Reklama

středa 28. dubna 2021

Dvacet francouzských emeritních generálů vyzývá Macrona, aby hájil vlastenectví

Štěpán Kotrba
28. 4. 2021 FB
Dvacet generálů v důchodu požádalo o vojenské převzetí Francie, pokud prezident Macron nezastaví islamisty v zemi . Vyzvalo Emmanuela Macrona, aby „hájil vlastenectví“.
Otevřený dopis, který podepsalo více než 1000 vojáků armády, policie a četnictva, podněcoval vysloužilý četnický důstojník Jean-Pierre Fabre-Bernadac. Poprvé publikoval na svém blogu 14 dubna, minulý týden jej znovu zveřejnil pravicový časopis Valeurs Actuelles.

na snímku Christian Piquemal, bývalý šéf Cizinecké legie, který byl zatčen na protiislámské demonstraci v roce 2016.′′
Situace je vážná, Francie je v nebezpečí, hrozí jí několik smrtelných nebezpečí. My, kteří i v důchodu zůstáváme francouzskými vojáky, nemůžeme za současných okolností zůstat lhostejní k osudu naší krásné země.′ ... "Pozitivní diskriminace spolu s islamismem a předměstskými hordami vede k odtržení několika kusů Francie a jejich přeměně na no-go území podléhající dogmatům v rozporu s naší ústavou. Každý Francouz je však bez ohledu na svou víru nebo nevěru všude doma ve Francii; nemůže a nesmí existovat žádné město, okres, kde neplatí zákony republiky."

„Za návrat cti našich vládců“: 20 generálů vyzývá Macrona, aby hájil vlastenectví
https://www.valeursactuelles.com/.../pour-un-retour-de.../

Macronova vláda odsoudila provolání a předsedkyni Národní fronty Marine Le Pen, kterou obvinila z politizace dopisu poté, co vyzvala pisatele, aby se k ní připojili v bitvě o Francii. Prvním podpisem na dopisu je Christian Piquemal, bývalý šéf Cizinecké legie, který přišel o privilegia v důchodu poté, co byl zatčen na protiislámské demonstraci v roce 2016.

Marine Le Pen: „Pánové, připojte se ke mně v bitvě o Francii“
https://www.valeursactuelles.com/.../marine-le-pen.../

Macron soukromě kritizuje „pravou tvář“ Marine Le Penové, „tvář milicí a pučistů!“

35 komentářů :

 1. Takhle konci multikulturní demokratické státy,vzor v USA.

  OdpovědětVymazat
 2. Začíná jít do tuhého. Francouzské armádě se přezdívá "Velká němá". Jestli se ale i ta dá do pohybu, bude opravdu zle. Při vší úctě k ženám, do čela obrany a armády patří muž. Všude, kde je MO žena, nedopadlo to dobře. Viz "Flinten-Uschi" v Německu. Prostě ať chceme nebo ne, existuje mužská a ženská role. Je to zákon přírody. A každý pokus o jejich obcházení se vždy vymstí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jestli si dobře pamatuji, tak obraz z francouzské revoluce, myslím že to bylo dobití Bastily.A je tam vyobrazena polodhalena žena s praporem, která velí do útoku, nebo to tak aspoň vypadá.

   Vymazat
  2. Ukcz, poodhalená? Měla tedy místo čádoru asi jen hidžáb.

   Vymazat
  3. Pro ucz Nejedná se o dobu okolo dobytí Bastily, ale o revoluci v r. 1848. Obraz namaloval francouzský malíř Eugéne Delacroix a jmenuje se "Svoboda vede lid na barikády". Tedy nejde o francouzskou ministryni obrany, ale o symbol svobody, někdy zvanou Marianne. I ženy jsou velmi dobré bojovnice. Ostatně svědčí o tom mnoho historických pramenů. Ale jako ministryně? Nevím o žádné. Je známo, že Flinten - Uschi chtěla upravit tanky tak, aby v nich bylo místo pro těhotné tankistky. To může být kec. Ale jisté je, že pro ně chtěla uniformy (všude na světě chodí těhotné vojandy v civilu).

   Vymazat
  4. Místo výzev měli ZAČÍT JEDNAT UŽ V ROCE 2015!!!!

   Vymazat
 3. Dvacet francouzských emeritních generálů se snad probudilo ještě včas i když to vypadá jako vteřina před dvanáctou

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč asi zahynul/byl zahynut/,francouzský vlastenec, velkoprůmyslník,medialní magnát Olivier Dassault.

   Vymazat
  2. 10,05
   Dost se divím,že Marie Le Penn ještě žije....

   Vymazat
  3. Pocem ,to se obratili na toho pravyho.
   No,jo ,generalove..

