Reklama

čtvrtek 18. března 2021

Štefec: Litovat vrahy svých blízkých v žádném případě nehodlám!

Jaroslav Štefec a -rp-

18. 3. 2021 Facebook a PrvníZprávy

Nejspíš v rámci snahy o "přebití" 82. výročí obsazení zbytku ČSR hitlerovským Německem a vytvoření Protektorátu Böhmen und Mähren, které za svorného mlčení mainstreamu tiše zmizelo v propadlišti dějin 15.března, se v poslední době roztrhl pytel s novými "díly" o tzv. masakrech Němců v roce 1945.


(Na snímku plk. Jaroslav Štefec, CSc.)

Na rovinu - vůbec mě nezajímají. Odmítám se za ně stydět, nebo se dokonce komukoliv omlouvat. Během války dokázali Němci vyvraždit více než 350.000 občanů předválečné ČSR, mezi nimiž byly i dvě větve mé rodiny. Pro mě vždy bylo a je podstatné, že přežili moji rodiče, a litovat vrahy svých příbuzných v žádném případě nehodlám, píše na facebooku Jaroslav Štefec.

Zbořil: Někteří naši novináři vítali 15.březen jako neměnný stav

Opravdu nevím, jak to tenkrát bylo. Navíc těžko soudit pohledem dnešní změkčilé doby, pohledem lidí, kteří nezažili válku, nedostatek, hlad a strach o život. Možná nám ale současná koronavirová krize pomůže lépe pochopit tehdejší situaci, pochopit válkou frustrované Čechoslováky, naše předky, kteří se chtěli pomstít "nadlidem", kteří to nám, "podlidem", nejen během Protektorátu, ale okamžitě po mnichovské zradě našich západních "spojenců" a záboru původního československého pohraničí, dávali pěkně "vyžrat".
50 komentářů :

 1. Toto je sakramentsky skvěle a stručně řečeno. Jenže to je málo k tomu, aby se zastavilo to protičeské "kulturní" a politické tažení ze strany tzv. "kulturní", spíše protinárodní a národ podjebávající nečeské fronty a prodejných politiků.

  OdpovědětSmazat
 2. Naprosto jasně,stručně,bezchybně napsáno.
  Děkují, už mám dost idiotů, kteří se neustále omlouvají za to co zavinili zrůdy které nás podvedli už před válkou a nakonec i zničili to co jseme vybudovali po válce.

  OdpovědětSmazat
 3. Skvěle a stručně napsáno. Souhlasím.

  OdpovědětSmazat
 4. Nejdřív je příčina a potom následek. Spojenci byli k Němcům, jako poraženému národu, který se z 99% aktivně podílel na podpoře Hitlera byli spojenci až příliž benevolentní. A to se týká i Sudeťáků šílejících např. při příjezdu Hitlera do Chebu, vlastizrádců Československa a mnohých válečných zločinců. Tady je kolektivní vina naprosto na místě! Nebo snad nekteří Němci zakládali partyzánské skupiny v Šumavských hvozdech? Těch několik málo statečných Němců skončilo v koncentrácích. Ne nemám s nimi slitování. Poláci jasně řekli, poválečné uspořádání je uzavřená věc a tím to hasne. Politik, který by se k požadavkům a nějaké omluvě Němců stavěl vstřícně by se vůbec ale vůbec nechytal. Tam mají klid a v této otázce naprosto jasno. Vstřícnost a omluvy některých politiků k Sudetským Němcům (Havel, Bělehrádek, Pekanová, Schwarzenberg...) považuji za velezradu! Naši dobrovolníci a vojáci bojovali na straně vítězů ať na Západě nebo na Východě. A vítěz si diktuje, nikoli poražený. To si měli rozmyslet když vyvolali válku a měli počítat s možností prohry! A vítěz od nepaměti bere pak vše. Však jak oni by brali kdyby vyhráli!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Naše politická spodina považuje za zcela přirozené, že cizí armáda tady vtrhne a chytá svoje oponenty, aby je zabila. Asi se Indian runner chystá k něčemu podobnému nebo už někde dokonce vraždil. Možná vrah chce omlouvat Němce a rád by také přilhal k tzv. okupantům z roku 1968, že tady posílali komanda zatýkat nebo střílet. Teta jednou vzpomínala, že prvního mrtvého viděla, když gestapo ve vedlejším baráku chytala dva partyzány, z nichž se jeden zastřelil a druhého zabili v koncentráku. Je mi stydno, že mám takové spoluobčany jako je ten exemplář, co tu smradí. Možná, že ten duševní mrzák parazituje na daních, které povinně zaplatím, protože mi je strhnou z výplaty.

