Reklama

čtvrtek 29. dubna 2021

Ivan David ke kauze Vrbětice v Evropském parlamentu (rozprava na téma "Ruská agrese v České republice")

29. 4. 2021  (video 2 minuty  https://youtu.be/AOQaEC5uvPk)
Celá rozprava ZDE (čeština vpravo dole po opětném spuštění) - jen pro otrlé - na vlastní nebezpečí
Celý text:

Naše frakce ID a naše politické hnutí SPD v České republice dlouhodobě trvají na nevměšování do záležitostí jiných států. Prosazujeme politiku všech azimutů a tlumení mezinárodních konfliktů. Nepodporujeme ambice žádné velmoci na rozšiřování jejího vlivu. Trváme na dodržování mezinárodního práva a odmítáme praxi dvojího metru při hodnocení událostí. Trváme na racionálním hodnocení důkazů proti prosazování slepé víry.

Soukromý sklad zbraní ve Vrběticích, který nebyl řádně zabezpečen vybuchl v roce 2014. Zbraně byly vyváženy v rozporu s mezinárodními závazky prostřednictvím bulharského překupníka do oblasti válečných konfliktů na Ukrajině a v Sýrii. Tajné služby v České republice neplnily své povinnosti, když tento stav nezjistily a nedosáhly nápravy. Až do letošního roku nebylo vysloveno žádné podezření na účast cizích tajných služeb. Před týdnem vydíratelný premiér oznámil třaslavým hlasem vážné podezření na účast ruských tajných služeb. Žádné přímé důkazy nebyly předloženy s tím, že jsou tajné. 

Byla rozpoutala spirála akcí a protiakcí s projevy solidarity tradičně protiruských států. Důsledkem, který zřejmě byl zamýšlen, bude značné omezení diplomatických a zejména obchodních vztahů evropských zemí s Ruskem. Tento vývoj pokládám za krajně nebezpečný z hlediska rostoucí hrozby války v Evropě. Rusko se bude orientovat na mimoevropské státy a Evropa přijde o obchodní příležitosti. Není těžké uhodnout komu takový stav prospívá.

106 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. To o cem zde pan David pise, je dalsi priklad toho jak se vam dvojce Vasku (Havel a Klaus) od 89 odvecila za vase cinkani, a paleni svicek na Narodni.

   Pokud si ti hloupejsi z vas mysli, ze tohle je uz politicke a hospodarske dno pro Cesko, tak pockejte az prijdou ti po Babisovi, a pak NE bude hur

   Vymazat
  2. Pan BASOS zkuseny clovek pise jasne vsem.Pokud obcane volici

   se daji ohlupit GR TV a jeho kamarilou dobre zaplacene mensiny,bude jim znovu ukradena demokracie a moc prejde volebnimi podvody, tak jak to udelal kdysi Hitler pod mensinu majitelu velkych penez GATESOVCU,ktery vyuzivaji nyni svych nahrabanych milionu,ktere jim nejsou zdaneny 90% k vyrobe viru,jako je C19!
   Ten nikdy v prirode neexistoval a jeste to celemu svetu vęśi na nos,ze je treba pobit co nejvice lidi na planete,nebot pokladaji penize na social za svoje a chteji je UKRAST!?.

   Vam volicum nestaci,ze zvoleni "zastupitele" byli donuceni obcanum uprit opravdovou vakcinu ty viry zabijejici,protoze je z Ruska a nyni se dava vydelat koncernum podpisem na reversu pred ockovanim,ze jste pokusny kralik a jen jednim z moznych obeti jejich kdovijakych neoverenych pokusu?

   Vymazat
  3. Vám - všem zdejším pacientům z Bohnic to už asi stačí.😀

   Vymazat
 2. Vrbětice jsou pouze záměr, aby se k nám v žádném případě nedostal Sputnik V! Škola na Floridě totiž už nebude zaměstnávat očkované, protože jsou velkou hrozbou pro zdravé, mladé a NEOČKOVANÉ. U těhotných pouhá přítomnost očkovaneho vyvolává potrat! Tedy se zabíjí ještě nenarozené děti a stačí k tomu jen kožní dotek či dech očkoovaneho na těhotnou!

  https://www.lidovky.cz/svet/nebudeme-dodrzovat-tyranska-opatreni-soukroma-skola-na-floride-zakazala-zamestnavat-ucitele-ockovane.A210428_085012_ln_zahranici_lkra

  https://aeronet.cz/news/soukroma-skola-na-floride-nezamestna-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-protoze-v-usa-se-zacinaji-sirit-desiva-svedectvi-tisicu-zen-ktere-po-kontaktu-s-ockovanou-osobou-potratily-dite/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jezismaria,ty jsi blbec!

   Vymazat
  2. Oldo, máš pravdu. Třeba za to nemůže, někdo na něj dýchl!

