Reklama

pátek 5. března 2021

Vědec a politické školení mužstva o Sputniku

Ivan David

5. 3. 2021
Samozřejmě, že Sputnik V je také nástroj propagandy.
Asi jako osvobození Sovětským svazem, nebo pomoc USA prostřednictvím UNRA, jako dodávky obilí ze Sovětského svazu po suchu v roce 1947, jako Marschallův plán (byť zdaleka nikoli bez podmínek), jako každá pomoc za kterou je vidět šlechetný dárce nebo pomocník, například laskavá Evropská unie, která nás zachraňuje ze spárů pandemie a nic za to nechce a skromně nepřipomíná, že nakoupila za peníze, které nebyly její a uzavřela smlouvu, kterou nesmíme vidět.

Každá pomoc vyvolává zlost těch, kteří ji neradi vidí a dávají přednost potížím bez pomoci. Sami by rádi dali a sklidili vděčnost, ale nemohou.
Vakcíny, které mají být monopolně dodávány přes EU jsou poněkud nedostatkové. Proč ale jiné být nesmějí? Mohly by vyvolat nežádoucí pocit vděčnosti a ukázat, že země pilně dehonestované v médiích hlavního proudu jsou schopny čehosi pozitivního.

V některých zemích to vyhodnotili jinak, lidské oběti, hospodářské ztráty a sociální propad jsou tak veliké, že vezmou za vděk pomocí od kohokoli, i od toho zpropadeného Ruska.

V Evropské unii je to jinak, než Sputnik, to raději lidské oběti, hospodářské ztráty a prohloubení sociálního rozvratu. V některých zemích na to kašlou. To Česká republika jde příkladem s praporem vysoko pozdviženým, papežštější papeže. Až to připomíná starý vtip, jak se Polák ptá Čecha, proč tak málo lidí v jeho zemi bojovalo za války proti okupaci, a dostane se mu odpovědi: "My jsme nemohli, u nás to bylo zakázaný."

Proto my nemůžeme očkovat Sputnikem, proto se hledají důvody, proč to nejde. Tušený zákaz a předposranost jako prostředky úspěšného přežívání. Sputnik není dostatečně prozkoušený, zatím ho dostalo jen několik set tisíc lidí, to přece nestačí, to dá rozum. Pozitivně hodnotící článek ve vysoce prestižním vědeckém časopisu Lancet? To taky nestačí. Není schválený unijní agenturou EMA. To je správný argument! Jen ty unijní instituce jsou spolehlivé a vybavené kompetencemi, ty státní se mohou zrušit. Ostatně i státy jsou na zrušení. Pirátka euroslankyně Markéta Gregorová vyhlásila, že se na to těší.

Na přiloženém záznamu ze čtvrtečního Radiožurnálu je rozhovor s ředitelem Biologického centra ČAV Liborem Grubhoferem. Pan redkaktor nás informuje, že zástupci Komise o společném nákupu neuvažují, avšak prezident Zeman Sputnik prosazuje "a požádal i Čínu". Pan ředitel však doufá, že Sputnik bude prozkoumán tak důkladně, že to bude muset trvat co nejdéle a je zřejmé, že to by v tom byl čert, aby Sputnik prošel. Pan ředitel nás nenechává na pochybách, že stojí na správné straně, protože nás vědecky informoval, že "hlava státu" vyvinula tlak "naprosto zcela nepochopitelně, takže já to považuji za určitou politickou provokaci". Pamatuji doby, kdy politicky správně orientovaní vedoucí kateder a ředitelé ústavů pronášeli zanícené politicky angažované projevy k soudruhům méně prověřeným. Ta doba se nám, zdá se, vrací. I výběr kádrů získává analogická kritéria. Potěš pánbůh!

