Reklama

neděle 18. dubna 2021

Cui bono: Proboha, proč by to Rusové dělali?

Lubomír Man

18. 4. 2021
Stane-li se kriminální čin, pokládají si kriminalisté i lidé všeobecně jako první otázku Cui bono, čili komu to prospívá. To platilo od okamžiku vzniku lidského druhu na planetě, platilo to staletí i tisíciletí – až jsme dospěli do doby přítomné, kdy Cui bono už náhle a ze zdánlivě nevysvětlitelných příčin a důvodů platit přestalo. Stane se kriminální čin, jako otrava Skripalových v britském Salisbury, vybuchne munice ve Vrběticích, kdosi se ze zločinu obviní, vlastně obviní se z něj celá jedna velmoc, ale stane se zázrak. Otázku Cui bono už nikdo a nikomu nepoloží.

Nepoloží ji nikdo z bezpečnostních služeb, odkud ta obvinění vzešla, nepoloží ji nikdo z politiků, kteří ji Britům i Čechům oznámili, a nepoloží ji ani novináři našich i západních médií, kteří vás zahltí podrobnostmi o tom, jak ke zločinu došlo, kde se udál, jak byl proveden – ale PROČ byl proveden, jaké motivy mohly obviněnou mocnost k nařízení svým službám zločin spáchat vést - a tedy co dobrého či prospěšného mohly tyto útoky oné mocnosti přinést, vám neřeknou ani kdybyste je zabili. 

 A neřeknou vám ji z jednoduchého důvodu. Protože v okamžiku, kdy by ji položili, či kdyby se jí třeba i jen z daleka dotkli, vyjevila by se absurdita toho obvinění v celé své nahotě i hrůznosti. Proto i dál očekávejme hrození pěstmi západního světa směrem k Rusku, vyhošťování jeho diplomatů a obchodníků, sankce, vystupňování bojů na Donbase a možná i válku, ale starověkou moudrost, vyjádřenou oním CUI BONO už nečekejme. Ta už se nevrátí, protože ve světě, který nám Západ připravuje, se pro moudrost už místo nenašlo...

70 komentářů :

 1. Cui Bono, no bylo by to zajimave zjistit skutecne komu.....je mozne, ze Bidet ale proBoha proc, ma doma prusery s imigranty, dokonce obnovuje Trumpova narizeni ohledne uprchliku, ale s tou jehou protimluvou je to zajimave, zda se mi ze u demokratu jsou dve kridla... dale u nas, sice jsme skutecne takove male hovinko v Evrope a to jak hospodarske, a tak i politicke, protoze Andrejko narazil na tvrdou realitu Agrofert GMBH, ale tak nejak mi do toho nezapada Hamza.... muj dojem je ze za tim stoji zase Babis, nekdo mu z EU slap na kuri oko tedy zase Agrofert.

  k vuli nacasovani celeho pripadu, se mi zda, .. ale nic, uvidime, rekl slepej, a stejnej nazor ma i Zeman, takze opravdu bude moudre pockat tak tyden a pak UVIDIME

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komu to prospiva je jasne.za kazdou cenu porucit nami zvolenym

   tzv "zastupcum",zablokovat pomoci tajnych sluzeb a dalsich cirkusovych kousku koupit SPUTNIK "V"a zabit co nejvice volicu politickych subjektu,ktere sedi v parlamentu a to malo znamou taktikou CHUCPE udelat z nich diversanty a zle obcany,kteri budou nadale likvidovat uz tak zpraskanou OS tj obcanskou spolecnost prolezlou ohlupovadly a prizivniky z neziskovek

   Svoboda a prima demokracie musi totiz byt zlikvidovana a jeji nositele pry pomrou za kazdou cenu!

   To je to poselstvi GR TV,ktery za to krade pry pul milionu mesicne z nasich TV poplatku v naprosto "ZASLOUZENEM"platu hlavniho ohlupovatele nebohe OS!

   Vymazat
  2. Organizace a lide CR by se meli omluvit ruske ambasade za vyskyt velmi ponizujicich skutku, za ktere nejsou ,ani nemohou byt zodpovedni.
   Jednotlivcu i vlady.
   To rika normalni lidska slusnost.
   Uvidi se jestli jeste existuje.
   Sebeponizeni ubohych pachatelu prinasi nejen prekvapeni ,ale take soucit i kdyz bez vysvetleni,jak nekdo muze tak hluboko klesnout..

