Reklama

středa 7. dubna 2021

Ivan David: Vražda donbaského dítěte o Velikonocích válečné štváče na Ukrajině nezastaví…

Vladimír Franta

7. 4. 2021   sputniknews
Ukrajinská strana po Bidenově vítězství zostřila rétoriku. K Donbasu se stahuje vojenská technika. NATO v oblasti Baltu neustále provádí manévry. Nyní v důsledku útoku ukrajinské armády zemřel v Doněcké lidové republice 5letý chlapeček. Toto se děje na křesťanské Velikonoce… Sputnik o situaci v Donbasu promluvil s europoslancem Ivanem Davidem.
Ivan David: Pokud jde o vraždu pětiletého chlapečka a těžké zranění jeho babičky (*1954), jde podle informací, které jsem získal, zcela nepochybně o válečný zločin, neboť šlo o útok na civilní cíl, navíc s použitím velkorážné zbraně. Kromě toho jde o porušení minských dohod, podle nichž nelze v této oblasti používat těžké zbraně. Vím, že je dnes bohužel úsměvné odvolávat se na mezinárodní právo, ale v takové době žijeme. Ti, kteří nepochybují, že budou vítězi, spoléhají na platnost Hitlerovy argumentace, že vítěze nikdo nesoudí.

Bombardování Jugoslávie (1999: tehdy Srbsko a Černá Hora) bylo rovněž agresí podle mezinárodního práva. Jenže jako obvykle jde o dosahování cílů, nikoli dodržování mezinárodních závazků, které jsou dnes ještě méně vynutitelné, než tomu bylo dříve. Vzpomeňme na G. W. Bushe a jeho veřejné prohlášení, že usnesení OSN je irelevantní.

Vzpomeňme nejprve, jak 12. května 1996 vystoupila Madeleine Albrightová v rozhovoru v televizi CBS. Moderátorka Lesley Stahl se jí zeptala: „Dověděli jsme se, že v Iráku zemřelo půl milionu dětí. To je víc lidí, než kolik zemřelo v Hirošimě. Stojí to, paní Albrightová, za tu cenu?“ – Madeleine Albrightová odpověděla: „Je to velmi obtížná volba, ale – musím říct – za tu cenu to stojí.“ (viz Jiří Mašek: Mráz přichází z Bílého domu, Praha 2004).

Nyní pojďme k přítomnosti, vražda dítěte pomocí tureckého dronu (Ukrajina používá turecké drony), k němuž se v rámci dosahování svých cílů uchýlila Ukrajina, těmto nelidům to asi za to stojí, podobně jako v předešlém příkladu. Tím cílem má zřejmě být vyprovokování války s Ruskem…

Je to skutečně tak vážné a zašlé tak daleko?

Na 15. dubna připravuji panelovou on-line diskuzi o vojenskopolitické situaci. Účast vedle vojenských odborníků přislíbil také historik a diplomat Jaroslav Bašta. Od panelistů se veřejnost dozví víc, než kolik v tuto chvíli mohu povědět já. Akci jsme začali připravovat ještě před zostřením bojů na východě Ukrajiny. Všichni víme, jak je Ukrajina vydíratelná a že má loutkovou vládu. O snaze Spojených států vyprovokovat konflikt si nemusíme dělat iluze. Vražda dítěte o Velikonocích válečné štváče nezastaví.

Velvyslanectví Ukrajiny ostře reagovalo na váš příspěvek o smrti 5leteho chlapečka v Donbasu…

Uvažování podniknutí právních kroků Ukrajiny proti mně  je právem Ambasády Ukrajiny. To je nejzdvořilejší formulace, která mě napadla...

Je zde paralela, ovšem s opačným znaménkem, s běženeckým syrským chlapečkem, kterého vyplavilo moře. Co soudíte o způsobu medializace těchto dvou událostí?

Jediná paralela snad spočívá v tom, že jde o dítě. Tam šlo o nezodpovědnost osob, které se s ním vydaly na moře. Propagandistické zneužití ponechávám stranou. Zavražděné dítě na Ukrajině občany západních zemí nedojme už proto, že se o něm na Západě sotva dozvědí.

Děkujeme za rozhovor.

