Reklama

pondělí 26. dubna 2021

Jaké dvě možnosti, pane prezidente??? (variace na dnešní odpolední hlas lidoveckého poslance Bartošky)

Lubomír Man

26. 4. 2021
Co jste si to zas vymyslel za levárnu? Možnost výroku o vrbětickém případu je jenom jedna – a totiž ta, která se zakládá na zjištěních BISu o dvou ruských agentech. Ta je dostatečná (žádné jiné nebylo potřeba), a nejde navíc o žádnou možnost, ale o skálopevnou jistotu, protože jen tenhle výklad a žádný jiný, pane prezidente, odpovídá požadavkům euroatlantického společenství, jehož jsme a musíme být, jak si málo uvědomujete, pevným členem.

A vyhovuje nakonec i EU, protože nejdůležitější stát této unie, jíž je jak známo Německo, převezme v Rusku všechny naše kšefty s Ruskem (včetně nejaktuálnějšího vývozu piva), které my v současném našem protiruském tažení pochopitelně rušíme. Jistě bude to pro nás ekonomická ztráta, ale ideologicky půjde nezpochybnitelně o výhru a hlavně o zlepšení našeho postavení v současně vedené tabulce západních států o to, který z nich dokáže Rusko silněji nakopnout. Nikdy jsme v té tabulce, a též vaší vinou, moc nezářili, ale Vrbětice nás nakoply hodně vysoko. Bylo to povznášející, existovala v posledním týdnu dokonce i časová údobí, kdy jsme stáli v tabulce na stupínku vůbec nejvyšším, naše hrudě se dmuly pýchou, ale vaše zatracené dvě možnosti z této neděle naše postavení v tabulce znovu zproblematizovaly. A to se nemělo stát, to je vaše vina a budete za ni pykat, to vám slibuji a budu si vás pamatovat.
Vím, kde bydlíte.

50 komentářů :

 1. Tak ty dve vysetrovaci verze si vycucal z prstu, nevim proc, Hamacek uz to poprel. Stacilo rict, ze bud to udelali nebo neudelali. Pochopitelne se ozval syn jednoho z mrtvych zamestnancu a vubec se mu nedivim. Zeman si mel uvedomit, ze hazet vinu na mrtve, kteri se nemaji jak branit (aspon tak to kritici vylozi), neni dobra strategie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ten syn ví, jestli neměl otce lempla, který tam něco podělal? Ten by měl raději držet ústa, snaží se na smrti svého otce vytřískat kapitál, je to obyčejná zrůda. A Hamáčkovi někdo ještě věří? Ten ani neví, čí je.

   Smazat
  2. Pane čerte. I v té nejlacinější, šestákové detektivce se dozvíte, že největší chybou vyšetřovatele je upnout se pouze na jednu verzi činu. Ale to platí i pro jiné obory. Třeba u vědců, kteří musí povinnost každou hypotézu vystavit tzv. "falzifikaci". Tedy snažit se ji vyvrátit. A stačí jediná pochybnost a hypotéza se má za vyvrácenou, tedy neplatnou. Ale to se učí už v prvních semestrech. A tady jde o fázi vyšetřování. Existují pouze hypotézy, žádná jistota. A Rusové zatím jakýkoliv "nezvratný důkaz" vyvrátili levou rukou. Prezident ze sebe nedělá vyšetřovatele ze začátku 30. 40. nebo 50. let. Vina je definována a vy ji máte pouze dokázat. Třeba na Ljubjance,v Petschkárně nebo v tzv. "domečku". Tam to fungovalo z tou jedinou verzí. Ale jinde nikoliv. Po tom se vám stýská?

   Smazat
  3. Syn to nevi, ale to ani Zeman. A logicky to po sesti letech nebude vedet nikdo a ani to vysetrovani nemuze potvrdit. Oba svedci jsou mrtvi a ve skladu rozmetanem stovky metru uz tezko nekdo provede rekonstrukci toho, co ti dva zrovna delali.

   Smazat
  4. Dane
   Nech pozůstalé pozůstalými, oni jediní mají právo se ohradit.

