem RF a bez jakýchkoli nároků vrátit 200 tisíc dávek. Zdůraznil, že on osobně s tím nesouhlasí, ale respektuje stanovisko koaličních partnerů, nechce vládní krizi a žádá opoziční partnery, aby oficiálně, a nikoli na úrovni vyjádření v médiích, na sebe vzali odpovědnost za odmítnutí ruských vakcín.

"A poté,"
cituji podle facebooku, "naráz ticho. Hrobové. A kolik bylo křiku... Prý hybridní válka, geopolitická zbraň Ruska, Putinův lokaj, plácání o naší hanbě!" A úderné zakončení: "Abych pravdu řekl, nikdy bych nedovolil to vrátit. Nikdy! My jsme nedílnou součástí Evropské unie, ale já nemohu odmítnout záchranu našich lidí kvalitní vakcínou, protože je vyrobena v Rusku... Nejsem vrah." A...

A já, když jsem se pro zajímavost podíval na slovenské weby, zjistil jsem, že popularita premiéra se prudce zvýšila. S potěšením to přiznávají jeho stoupenci a se skřípěním zubů i jeho protivníci rozhořčujíce se nad "nerozhodností" svých lídrů, kteří se "báli otevřeně potvrdit svůj principiální postoj". Podle mého je to přesně tak. Ano, "sorosjata" se podělala strachy ...a co s tím? Hlavní je, že mají nějaký postoj a ten je principiální...

Zdroj: Livejournal.com
Překlad: Stan

58 komentářů :

 1. No a u nas by rozpad koalice nehrozil a presto Babis vahal az to nejspis provahal. Jenom lita po svete sbirat rozumy, jako by nestacilo si to vygooglit nebo nekoho tim poverit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen je zajimave, ze Italove budou vyrabet Sputnik V v licenci, takze EU bude s sebou muset hodit

   Smazat
 2. Rusové se baví. Sledujte od 30 minuty
  https://www.youtube.com/watch?v=-ADqWoO7flg

  Matovič nechce být vrah. A co naši?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pokud pises tady Kachno za stranu lapku a zlodeju tj Piratu

   pak jsou to navic dodatecne i vrazi a ty jsi jejich mluvci,nebot nechces pripustit ockovat s radosti a potesenim a za strejdu Putina,ale jen povrazdit nebohe cleny OS a oni budou za to ty Piraty ohlupeni GR TV a takovymi masovymi vrahy volit jen Piraty namisto svobody a prime demokracie SPD!

   Smazat
  3. Unknowne,dekuji za dotaz zasadne piju MOSKEWSKOU VODKU

   a mam tu i jiny silny "matros",napis neco k veci a pripravuj se zvolit svobodu a pevnou primou demkracii ihned,kterou tady na NR pouzivas,takaby ti dale vydrzela!

   Smazat
 3. Abychom si přiznali realitu a "nastavili zrcadlo"-Slovensko je zrovna takový pucflek páníčka za oceánem jako "Česko"!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. VacHav Jo přesně tak na Slovensku vřískají stejní lokajové jako u nás.

   Smazat
 4. Sputnik se valí do světa a ani Kačer ho svými drápky nezastaví. Je třeba se smířit s realitou, že Sputnik létá kolem nás. Kdo ho nechce jeho věc. 😤 VIP. FC se

  OdpovědětSmazat
 5. Přestože Sputnik není zbraní, kéž by takzvaným Sorosjatům, zlomil vaz. Politický. A to nejen na Slovensku!

  OdpovědětSmazat
 6. Tak proč do té žumpy ty prase lezeš asi docházejí dolarky a tebe ušacký psovodi nejspíš platí od slova nebo od řádku

