Reklama

pátek 23. dubna 2021

David x Gregorová v ČRoPlus o diplomacii ultimát a slepé víře v pravdivost zpravodajských fabulací

23. 4. 2021   záznam: https://youtu.be/jqteemDGbgg
S europoslankyní Gregorovou jsem vedl spor o význam diplomatických konfliktů s Ruskem, které budou mít mnohem horší důsledky pro ČR než RF, a to nejen v hospodářské oblasti. Europoslankyně jako absolventka bakalářského programu "mezinárodní vztahy" v Brně kritizovala Německo a Nord Stream hodnotila jako zdvižený prostředníček proti Ukrajině.
44 komentářů :

 1. Na bývalého prezidenta Václava Klause verze údajných útoků ve Vrběticích, prezentovaná premiérem a médii, nepůsobí věrohodně. „Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti,“ říká. A jmenuje, kdo z vyvolávání nenávisti vůči Rusku těží. Projevuje se prý to, že Donald Trump prohrál americké volby. Česká republika dle Klause nesmí být vazalem, a to ani svých spojenců. Tento týden šířená verze o teroristickém útoku cizího státu na našem území nepůsobí věrohodně. Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti. Tuto víru já nemám. Všichni víme, kolikrát se nás snažili naši politici v poslední době oklamávat a manipulovat.

  Celá vrbětická kauza je především obřím selháním našich bezpečnostních složek, které, místo aby nesly odpovědnost za to, že údajnému útoku nezabránily a že během sedmi let nic nevyšetřily, vyvolají mezinárodní skandál a v něm se snaží vystupovat jako hrdinové. A někteří lidé jsou schopni jim na to skočit.

  V české politice nevidím vůči Rusku žádnou rozumnou strategii, pouze dětinskou nezodpovědnou nenávist. A to je trapné a nedospělé. Rusko nezmizí, bude v Evropě a ve světě dále existovat jako významná síla a my s ním nějaké vztahy mít musíme. Strategii však nemáme, neboť jsme se zahraniční politikou už dávno přestali vážně zabývat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neposlouchal jsem to, ta zencka je mi odporna se na ni jen divat.... ale Klaus by mel mlcet, on a Venca Havlu byli autori Vrbetic, vic nic......

   Vymazat
  2. A jak může zrovna Klaus za průser ve vrběticích?.
   Ne že bych toho šmejda měl v lásce, nakonec jeho "neznám špinavé peníze" a "na pět minut zhasnem" hovoří za vše, ale tohle je průser tehdejší vlády s Vondrou na čele ministerstva obrany.

   Vymazat
  3. Piráti dokazují, že jsou TOP09 Update, svou duševní výbavou a omezeností připomínají zapálené svazáky z 50. let a tahle bakalářka Gregorová je némlich tak chytrá jako teta Langhsádlová. Média falšují průzkumy, aby lidem vsugerovala, že v podzimních volbách vyhraje tahle odredovaná parta námořních lupičů. Přitom z reakcí všech politiků tzv. "opozice" je vidět, že mají bobky z nárůstu preferencí SPD, mají strach ze závazného referenda.

   Vymazat
  4. Přesně tak co napsal pan Dvořák lžou jako když tiskne voliči ANO nikam nezmizí a pijáty volit nebudou.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. V.Klaus akorát znevěrohodňuje vlasteneckou scénu. Vlastenec nikdy nebyl, jen si chtěl zachovat svůj "píseček", na kterém si chtěl vládnout. Jemu a jeho způsobu rozprodeje můžeme poděkovat za naši současnou situaci, kdy jsme otroky ve vlastní zemi.

   Vymazat
  7. 22:23 Vaše vzdělání a životní postoje si strčte za klobouk. Strana bez programu co chce jen sloužit západním páníčkům.

   Vymazat
  8. Tak si vsicni zapamatujte tu nestvuru z hnizda piratu.

   Plati:pokud si chceme dobre vladnout musime se naucit dobre volit.

   to pisi obcane na internetu a je to strelba z pusky pravdy!

