Reklama

sobota 17. dubna 2021

Hvězdná chvíle před ruskou ambasádou

Lenka Procházková
17. 4. 2021
Okrašlovací spolek Kaputin se dlouhodobě zabývá problematikou domácí a zahraniční politiky. Prostřednictvím akčních výstupů a výtvarných děl oslovuje tápající veřejnost a nekompromisně nastavuje zrcadlo zástupcům lidu. V hledáčku spolku se ocitají i světoví politici. V pátek (16. 4. 2021) Kaputin prezentoval aktuální výsledky své nezištné osvětové tvorby přímo u plotu Velvyslanectví RF. Zatímco několik členů spolku instalovalo před hlavní bránu piedestal pro zlatě natřenou atrapu záchodu a sedící sochu prezidenta RF s červenými trenýrkami shrnutými u kotníků, další jedinci chvatně zavěšovali na plot ambasády čistící štětky (též se zlatým nátěrem). Dvě tyto čistící pomůcky umístili i k emblému velvyslanectví.
Ještě před příchodem policejní ostrahy stihli Kaputíni ukázat projíždějícím řidičům cedule s naléhavými hesly: Nechceme Putina v Dukovanech, Putine, ruce pryč od Ukrajiny, Nechte si neschválený Sputnik V a Free Navalny! Na požádání policistů se ochotně legitimovali, a protože měli řádně nasazené roušky, které nesňali ani pro větší slávu v médiích, nebylo jim bráněno v osvětové akci pokračovat. Po skončení si odvezli zmíněnou sochu i další příslušenství (včetně velkého transparentu s nápisem ZABIJÁK ZLODĚJ DIKTÁTOR) zpátky do klubovny k dalšímu použití. Možná své dílo v květnových dnech nainstalují v Dejvicích, kde už je téměř rok volné místo po odstraněném (bronzovém) maršálu Koněvovi.

Svoboda slova a správného názoru opět triumfovala a objektivy pozvaných novinářů to zdokumentovaly. V průběhu několika minut se fotografie dne objevila na internetu a posléze na televizních obrazovkách. Satelity letící vysoko nejen nad Velvyslanectvím RF ale i nad spřátelenými ambasádami jistě svou kořist rozeslaly do daleka. A tak povzbuzení z Prahy "dolétlo" raketovou rychlostí jak k udatným ukrajinským vojákům, kteří už tak dlouho střeží mír civilistů na Donbasu, tak i k srdnatým jednotkám vojsk NATO (v Pobaltí, v Rumunsku, v Bulharsku, v Polsku a jinde), které znepokojeně sledují, jak agresor shromažďuje armádu podél svých hranic.

A jelikož pravda je jen jedna a spolek Kaputin ji neohroženě odpinkl do světa, notabene přímo od plotu ruské ambasády v Praze, dotkla se sláva našeho hlavního města opět hvězd. A stačilo na to několik ochotníků s s dobrým scénářem. Náš nový ministr zahraničí zatím nestihl zareagovat, zato ministra vnitra smělá energie spolku Kaputin zaskočila a (snad?) i zahanbila. Skutečností zůstává, že svou avizovanou cestu do Moskvy odvolal.

Sputnik V nebude, protože se zabijákem se nevyjednává, ale bojuje!100 komentářů :

 1. To je opravdu odporná doba a fašistická „pravda a láska" v celé své nahotě. Pražský havloidi mají úplně vymyté mozky kdy už tohle skončí. Zase máme ostudu po celém světě a bojovat tak můžou v počítačových hrách na nic jiného nemají transatlantický soudruzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kaputin - fašistická „pravda a láska". Vcelku odporný hnus ! Pokyn vydal Soros nebo Aspen Institut nebo Hřib ?

   Smazat
  2. Kaputinovci jsou cast OS tj bcanske spolecnosti prolezle neziskovkami

   ktera neprotestuje proti tomu,ze parlament slozeny z vadne zvolenych "zastupcu"odhlasuje s ledovm klidem POLICEJNI STAT vnitraku CSSD a protoze jsou ohlupovani ohlupovadly GR TV hned na to udelaji z obcanu volicu zlocince,kterym maji byt odebrany otisky prstu pod lzivou zaminkou,ze to naridilo EU.
   Cilem techto aktivit je jak vidite neomarxismus tj vlada mensiny nad vetsinou a v dusledku i pochodem lhostejnmi institucemi takovymi akcemi vytvaret dojem,ze jsou schopni rozbiti nejen celeho statu,ale i demokracie!
   To neni recese to je demonstrace prasecich rypaku,kteri nas chteji vyvrazdit nemoci C 19 a neputuji jako zlocinci do basy,ale jsou oslavovani prave politiky stran a opakuji znovu vadne zvolenym parlamentem krome SPD,ktera takovy rezim diktatury zla uz programove nechce!