Ale obávám se, že je to ještě mnohem horší. Zástupci farmaceutických firem mě kdysi jako ministra žádali, abych zařídil v Státním ústavu pro kontrolu léčiv stejný metr. Jaksi se jim zdálo, že registrace léku nebo žádost o schválení další indikace probíhá tu hladce, tu zdlouhavě s opakovaným vyžadováním dalších dokumentů nutně potřebných, o nichž se dříve nevědělo. Jedni vydělávali, a druzí čekali a skřípali zuby dokud nebyl konkurenční produkt u odběratelů dostatečně zaveden. A to šlo o mizerné desítky miliónů korun v desetimiliónovém trhu. Což teprve trh celounijní zajištěný smlouvou, kterou nelze vidět, a úřední autoritou, která jest sama a jediná! To je jiná káva!

52 komentářů :

 1. A může nám zde unkhowník zase vyblít nějaké to moudro.

  OdpovědětSmazat
 2. Konečně se to stalo a to v přímém přenosu. Jelita se odkopala, politická hovada ztrácí glanc a kolaborují již veřejně se satanisty z dep státe, šoroškem vlastněná media již nestačí lhát a přecházejí do stavu zuřivé nenávisti třídního nepřítele. Všichni tito ubjudci (jak říká Pjakin - překládat netřeba) doslova šílí a stačil na to jeden maťův zločin, koupil od Slovanů Rusů osvědčené a garantované léky. No satanisté do toho!! Svrhávejte legitimní (byť zaprodané) vlády, vražděte kuciaky a ukazujte prstem na oběti místo vrahů, vražděte generály, plukovníky a soudce (aby ti zbylí pochopili co nesmí dopustit) a výsledkem vašeho běsnění bude, že i kafilerní havloidi pochopí o co jde a zhrozí se svých vlastních činů.
  Svět již nelze zachránit racionálními aktivitami (satanisti již ovládli lidstvo). Lidstvo si vytrpí svoje peklo, ale ta poslední část přetrvá, pochopí a změní systém jednou provždy, proto ta satanská hrůza (již mohou pouze vraždit nevinné děti).

  OdpovědětSmazat
 3. A navíc, jednou provždy odhalili sebe, své slouhy a jejich "národní" poskoky a to si lidé zapamatují na zbytek života. A pokud tu hrůzu přežijí, tak srovnají skoré. Jak, vysvětlovat netřeba!!
  Admine já je neprozradil, nemaž!

  OdpovědětSmazat
 4. Na vebech se šíří přesné údaje o letu boingu z Lipska nad Brno a zpět bez přistání. Pouze v 11ti kilometrech vysypali prášek sycený pandemickými bakteriemi (viry jsou uvnitř bakterií), což jim trvalo 4 oblety. Vše je zdokumentováno sledováním palubních odpovídačů. No brňáci, jaká to bude tentokrát mutace (asi marťanská!).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu nechápu odlidnění spřátelené země, že bysme opět zlobili při jejich cestě na východ?

   Smazat
  2. z Vídně je to nad Brnem velmi časté. ale v menších výškách. cíleně.

   Smazat
  3. Re (13:50):
   Při poměrně silném SV proudění vzduchu to bude spíše ochutnávka pro Dolní Rakousy.
   Ostatně, to mají (či budou) mít za to, že si dovolili nakoupit ten Sputník, co je v takové nemilosti u €-vrchnosti.

   Smazat
  4. tak to s tim Brnem beru, ale proc vynechali Prahu????

   Smazat
  5. Trulo, to je link pro vás. Pokud to nebudete číst, pak k tomu vašemu příspěvku jen tolik, že běžná civilní letadla, mezi něž patří i linky cargo, nemůžou z fyzikálních důvodů cokoliv z letadla v 11 km vyhazovat.

   https://www.idnes.cz/technet/technika/boeing-letadlo-koronavirus-pilot-stepan-kolomaznik.A210305_140334_tec_technika_nyv