   Vymazat
  3. Uz sem byl nervozni,ze se klise cui bono nejak cas nezjevilo. Nejsou lidi,tak cui bonisti a tak se nebude cui bonovat v boji za cui bono..
   Ani se nebude na cui bono nikdo jinej ptat, nebo se nebude na cui bono hrat..Kdyz na to nejsou cui bony.

   Vymazat
  4. Udalosti jdou jedna pres druhou.Rusove vypvedeli hned pry 20 ceskych diplomatu

   a dali jim 24 hodin.Zustane tam pry jen 5.
   KSCM se v "polosjezdu" minuly tyden nerozhodla k nicemu a dalsi katastrofy ji pry cekaji.
   OS je mohutne "mucena" ze vsech stran hlavne od komunisticke a prisadil si i ANO,BUDE LIP!

   Vymazat
  5. S panem Manem, oba by jsme si měli jít odpočinout do důchodu. Proboha jaké Cui bono ? V dnešní době ? Prostě nám musí stačit, že pachatele Koudelka poznal podle fotek. Vedle v kanceláři sedí sekretářka, kterou Koudelka také v životě neviděl, ale určitě by jí podle fotek poznal. Až takovou máme skvělou rozvědku. Neuvěřitelné ! Rozpustit, neplatit, vymést ten chlív. Posadit tam Schneidera a začít od nuly. Koudelku povýšit na vachmajstra, přesídlit mu služebnu do Putimi, kde za mírný poplatek turistům ukazovat jak vypadá nefalšovanej imbecil v americkém žoldu.

   Vymazat
  6. S panem Manem, oba by jsme si měli jít odpočinout do důchodu. Proboha jaké Cui bono ? V dnešní době ? Prostě nám musí stačit, že pachatele Koudelka poznal podle fotek. Vedle v kanceláři sedí sekretářka, kterou Koudelka také v životě neviděl, ale určitě by jí podle fotek poznal. Až takovou máme skvělou rozvědku. Neuvěřitelné ! Rozpustit, neplatit, vymést ten chlív. Posadit tam Schneidera a začít od nuly. Koudelku povýšit na vachmajstra, přesídlit mu služebnu do Putimi, kde za mírný poplatek turistům ukazovat jak vypadá nefalšovanej imbecil v americkém žoldu.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Včera jsem někde reagoval na vypovězení našich 18, že asi dostaneme prémii v počtu ÷ 2 a nejvíce 48 hodin. Máme 20 a něco malé přes 24 hodin. To bude fofr... Chudáci členové rodin.

  OdpovědětVymazat
 4. Jedna se o akt statniho terorismu.
  A Milos Zeman dodava: S teroristy se nevyjednava.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terorizmus nedokázaný, jen "highly likely", jako ZHN v Iráku, napadení torpédoborce Medox v Tonkinském zálivu. Kdo chce válku, musí vyrobit Glivice. Zatím to americkým čučkařům a jejich českým loutkám moc nevychází.

   Vymazat
  2. Myslím, že tímto podivným případem právě Babiš a Hamáček přichází o další desetitisíce potenciálních voličů. Naši čučkaři se opravdu vyznamenali. Po 7 letech odhalili diverzanty. Blbé teda je, že Britové nenašli žádné jiné fotky než těch dvou neschopných kolegů čučkařů, co s nejsilnějším jedem světa nedokáží zlikvidovat bývalého agenta. Museli si ho pak Britové zlikvidovat sami. Jsem zvědav, kde se ještě všude tito neschopní agenti objeví. Na internetu jsem zahlédl zprávu, že byli spatřeni už v roce 1914 v Sarajevu. Tenkrát měli odstranit nějakého Gavrilo Principa. A taky to zvrtali...

   Vymazat
  3. Několik tisíc lidí zbytečně zemře. Co si pomyslí pozůstalí? Koho bude trápit svědomí?

   Vymazat
  4. To bude ono! Cestovatelé v čase :-) Jinak bych se ale pod článek pana Lubomíra Mana podepsal! Největší nepřítel těchhle 'pablbů' je...logické myšlení.

