Reklama

neděle 18. dubna 2021

Diktatura pro restart nebo konečné řešení

 

Ivan David
18. 4. 2021

Demokracie, z níž mnohdy zbývají jen prázdné formy, je pomalu odstraňována. Připravují se režimy fakticky s loutkovými vládami jedné strany. Vlády v EU už samostatně skoro o ničem nerozhodují, faktickou moc mají korporace ovládající EU, jim sloužící na demokratické volbě „nezávislé“ tajné služby, „nezávislý“ mediální mainstream, „nezávislé“ neziskovky a jejich nátlakové kampaně. Je zjevná snaha kriminalizovat politické aktivity. Demokraticky zvoleným představitelům zbývá postavení figurek, které neustále popobíhají za károu, kterou řídí ti skutečně vlivní. Není to jejich chyba.

Faktická stále větší bezmocnost volených proti nevoleným vyvolává u „voličů“ pocit tísně a beznaděje a zbytečnosti. Zastupitelské orgány se jim paušálně jeví jako parazitní, zkorumpované a škodící (jakými vždy do jisté míry byly v důsledku působení osob napojených na nevolenou moc). Takto vyvolaný nihilismus občanů pomáhá urychlovat rozklad zbývajících ještě částečně demokratických struktur. Zákony budou postupně nahrazovány dekrety a nařízeními bez jakékoli demokratické kontroly. Nejsem si jist, že je zde Covid kvůli tomu, ale je jisté, že se hodí. V Evropském parlamentu byla schválena rezoluce navrhující posílení přímo vykonatelných ihned závazných „nařízení“ pro členské státy oproti „směrnicím“, kde národní parlamenty „zbytečně zdržují“ jejich beztak povinným schvalováním.

Občané „pochopili“, že „nemá cenu chodit volit do zbytečného Senátu“, takže jeho složení odpovídá onomu nepatrnému zbytku voličů, který do Senátu volí. Ze složení Senátu a jeho činnosti nevoliči usuzují, že se správně rozhodli nevolit, ačkoli je jasným důkazem pravého opaku. Občané jsou naváděni k chování, které je v důsledcích zbaví občanských práv. Senát nemá prakticky žádnou legitimitu, ale má moc. Totéž se může opakovat na podzim ve volbách do Poslanecké sněmovny, se stejným výsledkem. (Daleko spíše se situace do té doby vyhrotí a povede k vysoké účasti.) Situaci nezastaví petice, ani shromáždění na Václaváku nebo na Letné. Ta mohou být účinná jen podporou demokraticky zvolených institucí, obvykle mají opačné zaměření.

Referendum o důležitých otázkách držitelé skutečné moci nikdy nedovolí, občany potřebují definitivně vyřadit z rozhodování.

Nedemokratické moci zbývá už jen odstranit možnost neschválených sdělení provokujících nežádoucí myšlení. Zbývající hrstka v politickém podzemí je neúčinná. Na druhé straně funguje pásová výroba nenávisti postavené na lžích a opírající se o silové struktury státního aparátu a pravděpodobně řízená ze zahraničí. Bojovníci proti nenávisti sami vzbuzují nenávist, proto se snaží kriminalizovat verbální projevy, symboly nezávislosti a skupinové identity, samostatné kritické myšlení.

Nenávistné projevy šířené „bojovníky proti projevům nenávisti“ mají podpořit náchylnost k agresi, kterou pak lze vyprovokovat. Z diskuze s odborníky mi vyplynul závěr, že velká válka se prozatím odkládá, řádově o týdny nebo měsíce. Ukazuje se, že se čeká na další potřebný podnět. Už nám nezabijí Ferdinanda jako v Sarajevu, nepřepadnou v převlečení vysílač v Gliwicích, neobjeví „chemické zbraně“ v Iráku a nesrovnají se zemí Obchodní centrum… Bude to něco nového, většího, nebo celá série „přesvědčivých důkazů“, bližší údaje budou zase tajné, obvinění veřejná.

Připravují válku. Podle rostoucí kumulace sil nemusí skončit jako lokální. Nejde už jen o život tam a v této zemi, může jít o Život na Zemi.

67 komentářů :

 1. Je možné bez problému na stránkách MV vyhledat závěrečnou zprávu k výbuchu ve Vrběticích a tam není ustanovena příčina výbuchu a teď po sedmi letech za to mohou Rusové!!! Kdo tomu může věřit?