   Smazat
  6. 0.30
   Doteď jsem měl to Ďurovo info za blábol - ale jen do té doby, než jsem si přečetl to bla... bla... bla... vysvětlení pilota. Nějak moc rajtuje na otevřených dveřích a přetlakovaném letadle - ale zapomněl se jaksi zmínit, že práškování žádné fyzikální zákony nebrání. On vůbec celý ten článek jeví všechny známky manipulace. Už jen ta věta "...se mohlo využít k vyhazování nákladu z letadel," je kouzelná svou prostoduchostí. Respektive předpokladem dutohlavosti adresátů.
   Ona vůbec ta pilotova představa, že lidé jsou až takoví tupci, že mají představu letadla s otevřenými dveřmi s maníky fedrujícími lopáčem covidprášek z hromady jako písek do míchačky by byla úsměvná - netýkat se to tak vážné věci. On ten pilot asi nebude nebude zase až tak chytrej, když si myslí že podal vyčerpávající vysvětlení a že mu to každý sežere.

   Takže díky za odkaz. Díky němu jsem si to Ďurovo info šoupnul ze šuplíčku "Píčoviny" do šuplíčku "Žeby?"

   Smazat
  7. 9:26 všechny tvoje odpovědi jsou hloupé a jednostranně zaměřené, ve větší míře fanatické. Mně vůbec nezáleží na tom, jestli je původce nějaké sviňárny můj kamarád, ale jestli je ta sviňárna pravdivá. Ty přistupuješ úplně opačně. Dokladem je to, že se jako pravý blbeček přiznáš, že si děláš "archiv" z diskusí na NR. Doprdele, k čemu to je dobré? To je směšné!

   V životě by mě podobná píčovina nenapadla, mně zajímají informace a jejich validita, ne drby. Tvoje konání jsou praktiky estébáka a ještě k tomu hodně hloupého, protože přínos je nulový. I když tobě to možná dělá dobře, nic proti. Jenže masturbovat bys měl ve vlastní koupelně, ne v diskusích. Já si z NR arvchivuju jen některé zajímavé články, i to velmi, velmi sporadicky. Diskuse amatérů by mně byly k čemu? Nearchivuju ani svoje.

   Myšlenka o rozprašování infekčních virů je kravina. Tady ses projevil jako totální diletant, protože podobných FR24 obrázků jsem už viděl několik jako zaruceně pravých důkazů o rozsívání virů. Kromě výše uvedeného DHL se jednalo o běžné letecké společnosti a standardní letadla určená na přepravu osôb nebo nákladu, pravidelné linky. Různorodé společnosti. Ti všichni rozsévají viry.... A jak? Vykloní se z okýnka a sypou a sypou? Protože ta letadla jsou standardní linková letadla různých společností. A že zrovna nad Brnem? V Česku, kde je situace tak špatná, že už víc být nemůže. A ještě k tomu se ty viry přestěhovaly z Brna na západ Čech. Neuvěřitelné. Přitom se stačí projít po letištních halách a nastříkat to do vzduchu....

   Ale né, tak to nebylo, my víme svoje. Sice jako důkaz se může uvést meteosituace, případně záznamy komunikace, ale tomu přece nebudeme věřit, že? Ani se nebudeme zaobírat tím, že kolik podobných letů a sfalšovaných záznamů by muselo být po celé planetě, jelikož ten virus je úplně všude.

   To je ta samá kravina jako s 5G sítěmi a nanočipy ve vakcínách. Jistě. USA budujou sítě a očkují, aby nás mohli ovládat jako zombie. Roztrubovači "zaručeně pravdivé pravdy" přitom vůbec neberou v úvahu, že vakcíny vyrábí už kdekdo a 5G sítě se budují i mimo účasti USA. Jak bude ruský nanočip kooperovat s americkou sítí nebo americký čip s čínskou sítí? Jak budou ty čipy napájeny a obzvlášť v neobydlených oblastech bez signálu, což jsou mimochodem i tři čtvrtiny planéty pokryté oceánem? Bylo mi řečeno, že přez satelit. To, že satelitní mobil má anténu jako kráva a kapacitní baterie, to je nezajímavý detail.