   Vymazat
  5. Moshe vi on moudre napovi zamumla a poradi
   "Skoda ze jsem toho malovani musel nechat "

   Vymazat
  6. Vy srandujete, jenže ve Francii se rozebírají kamerové veřejně dostupné záběry kolo budovy té shořelé katedrály. Zatím jen amatérsky, ale uvidí se, jestli hlas lidu dolehne i na vyšší místa a začne to oficiálně. Možná se toho chytne i Bellingcat.

   Vymazat
 5. Tak to dopadá, když se neřeší lži delší dobu. Od 11.září, přes Afghánistán (světové centrum Al Káidy s ultramoderním bunkrem, který nikdy neexistoval, i když Rumsfeld ukazoval obrázky do médií), přes Irák (lhali a lhali), podivně laxní boj v Sýrii do r.2015, převrat na Ukrajině r.2014, Gruzie 8.8.2008, prostě zvyknuli si lhát a naše média opakují fráze o ochraně demokracie.

  Nikde v těch zemích pod US bombami se nemají lidé lépe, všude jen hůře. V arabských zemích nikde není demokracie, není jim totiž vlastní, nelze ji tam aplikovat. A to Rusko vadí Britům už od cara.

  OdpovědětVymazat
 6. Bezpečnostní složky mají PODEZŘENÍ, že do výbuchu muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku, ke kterému došlo v roce 2014, byli zapojeni příslušníci ruské tajné služby. A JE Z TOHO TUTOVKA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vysvetleni jednoduche. Zase chytrej dalsi titulek..
   Rusove to udelali a delaji vsechno to,jednoduse,
   PROTOZE JSOU RUSOVE.
   a postaci jen ukazat prstem,bez zbytecnych dukazu,nebo faktu..
   Na dukazy a fakta prinest je treba moc prace a schopnosti a nejsou lidi..

   Vymazat
 7. Ve své honbě za generálskou hvězdičkou si Koudelka šlápl na hrábě. A s ním celá banda debilbloku, protože je jejich chování histerické s cílem zalíbít se ovčanům.Čučkaři jen potvrzují svoje postavení čučkaře, protože je tady otázka co dělali celých sedm let od maléru ve Vrběticích, když nedokázali "někoho" chytit a mít špiona. Podobně to podělali kolem otrav s ricinem v jakémsi tajemném kufříčku. No prostě hnus, velebnosti. Na našem politickém hnojišti ještě bude hodně veselo, pupíkov se zesměšní v celém civilizovaném světě a pochybuji, že se rozumný zahraniční politik postaví za takové šašky.

  OdpovědětVymazat
 8. tak jsem k tomuto tématu pročítal diskuze na novinkách a idnes a nestačil jsem se divit, více jak 90% diskutujících tomu oficiálnímu tvrzení o dvou ruských agentech věří....Třicetileté vymývání mozků naší mládeže již přináší ovoce, tupě přebírají naservírované zprávy a ani je nenapadne přemýšlet, proč by Rusko likvidovalo dva bezvýznamné sklady vyřazené munice. Přitom se nabízí otázka černého obchodu s vojenským materiálem a zahlazení stop, což zní daleko věrohodněji, než že ruští agenti vyhodili sklady do povětří tak šikovně, že dopadly rovnou do skladišť teroristů v Sýrii...prostě to nevymyslíš, BIS by si měla vymýšlet lepší pohádky....No a s vakcínou Sputnik už to vláda už pohnojila úplně, ten už nám rusové neprodají, i kdybychom se plazili po kolenou. Vyhostit diplomaty a obvinit Rusko ze sabotáže, to už opravdu přehnali, a též už vyřešili kdo dostaví Jadernou elektrárnu. Je to vše padlé na hlavu ale našim politikům to projde, jako vždy, prostě s USA na věčné časy a už nikdy jinak, to nás tedy čekaj časy.....

