Reklama

středa 7. dubna 2021

Jak ukrajinské vojáky záměrně mění ve zvířata (VIDEO)

Ukraina.ru

7. 4. 2021

Vojenský expert Alexandr Žilin hovoří na „Ukrajina.ru“ o tom, proč mohou stoupnout ztráty na civilním obyvatelstvu na Donbasu.

24 komentářů :

 1. Obvyklého Ukrajince od Obvyklého Rusa nerozeznám. Ani podle jazyka, ani podle religie, ani podle vzhledu. Konec konců, ve škole jsme se učili, že prvním státem na dnešní Ukrajině byla Kyjevská RUS!
  Známým Ukrajincem byl Nikita Sergejevič Chruščev. Jakpak mluvil, když rozčilen střevícem do pultíku bušil? Rusky, holoubkové, rusky! A ono totiž ta parta v Kyjevě není společenství Ukrajinců. Přece ten Kolomonský, Zelenský, Prasenko nejsou Ukrajinci. Jsou to jenom ti obřezaní zajordánští "Slovani"!
  Autor má pravdu. Jestli banderovci předvedou na Donbase to, to co předváděli v Oděse... Zle bude těm obyčejným lidičkám, kteří za nic nemůžou, hlouposti nevymýšlejí, chtějí jenom klidně žít. Potkal jsem se v životě s hodně Ukrajinci a i Rusy. Jsou to milí, pracovití a chytří lidé. Byla by škoda, kdyby se na rozkaz nějakého Jevreje měli začít pobíjet! Snad to Bůh, nebo Putin nějakým trikem včas zastaví!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajina nikdy nebyl státem a ani královstvím, neexistovala. Jen po roce 1917 z ní udělali stát - okrajový. Chruščov byl trockista - nebyl komunistou a ani bolševikem. Všichni trockisté jsou zločinci. Vč Merkel. A ti chtějí rozbití Ruska jakýmkoliv způsobem. Fašistická Ukrajina má smůlu, začne si, dostane přes držku a banderovce bude třeba fyzicky eliminovat. LLR a DLR pak nastolí svůj stát. Ukrajina má doteď sovětské hranice, takž e Rusko to může jako nástupnický stát změnit, až bude chtít.

   Smazat
 2. Vy sám jste asi taky nějaká experimentální verze. Nevím, co má Vaše poznámka společného s obsahem článku, ale vězte, že já bych si nic jiného, než Sputnik V nebo MIR píchnout nenechal.

  OdpovědětSmazat
 3. Unknown: Proste Sputnicok nebude. A kdyz bude to to bude experimentalni verze a rusky Mengele ji bude zkouset na sympatizantech KSCM a SPD.

  Neklesej na mysli, Sputničok v ČR ani náhodou. A kdyby, což nebude, a já zjistím, že nemám buňkovou imunitu, klidně se nechám Sputničkem očkovat.

  Ty si nech píchnout Astru nebo jak se teď nazývá. Jsou jí plné sklady v Německu, Španělsku... Rádi to prodají nýmandům z východu, zvlášť tehdy, když jim za to ještě připlatí 300% marži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Redakce, sorry, zas jsem reagoval na kecy o Sputniku pod článkem k Donbasu. A než jsem dopsal, stejně jste to smázli, jak je vaším špatným zvykem.

   K Donbasu tolik, že se možná nejedná jen o Donbas, protože jsou určení vrchní velitelé vojenských okruhů: Kyjev, Simferopol, Sevastopol. Tedy se chystá také ofenzíva Krymu. Nejen to, ale ohromné množství techniky je podél celých ruských hranic a nejsou to jen Ukrajinci, ale také Poláci, Litevci, Rumuni.. neustále se přez Polsko a Slovensko přesouvají vlaky s bojovou technikou ze Západu. V Polsku se hromadí vojska u Kaliningradu a u hraníc Běloruska. Erdogan prohlásil dohodu z Montreaux za neplatnou. Do Středozemního moře míří britské a americké flotily vojenských lodí. Rumunsko a Bulharsko také mobilizovalo námořní flotilu.