   Anebo něco podobného s chemtrails. Kdyby se jednalo o speciální lety, OK, ale i chemtrails měly rozprašovat běžné linky všech společností. Protože stejné kondenzační stopy nad námi dělala letadla Air India, Wizzair, Emirates, Aeroflot, Lufthansa, KLM...


   Mimochodem, mám kolegu - konspirátora. Objevil se článek o chemtrails a jako důkaz byl "podezřelý" cik-cak let kdesi poblíž jeho chalupy. Nevydržel a informoval se přímo na tom letišti, odkud letadlo startovalo. Jednalo se o přehlídkové lety jedné malé společnosti, která to dělá už nějakou tu dobu. Majitelé jsou dva, zaměstnanců pár. Může se s nimi kontaktovat osobně. I tak neuvěřil. To je hrozné, žít s takovou paranojou.

   Smazat
  8. Nějak se to zprasilo. Před tím bylo toto:   Milan si vzal do hlavy? Tady je ta odpověď, co Milana strašně rozčílila. A protože jak vidím křivák se oděl do hábitu slušňáka, musím hodit do placu i co předcházelo.

   Ďuro Trulo5. března 2021 13:50
   Na vebech se šíří přesné údaje o letu boingu z Lipska nad Brno a zpět bez přistání. Pouze v 11ti kilometrech vysypali prášek sycený pandemickými bakteriemi (viry jsou uvnitř bakterií), což jim trvalo 4 oblety. Vše je zdokumentováno sledováním palubních odpovídačů. No brňáci, jaká to bude tentokrát mutace (asi marťanská!).

   *****Následovala krátká ouchcapkyáda a pak toto:

   Smazat
 5. Nechci tady házet vidle do debaty, ale na zmutovaný virus současné vakcíny nebudou účinné, takže budou muset nastoupit zcela jiné vakcíny se širokým záběrem na mutace kovidu a také bude muset mít vakcína dlouhodobější účinnost , několik let , taková vakcína má teprve smysl! V Rusku už je jedna ve vývoji, jmenuje se MIR a ta má chránit člověka více jak deset let. Současné vakcíny jsou spíše pouze ochranou před těžkým průběhem infekce! Astra Zeneca se již nejspíše bude stahovat z používání, protože nefunguje, Švýcarsko jí vůbec nepovolilo k aplikaci. Takže se máme ještě tak asi dva roky na co těšit, kde je jasné, že to bude dramatický zásah do ekonomiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vakcína má jméno MIP 19 a účinnost 10 - 15 let na většinu mutací, než budou nové vypuštěny.

   Smazat
  2. Ano. Náhodou jsem na to narazil. Seriózní autority mluví dlouhodobé, buněčné imunitě.
   https://outsidermedia.cz/putin-stanovil-termin-vytvoreni-nove-vakciny-proti-koronaviru/

   Smazat
  3. Já opravdu žasnu! Tady jsou skutečně specialisté úplně na všechno, techniku v kterékoliv oblasti, chemii, biologii, historii, geografii a etnologii, právo trestní, občanské, ekonomické, medzinárodní.... a samozřejmě na politiku. Také všichni perfektně vědí, o čem se baví vysocí politici v kuloárech, ba dokonce vědí vše o každém jedinci nebo živé bytosti na planetě.


   Vite třeba jaký je rozdíl mezi buňečnou a protilátkovou imunitou? Jen tak, bez gůglu. Když už o tom tak zasvěceně a rozjásaně mluvíte.
   Víte alespoň častečně v hrubých rysech o čem ti vědci (outsidermedia) s Putinem mluvili? Chápete, že to je něco jako s antibiotiky a že by se v případě aplikace té vakcíny muselo postupovat jako pri pravých neštovicích? A zřejmě ani nevíte, že podobně rozjádaně reagují jinde na Pfizer, kde stačí změna aplikované mRNA a může se to použít na další mutace.