  OdpovědětSmazat
 7. "Sorosjata"! Výborně, takový pojem, ten mi chyběl! JiH

  OdpovědětSmazat
 8. 9:51
  Vžycky mě rozesmějí blbečkové, kteří vykřikují "Patříme na Západ!" Toto zní zejména od těch, co na tom vysněném Západě nikdy nežili, protože kdyby tomu tak bylo, tak by těm šaškům došlo, jak nás, Slovany, ten slavný anglosaský Západe vnímá. Slovo "Slovan" je dovozeno od agnlického "slave", otrok. A jestli se zeptáte někoho v Anglii, mluvím i o "vzdělaných" lidech, tak ti ani neví kde to Česko vlastně je. O Americe ani nemluvím, tak si ti inteligenti pletou Česko s Čečnou. Jestli někam patříme, tak je to do Střední Evropy. Ostatně, kdyby ti šašci pracovali u nadnárodních společností, tak by věděli, že naše země patří do regionu EMEA (platí to pro všechny společnosti). Doporučuji těm šaškům, kteří nikdy neměli odvahu si ten Západ vychutnat, aby požádali někoho inteligentního, ať jim tu zkratku vysvětlí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Patří to Indickému šaškovi alias Unknown.

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  3. 10.10
   Kdyby jenom a Americe! Setkal jsem se s tím doslova ve všech státech tzv. západní Evropy. Mimo Rakouska a Německa tedy.
   V Narbonne, kde nám četníci filcovali auto, protože nás měli za Čečence, tak hledali zbraně a drogy, zabrali četníci až když jsem ze zoufalství nad jejich tupostí začal začal jmenovat naše hokejisty. Zabrali na Haška. Pak teprve se jim rozsvítilo. No, rozsvítilo... Spíš poblikávalo. Měli totiž Haška za Čechoslováka, ne za Čecha.
   Právě od té doby jsem o sobě začal říkat, jak jsem tu už párkrát poznamenal, že jsem Čechoslovák. Pak teprve jsem měl po problémech.
   Nedělejme si o tzv. západu iluze. I o Československu tam mají představu, že jeho občané teprve včera slezli ze stromů. A tak se na nás také dívají.

   Smazat
 9. Indické buzně vadí, že jejich deviantní komunita se nemůže v Rusku prohánět s pavím perem v prdeli.

  OdpovědětSmazat
 10. Tak se seber, přemřelo, vezmi si na sebe ukrajinskou vlajku a běž před ukrajinské velvyslanectví demonstrovat za osvobození hrdinné pilotky Nadi Ševčenko, toho času v demokratické ukrajinské ťurmě. Na to nemáš, co přemřelo?

  OdpovědětSmazat
 11. Běžče,ty si se zřejmě podělal ! Argumenty stejně nemáš,tak mazej do Brusele !

  OdpovědětSmazat
 12. Neznámý idiote, sorošáčku, Tibet slul obludným středověkým otrokářstvím lámů a teprve Čína tam zavedla pořádek a ty zrůdnosti ukončila ty zmrde /to abych ti oplatil tvé sprosťárny a sajrajty, co zde trousíš/.

  OdpovědětSmazat
 13. vsecky vakciny ze zapadni polokoule jsou 100% odzkousene perfektni bez vedlejsich ucinku no proste super! akorat ty z vychodu stoji za hovno!
  snad nam nekdy sdeli pravdu cr media jak to skutecne je treba v tom lsraeli?😂😜😎

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My je umíme odzkoušet taky a všechny. Vyjde li nám Sputnik nezávadný tak proč ho nebrat? Přes 50 procent Čechů se jim nechá klidně naocčkovat. To jsou fakta a ne nesmysly nějakého chromého zapšklęho a osamoceného kačera, který
   že zoufalstvíí odpovídá sám sobě...! 🥴 VIP

   Smazat
  2. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  3. Maly omyl unknowne,az se lidi dozvi,ze mRNA je dodnes jen pro psy

   a pro kocku,museji se totiz opravdu schvalovat do r 2023 a podepisujes revers,ze to vis pak,az ti naroste opici prdel,pak stoupne podil tech,kteri si pockaji na SPUTNIK nad 75% a muzes si jit stezovat i potom panu Babisovi,ktery je vzorovy "pomalik" a nefachcenko,proto za vsechno bude rucit,nebot farma firmy schrabnou prachy a kolik za sebou nechaji neboztiku je jim jedno!
   No ni?

   Smazat
  4. 11.15 Včera to bylo dokonce na Seznamu(!) a psalo to CNN. Průzkum!!!Na rozdil od vás se opírám o fakta. Já si nic jako vy nevycucávám z prstu! Jste slabý protivník diskutér.😰 VIP


   Smazat
  5. Problém unkrovna(kačera) je v tom, že je u něj přání je otcem myšlenky!