   Vymazat
  9. Nazdar Basos 23. dubna 2021 21:42, vidím to malinko jinak. Co exprezident Klaus říká a že to říká, je správné. Na tom jeho předchozí skutky nemění nic. A nakonec, co když tenkrát pochopil, že čs. národní majetek je tak jako tak k rozebrání a proto se pokusil otevřít cestu ke vzniku čs. národního kapitálu?. Ber kde ber, zprivatizuj, vypůjč si a nevracej za bankovního socialismu. No, těch schopných, kteří to, co zrekvírovali neprohospodařili, neproměnili v auta, milenky a další radovánky, nebo nevyvezli ven, aby si užili tam, byla menšina. Tak nám tu zbyl Babiš, Kellner (který možná uměl víc, než umět měl a už nežije), pár dalších, ale i Bakala. My křižujeme Babiše s Klausem a ten hlavní ničema a jeho posluhové jsou kdo a kde? To je ta otázka. Není on horší třeba ten Koudelka? Petříček, Kulhánek, Bartoš a Fiala ...? JiH

   Vymazat
  10. JiHu, máte pravdu, stát prohospodařila celá střední a vyšší třída, nejvíce ta ve státní správě! A je tam doposud!

   Vymazat
  11. JiH: To že všichni ti "pravičáci" tenkrát říkali, jak se těší na ty "naše" velkokapitalisty, ještě neznamená že to všichni mysleli vážně. Mimochodem protipólem V.Klause byl tehdy W.Komárek, který tlačil na to, aby byl napřed vytvořen právní rámec pro privatizaci a až pak se privatizovalo. Excellentní psychopat V.Klaus ale zfanatizoval stádo voličů ODS a ti mu k tomu dali mandát.

   Vymazat
  12. Juro, tady se musím V.Klause zastat. Ta myšlenka poměrně spravedlivě rozdat plošně státní majetek nebyla špatná. Jen provedení v následné etapě bylo fiasko. Většina lidí ráda měla vrabce v hrsti a toho využil zahraniční kapitál prostřednictvím domácích skupin. Tam mělo být moratorium, než vznikne ryze český kapitál i za pomoci státního zadlužení. Zde byla chyba i v předčasném vpuštění zahraničních bank. Každé krokové uvolnění trhu mělo být rozhodnutím vlády, nikoliv zhasnout!

   Vymazat
  13. Ani "vysokoškolské vzdělání" není patentem na rozum a záruka inteligence. Tvoji "Pirátští" soukmenovci však mimo jakoukoliv pochybnost zatím dávaji najevo, značný deficid "vyššího principu mravního".
   To je nepochybně i tvůj případ. Každé další vysvětlování je mimo tvou rozlišovací schopnost.

   Vymazat
  14. Juro, Komárek v inkriminované době byl na návštěvě u Pinočeta.

   Vymazat
  15. 20:49
   Ostraha skladu byla už jen důsledkem privatizace obchodu se zbrojním materiálem. Vše mělo zůstat pod kontrolou armády a státu. Říkám to i s vědomím, že Kalousek byl armádní ekonom i když ne zrovna v době výbuchu skladu.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Tedy ta s tim hebelem maskara je opravdu v partaji kam patri .Vzdyt i predseda vypada jako debil a cikani a dalsi holota se tam roztahuji .A mladi pry jim fandi ,takze co dodat ,ze .Pro buzeranty uchyllare az na konec sveta Take me ujistil jeden buzerant az z Brazilie ktery take delal pro Blisty ze v Praze je primo raj pro buzeranty a porno ,o kurvach ani nehovorim .easy money

   Vymazat
 3. Diskutující za Piráty, Bc. Gregorová, přesvědčivě ukázala, že svůj intelektuální deficit a nedostatek věcných argumentů dokáže dorovnávat jen bezostyšným pokrytectvím a floskulemi.
  Jinými slovy, čím vyprázdněnější je ve věcné diskusi, tím sebevědoměji (a útočněji) vystupuje.
  Potěš pán_bu, jestli ta partaj ve volbách "zaboduje". To si pak ještě užijeme věci, až oči budou přecházet ...
  ---
  Panu dr. Davidovi děkuji za věcné argumenty, a jeho rozvážnost obdivuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=SVOKt9bxWaU
   A co od tohoto stvoření očekáváš?

