Reklama

úterý 6. dubna 2021

Goebelsovy listy-Sputnik V a vitamin D

Martin Koller

6. 4. 2021
Je to již pár let, co jsem pracoval na ministerstvu obrany, které už tehdy nebylo a dodnes není ministerstvem národní obrany, nýbrž obrany cizích zájmů v cizích zemích, a to jako technický redaktor resortního časopisu A Report. Ten se pod vedení osvědčených předlistopadových politických pracovníků věnoval z velké části té správné propagandě a podlézání, čemuž jsem se jako technický specialista dokázal vyhýbat. Vojáci tento plátek nazývali Goebelsovy listy, případně i jinými hanlivými přezdívkami. Údajně to platí dodnes.


Osobně jsem toho názoru, že označení Goebelsovy listy by si spíš zasloužil portál Seznam, plně šířící protinárodní propagandu zaměřenou na posilování českého otroctví v německé EU, přepisování české historie podle revanšistických a pangermánských požadavků, podporu revanšismu sudeťáků, afroislámské invaze do Evropy, protibělošského rasismu, sexuálních deviací, pomluv o Číně a propagace vojenské agrese NATO, EU a ukrajinských banderovců proti Rusku. Aktuálním hitem Seznamu je ideologický boj proti ruské vakcíně Sputnik V.

Dnes, 6. dubna se na Seznamu vyznamenal redaktor Čermák s článkem: „Sputnik dobyl San Marino.“ Socialista Goebels by z něj byl nadšen. Obsah článku působí dojmem uvědomělého svazáctví padesátých let, volajícího po smrti Horákové, či Slánského, nebo rovnou štvavé propagandy takzvané třetí říše. Důležitá evidentně nejsou fakta, ale správný politický postoj. Opakované lži se mají stát pravdou. Čermák snaživě míchá protiruskou propagandu s dílčí dávkou reálných a upravených informací. Je zděšen tím, že San Marino se rozhodlo očkovat svoje obyvatele ruskou vakcínou Sputnik V a lidé z okolní Itálie se tam snaží proniknout, dokonce s falešnými doklady. Po odborné stránce vlastně nemá co sdělit. Pouze omílá poslední zoufalý protisputnikovský propagandistický názor, že vakcína nemusí být dobrá, účinná, hlavně není prověřená v EU. Nemůže popřít, že se osvědčila a používá se podle něj v 50 státech, ve skutečnosti v 70. Jaksi pozapomněl, pravděpodobně záměrně, že ani genetická léčiva Pfizer, Moderna a Johnson and Johnson nejsou v EU schválená, ale dostala místo řádných testů výjimku od byrokratů v Bruselu, stejně jako od šéfky českého (?) SÚKLu. Autor samozřejmě zapomíná, že při očkování Pfizerem schváleným výjimkou, nikoli odpovídajícími testy u nás stejně musí každý podepsat reverz. V něm v podstatě potvrzuje informovanost o tom, že dopady Pfizeru jsou nejasné a výrobce za ně nenese odpovědnost!!! Proto neexistuje žádný důvod bránit očkování u nás na reverz Sputnikem V jenom proto, že neprošel testy v EU. Důvod samozřejmě je. Nenávistná, prolhaná a štvavá kampaň proti Rusku a v neposlední řadě Gatesovy miliardové zisky, to vše bez ohledu na počet nemocných a mrtvých Čechů. Stačí si připomenout výnosné Gatesovy vakcinační „úspěchy“ v Indii a Africe.