   Smazat
  3. Krtecek dík za vysvětlení co to jsou za šmejdy já se o takové nezajímám.

   Smazat
  4. Pane Kabliku oni nas mirumilovne holubicky nuti se zajimat

   o jejich neomarxisticke modre trockisty nyni vystupujicich pod nemeckym "KAPUT" jak to kdysi volali fasisti vylezajici z trosek rozbombovanym spojeneckym letectvem a Konevovymi tanky, rvouci pritom "HITLER KAPUT" nyni tu mame jejich pohrobky,kteri po svem fotrovi pry zdedili jen dva blesky a s tim tu vylezaji z jejich neomarxistickych der,coz je kryci nazev pro fasisty zacatecniky.

   Neni divu,ze dochazi konecne k transformaci ohlupovadly nacisto podupane,laxni OS na cilevedomou ĆSV,anebo to po techto "kaputovicich" stacit nesmi a bude jinak a jak valecnici s puskani noveho statu,kde pravda opravdu zvitezi,anebo padne?

   Smazat
  5. Jen v servilní zemi zvané"Česko" se mohou rodit a fungovat takové kreatury!

   Smazat
  6. Je to marný, je to marný, je to marný...
   Už staří Řekové to tenkrát nezvládli s tím Herostratem. Ty "dohoven" zaprodané zemské škůdce je třeba důsledně ignorovat. Bez publicity "nebyli, nejsou, nebudou". Naštěstí policie jim tu radost neudělala, aby z nich udělala oběti.

   Smazat
  7. Nemůžu uvěřit vlastním očím, že to je vůbec možný. Tihle novodobí svazáci by dříve byli zosrátý hrůzou, kdyby neřekli čest práci a dneska si troufaj. Naprosto ubohé, ubohé a ubohé. Opravdu stateční kreténi.

   Smazat
  8. vsem co o tom pisi.....nevim proc se o tom bavite, svymy kecy tyhle pitomce podporujete. Laskave si uvedomte kdyby nekdo pred Amerovyslanectvim v Praze tam prijel s autem a zacal tam vztycovat sochu kokty na schodech

   Smazat
  9. A B U D E H Ů Ř ! ! !

   Člověk by si myslel, že hůř už být nemůže, a jak je vidno, může.

   Smazat
  10. Ale to nic neni proti tomu co se deje v USA ,to jsou veci prakticky neuveritelene .Buzeranti pedofilove LGBT+ cernosi a vubec kdo je do barevna -prednost oficielni dobytek ,lez vsude kam oko dohledne Vypalenne cele ctvrte tou luzou (mirumilovne demonstrace) skody pres 200 bilionu a to neni konec .To vse je podporovano vedenim senilniho starika co cupita zde je oficielni propaganda CNN jen pro ukazku jaka luza se rozlezla uplne vsude ,a bude hur.Deti jsou vychvavany k nenavisti k bile rase lasce k pedofilum a maji se stydet ze jsou bile !! To jsou vse fakta to tu jeste nebylo . Vladnou silenci vseho schopni i napadeni Ruska

   https://otevrisvoumysl.cz/1-cast-cnn-reditel-priznava-ze-se-venovali-propagande-k-odstraneni-trumpa-z-funkce/?fbclid=IwAR3WxV3GX4CpTxqi0cXNZhVZgLkaB0erGEi_pOypj2AAl9Pr3DfyZVs4khk

   Smazat
  11. Ubohost některých jedinců, či skupinek, je tak dalekosáhlá, že si v pojmenování správným výrazivem nepomohu ani lexikonem českých vulgarismů. Ještě by mne tak zajímalo, proč nechala policie tu jejich "akci" dokončit. Zřejmě servilita policajtů či afinita k jejich jednání je tak úžasná, že ani jinak nemohou jednat. Opravdu je to zralé pro pár přes dr*ku !

   Smazat
 2. A co tak celý spolek poslat v maskáčích na UK, ať ukáží svoji skutečnou sílu a vůli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni by se pos$ali strachy při prvním výstřelu z poplašnáku. Dělají hrdiny v teplíčku svých vyhřátých domovů. Inu pražáci neví co by roupama dělali.