  OdpovědětVymazat
 9. tak jsem k tomuto tématu pročítal diskuze na novinkách a idnes a nestačil jsem se divit, více jak 90% diskutujících tomu oficiálnímu tvrzení o dvou ruských agentech věří....Třicetileté vymývání mozků naší mládeže již přináší ovoce, tupě přebírají naservírované zprávy a ani je nenapadne přemýšlet, proč by Rusko likvidovalo dva bezvýznamné sklady vyřazené munice. Přitom se nabízí otázka černého obchodu s vojenským materiálem a zahlazení stop, což zní daleko věrohodněji, než že ruští agenti vyhodili sklady do povětří tak šikovně, že dopadly rovnou do skladišť teroristů v Sýrii...prostě to nevymyslíš, BIS by si měla vymýšlet lepší pohádky....No a s vakcínou Sputnik už to vláda už pohnojila úplně, ten už nám rusové neprodají, i kdybychom se plazili po kolenou. Vyhostit diplomaty a obvinit Rusko ze sabotáže, to už opravdu přehnali, a též už vyřešili kdo dostaví Jadernou elektrárnu. Je to vše padlé na hlavu ale našim politikům to projde, jako vždy, prostě s USA na věčné časy a už nikdy jinak, to nás tedy čekaj časy.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včera to bylo na iděsu tak 50/50

   Vymazat
  2. Já se včera díval na seznam a většina lidí nevěřila, že za tím může být Rusko. Asi tak 60:40

   Vymazat
  3. Po přečtení článku na Seznam.cz, Zpackana tiskovka, příběh se pořádně neprodal v zahraničí, kde kritizuje vládu experta na komunikaci a vedoucí katedry MK na FSV UK se 90% diskutujících z 866 vyslovilo znechuceně a se zděšení k obsahu článku. Věřím ve zdravý selský rozum, který zde převládá. :-). ZF

   Vymazat
 10. Neco tak trapneho muze vymyslet jen naprosty debil .A hovada sedi kam se jen podivas Skoda slov pro nadavani kolaborantum a dobytkum co slouzi do roztrhani tela okupantum.
  Jinak casto se mi stane ze po odeslani kommentare to zmizi v nenavratnu a nefunguje ani ono doporucene refresh

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To delaji vnitraci z policejniho statu a jejich podpindostnici

   a mazači pirati.Mejte trpelivost a opakujte klidne napsane znovu,mi se to stava casto ostrejsi klidove komenty je rozzuri do bela,toto je prace i pani doury,kterou jsme zvolili pres ANO a ted se k ni pry šef nehlasi, protoze je to bourac demokracie,ktery se da provokativne fotit s panen Sracem a ne ze ne,ANO!

   Vymazat
  2. 0/58
   To mě taky. Se to stávalo. Tak si teď píšu obsažnější koment, u kterého by mi bylo líto kdyby zmizel, na stránku kterou jsem si za tím účelem vytvořil - říkám jí prázdnolist - a pak to přenesu do diskuze. Když to zmizí, nic se neděje. Hodím to tam později a svůj čas jsem nezmařil.

   Vymazat
  3. 1/02
   Pane Dvořáku
   dlužíte mi odpověď na dotaz, co to znamená, když mi web NR odmítne publikovat koment s tím, že komentovat mohou pouze členové týmu.
   Jakého týmu?

   Vymazat
  4. Tým je redakce. Šlo o nedorozumění, kdy byl na několik hodin přepnut systém diskuze z veřejného na vnitroredakční. Omlouváme se za ten krátký výpadek. už je to dávno, že?!

   Vymazat
 11. USA a Pentagon maji omluvu.Jsou v soku stale z toho, ze rusove jsou v Syrii..A nejdou pryc.
  Diky lautr,laureatovi Obamovi.
  Kdyz si mysleli,ze pres Irak ovladli celou tamni oblast..
  EU vlada a dalsi jsou velkou nadeji pro US vladu, ale hlavne vladnouci korporace, ktere se tesi na giganticke zisky,kdyz hodlaji kupovat zakazanou pro EU ruskou energii a obratem vsechnu energii prodavat do EU.
  Rovnou potrubim z Ruska.
  Aniz by hnuli prstem .

  OdpovědětVymazat
 12. Mirka Němcová podezřívá za Vrbětice Zemana. Za večerního šera
  tam pokládal časovanou nálož v plechovce hrachu v přestrojení
  za popeláře.. Soudružka se rovněž děsí faktu,že v Moskvě jsou Rusové a nechtějí odejít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měli jsme sousedku, která se děsila toho, že Němci jsou v Berlíně. Bylo to za totality, kdy politickou kariéru dělat nemohla. Po převratu máme svobodu a všechno je možné. Sláva!!!

