Reklama

pátek 30. dubna 2021

Gigantický klimatický podvod a řešení pro planetu Zemi

30. 4. 2021   video: https://youtu.be/FMFQg1w6km0
Evropská unie nyní vynaloží 7 a půl biliónu na nesmyslný projekt Green Deal, aby se dramaticky snížilo množství kysličníku uhličitého. Postupně mají být zakázány spalovací motory, tepelné elektrárny, zavedena velmi nákladná elektromobilita, zdraží se energie a tím všechno zboží, zhorší se ekonomické a sociální podmínky obyvatel zemí EU - a při tom se snižování množství kysličníku uhličitého v Evropské unii podílí na klimatických změnách jen velmi nepatrně. Rozhodující je ovlivnění koloběhu vody...
Hovoří Doc. RNDr. Jan Pokorný, CSc., Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc., moderuje MUDr. Ivan David, CSc.


14 komentářů :

 1. O tom to je: VEĽKÉ PREBUDENIE, ktoré sa deje v celom našom úžasnom svete s krásnymi ľuďmi. BOUŘE přichází a všechny zločinecké vlády včetně BRUSELSKÉHO BABYLONU BUDOU ODEJITY!
  https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/svet-sa-prebudza

  OdpovědětVymazat
 2. kdysi davno byla zem zhava, vzduch smrdel sirnymi vypary, slunce svitilo o neco vic, a z te zhave koule se stala chladna koule na ktere se "objevila voda" a pak po nejake dobe zmrzla, a zeme byla bila, a pak po nejake dobe led roztal, a zeme byla zase zelena, a pak po nejake dobe zmrzla, a byla bila, a pak zase roztala, a a a co jeste chcete vy pablbove abych vam rikal????? poslouchejte zelene, modre cervnene, a kazdej z nich vam neco nakeca, a zeme si bude delat co chce, a ja jdu kakat pomodlit se a spat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Basosi,
   souhlasím s vámi a přidám jen malou doušku, z ochrany přírody se stal velký kšeft a s ním logicky i politika.

   Vymazat
 3. kde je reportaz o uslapanych ultraortodoxacu?

  OdpovědětVymazat
 4. Dnesni cena el. energie Solar a z Nafty jsou priblizne na stejne urovni. Ovsem zalezi na poloze statu na Globu. V celku je logicke, ze Solarni energie bude ve vetsinou lepsi a proto by se mel energeticky narocny prumysly posunout do oblasti se silnym slunecnim zareni jako Ghana/ Afrika India atd. Problem je v cenne transportu energie. Zemedelstvi neni tak prilis energeticky narocne, specialne kdyz se veskera ditribuce deje lokalne. Ovsem nic se podle techto principu nedeje a tak mi to pripada vse jako politicke hry. Ja bych rekl, ze diskuse by mela byt vice orientovana na principy a fakta plus podporovana cisly , statisticami a materialem na stazeni. Uz kvuli vzdelani ctenaru.

  OdpovědětVymazat
 5. Ještě že lovci mamutů neměli intelekt přiblblé švédské záškolačky! Pokud by politizovali stejně jako ona, tak bychom dnes ani nebyli. Zkuste si spočítat, jaká energie bude ten Green Deal pohánět; pak budeme zřemě přemýšlet jinak. Pokud nebude odtajněna Teslova "volná energie", nezbude nám nic víc, než "odprosit" RF a přijmout "jejich atom" za méně než polovinu ceny než od našich euroatlantických "přátel", kteří stejně, jako my, už dávno pochopili, že palivo do atomek umí jen "Rusák" a ještě odebírá vyhořelé, takže není třeba hledat "zpolitizované" a zbytečné ÚLOŽIŠTĚ! Ať žije green peace (píč), či jak to zelené ne-přirození lépe nazvat...Pokud někdo nerozuměl, tak naplno: už Vás (blbů) bylo dost, zejména za posledních třicet let!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane inzenyre , ja jsem nikde nevidel jasne udelanou mapu sveta zobraujici : nejlepsi rozmisteni energetickych zdroju a odpovidajicich moznych prumyslu a zemedelstvi. Nejvetsi hruzu mam z zen u moci , ktere se smeji jako ze tomu rozumi!!! z Bruselu, ale mluvi jako vychovatelky z Zakladni Skoly.

   Vymazat
 6. Mimochodem i Zuckerbergův (Rockefellerův) Google každému prozradí cykliku změn podnebí zeměkoule, která co cca24500 let se proměňuje a vyvíjí bez ohledu na činnost lidské populace...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen tak, pane inženýre Pivoňko z 1. května 2021 1:39, co a odkdy se počítá za činnost lidské populace? JiH

   Vymazat
 7. Co čekat od vůdců EU.Válku s Ruskem si nemůže dovolit,protože armáda z východu by se nezastavila v Berlíně.Ekonomika se zpomaluje, protože další zotročené státy do EU nepřijdou ,tak se musí vymyslet neutrální stopa.Chytrý tah od kapitalistů ,teď jde o to jak bude reagovat okolní svět mimo EU.

  OdpovědětVymazat
 8. Víte, já osobně bych tyto zelené "inženýry" poslal do
  Kopru. Slušně vyjádřeno.

  OdpovědětVymazat
 9. Ono to je celý směšný podvod jak se vrcholový politici klaní autistické záškolačce a stavěj ji sochy. Na to jim skočí jen lidé rozumu mdlého. Jediná naděje je že se na tom západě lidé naštvou až jim budou vnucovat změny.

  OdpovědětVymazat
 10. Ještě bych doplnil účastníky panelové diskuze. Obrovským producentem nejen CO2 na zemi jsou vulkány včetně těch podmořských. Na zemi jich jsou tisíce a jejich aktivita se rychle mění. Nikdo na světě není schopen posoudit změny v produkci emisí z těchto vulkánů. Na středooceanickém hřbetu je prakticky neustálá produkce emisí z aktivních podmořských sopek, přitom na jeho severním okraji např,. výbuch jen jedné jediné sopky před několika lety na Islandu zastavil v Evropě leteckou dopravu a vyprodukoval více emisí CO2, než celá Evropa za několik let.

  OdpovědětVymazat
 11. Přečtěte si publikaci „Nová vodná paradigma“ (dr. Pokorný je jedním z autorů); volně ke stažení je zde: https://www.nase-voda.cz/prectete-si-publikaci-nova-vodna-paradigma/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.