Reklama

pátek 5. března 2021

Vládní krize na Slovensku kvůli Sputniku-V

-vlkp-

5. 3. 2021   KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Nepochybně registrujete trmu vrmu na Slovensku, která se strhla v okamžiku, kdy premiér Matovič dostal záchvat státnické vize a dohodl z Ruska dodávku Sputniku V v okamžiku, kdy slovenské nemocnice praskají ve švech a jeho země je po České republice, dodávám s politováním, že se značným odstupem za Babišlandem, koronavirovým rektem Evropy. Takže když nejsou dostupné ty jedině ideologicky správné vakcíny, sáhl po vakcínách s ideologicky závadným rodokmenem. Aby zachránil životy slovenských občanů.

(Na snímku slovenský premiér Matovič přebírá ruskou vakcínu Sputnik-V z vojenského speciálu)


Výsledkem je těžká vládní krize. Kdy platí, že čím má nějaká vládní partaj méně poslanců, tím větší vlny dělá. Jak Kiskovým pohrobkům, tak zjevně i Sulíkově asociální skvadře je koronavirus a jeho dopady naprosto egál. Hlavně ta správná ideologie a „solidarita“ s našimi partnery. Až třeba do posledního Slováka!

Chystal jsem se o tom napsat článek. A pak mne jeden z kosířů upozornil na skvělou miniaturu na slovenském portálu Hlavný denník.sk Lépe bych to nedal, tak proč to nepřevzít?Ještě dodám drobnost:

Včera jsem vydal českou hitparádu posledních dnů nejdementnějších výroků českých politikářů na téma covid 19.

Nyní do ní, naprosto zaslouženě, přidám hysterický a šílený výlev slovenského ministra zahraničí Korčoka, když se dozvěděl o dovozu Sputniku V:

„Je zjevné, že tato vakcína už není jen vakcínou, je to nástroj hybridní války. Tento politický nástroj nás rozděluje doma, rozděluje nás v zahraničí. Prostřednictvím tohoto nástroje se vykresluje EU jako něco, co selhává,“

Takže hybridní válka a nikoliv vakcina? A ona EU ohledně obstarávání vakcín neselhala?

Už jsem to na Kose psal – kdysi Jiřina Šiklová prohlásila, že je lépe se mýlit se Spojenými státy než mít pravdu s Ruskem. Idioti jako Korčok ten blábol dostali na úplně jiný level. Na výrok

lepší zhebnout s USA/EU než si zachránit život ruskou vakcínou! 


Podobné hlášky jsem slýchával jako malý v době nejkrvavějších 50-tých let. Netušil jsem, že v závěru svého života to uslyším opět.

Jestliže se na Slovensku rozpadne vláda, kde ministerstvům šéfují takovéhle lidské zrůdy, myslím, že si pod Tatrami zhluboka oddychnou!

Ne, Igor Matovič, při plném despektu k jeho „výkonům“, ani náhodou není, ani zdaleka, ten největší trulo na slovenské politické scéně! Remišová, Korčok a další mají daleko větší záchvaty šílenosti. Navíc se silně vražednými sklony!

A nakonec čerstvá informace z ruských zdrojů. Jestliže Sputnik V se stará o takovouhle politickou demolici na slovenské politické scény, tak si troufnu říci, že následující oznámení z ruských zdrojů o zcela nové vakcině MIR 19 tam, ale i u všech českých Korčoků a Remišových – například takový senátor Fischer, který včera poslal Zemanovi otevřený dopis, který si s Korčokem v ničem nezadá, z něhož vyjímámnepochybně dostanou akutní záchvat politické úplavice. Se všemi průvodními jevy!

MIR 19 má zajistit dlouhodobou ochranu organismu 10 – 15 let po očkování …

В РФ появится супервакцина, защищающая от Covid на десятилетия | В России | РЕН ТВ (ren.tv)

Součástí je propagační video s Putinem, kde se občan RF dozví, že když vše půjde po plánu mají do konce roku hotovo …

Dodáno dalším z kosířů.

Nezbývá než použít klasickou filmovou hlášku – to zas bude v álejích nablito!