   Smazat
  5. Dane takhle ne. Co když ti zaměstnanci věděli něco co vědět neměly. Z jakých důvodů tam byla těla nášlapných min. Je toho hodně a asi se toho moc nedovíme. Rozmetaly to výbuchy.

   Smazat
  6. Ano pane čerte. Jelikož hypotézu nelze potvrdit, znamená to, že je vyvrácená. Neplatná. A protože nelze prokázat vinu, jsou ti dva (4, 6) Rusové nevinní. Řídíme se římským právem a tam platí presumpce neviny, o vině rozhoduje soud, vina musí být prokázána bez pochybností jinak platí "in dubio pro reo" (v pochybnostech ve prospěch obviněného) a důkazní břemeno je na žalujícím. Nic z toho páni ministři nehodlají respektovat. Drží se jedné hypotézy, protože ji potřebují. Nezkoumají ji. Tak jakýpak právní stát?

   Smazat
  7. Vážení!

   Ti dva staří skladníci nic nepodělali. Naopak byli přesní, spolehliví a měli pamatováka. A o to jde. Bylo třeba se zbavit korunních svědků, kteří všechny kšefty obsluhovali a občas i pochopili o co jde.
   Není to těžké, zaúkolovat je přemisťováním, kontrolou či jinou rutinnou prací a podstrčit jim granát se rtuťovým spinačem (stačí nepatrný pohyb třeba i celou bednou a je to).
   Byli jako svědci eliminováni buď majiteli skladu, nebo obchodními kumpány nebo profíky (Rusové neměli žádný důvod je zabít a ti dva taky chtěli přežít a ve skladu se vyznali i v materiálech). Proto ty tanečky okolo vyšetřování v roce 2016, kdy se reverzním inženýringem dalo přesně zjistit k čemu došlo.
   Osobně se domnívám, že po cíleném výbuchu byli oba mrtví nebo v mdlobách a někdo zapálil sklad, aby zamaskoval stopy. To vedlo k rozsáhlému následnému výbuchu, který vše rozmetal. Já u toho sice nebyl, ale tak nějak to dává logiku tzv. krytí.

   Smazat
  8. Fakta, ne propagace amíků a rusáků adesinformace EU
   Předmět: CAUSA .... Vr.
   V r. 2006 byly Vrbětice Ministerstvem obrany odebrány Armádě ČR a
   převedeny pod Vojenský technický ústav s.p., jehož odštěpným závodem
   je VTÚ výzbroje a munice Slavičín, který byl do r. 2003 samostatnou
   příspěvkovou organizací MO ČR a nyní je součástí státního podniku.
   Bochemii to v r. 2009 pronajal Vojenský technický ústav (tehdy PO MO ČR).
   Imexu to v r. 2011 pronajal tentýž ústav.
   Prostory byly dle VTÚ prázdné a zkontrolované, což MUSÍ být součástí
   přejímací dokumentace

   Takže odpovědnostní cesta je jednoduchá:
   - Kdo byl v r. 2009 a 2011 ministrem obrany
   - Kdo za VTÚ podepsal "nájemní" smlouvy, které jsou pro stát tak
   "výhodné", že to tam ZA SVÉ měl zabezpečovat pro SOUKROMÉ subjekty
   - Jakým schvalovacím procesem tak závažné smlouvy prošly
   - Jak fungovaly kontrolní mechanismy MO ČR
   - Zda se vůbec tvrzení právníků těch obskurních firem zakládají na pravdě

   Ve společnosti Bochemie, a.s. se vyskytuje synáček nynějšího
   slovenského prezidenta (od r. 2012) a vlastní ji naprosto anonymní
   "holandská" firma "BO Chemie B.V.; Amsterdam" (od r. 2008). Přesto je
   tato společnost státem štědře dotovaná - v letech 2008-2014 obdržela
   "jen" ze státního rozpočtu 111 300 000.- Kč.