45 komentářů :

 1. Ano to je to nejhorší že nefunguje mezinárodní právo ale zločinci nevyhrají. OSN je v dnešní době jen lokaj USA podporující globalizaci a gender nesmysly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Mongoloide z osady 11:37, k tobě se nedá ani vyjadřovat. Inscest je svinstvoa v tvém případě je jasně prokazatelné.

   Smazat
  3. Za tvoje vyjádření INDICKÉ H...o bych ti roztrhnul hubu od ucha k uchu barbarský kriple obhajovat takový svinstva?

   Smazat
  4. Soucítím s obyvateli Donbasu a Luhanska. Ve státě, který ostřeluje civilní obyvatele a vraždí děti bych také nechtěl být ani minutu.

   Smazat
  5. Studentíkovi 15:09
   ... ten pán až přijede do Liberce a uvidí Vás, tak se posere smíchy, nebo jak ? Ale pište dál, nenechte se odradit. Jste tu velice užitečný.

   Smazat
  6. Banderistán dostal od Bideta instrukce.

   Smazat
  7. Opakuji vsem,indicka kachna a unknovni jsou zlocincke piratiska

   ktere odsouhlasily s al hamajdou CSSD do zakona bez dozoru znicene obcanske spolecnosti(OS) "policejni stat" a nyni nikym nebrzdeni odhajlovali v prdlamentu volicum nepratelskych polit.subjekty tajné,kdy nam to neoznamil ani GR televize ve svem dusledku a prakticky opatreni vedouci,ke vzniku gigantickeho KONCENTRACNIHO tabora s nazvem "nase republika"!

   Neni divu,ze vznka odpor ocelovych muzu a zen v nepoliticke uplne zbrusu nove spolecnosti,kdy jen SPD pozaduje za volice RASANTNI ZMENU toho politiky zdupaneho rezimu,ktery ma pry schvalovat valku a zabijeni hlavne malych chlapecku a holčiček!

   Smazat
 2. Syrskeho chlapečka přece taky zavraždilo Rusko, když zbombardovalo dům jeho rodičů a ti před kulkami opupantů utíkali na otevřeně moře. Tohle mám z tehdejších článků a diskusí v mínkotvorních českých denících a ty zas z těch zahraničních. Nepamatujete, jak se pár týdnů poté objevily demonstrace "Russia stop bombing Syria" s fotkami toho dítěte? Je jedno, že rodiče prchali do EU z Turecka 3.9.2015 a Rusko začalo s ofenzívou Sýrie 30.9.2015.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si asi nepamatuješ srovnání Mosulu se zemí americkým dělostřelectvem a bombardéry, viď. Když proxy vojska Amričanů vraždily rodiny s dětmi assadových vojáků, to si také nepamatuješ. Holt lidská paměť je vybíravá, že .

   Smazat
  2. Stando, a Vy se naučte číst detaily, třeba rozdíly v čase.

   Smazat
 3. Kolik obětí musí být aby to pohnulo svědomím? Válečníci nebo převaděči, obé jsou pro zisk! K čemu máme Haag a světové organizace? Lehkoživky bez páteře? Proč se nedojímá naše "kulturní fronta"?

  Pokud se tragédie nedotkne přímo jich, budou hluší, němí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedotkne se jich. Právě naopak a právě proto to dělají. Štvou k válce.

   Kolík získala Albright a Clark v Jugoslávii? Ahtisaari, který za to dokonce dostane Nobelovku? Jim se tohle vyplatí mnohem víc než mírový stav. Potřebují válku.

   Smazat
  2. Máte pravdu, tisíce civilních obětí při "vývozu" té správné demokracie zanechává naše média v čele s ČT v klidu, pokud by však byl zabit někdo municí z druhé strany, měla by naše média nabito na zprávy o barbarství do vánoc. Současný marasmus, podporovaný zejména současnými "nezávislými" médii, nemůže dopadnout dobře

   Smazat
 4. Situace na Ukrajinsko-Ruské hranici eskaluje. Bohužel je to i důsledek podpory "Hitlerovců/Benderovců stranou divného ministra Petříčka dosazeného do vlády Babiše vydíráním. Petříček Benderovce již několikrát podpořil i finančně z našich daní. Bude-li válka zatáhne nás do ní.
  Je to pucflek kdoví koho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tak se mrkni na youtube najdeš tam pochody banderovců na ukrajině.