   Vymazat
  3. Gatesovci uz zabili svou nemoci C19 dodnes TRI MILIONY LIDI vice nez ve valkach

   stacilo vypsat grant se zadanim vyrobit virus C19,ktery v prirode neexistoval a zkasirovat za to miliony dolaru v tzv grantu viz odborny clanek z 9.11.2015 z casopisu NATURE a i kdyby tady byl denne 2x zverejnen, lide ho budou ignorovat,chteji slyset jenom veci dobre a ostatni se snazi potlacit a varovani ignorovat.

   Jen si vzpomente na pana Hitlera ten jeho Mein Kamp taky nikdo nebral vazne a pak byl nahnan pod Stalingrad a zacalo se zidy nahnali je do plynovych komor.

   Ti do posledni chvile verili,ze se jdou sprchovat,dokonce jim dali do ruky mydlo.

   Vzpomente si jak je potom zahrnovali do hromadnych hrobu buldozery .
   Nam tu vlada zakazuje SPUTNIK V a lidem,kterym byly ukradeny volebni hlasy GR TV hlavnim ohlupovacem cele OS tomu neveri i kdyz to podporuje jejich jimi placena tajna sluzba (drive Geheime Staatspolizei) v policejnim state CR,ktery uz odsouhlasili v parlamentu ZASE ZNOVU jako pred valkou 2 jejich zastupci!

   Jediny kdo to zpozoroval a chce rasantni zmenu rezimu je stranea SPD ale ta je okamzite lzive oznacovana za fasisty!

   Fuj,fuj,fuj to je zase prasecich rypaku hnuj!!

   Vymazat
 3. Děkuji, statečný pane Dr Davide! Takto se chová vlastenec! Jaký rozdíl proti 44 pragovákúm (pardon 44 srá@ům), kteří už cítí nová koryta.

  OdpovědětVymazat
 4. Furt se pretrasaji ty same prkotiny... ted Vrbetice uz zacala byt "kauza". Te pic. Uz se nepohnem...

  OdpovědětVymazat
 5. 5,59
  Jdi i s Novinkama do amianálu a do kniHOVNY udavače Havla ty F100!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lid nevi co jsou to za kody F 100 a dalsi,vypiste je slovy

   chcete to zkusit,pokud vzbudite nadseni pak jste ten spravny valecnik za svobodu a primou demokracii OK SPD a ne ze ne ANO!

   Vymazat
  2. 12,42
   F100-akutní intoxikace( v případě unkowna nebo běhny s Indie si můžete vybrat,zda-li vodkou(po vzoru zmrzlinových pohárů udavače Havla) nebo bílým práškem )po vzoru nejlepšího ekonoma všech dob Mirdy pindy z Tábora).-D

   Vymazat
  3. No vida,pane valecniku to vysvetleni se mi libi,bijte ty praseci rypaky

   at ryji do hnoje a ne tady do lidovych komentaru nasi informacni revoluce ideologie antineomarxismu

   Vymazat
 6. Popsal jste to velmi výstižně, pane dr. Davide!
  Díky za to, oceňuji vaši statečnost.
  Jistě by bylo možné uvést v EP mnoho dalších argumentů, které by poodhalily tu obludnost zdejší BIS (a jí řízené vlády), ale čas vymezený k individ. vystoupení to neumožňuje ...
  Stejnou odvahu, pojmenovat věci jasně a nevyhýbavě, však postrádám u jinak statečného prezidenta Zemana, který se z nějakého důvodu nechal strhnout k nerozvážné podpoře vládních kroků při destrukci dvoustranných vztahů k Rusku (to ke škodě lidu této republiky).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:03 K ničemu se nenechal strhnout, to je mýlka. Zachoval se naprosto správně a racionálně. Hloupé výkřiky na jednu, nebo druhou stranu jsou k ničemu. Dokud BIS nepředloží nezvratné důkazy, není o čem mluvit.

   Vymazat
  2. Prezident to vyhošťování diplomatů podpořit neměl při absenci soudně uplatnitelných důkazů. Otázkou je, zda to skutečně udělal, protože o tom psaly jen dezinformační weby, např. Novinky na Seznamu, když pak mluvil v TV, tak mluvil jinak.

   Vymazat
  3. 10,29
   Havel už zdechnul,máš tam chybu!.-)

   Vymazat
  4. 9,58
   BIS a hlavní čučkař Koudelník NEZVRATNÉ DŮKAZY NEMÁ A MÍT NEBUDE,NIKDY!Je totiž bájný lhář a tím i zůstane!

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 11,58
   Tebe ty havlo3,14čo nechají zdechnout a ani červy tě nepožerou,zblili by se!