   A prosím vás nereagujte tak, že budete vykřikovat, že ta ruská spasí od všech mutací. Že stačí, když si jí babča píchne a bude OK navsjegda. Takhle to nefunguje.

   A na závěr, abyste mě zas neobvinili z kverulantství, Rusko, zdá se opravdu pokročilo.

   Smazat
  4. J.J. Asi nejde o RNA a klasiku, chřipková se inovuje také ročně, spíše o rychlost a dostupnost. Pfizer je možná dál ve vývoji ale také na začátku bez záruk.

   Smazat
  5. PS. Libor Grubhofer se ukázal víc jako politický aktivista, než odborník, také mne "nadzvedl".

   Smazat
  6. Nrjlsi vakcina je panak Jamejsona kazdej vecer

   Smazat
  7. M.Povolný, ten nový produkt je zřejmě specifický v hodnotě doby, na kterou vyvolává imunitu na určitou mutaci. Je taky možné, že pokud máte imunitu na jednu, infekce druhou mutací má možná mírnější účinky. Nevím.

   Smazat
 6. Toho pana ředitele jsem shlédl. Pronesl jednu větu a hned bylo jasné, za koho ten předposraný pan profesor kope. Škoda, že byl tak daleko, já bych ho s chutí nakopl. Těm hajzlům vůbec nejde o to zachraňovat životy, ale o chránění jejich kariéry. Kdyby byl aspoň neutrální, ale ten "vědec" si nevidí ani na špičku svého vědeckého frňáku. Totiž to, že lezení do cizí řiti dneska může znamenat kopanec do vlastní řiti zítra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějaké zdraví lidí je jim všem těžce u řitě,jde o miliardové kšefty, takže budem "kovidovat" , až se z nás bude prášit!!!!!

   Smazat
 7. Je to v podstatě jednoduché, pandemie, v různých mutacích - málo nebo více smrtících, bude tak dlouho trvat, až se podaří připravit finanční, ekonomický systému k finální transformaci. Je zřejmé, že ti, kteří plánují koupání o prázdninách v Karibiku, se tam hned tak nepodívají!

  OdpovědětSmazat
 8. Mne to nedela potize pochopit.Se nevzrusuju.
  V otrokarskym systemu si majitel muze s otrokem delat co chce.
  Koupi si otroka ,/jako treba zvejkacku/ levne ,na globalnim volnym, svobodnym trhu a kdyz otrok nevyhovuje tak s nim skoncuje. Otroka zrusi.
  Nebo zarve a spousta jich pribehne ze vsech stran, odjinud a "postaraji " se o ty otroky, mistni, co nevyhovujou , nebo jsou stary, nemocny nebo neposlusny atd.
  Na to ma organizace jako EU,NATO.
  Otroka zrusi. Na to ma lidsky prava a proc by se o otroka nejak staral a kdo by otroky zivil, kdyz jej jich porad dost a zdarma. Vic nez dost.
  Nechal si je predtim rozmnozit..
  A ted si zase poridi zmenu naopak.
  To zajistuje jiz od obcanske valky v USA 1863.
  Pro cely svet.
  Na to ma legalne zvolene pomocniky,napriklad, PP= Poslance psychopatha a SS =senatora sociopatha.
  Kteri to zajistuji.
  Ani neni treba nejak a uz davno cokoliv predstirat.
  Neni treba otrokum rikat ,ze jsou otroci, jeste by byli nespokojeny, tak se na ne uvrhne neco jako, vlada demokracie vsech prav a svobody.
  A cela vec je v klidu..Otrok taky..