   Smazat
  3. Pokud vím tak hážou bomby a vraždí ukrafášci nebo chceš říct že rus bombarduje Pobaltí a zakazuje pobalským národům jejich jazyk. Kdybys náhodou našel tak pošli odkazy

   Smazat
  4. Je to zajimave, ze Babis Petricka nevykopl z vlady, ac to Zeman chtel.

   Smazat
  5. Basosi, čím déle bude ministrem, tím hlouběji potopí ČSSD. Proč by to měl řešit Babiš?

   Smazat
 5. Není to jedno ty pitomče ? Je tam přece občanská válka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz tady mudrujes o anexi Ukrainy je videt ze malo vis o historii Ruska . Dobry porad historie Ruska od zacatku je je na Utube pod nazvem "History of Russia " kde se dozvis vice -pice republice

   Smazat
  2. Unknowne 14/38 Putin Krym neanektoval.Kdyby to byla pravda

   davno by ho navrhli na Nobelovu cenu miru jako nejlepsiho vojevudce vsech dob, protoze by to byl dukaz,ze dovede zabirat cele velke poloostrovy beze ztraty jedineho samopalnika!
   Tak nam tu ty neomarxisticky sraci s nudli u nosu,nelzi!

   Smazat
 6. Ignorujte toho indického blba. Zřejmě to verbalní sado maso mu dělá dobře, tak ho v tom nepodporujte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemáš bráchu v Řeporyjích?

   Smazat
  2. On ma rodinu ze Smichova a brachu v Reporyjich kde ryje rypakem cernou zem Shalom

   Smazat
 7. Kolem 15 až 20% občanů ČR by se nechalo očkovat Sputnikem. Tolik té vakcíny ani nedostaneme! Můžeme si vzít příklad v "chudém" Srbsku, to nakoupilo včas všechny vakcíny , které mohli dostat, čínské, ruské, dnes už má naočkováno, lidé si mohou vybrat, čím se nechají očkovat a Srbsko má zcela otevřenou ekonomiku, nikdo nemusí večer smrdět doma jako v kriminále a srbský prezident se nechal očkovat čínskou vakcínou!! Možná to chce občas přemýšlet a ještě dodám, že se EU naprosto znemožnila a ta šéfová EK a jiné celebrity z Bruselu by měly skončit a možná by jim slušela i basa!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. boze boze to jsou mi vjeci to je 1A uroven diskuze

  OdpovědětSmazat
 9. Copak dochází argumenty tak urážím.

  OdpovědětSmazat
 10. Kachna zvaná unknown: ..Proč ty blbé HOVADO nepíšeš o Maďarsku, tam těma srackama z Ruska a Číny očkují a stále mají více a více nemocných a mrtvých.


  Kachno, článek je o Donbase. Co s tím má vakcinace Maďarsku? A v Maďarsku bylo Sputniku podstatně méně než těch ostatních vakcín. Kde udělali soudruzi z Ameriky chybu?

  Vykřikuješ něco o Sputniku v celé Evropě... Jsi blázen? Sputnik je v EU zatím zakázaný a nesmí se tady ani vyrábět.

  Podle tebe má Rusko vlastními silami zásobovat svůj stát a ještě i půl miliardy Evropanů, přičemž dodali vakcíny už Mexiku, Argentině...? Kde jsou ty zázračné západní vakcíny? Jak to, že už nejsme všichni proočkovaní Pfizerem nebo Modernou? Vždyť ty ani nevíš, že nějaká Moderna existuje...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes hroutici se hospodarstvi Nemecka vola po SPUTNIKU V

   a jednotlive zeme v Nemecku se chteji "opatreni"kanclerky vyhnout a vydat se samy za carem PUTINEM do jeho Kremelbudky pozadat laskave o nove osvobozeni tanky pana Koneva,ktere privezou misto patron a min krabice plne vakcin prozatim jednoho z prvnich zabijaku viru C!19,ktery ma pry giga imunitu do doby,kdy car Putin da do richtiku vakcinu MIR s 10 letou a vice imunitou!
   Ostatne zdeseni izraelci ve vlade uz rozpoznali,ze mRNA je jen sracka,kdy se bude muset ockovat cely narod co 6 mesicu a zoufale shaneji po svete,kdesi v jeho zahybech trcici zbytky mRNA neschvalene sracky!