   Smazat
  4. K to mu indickému běženci
   samozřejmě, že byl Havel neuvěřitelný hlupáček, politický primitivek a dacánek a to nejen ve vztahu ke skopčákům

   Smazat
  5. Pr.Ja A to zanechal ještě takové nevychované, sprosté, nevzdělané a fanatické pohrobky jako je Kačer! A to si pána Havla mám jako vážit, když tu vidím po něm ten lidský sajrajt??? Kačer, teď něco kvákni ať má slova potvrdíš!

   Smazat
 5. Povinně si platíme ČT, která má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to je vidět, jak tento princip porušuje právě dnes!! Datum 15. března je zmíněno v ČT pouze okrajově a to ještě jsou zmíněni jako okupanti nějací ,jinak nespecifikovaní nacisté , ale datum 21. srpna je v ČT svátek patologické rusofobie , která kvete týden před tímto datem a týden po něm!! Jenom bych připomněl, že 21. srpna 1968 nás přepadli a okupovali především Ukrajinci,Poláci, Němci, Maďaři a Bulhaři, co se týče národnostního složení okupačních vojsk z 21. srpna 1968, Rusů bylo tak cca 20%, přesto ČT překrucuje, manipuluje a lže, když hovoří o ruské okupaci a tato vojensko - historická data lze velmi jednoduše doložit!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravý fašoun Kačer promluvil. Užijte si svých 5 minut ,, slávy"... VIP 🐷

   Smazat
 7. Nevidět produkt z 10:19 a 10:15 na vlastní oči a nečíst to, nevěřil bych. Nevěřil bych, že někdo schopný něco takového napsat existuje.
  Naproti tomu jiná, moudrá slova: "... těžko soudit pohledem dnešní změkčilé doby, pohledem lidí, kteří nezažili válku, nedostatek, hlad a strach o život ...".
  Ano, měřeno tehdejší zkušeností, je dnešní doba změkčilá. Se všemi důsledky. Tvrdím co pamětník. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tu nevystupujte se stejným jménem jako to hovádko boží, které se tu přádá vtírá jako filcka, aby jako placený troll, provokatér a práskač rozbíjel, a které jasně tady diagnostikoval Dr. David jako DEBILA. Administrátor je na něj slabý, nebo je s ním domluvený.

   Smazat
  2. Forkie 18. března 2021 13:18, jak prosím souvisí cosi jako vnucovaný nick s názorem, daným do diskuze? Abych vyloučil nutně vznikající animozity a přirozeně možné "poměřování pindíků", dal bych přednost, jako bezvýznamný přispěvatel, anonymitě. Ostatně, nebýt této diskuze a toho, že ji soustavně čtu, netušil bych, jaká až je ta nejnižší úroveň osob, schopných písemného projevu. JiH

   Smazat
  3. Ani se nedivím, že vystupuješ anonymně. je to pud sebezáchovy. Většina lidí, kteří mají alespoň slementární znalosti historie by ti dala pře držku.Ale dám ti radu běž za tím paranoickým trotlem Novotným a můžeš mu našeptávat. Ve dvou se to lépe táhne.

   Smazat
  4. Unknowne z 18. března 2021 18:48, jste zřejmě natolik omezený, že neumožňujete rozpoznat, na který z komentů reagujete. Sám vystupujete bez vlastního nicku, pod "Unknownem" a anonymitu kritizujete, o někom, koho znát nemůžete prohlásíte, aniž by šlo o věc historie, že v oboru postrádá elementární znalosti. Váš příspěvek tak nese téměř všechny znaky demagogie. Poučné. K tomu vám blahopřeji. JiH

   Smazat
  5. Souhlas, JiHu.
   Vlastně ty Howny nechápu. Když už se bojí registrace, že by je mohl za jejich "názory" někdo nějak vyšťourat a rozhodit jim budku, proč nehodí nakonec svých příserků aspoň iniciály jako to děláte vy a VIP, a jako dělala Helča (Helanov) ještě než se zaregistrovala?
   Jsou to prostě taková zbabělá Howna.