No nablito? Když mluvím o hrozící epidemii politické úplavice? I já musím ten výrok upravit – to zas bude v álejích ... Určitě ne nablito, však vy víte co. A nikoliv v álejích, nýbrž na českém a slovenském politickém internetu!89 komentářů :

 1. Zatim myslim nejlepsi vakcina... pro ty, co se chteji mermomoci nechat pichnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budeme li mit za vzor politiky-diversanty jak jsou na Slovaci

   a oni nam obcanum volicum budou predvadet diversi typu CHUCPE tj ja si budu pod sebou rezat vetev a vy me MUSITE nasledovat jako ubozi lumici, pak neni divu,ze OS hleda uz i sama jak se transformvat na cilevedomou CSV,jinak nas obcany vlice ti blazni pobiji jako bychom byli zvirata na porazku!

   Smazat
  2. Za te tento trochu peprnejsi komentář začali zběsilí nepřátele

   našeho národa,které za to máme zvolit doslova bésnit a přestávají mít rádi malá.zviřata,prý na mě čekají až vyjdu z podzemí s lopatou,no to já asi trefa do černého srdce unknownickych pirátů a dalších zlodějů nám ukradené moci,kteří se netají,že chtějí koupit dal.

   Už na vás čeká mili diversanti pan Belzebub a přikládá pod kotel!

   Není liž pravda?

   Míru zdar,anebo taky ne!

   Smazat
  3. Pandemie Kovidu byla spuštěna za účelem snížení počtu obyvatel planety. Proto se používá různých umělých mutací umělého viru ke zjištění, jak který působí na obyvatele různých národů. Na příklad Slovensko bylo vybráno, jako jen pětimilionový národ, pro pokus totálního zlikvidování . Proto nucené celoplošné testování, teď přijde nucená celoplošná vakcinace Pfitzerem. A pak se bude čekat, kdy Slováci zdegenerují a vymřou.

   Smazat
  4. Domnivam se,ze muzete mit pravdu pane Tomasi ten clanek z 9.11.2015

   z casopisu Nature ma po prelozeni hrozny nadpis

   SARS-Skupina netopyrich koronaviru DEMONSTRUJE POTENCIAL
   prechodu na cloveka!!

   to znamena,ze 9 mezinarodnich vedcu jmenovanych v clanku a 6 internacionalnich institutu dobre vedelo co dela,dostali za to zaplaceno a je tam i od koho a nyni ma Amerika ztraty pres 500 000 neboztiku a to je vice nez v trech valkach 1,2 a vietnamske dohromady a svet dale ztraci zive obcany a podivejte se na to, kdo to Americe nechce sdelit, kryje to pry i nas Parlament,nechce vyhodit na dlazbu i informacniho zlocince tj GR TV,ohlupovatele naroda ,ktery je jiste schopen tento clanek najit a snad to pry umyslne kryje, nebo co nebo jak to vlastne funguji ti zlocinci v informacni revoluci dneska co?!

   KDOSI MU TO PRY SNAD ZAKAZAL A NYNI NAS CHCE SNAD DAT POBIT nebo co nebo jak to vlastne je?

   Smazat
  5. Tomáš, to bych zrovna neřekl, ale uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Pokud by to bylo skutečně umělé, myslím tím verze dr.Pekové, nové viry a stále někým vypouštěné, pak ne na snížení počtu obyvatel, ale pád ekonomik. To snížení přijde přirodzeným způsobem. Ovšem ani nové viry nejsou potřeba, stačí ten jeden původní. Ale je pravda, že mutace (nové viry) prišly vhod, hlavně druhá a třetí vlna, protože už teď je slyšet takovej rachot, že v '29 to byl jen slabý odvar. Nástroje na "restauraci" jsou už možná v běhu. Jenže většina z vás, možná všichni, vůbec netušíte, o čem mluvím, protože moje příspěvky nečtete.