   Vymazat
 4. Macron si nejprve musí zjistit, co to vlastenectví vlastně je.
  A my si nemysleme, že nás se to netýká. Halda našich lidí to také stále neví. No, jak by také mohli. Lžou jim hlavní sdělovací prostředky, lže jim škola a jak jdou léta, budou jim lhát i rodiče.

  OdpovědětVymazat

 5. CRIMEPublished 14 hours ago
  NYC drunk driver suspect sobs .

  The woman suspected of killing a New York City police officer in an alleged drunken crash early Tuesday said "I'm sorry" as she was led away from a police precinct in handcuffs into a squad car.

  Jessica Beauvais, 32, faces a slew of charges, including two counts of vehicular manslaughter, reckless endangerment, leaving an accident resulting in death and driving while intoxicated in connection with the death of Anastasio Tsakos, a 14-year veteran who was assigned to Highway 3, the NYPD told Fox News.

  She was driving on a suspended driver's license at the time of the crash, police said. In total, her license has been suspended 14 times and she has been cited for multiple driving violations, authorities said.

  NEW YORK CITY WEEKEND BLOODSHED LEAVES 31 PEOPLE SHOT, 6 KILLED: 'WELCOME TO THE CITY OF VIOLENCE'

  During the walk to the police car in front of a group of reporters, Beauvais apologized for the officer's death as she was being led out of the 107th Precinct in Queens.

  "I am sorry that I hit him and that he’s dead," she sobbed. "I didn’t mean to. I’m sorry!"

  Whoops! We couldn't access this Tweet.
  Tsakos was a father of a 6-year-old daughter and a 3-year-old son, police said.

  When asked what she wanted to tell his family, an emotional Beauvais said: "I didn't mean to, I'm sorry." She was then asked by reporters where she was coming from before the crash.

  "I was coming from the studio," as the doors to the police vehicle were being closed. "I do a podcast."

  New York City police officer fatally struck by car while directing trafficVideo
  Tsakos was diverting traffic away from a fatal accident on a freeway in Queens just before 2 a.m. when a vehicle veered and he was struck "head-on" by a 2013 Volkswagen, police said.

  The driver fled the scene but was apprehended a short time later. The officer was taken to a hospital where he died. Beauvais' blood alcohol level was 0.159%, way above the legal limit of 0.08%, police said.


  The Daily Mail reported that just hours before the fatal crash, Beauvais streamed herself on Facebook Live for nearly two hours where she signed off by saying: "F--- the police." To start the video, she was seen smoking and reportedly taking shots of Vodka while playing N.W.A.’s "F--- tha Police."

  Jessica Beauvais, 32, is seen drinking from a small red cup during a Facebook Live video hours before allegedly killing a New York City police officer in a drunken crash according to the Daily Mail.
  Jessica Beauvais, 32, is seen drinking from a small red cup during a Facebook Live video hours before allegedly killing a New York City police officer in a drunken crash according to the Daily Mail.
  During her rant, she spoke about the trial of former Minneapolis police officer Derek Chauvin in which he was convicted in the death of George Floyd.

  "This week we are going to talk about the ignorance that was the Derek Chauvin trial or the ignorance that is essentially just is this (expletive) justice system," she said.

  CLICK HERE TO GET THE FOX NEWS APP

  She went to criticize police shootings and the arguments used to justify police shootings.

  "Why do you need a weapon to do your job," she asks. "If you were afraid for your life, go be a secretary at Walmart. Do us all the favor. Go open up a daycare. But please stop hitting us with the (expletive) excuse that you felt threatened about something."

  OdpovědětVymazat
 6. Proč to sem dáváš? Basoš, chceš vypadat důležitě a Ctrl+C Ctrl+V článku, který nemá s tematem žádnou souvislost je pro ostatní jen ztráta času. Dlouhé a mimo mísu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Slávku počkejte až se k tomu vyjádří Ind! VIP 😀

   Vymazat
  2. 18:34 Ten zjišťuje na US embassy jak do toho má napasovat Rusko, ale nejspíš sem zase hodí něco o vakcíně v Brazílii. To je jeho dnešní ewergreen

   Vymazat
  3. V mym veku ty idiote nemam zadnou potrebu vypadat dulezite, mimo toho nemuzu bejt dulezitej i kdybych se posral, jsem totiz 65 let zenatej, a to te ty nemrcouchu zbavi jakekoliv dulezitosti

   Ale mas pravdu, je to totiz z Rustiny, a ja si ruske clanky Googluju do Angliny... takze jsem byl linej predelat Googla na Cestinu.

