Reklama

pátek 5. března 2021

Stephen Lendman: Do čeho nás to establishment svou krádeží voleb uvrhl

Stephen Lendman
 
5. 3. 2021  Ledman, překlad Outsidermedia

Stižen demencí je Biden znatelně nezpůsobilý a neschopen plnit povinnosti úřadu, který zastává. Jeho zdravotní stav přejde pravděpodobně v Alzheimerovu chorobu, která jej pak už z normální lidské činnosti vyřadí beze zbytku.Psychologie definuje demenci takto: „Je to progresivně postupující ztráta rozpoznávacích funkcí, charakterizována problémy s pamětí, sníženou schopností komunikace, nesprávným úsudkem a zmateným myšlením. Demence se nejčastěji objevuje od 65 let věku a výš. Lidé demencí postižení mohou ztrácet schopnost ovládat své emoce, zvláště pak zlost, a jejich osobnosti se mohou změnit. Až u 80 procent osob demencí postižených se vyvine Alzheimerova choroba. V Americe je jí postiženo kolem pěti milionů lidí.“

Bidenův psychický stav se už po nějakou dobu znatelně horší a často už své povinnosti nedokáže plnit. Média establishmentu však tuto situaci před veřejností zakrývají, seč mohou. Což je pravidlo, které porušil jedině deník Boston Herald, když v polovině února otiskl článek od Howie Carra s titulkem „Bidens babbles continue“ a některé z těchto blábolů dokonce přímo uvedl. Tak např.:

„Ze 400 až 600 milionů Američanů je dost očkovací látky k naočkování 300 Američanů do konce léta a začátku podzimu.“

„Ale chceme se podívat, to je, že já se chci podívat, zda bude plně stačit naočkovat 300 Američanů.“

„Saúdská Arábie propustila prominentního aktivistu lidských práv Loujaina al-Hathlouha-loula-promiňte. L-o-u-la, uha, z vězení.“

„Klimatická změna je sexuálně nejvýznamnější hrozba pro planetu Zemi.“

„Nikdy a kdykoli vás, občany USA, zneuctím.“

Jak dlouho bude tahle legrace pokračovat, než Bidena nahradí prezidentka v naději Harrisová, jak to ostatně americký establishment už od samého začátku naplánoval?

Zdroj: Stephen Lendman
Vybral a přeložil Lubomír Man

11 komentářů :

 1. Jsem přesvědčen , že Schwarzenberg a ostatní havloidi mu rozumí. Ostatní lidé s IQ nad 80 holt na takové moudra nemají buňky. Na Bidenovi je názorně vidět, že daleko důležitější pro úřad presidenta jsou nohy. Když běhá jako čamrda a na povel se umí i zatočit, - jako náš akademik, zamlouvá se i přihřátým chlapcům a troubovitějším děvčatům z ČT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli budete mít čas. prohlédněte si Youtube a Bidenav v různých časových odstupech. Chová se někdy podivně, někdy jako mladší. Zdá se mi, že ho v místech kde je hodně lidí někdo zastupuje. Je-li malá skupina, chová se velmi podivně a divně mluví. Typuju to na dvojníka.

   Smazat
  2. Chtělo by to odborníka na řeč těla Bidena zda-li je to jeden a tentýž BIDEN. Čínský program na identifikaci obličejů a chování těl nemáme.

   Smazat
 2. Volby v Americe skončily. Tím by to pro nás tady asi mělo hasnout. Nebuďme jako oni a nemíchejme se stále do vnitřních záležitostí USA. Ať si to tam vyřeší sami. Biden má zřejmě své mouchy zrovna tak jako Lukašenko.Někdo ukazuje právě na chyby běloruského prezidenta, někdo na amerického. V závěru to vyjde na stejno. Volby skončily, přeju oběma jmenovaným zemím, ať si to tam lidé užijí a tím to hasne. Jak se říká, já jsem jim u toho nesvítil, tak se stejně pravdu nedozvím. A je mi to jedno. Nic s tím stejně nenadělám. A člověk na tu dálku nerozezná, co jsou dnes, zejména v USA již pomluvy a co skutečnost.A navíc, jak já znám Ameriku jsem přesvědčen, že 80ti procentům Američanů je úplně šumák, kdo je jejich prezidentem a 50% ani neví...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to bylo opravdu přínosný příspěvek. Díky.

   Smazat
  2. Vše by platilo, kdyby USA neměly nejlepší armádu a doktrínu ji použít ke svým zájmům, jako legie římské.

   Smazat
 3. Od 21.1.2021 již ne Amerika, ale Bidenstán !

  OdpovědětSmazat
 4. Nový ředitel Parleru chce konvenci, která by umožnila Georgi Sorosovi přepsat Ústavu

  http://svobodnenoviny.eu/novy-reditel-parleru-chce-konvenci-ktera-by-umoznila-georgi-sorosovi-prepsat-ustavu/

  OdpovědětSmazat
 5. Fakt je ten, že globální oteplování může mít sexuální podtext. V tomhle bodě Biden předběhl svou dobu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.24
   Tutově. Já bejt bukvice, tak bych taky fandil oteplování.

   Smazat
 6. Chtělo by to odborníka na řeč těla Bidena zda-li je to jeden a tenýž BIDEN.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.