   Smazat
  6. 16.12
   Abych tě pro jednou potěšil.
   Já například je čtu, ale reaguji jen tehdy, když na mě z některého jukne čertovo kopyto manipulace. A i to ne pokaždé. Většinou až když je toho příliš.
   Jinak konspirativně soudím, že nástroje na "restauraci" pandemii předcházely; ne ji následovaly.
   Napřed myšlenka - ta je starší jak sám římský klub - a pak teprve to ostatní. (Římský klub uvádím, že je z těch ideových lumpenspolků nejznámější.)
   To jest myšlenka, pak roky koumání "jak na to", pak odzkoušení různách prevítů "naostro" v menším měřítku v metrech a armádě, by se vidělo jak rychle se prevít šíří, a nakonec výběr prevíta. Následuje výroba prevíta zároveň s výrobou protiprevíta. Tedy s vakcínou. Nerajtuju na tom, jen si tak hraju.
   Protože jen to dává současnému dění smysl.

   Smazat
  7. Milánku, to jsem nepsal pro tebe, proč bych to dělal? Ty vůbec nevíš, o co jde. To, že ti odpovídám, je proto, že jsem zachytil tvou první větu a dál ani moc nerozumím, o čem píšeš. Ne kvůli aroganci, ale prostě nerozumím.

   Chceš číst, čti. Chceš odpovědět, odpověz. Archivuj, nadávej, mně je to úplně jedno. To co mi trochu vadí, je to, že mi cenzor maže příspěvky, maže odpovědi v diskusním vláknu, takže to mnohdy musím psát několikrát, až nejsou aktuální anebo to smaže trvale. Jestli mi to začne vadit hodně, přejdu zas na jiný sajt, protože když mě mazal, zkusil jsem psát tak, aby měl důvod. Teď mě to už nebaví. Ty mi nevadíš.

   Smazat
 2. Fischer to přesně popsal. Ano my jsme si zde rozdělili pravomoci a na lidech nám HOV.O záleží!!!
  A kdo to nepochopil tak by mněl sebrat to co dosud nakradl a nechal nás také nakrást náš podíl.

  OdpovědětSmazat
 3. Celá naše politická scéna, prý suverénní republiky,
  je přímo odpovědná za umírání tolika lidí*

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud jsou Rusové ochotni nějakou vakcínu prodat, neboli pro své lidi mají dost, bylo správné to koupit a lidem nechat možnost se svobodné rozhodnout. Já bych třeba nechtěl, pro mne má význam jen výrobek schválený EMA, ale spousta lidí už nikam cestovat neplánuje. Těm je klidně možno šlehnout i asijskou produkci.

  OdpovědětSmazat
 5. Všechny vakcíny doposud vyráběné a "schválené" jsou prozatimní! Mají podmíněné schválení, neprošly plnou testací a hlavně nemají žádané účinky jako je dlouhodobé působení po dobu minimálně deseti let a musí chránit proti všem variantám mutujícího koronaviru. Očkování definitivní vakcínou se bude provádět až tak za rok. Ruská vakcína Mir je jedna z prvních, které se budou používat a které nás teprve zbaví epidemie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíme všichni poděkovat panu H.Č.za další šíp do černého srdce

   nepřátel našeho skvéleho národa,který svým nepratelum začíná dávat kapky#!


   No ni?

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane hč tady stači to dát jen jednou a zkuste přinést další a jine

   skwéle zpràvy i z kremelbudky,ať ti zmrdi puknout vztekem,co jim to zas nás mírotvorce Putin nakredencovat za boj zblízka,na bodák!
   Válečníci alternativy,nemáme co ztratit paní Joura čeká už s ostnatým rezivym drátem,aby nám zadratovanla pusy,tak co se budeme srát?!

   No trochu to přehráním,ale píšu jak mi zobák narostl,no ni,to pukají ti zli lide pak vztekem a brzy se mohou jít opakovat na rozptylkou loučku!

   Smazat
  2. Ten MIGLANC Putin se ozval,že klidné vezme dodávku

   valecnych letadel tě vakciny ZPÉT, když se ta vláda Na Slovači chce zhroutit!
   To je politicka prča jak byk!

   Smazat
  3. Krtku, tady jsem trochu mimo, protože na jednom ruskému webu píšou, že se ta vakcína vrací, ale ve slovenských denících, že se bude aplikovat. Takže se asi nevrací a ten web to poplet. Ovšem boj ve slovenské vládní koalici pokračuje dál.

