Reklama

úterý 6. dubna 2021

Co nenajdete v ČTK

Rado Miko
6. 4. 2021  Outsidermedia

Web Outsidermedia.cz upozorňuje na cenzus informací, který postihuje nejen český mainstream, ale i "veřejnoprávní média", ukradená občanské společnosti jejich zaměstnanci a Českou tiskovou kancelář (ČTK). Jde především o informace, které válečnou propagandu zemí NATO přistihují při manipulacích a lžích. Tentokrát se jedná o občanskou válku na východní Ukrajině, ve které se země NATO, včetně té naší, postavily na stranu ukrajinských genocidních nácků. Posuďte sami:

O


Ukrajinský dron svrhl granát na obec Aleksandrovské a zabil čtyřletého chlapce, kterého granát roztrhal v okamžiku, kdy vycházel z domu. OBSE na místo činu nedorazila.


Vyšetřovací výbor RF zahájil trestní řízení ve věci úmrtí dítěte ve vesnici Aleksandrovské podle §1, článku 356 trestního zákoníku Ruské federace. Jedná se o použití prostředků a metod zakázaných v ozbrojeném konfliktu mezinárodní smlouvou Ruské federace. Čtyřletý Vladik byl dnes pohřben na hřbitově Volyntsevskij v obci Jenakijevo. S dítětem se rozloučili téměř všichni obyvatelé vesnice.50 komentářů :

 1. Člověk nemusí být žádný velký analytik, aby mu bylo jasné, že USA udělají cokoli, aby vyvolaly válečný střet na východě Ukrajiny. Ve válce proti Rusku Ukrajina nemůže vyhrát, nemá naprosto žádnou šanci, ale síla amerického přesvědčování může být tak velká, že to Ukrajina spustí. Těžko říct, zdali si Ukrajinci uvědomují, jak moc je s nimi manipulováno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajinci si myslí své, jen neví, jak své cizozemce odstavit, když se do médií nedostanou, jako u nás! Nejen že neví ale řeší to po svém, úprkem z domovů, proto lze jen ocenit vzbouřence, bojující doma.

   Smazat
  2. Pokud se to opravdu stane tak USA bude bojovat do posledního banderovce a to bude s nácky konec.

   Smazat
  3. Re (12:16):
   Nechce se mi uvěřit, že by ukři nevěděli, jak.
   Prostě tamní bandero-nácky a US slouhy nevolit.
   A protože si je zvolili, jsou spoluviníky toho marasmu, ne obětmi.
   To, že jsou zdebilizováni jejich propagandou až tak, jak je i valná část voličů u nás, je sice pochopitelné, ale i tak neodpustitelné.
   ---
   I zdejší mainstreamová média již nějakou dobu masírují veřejnost, aby Babišovu hnutí ANO jak jen nasadila psí hlavu (jakkoliv v mnohém jim dávám za pravdu), a volby pak vyhrály partaje tzv. demobloku.
   Pokud se tak i stane, budeme i my zde lkát na téma, že nevíme, jak se jich zbavit? Vždyť je to tak snadné! Nevolit!! Ani do těch ulic chodit nemusíme ...

   Smazat
  4. Františku, že si neumíme poradit s naším mainstreamem je také naše chyba? Možná, tak co s tím? Nevolit? Koho? Jít do ulic? Kdo to zorganizuje? Poraďte.

   Smazat
  5. Re (14:53):
   Miroslave!, v našem postavení těžko radit! A také je to i zbytečné ...
   Ale každý z nás má své hodnotové preference a zájmy, a pokud si je dovede převést do osobní volební preference, volí podle toho. A ve velmi omezeném rozsahu ovlivňuje lidi kolem sebe (potomky), známé a lidi na sociál. sítích.
   Hybateli, kteří mohou dokázat to, oč nám jde, jsou polit. strany či polit. hnutí (popř. další společenské organizace, jako odbory, neziskovky aj.). Ti mají své programy, své metody i organiz. struktury, dělají své kampaně (vč. mediálních), mají své prostředky pro komunikaci s lidmi. Pokud jsou v parlamentu, mají co mluvit do přijímaných zákonů ...
   S mainstreamovými médii je to složitější, protože jejich představitelé se odpovídají jen Radě pro TvRV a obměna členů Rady je dlouhodobá. Ale i v tomto směru se snad odehrávají věci správným směrem, byť zatím bez znatelnější změny v obsahu a vyznívání jejich výstupů.
   Rychlé a jednoduché řešení asi není. Alespoň o něm nevím.