  OdpovědětSmazat
 9. Ještě budeme dlouho "kovidovat" a blbnout, to jsou vakcíny a testy a zdravotní pomůcky a pořád dokola a to lítají miliardy,co pane Hamáčku!!! Takové zisky jako má kovidová mafie, nedosahuje ani obchod s drogami!!! Ty se toho budou držet jako klíšťata, takový kšeft se nepouští, který se vyskytne jednou za století!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Do budoucnosti se lze dívat s nadějí, jestliže je někdo na tom hůře než jsme my. Na RT se pořád řeší Ukrajina. My máme ministra zdravotnictví, který nerozhlašuje, že se musíme nechat zabíjet virem, protože Sputník V nedostaneme, i kdybychom se na uši stavěli. Aspoň, že nemáme prezidenta a předsedu vlády zabijáky
  https://www.youtube.com/watch?v=XfEKZ918-O4
  Teď koupili za miliardy hřiven vakcínu z Indie, která je zadarmo. Je to kopie AstraZeneca. Ukrajinská televize je tak otevřená, že se veřejně hovoří, že "prosrali", co mohli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajince rozdivočilo, když se dozvěděli, že slovenský premiér Matovič prozradil, že Putinovi slíbil za Sputník V Zakarpatskou Ukrajinu. Babiš žertovat nedokáže.

   Smazat
  2. Michel z EU místo vakcín slíbil Ukrajině nové sankce proti Rusku.

   Smazat
  3. Napadla mne geniální myšlenka pro NATO a EU. Doporučoval bych, aby Navalného poslali odhalovat korupci na Ukrajinu. Jako asistentku doporučuji Tichanovskou.

   Smazat
  4. Incognita, s tím Navalným jsem se docela zasmál. A jen tak naokraj, vy nevíte, že na Ukrajině už žádná korupce není? Proto Ukrajinu podporujeme. Korupce je jen v Rusku. Příště zkuste být korektnější :)

   Smazat
 11. no jo, no,
  a správná příslušnost je víc než v botě díra

  Co mne zarazilo: SÚKL se může seznamovat ... a může zkontrolovat krabičky a příbalové letáky ...
  kompetence ke schavalovacím krokům má evropský regulační úřad.
  To takhle bylo řečeno v Lisabonské smlouvě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každýho psa mlátěj přesně tolik, kolik si nechá líbit, unie neunie.

   Smazat
 12. S otrokem jsou nekdy potize a nekdy zase nejsou.
  I kdyz umi cist a psat, cte ,poucuje jine a pise clanky , knihy , mluvi projevy, ale stejne vetsinou nicemu nerozumi.
  Na druhy strane je to dobry, ze poslusne souhlasi, kdyz se na nem chce aby souhlasil.
  Protoze je vzdelanej,ale stejne zaroven linej tak predevsim, nebavi otroka myslet.
  V Usa se pripravuje nahrada v miliardach, nebot se tam kdysi dopousteli otroctvi /toho staryho,spatnyho,nemoderniho/a ted to musi jednoduse zaplatit vsichni,co otrokari nebyli tem,co nikdy nebyli otroci.
  Vlada zase v 1945 mohla za Sudety/i kdyz nemohla/, a ti co za nic dnes nemuzou ,ale stejne muzou, podobne jako nahore, pak musi to germanum vynahrazovat,/kdyby za nic nemohli,nemohli by a ani nechteli by, vynahrazovat/.
  To ospravedlnuje i nejake ty odvety dnes spravedlive,za Sudety.
  Tak se treba veme letadlo a leti se nad Ceeechii..
  Tech veci je od 89 vice..
  Predtim komunisti litali a praskovali skodlivej hmyz, v USA v S.Francisku v 50.letech, v Koreji, ve Vietnamu atd. se ,zase praskovali lidi.
  Taky proto je komunismsu spatnej dodnes.
  Vsecko stary se podobne opakuje pro zmenu ,jako novy..

