Reklama

středa 10. března 2021

Zlo nyní vládne dobru


Paul Craig Roberts
10. 3. 2021 InstitutProPolitickouEkonomii PCR,  překlad Zvědavec

Hlavní technologické společnosti „Big Tech“ v USA se skládají z gestapáckých organizací, které potlačují první dodatek Ústavy USA; přesto „demokratičtí Američané“ neustále tyto fašistické organizace podporují. Pokud by Američanům záleželo na demokracii, bojkotovali by společnosti Big Tech a dopomohli by těmto gestapáckým organizacím k bankrotu.


Místo toho však Američané povolili těmto gestapáckým organizacím, aby institucionalizovaly společenský, politický a ekonomický život v Americe. Dnes jsou lidé ve „svobodné Americe“ propouštěni z práce nikoli proto, že by podávali špatný výkon, ale proto, že mají účet na sociálních sítích u společností, které nemají cenzuru. Například Colleen Oefeleinovou, literární agentku z agentury Jennifer De Chiara v New Yorku, propustila její šéfka Jennifer De Chiarová za to, že měla účet na sociální síti Gab. Agentura De Chiara nenašla ani žádnou výmluvu ohledně toho, že Oefeleinová pronesla neschválené slovo. Oefeleinová měla dlouhodobé technické problémy s přihlašováním ke svému účtu na Twitteru. K tomu uvedla: „Nemůžu se na svém počítači přihlásit na Twitter. Budu na Facebooku a možná na Gabu? A na Instagramu.“ Nějaký americký nacista si anonymně postěžoval agentuře De Chiara, že jejich zaměstnankyně „často chodí na alternativní pravicové sociální sítě“. Šéfka De Chiarová poděkovala anonymnímu nacistovi a uvedla: „Přijala jsem rychlé opatření a od dnešního rána Colleen Oefeleinová již není naší agentkou.“

De Chiarová šla ještě dále a omluvila se za svou bývalou zaměstnankyni a její neodpustitelný hřích, že používala sociální média, která používají konzervativci:

„Literární agentura Jennifer De Chiara byla zarmoucena, když dnes ráno 25. ledna zjistila, že jedna z našich agentek používá platformy sociálních médií Gab a Parler. Netolerujeme tyto aktivity a omlouváme se každému, koho se to dotklo nebo urazilo.“

„Literární agentura Jennifer De Chiara jak v minulosti, tak i nadále bude zaručovat hlas jednoty, rovnosti a takový hlas, který je na straně sociální spravedlnosti.“

Co si o tom máme myslet? Agentura De Chiara tvrdí, že je zastáncem „jednoty, rovnosti a sociální spravedlnosti“, a přitom propustí zaměstnankyni za to, že má účty na sociálních sítích. To je nějaká jednota?! Jaká rovnost?! Jaká sociální spravedlnost?! Zaměstnankyně, která dělá svou práci, se náhle a nečekaně ocitne bez zdroje příjmu, takže bude mít problém zaplatit nájem nebo hypotéku a nakupovat potraviny. Pokud jde o agenturu De Chiara, trestá lidi, kteří jsou podezřelí z toho, že jsou konzervativci a křesťané, a považuje to za sociální spravedlnost. Oefeleinová řekla, že byla propuštěna kvůli podezření z toho, že je „křesťanka a konzervativec“.

Možná, že agentura De Chiara slouží probuzené levici, a šéfka se obávala, že když bude zaměstnávat někoho, kdo je podezřelý z konzervativismu, ohrozí to její podnikání, a proto jednala tak, aby si zachovala klientelu. Pokud tomu tak je, pak by to znamenalo, že situace v Americe je ještě zoufalejší. Nejenže jsou zaměstnanci v nebezpečí kvůli nacistickému pronásledování, ale v nebezpečí jsou i samotné firmy. Bohužel, je tomu tak, zažili jsme to u organizovaného bojkotu společnosti MyPillow, jejíž generální ředitel protestoval proti ukradeným volbám. Neopovažujte se však bojkotovat Izrael za porušování zákonů, rozkrádání Palestiny a démonizování a vraždění Palestinců.

Američané by si měli dělat velké starosti, neboť kvůli tomu, že zabředli do své proslulé bezstarostnosti, dobro bylo definováno jako zlo a zlo bylo definováno jako dobro.16 komentářů :

 1. Tak to je strašný hnus co se u nich děje za to že je člověk konzervativní ho vyhodí z práce. Kdy už se tam lidé opravdu naštvou a kopnou je někam.