   Smazat
 14. Ano. Matovič si uvedomil včas, že je predsedom hnutia "Obyčajní ľudia" a jasne odkázal tým, ostatným v koalíci, by mal respektovať obyčajných ľudí a nie Za ľudí, ako to robí artistka teta Eremiášová. Snaď si aj Matovič uvedomuje, že nie anglosské ku.vy nás zachránia a zachránili pred fašizmom , ale bolo to slovanské Rusko....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

   Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

   Smazat
  2. ...Je nutné chápat, že Slovensko není příliš "progresivní", spíše je tradiční, což znamená, že významná část národa (rolníci, pracující) neztratila selský rozum a pan Matovič, lídr strany "Obyčajní ľudia" vyjadřuje jejich zájmy.

   To mě docela rozesmálo, protože to je narcistní chaotik a poloblázen, ale představa, že by se do exekutivy mohla dostat ta progresivní sebranka, hodně Slováků vyděsila. Teď se ukazuje, že i poloblázen je lepší volba než globalističtí trockisté.

   Ale že by Igor zastupoval zájmy obyčejných lidí...? Z Ruska se tak možná jevit může. Kdoví jestli zastupuje zájmy Obyčajných ľudí, svoje určitě.

   Smazat
  3. Naopak. Ty kamarádi ze Západu nás předhodili Hitlerovi jako předkrm. Ani dnes by se nechovali jinak

   Smazat
 15. Vy Jste opravdu zaslepený fanatik.Když něco napíše západ, věříte všemu. Když rusové přívedli k soudu v Hágu účastníky natáčení bílých přileb o údajném nasazení chemických zbraní tak se mlčelo. I ty otravy Skrypala i Navalného jsou fej.To neříkám já, ale řada zpravodajců a odborníků. Bohužel se neptallí Vás, toho největšího a všeználka.

  OdpovědětSmazat
 16. Jen se tu fackujte sörösjata s putintrebjaty dokud máte co jíst. Dohaduje se na kterou stranu se máme klanět. Moje zem leží ve středu Evropy a nepotřebuje cizí oltáře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:12 Nepotřebujeme cizí oltáře,ale máme je jako hlavní.Západní!Rusko je již dle denního kázání nepřítel.Takto to chceš?

   Smazat
 17. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!

  OdpovědětSmazat
 18. Joe Biden byl dne 4.3.2021 šéfkou amerického Kongresu N. Pelosi pozván na oficiální online konferenci Demokratické strany.

  Po ukončení čtení projevu (z čtecího zařízení), řekl, že je šťasten, že může začít odpovídat na dotazy, pokud je to ovšem to, co má udělat, jestli tedy je to přesně to, co po něm Nancy Pelosi chce....

  A na to se Pelosi začala smát a řehotat. Zjevně opilá šéfka amerického Kongresu tak vyvolala pohotovost v Bruselu v centrále NATO a v ruské televizi mají druhé Vánoce, neschopnost amerického prezidenta podléhajícího opilé ženě je naprostou ukázkou dekadence a degradace americké moci.....

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 21. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 25. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 26. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
  "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
  AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

  OdpovědětSmazat
 27. Svědectví českého občana, jak v Rusku zvládají epidemii Covid-19, které uvádíme v celém znění v nepozměněné formě.

  Právě jsem se vrátil z krátké služební cesty z Ruska, konkrétně z 20ti milionové metropole Moskvy a nedá mně to, abych se s Vámi nepodělil jak si tam ti Rusové žijí v té strašné době kovidové, když tedy podle našich mainstream médií jim vše kolabuje, hlavně zdravotnictví a ta strašná podvodná vakcína nefunguje...

  Takže po příletu a cestou do centra Moskvy klasické zácpy. Po ubytování krátká vycházka a světe div se večeře v otevřené restauraci plné lidí. Vše je otevřeno, obchody, centra, restaurace, kavárny, kluby, kina i divadla. Život funguje naprosto normálně, vše otevřeno.

  Většina ale poctivě nosí roušky nebo respirátory.Všechny sporty i naše sportovní střelba fungují také.