   Smazat
 11. Unknown 14:34
  cit.: ...nenechte se očkovat sputničokem, už jen že zásady.

  To jako z jaké zásady? Z vaší zásady? Lidi mají riskovat život kvůli vaším zásadám? Zbláznil jste se už definitivně?

  OdpovědětSmazat
 12. Ješte osvobodit : Charkov,Oděsu a Mariopol,pokud nejsou benerovci v NATO.Zbytek Ukrajiny zabere Polsko a bude klid od válečných hňupu.

  OdpovědětSmazat
 13. Poděkujte všichni americe, je to vše jejich práce! Svině!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejde o všechny Američany.Ti jsou na tom podobně jako většina z nás, ale mají navíc mizerné zdravotnictví
   a začínají si zvykat na divné korespondenční volby.
   Boj strejců USA o moc už začíná připomínat
   válku šimpanzů s makaky. Možná ,že to chtějí rozšířit
   všude po světě jako novinku. Nelíbí se mi to.
   To jen hrstka v jejich vedení se chová jako svině.
   Proč asi mají vojenské základny po celém světě a nejvíce teď kolem Ruska ? Protože nechtějí jednat
   o ničem, jen diktují a kupují si své petříčky,kterými pak řídí mejdany na Ukrajině,v Gruzii a státy co sousedí s RF.
   Už to ale dlouho přehánějí ti naši spojenci. Snad nás nakonec nezatáhnou do svinské světové války za své finanční zájmy. To by byla velká šance zničit svět atomovou válkou a snížit počet obyvatel. Proč elity velmocí nejednají ? Proč za sebe hledají všehoschopné magory,kteří klidně zinscenují incident na náměstí nebo na hranicích a poteče krev na celém světě.
   Jak může petříček podporovat benderovce a nácky na
   Ukrajině,když víme co je to za vražednou fašistickou sebranku ? Jak se mohou "demokrati" v USA spojovat
   s takovou sebrankou ? A co ti strejdové v EU, oni se klidně nechají zatáhnout do velké války proti Rusku?
   Proboha proč ? Starostí máme i tak až dost.

   Smazat
  2. Už se nenechme balamutit prestituty žvaněním o boji
   neomarxistů,levice a pravice. Žádná levicová strana na světě nemůže jen čumět na ty velmocenské hrátky se
   zbrojením a válkou. To je pro levici zásadní věc.
   Ani Serešovi Piráti či ČSSD nejsou levice. Vždyť
   oni to zbrojení a útočnou válku podporují. A jsou tak tupí, že důsledky jim nevadí. Nevolte tu pakáž co podporuje zbrojení a útočnou válku.
   To jsou magoři co slouží světové oligarchii a debilům co válku zcela vážně připravují.

   Smazat
 14. Vraťte se - jak to vše začalo....Růže mají trny (1. část) Euromaidan a Krym 17.7.2014 https://www.youtube.com/watch?v=wwVUp4IWEKw

  OdpovědětSmazat
 15. Ano, američtí zločinci vyvolávají nepokoje kvůli Nevalnému, jehož protiprávní jednání je v Rusku souzeno, ale že Ukrajinci zabijí bezbranné dítě, to nikomu nevadí. nevadí ani, jak oznámili některé média, že v Kataru, kde se má za pár měsíců konat MS ve fotbale zahynulo při budování areálu sportovišť přes 6000 dělníků, to také nikoho nezajímá. Že americký agresor tahá přes Slovensko na Ukrajinu, tedy na cizím území své vojska a těžké zbraně k vyvolání války, to také nikomu nevadí, ale že si Rusko rozmísťuje na svém území své vojska, to už loutce USA Štolverkovi a českým rusofobům vadí. To si někdo myslí, že my, mlčící většina toto svinstvo nevidíme?

  OdpovědětSmazat
 16. Podle informací, které se objevily na ruských webech, je na Ukrajině při linii s Donbasem už 34 tisíc vojáků NATO a další přilétají na kyjevské letiště.