   Smazat
 7. Extrémně rusofobní amerikofil Fischer by už zasloužil nejednu do zubů. Bohužel jsou tyhle exkrementy kolaborantských kruhů chráněni imunitou, kterou mají tendenci rozšiřovat až za hrob. Pokud někdo škodí lidu této země tak je to v pravdě senátor Fischer a dnes v podstatě celý senát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento odklaďák politických mrtvol, profesionálních vyžírek, parazitů a škůdců této zemi, viz embrya Vystrčil, Fischer a jim rovní, jako např. svlékač Hilscher, bude užitečný jenom tehdy, když bude zrušen.

   Smazat
  2. Nemyslím, že senát šeská protentokrát bude odstraněn. Toto monstrum přece je chráněno v první linii ústavním křivosoudem v čele s chazarem rycheckým a v druhé linii šoroškovými papírky a bidetovým ansáblem v jevrojunii.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 10. Přesto, že Sputnik jednoznačně pomáhá, některým lidem by se měl píchnout za trest. Ať se do konce života užírají představou, že jim v žilách koluje cosi ruského.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Jo přesně tak stejné loutky v bývalém Československu vyřvávají a jsou ve válce s RF snad jim to lidé spočítají u voleb.

  OdpovědětSmazat
 13. Indický běžec.
  Nemějte obavu i Matovič ví co je propaganda a pro své politické ambice,nic lepšího nemá po ruce.Možná i to je signál,aby padla tato vláda,kde se producíruje jeden mafián vedle druhého.Takto podobně jedná i Babiš,jak dostat Ruskou vakcínu do ČR,aby si připsal body do obliby.

  OdpovědětSmazat
 14. Nevím, nebylo odsouzení Matoviče unáhléné? Včera Merkelová prohlásila, že po prověření bude Sputnik v Evropě vítán! Jo, přesně tak to řekla. P.S. No je možné, že v něm evropská protivirová komise najde novičok. Člověk nikdy neví...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Ještě se uvidí, jak to bude s tou certifikací. Možná ano, měla by se vázat na firmu R-Pharm v Illertisenu, takže Angela určitě potlačí. A určitě co nejrychleji, aby to sypalo. Na tohle slyší podobně jako na Nord Stream, neboť penízky, to jsou zlatí drahouškové, jak pravil starý dobrý monsieur Harpagon.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 16. Mě osobně velice těší zájem o očkování ruskou a čínskou vakcínou. Vy všichni, kteří se bráníte těmto vakcínám, nepřemýšlíte v širších souvislostech. Čím více lidí se nechá naočkovat ruskou a čínskou vakcínou, tím více schválených vakcín zbyde pro ty, kteří věří vakcínám z vyspělých zemí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kachno, Vy jste nezaplatitelný v propagaci Sputniku, jako různá embarga. Nemáte jejich akcie nebo aspoň komunistickou školu, že zákazy jsou nejlepší propagace?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. :) Kouzlo nechtěného, díky cenzorovi teď víme, že HČ je vlastně kachna. Jojo, kdo maže, ten jede.

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 18. „Ideologický kalašnikov pálící dávky proti EU.“ Top nejabsurdnějších výroků pražské kavárny o ruské vakcíně

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021030413278393-ideologicky-kalasnikov-palici-davky-proti-eu-top-nejabsurdnejsich-vyroku-prazske-kavarny-o-ruske/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten článek jmenuje ty prodejné, protinárodní, nečeské, protiruské arcifilcky docela pěkně.

   Smazat
  2. Třeba se vztekni fašisto to řekli tvoji transatlantický soudruzi blbí jak štoudev.

   Smazat
  3. Cáblíku, ale tohle jste sem dával už několikrát. Vždyť to je v každé diskusi o vakcínách nebo kovidu.

   Smazat
 19. A kdo je tam dá? Ty, Unknowne_Indický běžče? Takový přemřela?

  OdpovědětSmazat
 20. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna alias Indického běžce ze včerejška a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
  "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
  AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

  OdpovědětSmazat
 21. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška alias Indický běžec a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
   "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
   AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

   Smazat
  2. HČ ty jsi opravdu debilní rozesírač diskusí. Vím, že mě cenzor smaže a ty tvoje sprosté a lživé tapety nechá, protože zrejmě s tebou souzní, ale je mi to u prdele. Právě takový jako ty provokuje kachnu a una.