   Vymazat
  7. Re (09:58, Menhira):
   Máte-li čas a chuť, prolétněte si (k prezidentově postoji ve zpravodajské kauze "Vrbětice") úvahu jiného autora, zde: http://casopisargument.cz/?p=35601
   ----
   Kdosi napsal výstižný bonmot, který zněl asi takto:
   Většina zemí má své armády, jen pákistánská armáda má svůj Pákistán, většina vlád má (a řídí) své tajné služby, jen BIS má a řídí svou vládu.

   Vymazat
  8. Františku, ony ty Vrbětice jsou jako ta pověstná JITRNICE, JAKOU SVĚT JEŠTĚ NEVIDĚL!!! No i tak některým voní.

   Vymazat
 7. Stačí se podívat na cíl těch našich milovaných demokratů, vše do sebe zapadá jako puzzle
  https://aeronet.cz/news/video-ruska-fsb-ukazala-koudelkovym-cuckarum-z-bis-nejvyssi-ligu-kontraspionaze-fsb-odtajnila-vybusny-videozaznam-dvojice-agentu-americke-cia-jak-v-restauraci-v-moskve-planovali-fyzickou-likvidaci/

  OdpovědětVymazat
 8. Vynikající dvouminutový projev - perfektní věcné vyjádření k tématu!

  OdpovědětVymazat
 9. Kolem Vrbětic se v informacích vytvořil takový bordel, aby bylo o čem delší čas psát. Majitel Immex Group přiletěl z Bulharska aby zkontroloval, zda je ve skladě zhasnuto. Informace BIS jsou tak tajné, že je nezná ani ten kdo to vyšetřuje. Zajímavý rozhovor s pí. Benešovou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, v jedne odpovedi Mana rika, ze ma takovy pocit a v druhe odpovedi rika, ze ona jako pravnik musi verit faktum a ne pocitum:-)

   Vymazat
  2. Kde je rozhovor s pí Benešovou?

   Vymazat
  3. praděda možná myslel tento
   https://www.novinky.cz/domaci/clanek/benesova-verzi-ve-vrbeticich-je-dokonce-jeste-vic-40358630
   jen se dohaduji, nemluvím za něho.

   Vaše vystoupení, pane doktore, bylo dobré.
   V dnešní době mimořádně odvážné!

   Vymazat
 10. Pane doktore, děkuji Vám za ten projev. Jsem ráda, že jsem Vás volila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také se přidám není možné podporovat to co se děje.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 11,53
   Jen vlastizrádná havlosvině může podporovat amiokupanty a fašoEU!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 12,18
   Já školy mám,ovšem ty havlo3,14čo jen jednu třídu pomocný a proto TĚ AMIOKUPANT TAK LÁKÁ!Inu,kde NENÍ MOZEK,ANI SMRT NEBERE.-D

   Vymazat
  6. 11,53
   12,18
   A jen F73 s A52 a F600 si MŮŽE A BUDE PSÁT SÁM SE SEBOU!

   Vymazat
  7. Váhal jsem, zda se mám zařadit sem do zástupu, ve kterém se opět vyskytli sloužící a udavači. Ale potřebuji panu doktorovi poďěkovat, mluvil tam za mne, na rozdíl od paní Jourové a Vondry. Děkuji i za zpřístupnění jednání E.parlamentu (zde). Je to jen pro silné nervy. Marně přemýšlím, zda neexistuje alterEvropa a alterČR. Protože tam jednali o jiné Evropě a jiných Vrběticích (s vážnou tváří), než já znám. Představa, že je jen jeden člověk na světě,který je připraveno o lidská práva, je přece hloupost. Zrovna tak, nepořádek v našem skladu zbraní není takřka důvod k válce. Stav Ukrajiny nechci soudit, ale myslím si, že je to jejich věc. Pro mne plyne jeden poznatek, dosud jsem si myslel, že je EU jen drahý a zbytečný úřednický moloch. Dnes vidím, že může být i nebezpečný.

   Vymazat
  8. Adonisi, připodepisuji.
   V eurouhniji ŕáděj obchodníci se smrtí, může za to Putííín.
   Blééé

   Vymazat
  9. reakce na adonise 14:36
   v roce 2004 bych si to nemyslel, přistupoval jsem k tomu v duchu "ono se ukáže".
   Dnes se bohužel ukazuje.
   Pokud připustíme, že politické subjekty jsou řízeny shora, jako relevantní vychází tvrzení "proto byl stvořen".