   Smazat
  2. Ten "kakoć" tam navezli pry pirati a jejich podpindostnici STAN

   aby pry byli zvoleni tou zdemolovanou spolecnosti OS misto ostatnich jeste pitomejsich polit.subjektu,kteri se tesi na koryta,dnes jsou ted jsou jeste zdarma v mama hotelu a rajtuji na svych mrtvych oslech, opravdu,ale opravdu nic jineho neumi!

   Jsou obeti prvni priority rizeni sveta majitelu velkych penez a ti nevzdelanci o tom ani nevi!

   Smazat
  3. Vidláku a to si někteří z nich doma nechají vyhřívat prdel plynem od Putina. Že se nestyděj. Kdo to jsou vůbec Kaputini?

   Smazat
  4. Vidlak, přesně to by se stalo. Při petardě by srali v síni.

   Smazat
 3. EU provokuje Rusko pokusem o barevné revoluce v Bělorusku, na Ukrajině a na Krymu. 6.4.2021
  https://beforeitsnews.com/global-unrest/2021/04/eu-provoking-russia-by-attempting-color-revolutions-in-belarus-ukraine-and-crimea-2530786.html
  Jinak rusové jednají ve spolupráci s novým vedením americké armády ustavené prezidentem Trumpem už loni. Jak bude deepstate definitivně poražen, skončí i harašení zbraní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nasvědčuje něco, že bude deep state poražen?A kým?Ne. to normální lidi se musí probudit, a když bude třeba dát těm úchylům po tlamě- obrazně řečeno.Jinak to za nás nikdo neudělá.Vždyť my si neumíme ani zařídit nestrannou veřejnoprávní TV ani stejnou kvalitu potravin, nedejbože rovné podmínky našim zemědělcům.

   Smazat
 4. A to chtěli někteří, aby se rozhovor Putin- Biden odehrál v Praze- ani náhodou.Jasně že platí svoboda slova, svoboda názoru ale doba je šíleně pokřivená, hlavně nejde o žádnou spontánní akci. Přítomní novináři- spíš hyeny, byli na místě v pravý čas.Škoda že dotyční umělci neměří všem stejným metrem a svůj zrak neupřou i jiným směrem. Bodejť by ne, když tohle všechno organizuje Deep state.

  OdpovědětSmazat
 5. Možná to onen "okrašlovací spolek" chtěl pojmout jako recesi. Snaží se šokovat provokativním chováním, nebo jako v tomto případě zesměšňující sochou prezidenta Putina. Ať je to tak nebo jinak, podtext tohoto "protestu" je jasný. Opět se projevili lidé, kteří do krve nenávidí vše ruské.
  Recese je termín i v ekonomice. K tomu bych to viděl blíže, protože tam to znamená pokles. V tomto případě si myslím, že jde o "hluboký pokles" soudnosti, vkusu a kritického myšlení oněch okrašlovatelů.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč nevykážeme všechna tahle nestydatá prasata na Ukrajinu? Hamáček stíhá naše lidi za každé slovo a tuhle verbež přehlíží! Hanba!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. sissi, přesně tak, když někdo vystrčí zadek na USA techniku, je identifikován a zveřejněn médii. Tentokrát se to nestalo, proto ty roušky? Že to odsune BIS a policie do ztracena je jasné, jako trenýrky prezidenta. Kde to jsme? Já požaduji jmenovitě určit veřejně účastníky, pro podzimní volby!