  OdpovědětSmazat
 2. Je to hnus velebnosti. Vždyť takový křesťan musí být zákonitě též konzervative. Tím že je člověk křesťan lpí na starých tradicích které uznávají Ježíše Krista jako jediného boha a to je konzervativní přístup. Jak potom mohou toto odsuzovat dnešní vládnoucí struktury USA v čele s tím senilním dědkem kterému část společnosti říká president. Vždyť celý dnešní establišment USA se zaštiťuje mantrou ,,Bůh ochraňuj Ameriku".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to tam zase neni tak husty, nejpitomejsi jsou na Severovychodu USA ty pitome "Pilgrim" statecky, az Florida po Nove Mexiko a stred USA je normalni, a na Severozapade Washington state je taky nestesti

   Smazat
 3. USA, je skutečně hnus. Musíme potvrdit, že USA jsou zločinci, kteří více jak 200 let terorizují, masakrují a zastrašují svět, a jsou na světě takoví, např. slov.Korčok, kterému nic takového nevadí. Ano je pudlem CIA, byl v USA dost dlouho aby se nechal koupit, somár jeden!

  OdpovědětSmazat
 4. Je sice dobré vědět co se děje za našimi humny, ale uklidit si vlastní dvorek je důležitější.

  OdpovědětSmazat
 5. Mrchožrout začal požírat sám sebe.
  Nic proti, ale ta vyhozená paní se zřejmě úplně zbytečným vzděláním humanitního směru, která vykonávala nejspíš úplně zbytečnou práci, se holt asi bude muset poohlédnout po nějaké skutečné práci, kde nebude vadit její politická orientace. V pokladně supermarketu její politická orientace určitě nikomu vadit nebude. Dosud se pohodlně vezla na kolotoči zbytečnosti, ale najednou z toho kolotoče s překvapením vypadla, protože už tam pro ni není místo.
  V Americe asi neznají rčení "Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti".

  OdpovědětSmazat
 6. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!

  OdpovědětSmazat
 7. Joe Biden byl dne 4.3.2021 šéfkou amerického Kongresu N. Pelosi pozván na oficiální online konferenci Demokratické strany.

  Po ukončení čtení projevu (z čtecího zařízení), řekl, že je šťasten, že může začít odpovídat na dotazy, pokud je to ovšem to, co má udělat, jestli tedy je to přesně to, co po něm Nancy Pelosi chce....

  A na to se Pelosi začala smát a řehotat. Zjevně opilá šéfka amerického Kongresu tak vyvolala pohotovost v Bruselu v centrále NATO a v ruské televizi mají druhé Vánoce, neschopnost amerického prezidenta podléhajícího opilé ženě je naprostou ukázkou dekadence a degradace americké moci.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodný člověk
   Já si teda nemyslím, že by v Bruselu nějak vadil alkohol. Bývalý předseda EK Jean-Claude Juncker byl nalitej imrvére a taky to nikomu nevadilo.;-)

   Smazat
 8. Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země. Ernest Hemingway

  OdpovědětSmazat
 9. USA je nesporně po všech stránkách náš vzor. Bohužel nevíme nejen to, jak budou vypadat v příštích letech, ale ani příští měsíc či dokonce příští týden. Rozhodně není nuda kráčet za vzorem tak plným překvapení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě štve že naše vojáky vládní činitelé posílají na mise kde už US ARMY pod smýšlenou záminkou rozdávala demokracií zabili diktátora který se jmenoval Surová Ropa a jeho příbuzní nerostné suroviny a když naši vojáci jedou na misi hlídat mák aby opium z makovic nikdo nepokrad. tak tím pádem si vyrábíme nepřátele sami bo hajíme cizí zájmy po kterých je nám bzum a ječtě chci dodat v 18 létech může USA vojsko zabíjet kam zrovna vpadnou a jak si chtějí dát od žízně pivo tak ho dostanou až jim bude 21 let

   Smazat
 10. Nic o tom nevím, ale nechodila ta agentka na ty asocial.site v pracovní době? To by vyhazov, a nejen tam, vysvětlovalo. Sorry, že tentokrát nesdilim všeobecne rozhorceni, jindy oprávněné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Račice 10. března 2021 18:27 "...nechodila ta agentka na ty asocial.site v pracovní době?" To jste tomu dala. Agentura se přec omlouvala za to, že propuštěná užívala síť určité orientace! Co to má co s pracovní dobou? JiH

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.