   Vymazat
 13. Cui bono ? Ještě se nepodařilo přinutit Německo k odstoupení od Nord Stream II a u nás se do té doby nepodařilo zamítnout ruskou vakcínu Sputnik a odstavit Rosatom z tendru na dostavbu Dukovan. Ty dvě poslední věci se po této akci CIA podařily a jsem přesvědčen, že Nord Stream taky padne.

  OdpovědětVymazat
 14. Spíš jde o ten pokus o atentát v Bělorusku, co se nepovedl, a tak Česká vláda zahltí infocentra touhle konstrukční kauzou. No aspoň víme že atomové elektrárny nebudou stavět rusaci a na sputniku taky se už čekat nemusí.

  OdpovědětVymazat
 15. V hybridní politice potažmo válce jsou otázky typu Cui bono? a otázky obecně nežádoucí. Zajímavé je sledovat to masové odkopávání

  OdpovědětVymazat
 16. Kdyby neudělali tohle, tak by museli udělat něco jiného. To se v téhle zemi pomalu, ale jistě, stává tradicí. Dva agenti, jejichž obličeje zná léta celá zeměkoule, jednotka zabijáků v personální nouzi, otravují, ale neotráví, vyhazují do luftu, ale předčasně. Opravdu elita,kdo by je zaměstnával? Pan Bean, alias John English. Jinak Petr Pavel mobilizuje, takže zájemci nástup do marškumpačky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejich fotografie v jejich pasech Moldavie a Tadzikistanu se dost lisi od tech, ktere pouzili na cestu do Salisbury. Navic je tam i casovy rozdil - Vrbetice 2014, Salisbury 2018. Pasy pouzite na cestu na Moravu samozrejme mohou mit o dost mladsi fotky, protoze se pasy nemeni kazdy rok.

   Vymazat
  2. Národ se na úkor dvou ruských packlalů na internetu baví, kteří nedokázali pořádně otrávit ani svého bývalého kolegu Skřípala. Vtipy na internetu na ně a naše politiky jen letí. Ruští PAT a MAT atd. atd. Snad je to na jednu stranu dobře, co jiného si dělat z této ubohé a hloupé taškařice, která má za úkol úplně jiný cíl, než jak to vypadá. Člověk se jen uklidňuje tím, že to všechno snad(!) není z naší hlavy a CIA už stárne a lidi ji už trapné aféry nežerou. No bůhví co se z toho pro nás ještě vyvrbí. Alespoň, že máme do budoucna zálohovaný ,,německý" plyn, kdyby náhodou z jakých koliv důvodů ten ruský došel...

   Vymazat
  3. kutnohorský, pat a mat jsou opravdu populární. Kolega má dceru v Paříži a dnes mi říkal, že Francouzi skutečně vážně rozebírají, jestli ti dva nepodpálili Notre Damme. Takže tady se to bere jako vtip, ale tam moc ne. Protože pachatel je stále neznámý.

   Vymazat
 17. 07:07 Vy na vnitru nevíte, že v Rusku je kapitalismus?, který vám ovšem z nějakého důvodu nevyhovuje. Tak dlouho jste trávili Fidela, až vám sešel věkem. Krym taky nevyšel, tohle dopadne kdoví jak. Ovšem srandy, té je s vámi kopec. StB bez tebe, stačilo přejmenovat firmu. Hip hip Arizona, hip hip Arizona

  OdpovědětVymazat
 18. 07:21 Popros soudruha náčelníka, ať tě naučí diakritiku. Prostě podrž na písmenku prst a objeví se ti nabídka. Nechápu jak s tím může mít zaměstnanec vnitra problém. V makovici produktovody, ale zmáknout háček, problém

  OdpovědětVymazat
 19. ČT a naše média, mají téměř druhé vánoce a sází na citát „Stokrát opakovaná lež se stává pravdou."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když si to pouštím na netu znovu, je to drama jako prase.
   Babiš se zajíká a málem pláče a Al hamajda je statečnější.

   Vymazat
 20. 8,09
  Czendes Kutyakaki,czendes!