   Rad bych se ti omluvil kdyby bylo za co, ale neni, a ten clanek je skutecne zajimavy, takze az se proberes tak si ho pregoogluj, a uvidis ze je zajimavy, uz jenom proto, ze....

   ty pitomce tento clanek jedna neco o rasovych vztazich, ke kterym se ve francii vyjadrili ti generalove,

   Kamo, je mi lito ze jsi tak pitome blbej, ale neda se nic delat jedine rekni tatovi a mame aby te "predelali" pre mokrej hadr

   ......Administratorovi, prominte, byl jsem sprostej ale tento spolukecalek je ......no ale nic

   Vymazat
  4. Nadavat a vulgarne na vsechny strany muzete i jinde.
   Vylucujete jako hulvat z vetsiny slusnych lidi..
   Navic se velmi hystericky ponizujete..

   Vymazat
 7. Škoda, že je to nenapadlo, když byli v aktivní službě.

  OdpovědětVymazat
 8. Zatímco Pařížané nadále zápasí s uzavřením, příslušníci francouzské elity, potencionálně včetně vládních ministrů, byli přistiženi, jak navštěvují tajné restaurace porušující pravidla ve francouzském hlavním městě. FRANCOUZSKÝ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ: OČKOVÁNÍ JSOU VYSTAVENI NEJVĚTŠÍMU RIZIKU, VČETNĚ SMRTI
  https://summit.news/2021/04/05/french-elite-caught-violating-lockdown-rules-by-attending-secret-restaurants/

  OdpovědětVymazat
 9. No nevím zda právě francouzští generálové se mají ozývat. Francouzi a jejich armáda se ve 2.sv. válce se po náporu německých divizí položila a přispěla k potupné porážce během 14 dnů. A to ještě jejich vláda před tím zradila ČSR v Mnichově.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myšlenkové zkratky vedou velmi často k nečekaným koncům.

   Vymazat
 10. Vy kecáte, sladká Francie a problémy? Neveřím! Volím Piráty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JJ
   myslim ze uz ne, z toho v cem jsou uz nevylezou, zvlaste kdy hranici se Spanelskem a Italii, kteri z imigrantu zijou

   Vymazat
  2. Jedině SPD,jinak skončíme jako :Anglije, Francie,Germánie, Švédsko a Praha.

   Vymazat
 11. Trochu mám o ty generaly obavy.Slunčata jsou schopna zkonstruovat obviněni a soud.Tipuji terorismus pod to se dá schovat hodné a zavřít je už jenom proto,aby zastrašovali další

  OdpovědětVymazat
 12. Pro Francouze je nadějí Marine Le Pen snad se jim to ve volbách povede.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,57
   Jestli volby ve Francii budou tak """KŘIŠTÁLOVĚ ČISTÉ"" jako při zvelení senila Bideta,má se Francie a potažmo i my nač těšit!Jak lze zlikvidovat třeba jen lázeňské město je možno vidět v Teplicích,tedy pokud jste otrlá nátura.,,,?

   Vymazat
  2. Ave já I to se může stát jak u nich tak u nás ale přeji si ať nedopadne zle. Oni se nechystají zlikvidovat jen město ale celou Evropu.

   Vymazat
  3. 12,07
   Ale to se minimálně od 70.let 20.století děje v Německu,Anglii,Švédsku i Francii.....jen teď ten muslumanskej odpad vykřikuje a bohužel i beztrestně koná a nejen s podporou NEziskovek,ale i fašo EU a amiokupantů!

   Vymazat
  4. Nevidím to dobře spíš bude hůř:

   Koudelkovi nevěřím ani jméno. ČT, Jandovy Evropské hodnoty a další dezinformátoři. Docentu Ševčíkovi došla trpělivost

   Po zjištění nových informací v kauze Vrbětice se objevují výzvy k postavení proruské propagandy mimo zákon. Hovoří se například o zakázání některých webů. Je to podle vás správná cesta?

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Koudelkovi-neverim-ani-jmeno-CT-Jandovy-Evropske-hodnoty-a-dalsi-dezinformatori-Docentu-Sevcikovi-dosla-trpelivost-662255

   Vymazat
  5. 12,41
   Tady vidíte,že kdo je blbe,že protekčně ani politologii vystudovat neumí,ale gay porno točí,může díky podpoře amiokupantů a fašoEU rozhodovat,co je """SPRÁVNÝ NÁZOR"""
   INU:VOX POPULI,VOX DEI v havlopraxi.-/

   Vymazat
  6. Islamisti vyhlasili velke sankce a okupaci na celou Evropu a utoci terorem denne ze vsech stran.
   Denne privazeji do EU dalsi posily.NATO a Turecko.
   Odpor je totalne nemozny.Paralysa shora zaplavila spolecnost.SOS.
   Francie asi pujde prvni..Dalsi budou nasledovat..
   Neni jiste, ze by dokonce nejaky zazrak spasil nestastniky..

   Vymazat
 13. Doufejme jen, že ti generálové sloužili pod generálem
  Charlesem de Gaullem a mají jeho školu.
  Volím SPD. Děda Vašek

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.