   Smazat
  6. No celkem my o tom vedet nemusime jsme pidizeme k nicemu snad jen ke keccani zde ale je dulezite aby to vedeli ti kterych se to tyka

   Smazat
 2. Jako vakát…

  Některé fotky se k nám nedostanou:
  To když dron vraždí chlapce na Donbasu.
  Některé zprávy odkládají stranou
  ti, kteří k válce velí toho času.

  V Oděse lidi spálili jak dříví.
  Buzina zabit byl jak Matteotti.
  Poslušný lokaj tvář ještě víc zkřiví,
  aby se leskly jeho černé boty.

  Vtlučou nám do hlav, když se venku smráká,
  co že to máme teď mít před očima.
  V kom vidět spásu – a v kom zabijáka
  a která ze vdov že se neobjímá.

  Bandera jistým jaksi nepřekáží:
  Fašismus jejich vizím odpovídá.
  Tisk se však tomu vyhne v reportáži:
  Jediná stížnost míří na Davida.

  Informovat nás chce se Ivanovi.
  Ihned se z jistých kruhů stížnost podá:
  Zločinec je to. Proč? Je zásadový,
  a nechce mlčet, když se valí voda.

  Některé fotky čtenář neobjeví:
  Mohl by ještě nad obětí plakat.
  Nejlepší čtenář ten je, jenž nic neví,
  úplně prázdný – jako každý vakát…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marku, skvělé a přitom strašné. Chystají konvenční i jadernou válku s Ruskem a "naši" politici to podporují. Nejen ti různí z Bruselké pětky, ale i socani a hnutí ANO.

   Smazat
  2. Světovláda USA jejich cíl pak by si už nemuseli hrát na „demokracii". S lidmi by zametli jejich fašistickými metodami.

   Smazat
  3. Myslím, že je čas se spojit v boji za mír, není již pozdě? Jako před oběma? Jsem realista, nehodlám šířit paniku.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Je to opravdu protektorat.I tehdy se našlo hodné kolaborantu.Bagoun

   Smazat
  6. Panu Dvořákovi není dovoleno odporovat. Napsal jsem 6. dubna 2021 13:56 toto a byl smazán. Dávám to znovu:
   "Václave Dvořáku 6. dubna 2021 12:22, no jistě, ANO především. Jestli ne i europoslankyně Konečná z KSČM. Takže to zachrání SPD. JiH"

   Smazat
  7. JiHu, vždyť vy píšete zmateně a napadáte. Proč?Jaký smysl má to vaše souvětí? Co "no jistě"? Proč tam mícháte bez logiky ANO a Konečnou?

   Upozornil jsem vás už jednou, že začínáte trolit. A vy v tom bezdůvodně pokračujete.

   Smazat
  8. Pane Václave Dvořáku 6. dubna 2021 20:35, vyjadřuji se tak, jak dovedu. Tentokrát v širším kontextu. O tom, že kritériem pro moderaci diskuze je srozumitelnost, nikde v „pravidlech“ pro diskuzi nic není. A jestli jsem Vám, jako moderátorovi, naznačil jistou jednostrannost, tak nejde o „napadání“, ale o korektní formou vyjádřenou kritiku. Trolením je co? Jiný názor než máte Vy? Patrné je jedno, roste tu vzájemná alergie. Proč, jako zainteresovaný, dost dobře posuzovat nemůžu. Mějte se. JiH

   Smazat
  9. JiHu, odbyl jste odpověď a nic nevysvětlil. Mám vás tedy zařadit mezi pomatence, kteří neumí vysvětlit, co chtěli sdělit, nebo vás mám zařadit do kategorie trolů, čili záměrných ničitelů diskuzí?

   Smazat
  10. Vážený pane Václave Dvořáku 6. dubna 2021 22:07, na přímou otázku, přímá odpověď. Zařazujte jak ráčíte. Bude to i Vaše charakteristika. V plné úctě, JiH
   PS dík za varování

   Smazat
  11. Takže, opět jste nic nevysvětlil.

   Smazat
  12. Pane Dvořáku 6. dubna 2021 23:00, nevidím co vysvětlovat. Nechci být nezdvořilý a dovolat se onoho "chytrému napověz ...". Námět mám za vyčerpaný. Dobrou noc přeji. JiH

   Smazat
  13. Aha. Takže se psalo, aby se psalo.