   Ukrajina vykřikuje, že oblast Ukrajiny je i Kubáň, čímž by Rusko přišlo o černomořské pobřeží. Už probíhá mobilizace branců 18 - 60 let. Relativně značné množství mladších mužů prchlo do Ruska, čímž se vystavili trestnímu stíhání. Do Ruska proto, že s největší pravděpodobností nebudou vydáni, jako by tomu bylo v EU.

   Mobilizují se i trestné prapory, které že zadních linií budou udržovat bojovou morálku na frontě a začišťovat dobytá území od teroristů. Nedávno jeden z velitelů podobného bojového útvaru prohlásil, že Rusko je teroristický stát.

   Evropa vykřikuje, že Rusko má neprodleně stáhnout svá vojska do kasáren a přístavů a zastavit výstavbu NS2, stejně to samé požaduje Amerika. Všichni svorně tvrdí, že Rusko chce opět vyvolat světovou válku svými hybridními hrozbami, mezi než patří i distribuce vakcíny proti covidu

   USA minulý týden vyhlásili, že pokus o zprovoznění severní cesty a využívání Arktiky, včetně kontinentální Arktiky, budou považovat za útok na Spojené Státy. EU se k tomu přidala a vyhlásila, že Rusko má neprodleně zastavit průzkum svého arktického pobřeží a provoz svých ledoborců. Znovu se objevil požadavek na privatizaci ruských ropných spoločností a Gazpromu.

   Rusko evidentně chce válku! Tedy jim jí dopřejeme a půjdeme bojovat za svobodu a demokracii. Tentokrát to vyjde.

   Smazat
 4. Konečně Dvořák koná jak má ohledně toho hovádka božího, provokatérského trolla a diagnostikovaného DEBILa, zvaného Unknown alias Indický běžec alias Sputnik - a maže ho fest. Tomu z toho Sputnika úplně jebe v makovici, těžká úchylka. Ať je obsah článku takový nebo makový, vždycky do diskuze vsere svůj výplod zamindrákovaného mozku o Sputniku. Ten si hodí mašli, až se tady začne tím Sputnikem (i tou čínksou vakcínou) již brzy očkovat. Ono se totiž stalo to, že americké firmy Pfizer, Moderna a ta třetí porušily smlouvy (které neviděli ani Europoslanci v "demokratické EU") a upřednostnily v dodávkách USA a Izrael před EU - kteří jim zaplatili víc. Takže EU neEU, slouva nesmlouva, business je business a kdo platí víc ten bere. Takže Babišovi nezbyde nic jiného, aby splnil to co slíbil v očkování - nebo ztratí ve volbách - dohnat ten výpadek jak se dá. Nabízí se logicky ruská a čínská vakcína. Prostě tady bude - i kdyby se měla kupovat od Němců, kteří ji, stejně jako Italové, začnou v létě vyrábět. Unknowna už pak totálně jebne a bude klid od hňupa.

  OdpovědětSmazat
 5. 9:07
  Jen si začnou a Ukrajina je historií. Znám ve svém omezeném okruhu pár lidí, kteří by raději umřeli, než by se paktovali s Ruskem. Takže musíme počkat, až se jejich tužby vyplní. Pak už to všechno půjde snáz. Jejich západní vzory jim jejich tužbu velmi rádi zrealizují, to oni svým obdivovatelům a sluhům dělají moc rádi... Z toho úhlu pohledu se věci vyvíjejí celkem pozitivně, ještě musíme počkat, až se vládnoucí ukrajinští oligarchové ve spěchu sbalí a vypraví na cestu do země zaslíbené nebo USA, a až se jůesej a britští vojáci a poradci budou pěšky nebo autobusy, nebo na bárkách, vracet ve zmatku domů - a všechna ta technika zůstane na území ua. Pak se možná vráti z ťurmy i hrdinná pilotka Naďa.

  OdpovědětSmazat
 6. Ty, Sputnik, co tu ještě prudíš? Jak to, že nejsi už dávno tam, srabe?

  Americké NATO chce s Ruskem bojovat do posledního Ukrajince. A pokud by to nestačilo, jsou připravení bojovat s Ruskem do posledního Evropana.

  Ukrajina povolává nacisty a záložníky do výcvikového tábora. Ozbrojené síly Ukrajiny na sociálních sítích oznámily: Vojenská výcviková základna neonacistického „Národního sboru“ je připravena přijímat záložníky a všechny zájemce o kurzy vojenského výcviku.