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 23. No a je to! Cíl splněn! Rozatom vyřazen z tendru na dostavbu Dukovan. A teď raději rychle na Vrbětice zapomenout aby jsme se náhodou nedozvěděli, komu ty zbraně byli vlastně určeny...! Westynghouse vítej!

  OdpovědětVymazat
 24. Dukovany budou bez Rosatomu uvedli Hamacek s Havlickem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (8:39):
   .. a cíl té zpravodajské provokace, v níž Babišova vláda hraje roli užitečného idiota, je splněn.

   Vymazat
  2. 9/03
   i s vedlejším (?) efektem upozadění covidproblému...

   Vymazat
  3. 9,03
   Máte tam chybu...hraje pouze NEužitečného idiota....

   Vymazat
  4. Cíle bylo dosaženo a když se něco stane tak následky budou odklízet havloidi.

   Vymazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 26. U politické kreatury Babiše se opět ověřuje slovo klasika:"Nevěřte bohatým lidem!"

  OdpovědětVymazat
 27. CIA udělala zásadní chybu, zapomněla, že Češi nejsou blbci jako Američani a že kauza vymyšlená žákem 5.B u nás nefunguje!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 90% Američanů mimo hlavní města vychází ze škol jako analfabeti. Čím černější tím jsou na tom hůře...VIP 🥴

   Vymazat
  2. VIP, jako vždy přehnané.

   Vymazat
  3. Taky si dovedeme vybrat. Třeba dnes na "naší veřejnoprávní", jsme se dozvěděli, že ostraha muničáku byla pro legraci. Protože občané Vrbětic (ještě před explozí) tam chodili na houby.

   Vymazat
  4. adonis, ono to je zřejmě jedno, protože jak jsem pochopil, ti dva to nainstalovali během "inspekce". Moc tomu nerozumím. Uměli tak dobře česky anebo nikoho nezajímalo, že se tam pohybují dva Rusové? V době, kdy byly na ně uvaleny sankce jako na agresorský stát a Ukrajinou označováni za teroristický stát... Původně jsem si myslel, že se tam vloupali a teď tohle. Jak do toho zapadá ten druhý sklad, tam byli také? Jak do toho zapadá vražda, proč to udělali? Anebo to vražda nebyla?

   Vymazat
  5. Taky je zajímavé, že se nechali sejmout kamerou a v Salisbury a Lindýně taky. První, co bych ověřil, je kamerový systém. Ale je ten, kdo jde vraždit, ale někdo jiný. Oba jdou navíc výrazné typy, lehce zapamatovatelní. Nevypli si ani trasování...

   Vymazat
 28. Kdyby tu Rusové vyhodili do luftu muničák, tak bychom to mohli pokládat za poctu, protože by to znamenalo, že jsme pro ně důstojným soupeřem. To by to ovšem musel být jediný muničák na světě a to nebyl. Takže se obávám, že jsme se pasovali do role něčeho, co nejsme, aspoň ruskou optikou.

  OdpovědětVymazat
 29. Musíme si konečně zvolit slušné a důvěryhodné politiky. Jinak nás nějaký debil zatáhne do války jen tak z nudy. 99% lidí na světě jsou normální a nepřejí si útočné války. Ovšem na jejich vyprovokování stačí hrstka deviantů. To mějme na paměti.Vztahuje se to na všechny devianty na západě,východě i jihu. Ti všehoschopní jsou zastoupeni ve všech státech na zeměkouli a mají stejnou motivaci.
  Vzpomeňme na pohádku "Šíleně smutná princezna". Tam byli
  váleční štváči dobře ztvárněni. Kolem nás to ale pohádka není. Svinstva se chytají všichni co už políbili prsten
  a tak je nebezpečí konfliktu mezi lidmi jen tak z nudy
  stále silnější. Ten dojem vyvolává i zavšivená ČT a politici co si tam zve co jen opakují furt to samé - předepsané ďáblem z pekla.

  OdpovědětVymazat
 30. Jen tak mimichodem, napsal jsem příspěvek, ve kterém jsem se vyjádřil o tom, co si myslím o prohlášení našich vedoucích představitelů - bylo mi obratem sděleno, že příspěvek byl smazán.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.