  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=www.mvcr.cz+%E2%80%BA+soubor+%E2%80%BA+souhrnna-zprava-k-situaci-ve-vrbeticich

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pelesko, tvoji vysetrovaci kartu pan primar taky nebude zverejnovat:-)

   Smazat
  2. Obcane se zacinaji ptat,"NA CO MAME VLASTNE TY ZASTUPCE?"

   a prisli nove na to,ze je treba transformovat stavajici nacisto GR TV ohlupenou OS,slozenou pry prevazne z vystrasenych,lhostejnych a lzivou propagandou zpracovanych dusicek tzv "obcanske spolecnosti"zdesene tim jak si s ni pohravaji ty tzv neziskovky,kde se srocuji dobre organizovani diversanti demokracie,kteri neomarxistickym pochodem institucemi svymi mensinami chteji vydusit svym policejnim statem CSSD a piratskych podpindostniku vsechny obcany a pozabijet je C19!

   Nezbyva nic jineho nez transformovat OS na nepolitickou cilevedomou ĆSV tj ceskou Spolecnost Volicu svobody a prime demkracie OKAMZITE A TED!

   To nam lidu bude muset umoznit prosazovat nase zajmy vytvorenim vzroveho Programu volicu z nehoz uz jsou znamy prvni 4 body,ale ty stoji za to,aby si je osvojily vsechny politicke subjekty,ktere by chtely byt zvoleny,coz je treba prosazovat obcany volici zcela otevrene a aktivne!

   Pokud si toto obcane neuvedomi,dojde znovu k volbe naprosto nepotrebnych politiku,kteri se delaji hloupi,ze nevi jednoduchou vec

   VULE LIDU JE VULE BOZI

   Ty politikove a jejich strany s nepotrebnymi programy nemaji co v parlamentu delat a ne,ze ne ANO!

   Smazat
  3. Strejda Putin je špasista.Nejen,ze zmanipuloval volby v AMERU

   do vedeni EU nasadil znamou rozbijecku bundeswehrmachtu,kde ji elitni jednotky pry rozkradly patrony a kdyz jedna nyni za nami velice oblibene EU tak pro ni Turek nepostavil ani zidli,ale prca je,ze zdejsi lidovi komentatori zpozorovali ze ten miglanc rozbil pry ministrovi vnitra republiky jeho CSSD a ted pry je na rade i ANO,BUDE LIP,coz samozrejme nikdo nechce, nebot mame pana Babise radi a volime ho!!

   Smazat
  4. Krteček. Správný dotaz, na co vlastně máme ZASTUPCE. Já bych spíše napsal, že máme ZAS TUPCE.

   Smazat
 2. andrej co to je? za kriply skripaly jsi v r 2018 vyhodil 3 rusy pak priletel
  privatnim jetem paul ryan a vydals mu ruskeho obcana nikulina? a ted
  opet po vzoru usa a jinych zemi 18 diplomatu! jaka to nahoda ze zrovna
  ted se po 7 letech odhalili verbetice!
  andy ze to jsou tve ritolizice?🤮🤮
  dodam jen ze TV prihodila utrapy vezne navalneho ktery vola o pomoc lekarskou! nebylo by mozne ho vykoupit z ruska a dat do pece ceskeho vezenskeho systemu pod vedenim docenta ratha! poradensky by mu mohl pomoci i janousek jak odupat system!
  jeste zapomeli zminit hrdinku ukrajinske armady a jeji reportaz jak delat hladovku tak abychom pribrali na vaze!

  OdpovědětSmazat
 3. Teď jsem se právě dozvěděl, jak je možné, že ty Rusy z tajných služeb každý odhalí pri vraždění napříč Evropou. Prý to je kvůli tomu, že technika radikálně pokročila a oni nemají o ní žádné poznatky, protože stále žijí v 80.letech 20.století.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:51
   A další hlupàk JJ se přiřadil k místní proruske chátře,gratuluji.

   Smazat
  2. To jsi špatně rozuměl unknowne. Když si znovu přečteš všechna písmenka správně, ten důvod tam najdeš. Prostě Rusové neví, že existují kamery, mobilní telefony, satelity, počítače a databázy... Oni nechápu, že je přez platební karty může každej šmírovat. I baloňák s kloboukem jsou dost podezřelé a vzbuzují pozornost. Chybí jim i takové tu běžné zručnosti a orientace, dnes srozumitelná i desetiletému dítěti. Proto jsou lehce odhalitelní.

