Reklama

pondělí 26. dubna 2021

Interview ČT24: Ivan David-Barbara Kroužková - vyhrocené vztahy mezi Ruskem a Českou republikou, EU a vakcinace

26. 4. 2021   (25 minut)


30 komentářů :

 1. Děkuji za prezentaci rozumných názorů. Ach Ti "hlídací psi demokracie". Suroviny se získávají na burze a elektřina asi leze ze zásuvky. Na co jaderné elektrárny? Budeme "národně bezpečni" pokud stavbu získá Westinghouse, a tak cena bude minimálně 2x dražší. Budeme "zcela bezpečni" i když nás Rus s jádrem prokazatelně za 40 let nevyšplouchl, ale mohl by a to je možná hrozba. Pokud bychom chtěli sami rozhodnout (což odeslané podklady navozovaly), mají USA demokratický manuál :"příležitostně musíme zkroutit ruce zemím, které by nebyly ochotny dělat to, co potřebujeme, aby dělaly". Jak jste podotkl, Babiš nevypadal "přirozeně" při rychlé tiskovce o Vrběticích. Jako by mu někdo kroutil ruku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že za vystoupením Babiše a Lhamáčka může být záměr mediálně překrýt odhalený pokus o převrat v Bělorusku, který chystali (pravcděpodobně) agenti amerických tajných služeb. Bylo jim prý řečeno, že pokud nevystoupí dostatečně rychle, odhalí ruské agenty čeští novináři. O tom, že byly plánovány vraždy Lukašenka, jeho rodiny a dalších vrcholných představitelů Běloruska existuje záznam přeložený do češtiny. https://www.zvedavec.org/vezkratce/17720/
   Ruská média pokus o převrat uvedla jen hodinu před tiskovou konferencí našich politiků. Proto byl Babiš nervózní, proto ty zmatky, proto nesoulad mezi politiky, museli plnit nějaké zadání. Pokud by informace pronikly do médií, asi by to byl obrovský skandál, protože odhalení pokusu o převrat se spoustou vražd politiků není v médiích denně. Proto vůbec nepochybuji o tom, že je to zpravodajská hra, ale z naší strany dokonale zpackaná a nevěrohodná, což završil prezident Zeman v neděli, když přiznal, že důkazy chybí. Vrbětice s velkou pravděpodobností nemají s ruskými agenty nic společného, i když je možné, že Česko navštívili. Důvodem ale asi není útok na celkem bezvýznamný muniční sklad, ale sledování britského agenta Skripala (a možná i schůzka s ním).

   Vymazat
  2. dneska tj, 27 pripad dotace Agrofert,,,jednalo se o 155 milionu, v nasem rozpoctu celkem drobne.... ale Piratum se to hodilo a tak to prehrali na dotace z EU, Vcera mluvci EU rekl ze zadne dotace EU v pripade Agrofert nevyplatila Ceske Republice,

   Na to premier Babis oznamil ze Bartosovo udani a nasledne vysetrovani, stalo Ceskou republiku 800 milionu. Tak jsem zvedav jestli nekdo zazaluje, mozna stat, mozna mozna, mozna, ale asi nikdo.

   Vymazat
  3. Pane Doktore Davide, konečně Vás pozvali do ČT24! Děkuji za Vaše vlastenecká a velmi rozumná slova, je jich stále více zapotřebí, byl jste brilantní, jako vlastně pokaždé! Děkuji za Vaši práci pro naši krásnou vlast!

   Vymazat
  4. Vrbětice jsou záměr, aby se k nám v žádném případě nedostal Sputnik V! Škola na Floridě totiž už nebude zaměstnávat očkované, protože jsou velkou hrozbou pro zdravé, mladé a NEOČKOVANÉ. U těhotných pouhá přítomnost ockovaneho vyvolává potrat!

   https://www.lidovky.cz/svet/nebudeme-dodrzovat-tyranska-opatreni-soukroma-skola-na-floride-zakazala-zamestnavat-ucitele-ockovane.A210428_085012_ln_zahranici_lkra


   https://aeronet.cz/news/soukroma-skola-na-floride-nezamestna-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-protoze-v-usa-se-zacinaji-sirit-desiva-svedectvi-tisicu-zen-ktere-po-kontaktu-s-ockovanou-osobou-potratily-dite/

   Vymazat
 2. Skutečně opět trapas v přímém přenosu. Asi postavila do Interview ČT24 svou nejkvalitnější redaktorku, přesto její pastičky sklaply naprázdno. Panu doktorovi to nedalo moc námahy, sama se zamotala do své sdílené inteligence a když zapojila vlastní, tak z Rotterdamu vytvořila naleziště surovin. Jinak klasika Ukrajina, Krym a Nevalný. Historii Krymu i Ukrajiny paní Kroužková asi vůbec nezná. Strategii EU a vakcín zná určitě pan doktor David lépe. Jestli jste tento pořad nestihli, doporučuji je na Ivysilani.

  OdpovědětVymazat
 3. Tleskám. Dr. David zde srozumitelně vyjádřil své názory a myslím, že redaktorku ČTv několikrát vyvedl z konceptu, i když bylo zřejmé, že je snaha spíše diskreditovat zástupce SPD, než mu dělat v médiu reklamu.