   Ministry obrany byli:
   V r. 2006: Karel Kühnl (US) a Jiří Šedivý (ODS)
   V r. 2009: Vlasta Parkanová (KDU-ČSL) a Martin Barták (ODS)
   V r. 2011: Alexandr Vondra
   Dále pak Petr Nečas a Vlastimil Picek

   Ředitelem VTÚ je od září 2012 dosud jakýsi Václav Irovský, který ani
   nemá VŠ vzdělání.
   Údajně absolvoval gymnázium a střední průmyslovou školu se zaměřením
   na informační technologie.
   Od ledna 2009 do září 2012 byl ředitelem odštěpného závodu VTÚLaPVO
   (Parkanová, Vondra i Nečas mají co vysvětlovat, protože došlo k
   několikerému porušení platné legislativy ohledně kvalifikace a střetu
   zájmů)
   Od r. 2005 má registrovánu živnost "ekonomické a účetní poradenství".
   Do r. 2009 vlastnil společnost "VITU commercial & consulting agency s.r.o."
   Od března 2004 do září 2012 byl členem představenstva společnosti
   "Seabury Capital, a.s.". Která má - mimochodem - od r. 2006 zastavenou
   činnost na základě rozhodnutí Živnostenského odboru Úřadu městské
   části Praha 1 ze dne 23.11.2005, č.j. ŽIO/S/39385/2005/ŠP!!!!!
   Od ledna 2009 do září 2012 byl ředitelem "LOM Praha, s.p." (Letecké
   opravny Malešice).

   Smazat
  9. Čert, dva zloděje, kteří kradli samopaly, tam nachytali v roce 2017, tři roky po tom výbuchu. Pokud si pamatuju, Rusové to nebyli a těch sapíků bylo několik desítek, k tomu nějaká ta munice. Zajímavý je ten sklad č.12, kde proběhla rozsáhlá inspekce, byl střežen a i tak vyletěl do povětří. Jak to ti dva dokázali? Protože pokud to nebude prokázáno, podotýkám prokázáno, jsou to jen hypotézy.

   Máte pravdu v tom, že dnes lze těžko po sedmi letech něco dokazovat. Ale zřejmě to děsné tajemství, které my nesmíme vědět, nějak zvlášť nenadchlo ani prezidenta. Ale nezoufejte, určitě se najde nějaký utajený svědek, který dosvědčí, že tam tu dva viděl a bude mít pro své tvrzení neprůstřelný doklad, který dosud nikomu neprozradil.

   Smazat
  10. A teď si představte že ti dva lidé mohli zahynout také proto že že ty levárny co se tam děli chtěli zveřejnit. Takže je zbrojní mafie zlikvidovala a zbytek munice přivedla k výbuchu. Stejně už většina byla na uk a zbraně tam začala dodávat i zámořská velmoc. Nu a máme třetí možnost. Že to není pravda? Ale to ty ostatní verze také ne!

   Smazat
  11. J.J. myslím, že naši političtí prostituti již dokázali, že to dokáží.

   Smazat
  12. Na Kose je zajímavá úvaha z článku od jednoho specialisty v důchodu. Skladovaly se tam světlice, zřejmě obsahující fosfor. Hned vedle té munice, to je přísně zakázáno. To mohlo být důvodem vzniku požáru a následného výbuchu. Těch zbrojířů, jak psal Keller tam bylo víc, ne jen ti dva, kteří ovšem nezahynuli uvnitř skladiště c.16, ale venku. Možná uviděli oheň a příčinu jeho vznícení a vyběhli ven. Nedoběhli. Kde je svědectví těch dalších, co tam byli? Taky se v článku kritizuje práce policajtů a pyrotechniků, kteří prováděli 1. odpaly nevybuchlé munice přímo v tom areálu a 2. neumožnili přístup kriminalistů, odborníků na tento druh událostí. Tím zametli všechny stopy. Nebyli přítomní nejvyhlášenější specialisté, zato se tam motalo plno jiných lidí, kteří tam v té době neměli co dělat. Je tam taky úvaha, jestli se skladiště c.12 nemohlo odpálit těmi výbuchy prováděnými v areálu skladu, anebo jestli nebyl nějaký hořlavý materiál v tunelech, které jednotlivá skladiště propojují. Bordel nad bordel.