   Smazat
  3. j.J se prave priznava,ze ma prehled o technice zla

   kterou pry pan Putin pohrda,nebot vi,ze je pan J.J.skryty Brettscnejder z Haskova Śvejka a ma ji plny sklep.
   Nekecej,ze nevis nic o tom,ze si pan Putin muze koupit za STOVKY tun zlata zabunkrovane v kremelbudce i nove volby v AMERU!

   Smazat
  4. Krtečku neblázněte.

   Smazat
  5. Pane J.J.zkuste si precist navrh NARODNIHO PROGRAMU VOLICU

   a zblaznite se radosti,nebot pak muzete klidne diskutovat o jedotnych bodech nesmrtelnych hodnot volicu a zjistite,ze je o cem!!

   Smazat
  6. Co tady pohledává J&J?

   Smazat
  7. Hraje si s unkhownem a běžcem na hodné a zlé. Jinak JJ dokáže být v diskuzi trojjediný rozbíječ diskuze, pan Dvořák by jej měl přjiǰmou do mazacího plánu

   Smazat
  8. Jistě Josefe127 18. dubna 2021 19:05 a vás by měl přibrat do party mazalů. Dokud by všichni nemluvili vaší řečí. V každém případě bez roušek. JiH

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknot 11/52 tu zase lze a kdo lze ten i krade a proto nema rad skveleho

   strejdu a naseho cara Putina(boze cara chran),ktery ma jako prvni president demokracii doposud ve svete nevidanou a ma stesti,ze mi drazi volici uz chteji v republice sami odstranit kapitalismus bez privlastku vychazejici z gangsterismu a tim se staneme SOLIDARNIM STATEM a bude po vtakach!

   Smazat
 5. Pane David, víme už dlouho, že občan už skoro od převratu nemá v kapitalismu žádné práva. Kapitalismu demokracie překáží. Oni jsou sice zastupitelé voleni lidem, ale zvolení zastupitelé se už lidu nemusí odpovídat. Ukazují to volby v USA. Volí se dvě politické strany, které se prakticky liší jenom množstvím peněz kterými disponují. A pokud chce někdo vyhrát, musí mít moc peněz a kdo jim je dává, samozřejmě Ti, jejichž zájmy budou zvolení realizovat. No a ten kdo by nechtěl přistoupit na takovou kulišárnu prostě nevyhraje. Víme, že to byl Kenedy a před ním Linckoln, kteří chtěli vést nezávislou politiku. A víme jak dopadli. Prostě nadnárodní korporace vládnou, ačkoliv je nikdo nevolil. A na druhé zde máme úspěšnou Čínu, kterou ovládá komunistická strana, která ovšem ovládá i korporace. Kolik se ušetří peněz vyhozené při amerických volbách a kolik při Čínských? K čemu tedy demokracie? A s tím souvisí i svoboda slova a jednotlivce. Buď konej dle zákonů a budeš relativně svobodný, jinak nemáš žádné práva. Neexistuje nezávislá policie, nezávislá justice a nezávislí politici. Jak se taková nezávislost projevila v praxi, ukázala Nečasova vláda, kde největší moc měla sekretářka Nečase, no a podobně to bylo i u ostatních vlád od převratu v ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se zastupitelští poslanci bojí referenda? Užkhovne, přece proto. Referendu by nebylo demokratické. To je přece jasné podle volby prezidenta.

   Smazat
  2. Pane Jirsak v navrhu Programu volicu NPV je uz v bode nr.3

   navrhovan novy mechanizmus,ktery nahradi 31 let chybejici zakon o referendu a ucini ho a jeho trvajici embargo NEPOTREBNYM!

   Upozornuji vas a ostatni volice,ze spatne zvoleni nasi "zastupci" by ho stejne zmrvili tak,ze BUDE K NICEMU!

   Pokud obcane volici zvoli SPD a na neho brzy jeho posilujici, navazujici nove doposud nevidane polit.subjekty,ktere by chtely si skvely NPV osvojit do svych programu pak,at se jdou vsechny stavajici lzive a podvodnicke "organy" vycpat!