  Tak co bude, Sputnik?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. INDICKÝ BĚŽEC8. dubna 2021 10:31 za koho kopeš ty ludro prodejná? Za Řeporyje? Nebo za člověka v tísni, který má vztek, že ho Rusové nakopali do prdele? Ty trolí tele vymaštěný!

   Smazat
 7. Slovan 7:50
  Souhlas s vaším názorem stran očkování. Ale patří zřejmě k jinému článku. 😀

  OdpovědětSmazat
 8. No to jistá velmoc touží po světovládě a jako chrání svoje fašistické spojence. Obyvatelům republik nic nezbude než se bránit a nenechat se vyhladit.

  OdpovědětSmazat
 9. Poslankyně topky na Facebooku srdnatě bránila Ukrajinu proti Rusku. Až přišel Václav V., kterému stačilo 33 slov. A bylo ticho

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poslankyne-topky-na-Facebooku-srdnate-branila-Ukrajinu-proti-Rusku-Az-prisel-Vaclav-V-kteremu-stacilo-33-slov-A-bylo-ticho-659778

  OdpovědětSmazat
 10. Unknown8. dubna 2021 11:07, co vy dva blbci, děláte ze sebe větší čuráky, než vepř novotný.Hahahahaha....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dunnslinger 11:11 jedná se jen o jednoho. Nereaguje na něj.

   Smazat
 11. 11:11
  Co blbneš, to je jeden a tentýž hňup. To je síla, ze začátku celkem klid, kolem poledního začíná vyšilovat a pak se to stupňuje. Prostě Unknown alias Indický cyp a "milovník" SPUTNIKu - diagnostikovaný Dr. Davidem zde, na NR, jako DEBIL.

  OdpovědětSmazat
 12. Velitelství zvláštních operací Pentagonu (Special Operations Command) vydalo nedávno na svém oficiálním účtu na Twitteru oznámení. Velitelství zvláštních operací má pro americkou armádu i naši zemi velký význam. Pod toto velitelství spadá jednotka Delta Force, týmy SEAL a naši ostatní nejoslavovanější, nejlépe vycvičení a nejobávanější válečníci. Tento tweet oznámil, že muž jménem Richard Torres-Estrada je nyní „šéfem rozmanitosti a začlenění“ v amerických speciálních silách.

  No tak to teď bude skutečně nejobávanější "inkluzivní elita" - transgender, LGBT, MeToo - no to se fakt jenom tak nevidí, to se z nich rusáci poserou.

  OdpovědětSmazat
 13. Rus,který si začal říkat Ukrajinec chce zavraždit Rusa,který si pořád říká,že je Rus !

  No něje to volajako absurdné ?

  OdpovědětSmazat
 14. Unknown8. dubna 2021 16:36, jsi jen přiblblo, štvát a rozesírat pravdu, ludro kolaborantská! Ale po změně režimu se vždy kolaboranti věšeli, taky se dočkáš, zmrde špinavej!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16/52
   Raději zavři držku, zítra můžeš klidně viset.

   Smazat
  2. Souhlasím s chmurnou předpovědi, že kolaboranti s cizí mocností, páchající zločiny proti vlastním lidem, končívají na šibenici. Válka proti Rusku českým zájmem není!

   Vyhrožující nácek 22:52 má k té šibenici nakročeno.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 15. EU provokuje Rusko pokusem o barevné revoluce v Bělorusku, na Ukrajině a na Krymu. 6.4.2021
  https://beforeitsnews.com/global-unrest/2021/04/eu-provoking-russia-by-attempting-color-revolutions-in-belarus-ukraine-and-crimea-2530786.html
  https://www.skrytapravda.cz/bleskove-zpravy/3896-hodnota-zlatych-rezerv-ruska-poprve-prevysila-ty-dolarove
  Putin: ′′ očkovanie je dobrovoľná voľba každého človeka.“ Diktatúra je miesto, kde sú ľudia nútení niečo robiť proti svojej vôli. Izrael, EÚ a Čína, ktoré vnucujú vakcinačné pasy, sú diktatúry. Rusko je slobodná krajina. Covid-19: Putin hits back at ‚strange‘ EU criticism of Sputnik vaccine http://www.france24.com

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.