   Smazat
 3. USA jsou nejen ekonomicky ale i mentálně na úrovni těžce retardovaného a tomuto nezpochybnitelnému faktu odpovídá i jejich konání, sami sebe zahnali do kouta ze kterého se chtějí dostat na úkor celého světa. Je však s podivem, kolik fanatiků je tyto zrůdné činy schopno tolerovat či je dokonce podporovat včetně našich Fischerů, Štětináčů a pod.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak staci si vzpomenout na ukrajinsky nalet na luganske namesti. Na CT to odbyli tvrzenim, ze ukrajinska vlada utok poprela, ze prej si to povstalci udelali sami. OBSE na miste po par dnech potvrdilo zasah raketami vzduch zeme, ale to uz CT neuvedla. Proste jedni tvrdi A, druzi tvrdi B a smitec. Pravda nikoho nezajima, pokud se nehodi do kramu. Tu bandu hajzlu z kavek bych nahnal do kongresaku a celej den bych jim poustel videa natocena hned po utoku, na nichz urednice v letnich satech umiraji s roztrhanymi koncetinami v kaluzi krve. Ale co po nich chtit, oni nemaji ani soucit s rodinami zavrazdenych zamestnancu srbske televize...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajinci tehdy tvrdili, že to udělalo Rusko schválně, aby popudili obyvatelstvo proti vládě. Toho se chytly evropské deníky.

   Smazat
  2. No jo, kdo Lugansk zná, ví, že raketa přiletěla z divnýho směru. Ta zeď, u který to vybuchlo, je prakticky přesně natočená na východ. Kdyby raketa přilítla ze západu, spíš by sejmula Lenina v parku. Pochopitelně, že to mohla být i ukrajinská stíhačka, ale to by musela provést otočku prakticky nad Ruskem. Ten útok byl ojedinělý a nedával moc smysl. Ta úřednice byla jedna, tehdy toho byly plné ruské sociální sítě. Gruzínské příjmení, jestli se dobře pamatuju.

   Smazat
  3. Martine, opět jen papouškuješ banderovskou propagandu. To, že ukrajinští váleční zločinci téměř denně už několik let ostřelují území samozvaných republik nemůžeš popřít. Že nedodržují smlouvy, které sami podepsali pod dohledem svých patronů z Berlína a Paříže, to je také fakt. Z toho se nevylžeš. Tak to laskavě ani nezkoušej!

   Smazat
  4. Re (16:53):
   Kdesi k té hanebnosti, při níž zahynulo děcko, psali, že se jednalo o útok vedený z dronu.
   Ten ovšem může nad cílovou oblastí létat tak, jak je odněkud řízen. Třeba i dokola.
   Vyvozovat proto z úhlu (azimutu) dopadu té nálože cosi, neodpovídá realitě ...
   Je však krajně nepravděpodobné, že by si luhanští házeli ty "navštívenky" na své hlavy.

   Smazat
  5. Martine, co to proboha meles, s prominutim, za hovna. Jaka zed? Najdi si video, kratery pred budovou, na silnici, v parku. Dyt je to vsechno natoceny, i ty mrtve zeny muzes spocitat, kdyz si to pauznes, pokud mas na to zaludek. Ne jedna, ale vetsina obeti byly zeny. I na youtube to porad je - Roses have thorns part 11, nekdy od 36. minuty.

   Smazat
  6. Jako dokazete si predstavit, ze nad Prahou udela letadlo par otocek, pokropi raketama Vaclavak, kde zabije 8 lidi. Nahodni kolemjdouci a mestske kamery to natoci, prijede OBSE a rekne, ze kratery a fragmenty odpovidaji raketam vzduch zeme. Ale vsem to bude ukradene, jenom probehne medii, ze si neschopni cesi nejspis hrali s nejakou navadenou strelou, ktera skoncila v klimatizaci. Presne tohle se tam stalo. A je uplne fuk kolik svedku a zaznamu existuje. Zadna lez neni moc velka...

   Smazat
  7. Martine, nedělejte ze sebe nevědomého. Přesně tohle používali Němci po obou válkach a výsledkem je to, že vy jako Čech jste se už mnohokrát omluvil za útrapy Němcům a v dohledné době budete vracet území a platit reparace.

