Reklama

úterý 6. dubna 2021

Kdo nařídil útok dronů, který zabil pětileté dítě na Donbasu?

6. 4. 2021 redakce AC24

Parlamentní shromáždění Rady Evropy (PACE) a Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (PA OBSE) by měly požadovat vysvětlení od ukrajinského vedení smrti dítěte na Donbasu. „Považuji za nutné, aby to OBSE PA a PACE, které milují zbytečné řečnění, naopak jasně vyhodnotily tento případ a požadovaly vysvětlení od ukrajinského vedení,“ napsal Vjačeslav Volodin, mluvčí Státní dumy, „vyloučení této země z Rady Evropy je k diskusi,“ dodal.

Volodin poukázal na to, že „neexistuje žádný případ spojený s prezidentem země, který by poslal bojový dron do války proti svým vlastním lidem.“

„Jestli by Zelenskij byl skutečným prezidentem své země, tak by si uvědomil, co se pod jeho vedením děje, pravděpodobně by si to rozmyslel desetkrát,“ poznamenal předseda dolní komory ruského parlamentu.

Podle Volodina došlo k tragédii „se souhlasem zámořských patronů a tichým souhlasem evropských států“, protože Evropský parlament ani americké ministerstvo zahraničí nevydaly žádná prohlášení, ani evropští ministři zahraničí o tom nemluvili, ani nebyla přijata rozhodnutí vyhnat diplomaty.

„Dvojí standardy? Ne. Mnohem horší,“ dodal Volodin a poznamenal, že „prezident země, který nařídil útok, se ani neobtěžoval vyjádřit soustrast rodině zabitého dítěte, ani neslíbil, že se incidentem bude zabývat.“

Ukrajinské UAV shodilo bombu na Aleksandrovskoje, zemřelo dítě Ministerstva zahraničí západních zemí, obvykle bouřlivě reagující na dění na Donbasu, nyní mlčí, proč?

Možná drží velikonoční svátky.

Pětileté dítě bylo zabito v Doněcké lidové republice (DPR) při ukrajinské útoku dronů, napsala v sobotu na kanálu Telegram lidová milice DPR.

Donecká tisková agentura s odvoláním na milici DPR uvedla, že tragický incident se stal v Aleksandrovskoje za městem Jenakievo.


Zdroj: pz.cz, tass.com

13 komentářů :

 1. NATO za pomocí benderovcu,ohrožuje mír ve světě.
  Taková je pravda

  OdpovědětSmazat
 2. A co chcete po fašistech jak banderovských nebo amerických a jejich pomocníků tohle pro ně nic není. A o zabíjení civilistů jejich mainstream bude mlčet.

  OdpovědětSmazat
 3. EU provokuje Rusko pokusem o barevné revoluce v Bělorusku, na Ukrajině a na Krymu. 6.4.2021
  https://beforeitsnews.com/global-unrest/2021/04/eu-provoking-russia-by-attempting-color-revolutions-in-belarus-ukraine-and-crimea-2530786.html

  OdpovědětSmazat
 4. A zajímá někoho dítě zabité ostřelováním Donbasu? Myslím, že podstatně znepokojující je osud čečenských homosexuálů. Měli byste si zopakovat seznam evropských hodnot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropské či přesněji řečeno euroatlantické hodnoty: Křížové cesty, kolonialismus, rasizmus, otrokářství, genocida indiánského obyvatelstva v USA, 1. a 2. světová válka, fašismus, nacismus, holokaust Židů (6 milionů mrtvých), genocida slovanských národů (26 milionů mrtvých), shazování jaderných bomb na civilní obyvatelstvo, mírové mise (Korea, Vietnam, Irák, Jemen, Sýrie, Libye, Jugoslávie, Srbsko atd.). Na těchto hodnotách, které jsou lemovány desítkami milionů lidských životů, jsou založeny euroatlantické demokratické strany.

   Smazat
 5. Kachna: Ruský fašista stěhuje k hranici Ukrajiny tisíce vojáku a těžké techniky.... Ukrajina měla být v NATO dávno a rus by utřel hubu !!Snad nyní požádají o členství:

  Ty hloupá kachno. Ukrajina žádá o přijetí od roku 2004. Všichni její vůdci, dokonce včetně Janukovyče, dávají obyvatelstvo a zdroje republiky Ukrajina k dispozici Západu, tj. nadnárodním korporacím, k útoku na porážku Ruska. Mluví o útoku na Rusko a vůbec se tím netají. Už hodně dlouho se probírá program "návratu starobylých území Veliké Ukrajiny" zpět. Zavedli pojem "Kyjevská Ukrajina", to prý je správný název útvaru vzniklého v 9.století. Mnohokrát jsem to viděl v diskusích i v článcích.

  Šikují se i Japonci, kde si až 82% obyvatel myslí, že Nagasaki a Hirošima je dílo Ruska, a USA je zachránili. Dřív se tamní děti učily, že BYLY SVRŽENY jaderné bomby, teď se nepokrytě říká, že Rusko svrhlo bomby.

  Tak až ti najednou nedojde důchod anebo si tě beztrestně podají rabovací tlupy, budeš vědět, co je za tím. Vlastně ty to vědět nebudeš nikdy.

  OdpovědětSmazat
 6. Vážení ten Janda je hrozný kretén. Lidi pamatujte si to při volbách. Prostě jsou lidé co lezou druhým do zadku a tací co si nechají lézt do zadku. No a jsou i tací co akceptují obojí.

  OdpovědětSmazat
 7. Cesta k demokracii nevede přes mrtvé lidi, natož děti.

  OdpovědětSmazat
 8. Pane bezecky,vy jste spatne informovany,Rusove jsou stale na jejich uzemi,zato Nato s Ukrajinou stoji U Ruskych hranic,uz je nejvyssi cas aby se Rusko dolo dohromady s Cinou a postavili se do Venezuele a Kube blizko U USA hranic.

  OdpovědětSmazat
 9. VYHLÁŠKA PŘEDSEDY UKRAJINY č. 117/2021 11.3.2021 https://www.president.gov.ua/documents/1172021-37533

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.