   Vymazat
 11. No, to je skutečně jen pro otrlé nebo ty, kteří tleskali proslovům na zasedání ÚV KSČ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Václave 29. dubna 2021 9:17, možná by vám prospělo, kdybyste si nějaký takový projev přečetl dnes. Být soudný, třeba byste tleskal dodatečně. Mám s tím zkušenost. JiH

   Vymazat
 12. Tohle má hlavu i patu
  https://www.youtube.com/watch?v=rB_fjIUKg3c

  OdpovědětVymazat
 13. 10,28
  Hovinky jsou směrodatná úchylka pro ty,kteří mají jen ÍÁ a to ještě z Boží milosti.-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ave já 29. dubna 2021 10:43, jestli, tak odchylka. Ale ani tak váš výrok nic neříká. Leda, že machrujete. JiH.

   Vymazat
  2. Nesahej mi na Havlicka a na Kundu -ci Kundru?

   Vymazat
  3. 18,01
   Voni budou Ynteligent.-)

   Vymazat
 14. 10:43 Muzete to napsat cesky? Nerozumim jazyku vaseho kmene.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 12,22
   Chudinko,podle sebe soudím tebe????
   ¨Jak havloidní.-)))

   Vymazat
 15. 10,48
  Hotentot s F100 od ranních hodin....

  OdpovědětVymazat
 16. 10:53 Nepsal jsem, abyste se nam predstavoval.

  OdpovědětVymazat
 17. 11,04
  Ty s F100 se nikomu představovat nemusíš,máme krom tebe a běhny z Indie MOZEK,víc dodávat nebudu...

  OdpovědětVymazat
 18. Předseda NR SR Boris Kollár zpochybnil pakt EU o migraci: Migrační politika se tvoří za zády občanů

  https://cz.sputniknews.com/20210428/predseda-nr-sr-boris-kollar-zpochybnil-pakt-eu-o-migraci-migracni-politika-se-tvori-za-zady-obcanu-14309878.html

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:58
   V jakém směru.??
   Pokud není vakcína schválena, není možné s ní očkovat. To pochopí i malé dítě.

   Vymazat
  2. Zadna vakcina s mRNA neni schvalena,byly podvodne a provizorne protlaceny

   koncerny a pry kazdy musi o tom podepsat papir,ze to vi a slouzi jako pokusna żaba a muze v ramci vaseho "zeleneho udelu"slouzit jako vyrobna cervu,ktere pry chcete svemu spojenci ANO,BUDE LIP cpat susene do vurtu,aby bohaci meli jeste vice penez,protoze stejne za nic jak to vsichni vidi uz nestojite!

   Vymazat
  3. Pokud není razítko na použití nejúčinnější a nejbezpečnější vakcíny na svět, pak budou lidi dál zbytečně umírat. To chápou všichni mimo propagandistického blbečka.

   Vymazat
  4. 17:25
   Alespoň průměrně inteligentní člověk s průměrným rozhledem pochopí, jakou pan Dvořák myslel. Že na tebe je to moc složité, mě u takového primitivního nacistického vlezdoprdelky nepřekvapuje.

   Vymazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,13
   A co s teď ty havlo3,14čo vyblil????Chceš pochvalu ty zdegenerovaná trosko?Musíš di kniHOVNY udavače a vlastizrádce Havla!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 12,25
   Jak hezky mluvíš o fotrovi je jen pochopitelné....nebo,že bys psal o Bidetovi?.-))))

   Vymazat
  4. Unknote 12/13 co kecas nas car PUTIN(boze cara chran)

   nechce ani blizkou Ukrajinu nenavistnych hlupaku banderovcu,kteri nechteji bojovat proti jejich spoluobcanum a umi jen vrazdit 5 lete chlapecky a holciicky.
   Uplne vybrakovanou Ukrajinu nechce ani nasi republiku,uz mame jen dluhy tak by nas pak musel zivit

   TEN NAS CAR TU ANI NEPACHNE MA DOST SVEHO A NA TEBE PIRATSKY ĆUNDO SERE!

   Vymazat
 21. Ano ,takto měla postupovat naše vláda, pak bych nemohl říci křivého slova na adresu šašků Babiše a Hamáčka.Nedovedu si představit ,že hovado Babiš by se stal našįm prezidentem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,38
   Jsou i horší svině....viz.Pavel,Kocáb,Němcová,Fišer,Drahoš atd.

   Vymazat
 22. SPD stojí na národních zájmech ale bolševíci utíkaj na západ od nás. Podívejte na Fialu jak randí s Posltem .Jak je vidět ODS pujde do voleb v kožených kratasech . Není to OSTUDA ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,52
   Máte úplnou pravdu a ještě kdyby šla parta typu ODS nebo TROPiček sama za sebe....skončilo by to stejmě,jako s Veverkama.-)

