Reklama

úterý 20. dubna 2021

Celosvětova ostuda pro Česko

Ladislav Větvička

20. 2021

Vyhodit do povětři cely munyčni sklad a zrobit škodu za milijardu, to neni jak práce s buzolou, milé děti! To si musi Čuk a Gek kupit letenku do Praglu, přesednut na pendolino, v Pardubicach nakupit par kilo semtexa, na Stařiču přibrat od stareho střelmistra par metru zapalne šňury, na Lenince zežrat kebab od islamisty ať se neprozradim tym, že mi kruči v břuchu, kupit se mapu ať vim, kaj ty Vrbětice vlastně leži, staru pyrtyzansku beskydsku cestu tam došmatlat, přestřihat draty, oblbnut ostrahu, zneviditelnit kamery až na tu jednu, keru je třeba načasovat tak, ať vaš gzycht ukaže až po sedmi rokach, formu pokus/omyl zjistit bezpečnostni kod od dveři a dostat se ku bednam. Je třeba najit ty spravne, ty s arabskyma napisama neotvirat, obsahuju naolejovane Sa-58 a blbě exploduju.

Specialisti sice tvrdi, že do beden se bez jejich zničeni neda dostat, ale tys sovětsky člověk a zvladneš to, odevřeš ty s dělostřeleckyma granatama a začneš je opatlavat semtexem a přidělavat šňury ze Stařiča a k temu dygitalky od Vitmanca z burzy. To zabere par hodin, bo taky dělostřelecky granat se neda odpalit enem tak, jejich pojistka se odjišťuje až rotaci při pruletu hlavni, takže každy granat potřebuje tak čtvrt kila semtexa a aby to jeblo všecko a pořadně, je třa takych beden odevřet vice a navalit tam semtexa par kilo, ale to nevadi, zdroje jsou, za par hodin je to hotove. Fčil akci zopakovat, vlezt do druhe haly a vitmanske dygitalky nastavit s měsičnim zpožděnim. Pak je třa nepozorovaně zahladit stopy, zapečetit odevřene bedny, znova spustit kamery, navazat přestřihane ostnate draty, vratit se na partyzansku stezku, v Luhačovicach se nechat vyfotit na kolonadě, aby za sedum roku měli Pat a Mat vzpominkove obrazky a rychle valit na Švechat, bo letadlo společnosti Ural Airlines už roluje na ranvej…

Jak řikam, mile děti, zničit uhlavnimu nepřitelovi munyčni sklad, to neni jak práce s buzolou.

O sedum roku později zvedaju v sobotni poledne Pat a Mat telefon a stryček jim sděluje, že za celu zaležitosťu s rozbityma samopalama može Čuk a Gek a že je třeba to okamžitě oznamit světu. Pat a Mat chvilu vzdoruju, bo Pat si zrovna pochutnava na kvatro formadži, keru Monyka objednala u pruhonickeho picařa ze Syrije a Mat je pravě v posilovně, bo se mu soukmenovci vysmivali, že už je tak vyžrany, že ani červeny sveter neoblikne.

Ale neda se nic robit. Ameryčan vyhostil ve středu 10 ruskych dyplomatu, Polak o den později 3. Vic satelitu už Ameryčan v Evropě nema, bo aji te Merklove je bližši dodavka ruskeho plynu pro plynove elektrarně misto tych atomovych, kere maju byt za tři roky vypnute, Lotyši by sice Ameryčanovi pichli, ale vyhoštěni jedineho ruskeho dyplomata by nemělo ten efekt.

A tak se Pat s Matem rozhoduju vyhnat 18 dyplomatu a ještě večer to sdělit světu. Pat vysvětluje Matovi, že 18 je magicke čislo. Vloni byl za něj odsuzeny Patuv krajan Kotleba a navic tym trumfnu Ameryčana s Polakem dohromady. O moc vic jich vyhnat stejně nejde, bo recipročni krok by mohl vylidnit celu česku ambasadu v Moskvě včetně tři uklizeček a jedneho zakonzervovaneho špiona.

A tak zme se opět stali pitomcama, jako už mnohokrat, tentokrat ovšem před očima celeho světa. Ruske minysterstvo zahraniči uvedlo: „Ve snaze potěšit USA české úřady dokonce překonaly své zámořské pány…“.