   Smazat
  2. Pan mgr Hamacek a tedy cela jeho strana CSSD je rizena Aspenisty

   instituci zalozene majiteli velkych penez pry dokonce sameho nechutneho gigatunelare a zlodeje Bakaly a jeho rotschildovcu.
   Propaguje nyni vztekle svymi vnitraky rozval CSSD neomarxismem modrych trockistu,kdy mensiny maji za kazdou cenu vladnout vetsine s cilem znicit demokracii.
   Je s podivem,ze ho clenove jeho strany voli,aby propagoval ze vsech sil svuj zamerne pokrouceny zakon o policejnim statu,kde se ma narizovat polit.stranami pochod institucemi, nespravedlnost nejhrubsiho zrna,justice nesmi fungovat a z jeho volicu a volicu vubec davaji tito politici dalsimi vadnymi zakony delat zlocince s cilem jim brzy ukrast vsechny penize a aktiva(viz odstraneni hotovosti) kapitalismem bez privlastku a skrupuli vychazejicim z gangsterismu,ktery nam privesil na krk byvaly president ODS a tato strana spolu z dalsimi zlocinci typu pirati a jejich podpindostnici se v tom bahne spokojene rochni uz dlouhych 31 let za prihlizeni BEZMOCNE OS,kde se predpoklada jen lhostejnost a laxnost vedouci k zniceni majstrimem ohlupenymi pisalku,ktere pozvou k takovym aktum hnusu a oni se daji,nebot dostanou penize od nezdanenych majitelu velkych penez z penez,kdy nam navic ukradnou dve tretiny platu!
   Proc treba ty skody,ktere zpusobuji gatesovci vybijenim nemoci C19 nezaplat 90% zdanenim a posilaji do ulic sve KAPUTOVICE s kaput hajzly!

   TO SE PAK DIVI,ZE SILAK STREJDA PUTIN ZMANIPULUJE VOLBY DOKONCE PRY I V AMERU A DOVEDE V EU NASADIT DO VEDENI DOKONCE JEN KAPUTOVICE!

   Smazat
  3. Co tím chtěl ten k#k#t říct??

   Smazat
  4. no tedka kdyz se bude konecne uvolnovat, a budou sem moci jezdit turisti, tak jsem zvedavej co budou delat v Karlovych Varech- ktere byly Ruskou domenou a vlastne zily z Ruskych turistu, a pak co treba Praha kam zarucene prestanou jezdit bohati Cinane..... laskave se podivejte kolik zde nechavali Rusove a Cinani (oproti Nemcum a treba Anglicanum) a a a .... takze zrejme dalsi pujcky z EU garantovane, nasim prislibem sem brat nase bratry od Afganistanu do stredni Afriky..

   Smazat
 7. To jsou ti dnešní "umělci", z pohledu psychoanalýzy (Freud, Jung) umělec prezentuje veřejnosti svým dílem svoje nitro a svojí "uměleckou osobnost", dnes je to už úplně zřejmé v tkzv. performancích "umělců" ..

  Ti chudáci sdružení v Kaputinu veřejnosti jenom presentují svůj intelektuální průjem (osoba na wc), a jací jsou to ubozí srá*či, a co za srač*ky mají v hlavách místo mozku ..

  Nejsou ale osamocení, jejich ideovým guru je u nás "umělec" David Černý, který měl podporu Havla prezidenta, Schvanzenberga knížete i Babiše oligarchy (koupil od něj funící Londýnský autobus z propagace Olympiády) ..

  Ukrajina je na tom podobně jako ti umělci, je to jenom pole sraček, její vyčištění bude znamenat jako v Sýrii Ruskou pomoc ještě trochu normálním lidem s vyvezením nenapravitelných srá*čů do izolovaného sanitárního území ..
  V Sýrii je to Idlib, na Ukrajině to bude Galicie ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myšlenky lidí z této skupiny se motají výhradně okolo genitálií, konečníku, výkalů, moči a záchoda. To je charakterizuje. Nevím, má význam se tím zaobírat? To jen u unknowna a jemu podobných se při pohledu na něco podobného objeví stařecká poluce. Nechme ho, ať si užije, neměl v životě mnoho radosti.

   Smazat
 8. To je neuvěřitelné, jaká nenávist se v Praze rodí proti mirotvornému Rusku, proti krajině, která slovanské národy zachránila před šílenstvím fašistů, před vyhlazením. Připadá mi to dobu před 2.sv. válkou, když takhle "burcoval" Hitler svět a hnal jej do války pomocí živení nenávisti proti každému, kdo s ním nesouhlasil. Kam to kráčíme. A to se děje jen v maceše Praze. Kdysi jsme říkali "matička" dnes můžeme s klidným svědomím prohlašovat zrádná a prodejná macecha Praha. To se určitě Šláfenberg s Kalúskem tetelí blahem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemohu se ubránit dojmu, že ti největší protiruští štváči nejsou Češi.

   Smazat
  2. Cíl je světovláda švorcáků z USA ale k tomu naštěstí nikdy nedojde. V práglu není dělnická třída a proto to tam tak vypadá a vyhrávají náckové ve volbách.

   Smazat
  3. Toto vše je v režii CIA !