Vakcíny vs genetická léčiva

Je třeba si připomenout, že Sputnik V, Astra Zeneca a Sinopharm jsou klasické vakcíny, které působí cestou aplikace oslabených virů do organismu, zatímco Pfizer, Moderna a Johnson and Johnson genetická léčiva, která působí na buňku, případně (?) její genetickou stavbu. Genetická léčiva můžeme s určitou nadsázkou přirovnat ke geneticky upravené kukuřici, sóje, či jiným obilninám, které se USA snaží dlouhodobě protlačovat na trh EU. Kdo z vás má na ně chuť? Sputnik V a Astra Zeneca mají užší spektrum účinnosti, Sinopharm širší, zatímco u genetických léčiv není situace zcela jasná. Nová ruská vakcína s obchodním názvem Mir, jejíž vývoj byl dokončen v únoru, je rovněž širokospektrální. U genetických léčiv jsou naprosto nejasné dlouhodobé účinky a jejich forma. Zde by byl potřebný výzkum trvající řadu let. Samozřejmě nikomu nenaroste kravská hlava, jak se snaží propaganda stupidně dezinformovat a snižovat úroveň vlasteneckých informačních zdrojů. Totéž platí o údajných nanovirech s respirátorů. Na místě je otázka, zda jsou takové evidentní blbosti šířeny záměrně, nebo se jedná o zneužití hlouposti provozovatelů vlasteneckých informačních zdrojů.

Podle privátně získaných odborných informací se nejvyšší účinnost jak vakcín, tak genetických léčiv pohybuje kolem 70%. Uváděných 90% je jen reklama. To znamená, že se lze nakazit i po aplikaci první dávky. Ze stejného zdroje pochází informace, která srovnává pravděpodobnost vzniku krevních trombů mezi Pfizerem a Astrou Zenecou. Jedná se o 10 lidí na 10 000 aplikací, rozdíl je tedy 0,1%. A to nesmíme zapomínat, že Pfizer se veze na maximální mediální podpoře, doslova reklamě, zatímco Astra Zeneca je terčem soustavné agresivní kritiky a pravděpodobně i účelově upravovaných, ne-li zcela lživých informací. Zjednodušeně řečeno, Astra Zeneca je dobrá, byť možná trochu méně kvalitní vakcína ve srovnání se Sputnikem V.

Je zcela neuvěřitelné, že v zemi, kde se třicet let omílají svoboda, demokracie a lidská práva se řeší místo rychlé a efektivní ochrany obyvatel před COVIDem jakási politická otázka vakcinace. Mezi lidmi je šířena doslova panika ze smrti COVIDem a jsou bezohledně nuceni používat americká genetická léčiva na rozkaz byrokratů z Bruselu. A to i v případě, že je jich nedostatek a musí na ně čekat, zatímco Sputnik V je po ruce, případně mohla být zahájena jeho licenční výroba. To bychom ovšem museli mít nějaký vlastní farmaceutický průmysl, jako před třiceti lety. Totalitní demokracie EU v praxi, lež korupce a byrokratický teror a hlavně peníze. Obzvláště zábavný je z tohoto hlediska fakt, že německá Lufthanza vytvořila letecký most do Moskvy, kde se Němci nechávají očkovat Sputnikem V rovnou na letišti, letí domů a za dva týdny let opakují. Podobná situace je i v Izraeli, kde výsledky Pfizeru nejsou zrovna ideální. Další možností je soukromá, nebo skupinová cesta autem do Srbska, kde je možno nechat se očkovat jak Sputnikem V, tak Sinopharmem. Takže ti, kteří nechtějí být otroky německé EU, pokusnými králíky Gatese a plniči jeho kont, mohou po vyřízení dokumentů vyrazit na Bělehrad. Podle mého názoru se to vyplatí.