   Smazat
 8. Administrátor opět nezachytil tu dementní svini trolla indického běžce.

  OdpovědětSmazat
 9. 30 let se v této zemi pokřivuje historie, výuka ve školách nabírá na síle v ten jediný správný názor a tak se není čemu divit. Většina dnešních třicátníkú zajímá více nejnovější typ iPhone jako životní potřeby bez které by se pro ně "zastavil svět", historie vlastní země jde mimo jejich obzor vnímání.

  OdpovědětSmazat
 10. A táhne se to jako smrad už od 68 a v 89 to nabralo vrchol. Pro moji rodinu, která přišla v 2sv o dva mužské členy je nepřijatelné co se celý čas děje. Jak je možné, že proti takovému vlastizrádnému jednání i členů vlády nikdo neprotestoval. Beneš nás varoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:59. No hlavně pradědo, že jinde nadáváte na "komouše", kteří jediní vždy a všude proti neměckému fašismu důsledně bojovali a když byli u moci, nikoho by ani nenapadlo se Němcům, kteří bylo odsunuti omlouvat....

   Smazat
  2. Heriote a jak Vy nazýváte krtky mezi skutečnými komunisty? Komouši jsou pro mě ti co tam byly z prospěchářských důvodů a vždy když mohly, tak pracovaly v prospěch světových parazitů. Od Rychetského přes Pitharta, Štětinu až k Dlouhému. Skuteční komunisté jsou pro mě čestní lidé co usilují o spravedlnost občanů svého státu a většiny lidstva.

   Smazat
  3. 16:50.
   Pradědo.
   Já jsem narážel na to, že jste kdesi napsal, že když se do toho začali navážet komouši, nestálo to za nic. Tak nějak.
   Pokud jste měl na mysli jmenované krtky, tak jasně, to beru, souhlas. Ale pak příště raději dejte komouše do úvozovek. Pro jistotu.
   Já je nazývám prostě, jako Pjakin, zrádci...

   Smazat
  4. 16.50
   Zdravím kmete. Já si je pracovně dělím na: komunista, u komunistů, bolševik (bolšán). Tedy ty předhadrákové. A nejsem v tom sám, nevím už kdo to také tak dělá.

   Smazat
 11. Souhlasím s panem Štefcem navíc se skoppčáci vůbec nezměnili a jsou stejná verbež která si hraje na nadlidi.

  OdpovědětSmazat
 12. Krym se hodlá obrátit kvůli vodní blokádě na OSN

  https://cz.sputniknews.com/politika/2021031813342813-krym-se-hodla-obratit-kvuli-vodni-blokade-na-osn/

  Rakouský kancléř vyzval k brzké registraci Sputniku V v Evropské unii

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021031813342818-rakousky-kancler-vyzval-k-brzke-registraci-sputniku-v-v-evropske-unii/

  OdpovědětSmazat
 13. Nevím kdo je p. Štefec, asi lampasák. Ano, Němci vraždili i členy jeho rodiny to je smetný fakt. Ale ignorovat že po válce byly vražděny i ženy s dětmi a starci svědčí o jeho citové prázdnotě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy zase trpíte citovou zmateností. Transfer bývalých českých Němců se do krutosti a počtu obětí nedá srovnávat s českými a židovskými oběťmi za Protektorátu. Prosím proto, nevytrhávat fakta z kontextu!!!

   Smazat
  2. Theodorik Běžte se bodnout měl by jste číst knihy co byly za socialismu dostupné v knihovně. Od lidí co přežili koncentráky nic pro slabé povahy. Dnes takové knihy jsou nedostupné. Nebo knihy odbojářů za Protektorátu.

   Tady máte co číst:

   Svědkové z továrny na smrt V pekle plynových komor

   Smazat
  3. Mistře Theodoriku. Jak by asi Němci zacházeli s námi, kdyby vyhráli válku? Že by k nám byli nějak hodní a ohleduplní? Nevěřím. Vítězové na své nepřátele bývají kruti. A my byli hodně málo!!! VIP 😐

   Smazat
  4. 13:21 Český problém by byl vyřešen první židé a pak Slovani tak rozhodli Wannsee.