   Smazat
 22. Ruský výrobce Slovákům oficiálně navrhl, že si dodávku těch vakcín klidně odebere zpět, protože tím rozhodně nemínil vyvolávat vládní krizi! Bez jakýchkoliv sankcí pro odběratele.
  Dodá ji obratem těm, kteří ji potřebují snad i více než Slováci, jejichž polit. US loutkové reprezentaci se z toho pomyšlení dělá na mrtvici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:06. Indický běžec.
   Váš příspěvek je ovšem velice rasistický, když říkáte, že africké státy jsou něco méně než bílý západ !
   Myslím, že pan editor až ten příspěvek smázne, by tam měl nechat poznámku, že příspěvek Indického běžce byl smáznut pro rasistický obsah.
   To Vás šéf asi nepochválí...

   Smazat
  2. Kachno, Vás nějak to koloniální myšlení nechce opustit, pokud se tomu dá říci "myslení".

   Smazat
 23. AMERICKÁ VAKCÍNA U NÁS PROKAZATELNĚ VRAŽDÍ STARÉ LIDI !!!!!

  SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

  To nemusíte číst, je to "léčebný" nápis pro psychotické a prolhané grafomany, jako je Unknown, Indický běžec a další podobné klony, kteří nás zde denně obtěžují svým "mozkovým blitím", aby si také užili a viděli, co jsou za blbečky a ubožáky!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 26. Tady si můžete přečíst autentický výrok Unknowna ze včerejška alias Indický běžec a udělat si obrázek, o koho jde! Zde už nejde o žádnou diskuzi ,ale tihle podlidé chtějí Novou republiku zničit, ona jim vadí! Nevím zda Cemper, nebo Elfové , nebo někdo jiný za tím stojí , ale to je teď jedno!
  "POJĎME TENHLE HNŮJ ZAHLTIT PŘÍSPĚVKY
  AŤ SI TA SVINĚ DVOŘÁK NEODPOČINE MY TÉ PARCHANTE ZNIČÍME"

  OdpovědětSmazat
 27. Než by som použila neregistrovaný ruský kondóm, dávat prednosť tomu mať aids, pochopitelne ak bude zaručene západný, demokratický a předovšetkým od rasovo čistého diskriminovaného černocha. Čo je na tom nepochopiteľného??

  OdpovědětSmazat
 28. Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké…. To samé platí, když jsi idiot. Máme to s tebou, INDICKÝ BĚŽČE, opravdu těžké.

  OdpovědětSmazat
 29. Odpovědi
  1. Tady mi trochu vadí smazání bezejmenného. Nebyl agresívní, jen hloupý.

   Smazat
  2. Bangladéš podstatně lépe než Česko. I kdybychom započítali, že se velká část nedostane do statistik, přesto: denní přírůstek cca 500, úmrtí jednotlivci. Aktivních případů 40 tisíc, všech případů 550 tisíc, všech zemřelých necelých 9 tisíc. Počet obyvatel 160 milionů.
   Ale to asi víte.

   Smazat
  3. J.J. ano vím, viz doleji, hloupá reakce bezejmenného zněla, že Rusko je v proočkovanosti na úrovni Bangladéše.

   Smazat
 30. unkvowne, ty jsi vůl, že by s s tebou daly krávy pást. Mají tři vakcíny a další testují. Sputníkem očkuje více než 60 zemí světa. Jak jsme na tom my?

  OdpovědětSmazat
 31. PS. pomohu Vám, denní přírůstky 300-500, úmrtí cca 8000.

  Počet obyvatel a jiné nechám na Vás, jak Vás nazvat nevím!

  OdpovědětSmazat
 32. Zase tvoje debilní mantra. V Rusku mají malou proočkovanost a neustále uvolňují opatření. Do dubna chtějí najet na normální stav. A co my? Po třech nedělích, které vláda "nutně potřebovala"? Je to čím dál horší. O polovinu více nakažených než v Rusku. Rusů je 146 miliónů a nás 10. Blbe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď už brzo schválí v EU ruskou vakcínu Sputnik a to tě Unknown klepne pepka!!! Vem si prášky debílku, protože jinak to nevydejcháš!!!!!

   Smazat
 33. Proč se s těma kokotama z neziskovek bavíte? Neodpovídat, nekrmit, chcípnou, jsou placeni za rozvracení diskusí! Špíny kolaborantské, jednou budou kvičet!