   Smazat
  4. tak jak jsem to zacal tusit loni na podzim, Andrejko pomalu zacal otacet kormidlem, ale asi dost pomalu, takze nyni kdyz si mysli ze treba volby nevyhraje, tak tim kormidlem ted poradne zalomcoval doprava.

   Ohledne Hamzy, nevim nevim, ale mel jsem dojem ze ta cesta do Ruska ohledne Sputniku by mu pomohla v popularite, ale Andrejko mu to (na ci prikaz?) posral, takze presne podle me predpovedi v unoru, volby by mela vyhrat koalice Pirati a Stan, a pak se to konecne dokonale posere a vy snad potom dostaneete rozum,ale bude vam to jako protektoratu Boehmen u Mahren hovno platne, budete muset cekat co udela Groessdeutches Reich..... a tam snad az to Andula vzda, dostanou rozum, doufam vcas.... ale vy ostatni az budete smet ven mezi lidi, tak muzete pocitat kolik Inzinyru, a atomovych vedcu ze zemi od Afganistanu po rovnikovou Afriku k nam dolezlo

   Smazat
 9. No jednak bych veškerou tu sebranku vyfotil bez masek a nechal kolovat na internetu, se jmény, to proto, aby neměli kam utéct, až ta válka na Ukrajině začne. Pak bych je po jednom pochytal a veřejně spráskal bičem za to rozeštvávání národa. Oni hanobí nejen rusáky ale i slušné Čechy. Něco mi říká, že to nemohou ani být Češi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, tato chátra dělá ostudu všem občanům této země, která má v sobě pokoru a nezapomíná, že nebýt Rusů mnoho z nás by asi na světě nebylo. Beztrestné hanobení státu započalo urážlivými výroky naši zaprodané opozice zvolením M.Zemana, znesvěcením vlajky prezidenta, sprostotou "výtvarníka" Černého na Vltavě atd. to vše za přihlížení všech těch demokratů, kteří mají pochopení pro tyto hulvátské činy pochopení, tolerance těchto nepřijatelných činů nemůže vést k ničemu dobrému. Všichni odpovědní politici by se měli zamyslet, zda obdobné a stále četnější projevy nenávisti hrstky duševních chudáků lze nadále tolerovat, či zda to nechají dovést do nějakého a možná i připravovaného "majdanu" , čas nazrává velmi rychle

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 10. Zase jedna velká ostuda pro Českou republiku. Uvědomují si ti primitivové , že máme jaderné palivo z Ruska, plyn z Ruska.Kdyby byl prezident Putin na jejich primitivní úrovni,co bychom asi dělali? Vždyť dnešní mladí neumí existovat bez elektřiny. A nevěřte tomu, že by nám ochotně a levně pomohl. Jedině vztyčeným prostředníčkem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava:že by nám západ ochotně a levně pomohl

   Smazat
 11. Demokratická strana v USA jsou fašisté. A čistí! Přesně jako v Itálii v 20. letech minulého století! Je tu ještě jeden článek, myslím, že pod obrázkem Zelenský, kde Rusové vysvětlují jak to bylo se sestřelením toho malajsijského letadla! Sestřelili ho Ukrajinci na příkaz Američanů! Malajzijci to vědí a smetli ze stolu zprávu Holanďanů. Kdo není tupý, umí si dohledat a věci dát do souvislostí! Je to něco podobného, ​​jako letadlo Korejských aerolinií použil Reagan na výzvědy! A tak i dopadly. Oni to ti Američané velmi dobře věděli, jak to dopadne, jen potřebovali odkrýt síť první výstrahy a celou PVO na východě Ruska. Rusové to pak museli celé překopat! Ale interesantní je, že nepoužil letadlo amerických aerolinií, že? Životy Američanů a americký majetek to už ne! Kurvy americké fašistické! Já se jen divím, že jim to ti jejich jakože spojenci, tedy dnes už i my žerou!