Česká kolonie a vitamin D

Redaktor Čermák a jemu podobní by pravděpodobně nechali celé obyvatelstvo EU raději pochcípat, než aby se chránilo pomocí osvědčené ruské vakcíny. Místo toho by se měli zabývat otázkou premedikace, která nedosahuje ani úrovně předlistopadového, údajně zločinného režimu. Tehdy se v době chřipkových epidemií zdarma rozdával lék, podobný Isoprinosine. Dnes to nikoho ani nenapadne. Stejně by se měli slouhové cizáků na Seznamu zabývat otázkou, proč jsou dopady COVIDu na české obyvatelstvo tak silné, a to i ve srovnání s Německem. Rozhodně to není nedostatečným nošením respirátorů, zákazem vycházení v noci, nebo uzavřenými hranicemi okresů. Zjistili by, že na vině je v nemalé míře nedostatek vitaminu D, který zvyšuje odolnost organismu. V naší zeměpisné šířce je málo slunečního svitu, který podporuje tvorbu vitaminu D v organismu. V zemích jako Německo, nebo Polsko to vyrovnává vyšší spotřeba ryb. U nás je i nekvalitní ryba cenovým luxusem. Naše kolonie se však od Německa liší rovněž nižší kvalitou potravin. V Německu se do mléka přidává vitamin D. Na obalech je napsáno: mit D. Část tohoto mléka se dováží z naší republiky. U nás se mléko místo vitaminem D vylepšuje sójovým mlékem za účelem nižší výrobní ceny a vyššího zisku. Tuto směsku nelze vitaminem D obohatit. Také proto je mezi obyvatelstvem deficit vitaminu D vyšší, než například v Německu. Předlistopadový zločinný režim rozdával v regionech, kde bylo vyšší ohrožení infekcemi z průmyslových zplodin, například v severních Čechách vitamin D, mimo jiné po zjištění, že se tam snižuje plodnost mužů. Nedostatek vitaminu D, spolu s všemožnými plastovými obaly se proto podepisuje nejen na obecné odolnosti obyvatel kolonie Česko, aktuálně vůči COVIDu, ale rovněž na její depopulaci. O tom Čermák a další tvůrci sorosovské pravdy na Seznamu, samozřejmě taktně mlčí. Za to jsou přece placeni, nikoli za objektivní informace, pro které na Seznamu není místo, stejně jako například ve Dvořákově protinárodní ČT.

43 komentářů :

 1. Přesně tak seznam dezinformační žumpa stejně jako ČT. A mají to v popisu práce i neziskovky přesvědčovat obyvatele jak jsou západní vakcíny „skvělé".

  OdpovědětSmazat
 2. Na Parlamentních listech jsem se náhodou dostal na starší rozhovor s Lubošem Motlem, ohledně Covidu a protože jsem jej prodělal tří denním pobytem v nemocnici, mě zviklal v rozhodnutí dát se vůbec očkovat. Vysvětluje to tam ve zkratce tak, že kdo ho dostane a má nějaký závažný jiný zdravotní problém, nebo slabou imunitu, nepomůže mu nic. Maxim napsal, že očkování má připravit imunitní systém na neznámý virus a pak už rozhoduje stav imunitního systému. No na rozhodnutí mám ještě nějaký čas. Nejraději bych SPUTNIK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dedku jsi moudry dej si misto injekde panaka sedy

   Smazat
  2. 22:36. Pradědo,
   lidí hlásají různé věci. I nesmysly. Luboš Motl je známý blábolista strunař, který nerozumí ani fyzice, ve které má být vzdělán, natož epidemiologii.
   Očkování samozřejmě připravuje imunitní systém ne na neznámý virus (chorobu), ale vždy právě na zcela konkrétní.
   Máte to jednoduché, zásadně platí, že prodělaná infekční choroba navozuje imunitu. Ta je vždycky silnější než ta po očkování. Pokud chorobu přežijete samozřejmě...
   Co je očkování - to je jen navození situace do určité míry analogické nakažení.
   Takže očkování po prodělané chorobě nedává žádný smysl.
   Jestliže by prodělaná choroba nenavodila imunitu, nenavodí ji samozřejmě na vakcina. Natož ta na genetické bázi.

   Smazat
  3. 22:36 pradědo,
   mluvíme samozřejmě o reálném čase. Imunita se časem oslabuje, takže i po prodělané chorobě může mít časem smysl se nechat naočkovat. Ta doba může být pochopitelně u každé choroby různá. Říci by nám to měla příslušná vědecká pracoviště a autority, jako třeba SUKL (namísto politických hrátek).