  Rusko dnes má na 100 tisíc obyvatel 100 pozitivních. Mluvil jsem osobně s mnoha lidmi a všichni jsou víceméně v klidu a v pohodě. V lékárnách mají mnoho různých léků (tablety proti virovým onemocněním). Vakcína Sputnik V je očkována starým lidem a těm, kdo mají zájem, zcela bez problémů a je jí dostatek. Dokonce i mně nabízeli možnost bezplatné vakcinace. Nyní finálně testují novou vakcínu Sputnik Light.

  Každý večer v tv jedou reklamy jakým způsobem se mají lidé a starší lidé preventivně bránit onemocnění, tedy užívat vitamíny C, D a Zinek, pít dostatek tekutin a každý den být na čerstvém vzduchu a také nosit roušky nebo respirátory a mít pohybové aktivity.
  Testování PCR testy z dutiny ústní nebo nosu probíhá také témeř všude, bez front a davů.

  A teď to hlavní! Ceny testů PCR! Testy PCR jsou ve třech cenových úrovních pro samoplátce.

  PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 24 hodin je v převodu za 550,- Kč.
  PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 3 hodin je v převodu za 750,- Kč.
  No a pecka největší, PCR stěr z dutiny ústní i nosu s výsledkem do 90 minut je za celých 1000,- Kč.


  TO PÍŠI PROTO, ABY JSTE VĚDĚLI, JAK NÁS TADY DOMA V ČR NESTOUDNĚ OKRÁDAJÍ!!!!!

  Já jako samoplátce před touto cestou jsem za PCR test se špejlí strčenou asi až do mozku a mezinárodním potvrzením s výsledkem čekal 24 hodin a zaplatil 1700,- Kč!!!!!

  Nejsem Rusofil, ale myslím, že tam je svět ještě v pořádku.

  O rozčarování, vzteku a bezmoci po příletu domů do ČR je zbytečné psát. Někde je něco špatně a jsem zvědavý, jak dlouho ze sebe necháme dělat okrádané, tupé stádo.

  OdpovědětSmazat
 28. Dobrá zpráva:

  "„Dvěma největšími překážkami jsou ministr zdravotnictví Blatný a také ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv,” svěřil se Zeman v rozhovoru pro Parlamentní listy.

  Zeman dokonce tvrdí, že Blatný a Storová „jsou vinni faktem, že i nadále budou zbytečně umírat naši lidé”. „Nesou plnou odpovědnost za tato úmrtí,” dodal.

  Blatný v souladu s legislativou trvá na nezbytnosti schválení veškerých očkovacích látek Evropskou agenturou pro léčiva (EMA).".

  Přesně tak to je, Blatnému nejde o preventivní léčbu, ale o vakcinaci, ale ne ruskou vakcínou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:15-i kdyby, takových jsou tam miliony, jako u nás. To má být ta Vaše demokracie? Jen pro bohaté? U nás bylo a z části ještě je "výtah nahoru" byl přes školství. V Americe? Velké procento věří v placatost Země. Placenou verzi uznávám ale pro koho je? Přesto mnozí z nich včetně prezidentů se ani na mapě světa neumí orientovat!

   Smazat
  2. 12.41 unkrovne to ,,pripadas si normalní" od tebe opravdu ale opravdu sedí...Začni u sebe.

   Smazat
  3. 12:13
   Víte, co je zajímavé. Že všechny léky, které jsme nedávno nakoupili jako ten regeneron a "bambalavir" (zkomolil jsem to :-), ale určitě víte, co myslím), jak se Babiš chlubil, že je všude shání, tak tyto léky jsou oficiálně NEREGISTROVANÉ ! Jsou to neregistrované léky, které pouze dostaly výjimku ministerstva zdravotnictví a zřejmě je SUKL předběžně doporučil. Ale oficiálně schválené a registrované nejsou, zřejmě proto, že to by samozřejmě trvalo nějaký čas a vláda je chtěla nasadit hned.