   Smazat
  13. Basosi dík,
   trefil jste kladívkem na hřebíček. Dnešní politické tanečky, jsou jen pseudoanalyzou důsledků. Hlavní příčina byla v privatizaci armádních zbraní a znemožnění kontroly státem, respektivě armádou. Tam někde hledejme viníky. Promiňte, ale paní Parkánovou vynechám, ta vůbec nevěděla, která bije, pouze se baziliškům hodila. Zajímavé je okolí pana Vondry. Celá aféra nevznikla náhodou, tam by se měly hledat odpovědné osoby. Dnes je k smíchu, jak se dál manipuluje a blbne dav. Doufám, že i běžný občan, se nenechá přesvědčit "pravdou" z médií.

   Smazat
  14. Proč se hádat kvůli počtu verzí ? Důležité je proč
   zločinci nebyli zajištěni, proč jim nebylo zabráněno
   v útoku,kdo za to může a kdo byl za to "vyznamenán ". To by občanům Vrbětic mohlo stačit. Může být,že
   tam při úrovni střežení muničáků v ČR zase něco bouchne ?

   Smazat
  15. Mohli byt dobehnuti aby nedobehli. A neco neprovalili pri vysetrovani..Aby zustalo u podezreni.
   Cestou podezreni az do hlubin absolutniho idiotismu pokracuje. Co je podezreni.
   Jekot a hysterie pomatencu.
   Podezreni muze mit kazdej a jaky chce.
   A kolik chce. Ale. Pozoruhodna snaha je.
   Nevysetrovanim bulharskeho obchodnika se smrti a firem tam zucastnenych,atd., za ucelem,aby se nezjistily fakta ,pravda se tak ,nedobehne ,protoze nikdo nechce..Rusove jako predtim v afere Skripal,by jiste svolili k vysetreni jmenovanych agentu v Rusku.
   To by dopadlo jeste hure, tak zakaz se zeptat,kdyz je podezreni, aby se neco nevyjasnilo je opet ta cesta do hlubin a jeste miri do nestesti..

   Smazat
 2. Česká vláda v sobotu večer zachraňovala pro CIA dopady a důsledky zpackané Operace Silence v Moskvě za cenu likvidace vlastní diplomatické národní integrity.
  Běloruská KGB podle ruských novinářů zachytila komunikaci mezi monitorovaným telefonem jednoho z již delší dobu sledovaných agentů CIA v Praze, který je na pozici pracovníka amerického zastupitelství v Praze a telefonoval v sobotu v odpoledních hodinách několika lidem z okolí vlády ČR a následně i několika kontaktům na vnitru a rovněž několika soukromým osobám přes mobilní aplikaci Viber.
  Tento agent podle informací požádal českou stranu o urychlenou pomoc, neboť západní agentury se právě dozvěděly, že Bělorusko hodlá odvysílat reportáž o zadržení dvou agentů CIA v Moskvě, kteří chystali vojenský puč a vraždu Lukašenka s rodinou v rámci Operace Silence, takže je potřeba minimalizovat škody a za každou cenu přehlušit mediální prostor jinou kauzou. Jedinou cestou na zahlazení stop je mohutné zavrtění psem, odvedení pozornosti skandálem ještě větším, než je zatčení dvou agentů CIA v Moskvě a jejich usvědčení živou nahrávkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kauzu Silence může každý právě sledovat na kterémkoliv ruském webu. Je to zdokumentováno komplet a zveřejněno. Na rozdíl od debilů z BIS.

   Smazat
  2. Je to tady. Přímo od mezinárodně uznávaného experta na tajné služby.

   https://www.zvedavec.org/komentare/2021/04/8691-pokusily-se-usa-zavrazdit-pouze-lukasenka.htm

   Smazat
  3. To je smutné, že ani v Praze si nejsou naší spojenci jistí před odposlechem. Kdo toho agenta CIA sledoval?

   Smazat
  4. Všechna západní média, pokud se vůbec o akci Silence zmíní, tvrdí, že to je šílený konstrukt a obviňují Rusko z pronásledování běloruské opozice. Většinou ovšem o Bělorusku nic není. Tedy to neexistuje. Za pár měsíců vyzvou oba diktátory, aby propustili všechny politické vězně, mezi nimi i ty běloruské tlustoprdy.