  OdpovědětSmazat
 13. No uvidime. EMA ma Sputnik na stole a hlavoun z ruskeho narodniho investicniho fondu na RT dnes prohlasil, ze nemaji problem s navstevou vyrobnich zavodu (nedavny clanek tu maloval certa na zed). Otazka je jak to dopadne. Aktualne je vakcin nedostatek, takze zamitnout Sputnik kvuli nejake formalite by byl skandal. Pokud se ale podari registraci zdrzet aspon 3 mesice, mohlo by to projit. Zamitnuti registrace by byl mnohem vetsi problem nez kdyby ani nezadali. Podle me se na to meli vykaslat, i kdyz mozna maji pocit, ze je Sputnik neprustrelny. Uz ho registrovalo 44 zemi s populaci 1.2 miliard. Do EU mohli prodavat prebytky dal jako nyni, na zasobovani vsech stejne nemaji kapacity.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 15. https://pravdive.eu/news/276127/pet-hlavnich-podvodu-s-covidem-19-skutecna-cisla-usvedcuji-lockdown-cisla-zvysuje-zlociny-proti-lidskosti-nejen-od-nasi-vlady-vyroba-strachu-kvuli-spinavemu-byznysu-je-cas-na-aktivni-odpor-a-obcanskou-neposlusnost

  OdpovědětSmazat
 16. V.I. Lenin : učit se,učit se, učit se

  Miloš Zeman : očkovat,očkovat,očkovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (19:07):
   ... a od obou jmenovaných to byla správná doporučení. Nadčasově.

   Smazat
 17. Česko nemusí čekat na EU. Sputnik V může schválit samostatně, uvedli v EMA - Sputnik Česká republika
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021030413277059-cesko-nemusi-cekat-na-eu-sputnik-v-muze-schvalit-samostatne-uvedli-v-ema/

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 19. To není jiná káva, to je dojná kráva.

  OdpovědětSmazat
 20. Proč jste vymazali všechny moje příspěvky???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0.31
   Opět kecáš. Holt máme o všechnosti asi každý jinou představu.

   Smazat
  2. 0.31
   Jo zapoměl jsem. Pobavils mě, kromě toho psychouše, ještě s tím, že si tě archivuju. Ač drobet pravdu máš, s tou archivací. Ty takovej příruční archiv nemáš? Já se s ním narodil.Pak na něco od tebe narazím, a archiv se sám hlásí o slovo:
   "Oblbuje! řve na mě. "Ještě nedávno psal něco úplně jinýho! čílí se můj pohotovostní archiv.
   Nedávno? řeknu si. A kdypak se ten ejlent Jandů, co ho mám od počátku v podezření, že je alias Blátošlap I. alias unk Howni tady cůbec vyloup? A helemese, v prosinci! Fajn, recu si. Tož si na tu šichtu udělám kafčo, a dokodrcám se do prosince.
   No a pak, protože vím že jsi ukecanej (ušetřím ti práci s přiblblou poznámkou - já taky), otevírám jen ty články, pod kterými je nejvíce komentářů, protože je mi jasný, že tam se svým trolením, by sis zasloužil ten těžce vydřený jidášův sorošpeníz, na tuty budeš opruzovat. Prosté, že? To víš, to je tou mojí prostou duší, jak odhalil mé tajemství JiH. Prostá duše - prosté postupy.
   Nebude ono to ale tak, že "podle sebe, soudím tebe?"
   Bude, viď. Ty přece hrdinně bojuješ proti dezinformacím tím, že si děláš poznámky kdo, co, jak, kdy. Možná je škoda těch vymazaných příserků. Občas, když mám na tebe náladu, je zábavné sledovat ty tvé triky. Ale lepšíš se, lepšíš. Já odjakživa tvrdím, že, z hlediska napáchání škod, je inteligentní blbec pro společnost mnohem nebezpečnější než prostý blbec.
   P.S
   Právě se, jako správný psychopat, psychopaticky chechtám, jak jsem tě tehdá, když jsem ti vymáchal čumec ve tvých vlastních sračkách, parádně nasral.
   V tu ránu bylo čertovo kopyto aj s rohama venku.