   To samé je Donbas. Kdyby byla pravda, že ten stát drží jen ruská soldateska, která každý deň střílí a bombarduje, už dávno by tam žádní Rusové nebyli. Sami lidé z Donbasu by jim střileli do zad a spojili se s vládou vlastní země proti vrahům a okupantům.

   Ani USA si nemůžou dovolit ten luxus a držet vojensky dobytá území. Vždy tam musela být dostatečná domácí síla, která to dělala za ně a většina obyvatel s nimi musela být konformní. Jinak se z toho stane Irák. Anebo to lze držet formou bojujících dvou stran jako v Lybii, ale ani tohle není stabilní. Donbas se dnes jeví jako normální stát. Zde už mnohokrát ukázaly volby a referenda, jak to je s míněním lidí na Donbase. Anebo snad vypadá jako Lybie?

   A jestli ukrajinská vláda je tak čistá a bojuje proti ruským okupantům, proč neustále odmítá komunikovat s představitely separátů? Proč neustále vyhlašují, že to jsou teroristé a s teroristy se nevyjednává, teroristé se zabíjejí. V tomto duchu chápu také zabíjení "pidvalovoj Rusni", než z nich vyrostou dospělí tetoristé.

   Ale jak jsem psal, právě proto byste se tomu neměl bránit a naopak to vítat jako vaši soukmenovci při oslavách svátku "moskaljaka na hiljaku". Za počet zabitých moskalů budete jednou dostávat medajle.

   Smazat
 5. Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země. Ernest Hemingway

  OdpovědětSmazat
 6. Manipulace s informacemi kdy napadení jsou označováni za útočníky je dnes běžná. Nepřítelem je Rusko a Ukrajinci,kterým Polofašistická vláda zrozená převratem - zakázala mluvit Rusky. Z nebezpečí spuštění války na východě se stává prvořadý problém. Nechápu jedovatá média
  která zřejmě počítají s tím,že lidé budou s útočnou válkou
  na hranicích RF - po jejich agitaci - souhlasit. Tak pitomá propaganda může chlístat jen od nevzdělanců jako např. od soudruch Padevět,který na Seznamu opět vytáhl Mašíny - je zabírán kamerami v klipu jako spasitel a tvrdí v podstatě ,že to pokladník Rošický co vezl výplyty do továrny cestou
  napadl s pistolí v ruce chudáky Mašíny převlečené za milicionáře. Padevět není ani historik ani spisovatel je to jen trouba který se rád ukazuje v médiích, ale jde o trubce,tak si vybírá zase ty Mašíny. Chce tím upozornit lidi,že vraždit podřezáním svázaného poldu - je možné.

  OdpovědětSmazat
 7. Americké NATO chce s Ruskem bojovat do posledního Ukrajince. A pokud by to nestačilo, jsou připravení bojovat s Ruskem do posledního Evropana. A proč? Jednak zámořskému kaganátu už dávno došly zdroje na roli světového hegemona, před dvěma týdny ho Čína vyfakovala v Anchorage, teď Čína podepsala smlouvu s Íránem, nedávno s Ruskem, a tak jediné co může kaganát zachránit je válka. Velké riziko pro současný svět jsou kognitivní schopnosti tzv. vládce Bílého domu, který i přes zjevné příznaky Alzheimerovy choroby má stále ještě přístup k jaderným kódům a je nejvyšším velitelem americké armády. V souvislosti s nekonečnými a nyní již stupňujícími se otevřenými provokacemi agresivního paktu NATO vůči Rusku na Ukrajině hrozí, že Putinovi dojde trpělivost a kromě protestních nót začne lítat i něco jiného. Pak se budoucnost civilizovaného světa bude počítat na desítky minut. Nevěřím, že četné tajné služby toto reálné nebezpečí svým páníčkům a chlebodárcům ještě neřekly zcela na rovinu.