   Vymazat
  2. Přepis části rozhovoru:
   Nebrání právě Nord Stream 2 společnému evropskému řešení?
   Gregorová
   Tak minimálně z úrovně evropského parlamentu, EU už bylo několikrát vyjádřeno, že NS2 je bezpečnostní problém a samozřejmě i z hlediska toho, co se teď dělo na hranicích s Ukrajinou, tak je to samozřejmě něco, co jenom podporuje ten problém toho, co si Rusko vůči svým sousedům i členským zemím EU dovoluje. Jelikož NS2 je v podstatě takovým vztyčeným prostředníčkem Ukrajině a tedy i nám když to podporujeme. Takže budu ráda, pokuď se dojde k tomu, že je to příliš velké bezpečnostní riziko a stejně jako my jsme teď zakročili v případě Dukovan z hlediska ruského vlivu, tak že se zakročí i z hlediska NS2. A samozřejmě bych ráda i dodala panu Davidovi, že on má štěstí, že mi nestojí ani za trestní oznámení, protože co se týká nařčení, on je na tom samozřejmě mnohem hůř. Jinak protože by samozřejmě těžce prohrál. (Tolik vyjádření vysokoškolačky M. Gregorové)
   Jak je vidět, slečna G. se neumí souvisle vyjadřovat a tak to nahrazuje útoky na druhé. Samozřejmě. Slečna G. vůbec nedokázala doložit v čem je NS2 pro Evropu riskantní, když je to naopak krok k větší energetické bezpečnosti Evropy bez ohledu na to, co se v budoucnu může přihodit. I když je slečna G. ve vyjadřování poněkud zmatená, zřejmě ji nadchlo, že Česko se rozhodlo zabránit vstupu Rosatomu do Dukovan, aniž by jí došlo, že to naši republiku poškodí a možná se nám nepodaří plánovanou elektrárnu ani postavit. Je to prostě reprezentantka Česka na úrovni Hamáčka, Kulhánka nebo Babiše, z níž musí mít zbytek Evropy opravdový respekt.Za sebe říkám, že se stydím, že naši voliči vyslali do EU takovou blbku.

   Vymazat
  3. Ano, v přepise ty její žvásty vyniknou v celé „nádheře“.
   Díky za to, že jste si tím dal práci!
   Ta sebevědomá Bc., ač si to asi nepřipustí, je symptomem degenerace polit. kultury a snad i úpadku myšlení. Je mladá. A tak i ona jistě bude jednou z těch, kdo ještě bude mít i příležitost spatřit plody své „práce“ při polit. korytě.

   Vymazat
  4. Za pozornost stojí mechanismus, které takového člověka vystrkuje společensky-politicky vzhůru.

   A´t si tomu říkáte jak chcete, tak tento mechanismus nám tu vládne.
   Čili, kdyby se děvče nevydralo navrch ve straně Piráti, vydralo by se navrch ve straně jména jiného.

   Vymazat
  5. Jan Werich kdysi řekl něco jako: "arogance, je parukou na pleš ignorance".

   Vymazat
  6. Ano, v přepisu je dokonale vidět, co je ona "dáma" zač. Floskule, nacvičené fráze, povýšenost, agresivita. Jinak prázdná hlava, nosní mandle kvůli angličtině, tomu odpovídající tvář i výraz. Jak je možné něco takového volit nevím. Za přepis dík. JiH

   Vymazat
 4. Rodák z obce Vlachovice říká:
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6194902370535650&id=100000478440042&sfnsn=mo

  OdpovědětVymazat
 5. Nevědomá osoba jako tato europoslankyně je typickým cílem rezidentů a agentů současné vrchnosti USA. Bakalariát je v současném českém vysokém školství pouze snahou dohnat to, co střední škola u nenadějných adeptů nerozvinula, tedy zvídavost, kritické, tvůrčí a systémové myšlení. Bakaláři jsou u závěrečných prací vedeni zpravidla ke zpracování pár zdrojů bez schopnosti je ověřit a kriticky k nim přistoupit. Sám jsem to vzávěru své vysokoškolské pedagogické kariéry sledoval.

  OdpovědětVymazat
 6. Virtuoska na ukulele a opěvovatelka drog nezklamala. Naše budoucnost promluvila...