   Vymazat
 23. Havloidní ničení všeho stále pokračuje v jeho proamerickém duchu. Čím HŮŘ tím "LÍP" . Vzpomeňte si na likvidaci zbrojního průmyslu. Havel byl neskutečně naivní levoboček = pirchant a celý život jenom škodil lidem v rodné zemi! Polistopadu 89 ho většina politiků následuje a mnohdy i překonává. Neuvěřitelná urážka a špína. Nebo extremistická provokace komisařky Jourové? Všichni dědkové a báby, soudci a lékaři nad 60 let jsou nesvéprávní, prohlásila Jourová. Seberte jim konta, účty a maily! Napudrovaná. Pří každém projevu se veřejně culí, jak vydrbala s celým národem a bere měsíčně plat půl milionu + veškeré náhrady. Kope za EU PROTI ČESKÉ REPUBLICE. Zrovna v minulých dnech padaly výhrůžky směrem k Polsku, že se chce zbavit starších soudců. Zde Jourová veřejně tvrdí, že jsou nesvéprávní, možná dementní a všichni by měli být pod kontrolou. Vyškolené milice Evropských hodnot! Takže v České republice je více jak 3 miliony dementních, vystrašených lidí, kteří by na internet neměli vůbec vstupovat!
  http://cztube.eu/video/2611/map-858-eu-imigrace-schvalena19-3-2021-v-bruselu-schvaloval-i-pirat-hrib-seznam-schvalovacu-cr-a-sr
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pirat-na-kraji-hajil-zdrazovani-jizdneho-mnohym-spadla-celist-Az-pry-lide-nebudou-moct-jezdit-auty-stejne-to-radi-zaplati-659294

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,

   Vaska nech uz na pokoji, to co udelal s nasim zbrojnim prumyslem, byla od nej naivni pitomost, protoze on byl vlastne "pacifista" jestli pacifizmus znamena chlast, defky, kamosi, a imbecilni versovanky,.....ale vychcanej v dnesnim slova smyslu nebyl, jen proste bohatej parchantik kterej to umel i s STB.

   Pokud si Jourovou za mlada pamatujes, tak to byl kus, a nebyla taky blba, takze to mela mezi usima a i mezi nohama, takze nezavid, je to jako v tom vtipu o gynekologovi a lehke holce.... konecna odpoved " Jooo pane doktore komu se neleni tomu se zeleni"

   Vymazat
 24. Ruská vakcína Sputnik V se do České republiky zřejmě nedostane, protože její příslušné úřady odmítají prostudovat dokumentaci. Na brífinku to ve čtvrtek řekl Dmitrij Peskov, mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina. "Toto rozhodnutí českého regulačního farmaceutického orgánu (myšlen SÚKL - pozn. red.) není v zájmu českých obyvatel, protože jde nepochybně o nejúčinnější vakcínu," dodal Peskov.

  OdpovědětVymazat
 25. Koukám, že trouba unknown má zase záchvat. Ale podívej se ty hňupe na Novinky nebo na Seznam. Kulhánek beze zpátečku a to pořádnou. najednou mluví o tom, že jsme na tom špatně, že Rusové to a ono. Ale na paritu jsme chtěli jít my. To byl náš požadavek. Rusové nás jenom vzali za slovo. A najednou nevíme kudy kam. Je jmenován zvláštní diplomat pro nápravu vztahů s Ruskem a je to prezidentův člověk. všichni se na nás vykašlali a kdo se za nás postavil, byť jen symbolicky dostal od Rusů okamžitě odpověď. A kdyby jenom to! Nejednou už není jedna verze, jak ještě včera tvrdili Hamáček s Babišem. Ale dokonce ani dvě. Je jich plno. Nejen, že to řekla ministryně spravedlnosti, ale i policejní vyšetřovatelé. navíc se ukazuje, že jsme na našem území skladovali protipěchotní miny. A to jsou zakázané zbraně, které měly být zničeny. Ne rozebrány a uskladněny. Dále jsme zde umožnili skladovat neevidované zbraně, které se objevily ve válečných konfliktech na Ukrajině a v Sýrii, na které bylo uvaleno zbrojní embargo OSN. Nelze dohledat tisíce samopalů a milióny kusů munice. Rusové už to dali k mezinárodním soudům a vyzývají EU, aby to vyšetřila. Takže z toho začíná být opravdu velký mezinárodní průšvih a my jsme viníci. Nikoliv oběti. Proto se EU, Paříž i Berlín drží zpátky. Dokonce ani Washington ani Londýn se hrnou do nějaké podpory. I diskuse k článkům na toto téma je zcela jiná, než před týdnem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Unknowne piš k věci, blbečku. Co ty na toho Kulhánka? Proč angažoval prezidentova muže na řešení vztahů s Ruskem? Proč najednou mluví o dobrých vztazích, když ještě minulý týden mluvil o porážce Moskvy a nepotřebnosti vztahů s Ruskem. a jaká síla stojí za námi a podobné bláboly? Jak budeme fungovat při té paritě? Jak s těmi minami? Co ty "ztracené" samopaly? Kde je ta podpora "spojenců"? Tak do toho, ty chytráku a všeznalče.