  OdpovědětSmazat
 12. Takových hrdinů byly (a po otevření zase budou) plné hospody. A také parlament a nejlevnější nálevna a jídelna zvaná Senát. Vědí, že se jim nic nestane, naopak, ještě dostanou zaplaceno. K tomu sláva v médiích.... Ještě chybí někdo z umělecké fronty. Ale ti jsou nuceně nasazení na fyzické práce a neví kdy a jestli vůbec se vrátí. A odtud svět a jeho priority vypadají jinak, než ze salónů. A také řeporyjec se někam vypařil. Jinak vše pečlivě naplánováno a zrealizováno. Po oznámení zrušení cesty Hamajdy do Ruska. Instalace díla, příjezd "novinářů", komedie, snímky... A pak, v určený čas příjezd chrabré policie. A finále - úsměvy na vše strany a triumfální odchod s fanfárami. Na to my jsme kabrňáci. No uvidíme jak nám to půjde dále. Očkování v utajení, rozvolnění v nedohlednu, obří dluhy, které bude muset zaplatit prostý lid, neboť bohatí platit nehodlají a nebudou. Tak se zatím kochejme "kulturou".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Námořníci měli takový dobrý zvyk, tyto ptáčky označit vykoupáním v dehtu a vyválením v peří aby každý věděl s kým má tu čest. Dehet,ale potřebují naše silnice a když se jim tak líbí ty fekálie, vykoupal bych je v té žumpě i s politiky, kteří jim to tolerují a nepustil 14 dní k vodě.Těmto spolkům a rádoby umělcům ani vindru s peněz daňových poplatníků a tak jako je to v legislativě USA či RF, neziskovky placené z cizí země vést jako cizí agenty.Tyto sledovat tajnou službou jako potenciální nebezpečí pro existenci státu!Je to pátá kolona určená k likvidaci naší státnosti stejně jako v minulosti sudeťáci!

   Smazat
  2. 13:52 A na závěr ubohá Babišova šaškárna s Vrběticema!!

   Smazat
 13. Typický příklad "předsudečné nenávisti." A média nic, policie nic, hamáček nic, janda a EH nic... nádherný dvojí metr. Na ruské se může všechno, na EUNN/USB nic...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dodatek: Onehdy se mě ptal známý, co dělám v čase lockodownu?
   Sedím zavřený v paneláku a pletu oprátky. Po volbách se budou hodit...

   Smazat
 14. Inu, každý dělá to, nač ještě stačí.
  A tito Kaputini ve svém "tvořivém" úšklebku nastavili laťku své "kultivovanosti" vskutku hodně vysoko.
  Výš než na pokleslé okopávání kotníků ruského představitele už asi nemají ...

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 16. Banda vymaštěných kokotů nám dělá mezinárodní ostudu. Kdo ty pošahaný zmrdy asi platí, že...

  OdpovědětSmazat
 17. V roce 1938 se v Mnichově sešli demokraté Chamberlain z Velké Británie, Deladieer z Francie s fašistou Mussolinim a nacistou Hitlerem. V družné náladě pak podepsali dohodu o parcelování Československa, zvanou jako Mnichovská dohoda. Ta byla počátkem toho, že Československo přišlo o 360 000 svých občanů. I dnes je vidět, že demokratické strany v Evropě, včetně našich, mají naprosto kladný vztah k fašistům a nacistům, tak jako v roce 1938. Incident před ruskou ambasádou, který demokratické strany přešly za naprostého mlčení (Kdo mlčí, souhlasí.) je toho důkazem. Fašizace našich tzv. demokratických stran pokračuje.

  OdpovědětSmazat
 18. Děkujeme Rudé armádě za osvobození od Německých fašistů .
  Slované,bratři za každého režimu.
  Спасибо славянский братья.

  OdpovědětSmazat
 19. Jak to zorganizují ? Bude tam šest párů rotujících ?

  OdpovědětSmazat
 20. Tady by měl pracovat také nějaký právní rámec. Máme předsudečnou nenávist, hanobení, vytržníctví a další právní normy! Co by se asi tak dělo, kdyby se podobná akce uspořádala před ambasádou USA? To by se vůbec nekonala, protože účastníci by byli zadrženi a zatčeni, aniž by mohli nějaký transparent rozvinout!! To jsou ty dvojí metry!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 21. Tenhleten "Unknown" se tu roztahuje jak hnědokošiláči v Protentokrátu.
  Tak hoši, zpátky do říše se vydejte radši sami, ať pak nefňukáte za pochodu jak v šestačtyřicátým!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Dvořák záhnědu pročistil, čímž některé příspěvky ztratily kontext, ale to neva, kdo sem občas nahlédne, tak ví o co jde.
   Normálně mne unknowni nechávají v klidu, ale tentokrát se mi vybavilo vyprávění prarodičů o těch "správných" výrostcích za války.