  OdpovědětSmazat
 8. Naše armáda -- to je opravdu síla .....
  Doufám jen, že jsou všichni ochotni položit své životy za vlast ☹To by člověka nenapadlo, že tohle národ financuje... Výzbroj je u nás asi ten nejmenší problém, stačí se podívat na strukturu naší armády. Máme 20.864 vojáků (mužů a žen) z toho je 21 generálů, 1.942 vyšších důstojníků (plukovníci a majoři), 3.377 nižších důstojníků, ti velí 5.944 praporčíkům, 6.963 poddůstojníků a 709 členů mužstva (zbytek vojáků tedy cca 1.908 vojáků je ve školách). Tedy na jednoho důstojníka (bez ohledu na to zda jde o vyššího či nižšího) připadá cca 2,5 vojáka (poddůstojníků, praporčíků a členů mužstva).
  Když to převedeme do praxe tak v jednom Pandurovi by mělo jet cca 14 vojáků (posádka a výsadek) tedy při poměrech v naší armádě jeden plukovník, jeden major, dva kapitáni a čtyři praporčíci, pět poddůstojníků a jeden vojín...
  Skutečně úžasné složení armády
  S pozdravem, Milan Šíma mailto:sima.milan@post.cz
  Proč prosazuje 75% poslanců naší slavné PS vrácení 10 miliard armádě, koho do těch "nových" strojů a vrtulníků posadí??? Asi je to tím, že chyběli v matematice při vyučování. A proto také máme v naší armádě tolik generálů. Jeden z nich by chtěl být i našim prezidentem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...
   My máme ocelový ptáky,
   ptáky z ocele.
   Vítáme s nima nad oblaky,
   hrdě a vesele.
   ...
   platí i naším Gripenům chránícím Pobaltí

   Smazat
  2. Tohle by nevadilo, kdyby se jednalo o jádro velitelů armády po mobilizaci.. Před Listopadem zástupce velitele pluku věděl, že při mobilizaci převezme velení (nového) pluku. Ale u nás to dotáhli vládci po třiceti letech do stavu, že není koho mobilizovat. To snad nemůže být z pouhé blbosti.

   Smazat
  3. ... lítáme s nimi nad oblaky ...

   kam ani tank nedojede, doletí náš ocelový pták...

   Smazat
 9. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ze jsou Amici predluzeni, vubec nevadi, problelm s tim bude mit jen FED, ktery bude muset koupit par novych tiskaren

   Smazat
 10. Myslím, že to spěje k ráznému konci. Ruská armáda už na Donbase je. jen má formu "opolčenců" (domobrany). Ale to už dávno nejsou amatéři bojující zbraněmi, které si posháněli kde se dalo (i odkoupili od ukrajinských vojáků nebo vyměnili za boty a jídlo). Důstojníci jsou vyškoleni v ruských vojenských školách a mužstvo vycvičeno instruktory s bojovými zkušenostmi. Mají nejmodernější techniku a zajištěnou logistiku. Rusko jim zajišťuje týl a informace. Ruské kanóny dostřelí do ukrajinských zákopů. Donbasani budou bojovat jako lvi, protože vědí, že jim jde o všechno, i o holé životy. Porošenko ví, že se na armádu spolehnout nemůže a tak verbuje soukromou armádu hrdlořezů. V případě útoku bude s Ukrajinou konec. Lavrov to řekl na plná ústa - zvykněte si na mapu bez Ukrajiny. O tom asi byla i řeč mezi Putinem, Macronem a Merkelovou. Proto taktovku převzal senilní a už značně dementní Biden. Američani se nezúčastní. To potvrdili i ukrajinští generálové. Ostatně 98% nemá o existenci této země potuchy.

  OdpovědětSmazat
 11. Vite co, Ukrajina to prosere pokud neco zacne, a nikdo, NIKDO ji vojensky nepomuze, no snad jen tech 12 000 ceskych generalu a lampasaku, a ty Gripeny poleti zpatky do Cech mame je totiz v najmu a nic se jim nesmi stat. ale uz jsem zde nekolikrat psal, ze se tu nejak rozmnozuji barevni, a na to nikdo nic

  OdpovědětSmazat
 12. Slabsi zem otocit na silnejsi.
  Chorvatsko vs Srbsko
  Ukrajina vs Rusko
  Irak vs Kuvajt

  Taktika Řima stara 2000 let, kterou vyuzivaly na jejich verzi humanitarniho bombardovani. Genocidu 4 milionu Galu, Juliusem Cezarem, dnes preuentuji jako civilizačni pokrok na ktery musime bejt hrdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co takle Licitovanej Marias, nebo Pauzirovanej