   Vymazat
  4. Ty a slušnost? Zkus si to po sobě přečíst. Cokoliv. Miny nejsou nesmysl, ale fakt. Už se snažili vymluvit na nějaké rozhodnutí olomouckého soudu, jako že rozebrané miny už nejsou miny, ale znění oné úmluvy zní jinak: zničení. Kulhánek nemluví jak chce Hrad. právě naopak. Je to Hamáčkův člověk. Koukni se na jeho bláboly minulý týden. EU se nás zastala tak, že řekla, že za námi stojí. Ale nikdo z rozhodujících politiků nejen, že nehnul prstem. Ale naopak jasně řekli, že proti Rusku nic nepodniknou! Konkrétně Haas a Kurz. I Paříž mlčí. Tak nelži, vole. A ČT mám víš kde. S jejím lhaním. Těch blábolů co zveřejnili a situace je přesně opačná.

   Vymazat
  5. Unknowne samozřejmě Maas. Šlo o překlep. Ale víc by tě mělo zajímat, ty ňoumo, že se něco děje: Kulhánek musel vzít prezidentova muže jako specialistu k nápravě vztahů s Ruskem. Další prezidentův muž Hašek je najednou náměstkem ministra vnitra Sobotkovce Hamáčka. A Hašek byl hlavní personou tzv. "Lánského puče", kdy měl být Sobotka vyšachován z premiérovského křesla a tedy patřil (a patří) k osobním nepřátelům nejen Sobotky, ale i Hamáčka. Dále, ministryně spravedlnosti veřejně uvedla, že je více hypotéz, než jedna Hamáčkova a Babišova. A následně to potvrdil i šéf NCOZ. Tedy elitní policajt. A teď se podrž. Na Aktuálně uvedli, že vláda vyřadila z tendru mna Dukovany doporučení BIS. Ze hry byla vyřazena jedna dceřinná společnost ROSATOMu. Sám ROSATOM vyřazen nebyl! To jsou věci, co? A další jobovky se valí jedna za druhou: miny, zmizelé zbraně objevené v zemích s embargem OSN... Rusové jsou na koni a jednoznačně trvají na našich podmínkách - absolutní parity. Jim je to jedno, ale my na to dojedeme. Protože nás začínají honit po mezinárodních soudech. Celá taškařice se obrací proti nám a pomoc v nedohlednu. Tak co radíš?

   Vymazat
 26. Já jsem ten záznam sledoval až do vystoupení MUDr. Ivana Davida včetně, obávám se, že sledovat to dál by bylo jen a pouze ztrátou času. A v této souvislosti mne napadá, zda tamější poslanci a vyslanci budou stejně vehementně orodovat za dodržování lidských práv i v Evropské unii, až započnou procesy a masové zatýkání. Máme nakročeno, stačí jen drobně upravit stávající legislativu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, dál tam jsou hrozné perličky. Někteří jsou fakt k sežrání.
   Podívej se do konce a potom běž podepsat petici stop Turecko.

   Vymazat
  2. Ani jeden z EU demokratu,NATO,USA a jejich uradu,pro lidska prava neprotestuje proti nynejsim oslavam masovych holokostovych vrahu SS Galicien v Kyjeve naopak vladu Ukrajiny plne podporuje.
   Plne podporuji utoky na Donbasske obyvatele ,zeny a deti a hlavne boj proti zenam detem a rodinam zapad pestuje uz po staleti..
   Dalsi dukaz ze fasiste a jejich teror se skryvaji pod slovem demokracie.

   Vymazat
 27. Rád bych věděl, co by se bývalo stalo, kdyby v onu sobotu Babiš s Hamáčkem nestihnuli, řekněme do 22:00 hodin, vystoupit tak jak vystoupili. Jeden by si myslel, že takovou informaci, kde žádné prodlení nehrozí, mohli podat v běhu normální pracovní činnosti vlády. Třeba v pondělí mezi osmou ranní a pátou odpoledne. Proč s něčím tak nedovařeným, jako s vyhlášením války? JiH

  OdpovědětVymazat
 28. Pane Dvořák , je potřeba uklidit a také mám dotaz, kdy ten psychotický podčlověk Unknown bude trvale banován. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
 29. Nejzávažnějším faktem o Vrběticích je skutečnost,že tam
  bezpečnostní složky ČR neuhlídaly dva různé muniční sklady
  a ty po výbuších ohrozily občany i obce kde byli zabiti dva občané. Ovšem že mohlo dojít k daleko větším škodám. Jak je možné že se agenti jen tak pohybují kolem muničáků a ty pak vybuchují. Proč je tajná služba nechytí ?
  i hned byl označený jediný viník - a to je RF. Zajímavé je i to jak se najednou vynořují nové informace o kauze i když
  je to asi závažný únik ze spisů.