   A tak si říkám, kde se to tak posunulo a čím jsem starší, tak že možná to tam bylo od počátku.
   Jen jsme to hned neviděli.
   Karel Kryl to viděl, proto byl upozaděn.
   A kdo ví, jak to bylo s tím jeho infarktem.
   Ale to už je dneska jedno, dneska jde o to, abychom nepřijali tu jejich hnědou medicínu.
   Aby děti nepřijaly tu jejich hnědou medicínu.

   Smazat
 22. Trapné a nechutné. Ubohost hodná připosraných chudáčků, kteří se zmůžou jen na sprosté urážky s tím, že musí mít krytá záda, jinak by se posrali strachy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne, ty jsi vlastenec? Ty eurobuzna? Vždyť ty vykouříš každému, kdo ti dá na pivo. Nedávno jsi horoval za migranty, kteří nám natrhnou prdel.

   Smazat
 23. Ten pindík, to je tvoje soška. Vek si brejle, poznáš se v tom

  OdpovědětSmazat
 24. To jste sem snad ani neměli dávat. Jak jsem prišiel komenty, unknown měl už několik orgasmů. Neuvěřitelné. Ženská ho nezaujme, z malého pindíka na platové soše je úplně vedle.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 26. Sám půjdeš brzy do hajzlu, unknowne.

  OdpovědětSmazat
 27. Kde máš tu naprostou většinu lidí. Asi jsi spadnul z višně.

  OdpovědětSmazat
 28. Unknowne, víš co říkal s oblibou Stalin o západu, kam dnes patříme ..
  Nedovolím se svými soudruhy, aby nám ty svi*ně svými špinavými rypáky rozrývali tu naši společně udržovanou zahrádku ..., a Putin je dobrý žák Stalina ..
  Pan Dvořák taky nemá rád rytí v jeho zahrádce ..

  OdpovědětSmazat
 29. Je to škoda, tihle vypatlanci vůbec nechápou, že Rusko je náš přirozený spojenec, vždy to tak bylo, a je to tak správně. Co už, však pravdoláskařská demokratúra......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako Srb, jen doplnim ze Rusky narody jsou nasi spojenci, jejich "elity" jak kdy. Musite pochopit ze na rozdil od nas, jejich chapani spojenectvi a pratelstvi bere v podtaz tez dejiny pred Napoleonem. 100-200 let je nic pro narody ktery znaji svoji historii tisice let.

   Smazat
  2. Jovan, my taky známe svou historii dlouho, ale nic moc. Dost často jsme dostávali přez držku od kdekoho. Přesto jsme furt tady, navzdory čučkařům a jim podobným.

   Smazat
 30. Pan Dvořák mi hned na začátku (12:16) smáznul tohle, tak to dávám znovu:
  "Míra nevkusu onoho spolku je až neuvěřitelná. Co na to ti, kteří bojují proti (předsudečné) nenávisti? Co zastánci "politické korektnosti"? Omezení, sprostí fanatici. Toť Okrašlovací spolek Kaputin. JiH"

  OdpovědětSmazat
 31. Jen by mně zajímalo, co by asi tak řekl pařát, kdyby před americkou ambasádou vystavili Bideta na bidetu.

  OdpovědětSmazat
 32. No unkvole, mi víme co by se stalo. Asi to samé jako když mlátili lidi na prázdné ulici, když nemněli náhubky. Jako když buzerovali lidi, kteří se snažili dostat na své nemovitosti - mimo kraj. Ale idiotovi tvého formátu to je zbytečné napovídat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 33. 18:59
  Ty, Sputnik, Dvořák tě maže furt pryč, ale nestíhá. Ale ty už brzy taky nebudeš stíhat mazat. A pomažeš, přemřelo.

  OdpovědětSmazat
 34. 19:15 je pro tebe, Sputniku.

  OdpovědětSmazat
 35. Mě by zajímalo kdo ty přiblblé sluníčkářské nedomrdky platí a kdo jimi manipuluje.

  OdpovědětSmazat
 36. Holt u nás stále častěji vítězí pravda a láska
  S podporou pól.neziskovrek.Kdo to plati lze snadno pochopit. Ní

  OdpovědětSmazat
 37. No to je bomba, čeští přícmrdci ämerického páníčka vyhosťují 18 pracovníků ruské ambasády za to, že existuje "důvodné podezření" že za výbuchem muničáku ve Vrběticích v r. 2014!!! jsou ruské tajné služby! A zrovna dneska se to "důvodné podezření" prokázalo. Ku.va tomu fakt může věřit jenom ten přemřela Unknown! Válka na Ukrajině se blíží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 39. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 40. Tak už jsme díky naším čučkařům, kteří nezištně a pravdivě informovali naše ústavní paka, zase Světové jedničky ..
  Best in PAKO .. Kokoti ..