   Smazat
 13. Biden zjevně už mentálně není schopen domýšlet důsledky svého jednání. Z toho vyplývá, že už nevládne zvolený, ale někdo jiný a to je to strašné nebezpečí pro současný svět. Proto jedinou možnou cestou k trvalému míru je svolat jednání OSN a prosadit či přinutit USA k respektování Charty OSN. Prvním krokem musí být výzva a příp. přinucení USA k odzbrojení a vyloučení atomových zbraní z vojenského arsenálu všech států, poté zlikvidovat Bilderbergy a následně nastolit mírové rozhovory všech zemí k zajištění bezpečnosti ve světě. Závody ve zbrojení důrazně vyloučit z života planety.!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dost naivní představa, promiňte. Kdyby Rusko nemělo jaderné zbraně, už by dávno neexistovalo. A to ani na maličkém území, protože je požadavek zlikvidovat tento stát úplně a to nemůžete udělat tak, že zůstane nějaké území s tímto názvem. Jadernými zbraněmi se už vyhrožovalo. V 90.letech a bylo to Rusko, a to ještě za Jelcina v době kdy bylo fakticky poraženo, po prvním bankrotu v totálním rozvratu, kdy z něho odpadávali státy i s územím jako maso z malomocného. Tehdy se posměšně psalo, že Rusko je tzv. demokratické a totálně v prdeli. Proč se vyhrožovalo jadernými bombami? Jednoduše proto, že USA se domnívali, že akorát nazrál čas jít chránit ubohé menšiny. Tehdy se Jelcin probral z kocoviny a zahřměl, že ještě stále nejsou na lopatkách, aby na to svět nezapomínal.

   Smazat
 14. Tatrane, velmi naivní představa. Imperiální velmoc musíte d o n u t i t a to především tím, že v případě její agrese zaručíte úplné vyhlazení útočníka. A to dnes dokáže stále jen Ruská federace.

  OdpovědětSmazat
 15. „Ukrajina si bude myslet, že bojuje proti Rusku za svoji nezávislost. bude si myslet že má konečně svobodu, zatím co se dostává do plné závislosti na nás.To samé si budou myslet i Rusové, že brání své národní zájmy, vracejí zpět svoje teritoria atd. Záminkou z naší strany bude hájení suverenity a boj za své národní ideály. Přitom nedáme ani jedné ze stran možnost k sebeurčení na základě národních hodnot a tradic. V této válce bláznů slovanský dobytek bude ztrácet své síly a posilovat naše pozice. Hlavní dirigent potichu, ze strany bude sledovat krvavé události.“ Ale to není ještě všechno. Čteme dál. Cituji: „Slované, mezi nimi Rusové, Bělorusové, Ukrajinci jsou nejvíce neovladatelné národy na světě. Vzpurné díky svým přirozeným fyzickým a intelektuálním schopnostem které geneticky zdědili po svých předcích a které není možné změnit. Slovana, Rusa, Ukrajince, Bělorusa je možné jen zničit, ale ne podmanit. To je důvod proč všichni podléhají likvidaci a zpočátku výraznému snížení jejich populace. Na celé planetě dochází k výrazným klimatickým změnám. Poušť směřuje směrem na sever rychlostí 10 kilometrů za rok. Dehydratace zemí – 25 metrů za rok. To je za 20 – 30 let problém přesídlení obrovské masy civilizovaných národů severněji od jejich současných míst. Do té doby na Kubani, v Rostově na Ukrajině bude ideální subtropické podnebí a na místě úrodných oblastí na severní Ukrajině bude klima dnešního Kavkazu. Slované bude jsou dočasnými hosty a podléhají přesídlení. Poženeme je dál na sever mimo Moskvu kde bude malé severní území, rezervace, hustě obydlená obyvateli podobné indiánům v Americe
  https://news.e-republika.cz/article4405-Zapad-zni%C4%8Dil-Ukrajinu-a-%C5%BEene-ji-do-valky-s-Ruskem

  OdpovědětSmazat
 16. To je divné, že Indický běžec mlčí a nekomentuje. Asi píšou s Petříčkem kondolenční dopis.

  OdpovědětSmazat
 17. Je podivuhodné,že v době největších vojenských cvičení NATO a Ruska kolem Ukrajiny - Benderovci žádají veřejně a opakovaně o přijetí do NATO, aby mohli spustit válku proti
  Rusku. Nechce se mi věřit,že NATO vedou tací pytlíci, aby ty násilnické fašouny do svých řad přijalo. Takové přijetí ovšem vyžaduje splnit některé podmínky. Ty polofašistická Ukrajina nesplňuje. Doufám,že to ví i petříček a nebude přijetí Hitlerovců/Benderovců do NATO doporučovat. Zatím drží klapačku - ale kdoví co nám za zády vyvádí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.