Reklama

středa 28. dubna 2021

Jan Schneider s Josefem Skálou - dá si rusofobie vlastní gól? Záznam vysílání.

28. 4. 2021   Petr Bureš TV
20 komentářů :

 1. Trochu mimo téma, ale velmi důležité:

  Vrbětice jsou záměr, aby se k nám v žádném případě nedostal Sputnik V! Škola na Floridě totiž už nebude zaměstnávat očkované, protože jsou velkou hrozbou pro zdravé, mladé a NEOČKOVANÉ. U těhotných pouhá přítomnost ockovaneho vyvolává potrat!

  https://www.lidovky.cz/svet/nebudeme-dodrzovat-tyranska-opatreni-soukroma-skola-na-floride-zakazala-zamestnavat-ucitele-ockovane.A210428_085012_ln_zahranici_lkra


  https://aeronet.cz/news/soukroma-skola-na-floride-nezamestna-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-protoze-v-usa-se-zacinaji-sirit-desiva-svedectvi-tisicu-zen-ktere-po-kontaktu-s-ockovanou-osobou-potratily-dite/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:43 SPIRON
   Někteří, kteří se setkali s očkovanými, následně ztratili rovnováhu a potom přepadli přes okraj Zeměplacky.

   Smazat
  2. Spirone, měli, nedopuj, nebo se z toho fakt zblazniš.

   Smazat
  3. No, vy sem docela zapadnete. :)

   Smazat
 2. Překvapivě zajímavé. Bohužel musím jít spát, ale zítra doposlechnu.

  OdpovědětSmazat
 3. Autori se ve vetsine pletou o umyslech s CR..
  Jeden dokonce zacal vypravet s poucovanim o divcich valkach z ucebnic dejepisu pro zakladni skolu.
  Spusty vdecnych ctenaru.
  Sklad zrejme vybuchl, kdy zastarala munice z dob socialismu nebyla roztridena a vcas znicena. Je nebezpecim skladovani,jako v Bulharsku. Ale kseft je kseft. Byla munice na prodej a vyrazovani by snizovalo zisky,tem zucastnenym na kseftu. !!
  Britove tez chteli vetsi ostudu a jinde, aby zakryla tu Skripalovou. Na Skripala se vydali agenti, aniz by se obtezovali si zmenit jmena.
  Neobvykly trik v dejinach spionaze.
  Vyhoda Koudelkovy vlady a TV,je utajeni prave tech zucastnenych a vseho.
  A prekvapive usvedceni podezrenim. Kdo chce psa biti.Ale podezreni ma ve zvyky splodit hejna dalsich podezreni
  a ty zase...Jak to na svete chodi..
  Ultimatum vyhnani 62 ruskych diplomatu,aby se diplomaticke styky zrusily, odlozeno do konce kvetna.
  Vlada nenachazi zadnou podporu u rozhodujicich mocnosti.
  Ostudou do osamocenosti. Nekde si odskrtnou kolonku, zase jeden naplanovany stat uspesne v konci..
  Protoze hospodarske nasledky budou..
  Nekterej president jine presidenty zachranuje, Madura, Erdogana /cert vi proc zrovna tohodle/,Assada a taky toho Lukasenka..
  A kdo s cim zachazi a treba tak dlouho se chodi se dzbanem pro vodu, az se ucho utrhne,/ i neco jineho/..
  Zil byl,kdysi president, ktery nemel rad jine presidenty a hodne a tak je nechaval vrazdit,aby nevedeli tak tajnym pucem.
  Jeden z nich byl taky katolik Diem, sprateleneho J.Vietnamu.
  Mel president prevelice spadeno take na Castra z Kuby,/a dalsi/,ale byl kubanci vzdy prelsten..Metody zrejme byly zdedene od tatinka z Mafie, ktera presidenta zvolila za ucelem vlastniho prospechu a hlavne zisku..
  Take zase dalsi demokraticky president nema rad jine, take demokraticky zvolene presidenty,zvoleni jim upira a tak ma duvod a konspiruje na jejich tajne, nasilne odstraneni a taky pucem..
  Opakovani matka /ne/moudrosti..
  Kde je ten dzban s tim uchem, de se ted zase pro ..