   Smazat
  4. Ale neřeknou, oni to sami neví. Jeden pokus za druhým.
   „Vakcinace nepomáhá, virus se neustále vrací! Izraelský premiér odpálil večer (5.4.2021) v televizním vystoupení šokující zprávu, že Izraelci se mají připravit na černý scénář opakovaného celoplošného očkování každých 6 měsíců! Benjamin Netanyahu přitom před týdnem sliboval Izraelcům v reklamním šotu návrat k normálu a utahoval si z konspirátorů, teď ho přešel humor! A izraelskou kampaň Česká republika hodlá kopírovat.“

   Tak to tak vypadá, že nás každoročně čekají dvě očkování po dvou dávkách, a to rok co rok. Máme se nač těšit, farmaceutické koncerny taky.

   Smazat
 3. Servilní idioti se v této zemi množí jak sarančata!Smutné a tragické!

  OdpovědětSmazat
 4. Pradědo!

  Žádná vakcína na světě nikdy nevytvořila imunitu. Vakcína vždy do těla dodala omezené množství virů či baktérií, upravených tepelně nebo chemicky tak, aby se nebyly schopny v buňkách napadeného těla replikovat ( o množení virů nemůže být řeč, protože to nejsou živé formy).
  Vlastní imunitu si vytvářelo napadené tělo přímo v buňkách a tím zlikvidovalo naočkovanou nákazu a zároveň si vytvořilo imunitní odezvu na určitý typ viru nebo celý kmen virů.
  Emerické vakciny do těla dodávají pouze sekvence RNA obalené v enzýmech potratěných lidských embryí a co se s nimi děje v buňkách těla neví ani bůh, natož emeričtí idioti.

  Jinak imunita se spolehlivě získá tzv. promořením mírnou nákazou a včasnou podpůrnou léčbou (vitaminy C, B, D, česnek, medvědí česnek, propolis, valašský penicilín), která usnadní leukocytům likvidaci malé nálože viru dříve než napadne zlatou triádu (plíce, srdce, tenké střevo). Tato imunita je dlouhodobá na celý kmen viru (od 1 roku až na doživotí) a je bez vedlejších účinků.

  Naopak, ten kdo i nevědomky prodělal nákazu kovidem a dá se vakcinovat, může nabudit imunitní systém k lavinové reakci proti vlastnímu tělu (rozežrané plícní laloky, udušení).
  Rozhodnout se musíte sám, ale pokud Vám dají podepsat tzv. poučený souhlas, který lekaře a farmaceuty zbavuje hmotné i právní zodpovědnosti, tak jste s pravděpodobností blížící se k jistotě podepsal rozsudek smrti!!
  Přeji Vám pevnou ruku a jasnou mysl!!

  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo, ale jak na to prijdes, ze jsi treba uz kovid prodelal, kdyz se nechas potom ockovat?

   Smazat
  2. Basosi!!

   Existuje řešení, kterému se říká řízená imunizace jedince.
   Prostě si napíchnete frajerku (nebo chlapečka - dle orientace), která je kovid pozitive (v karanténě či izolaci) a pak pečlivě sledujete stav svých sliznic, stolic, moče a mysli a když zaznamenáte první změny začnete s mírnou kůrou (valašský penicilín, vitamíny, česnek, křen, zázvor, propolis) v malých dávkách dle sloganu Hogo fogo "alkohol v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství". Tento stav udržujete a sledujete asi týden a pokud nastane zhoršení přitvrdíte (3 dávky ivermektinu od veterináře s pauzou 3 dni). pokud za další týden nedojde k zlepšení přitvrdíte více (týdenní kůra ISOPRINOSINem pod vedením felčara).
   Pokud ani poté nedojde k zlepšení, jste promořen a běžte si vykopat odpadní jámu pro svoje tělo.
   Ale to se stává pouze totálně zdevastovaným osobám (jako bidetovi a spol.).