   Smazat
  5. Proč se žádná televize,zpravodajství a odborník z CEVRO nezabývají motivem vyhození dvou muničáků do vzduchu ? Proč nepitvají kdo a proč na tom mohl mít zájem. Proč nepitvají jak "odborně" se to podařilo provést. Byli to profíci nebo matlalové nebo chyba při manipulaci. K tomu nepotřebuje žádný vyšetřovatel
   tvrdit - že nic nejde vyšetřit když to vyletělo do vzduchu. Stačí přece pátrat u zúčastněných firem,lidí
   a kontrolních orgánů co měly muničáky hlídat. Žasnu co stačí borcům v televizích za informace a na
   nic dalšího se neptají. Ptá se jen prezident a na toho hned útočí,že je zrádce a možná i "pomáhlal útočníkům tím že jim podal sirky." Ty útoky na Zemana - to je ale všivárna.

   Smazat
 3. Je pouze jedna verze. Tvrdí Hamáček. Pracuje se pouze s jednou verzí, tvrdí premiér. Ale to, pánové není to samé. Zaprvé: ve fázi vyšetřování (a to je ve fázi vyšetřování, jak potvrdil náčelník NCOZ i vrchní státní zástupce)) nikdy není jenom jedna verze, ale minimálně dvě (udělali to, neudělali to). A za druhé: i když se pracuje pouze s jednou verzí, neznamená to, že neexistuje x dalších. Musíte se tam lépe domluvit, vy hňupi. Nějak se vám to pořád sype. Jste už za kašpary. Rusové jsou z toho venku, protože vám už nikdo neuvěří ani že 1+1=2. Lidi si to raději sjedou na kalkulačce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Danny
   Jasně, je tam mnoho ?ků.
   Mně spíše zaujalo, to jak to vidí pan Větvička.
   AlHam, nějak došel k tomu, že se chystá demožumpní puč.
   Pro něj je výhodnější zůstat ve vládě, než to nechat proběhnout.
   Babiš byl asi hodně vedle z režie puče v autorizaci plukovníka, s notami CIA.
   Slavná opozice, byla předběhnuta
   s vystoupením AlHama a Babiše.
   No a zase je tady kvůli tomu jen řev a obviňováni.
   Na víc demožumpa momentálně nemá.
   To jen tak zjednodušeně.
   No a Zeman jen konstatoval na závěr Holou skutečnost.

   Smazat
  2. Nejmenujeme se Unknowni.

   Smazat
  3. Hamáček má pravdu, je jen jedna verze. Silně pochybuju, že bude nějaká další. Je to jako u Skripalů a u MH17. Vyjelo se s nějakými PPS, v případě Skripal to byli jen asi pět stránek a hotovo. Kdyby byl soud, Rusko ani nebude připuštěno k obhajobě, nežto k důkazům. U MH17 jsou dokonce utajené.

   Smazat
  4. AlHam nemůže mít pravdu.
   On sám je jedna velká lež.

   Smazat
 4. Co tady nacvičují policejní pyrotechnici s hasičema před nevybuchlým muničním skladem č.16? Co ty čáry zeleným sprejem na cestě? Proč si to točí? Co dělá ten pyrotechnik u toho plotu skladu č.16? Kdo to ví, kdo odpoví?
  https://www.policie.cz/clanek/archiv-zpravodajstvi-uo-zlin-2015-12-vybuch-munice-ve-skladu-ve-vrbeticich-3-listopadu-2014.aspx

  OdpovědětSmazat
 5. Co dělá pyrotechnik na údajné fotce hasičů v pravých vratech muničního skladu č.16? Foto ze dne 16.10.2014.
  https://www.blesk.cz/galerie/zpravy-udalosti/1041228/vybuch-ve-vrbeticich-munice-byla-blbuvzdorna-rika-pravnik-ostravske-firmy-imex?foto=1

  OdpovědětSmazat
 6. Ti dva odlétali z Rakouska do Moskvy v době, kdy explodoval první sklad č.16. Takže tam nemohli být.

  OdpovědětSmazat
 7. A co nálož, spožďovace, časovače,než něco napíšu přemýšlím

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co ten oheň na střeše, jak to zapadá do tvého scénáře?