   Smazat
 6. Všechno směřuje k "Novému světovému řádu". Krok za krokem. V minulosti byla revoluce, boj za svobodu, zpravidla vyvolána bídou, materiálním nedostatkem, spojeným se ztrátou lidské svobody. Dnešní mocní, paradoxně poučení Marxem, pochopili, že je třeba řídit materiální zajištění obyvatelstva tak, aby, řečeno slovy L.Štrougala, "se dělnická třída nenasrala".
  Jenže zdroje se tenčí, a lidstvo přibývá. Globální vládcové usoudili, že je nutná redukce lidstva. Jedna cesta jsou nemoce, a zkouška právě běží. A druhá cesta je válka. A na té se inteznivně také pracuje. Hledá se cesta, jak vybít co nejvíce obyvatelstva, a přitom nezničit zemi jadernými zbraněmi. Tomuto záměru, zjednodušeně, stojí v cestě Rusko a Čína. Zatím to zvládají s chladnou hlavou ustát. Ale ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to risknou tak fakta hovoří jasně bude to konečný nacistický pohřeb zatím nám budou předkládat zlé Rusko.

   Smazat
  2. Pokud to risknou, zřejmě se už ani nedozvíme, kdo to odpálil první...

   Smazat
 7. Odpovědi
  1. Unknote 12/10 zblaznil jste se?Kdyz blbi pirati pestuji melouny

   tak jak chteji ridit stat,kdyz ani ty neumi vypestovat.
   Tady vsichni vidite,jak ty nestastniky obsluhuje jejich GR TV a tluce jim do kedluben nesmysly a oni veri,ze se dostanou tak k vladnim korytum,nebot jsou pry stejni morovi bezkulecnici!

   Smazat
  2. Unknown 18. dubna 2021 12:10, který se s těmi melouny tak rád opakuje, je dokonalým reprezentantem vypjaté hlouposti. On skutečně dodnes nepochopil, že nešlo o sortiment, ale o podíl hodnoty. S takovými se nejsnáz hraje v podrazácké politice. JiH

   Smazat
 8. Pane doktore Davide,
  stejně jako vy nevidím budoucnost moc růžovou. Už nám chybí jen lidové manifestace a rezoluce na podporu mobilizace. Snad zvítězí normální rozum a Vrbětice nebudou záminkou, jako Gliwice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA nastrkuje Ukrajinu do boje na Rusko a Ukrove zase maji snahu misto sebe ,nastrcit NATO, ktery taky nechce ani slyset..EU to chteli hodit na turka ,dostava hodne miliard,ale uboha vysoka osoba z cela EU,byla v Turecku nizce a neurvale potupena a nedostala ani zidli..
   Ryba smrdi od hlavy, vsichni preslapujou a nic..

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. EU se paktuje s Turkem, kde je nových 50.000 politických vězňů a které podporuje teroristický džihád, zatímco u nás bojujeme za šmelináře Navalnýho, co prodal duši pracháčům. NS2 zas vadí ami prachům. Vcelku jasně ložené karty, pošleme 30.000 vojáků ami a spol. k Rusku na hranici a pak přijde odvolání 18 diplomatů, a to chtěl Al Hamajda nabídnou pražskou chatrč na summit Rusko USA :-) . Asi se učí u Biden loutky.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. …”na základě jednoznačných DŮKAZŮ máme důvodné PODEZŘENÍ”
  Máme na hlavě jitrnici??
  Tohle přednášejí dva vládní klauni!!

  OdpovědětSmazat
 13. Pane doktore, dle mého skromného názoru, jestliže se velká válka prozatím odkládá řádově o týdny nebo měsíce, je to proto, aby se dala šance řešení přes pátou šestou kolonu v Rusku, aby si Putin prostě měl čas a důvody ještě jednou rozmyslet svá přesvědčení vyjádřená slovy "my půjdeme do nebe a tamti prostě zdechnou".

  Je pravda, že tak usuzuji převážně jenom z výšky slunce, síly větru a toho, že tamhle ... to jest v ruských vlasteneckých případně komunistických internetech, přece jenom vidím a slyším mnohé náznaky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem doktor a nerozumím tomu co jste, B.Mc Donalde, napsal.

   Smazat
  2. A podotýkám, že to samozřejmě nejsou zdaleka vždy Putinovi a jeho okolí příznivé.