   Smazat
 5. Další fází této falešné pandemie bude promyšlená masová vražda „vakcínou“
  David Icke: Reakce a úmrtí na vakcíny jsou jen špičkou ledovce! - Musí video
  Aktualizace situace, 6. dubna 2021 - Očkovaní zemřou; Neočkovaní budou loveni na vyhlazení!- Mike Adams musí video
  Předmět: Další fází této falešné pandemie bude promyšlená masová vražda „vakcínou“ 6.4.2021
  https://beforeitsnews.com/tea-party/2021/04/the-next-phase-of-this-fake-pandemic-will-be-premeditated-mass-murder-by-vaccine-2644099.html
  Konečnou hrou, kterou tyto totalitní příšery hledají, je vstříknout každému Američanovi tento experimentální, měnící mysl, měnící se tělo, genetické přetváření a smrtící operační systém, který se falešně nazývá Covidovou „vakcínou“. Nejde vůbec o vakcínu, ale o kontrolní a depopulační nástroj, který je záměrně navržen tak, aby způsoboval extrémní nemoci a smrt. Tyto nežádoucí reakce způsobené těmito toxickými injekcemi nebudou správně obviňovány, ale budou použity k tvrzení, že viníkem jsou mutované varianty exprese neexistujícího kmene Covid-19. To umožní větší strach a paniku, aby se zvýšila poptávka po „očkování“. Tyto nikdy nekončící krize způsobí, že mnohem vyšší procento Američanů dobrovolně vyhledá a vezme si tuto virulentní injekci,
  "Obecně platí, že ti, kteří se uchýlili k masovému vraždění v kolektivním měřítku, vždy předložili odůvodnění, že jednali jménem národa."

  OdpovědětSmazat
 6. Další Holocaust začal, dopadne to všechno bledě, predátor úmyslně a klamem zkurvil vše co se dalo, není vůdce, nejsou vojáci, jsou a zůstali jenom žebráci.
  Kellner jako vždy - na 1*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zajimave, jak vsichni pouzivate slovo Holokaust, misto Pogrom

   Smazat
  2. Basosi!

   Slovo pogrom vynalezli poloci a znamená to jednorázovou násilnou akci obyvatelstva proti odlišné menšině (nábožensky, ekonomicky či kulturně).
   Slovo holokaust jsme zavedli my (neupřesním bo Dvořák) a znamená to trvalou násilnou aktivitu za účelem likvidace konkurenčního etnika (například Židů nebo Slovanů) a přisvojení si jeho zdrojů (území, nemovitostí, přírody, výrobních kapacit).

   Smazat
 7. Je třeba pana Kollera opravit.
  Mýlí se v tom, že Sputnik i AstraZeneca jsou klasické vakciny.
  To tedy opravdu nejsou, fungují na obdobném principu jako Pfizer a Moderna, tedy na vnesení genetické informace do lidské buňky s cílem ji přinutit vyrábět virový antigen.
  Liší se jen způsobem provádění.
  Nejsou to tedy rovněž vlastně vakciny, ale genetické biopreparáty.
  "Pravou" vakcínou je pouze zatím vakcina Sinofarm, která vnáší přímo antigen - virus, nebo jeho část.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slysela jsem, ze Sputnik Light bude normalni vakcina. Vite vic?

   Smazat
  2. 7:07. vera.
   Sputnik light také není "normální" vakcína, je to v podstatě 1. dávka Sputniku, čili je to jen zjednodušený Sputnik. Poskytuje krátkodobou, sezónní ochranu.
   Má být používána v nouzových režimech očkování, kdy je potřeba urychleně naočkovat co nejvíce lidí alespoň ke krátkodobé ochraně. Třeba k řešení velkých ohnisek.

   Smazat
  3. Heriote chyba, nejedná se o obdobný princip ..