   Smazat
  2. Jo a záchody, teda WC taky hořelo.

   Smazat
 8. Majitel Imexu skladu č.16 zde byl 15.10. oficiálně jako poslední na kontrolu.Klidně si to mohl odpálit on sám. Rusové tam v den výbuchu rozhodně nebyli, letěli z Rakouska do Moskvy.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/agenti-gru-bellingcat-vrbetice-vybuch-skladu_2104220910_mpa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přes mail jsou objednaní pod falešnými jmény Ruslan Tabarov z Tadžikistánu a Nikolaj Popa z Moldavska na prohlídku vrbětického areálu ve dnech 13.-17. října.

   Tohle právník IMEXu popřel. Jména mu nic neříkají a sklad c.16 byl vyskladněn pro EMCO.

   Čepiga dává na Facebook fotku ze Staroměstského náměstí (ta později poslouží jako stopa), údajně proto, že se chce seznámit s jednou ženou.

   To musí být hodně hloupý agent-zabiják.

   14.-15. října
   Přes tyto dny nemá skupina Bellingcat o agentech GRU žádné informace.


   Docela průser. Asi Bellingcat něco pošlu, pokud nic nenajdou. Mám ty dva ve Valašských Kloboucích na kameře i se zvukem, jak telefonují s centrálou: "my uže zděs, što nado sdělať!"

   ak se dostali agenti do areálu, není jasné.

   No přece v noci, vy pitomci! Ve dne tam pracovalo plno lidí. Sám jsem tam viděl světlo a dvě postavy.

   Smazat
 9. Je to úplně jedno.
  Když někdo jako pan Koudelka dojde po tolika letech a soudním krachu, bez žádného nového vyšetřování, k zásadnímu obvinění bez důkazů, tak mně nenapadá nic jiného než: ten Džekův smích ten Džekův řev při kterém v ................

  OdpovědětSmazat
 10. Dnes byl na ČT 24 pan doktor David. Celkem dobrý výkon, smím-li hodnotit. Jen mě mrzelo, že zejména na první otázky red. Kroužkové (šílená ženština) reagoval poněkud rozpačitě a nepřesvědčivě. Když se podivovala, proč nevěří "důkazům", tak měl upozornit na slova prezidenta, že ještě ani nemají důkaz o pobytu ruských agentů ve Vrběticích. Za skutečný příklad profesionálně provedené práce mohl uvést před pár dny zveřejněná videa zachycující přímo při akci osoby připravující převrat v Bělorusku. Doslova v přímém přenosu mohla veřejnost vidět a slyšet, co pučisté zamýšleli. Tomu říkám důkaz, nikoliv to hysterické blábolení části politické reprezentace a "novinářů"...

  OdpovědětSmazat
 11. Pochybuji že jde obžalovat někoho, kdo se chová jako vlastenec.
  Bruselský blbě.

  OdpovědětSmazat
 12. Přestaňte polemizovat a podívejte se na jasné důkazy o naprosté nefunkčnosti našeho státu. Prodáme cokoli. komukoliv jen když to hodí balík. Na místo inventury se udělá BUM BUM.
  Svobodná syrská armáda | Promoce třetího zasedání táborů Knights of Glory používá naše samopaly pocházející z Vrbětic...."Kdo opravdu rozezná Sa 58 od AK, může se pokochat a zjistit, kam jde naše pomoc od Stropnického na tomto videu ze školy,sloužící tzv."umírněným" ko....rdům, jako výcvikové středisko....:"
  https://www.youtube.com/watch?v=od1woiBqLcM#t=460

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen Sa 58,ale také RPG 75 i s českým návodem k obsluze a skladovací knihou.

   Smazat
 13. To bych asi neskloňoval.
  To se ani ani nedá.
  Tak jako zkus to:
  1. ?
  2. ?
  3. ?
  Mám pokračovat?