  OdpovědětSmazat
 17. Japonsko splnilo svuj ukol vyprovokovanim valky a co s nimi potom. Co se dela s menecenym sluhou,kdyz uz neni potreba.
  A jeste prekazi na svem uzemi.
  Za vsim se skryva rasismus a opakujici nasili zapadu smerem na vychod.
  Zapad nema a nikdy nemel jinou "zabavu".
  Ale Caesar a podobni nejsou po ruce.
  Dalsi preochotni sluhove k momentalnimu pouziti z EU taky poslouzi a nemusi prezit.
  Hlavne ,ze oplyvaji snazivou ochotou a ani islamisti ,ktery USA dovazeji do Syrie neceka nic lepsiho ,az splni co maji za ukol..
  Ukrajina je pak absurdni nesmysl pro ucely zapadu nazyvany statem a narodem.
  Borsc je jejich dedictvim vsi kultury.
  Nikdo jinej na Ukrajine nevydrzel.
  Prave tohle dokazuji kazdym den..
  Skutecnost a ta prava se projevi chystanym ozbrojenim jejich populace a je neco jineho jit rovnou proti rusovi v obrane.
  Zbrane pak strileji na vsechny strany..
  Slovani /nekteri/ jsou neporazitelni, kdyz maji pravo a vidinu neceho lepsiho ,spravedlnost odstraneni krivd na sve strane. Nase Legie,kdyz na to prijde, byly schopne rozbourat treba cele Rusko.
  Ukrajinci slouzili jako straze v koncentracnich taborech a zastrelit vezne byla zabava. Zavrazdili ze zalohy generala /tusim Vatutina/,ktery vedl osvobozeni jejich zeme a zrejme proti jejich vuli. Fasismus zakerne zbabelosti je jedine, co je trochu sjednocuje.
  Ani na frontu je nacisti nepustili.
  Gangy ozbrojenych fasistu vedenych Burlakem pak vypalovaly cele vesnice v Polsku a na Slovensku v uteku k svym, k fasistum do Nemecka..
  Bandera ma pomnik v Mnichove a to hovori jasne.
  A Putin se nimi v jednom kuse domlouva..
  /Henlein, Heydrich a Frank podobne u nas/.
  Kdo vladne ma ty pomniky.
  Na Ukrajine pak jako vzdy vladne nasili v ozbrojenych tlupach. Slysime ubohou kviceni zbabelosti a strachu a ze NATO musi prijit na pomoc.
  Doufejme ze pribehnou, mezi dva a nebo vice mlynskych kamenu na rozdrceni..
  Chovani narodu za Hitlera lecos naznacuje.
  Leve kridlo NATO. Rekove, bulhari , rumuni a zejmena turci by udelali radost, rus chce Bospor a Instanbul odstehovat z Evropy. Kazda zaminka se hodi..
  EU se neustale plizi k Erdoganovi..
  Kaliningrad ovlada severni kridlo a finove,slovaci ,polaci a dalsi neni treba zminovat.
  Slovaci za 5 minut demokrati za dalsich fasisti a za dalsich 5 minut horlivi zase komunisti...Polaci oboji najednou ..
  A pritomnost nedava pricinu videt nejake zmeny.
  Tech kteri by utocne bojovali za nejasne zajmy nikdy neni moc. Kricet za penize to je jedna vec,ale chtit od nich neco udelat a vydolovat je z jejich der..
  Vsichni presidenti /vyjma Bushe starsiho/,se vyhybali vojenske sluzbe jako cert krize..
  Jednota a odhodlanost vychodu, je zde v kontrastu s rozbijenim vseho co by naznacovalo nejaky system moci a ukazalo nejakou moznost koordinovanych akci.
  Spise pravidlem bude ,kdo utece vyhraje a kdo utece driv..
  Po prvnim vystrelu.
  Strategie letadlovych lodi,velmi poruchovych a zastaralych a jeste horsi tisiciletych rimskych vojenskych zakladen, ktere stoji triliony a na ukor vyvoje modernizace , udrzet krok s vyvojem. A tak valky Rima jsou stale zapadem opakovane.
  Akorat Caesar schazi a bude schazet..