  OdpovědětVymazat
 4. ČT24 pozvala do studia pana Dr.Davida, který jakožto non-mainstream politik není zastáncem jednostranné zahraniční politiky a nechala ho vyjádřit se k masám?
  Zrovna v současné situaci? Někdo z našich politiků s vlivem na ČT se snaží vzbudit dojem nestrannosti. Něco mi tady smrdí, jsem zvědav, jaký další ruský kostlivec vypadne zase po 6ti nebo více letech ze skříně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že na základě pokuty, která byla ČT vyměřena za letité nezvaní SPD a p. Okamury, to teď zřejmě musí napravit. Dr. David je skvělý!

   Vymazat
 5. Doufám, že se ozvou idioti a budou se snažit zdůvodnit proč redaktorka ČT24 nebyla schopna ani jednou nechat domluvit p. Dr. Davida. Samozřejmně ji převyšoval - její snaha byla něco jako dorážení poštěkávání mopslíka.

  OdpovědětVymazat
 6. je škoda, že od pana doktora nezaznělo, že Krym nebyl Ukrajině darován Brežněvem, že tam byl pouze správně přičleněn jako správní jednotka - tento status zvláštního postavení Krymu byl zakotven i v ústavě Ukrajiny. A podle platné ústavy (každý si může najít a ověřit příslušné paragrafy) proběhlo i platné referendum, kdy se obyvatelé Krymu drtivou většinou rozhodli o opětovném začlenění k Rusku. Vše naprosto legálně a v souladu s ukrajinským i mezinárodním právem. Nám předkládaná verze je politická demagogit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ukas toto je pravda a navíc na referendum dohlíželo několik zahraničních pozorovatelů a vše proběhlo v pořádku dle mezinárodního práva.

   Vymazat
  2. Dulezite take je, a nikdo tim nevim proc neargumentuje, ze prece rozpad Sovetskeho svazu probehl naprosto zivelne a bez referend a je naprosto logicke, ze pri tom mnozstvi obyvatel a nove vzniklych statnich utvaru muselo dojit ke krivdam. A Krym byl jednou z techto krivd. Krym hned od rozpadu usiloval o samostatnost a stejny pripad je Abchazie a Jizni Osetie. To neni nic, co by vzniklo za 10 nebo 20 let pote bez historicke kontinuity. Je v podstate zazrak, ze tech uzemnich sporu a separatistickych uzemi neni vic.

   Vymazat
  3. Křivdami na Rusech nikoho v ČT dojmout nelze.

   Vymazat
  4. to v ČT, Nově, Primě, Barrandovu opravdu nelze... Myslel jsem to spíš jako připomenutí této informace divákům, řada z nich to neví... Jinak velmi dobře zvládnutý rozhovor!

   Vymazat
 7. Nevadilo by, ze Nemcova a dalsi vcetne demagogu v ct o senatu nemluve jsou nebezpecnymi silence, ktere je treba izolovat do kleci, nez spachaji neco opravdu strasneho. Jde stale o jednotlivce. Hruzu budi spise to, ze na jejich nenavist a sireni zla naskocilo tolik lidi, kteri je voli - vetsinou slusni a hodni lide, kteri v sobe nechali sledovanim fasistickych medii zasit strach ze zemana, Ruska, ciny, ktery pak ventiluji volbou techto zrud.

  OdpovědětVymazat
 8. V čase 15'15'' se redaktorka ptá, jestli má I. David nějaké důkazy o tom, že by nějaké útoky proti naším institucím pocházely přímo z Ukrajiny.
  Zde je odkaz na ČT24, kde je uvedeno:

  Policie dopadla skupinu hackerů, která útočila na benešovskou nemocnici a OKD
  30. 1. 2021

  "Policisté zadrželi gang, který stojí za hackerskými útoky na OKD a benešovskou nemocnici. Podařilo se jim to při mezinárodní zásahové akci. Informoval o tom Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Ten také potvrdil, že hackerských útoků na počítače v poslední době výrazně přibylo.
  Skupina hackerů měla své sídlo v polorozbořeném domě, kde proti ní zasahovaly ukrajinské speciální policejní jednotky. Hackeři pomocí speciálních počítačových virů napadali počítače v Evropě i Spojených státech. Za získaná data poté buď požadovali výkupné nebo je nabízeli jiným skupinám za úplatu.

  „Celková výše škod způsobených kybernetickými útoky je více než 2,5 miliardy dolarů,“ řekl zástupce vedoucího odboru kybernetické policie NPÚ Serhii Kropyvka. Dopadení členové gangu zaútočili v prosinci 2019 na těžební společnost OKD a nemocnici v Benešově. Obě instituce byly po útoku paralyzované."
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3262720-policie-dopadla-skupinu-hackeru-ktera-utocila-na-benesovskou-nemocnici-a-okd

  OdpovědětVymazat
 9. No tak, hlavně, že vy máte ve všem jasno. Podle toho také vypadají ty vaše komentáře. Já si naopak myslím, že pan doktor David zraje jako víno. Ze začátku byl neprůbojný, ale nyní je vidět, že to má v hlavě srovnané a nenechá se zastrašit žádnou ťopkou z ČT.