  OdpovědětVymazat
 30. 16:46
  Máte tam chybu, proč by bezpečnostní složky měly hlídat soukromý areál??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože areál stále vlastní armáda a jednotlivé muničáky pronajímá komukoliv koho bezpečnostní složky doporučí. (Licence vydávali na vnitru i Parkanová,Barták,Vondra -lidovci ODS atd. Ty výbuchy
   jsou následkem jejich mizerné správy.) Divím se proč
   Pražáci na Václaváku nedemonstrují proti mizernému vedení bezpečnostních složek které nezabránili výbuchům,škodám a smrti ,asi jsou to taky popletové.

   Vymazat
  2. Domnivam, se ze za hlidani arealu a zajisteni bezpecnosti meli plnou zodpovednost pronajimatele, ale vlada ma povinnost na jejich veskerou cinnost dohlizet kontrolovat a ulozit pokuty, nebo zrusit smlouvu o pronajmu v pripade treba nebezpecneho obsahu skladu. A v pripade cinnosti uvnitr nebezpecne pro stat, okoli a ohrozeni zamestnancu..
   Tedy rozkazat i spravit udajne diry v plote,vzhledem k obsahu ve skladech..Tech veci je hodne.
   V pripade kdyz byl objekt a obsah skladu pojisten,a pojisteni takoveho objektu se domnivam je povinne ,jak reagovala pojistovna,nez zacala vyplacet velmi slusne miliony za skody tam vznikle. Vetsinou jsou pojistovny velmi neochotne /vyjma 9/11 Silversteinovych 5 miliard/a vysetruje pojistovna vzdy jak skody vznikly ,aby se v pripade nedodrzeni predpisu a podminek placeni vyhnula.
   Zadna pojistovna zatim se nekona?
   Odmitla pojistovna majiteli pojistit nebezpecne obsahy skladu,uz vzhledem k jeji stari a nebezpeci pozaru a explosi,atd ???
   Proto se logicky muze dojit k zaveru,ze na aktivitach ve skladu se nekteri clenove vlady a uradu podilely a nebo nechteli videt/z nejakeho duvodu/,co vsechno se tam deje a kam vsude se zbrane a munice rozesila.
   Kdo se stara o transporty munice, zbrani a vybusnin v CR? A kam a komu se dodavaji do zahranici..
   Dale nechtela vlada a urady vedet v jakem nebezpecnem stavu jsou obsahy skladu.
   To zavani korupci a rozsahly hystericky jekot i v CT,je vzdy obvykly a doprovazi casto zakryvani korupce na nejvyssich mistech a hysterie i v tomhle pripade pokriky to take potvrzuji?
   Spousty takovych samozrejmosti jako ty uvedene jsou doposud opomijeny a urady nemaji asi zajem..
   Take spousty autoru jsou plne vytizeni sledovanim CT a grafomanii jako nasledek, na misto normalniho premysleni a polozeni nekolika jednoduchych otazek.

   Vymazat
 31. Unknowne. Europoslanci mají ještě menší pravomoci než naši senátoři. Přesněji řečeno, nemají vůbec žádné pravomoci. Jen jsou ještě lépe placeni. Jejich vyjádření nemá vůbec žádnou váhu.

  OdpovědětVymazat
 32. Vidím, že dyslektik Unknown nadále pokračuje ve svém psaní do šuplíku. Zajímavý koníček sponzorovaný jeho absentující inteligencí.

  OdpovědětVymazat
 33. https://aeronet.cz/news/soukroma-skola-na-floride-nezamestna-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-protoze-v-usa-se-zacinaji-sirit-desiva-svedectvi-tisicu-zen-ktere-po-kontaktu-s-ockovanou-osobou-potratily-dite/
  https://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/svedectvi-o-zlocinech-proti-lidskosti-v-izraeli.html Tohle je fašistické chování, vymývání mozků skrze média.

  OdpovědětVymazat
 34. danny 29. dubna 2021 17:30 zas budu, doufám, za chytrého, když napíšu, že Europoslanci ani Senátoři nemají žádné pravomoci. Že to, co lze tak nazvat má Europarlament resp. Senát. Tedy tu moc, formy společensky závazných dokumentů schvalovat, odmítat nebo upravovat ... Takový jsem slovíčkář. Jestli tato moc a její dosah jsou víc nebo méně významné nevím. Že by ale byly na nule, jak tvrdíte? Pak by byla zbytečná podpora MUDr. Davida. Nemyslíte? JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím moudrého unknowna. Vámi popsané pravomoce má náš Senát. Ale EP nemá pravomoc nijak rozhodovat. Může se vyjadřovat a doporučovat. Ale nemá ani moc navrhovat. Podporovat MUDr. Davida je třeba vždy a všude, protože je třeba slyšet hlas rozumu. Tedy tlačit na rozhodovací orgány, tedy EK.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. danny 29. dubna 2021 23:23, napsal jsem "schvalovat, odmítat nebo upravovat ...". Navrhovat tam není. Že by EP neměl pravomoc cokoli právoplatně neschválit, nepřijmout, nepotvrdit, tedy rozhodovat? Tak to myslíte? Zdravím JiH