   Myslím, že bez ohledu na světonázorovou orientaci se na to můžeme podívat i takhle: Cyklicky opakujícím se dramatem ruské historie je postupná izolace gosudara či jeho nejužšího mocenského kroužku jednak od lidu a jednak od velké části fakticky vládnoucí třídy, a to ve velké, obtížně řiditelné zemi, kde se nehraje většinou ani moc na nějaká pravidla. Následuje větší či menší převrat a začíná to celé od začátku. Když jde do tuhého, lid i část vládnoucí třídy zatnou zuby, a v posledním okamžiku dokážou takové věci, nechci říkat zázraky, které by asi žádný jiný národ nezmohl, a ledacos zachrání za cenu strašlivých obětí. Současně to vypadá, že - v rozporu s propaganditsikými představami - nikdy moc neuměli a nedokázali dělat důslednou a hlavně kontinuální skrytou politiku, prostě nemají ten deep state, který šlape bez ohledu na to, jestli je v čele Kennedy, Reagan, Trump a nebo Biden.

   Tohle všechno vědí ti na druhé straně - ať to konkrétně řídí kdo chce - stokrát líp než my a hlavně oni ty dlouhodobé programy rozpracované do všech detailů a variant mají. Samozřejmě, pak to třeba pose*ou takticky a operativně jako v Zátoce sviní, ale to jim dlouhodobě nevadí.

   Takže odložit válku, zvlášť pokud jim dal Putin najevo, že to myslel vážně, přece dává smysl ??

   Smazat
  3. Jirsáku, počkej až budeš po sv.zpovědi.

   Jinak ale čemu na tom nerozumět??

   Zatím nemusí být válka, protože cíle politiky může pořád ještě být dosaženo bez války převratem v Rusku.

   Válka je pokračováním politiky jinými prostředky. Cílem politiky je, jednou provždy

   a) zmařit propojení Eurasie (Rusko, Čína ... Německo)
   b) k ruským zdrojům si zjednat vlastní nerušený přístup.

   V době, kdy "vládl" Jelcin, to vypadalo, že cíl b) je na dosah i bez nějakého a), prostě rozdrobením RF na vazalské státy vzor Ukrajina.

   Natož aby bylo potřeba vést opravdickou válku. Války a demolice v drobném (Kavkaz) se samozřejmě jako válka nepočítají. Jakož ani kolaterální oběti do řádu set tisíc, v případě Slovanů i více.

   Smazat
  4. Nebo převratem na opačné straně. Ti dva z Vrbětic v přestrojení to chystají.

   Smazat
  5. Chci věřit, že převratem na opačné straně nemyslíte puč proti Strakovce vedený z toho zrovna pojízdného tanku z onech třiceti, co jich máme. I když pravda, v rukou Petrova s Boširovem ...

   Smazat
 14. Nema smysl vyhostovat vsechny zamestnance ruske ambasady. Jsou mezi nimi takovi, kteri s nami spolupracuji a ten zbytek jsou bulici, ktere sledujeme delsi dobu a jeste se nam jejich aferky budou hodit.
  Putlerstan je proste zeme debilu.

  OdpovědětSmazat
 15. Jak by to vypadalo, kdyby Česko napadlo Rusko?

  https://www.youtube.com/watch?v=fIs6e6vYc_g

  OdpovědětSmazat
 16. Teď teprve přišli do Bílého domu duchovní velikáni,to se nedá ani komentovat!!
  Bidenová se ve svých pamětech Where the Light Enters (2019) svěřila, že má ráda kanadské žertíky. Když byl její manžel ve vládě Baracka Obamy viceprezidentem, schovala se při jedné příležitosti do úložného prostoru nad sedadly na palubě Air Force Two a vylekala prvního nešťastníka, který si tam chtěl uložit kabinové zavazadlo.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Tříletý německý ovčák amerického prezidenta Joea Bidena Major pokousal dalšího zaměstnance Bílého domu. Pro Majora se jedná už o druhý incident za měsíc – poprvé kousl člena prezidentovy ochranky. Biden řekl, že vlčák Major, kterého Bidenovi adoptovali z útulku, je po většinu času „milý“,ale dodávám, má takovou báječnou zálibu, že občas někoho pokouše!! Lehká paralela mě napadá, zda je pes povahově podobný páníčkovi, či naopak!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ve psech se nevyznám, ale možná ta potvora jenom dobře cítí, že nad sebou nemá pevnou ruku. Ani živoucí protézu.