  OdpovědětSmazat
 34. Hádáte se o vakciny jako trhovci a vůbec nechápete, že budou nefunkční. Emerkánský bojing včera startoval z Lipska a nad Brnem v 11ti km rozséval bakterie nové mutace tzv. covidviru (viry jsou uvnitř baktérie, proto zabírá desinfekce ClO2 a Isoprinosin či Ivermectin-veterinární odčervovač širokospektrální). Dokud nebude naše armáda sestřelovat letadla vládců planety nad našim územím, budou naši ovčani umírat (holokaus Slovanů nastal celoplošně, koncentráky budovat netřeba).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:00
   Trulo, tohle je sranda, nebo myslíte vše vážně.???

   Smazat
  2. Teď už brzo schválí v EU ruskou vakcínu Sputnik a to tě Unknown klepne pepka!!! Vem si prášky debílku, protože jinak to nevydejcháš!!!!!

   Smazat
  3. Máš pravdu hloupá EU bude tímto financovat další ruské zbrojení hlupàci.

   Smazat
  4. Ďuro, už jsem tě jednou upozornil, abys trochu zvolnil. Chápu té, protože mám kolem seba taky dva podobné, ale tohle je snáď trochu moc. Navíc tě to může zneklidňovat a to snáď není dobře, že? Boris covid se šíří mezi lidmi klasickou cestou. Obrana existuje, i když u těch nových mutací nevím, nevím. Je to svinstvo.

   Smazat
 35. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cinskymi-vakcinami-se-ockuje-ve-svete-doma-ji-vsak-nedostane/r~716ffdc67cf511eb89ccac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat
 36. Majetok Slovenskej republiky a odplával sám:-) to som sa zasmial.Peter.

  OdpovědětSmazat
 37. Nechci tady házet vidle do debaty, ale na zmutovaný virus současné vakcíny nebudou účinné, takže budou muset nastoupit zcela jiné vakcíny se širokým záběrem na mutace kovidu a také bude muset mít vakcína dlouhodobější účinnost , několik let , taková vakcína má teprve smysl! V Rusku už je jedna ve vývoji, jmenuje se MIR a ta má chránit člověka více jak deset let. Současné vakcíny jsou spíše pouze ochranou před těžkým průběhem infekce! Astra Zeneca se již nejspíše bude stahovat z používání, protože nefunguje, Švýcarsko jí vůbec nepovolilo k aplikaci. Takže se máme ještě tak asi dva roky na co těšit, kde je jasné, že to bude dramatický zásah do ekonomiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vir zmutuje ještě víc, potom nějaké očkování bude pro PRDEL a lidstvo vychcipe ty a Dvořák půjdete první

   Smazat
  2. Hodny clovece a co budes delat s cinskou vakcinou, jejiz demizony jsi koupil na Alibabe? Podelis se s mistnimi rudymi loupezniky?

   Smazat
 38. Teď už brzo schválí v EU ruskou vakcínu Sputnik a to tě Unknown klepne pepka!!! Vem si prášky debílku, protože jinak to nevydejcháš!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejasal bych predcasne ve veku podvodu tance,bez konce.
   Muzou treba tajne nekde ve skladu ,prejmenovat Pfizer na Sputnik.
   Pak se prohlasi, jakej je ten "Sputnik" spatnej..
   A co zjistite,dareckove?
   Jistota neni zadna jistota. Ani sichr.
   Muzou taky ze vzduchu praskovat Pfizerem ,kdyz je tak "uspesny".
   Nemaji na to ,ale vyloucit se nic neda..

   Smazat
 39. Ještě budeme dlouho "kovidovat" a blbnout, to jsou vakcíny a testy a zdravotní pomůcky a pořád dokola a to lítají miliardy,co pane Hamáčku!!! Takové zisky jako má kovidová mafie, nedosahuje ani obchod s drogami!!! Ty se toho budou držet jako klíšťata, takový kšeft se nepouští, který se vyskytne jednou za století!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:58
   Celé dny TADY ty blbé HOVADO čmaras ty své NESMYSLY, to nemáš manželku, kamarády určitě ne, ti by ti za ty ruské žvásty rozbili už dávno držku.