   Sputnik a Astra Zeneca obsahují živý upravený adenovirus a využívají jeho !! DNA !!, DNA resp. genom buňky nevyužívají, nejsou proto "genetickým léčivem" !!! ...
   Adenovirus uvolní nabuzenou biologickou !! mRNA, kterou zpracují ribozomy buňky ..

   Pfizer a Moderna jsou fantasmagorie bez života, tomu výkladu jak fungují se syntetickou mRNA vyrobenou v továrně můžou věřit jenom pitomci, kteří toho mnoho o geneticko biologických procesech nevědí, a bohužel tam patří i lékaři i jejich profesoři ..

   Smazat
  4. 10:10 Maxim.
   Ale vůbec ne žádná chyba. Nepochopil jste princip. Už tu jednou byla řeč.
   Sputnik od Pfizeru se liší dopravou genu pro spike protein do lidské buňky. Když využívá upravený virus, kdežto Pfizer využívá přímo vyrobenou mRNA.
   Ale upravený virus u Sputniku a AstraZenecy slouží pouze jako nosič informace (genu) k výrobě antigenu. Není na tom nic složitého.
   Ale princip imunizace, tj, že lidské buňky mají sami vyrábět virový spike protein, jako virový antigen, je stejný.
   Shrnuto - adenovirové vakciny fungují podobně jako mRNA vakcíny, tedy na základě doručení genetické informace do buněk očkovaného člověka, v nichž posléze dochází k tvorbě cílového proteinu.
   DNA s tím nemá vůbec co dělat.

   Smazat
  5. Heriote, DNA má co dělat se vším živým, to je potřeba pochopit, DNA "roztáčí" všechny životní procesy, bez jejího "energetického potenciálu" není života ..
   Proto o všem ostatním, co tento základní životně biologický princip nechápe píšu jako o fantasmagoriích ..
   Učit se, učit se, učit se ..

   Smazat
  6. 11:29. Maxim.
   Ovšem se vším živým má co dělat i slunce, fotosyntéza, i měsíc, i lehký vánek má co dělat se vším živým a přesto je jistě nebudeme tahat do principu fungování adenovirových vakcín...
   Zdá se, že DNA je Vaším oblíbencem. Nicméně skutečně zde upravený adenovirus slouží jen jako nosič - informace ze stránek EMA:
   "Once it has been given, the vaccine delivers the SARS-CoV-2 gene into cells in the body. The cells will use the gene to produce the spike protein. The person’s immune system will then recognise this protein as foreign and produce antibodies and activate T cells (white blood cells) to attack it".
   Takže jak sám říkáte, tak sám dělejte...

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  8. Heriote, vy neznáte realitu současné vědy ??
   Pitomostí a bludů je 99 %, skutečného vědění 1%, také se říká, že věda současnosti, jsou jenom omyly, které budou odhaleny v budoucnosti ..
   Současná věda i Vy máte velké sebevědomí ..
   Učení je hlavně odhalování omylů a chyb i těch vlastních ..

   Smazat
  9. 12:01. Maxim
   Nevím co má dělat "realita současné vědy" a teorie o bludech s principem o němž byla řeč ? Prostě takový je a zda bude funkční je věc jiná, o tom není sporu, ale abyste se mohl o tom bavit, musíte ho pochopit. Nebo vy víte o tom principu více, než sám výrobce ?
   Navíc si myslím, že vyléváte s vaničkou i dítě a trochu si odporujete.
   Když devalvujete současnou vědu, tak jak můžete arumentovat např, ve prospěch Ivermectinu, či Sputniku coby produktů současné vědy ?
   Vědu dělají zase jen lidé, jako tomu bylo vždy.
   Nemám nic pro Ivermectinu ani Sputniku podotýkám.

   Smazat
  10. Heriote, znova si přečtěte to co jsem napsal, i to co jsem už napsal v minulosti, potom budete vědět víc a pochopíte ty fantasmagorie o nano nasičích, syntetické mrna a dalších blbostech, které zveřejnily výrobci Pfizer a Moderna ..