  OdpovědětVymazat
 10. 10,09
  Hmmmm,aby,že domnívám se,ehm,prrrotože.....a co tam máš dál havloynetligente s F100 hned po ránu?.-)

  OdpovědětVymazat
 11. 11,38
  Člověk prý pochází z opice,ty seš rovnou z BLBCE A JEŠTĚ TOTÁLNĚ ZLITÝHO,ty seš rovnou z Havla!.-D

  OdpovědětVymazat
 12. Pane Ivane, je vidět, že s cvokama umíte mluvit, jste trpělivý a asertivní. Já to vydržel jenom po to nakupování plynu v Roterdamu. Vždy po nějaké době se kouknu na Čt jestli nedošlo ke změně, došlo, sešup se zrychlil, propadá se do stále hlubší žumpy.

  OdpovědětVymazat
 13. Další brilantní vystoupení pana Davida v ČT, kam ho skoro nikdy nezvou. Bylo vidět proč. Kroužková se snažila,podsouvala, naváděla ale na inteligentní argumenty a slušné vystupování nemá. Škoda, že v politice nejsou alespoň desítky takových Ivanů Davidů. V médiích vidíme a slyšíme především ubožáky, zkorumpované strejdy a agenty
  Sereše nebo velmocí. Tisíc šmejdů na jednoho pana Davida.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už delší dobu mne pan David překvapuje svou erudicí v politice, je dobře, že se vrátil. Jako Zemanův mministr nic moc, ale v dnešní době jeden z mála, komu se dá věřit. Bravo. Ale je ho třeba v parlamentu ČR a ne v té boudě v Bruselu.....

   Vymazat
 14. Ovšem v jedné věci se pletete. ElHamecek do Moskvy chtěl letět pro sputnik V a být slavný jak zachránil obyvatelstvo, o té vrbětické kauze den před tím neměl potuchy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To a nebo je to idiot. Na Sputniku rusky ministr potvrdil termin a cas schuzky. Jedna vec je zastiraci manevr a druha vec delat si z ministru jinych statu dobry den.

   Vymazat
  2. 13,42
   B je správně..-)

   Vymazat
  3. Já bych řekl, že se plně "přetransformoval a vžil" do té role "akčního hrdiny", co všude je, všechno zařídí, vyřídí, vyjedná atd. (evidentní to bylo, jak se neustále čepýřil v tom rudém svetru, kdy měl výraz s vyhrnutými rukávy jako Rambo), ale nedochází mu, že je to jen ubohý packal a na co sáhne, to se promění ve frašku - ostatně pro příklad nemusí chodit daleko, má ho hned vedle sebe v podobě čobola. Navíc je to zákulisní (i usvědčený) lhář, zákeřný intrikán a úlisný alibista s diktátorskými sklony - typický deprivant, opět jako čobol, myslím, že ti dva se hledali, až se našli.

   Vymazat
 15. Po zhlednuti videa jsem si rikal, zase jedna kravka ve staji ..... a tentokrat krouzkovana

  OdpovědětVymazat
 16. Tak se mi ten záznam konečně podařilo spustit. I podle mého soudu to bylo velmi dobře zvládnuté. Je škoda, že většina soudných občanů už na pořady ČT, politické zejména, kašle.
  Je až neuvěřitelné, jak se moderátoři těchto pořadů, opět, poslušně "zařadili na tu správnou stranu". Babiš, Hamáček a další, kteří oficiálně informovali o Vrběticích, nikdy neřekli, že to je jasné a dokázané. Maximálně mluvili o důvodném podezření. Přesto ta pipina, a spolu s ní mnoho dalších, mluví o tom, že je to přece všechno jasné, hotové a dokázané, jenom nám to nemohli všechno říci, alébrž je to tajné.
  Bylo by to k smíchu, maximálně k odplivnutí, kdyby nebyly historické souvislosti. Byly doby, kdy podobná verbež ve svaté víře vyjadřovala loajalitu (fuj, to je hnusné slovo) rakouské monarchii, pak velkoněmecké říši, posléze věrnost Varšavské smlouvě a nerozborné jednotě se Sovětským svazem (Sovět Union SU) na věčné časy a nikdy jinak. No a teď je to věrnost NATO a Svazu evropských socialistických republik (Eurounion EU). Pořád stejné kreatury, které musí neustále směřovat do nějakého rekta.Bez toho nemají smysl života. Jen to musí zabalit do nějakého obalového materiálu, aby nebyl vidět ten jejich hnus a nebyl tolik cítit ten jejich smrad, když občas tu hlavu z toho momentálně správného zadku vytáhnou. Nedávno například předseda lidovců Jurečka hrdině a odhodlaně prohlásil, že Rusko nám srát na hlavu nebude. Nějak si nechtěl připustit, že to hovno na jeho hlavě pochází z jiné řiti, než je ta Ruská.
  Snad si to občané u příštích voleb uvědomí, snad přijdou a nedopustí, aby tihle ....vyhráli.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.