  OdpovědětSmazat
 14. Nejde unknowne. Senát je banda senilních, dementních dědků. Nejluxusnější starobinec široko daleko v Evropě. Ti už to mají za pár a jsou plni jedu. Ale jsou i neskutečně blbí. proto vymýšlejí ty hovadiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V "Sedátu" se neválejí jen dementi ale ignoranti a škodiči našeho státu. Jsou tak nevychovaní , že se ani nestydí za to jakou jak málo lidí chodí k volbám. Ti pacholci zřejmě vědí,že jim v druhém kole stačí 4000 hlasů - to už se dá s pomocí sponzorů i přikoupit.
   Senát je ukázka co všechno bezcharakterní politici
   u koryt dokážou. Jejich šéf Vyskoč je koncentrovaným
   smetím v politice ( to jediné v Senátu odpovídá té ubohosti.)

   Smazat
 15. Na ruských TV nyní běží zpravodajství k Vrběticím. Unknowne, ty rusky neumíš, tak ti to přetlumočím: ministr zahraničí Německa jasně řekl, že se k žádným sankcím nepřipojí, protože Německo potřebuje s Ruskem dobré sousedské vztahy. Rakouský kancléř: mír v Evropě je nemyslitelný bez Ruska. proto se Rakousko k žádným sankcím nepřipojí a je proti nim. Oba zmínili, že jde o nepotvrzená podezření. A Putin jednal i s Macronem. Se stejným výsledkem. tedy nic moc, co? Ani V4,kromě nějakých prohlášení... To je k uzoufání. Mluví jen Hamáček a papouškuje Babiš. Ale Kulhánka jsem neslyšel. Ten by měl mít hlavní slovo, jak nám vyjednal tu podporu spojenců. On je MZV. Hamáček MV. Málo platné. Ti volové nejenže to totálně zpackali, ale vrší chybu za chybou dál. I USA významně mlčí. Mají co vysvětlovat to Bělorusko. A tam se to teprve rozjíždí. Rusové mají všechny trumfy v ruce a na rozdíl od našich diletantů s nimi umí perfektně hrát. Takže jsme v té žumpě sami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No počítej ještě "velmoci" z Pobaltí :-))

   Smazat
  2. Bohužel.
   Jsme tam sami.
   Funkčnost našeho právního systému je na bodě - 100 procent ve prospěch domácího obyvatelstva. Ve prospěch všemožně zlodějských aktivit je to + 100 procent.
   Tomu se říká demokracie, s přívlastkem liberální.
   Pokud chcete jinou demokracií, tak je jediné řešení: NASRAT!

   Smazat
 16. Tak na Novinkách je zpráva, že WHO se chystá akreditovat čínské vakcíny, protože svět nezvládá epidemii covidu. Rusko se odvolalo na článek Die Welt, kde uvedli, že ve Vrběticích byly skladovány protipěchotní miny. Ty jsou mezi zakázanými zbraněmi (Ottawská úmluva, kterou ČR ratifikovala). A pochopitelně žádá vysvětlení. Dále žádá vysvětlení, jak to, že zbraně z Vrbětic byly určeny pro Ukrajinu, když platilo mezinárodní embargo. Jo a Macron se taktéž k protiruským sankcím nepřipojí. takže naše vláda má opravdu co dělat. Unknowne, dneska opravdu, ale opravdu nemáš dobrý den.

  OdpovědětSmazat
 17. Zeman si udělal z čučkařů prču. Prozradil, že důkazy závisí na tom chlapovi z Ostravy, který měl toho Čuka a Geka do muničáku zavést. Jen hazardér by to udělal zvláště po prvním výbuchu. Ten chlap, jak poznamenal Zeman, odmítl výslech na detektoru lži. Asi potkal v životě mnoho zoufalých gaunerů a možná, že by musel lhát o všem, co zažil. Trvá na tom, aby mu vše dokázali.

  Demokracie a lidská práva zapustila v ČR hluboké kořeny. Manželka učila ve škole, kde ukradli video. Učitelé udeřili na podezřelé, aby se přiznali. Ti místo toho, aby se sesypali, začali drze požadovat důkazy, že to udělali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je tohle za pohadky. Kazdej v oboru ,kdo chce a umi se zeptat se dovi cokoliv potrebuje ,aniz by musel nekomu slapat na nozicku.
   Ani v tomhle nic nehraje do pravdy...

   Smazat
 18. 22:13
  Raději nepokračujte, jedna je pro Okresní přebor nad jeho síly.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.