   Smazat
 21. J.J.6. března 2021 0:31, asi se nelíbíte. Já Vás čtu pozorně. Občas jste mi podezřelý. Mazat, zejména mazat nekontrolovaně je hrubá chyba. I když, občas, mi přijdete za trola. Mazaného. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč trolla? Že nejásám nad každou zdejší kravinou anebo že umím odpovědět kachně? To umí i monolyt danny.

   Smazat
  2. J.J. 6. března 2021 12:53, parkrát jsem se Vás zastal. Se zbytečným popíráním, že Slovenština je Vám blízký jazyk (určitě ne kvůli klávesnici), s Vaší argumentací v diskuzi k článku "„KRAJINA VE STÍNU … FILM, KTERÝ VYKRESLUJE ČECHY JAKO KRVELAČNÉ A DEGENEROVANÉ BESTIE“, jste mi podezřelý. Tam mi dlužíte odpověď nejméně na to, jak to bylo s onou konfiskací. Vaše "objektivita" takovým tím kolísáním, může vydat na elfa, nejen na trolla. Čtu Vás pozorně. JiH

   Smazat
  3. JiH, slovenština je myslím blízká většině Čechům a já jsem jedením z nich.
   Už jsem to tady říkal. Chodil jsem na jeden slovenský web, který mi tehdy velmi vyhovoval a nechtěl jsem, aby vědeli, že jsem Čech. Psal jsem slovensky, to zvládnu hravě už od dětství. Česká klávesnice v Androidu nemá kdovíproč "ľ", zatímco slovenská má "ř", jinak bych měl normálně českou klávesnici jako na PC i ntb. Volba byla jasná. A protože nevím, jestli opět nezměním vykecávací prostor, používam zatím tu slovenskou. Ne vždy uhlídám.

   Kdybyste pečlivě prohlídnul text, poznal byste, že důvodem překlepů je automat, ne pisatel.

   Smazat
  4. J.J. 7. března 2021 12:27 no dobře, jasem také jedním z těch, kteří zvládali Slovenštinu, mají ji rádi a chybí jim dodnes. Ovšem, že by mi do textu padala celá, významově shodná, ale zcela jinak znějící slova? A bylo to klávesnicí?
   O to ale až tak nejde, máte tady svou delší, řekl bych poněkud kolísající, historii. Já se ptám na cosi z toho Vašeho, až příliš módního postoje k odsunu Němců. Vámi tvrzenou historku o konfiskaci tří domů jedním Čechem, který se, jak jinak, stal nebo ukázal komunistou. Tu konfiskaci, tu mi vysvětlete!
   Připomínám, jsem vyhnancem ze "Sudet", navrátilcem, žiju ve svém rodném domě, v domě a na pozemku, který nikdy v historii nebyl německým majetkem. Jako všichni mí dohlední předci, jsem dvoujazyčný a v kontaktu s řadou německých přátel, dnes domovem v německém, stále ještě německém národním státu. Znám se i s takovými co vědí, že jsou nikoli Němci, ale Lužickými Srby. JiH

   Smazat
 22. Tak o tomto mluvil i J. Keller. Sputnik pokud projde, dovážet se nebude, protože bude embargo na dovoz. Lidi budou umírat, ale to bude dobře, protože to bude v zájmu humanity a demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sankce už jsou. Někde jsem zachytil, že Američané uvalili sankce na IG některého z výrobců. Sice jsem nezaregistroval důvod, ale asi to bude kvůli Navalnému. To je fajn metoda likvidace konkurence, protože vakcinace je skvělý byznys a ty ruské se ukázaly být konkurencí. Už nestačí mlít něco o vodce a zemljankách, když běží o život, spousta lidí začíná vidět náhle jinak. Takže pokud by bylo potřeba víc sankcí, stačí prohlásit, že Navalného oprcal dozorce a máme tu další kolo.

   Pravděpodobnosti masivnějšímu dovozu ruské vakcíny do EU dávám osobně rating 1:1 i kdyby prošla přez EMA. Výroba v Illertisenu by to ovšem mohla zvrátit. Němci si už prosadili NS2.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.