   Smazat
  5. Možná, že jsme měli část Sudetského práceschopného obyvatelstva nahnat do pracovních táborů aby se podíleli na rekonstrukci poválečného Československa, děti dát na převýchovu do českých rodin a starce odsunout do Německa ať se tam o ně postarají. Tak bych to viděl já...

   Smazat
  6. Theodoriku, řekl jste to přesně. Vraždy Števecovy rodiny jsou smetné, čeština je mnoho smyslná, smeťme je ze stolu, kdežto Němců citová prázdnota! Gratuluji k té Vaší.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 14. Vždy se zde najde pár indo křiváků kteří budou obhajovat svinstva německých zupáků.

  OdpovědětSmazat
 15. 14:46- dovolím se být vulgární. Ano, která začíná tyčí mezi Vaše půlky.

  OdpovědětSmazat
 16. TY ZASRANÝ DOBYTKU DVOŘÁKU SMAZEŠ VŠECHNY SLUŠNĚ PŘÍSPĚVKY KTERÉ SE JEN TROCHU ODCHYLUJÍ OD TVÝCH POMATENÝCH ZVASTU POKUD PÍŠU SLUŠNĚ NEBO VULGÁRNĚ VŽDY SMAZÁNO OPRAVDU ZASRANÀ POLITICKÁ NEKOREKTNÍ SVINĚ V PŘÍMÉM PŘENOSU. ZASRANÝ RUDÝ DOBYTKUZ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako třeba tenhle "slušný" ...?

   A prosím pěkně slovo "dobytkuz" je litevsky nebo estonsky?

   Smazat
  2. Je poučné vidět, jak se dnes chovají pohrobci Havla. Mají plnou hubu jeho lásky a pravdy a pak se z nich vyklube takovýto lidský odpad. Že se nesdtydí tady neustále dovolávat jeho jména. Pak i to malininko, co na Havlovi vidí člověk pozitivního, takový šmejd smaže. No zřejmě Havel lepší nebyl než Kačer. Tedy posledně byl pod tímto textem podepsán...

   Smazat
  3. Unkrovne považujete tento váš příspěvek za hodný nemazat?Vždyť tu nejste schopný slušného a inteligentního vyjadřování. Jen hnus. Vy se nemáte na co dovolávat! VIP 🖕

   Smazat
  4. Unknowne , tohle už chce psychiatra a co nejdřív, protože to je nějaká utkvělá představa a choroba by mohla progradovat a to by jsi potom mohl někoho vzteky pokousat a to chce léčit,i když sehnat dobrého psychiatra je dnes velmi obtížné, ale když jim ukážeš svoji tvorbu , co tady předvádíš, tak tě vezmou přednostně !!
   TY ZASRANÝ DOBYTKU DVOŘÁKU SMAZEŠ VŠECHNY SLUŠNĚ PŘÍSPĚVKY KTERÉ SE JEN TROCHU ODCHYLUJÍ OD TVÝCH POMATENÝCH ZVASTU POKUD PÍŠU SLUŠNĚ NEBO VULGÁRNĚ VŽDY SMAZÁNO OPRAVDU ZASRANÀ POLITICKÁ NEKOREKTNÍ SVINĚ V PŘÍMÉM PŘENOSU. ZASRANÝ RUDÝ DOBYTKUZ

   Smazat
  5. 17:49
   On je hlavně Hitlerovský pohrobek, nejspíš z esesácké rodiny, dnes vyznavač liberalismu, EU, migrace a lízač bot "šlechty" typu Poserplína.

   Smazat
  6. Howne, obdivuji tvou bohatou slovní zásobu. A že jsem tak smělý, to rodiče z tebe vychovali takového dobytka?
   Či kavárna snad? Či snad to má na svědomí tvá vrozená idiocie? Tak zas někdy, Imbošku.

   Smazat
 17. Ten překlep je ovšem výrazem té zuřivé nenávisti a nenávist je vždy slepá.

  OdpovědětSmazat
 18. Přestaňme ustupovat překrucovačům dějin. A neustupovat neznamená stát na místě, ale jít v před.

  OdpovědětSmazat
 19. Po 89. se dostal k moci ten nejhorší lidský odpad!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.