   Smazat
  2. Teď už brzo schválí v EU ruskou vakcínu Sputnik a to tě Unknown klepne pepka!!! Vem si prášky debílku, protože jinak to nevydejcháš!!!!!

   Smazat
 40. 14;58
  Blbečku,ty právě bojuješ za ruský sputnik, na co použije rusko penize z vakcíny, zase jen na výzkum a výrobu zbraní, tohle tobě MAGORE NIKDY nedojde.co
  Svět ruskym darebákum FINANCUJE zbrojení.

  OdpovědětSmazat
 41. Tohle je Flégrovo hodnocení v pravda.sk:

  ...Problém pri ruskej vakcíne Sputnik V vidí Flegr v neštandardných šaržiach vakcín. Netvrdí, že vakcína nie je funkčná, no podľa neho je vyrábaná „mizerným spôsobom“. Obáva sa, že každá šarža bude iná, pretože podľa jeho informácií niektoré štáty, ktoré vakcíny aplikovali, poslali objednávky späť, práve z dôvodu nekvalitných šarží.

  „Neviem, ako to zohľadní regulátor, či sa bude opierať o výsledky, ktoré dodá výrobca vakcíny, alebo bude sledovať skúsenosti z ostatných krajín. Myslím si, že skôr sa budú pozerať na skúsenosti," hovorí Flegr.


  Je to pro mě novinka. O Sputniku tady toho vychází málo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Un Čongu, nemyslím, že to je ruský šmejd, nevíme, kde se to vyrábělo. Pokud mimo Rusko, i tak to jde za výrobcem, protože by si měl uhlídat svoje pobočky detašované v zahraničí. A taky nevím, nakolik Flégr mluví pravdu, protože informací je málo.

   Smazat
  2. Proč jste smazali Unknowna zrovna tady, když jsem mu odpověděl a jinde jste nechali jeho mnohem drsnější verze? To aby ťa diskuse vypadala hodně debilně? Vždyť smažte i mě, rovnou celé vlákno.

   Smazat
  3. Proč se pokoušíte odpovídat individuu, o kterém víte, že bude smazáno?! Proč chcete klesnout na jeho úroveň?! Proč to vyčítáte redakci?! Vy si rád zvete domů na pokec psychopata který pro vás nemá nic jiného než sprostotu, nadávky a lži?!

   Smazat
 42. Nakonec chytime Hodneho cloveka a budeme ho ockovat germanskou vakcinou, abychom z nej vychovali spravneho obcana:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď už brzo schválí v EU ruskou vakcínu Sputnik a to tě Unknown klepne pepka!!! Vem si prášky debílku, protože jinak to nevydejcháš!!!!!

   Smazat
 43. Nevěřícím a neguglujícím tomášům zasílám URL článku s fakty a dokumentací bojingovkého výletu nad Brno!!

  https://cz24.news/sokujici-letovy-zaznam-nemeckeho-nakladniho-boeingu-757-krouziciho-bezcilne-nad-brnem-doslova-vyrazi-dech-takhle-se-tedy-do-cr-dostavaji-ty-britske-mutace/
  Zkuste fakta článku označit za hoax, bude se mi klidněji spát. Brno mám vzdušnou čarou cca 99 km na jihovýchodovýchod.

  OdpovědětSmazat
 44. Vlastizrádné hovado a korporátní poseroutka Fischer
  Vlastizrádné hovado a korporátní poseroutka Fischer

  Fischer nechá klidně povraždit občany ČR, když to bude vyhovovat západním korporacím, EU nebo USA, aby na tom vydělali.

  Hovadům jako Fischerovi se musíme bránít a něco pro to udělat.

  Kontakt na něj:
  fischerp@senat.cz

  Kdo jste z okolí Prahy, můžete mu to vytmavit osobně:
  kancelář: Pod Vinicí 409/29, Praha 4 Modřany 143 00

  kontakt na jeho asistenta Jana Urbana: +420 775 881 147, info@pavelfischer.cz

  Nenechte si pro sebe, co si o něm myslíte. Zločinci a vlastizrádci jako Fischer by ve společnosti před x lety dostali zavčas přes hubu a šli od válu, než by stihli něco velkého napáchat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.