  OdpovědětSmazat
 4. video

  Nechápu redakci, proč nemůže dát jednoduchý link na to video. Není to poprvé. Takže pro ty, kteří mají zájem, tady to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J.J. jednoduché, neumí to jako já. Rád čtu Vaše příspěvky, je z nich patrné, že si dokážete současnou technikou najít informace. Já jsem rád že si je můžu přečíst. Děkuji.

   Smazat
  2. Dobrý link, potěšil mně pan Schneider připomenutím "Šokové terapie" od Naomi.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. 11,22
  To měl Havel už v 70,letech!

  OdpovědětSmazat
 7. Dvořák už musí být totálně v PRDELI, pokud tady vytahuje takové šmejdy, jako jsou tito dva.
  Schneider, ruský prasecký udavačský šmejd, o Skálovi stalinistickém zmetkovi nemá smysl psát. Již už tady ten hnůj spadnout nemůže. Takové dva zmetky, stejní jak před 89 rokem.
  Dvořák, obyčejná rudá špína, ty párchante, JEDNOU zaplatíš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12,06
   Havla už za vlastizradu neodsoudíme,ale TEBE TY KSINDLE JO,KANDELÁBR ČEKÁ!

   Smazat
  2. Já si vážím Schneidrovy poctivosti.

   Smazat
  3. Inteligence blby vždy vydráždí. Solženicyn napsal = není jen nalevo, či napravo, ale je i nahoře a dole =. Pan Schneider a Skála to jen dokazují, Škoda, že si do čela pravice staví jen nicky, byť vybavené i akademickými tituly. Mé sympatie mají oba kvadranty nahoře, děkuji za video. Kdo je pod čarou ponoru, ať si každý doplní sám.

   Smazat
 8. 12,28
  A příklon havlosvní k AZOVU a Banderovcům je IN????DOSTANEŠ TAKY METÁL JAKO TEN POCHCANDÍRA Z ORLÍKU A HLUBOKÉ

  OdpovědětSmazat
 9. Pozor i zmínka o vakcině z Ruska je že zákona SUKLu tajná, tolik ředitelka Storová dnes na ČT24. Přestávám mít přehled co vše je utajeno.

  OdpovědětSmazat
 10. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/otrese-tato-informace-ceskem-od-roku-2020-zadna-krajska-hygienicka-stanice-nevyhlasila-epidemii/
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/180-mrtvych-v-indii-po-vpichu-vakciny-covid-19-75-zemrelo-do-3-dnu/

  OdpovědětSmazat
 11. Řada z nás si pamatuje krvavý převrat na Ukrajině a kdo za ním stál.Následoval Krym a boje na Dombase. Filmové záběry vlaků plných tanků a munice přes naše území a Slovensko na Ukrajinu atd. Po 7 letech se dovídáme o útoku GRU na Vrbětice. Náhoda - nebo i ČR nemá čisté svědomí !! Co vyplývá z války v Sírii? Zase jsme tam dováželi zbraně, naše samopaly - o tom jsou nezvratné důkazy foto, munici, pěchotní zbraně a snad i zakázané néšlapné miny, které se ve Vrběticích sestavovaly ? Pak sklady vybuchnou a následně další výbuch jen samopalů? Nezametal někdo od nás stopy? Vždyť by neměl být problém z těch sebraných úlomků přesně zjistit co to bylo za munici a kolik bylo samopalů? Inventarizace materiálu by měla být jasná. Pak by se možná dalo přibližně určit kolik samopalů a zda jich 10000 zmizelo. A jestli tam byly nášlapné miny, které měly být zničeny, pak je to na mezinárodní soud ČR. Je vše TAJNÉ a kdo se pod to podepíše.

  OdpovědětSmazat
 12. dva stalinisté v akci, kdo je zvědavej na takový dobytek ??!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.