   Vymazat
 35. Zde jsou Hamáčkovy jasné důkazy o přítomnosti dvou ruských agentů ve skladu Vrbětice: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/04/28/vtip-na-tento-den-806/#more-971514

  OdpovědětVymazat
 36. Tak pirati jsou nejvetsi skety a praskaci v EU.....svou blbosti se mohou rovnat protektoratni vlade (ackoliv nekteri clenove protektoratni vlady; byli proti nim napudrovani frajeri...)

  OdpovědětVymazat
 37. Tak pirati jsou nejvetsi skety a praskaci v EU.....svou blbosti se mohou rovnat protektoratni vlade (ackoliv nekteri clenove protektoratni vlady; byli proti nim napudrovani frajeri...)

  OdpovědětVymazat
 38. nevim jestli je to o systemu VIS pravda,ale ctete

  MAP 869 Vrtěti Hamáčkem! Systém sledování Rusů "VIS" a pohádka o ruských agentech. Realita kontra fikce


  Systém VIS, který používají i tajné služby od roku 2011 vyžaduje, aby každý RUS před příjezdem do EU otisknul před agentem svoje prsty pro identifikaci a tento otisk prstů je pevně spojen s identitou pasu. Tedy protože jsou otisky prstů jedinečné - nemohou mít ruští agenti při cestách do zemí NATO jinou identitu, než kterou použili při prvním pasu. Jinak je systém VIS odhalí a tajní je zatknou!

  Podle systému VIS - byli agenti, o kterých Hamáček hovořil v době výbuchu ve Vrběticích (2014) v Praze - byli agenti v době otrávení Skripala v Londýně, atd., atd. Dokonce v roce 2014 předali kopie svých pasů s fotografiemi Vojenskému technickému úřadu, aby jím povolil vstup do Vrbětického muničáku!

  A ejhle. V roce 2018 na stejnou identitu otráví Novičokem Skripala? A ejhle! V roce 2019 je britským vyšetřovatelům i celé veřejnosti známá identita pasů těchto Rusů!

  Co to znamená! Buď Hamáček lže, a nebo od roku 2019 všichni věděli, že Skripala zavraždili ti Rusové, kterým Armáda České republiky (NATO) umožnila vstup do muničního skladu, který ihned po jejich návštěvě vyletěl do vzduchu! Dokonce od roku 2014 měla AČR a tajné služby včetně CIA fotografie těchto Putinových zabijáků, jak si žádají o vstup do skladu munice, který ihned po jejich návštěvě vyletěl do vzduchu!

  Věřte Hamáčkovi! Ale když nelže, znamená to, že je ještě hůř a vláda to 7 let tají!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Kterym armada CR umoznila vstup"...
   Ktery rusky agenti a kolik,dostali povoleni od uradu CR navstevovat ty sklady a kdy? A jaky treba oficialni ucel pro jejich navstevu byl uveden?

   Vymazat
 39. Unknowne 19:59 ty HOVNIVÁLE, to by se mohly všichni amíci koupat rok v krvi, kterou za svoji historii prolily.

  OdpovědětVymazat
 40. Možná. Ještě nepadlo poslední slovo. Ale co říkáš na to, že vláda t tendru na Dukovany stáhla doporučení BIS. Na Aktuálně hlásí, že vyřazena byla dceřinná společnost ROSATOMu. Sám ROSATOM vyřazen nebyl. Do hry se vrací prezidentovi muži. Na MZV a Hašek jaké náměstek Hamáčka, no to je už naprostý gól! Hlavní protagonista Lánského puče?! Ministryně spravedlnosti hlásí více verzí než jednu Hamáčkovu a šéf NCOZ si přisadil, že je jich mnohem více. Asi ti nějak, zase skřípe, co?

  OdpovědětVymazat
 41. Maas řekl po tvém: Vyhostit diplomaty a montovat se do Ruska? NAS.AT!

  OdpovědětVymazat
 42. Klídek vole. Ten mamlas si dá pozor, aby to nepřehnal. Ani s hladovkou ani s ničím jiným. Trochu shodil a to je všechno. Už na něj všichni kašlou.

  OdpovědětVymazat
 43. Pane doktore Davide - palec nahoru a díky!

  OdpovědětVymazat
 44. Unknowne, na Slovensku se začne očkovat Sputnikem. Právě to ohlásil premiér:)))

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.