   Smazat
 19. Možná je záhodno zde uvést ekonomickou a politickou pikanterii z oblasti obchodu s plynem, kdy americká loď, ale která ani nemusí mít registraci v USA, přijede do Jamalu, kde mají Rusové zkapalňovací jednotku a kde je klasický mezinárodní obchod se zkapalněným zemním plynem a kdo přijede , naloží, zaplatí, tak má plyn!! Tyto lodě však také zhusta putují do Polska, kde je tento plyn "vyložen" jako americký a Polák se třese blahem, jak ty zlé Rusy pokořil, když odmítl ruský plyn a koupil si ten americký, který je patřičně dražší!!! Dá rozum, proč by přepravce jezdil až do USA, když má "kouhout" s plynem u nosu a peníze nesmrdí!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ekonomický nesmysl. Rusové by museli být padlí na hlavu, aby marži věnovali někomu jinému. Vemte mozek do hrsti.

   Smazat
 20. Je opravdu velká prča, kolik se zde objevuje článku k podpoře rusa.
  Proč tady není třeba jen jeden, který by připouštěl RUSKOU účast.
  Tato zaujatost NR je zarážející.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože nejsme blbečci, kteří věří na pohádky.

   Smazat
  2. 13:48 Všichni jdeme sborem, za tím prvním volem...

   Smazat
  3. 13/48
   Co je na tom na webu NR zarážejícího?
   Jestli chceš bejt nezaraženej, vrať se na Novinky.

   Smazat
 21. Už je to tady, Hamáček nemůže nic říct , protože je to utajené!!!Kauza Skripal je předehra a také stejná klauniáda!! Novičok na klice, v trenýrkách u Navalného a na závěr ještě jeden ricin od Koudelky a komedia je úplná!!

  OdpovědětSmazat
 22. Když si člověk uvědomí co ti DVA jediní aktivní ruští agenti mohli napáchat za oněch 7 let, tak je ten Koudelka s BIS k prdu. A Hamáček blekotá cosi o povýšení na jenerála. Nakonec z něj vypadne, že mu Rusko rozložilo ČSSD, aby znemožnilo jediného garanta zdejšího zdárného vývoje.

  OdpovědětSmazat
 23. Pan David názorově zraje jako víno. Čím více zkušeností má i díky tomuto webu, tím má realističtější názory na svět okolo sebe. Na rozdíl od mnoha diskutujících a možná i od pana Davida si nemyslím, že nás Západ žene do velké války s Ruskem at už přímo či skrze Ukrajinu. To není v zájmu jak já říkám majitelů planety, tedy těch co mají faktickou moc. Západní populace včetně naší není na žádnou velkou válku připravena materiálně a zejména psychologicky. Už dnešní čtyřicátníci nemají za sebou ZVS a vše co s tím souvisí. Z tohoto mráčku pršet nebude.
  Moje pozornost se zaměřuje jiným směrem, a to na Great Reset kde operace COVID 19 je dílčí součástí výše zmíněného širšího projektu. Stoupenci KOB/KSB používají takovou zajímavou terminologii, a to například nízkofrekvenční a vysokofrekvenční procesy, vztaženo na procesy ve společnosti. A já se zaměřuji na ty tzv. nízkofrekvenční procesy, které mají tzv. dlouhou vlnovou délku obrazně řečeno. To jsou dlouhodobé společenské projekty, jejichž vliv je roztažen třeba přes několik generací, takže z pohledu života jednoho člověka to vypadá, že se vlastně nic neděje. Proč to píši a jakou to má souvislost s dnešní situací ? Je možné, že někdo kdo je opravdu daleko v pozadí může hrát na to, aby u nás jaderná energetika skončila jako taková. Řekněme, že definitivně odpálí Čínu a Rusko. Zbude USA a Jižní Korea ? Už jsem tu uváděl, že jediný na světě, kdo je schopen stavět JE v dnešní době je Rus. Nakonec to může dopadnout tak, že budoucí vláda třeba ani nerozhodne o dostavbě JE Dukovan nebo rozhodne, ale k faktické realizaci nedojde, protože USA či Korea na to nebudou mít dech. Zkrátka stejná situace jako v případě dodávek tzv. Vakcín jen daleko v brutálnější podobě, takže nakonec vše může vyjít tzv. do ztracena. JE tak doslouží a budou uzavřeny a tím bude splněn jeden z dlouhodobých plánů Great Resetu a tím se otevře cesta k faktické likvidaci tohoto malého státu. Další součástí tohoto plánu je zrušení voleb jako takových a totální segregace lidí ve společnosti, viz. například covid pasy apod. Čili nenechme se teď hypnotizovat současnou situací, ale snažme se jí zasadit do širšího rámce, protože v politice se nic neděje náhodou a vše souvisí se vším.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jarku, podepsal bych vše, co jste napsal. Akorát ani Rus nebude imunní proti těm nízkofrekvenčním strategiím a že jsou tam a proti nim rozehrané, o tom žádná. Že o duše se teď tvrdě hraje u mládeže. A otázka je, jestli Rusáci tady na té šachovnici mají protihru a jak dobrou.