Neni ostuda byt satelitem a prostytutkou. Ale aji ta prostytutka, kera prodava sama sebe, za to dostane jakusik protihodnotu. Pat ani Mat z nas zrobili pitomce, no dobra, na to už zme zvykli. A komu zme tym prospěli? A co za to dostanem?

Ladislav Větvička, anděl stražny munyčniho skladu, Vrbětice

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=769402

53 komentářů :

 1. 1*****************************************

  OdpovědětVymazat
 2. Tentokrát mu tu hatlamatlapatlatilku s hrubkama(taky někdy tu na pravopise ujedu) odpouštím. Musím sebekriticky uznat, že Větévka přesně vystihuje problém!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale přece agent CIA z STS Chvojkovice-Brod našim blbům ve vládě agentu Burešovi a Rudému svetru po jejich sdělení v tv dodali i fotky GRU agentů. Byl to vlk a zajíc a na druhé byl medvěd a Máša. Když to ti dva blbci co se vlastně střelili do kolena a tím prohráli volby zjistili, tak začali otáčet. Bureš odvolával co před tím odvolal a Rudý svetr burcoval "spojence" aby se přidali ke komedii, ti se na něj klasicky jako spojenci vysrali. Tak oba burcují jak největší komanči z 50-tých let. A u normálně myslících lidí jsou za debily. Čím více se do toho zahrabávají, tím více smrdí od sraček.

   Vymazat
 3. 17:10 Ten ti zalomcoval s prostatou co? Ha ha ha, výron jak od Rosenberga, ha ha ha. Dneska neusneš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strategie "smejici se hyeny" je uz ta jedina mirumilovna, co nam zbyva. Jenom kdybyto vic lidem doslo, pane Vetvicka. Dik!

   Vymazat
 4. Pane Větvička vynikající, jako vždy. Velice jsem se pobavil, bohužel je to k pláči nad úrovní našich "politiků a odborníků"
  na všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel se nedivte, MV a MZ maturant a odborník v jednom. Ani červený svetr úroveň nezvedne! Omlouvám se absolventům SŠ !

   Vymazat
 5. Ještě že toho Větvičku máme. Jinak bychom jen na politiky a politiku prudili, a ani by nás netrklo, že je to vlastně legrace. Vivat Větvička, vivat jeho Lady Gaga Rin :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Začíná to být mononukleární. Přitom Rusko právě oznámilo, že rokem 2025 končí svojí participaci na Mezinárodní klingonské stanici na orbitu zeměšišky a v dalších letech se bude spoléhat jen vlastní síly, popřípadě na COOPeraci s Čínou.
  Rád bych si sednul na pivo s chlapy z Vrbětic. Pokecat o houbách, najmě hřibech. Ovšem jedlých, satana nebrat.
  Co ještě říci na vojenské téma v banánové republice? Možná by neškodilo prodávat khaki kvéry ve chrámech konzumu. PochoPITELNĚ s ropuchou na pyskách, abychom znesnadili ruským Asterixům a Obelixům naší totožnost, až upadneme omylem do našeho zajetí.
  Já osobně jsem byl velmi na i v ní. Domníval jsem se, že tajné služby jsou tajné a nikoli, že jde o vykřičený dům.
  Český bordel je proslulý. Na Smíchově byl dům, kde se dalo šukat zadarmo, ale pod podmínkou, že se to bude vysílat on line do celého světa. Kamarád v Emerice byl nadšený. Možná si tam při návštěvě i zašel, neptal jsem se nakonec.
  Ale co z toho luftuje, že?
  V Česku především to, že naší světové armády se nikdo na nic neptá a policie jakbysmet.
  Jakápak je nálada v našich bezpečnostních sborech? Že bychom se zeptali v Putimě? Nebo raději Putina? Možná, že to ví lépe než rudý komplic hamaforáž.

  OdpovědětVymazat
 7. "A komu zme tym prospěli? A co za to dostanem?"
  My asi nic nedostaneme, my to spolu vše zaplatíme. I politici, kteří to dali do pohybu, za to brzy zaplatí, protože to neprojde u značné části občanů Česka a možná to vstoupí do dějin podobně jako případ "Gliwice". Je to akce pod falešnou vlajkou.

  OdpovědětVymazat
 8. 17:44 Vyměň si gramodesku, nebo ti nezaplatí.