   Smazat
  11. Heriote, a nakonec, bylo by dobré kdyby Pfizer a Moderna, když vyrobily tak špičkovou vakcínu, poskytly licenci ostatním firmám a státům k její výrobě, aby se i ostatní "vědci" mohli přesvědčit o jejím složení ..
   Co myslíte, dostanou ostatní firmy a státy tu licenci ??

   Smazat
  12. Heriote, ještě přidám ukázku bio computerové fantas magořiny Pfizeru, je to humorně zábavné .., tedy jenom pro vědoucího biologa, který zná taje biologie ..
   https://benedikz.space/articles/reverse-engineering-zdrojoveho-kodu-vakciny-biontech-pfizer.html

   Smazat
  13. 13:25, 13:56. Maxim.
   Nevím teď proti čemu vlastně argumentujete. A proč jste se posunul úplně jinam ?
   Já nijak nehájím kvalitu ani Pfizeru, ani Moderny. Zcela exaktně a nezaujatě mluvím od počátku pouze o technologiích a principech na nichž jsou tyto a Sputnik s AZ postaveny. Nic více.
   Jen jsem oponoval vašim chybným tvrzením v tomto směru.
   Osobně k nim nemám důvěru, když už bych si z těchto měl vybrat, tak pouze Sputnik, ale ani ten s velkým nadšením. Právě, kvůli tomu, že ani on není vakcínou v pravém slova smyslu.
   Takže momentálně pláčete na špatném hrobě.

   Smazat
  14. 14:15. Maxim.
   A co jako ? Jak to souvisí s tím, jak fungují vektorové vakcíny ?
   Já nejsem obdivovatel Pfizeru, jak se snažíte trvale podsouvat, naopak, mRNA vakcinám nevěřím vůbec, vektorovým velmi podmíněně, protože v principu pracují stejně, takže jak říkám u mne pláčete opravdu na špatném hrobě...

   Smazat
  15. Heriote, já nepláču, naopak se bavím nad těmi fantasmagoriemi, také vám nic nepodsouvám o vašem obdivování něčeho ..
   Náš dialog jsem ani neposunul ěikam jinam, jenom jsem ho zaměřil blíže k základním principům a technologiím molekulázní biologie o které v té věci jde ..
   Takže nic ve zlém ..

   Smazat
  16. 15:56. Maxim.
   No, nevím Maxime, třeba příspěvek typu:

   "Heriote, a nakonec, bylo by dobré kdyby Pfizer a Moderna, když vyrobily tak špičkovou vakcínu, poskytly licenci ostatním firmám a státům k její výrobě, aby se i ostatní "vědci" mohli přesvědčit o jejím složení ..
   Co myslíte, dostanou ostatní firmy a státy tu licenci ??"

   jste k principům technologiím molekulární biologie moc nezaměřil...
   Já totiž vakcinu Pfizer za špičkovou nikde neoznačil. Takže fakt nevím.
   Nu, jak Vy říkáte - nic ve zlém.

   Smazat
  17. A pane Heriote, je cinska "prava" vakcina zalozena na umrtvenem viru, ci zivoucim?

   Taky jsem cetla, ze ten "spike protein" muze byt nebezpecny, jednak tim, ze vyprovokuje organizmus k nemoci (covidu) a jednak mozna dlouhodobe. Mohl byste k tomu neco dat do kosiku?

   Smazat
 8. Co na to říci.Pan Keller jako vždy skvělý. Jenom bych poznamenal(článek red. Čermáka jsem nečetl, ale věřím v úsudek pana Kollera) Byly doby, kdy jsem hledal jakékoliv vyjádření v tísku a zprávach kterému bych věřil. A zázrak se stal. Jakýsí redaktůrek napsal o naprosto závadných webech a stanicích. Dodnes mu za tyto uvedené zdroje děkuji. Nejsem natolik zdatný abych si je sám vyhledal. Takže abych to shrnul, i blbec může být užitečný.