  OdpovědětVymazat
 7. Pan David je z oboru, ta ví, že idioty není dobré dráždit. Předvádí nám to tady i pár placených debilů. Když je rozdráždíte, jsou jak steklý psi.

  OdpovědětVymazat
 8. Ježííííšmarjááá !!!
  A tohle "dělá" politiku!
  Proti ní je i ta nána Němcojc duchovní gigant.

  OdpovědětVymazat
 9. Magorová od Pirátů skutečně neselhala. Na takovou krávu není nutné mluvit v rukavičkách. Ana pak ani neví co si o ní člověk myslí. Bohužel mezi piráty je takovýchto mutantů z Prahy až moc. Vzbuzují naději že se vystupováním na veřejnosti odkopou a pak zakopou.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:27 Tvojí zásluhou se něco tak blbého objevuje pořád dokola a evidentně ti to nevadí.

   Vymazat
 11. Naopak šašku.
  Příprava na 9. května, navíc očekávám několik prohlášení a změn, které dost podstatně přebudují stávající vztahy na úrovni globální politiky.

  OdpovědětVymazat
 12. Není ta nána Gregorová absolvent Masarykovy univerzity v Brně?To se nabízí dle jejího projevu.

  OdpovědětVymazat
 13. Bývalý velvyslanec USA vyzval ke zničení plynovodu Nord Stream 2 a dal Polsku radu

  https://cz.sputniknews.com/20210423/byvaly-velvyslanec-usa-vyzval-ke-zniceni-plynovodu-nord-stream-2-a-dal-polsku-radu-14241897.html

  OdpovědětVymazat
 14. Paní by spíš měla uvažovat o tom, co je to za stát, který dovolí nějakému helelemílovi z Bulharska získat a skladovat tuny munice a distribuovat je kdoví kam a to zcela bez kontroly. Předpokládám, že to nebyla munice k uskladnění, ale k obchodování, o tom ovšem není nikde ani zmínka, co s ní ten chlapec dělal. Podotýkám, že český občan potřebuje k nákupu JEDNOHO náboje zbroják a všechno co obnáší jeho získání, včetně poučení kde a kak má mít ten náboj zabezpečen. V tomto případě se jeví, že jediné co se ví, že to byl Bulhar, který si u Vrbětic skladoval munici a o svých kšeftech mlčí jako hrob. On nebyl pod dohledem? A nebo byl a je to opět v režimu tajné, v tom případě se nabízí otázka proč. Nabízí se odpověď, že se z ČR ta munice vozila do míst která nebyla zrovna košer a ČR by byla z obliga, kdyby se to provalilo. To by byl jenom šlendrián a ne oficiální politika státu. Takové krytí Bulharem.

  OdpovědětVymazat
 15. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej, kam vítr, tam plášť. Více k M. Gregorové nemám. Ta servilnost k EU se nedala přehlédnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Povolný, ta hloupá osoba s ukulele a falešným zpěvem je placena z našich daní, které si EU od nás bere a pak se tváří, že jsou to její peníze!
   Ona ta osůbka nemusí posluhovat bruselské parazitické byrokracii. MUDr. David dokazuje, že to jde si zachovat i v Bruseli nezávislost myšlení a konání. Ale to by ta osůbka Gregorová, ale i další Charanzové, Jourové, Zdechovští, Polčáci, Šojdorvé atd. atd. atd. museli nejdřív samostatně přemýšlet a umět hodnotit fakta. A potom mít rovnou páteř. Obojího se jim, jak vidno, nedostává.

   Vymazat
  2. 09:19 Oni samostatně přemýšleli a vyhodnocením fakt jim vyšlo, že pokud nebudou zařezávat, tak se k takovému výhodnému zaměstnání už nedostanou. A křivou páteř jim podepře pohodlné křeslo v Bruselu.

   Vymazat
  3. Ta hloupa osoba se jmenuje Drdavid a vymysli peetchoviny jako pestovani melounu na ledu.

   Vymazat
  4. Proč stále tapetuješ diskuze chorými výmysly?

   Puberta, duševní omezení nebo fandění Pirátům - jaká je tvoje diagnóza, mládenče?

   Vymazat
  5. Je pravda, že jsme je tam vyslali, tak příště lépe volit. Především naše zástupce na domácí politické scéně, které poté navrhují kandidáty do EU.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.