   O nás už vůbec nemluvím, my jsme třtina větrem se klátící, akorát u toho klátění z nás pořád ještě občas vypadne nějaký nápad. Zasadit do širšího rámce určitě, ale hlavně furt nevíme "Co dělat". Prostávkovat a prodemonstrovat se k všeobecnému referendu? Referendum je prostředek. A další program? - dejme tomu, že jsme si to vyvzdorovali a NATO nám dá svátek. Co všechno je nutné udělat den poté a třeba dát hlasovat v tom referendu? V KSČM například kdysi bývalo "odborné zázemí", které se, sice velmi opatrně, za shovívavého nezájmu vedení strany, ale přece jen pokoušelo zabývat takovými vzdušnými zámky či strategiemi jako "Socialismus pro 21. století". Bejvávalo.

   Samozřejmě pořád zůstává možnost i naděje, že se jim ty resety sesypou vlastní vahou, možná pokud se zvedne zbytek normálních lidiček ve Státech, možná pokud se velcí bílí bratři požerou mezi sebou a nezbude po tom velké zamoření ať radioaktivní či virové.

   Smazat
  2. Pane Buresi,lidi si uz vsimli,ze KSCM nic nedela


   a hyne svou nepotrebnosti!
   Ted ma byt zvoleno nove vedeni,ale nic neukazuje na to,ze by se ti zpupni lumici chteli pridat na stranu delniku a rolniku tady mezi nami.
   Podivejte se na ne kriticky nezda se,ze by akceptovali myslenky SPD viz jeji programovy bod nr 10

   RASANTNI ZMENA REZIMU NEBO SMRT!

   tedy prosmoleneho kapitalismu bez privlastku vychazejiciho z gangsterismu!

   To pobozna ANNA prvni ANTINEOMARXISTKA v republice ma uz dokonce novou ideologii a s cim prichazi zbytek zbedovanych komunistu,pry socialismem!?.
   To je ocividne CHIMERA a volici to uz vidi a proto od KSCM odstupuji nebo umiraji.
   Zda se,ze zazvonil zvonec a s komunisty bez reforem a nas mladych a krasnych je konec.
   Ani jeden se neumi prodrat do vedeni a rici

   Panove soudruzi,pojdme aspon naoko za vznikajici ĆSV navrhem PROGRAMU VLICU,dyt ty kreatury z KSCM se tu ani neobjevi,aby rekli co se jim na naprosto bezvadnem navrhu programu brzy vsech volicu ziveho naroda nelibi.
   To ta skala nevytrhne,kdyz bude budit Zapotockeho.
   Volame nove vedeni pojdte tady s nami nebo si jinak budeme myslet,ze jdete proti nam a budete mit maleur!

   Smazat
 24. K tušení války, o kterém MUDr. David píše v závěru článku je dobré připomenout několik zásad z fungování "studentského spolku" Skull & Bones, jenž popisuje prof. Sutton. (symbolikou lebky se zkříženými hnáty se Vám připomene nejmenovaná strana jistě pouze náhodou)
  https://www.youtube.com/watch?v=92Bi7l3BqPk
  (možno zapnout české titulky)
  za pozornost stojí (určitě celé, ale ke zdůraznění)
  9:33 - osoby v opozičních pozicích vlastně spolupracují
  10:44-54 - aby byl v historii pokrok, musíte mít konflikt
  21:24 - konflikty neřeší, konflikty řídí
  Bohužel video není kompletní, pokud zná někdo lepší odkaz, prosím o sdílení.
  Omlouvám se, že tapetuji, pokud je toto všeobecně známo :-).