  OdpovědětSmazat
 18. Unknowne 14/37 piratsky neomarxisto neboli fasisto vyzyvate k vrazdeni

  nebohych uz zdecimovanych prislusniku OS,ohlupene spolecnosti panem GR TV,ktera bezmocne a bez odporu sleduje jak ji zabijeji C19 v "policejnim state" al hamajdy CSSD,vas piratskych zlocincu a spatne zvoleneho parlamentu,kteremu nestacilo odsouhlasit nejen tento zasmoleny policejni stat,ale nyni se mu podarilo odsouhlasit k tomu vsemu nestesti i GIGA KOMCENTRACIONSLAGER ČR,
  kde se uz nemusi pouzivat eichmanovy dobytci vagony k transportu do pece,ale vyvrazdovani se deje C19 primo na miste a jak to pry piratsky "zeleny udel" predpoklada mrtvoly se nebudou spalvat či hrnout do hromadnych hrobu buldozery,ale nechaji se na vyrobu cervu,ktere budou neomarxiste sypat pry jimi nenavidenemu Babisovi mlete a susene do vurtu!
  Proto dali pry pirati spatne zvolenemu prdlamentu prikaz odsouhlasit otisky prstu do obcanky,misto vytetovanych cisel SS dozoru.
  Tentokrat to nemaji byt jenom zidi,ale vsichni,kteri se nebudou dovolavat nove SVOBODY a PRIME DEMOKRACIE SPD a osvobozeni SPUTNIKEM V o kterem je znamo,ze jediny ty viry C19,ktere na nas vypustili nenazrani majitele velkych penez,aby na nasich mrtvolach co nejvice zbohatli tou mRNA,ktera zpusobuje jen resistenci a nikoli jako u SPUTNIKU V PORADNOU IMUNITU!!!


  eN

  OdpovědětSmazat
 19. Unknowni a indicti kaceri se divi,ze vznika odpor nepoliticke spolecnosti

  ocelovych muzu a zen,kteri uz rozpoznali,ze pozadavek Programu SPD na RASANTNI zmenu rezimu je spravna a chteji SOLIDARNI SPOLECNOST doposud nevidanou,nebot pry pro ni neni vetsina v stavajicim opravdu,ale opravdu prdlamentu!!

  OdpovědětSmazat
 20. PAWE MY OCELOVI MUZI A ZENY NEPOTREBUJEME NOVEHO CESARA

  v nasi informacni revoluci,se budeme branit puskami pravdy,kdy kazdy z nas se stane CESAREM,ktery tady prinese nove cerstve a nejlepe dbre napady,ktere nam tj nove spolecnosti,doposud nevidane tzv SOLIDARNI SPOLECNOSTI prinese Svobodu a obcanskou PRIMOU DEMKRACII,kdy v nasem programovem navrhu je uz obsazena i kontrola nami zvolenych "zastupcu"a to dnem i noci.

  TETO KONTROLE SE TI ZMRDI ZURIVE BRANI,HROZI JIM TOTIZ PORAZKA!

  A kupuji si proto nahradni kupy spodniho pradla!

  OdpovědětSmazat
 21. https://www.ac24.cz/komentare/kdo-naridil-utok-dronu-ktery-zabil-petilete-dite-na-donbasu/
  Solo Through War-Torn Donbass 8.3.2021. https://www.youtube.com/watch?v=2bNzjBJF_G0
  VYHLÁŠKA PŘEDSEDY UKRAJINY č. 117/2021 11.3.2021 https://www.president.gov.ua/documents/1172021-37533

  OdpovědětSmazat
 22. Jedna vec...Ja nevim,s rusem bych nikdy nevalcil a nevim kolik tajnych zbrani maji rusove ,ale moc dobre vedi, co je to napriklad partyzanska valka..
  Uz jenom pomysleni na to jak treba vitezite a najednou je mate v zadech..A to je je jedna vec..
  Ukrajina muze prijit o celou vladu v momentu..
  Spatne vyzbrojeny a vycviceny "vojaci" a dalsi teprve zmobilizovany ,tedy vetsina ,musi uz ted vedet, ze "jejich vlastni vlada" je nenavidi...
  A Merkel jim dodava miliardy euro..

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.