  OdpovědětSmazat
 41. Neskutočne primitívny Okrášlovací spolek .

  OdpovědětSmazat
 42. Na celou Evropu má Rusko dva agenty GRU, tak to mě fakt zklamali. Navíc nějaké čučkaře. Nechají stopy ve Vrběticích, neumí pořádně otrávit Skripala, fakt totální troubové... Nebo jsou troubové ti, kteří podobným "informacím" věří?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prý na ně dodala informace ta bulharská firma. Ale fakt netuším, proč to trvalo tak dlouho a zrovna když se jedná o brzké zakončení NS2.

   Smazat
  2. Ale zase uznejte,ty stopy ve Vrbéticich vydrzely sedm let,rada Vacatko by kulil oci!Bagoun

   Smazat
 43. No asi ano,pokud jsou vyfocení v Británii a potom ti samí v Česku.
  Blbý co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc se bavím. Jedna pohádky za druhou. Češi mají rádi pohádky. Proto nám je servírují. Díky, fakt že dík.

   Smazat
 44. Jeden nasazený troll vás dostane! Proč ho do jednoho nenecháte plácat a za týden chcípne! Ta fašistická svině to má v rodině! Serte na špínu, rozvrací pravdu a bojuje za anglosaskou špínu proti nám! Proberte se vy nerváci!

  OdpovědětSmazat
 45. Já už nevím, ale strategie USA je naprosto devastující. Je to jako Hitler Drank nacht Ostn. A konec je znám.
  Možná stím rozdílem. že pro nás všechny.......
  Ani v krytech pro vyvolené by asi nebyl život lehký.
  Ale návrat by byl naprosto mimo jejich uvažování o smyslu života.

  OdpovědětSmazat
 46. Kaputin, Kaput-in... to mi zní jako název, který si dá jen někdo, kdo je nějak "kaput". Jak je vidět, tak název této bandy zkrachovalých záškoláků dokonale vystihuje jejich myšlenkové obzory. Ideologicky "in", inteligenčně "kaput". :)

  OdpovědětSmazat
 47. Veľmi som sklamaná, že na svete existujú také zrůdy. Videla som podobnú karikatúru aj s A.Merkelovou. Pritom je zaujímavé, že na ruskom webe Vk je stránka Чехия /Čechy/, ktorá ponúka záujemcom, členom tejto stránky nielen krásy Prahy, ale aj vašich nádherných zámkov a pozoruhodností, pri ktorých sa Rusi nadchýnajú a tešia sa, že by si mohli po pandémii krásy Čiech pozrieť. Považujú ich za rozprávkové. Keby videli túto znevažujúcu sochu, iste by ich to ranilo. Oni už Koneva odpustili, Rusi vedia odpúšťať.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za tím nejsou Češi, jsou to Ukrajinci, většinou nikoliv čeští občané. Přihlouplí, vygumovaní mladí paraziti, kteří jim dělají šašky jsou však Češi. Kdo tu verbež platí - asi Ukrajina.

   Smazat
 48. Je to na zvracanie
  neskutočné hovädá len aby kvôli takejto lúze na nás všetkých nezačali padať bomby

  OdpovědětSmazat
 49. Myslím, že hrdinové jsou zmiňovaní zde:

  https://wp.me/pbYbqw-hnp

  a ne nějaký defraudant Navalnyj, nevalného charakteru...

  OdpovědětSmazat
 50. Jenom jsem si představil ty manévry, kdyby někdo postavil před americké vyslanectví růžového Bidena na záchodě.

  OdpovědětSmazat
 51. Co dodat? Rusofobie v plné nahotě. Umělec by měl být opatřen jakousi aureolou vrozené, nebo získané inteligence. Další důkaz, že Hitler měl o nás správné mínění.

  OdpovědětSmazat
 52. To ste už tak hlboko morálne klesli?????

  OdpovědětSmazat
 53. Tak protestuje ubožák. Vůbec celá kauza bude mít jen za následek zhoršení vztahů a nepřinese to nic ani nám ani Rusku. Rusko bez nás přežije. My bez něj ale ne. Proč nemůžeme vedle sebe žít všichni v míru. Hezký den.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.