  Ačkoliv se zdá, že možnosti normálního člověka jsou bezvýznamné, přesto si myslím, že na každém záleží, zda se situaci pouze poddá a nebo bude spoluvytvářet jinou skutečnost.

  OdpovědětSmazat
 25. Euroatlantická civilizace je ve své podstatě parazitická a do určité míry to tolerují všichni. Tak jak se vyvíjely technické možnosti, narůstaly i parazitické schopnosti až se to dostalo na hranici udržitelnosti a tak zákonitě i k degeneraci. Křesťanství předpokládalo žít v pravdě, ale jak se rozmohlo, využily je vládnoucí struktury k ovládání poddaných. Žít v pravdě je skoro pro všechny občany euroatlantické civilizace nepřijatelné a proto je pro ně Čínský sociální kredit odpudivý. Proto byl socializmus pokrokem a návrat ke kapitalizmu velkou chybou , která způsobí zase obrovské utrpení. Bez války to nejde vyřešit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dedku,
   vono by to chtelo malou valku, ale nejsou lidi

   Smazat
 26. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 27. tak jsem to sem plac' ale chudak Havlicek, tohle nemel delat, vyjadril se pouze k veci, a mam dojem, ze dokonce Rossatom tak trosku litoval, a to se v dnesni dobe neodpousti

  "PRAHA Že je mocný Rosatom ze hry venku o projekt v Dukovanech, je skoro jisté. Zbývají tedy tři uchazeči: z USA, Jižní Koreje a Francie. To může podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) snížit tlak na cenu, který Rusové vytvářeli.

  Projekt má zvýšit energetickou soběstačnost země, vyrábět elektřinu by měl už za patnáct let. Cena se bude podle odhadů pohybovat kolem 160 miliard korun. Kolik skutečně Česko za nový blok elektrárny v Dukovanech zaplatí, je ve hvězdách.

  Babiš: Vyhostili jsme všechny ruské agenty. Dokument o Vrběticích jsem dostal v pátek a chci, aby byl odtajněn
  Ještě než uchazeči pošlou přihlášky do soutěže, musí vyplnit bezpečnostní dotazník, který má prověřit, že jsou nejen odborně zdatní, ale že pro zemi nepředstavují hrozbu.

  Ruský Rosatom u toho po odhalení kauzy Vrbětice a údajném útoku ruských špionů před sedmi lety zřejmě nebude. „Po těchto událostech si nedokážu představit, že bychom dotazník poslali i Rosatomu, ale definitivně o tom musí rozhodnout vláda,“ řekl v rozhovoru pro Lidovky.cz vicepremiér pro ekonomiku Karel Havlíček.

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/havlicek-rusove-maji-dobre-technologie-i-ceny-pokud-je-z-dukovan-vyradime-v-tomto-smeru-budou-chybet.A210418_171325_ln_ekonomika_pave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A je jasno, proč bylo potřeba Čínu vyloučit předem!

   Představte si tu zlovolnost, kdyby ruští agenti rukou společnou a nerozdílnou spolu s čínskou špionkou Lu li-nou vyhazovali Vrbětice!
   Ale že to Dana Drábovic nechápe?
   https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/drabova-je-zvlastni-vyradit-z-tendru-na-dukovany-cinu-ale-rusko-ne-40355571
   No jo, stárnem.

   Smazat
 28. Jeste neco,

  a zase Lidovky a Hamza... a je videt ze se historka zamotava, a jsem jenom zvedavy, kdy nekdo omylem vykecne pravdu, takze dalsi verze

  "Praha Výbuch ve Vrběticích se zřejmě odchýlil od plánu a neměl nastat na území České republiky, uvedl v neděli v pořadu ČT Otázky Václava Moravce ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), který je nyní pověřený i řízením ministerstva zahraničí. Policie podle něj pracuje s variantou, že munice měla explodovat až později v Bulharsku. Důkazy o zapojení Ruska jsou podle Hamáčka dostatečné.
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/munice-ve-vrbeticich-nemela-explodovat-na-uzemi-ceska-rekl-hamacek.A210418_131249_ln_domov_likv?recommendationId=00000000-0000-5000-8000-000000000000

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.