  OdpovědětVymazat
 9. Babiš prý políbil prsten v USA, ale ne, on přímo políbil ten hnědý tvor CIA, co smrdí, fuj Babiši, doufám, že už tu roušku do konce život nesundáš, to hnědé na rtu by tě mohlo prozradit.

  OdpovědětVymazat
 10. Podle Babiše to ted´tady bude fungovat tak, že vás zavolají k soud a řeknou vám, že důkazy proti vám, že zveřejnit nemohou a tak máte 5 let na tvrdo, ale že jste alespoň ušetřil za advokáta. Babiši, nechceš táhnout do země, ze které jsi přišel? Tady jaksi se pro ty tvé kejkle nenachází pochopení.

  OdpovědětVymazat
 11. 18:24 Na to si tu výhradně ty, máš na to tak říkajíc monopol. Blbec, který píše jenom proto, aby ho vzápětí smazali.

  OdpovědětVymazat
 12. Jaja.Toz z tajneho zdroja:Lotysi némajú cas,lebo musia spravit vlajky s hakenkrajcom,oslava Dne wermachtu se rychle blizi.Zdravi Bagoun,tiež v utajeni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:41
   Určitě lepší, než ruští darebáci s hvězdou a kosou.

   Vymazat
  2. Vsichni to uz poznali,ze jsi fašoun.Nemusis to stale sdelovat.Bagoun

   Vymazat
  3. 18,56
   F73 opět po lahvince vodky vypustila amisrajdu.-)

   Vymazat
 13. Asi ho platej. Ale vy trolla krmite. Proc?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:41 Aby se na ty svý prachy trochu nadřel.

   Vymazat
  2. 18:48
   Kostko, pokud pracuješ jak píšeš, tak já mít takového pracanta ve firmě, výkopu tě během pěti minut.

   Vymazat
  3. Aby se zadávil. Vlastní láskou k flUSA!

   Vymazat
  4. 19:07 Ty máš firmu leda na blbost, co bych tam hledal. Kouknu a vidím, idiot.

   Vymazat
 14. Unknown20. dubna 2021 18:24
  Je dobre, ze firma Pfizer opet navysila dodavky.
  Má to jen malou chybku. Nejedná se o skutečnou vakcínu. Důkazem je skutečnost, že očkovaní musí nadále používat respirátor a mohou následně po očkování onemocnět covidem.
  To by se u Sputniku mohlo stát jen ve zcela výjimečných případech. Je to přece klasická ověřená vakcína. Používá se a byla schválena v mnoha zemích světa. Nově bude používána i v Číně. Tam ji začnou v licenci vyrábět. Možná se odtud dostane i k nám. Výrobky z Číny u nás dostávají schválení od min. zdravotnictví ve zkráceném režimu.

  OdpovědětVymazat
 15. Tak vám SOUDRUZI vaše láska k Rusku je totàlně k ničemu.
  Rusko tímto u nás definitivně končí. Zkuste projevit náklonnost k KLDR tam budete mít jistotu.
  Tak jako hlupáci popírají covid, tak další hlupàci popírají ruský útok na náš stát.Vždy se najdou nějací zoufalci, kteří budou tvrdit,že je zem placatá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo trpí láskou k USA a někdo zase k jiné zemi. Hlupákem se může stát každý, když si neověří úmysly té které vlády ovládající příslušnou zemi. Pak jsou takoví jedinci, kteří si myslí, že velká země na východ od nás prý končí. Možná to v tuzemsku bude v nejbližší době platit. A možná po parlamentních volbách již ne. Však uvidíme. Pokud se místní vláda dostatečně znemožní, tak jí vystřídá někdo schopnější. Tak to může dopadnout. Samozřejmě za předpokladu, že se volby na podzim uskuteční.
   Co se týká zmiňovaného útoku, tak kde má Unknown20. dubna 2021 18:54 nějaké rozhodnutí soudu, že jeho tvrzení je právoplatně vymahatelné?

   Vymazat
  2. 18,54
   Kdybys mlčel,nebyl bys tady v roli ustavičného havlo3,14čuse!

   Vymazat
  3. Nýmande hovne 18:54, děláš ze sebe stále jen debila, bohužel tě můžeme jen litovat. Za svůj stav si můžeš jen ty. Neumíš používat mozek a to je pouze tvůj problém. Hňupem ses narodil a jako hňup i pojdeš.

