Reklama

úterý 13. dubna 2021

Dnes večer bude europoslanec MUDr. Ivan David hostem Svobodného rádiaIvan David

13. 4. 2021


V úterý od 19 do 21 hodin můžete poslouchat rozhovor MUDr. Ivana Davida na internetovém Svobodném rádiu. V první části pořadu bude host rozmlouvat s šéfredaktorem Vladimírem Kapalem o aktuální politické situaci v ČR a komentovat záměry EU. Po přestávce bude odpovídat na dotazy posluchačů. Přejeme nerušený poslech.


3 komentáře :

 1. Unknowne na tebe také dojde .....
  https://celostnivzdelavani.cz/prosim-pripravte-se
  Ano, světelní válečníci, hra DEEP STATE CABAL je i ČR u konce včetně podvodu covid , podvodu testování a podvodu vakcinací. Bude se zatýkat v celé EU, konfiskovat majetky zločinců v kravatách. Jaro hlásí čas nastupujícího zlatého věku, mezinárodní kvantové měny, znovu podložené drahými kovy ve fyzické formě
  http://www.nwoo.org/2020/03/03/jak-se-musime-zmenit-my-aby-se-zmenil-nas-stat/Opakuji…nic uz nebude jak bylo. Zustanou pouze myslici bytosti se srdcem kteri se budou ridit ….slovem MY….a ne egem…..JA. Kdo to pochopil a mysli ,ihned dela zmeny ve vsem….a mnozi je uz delaji a udelali. V zivote kazdeho cloveka ,jsou dva vhodne okamziky ,kdy zacit budovat svuj zivot.
  Ten prvni okamzik je ,kdyz mu je 20 let. A ten druhy okamzik nastal …….TED……!!Nyni!!

  OdpovědětVymazat
 2. 20:05-bezejmenný se nepolepší, byl již očipován a je nepřetržitě sledován. V případě úkroku dostává šoky.

  OdpovědětVymazat
 3. Ponechal bych stranou tento "koment" a raději bych sledoval světové dění, a hlavně ta, předsudečnosti komentů plná...
  V opačném případě považuji svojí přítomnost zde, na tomto fóru, za zbytečnou...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.