   Takže co tu šaškují se schvalováním u Sputniku, když se u nás běžně berou léky na výjimku, vlastně na dobré reference? Ty má prokazatelně i Sputnik.
   Celé je to o pomatenosti přitroublých politruků a zástupců demožumpy na ministerstvu zdravotnictví, případně v SUKLu. Vypadá to, že Zeman to pojmenoval přesně, že někdo se to snaží blokovat.

   A mimochodem, na ministerstvu zdravotnictví působí i takoví šmejdi jako náměstek Černý, který chtěl už před rokem cíleně promořovat zemi v době, kdy jsme na tom byli dobře !

   Takže ministerstvo zdravotnictví a SUKL dnes vedou:
   - doktor Mengele
   - soudruh Jasánek
   - doktorka Pytlíková, za mlada Hrůzová

   Smazat
 29. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 30. Unknown10. března 2021 12:15
  Forkaci, ty jsi pry zil v USA jako ilegal a osklive tam s tebou nakladali. Pry s tebou vytirali supermarket. Je to pravda?-)
  ===========================================================
  No, můžeš si být jistý, diagnostikovaný DEBILE, že nejsem srab jako ty, který lezl bolševikům do řiti (a údajně nenáviděl režim) a neměl odvahu vzít roha - prý nedostal doložku, srab. Srab jsi byl a srabem jsi zůstal, o čemž svědčí to, že jediné na co se na staré roky zmůžeš jsou ty tvé výblitky tady. Se divím, že teď, když už nepotřebuješ doložku, neodejdeš do svého ráje za oceánem, tam bys úspěšně chcípnul hladem, šupáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Chudé" Srbsko nakoupilo všechny vakcíny, včetně ruské a čínské a dnes má proočkovanost více jak 27% / u nás cca 6% / a otevřenou ekonomiku , po Bělehradě můžete večer chodit po kavárnách a hospodách a tady musíte smrdět doma a koukat z okna!! Jak hloupé, užvaněné a neschopné máme vedení státu? To lze snadno doložit!! Jenom na okraj, všechny dnes používané vakcíny jsou schválené "podmíněně", protože nemají celou testaci a výrobci nedávají žádnou záruku za vedlejší účinky a škody, protože svým vlastním výrobkům nevěří!! Taková je krutá pravda!! Dobrý a báječný je ten vtip: Baví se dvě bílé laboratorní myšky, už ses nechala očkovat tou novou vakcínou? A ta druhá ji říká, jsi normální, počkám až se to pořádně vyzkouší na lidech.

   Smazat
 31. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětSmazat
 32. Zeman vysekne projev 15 minut z patra bez papíru a ten americký čuráček neví ani kde je a čí je , to je ten rozdíl!!!!!!

  Joe Biden byl dne 4.3.2021 šéfkou amerického Kongresu N. Pelosi pozván na oficiální online konferenci Demokratické strany.

  Po ukončení čtení projevu (z čtecího zařízení), řekl, že je šťasten, že může začít odpovídat na dotazy, pokud je to ovšem to, co má udělat, jestli tedy je to přesně to, co po něm Nancy Pelosi chce....

  A na to se Pelosi začala smát a řehotat. Zjevně opilá šéfka amerického Kongresu tak vyvolala pohotovost v Bruselu v centrále NATO a v ruské televizi mají druhé Vánoce, neschopnost amerického prezidenta podléhajícího opilé ženě je naprostou ukázkou dekadence a degradace americké moci.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tapetujete to pod KAŽDÝ článek i několikrát. Tapetujete i další výňatky z blogů bez ohledu na téma. Několikrát. Tapetujete vaše nadávky na ty, vo se vám nelíbí. Několikrát. Vše je vámi zahlceno vašemi tapetami. Měl byste si založi živnost.

   Smazat
 33. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 34. Celý parlament a senát, včetně státních úřadů jednají proti zákonům o ochraně zdraví a života svých občanů a možná i vlastizrádně. Kdy už někdo z občanů, kteří mají znalostní schopnost, podá na toto jednání trestní oznámení. Je to zřejmé ze situace ve státech, které nemusí svá rozhodnutí činit v závislosti na nikým nevolených orgánů EU. Dnes má Chile nejvyšší proočkovanost na světě, předstihla i Izrael, kde se z důvodů totální kontroly obyvatel ve státě a nekonečného množství peněz, lehko organizuje.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.