   Vymazat
 16. Joo, Hamáček vykopl Pochvíčka a ten s pomocí BIS z něj udělal vagínu. A přibral i Babiše, proto že čapák jaksi nefunguje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď je jasné, proč L. Zaorálek nechtěl být ministrem zahraničí. On to věděl, co se chystá.

   Vymazat
  2. Znamyj, správný postřeh, Zaorálek má přesné informace z politického podsvětí, dalo by se říci "pražské kavárny", která je zásobována informacemi z nejlepší tajné služby na světě.

   Vymazat
 17. Pokud tady v příspěvcích sleduji kdo sem přispívá, tak stále stejní proruští blbečci. Samej debil, blbeček, debil, blbeček a nahoře píší dva debilové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na toto tvrzení platí taková dětská říkanka: Kdo to říká, ten to je, tomu se to šikuje!

   Vymazat
  2. 19:02 No, je třeba ti přiznat, že ty zůstáváš stále svůj, takovej neškodnej průsak kondomu, který se donosil kdoví kde. A už si sundej z hlavy ten toaleťák.

   Vymazat
  3. 19,02
   Dva s F73+A52 seš ty a ten volotrk z Reichenbergu:-D

   Vymazat
  4. Hovne, u tebe jasná diagnóza, zachráněný potrat.

   Vymazat
 18. Dnes v parlamentu exhiboval hlupàk Volný, čím více bude podobně blábolit,tím víc sebere hlasy SPD, jenom dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak může Volný sebrat hlasy SPD, když není jejím členem? To si žádá upřesnění, jnak to je pouze výkřik do tmy.

   Vymazat
  2. Nestihnul jsem přenos z parlamentu, jen bouřliváka Volného. Jsem zastánce roušek,ale mezi bojovnými politickými kapříky mi byl docela sympatický. Za rvačku dostal, asi od mravnostní komise, pokutu 90 000. Přiznám se, že ani nevím v jakém politickém dresu kope.

   Vymazat
  3. 19,12
   Místo ÍQ jen ÍÁ,to jediný teď má straně amiokupant!.-)))

   Vymazat
 19. ČR dle vyjádření Babiše odmítla dnes zveřejnit údaje o vyšetřování výbuchu ve Vrběticích. Současně se vyjádřil, že české ministerstvo financí připravuje žádost o odškodnění (patrně bude směřována na Rusko). To je zajímavá zpráva v kontextu s Čapím hnízdem. Ještě vláda nemá v ruce žádné rozhodnutí příslušného soudu o tom, že by viníkem bylo Rusko, ale již by chtěla, aby někdo jiný platil za chyby místní vlády ve fungování skladišť s municí, která pronajal soukromým firmám s nejasným cílem. Vždyť sklady ve Vrběticích nebyly vybaveny k delaboraci munice, která zde za tím účelem byla uložena.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud stát nezodpovědně nedbal o ostrahu skladů, kterou měl zajišťovat, tak je to především chyba ministra obrany.

   Vymazat
 20. Pre mňa už to bude na veky duo Bab a Ham. Pat a Mat sú oproti nim géniovia a ešte ku všetkému sympatickí.

  OdpovědětVymazat
 21. Pre mňa už to bude na veky duo Bab a Ham. Pat a Mat sú oproti nim géniovia a ešte ku všetkému sympatickí.

  OdpovědětVymazat
 22. Pre mňa už to bude na veky duo Bab a Ham. Pat a Mat sú oproti nim géniovia a ešte ku všetkému sympatickí.

  OdpovědětVymazat
 23. Kdo tyto procesy má čas průběžně sledovat a ještě si to vše dokonce pamatovat - takový člověk se tomu dění pouze usmívá. Vše je totiž jasné a průzračné, jak horská studánka. Nám pomůže už jen vzít do rukou vidle a vyřídit si to s politiky "ručně a stručně". Ta doba se blíží, bacha na to, soudruzi všech stran.

  OdpovědětVymazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 25. Chlapi, muničák ve Vrběticích je samozřejmě zpravodajská hra, bohužel ne naše.To ale bledne před průšvihem, který má USA v Bělorusku. Tam se již opravdu jedná a státní terorismus jako vyšitý.A obávám se, že to nezůstane bez odpovědi.

  OdpovědětVymazat
 26. Pat ani Mat jsou aspoň kladné postavy což se o těch politických komediantech nedá říc.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.