  OdpovědětSmazat
 9. EMA vydala prohlášení že se prokázala(!!!) souvislost krevních sraženin s Astra Zenecou. Ještě před týdnem tvrdila opak. Západní země nám posílají ze solidarity 750 tisíc dávek toho šmejdu... Budiž chvála Babišovi že to nechce... Jinde se ho zbavují... VIP 🥴

  OdpovědětSmazat
 10. Úplný souhlas s M.Kollerem.Jetreba vyměnit Blatnička aPetrickaá.Misto aby sháněl vakcíny,posílá naše peníze zahraničním rebelantum.

  OdpovědětSmazat
 11. Socialista Goebbels, soudruhu? Snad nacionální socialista (tedy člen národní pospolitosti, jinými slovy ultranacionalista, šovinista)!!!! Vedeš tu demagogii, soudruhu Kollere! Přesně jako Goebbels!

  OdpovědětSmazat
 12. Martin Koller bohužel používá slovník 30let "demokracie". Pak se nemůže divit ,že společnost se mele ve stejné odpadové stoce kapitalismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:22 Spartak.
   Ano, přesná poznámka, také mi tento slovník vadí.

   Smazat
 13. Babiš odvolal Blatného!

  Tato zpráva říká "jdeme do finále"!!!

  Asi se bude brzy něco dít s očkovanými a bude třeba na někoho ukázat prstem. On to Primula moc dobře věděl a zavčasu se zdekoval (dal Androvi nepřekročitelný důvod k odvolání své osoby).
  Ani mi těch očkovaných není líto, protože jak říká Pjakin "každý dle svých schopností a znalostí pracuje pro sebe a svoji rodinu a nad rámec svých znalostí pro ty co znají více".
  A neb jak říkám já "každý dostane co chce a někteří ještě dárek navíc".

  Jo a Martin Koller nekope za Slovany, ten je pouze mystifikuje, ikdyž geniálně (upřesnit nemohu bo Dvořák nikdy nespí).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ....,,Asi se bude brzy něco dít s očkovanými"......nene,to je ještě brzo,dít se něco začne v době, kdy chtěli mít proočkováno(což se nedaří-mají skluz) takže říkali původně do léta.....ještě tak 2-3 měsíce si myslím a pak to začne u těch prvních naočkovaných!!! Je to jen můj názor,žádná poplašná zpráva.....

   Smazat
  2. Ďuro Trulo
   Myslím, že se mýlíš. Ale to je jen můj názor
   (tedy ohledně pana Kollera)

   Smazat
 14. Žádost FOI ukazuje, že 2 287 zemřelo do 28 dnů od zavedení vakcíny Covid ve Skotsku v průběhu února
  https://dailyexpose.co.uk/2021/03/30/f-o-i-request-shows-2207-died-within-28-days-of-having-the-covid-vaccine-in-scotland-during-february/
  Btitanie potvrzuje Covid podvod. V nemocnici umrelo 0 lidi na Covid. Tohle Bila moc nepotesi. Konečně absolutní zdokumentovaný důkaz od národní zdravotní služby, že Covid 19 SARS Cov2 je úplná výroba! Viz: Nesporný zdokumentovaný důkaz, že Covid 19 je masivní podvod - výroba…
  https://darrellhines.net/2021/03/30/breaking-news-covid-deaths-exposed-as-total-fraud-national-health-service-replies-to-freedom-of-information-request-stating- můžeme-potvrdit-že-0-nula-pacientů-zemřelo-z-covid /
  Britský šéflékař prohlásil, že Británie bude zacházet s COVID jako s chřipkou a nebudou žádné další uzavírky. Tohle jsou VELKÉ zprávy. Může to být první domino, které padne a ukončí podvodnou pandemii na celém světě?
  https://www.telegraph.co.uk/news/2021/04/01/no-lockdowns-britain-will-treat-coronavirus-like-flu-says/

  OdpovědětSmazat
 15. Ochrana proti COVID-19
  http://www.tarot.72.sk/?m=CSK#HELP

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.