Reklama

pondělí 12. dubna 2021

Aprílové povídání s novináři o tom, jak žádná cenzura není (VIDEO)

Společnost pro obranu svobody projevu
12. 4. 2021  Outsidermedia

Daniel Vávra, Vlastimil Veselý (12:52​), Marian Kechlibar (24:25​) a Gabriela Sedláčková (33:35​) o vzniku SOSp a našem sběru konkrétních případů cenzury v ČR, o reakcích parlamentních stran a unijním Digital Services Act. Otázky začínají v čase 37:28​. Účastní se novináři Jefim Fištejn, Petr Koubský, Ondřej Tesárek, František Kalenda, Daniel Kaiser…8 komentářů :

 1. jasne ze neni! ale je jenom kdyz tvuj nazor se mi nelibi!😁😂😀😊😎

  OdpovědětVymazat
 2. Ve chvíli, kdy Vávra začal dehonestovat jako správný ultrapravičák opět Marxe kvůli údajnému " pirátskému komunistovi " který má pracovat pro " manipulátory. cz " s tím, že údajně šňupe Marxe mě celé video, přestalo zajímat. Házet všechno svinstvo dnešního světa, který je minimálně po třicet let v těžkém ultrapravičáckém područí na levici a Marxe může zase jen ultrapravičácký lhář darebák a podvodník. Pro mě jsou tito lidé stejně nebezpeční a prolhaní jako pseudo-liberálové, kteří dnes vládnou. A upřímně za žádného z nich já bojovat nehodlám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo to je ono za vše můžou komunisté ona to je svým způsobem je pravda ty překabátění a ty jsou nejhorší.

   Vymazat
  2. Chce se nám v tom profízlovaném, prolhaném probruselském spolku Pirátů, TOP 09 a podobných udavačů ještě žít? Neměli bychom udělat k volbám referendum, zda je nás Brusel hoden? Nemáme od těch podvodníků odejít? A k tomu Jourová...

   Vymazat
  3. Přesne.Demagogie typu,kolik jste si ubytoval doma bezdomovcu mne vytaci.Jsou-li ozdobou tohoto statu lidi bez střechy nad hlavou ,nezamestnani a deti bez obeda,tak to muj vkus rozhodne neni.Kecy o zlych levičacich ,kteri chteji socialni byty si strcte do sve pravicove kapsy.Mym idealem to rozhodne nikdy nebude.Bagoun

   Vymazat
 3. Díky za možnost kouknout do kuchyní našich novinářů a jůtťůberů. V jednom s nimi naprosto souhlasím, jde o automat na cenzuru v sítích. Cenzuru bych nespojoval jen s totalitním režimem. Jednak i demokracie se musí někdy, díky situaci, změnit na dočasnou totalitu, jako VB za války. Cenzurou v demokratické zemi se musí stát bránit před násilím a rozeštváváním společnosti. Podle mne, tam kde chybí etický kodex, nebo autocenzura, tam je nutná. Na druhé straně mám často pocit, že platí i v masmediách zásada - koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Navíc pojem informace je zneužíván snad i z hlouposti, když to entropii nezúžuje a pravdu tu má každý svou. Nepokládám za důvod pro soudy, oslovení paní pirátky. Naopak, naši novináři si nevšimli výroku předsedy KSČM k ANO - že budou hlasovat "podle toho co je předloženo a ne kdo to předložil". Odhaduji, že je to v rozporu s přísahou poslance (podle svědomí).
  Proto nekupuji noviny.

  OdpovědětVymazat
 4. P.S. Svobodu slova bych raději nahradil svobodou názoru opřeného o argumenty. Svoboda slova je, některými jedinci, chápána jako svoboda nadávek a urážek.

  OdpovědětVymazat
 5. Ne neexistuje žádná svoboda slova, demokracie. Pravda je popelkou a je zavřena. Je potřeba dát svobodu pravdě a nesvobodu lžím, propagandě a nenávisti. Když jsem dnes sledoval film o Hitlerovi, tak jsem pochopil jeho jednání, přiznal, že nenávidí židy, komunisty a Rusy a bylo vidět při promítání záběrů válečných zločinů: zapalování domu a zabíjení bezbranných lidí a i těch vlastních, kteří jej odmítali poslouchat, jakou má z toho ohromnou radost. Prostě šílenec a podobné chování dnes vidíme u některých senátorů, ale i poslanců a ministrů, ale hlavně v od USA, až živočišná nenávist vůči ruskému národu, který vytrpěl ve své historii nesmírné oběti a bolest. Co pak chybí takovým lidem do Hitlerovy povahy< Oni by snad byli schopni toho co hitlerovi vojáci.Když člověk vidí toho ustrašeného panáka Štoltenberga, předsedu NATO, který je loutkou USA, a jak drze zastrašuje Rusko a zamlčuje pravdu o tom co se děje na Ukrajině, tak skutečně nám hrozí apokalypsa. Je proto nutno urychleně svolat shromáždění OSN, rozpustit NATO a tím zbavit tuto nebezpečnou hydru moci a vytvořit Mírový sbor pod patronací OSN! Copak se musíme divit nad tím, že Petříček byl zbaven funkce? Vždyť on podporoval ukrajinské banderovce s USA!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.